Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyakorlóterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyakorlóterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyakorlóterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyakorlóterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyakorlóterem - Page 2 Vote_lcapGyakorlóterem - Page 2 Voting_barGyakorlóterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyakorlóterem

Go down 
+8
Solaria Luthia
Sindy Logan
James Miller
Demi Bieber
Veronica Johnson
Allison Diamond
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:25 am

//olvad//

-Nem is sejtettem volna. *Jegyeztem meg egy kicsit nagyobb mosollyal az arcomon. Nem nagyon válaszoltam már az általános kérdésekre, inkább csak az érdekesebbekre. Nem is tudom... azért kíváncsi voltam rá, Demi mit is fog tudni. Bólintottam egyet a visszakérdezésre.*
-Hibába akarod tagadni. Te is tudod, hogy én sokkal erősebb vagyok. *A három évfolyam mégis csak valami. Elmosolyodtam, előhúztam én is a pálcám.*
-Na lássuk... *Ellökte magát a faltól, én is, bár továbbra is elég lazán álldogáltam egy helyben. Aztán egy igen szép vízteremtés... el tudnám rendezni ezt pálca nélkül is, sőt az is lesz.
Előre tartottam kezem, egy pillanat volt az egész majd egy kicsit nagyobb "vízpajzs" keletkezett előttem. A víz... Demin landolt. Kicsit vizes is lett.Szívás. Csak elvigyorodtam.*
-Rossz varázslat... Támadj. *Emeltem fel a pálcám, most valami másra számítottam.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:37 am

-Lehet,hogy erősebb vagy,de kifogok valahogy rajtad.*Gúnyos mosoly,majd nevetés.Majd a vizteremtését simán pálca nélkül kivédte James,és kicsit hirtelen jött Deminek a viz,és hát kissé vizes lett,de ez nem nagyon zavarta meg.*
-Ügyes,...*Dicséri,kedvesen és csillogó szemekkel.Ismét hatásszünet,gondolkodik.*~Szóval ha vizzel jó nyomja,akkor máshogy kell próbálkoznom.~*Támadóállába állt,és ismét egy hirtelen mozdulattal támadt,elösször lefegyverzőbűbáj és ismét vizteremtés.Egy gyorsabb,és erőssebb támadás.Remélhetőleg nem védi ki.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:47 am

-Megnézem én azt... *Nevettem fel, aztán bólintottam a dicséretre. Kicsit elmerengtem azon, hogy most mivel jöhet nekem. Láttam rajta, hogy egy kicsit elgondolkodik. Nehéz lesz kifognia rajtam... nehéz lesz, főleg a halálfaló énemen.
Mikor észbe kapok, már egy lefegyverzéssel támad, amit persze könnyen kivédek...*
-Protego! *A varázslat nekipattan a falnak, majd ekkor egy kisebb vizet kapok a nyakamba. Ezt nem láttam... oké. Deminek szerencséje volt.*
-Bravó. *Csavartam ki a vizet a pólómról, ami elég szépen rám tapadt. Majd levetettem magam az egyik asztalra.* Pihenő. Én nem merlek megtámadni, félek... hogy a gyengélkedőn kötnél ki, mint múltkor aza...*Nem fejezem be a mondatot, elvégre nem túl jó szétkürtölni mindent. Elmosolyodom inkább.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 6:59 am

*A lefegyverzőbűbűjt kivédte,de a viz pont a nyakára.Demi ugrált örömében,ma ilyen kedve van,mindennek örül.*
-Köszike-köszike!*Hajol meg kissé hülyéskedve.Majd Jamesre pillant.A póló rátapadt a mellkasára,és Demi alig tudta levenni a fiúrol a szemeit.De hirtelen vissztéritette magát,nem akarja,hogy ennyire feltünő legyen.*
-Beijedtél szivem?*Kérdez rá huncut mosollyal,majd elindult a fiú felé.*Gyengélkedőn?Engem annyira nem bántanál,...ugye?*Boci szemei mélyen James szemeibe meredtek.*Kit juttatál már a gyengélkedőre.*Érdeklödik már kicsit komolyabb hangon,és leült mellé az asztalra.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:06 am

*Már megszoktam, hogy mindenki bámul. Egyik "legjobb" pasi vagyok az iskolában... mit várjak? Tudom, az egoizmusból sincs kevés, de arról meg nem tehetek... ilyen vagyok, el is fogadnak. A legtöbben.*
-Szívem? *Kicsit furcsán ér a kijelentés, de elvigyorodom rajta. Amúgy furcsa... hogy mindig csak lányokkal találkozok. Ebből kevés a szerencsés akivel tényleg jóban vagyok.* Nem, nem ijedtem be. Sok mindent nem tudsz még rólam, szóval ezt vond vissza! *Jelentettem ki, bár csak játékosan és nem fenyegetően. Közelebb léptem Demihez, átöleltem, de csak azért hogy ő is vizes legyen.*
-Annyira nem bántanálak! *Elengedtem, visszaültem az asztalra, majd a kérdésre elmerengtem. Most megmondjam neki? Végülis... mért ne?*... Egy Ashly nevezetű nagyszájú elsőst. Tudod milyen vagyok... gyorsan felkapom a vizet. Ő meg heccelt. Kellett neki... *Vontam vállat, majd hátradőltem. Szerencsére karomon nem látszott a jel... Demi semmit nem tud még róla. Nem is kell, hiszen... nem szeretném őt is magam ellen fordítani.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:32 am

*Deminek mindig is ilyen volt a természete,akivel már jóban van azzal szeret kicsit viccelődni.Csak azért volt az a "szivem".Nem komoly bár kitudja,még lehet az is.*
-Jólvan bocsika,csak vicceltem.*Válaszol,közben kezét a hátamögé rakta lenézett a földre és elkzdte billegetni magát,olyan cukinak tünt igy.Kicsit már kislányosnak,igyhát gyorsan abbahagyta és ekkor kapott egy ölelést.Igaz csak azért,hogy vizes legyen,de örült neki.*
-Akkor jó,...*Ismét nagy mosoly,és csillogó szemek.Majd tovább hallgatta Jamest.*
-Ash,...nem ismerős a neve.*Gondolkodik el kicsit és őis viszapattan az asztalra.*Hát tudom.*James hátradőlt,de nem volt sok ideje,hisz Demi az órájára pillantott,és eszébe jutott,hogy megkellene már etetnie Baby-t.*
-Én megyek,de ha van kedved elkisérhetsz.*Demi elindult az ajtó felé,felsegitette Jamest,és együtt léptek ki az ajtón.Sétálgattak még egy kicsit,majd szétváltak útjaik.*

//köszike:D//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:23 am

*Lú és Sindy érkeznek együtt az egyik gyakorló terembe. Sindy kezében egy igen vastagocska könyv és pálcája. Mikor az ajtó becsukódik mögöttük és meggyőződnek róla, hogy senki nincs benn, leteszi a könyvet és a jegyzeteket az asztalra. Sok írás van rajta, de mégis… először a könyvet nyitja ki.*
-Ebben vannak szerintem a legérdekesebb dolgok. De… végül is a varázslatok is jók. *Bök először a kinyitott könyvbe, majd a papírokra. Aztán Lúra néz kérdőn, hátha a lánynak van valami ötlete, hogy mivel kezdjék.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:27 am

*Már a kezében a pálcája, másik mancsában a papírok. A biztonság kedvéért ő is körülnéz, de ő sem lát senkit, úgyhogy nyugodtan felül az asztal szélére, ahová Sindy letette a jegyzeteit.*
-Szerint az alakváltóssal kezdjük. Engem most az vonz. Milyen lenne már, ha macskák alakjában rohangálnánk az iskolában! Szerintem vicces! Biztos Dög is örülne! *vigyorog a macskájára gondolva.*
-Vagy... ha jól emlékszem volt valami olyasmi is, hogy más emberek alakját felvehetjük... bár ezek főzetek voltak. Azokat nem egyszerű elkészíteni. *mondja, közben lecsúszik az asztalról és a másik jegyzeteit kezdi nézni. A sajátjait persze lerakta az asztalra már.*
-Szerinted mivel kezdjünk?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:30 am

-Oké, akkor avval. De tényleg... olyan főzetek vannak benne amit még bájitaltanból sem tanulunk. *Jegyzi meg, közben elvigyorodik a lány ötletére.* Nem mindegyiknél ajánlatos állat alakot felvenni. Mert van amelyiknél nem tudsz visszaváltozni. *Mondja lágy hangon, amolyan figyelmeztetésképpen. Ránéz Lú jegyzeteire, majd megvonja a vállát. Neki fogalma sincs, mivel kezdhetnék...*
-Na, akkor válassz és nézzük mire megyünk velük...
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:35 am

-Válasszunk egy alakváltós főzetet. Most egyelőre úgy sincs hozzá semmink. Írjuk le, hogy mi kell hozzá és a napokban beszerezzük. És akkor most nézhetnénk inkább átkokat. Vagy a varázslatokat. Szerintem... Azokat még felhasználhatjuk vészhelyzetekben is. *mondja és nekidől háttal az asztal szélének.*
-Invito! *mondja a lány, majd Sindy pálcáját már is a kezében tudhatja, hacsak az nem észlelt fel hamarabb és fogta meg a levegőben. Elvigyorodik és a lányra néz, majd visszaadja a pálcáját, ha hozzákerült.*
-Na válassz főzetet! *adja ki a parancsot.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:43 am

-Oké… Valahogy be kell jutni majd a bájitaltan szertárba. *Gondolkodik el közben ezen. Attól, hogy prefektus, oda tuti nem fog bejutni olyan könnyedén. Közben pálcája kirepül a kezéből.*
-Héé! *Vissza is kapja, szerencsére. Átveszi majd elmosolyodik. Kicsit elmereng a kérdésen, de végül odalapoz az egyik, igen ismert főzethez.*
-Mi lenne, ha a százfűlé főzetet csinálnánk meg? Csak akkor ki kell találni kivé változunk és azt ki kell vonni egy időre a forgalomból… öt órára… *Pillant fekete szemeivel Lúra, majd előszed egy papírfecnit a zsebéből és ha a lány beleegyezik akkor leírja hogy mi kell hozzá. Közben majd megegyeznek arról, hogy ki mit hoz…*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:51 am

*A százfülé főzet említésére hirtelen fejébe pattan egy ötlet.*
-Ismered William Quentin Wattsont? Ha nem, nem érdekes, jobb ha nem tudod ki az. Viszont Én Ő akarok lenni!
//Vedd figyelembe, hogy ez olvadás...//
*A lány következő szavaira viszont elgondolkodik.*
-Hát... kivonni a forgalomból őt nem lehet. El kell kerülni. *figyelembe véve, hogy kiköltözött az iskolából, ez nem lesz nehéz.*
-Oké, akkor ehhez beszerezzük ami kell és amikor összefutunk, megcsináljuk. *mosolyog, majd kezébe kap találomra egy jegyzetet és olvasni kezdi.*
-Figyeld! Obscuro! Ez aranyos. Egy fekete kendővel beköti az illető szemét! Ha menekülsz, ez hasznos lehet! Vagy szórakozni a többi diákkal! *vigyorog.*
-Én ezt kipróbálom! *jelenti ki, majd ellöki magát az asztaltól és Sindyre szegezi a pálcát.*
-Obscuro! *mondja a varázsigét, de nem történik semmi.* -Hát, azt hittem legalább egy foszlányát megláthatom félelmetes, fekete kendőmnek... Na várj! *mielőtt Sindy szólhatna, újra elkiáltja magát, jobban koncentrálva. Egy másodperc és Sindy fél fejét egy kendő takarja. Szorosan, de persze nem fullasztja meg a lányt, esetleg nehezebb leszedni.*
-Hehe...ez tetszik! *mosolyog, majd ha Sindynek segítség kell a kendő levevéséhez, akkor segít.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:02 am

-Nem, nemismerem. Mért, ki az? *Érdeklődik, még a fiú nevét sem hallotta sose. Vállat von, aztán kiírja azokat, amiket Lú-nak kell beszerezni és átnyújtja neki. Halványan elmosolyodik, majd összeráncolja a homlokát. Mi, hogy rajta fogják kipróbálni? *
-Héé, nemár! *De már késő, hisz mire bármit is kijelentene, Lú eltalálja a varázslattal és egy fekete kendő, jelenik meg a szeménél. Nem lát semmit, király. Még szerencse, hogy tudja mi az ellenvarázslat.*
-Lú, ezért még megöllek! *Nevet fel, persze hülyeségből mondta. Közben pálcáját maga felé irányítja és…* Finite Incantatem! *Azzal a kendő eltűnik, és ő ismét lát. Felkapja a másik papírt, majd elkezdi böngészni.*
-Ezt figyeld: Disaudio- Hangtalanító védőbűbáj A célszemély fülét állandó duruzsolással tölti meg, így az nem hallja a közelben folyó beszélgetést. Területre is lehet szórni.
Lú… most te jössz. *Vigyorodik el, aztán gyorsan pálcát szegez a lányra.*
-Disaudio! *Semmi… Valószínű a varázslat egy kicsit felsőbb korosztálynak szól. Még egyszer próbálkozik, akkor már valami sikerül, Lú nem is hall olyan jól. Majdnem teljesen hangtalanította a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:12 am

*Nevet a lányon, aztán lebiggyeszti a száját, amikor a kendő eltűnik. Aztán újra felnevet, amikor a lánynak nem sikerül a varázslat. Pontosabban nem azon, hogy nem sikerült, hanem amilyen arcot vágott a lány. De sokáig nem tud nevetni, mert hirtelen annyi duruzsolás tölti meg a fejét, mintha valami emberekkel tömött vásárba kerül volna.*
-Azt hiszem sikerült! *üvölti a lánnyal szemben, ő a saját hangját sem hallja, miközben körülötte mindenhol csend van és valószínűleg ezt még a tornyokban is hallották, hogy Lú mit kiabál.*
-Finite Incantatem! *üvölti ugyanolyan hangosan, miközben fejének szegezi a pálcáját.*
-Ahh, így már jobb. *vigyorodik el. Most ő jön.*
-Mi legyen a következő?
*Nem szól semmit, csak hirtelen a másik diákra szegezi a pálcát és...*
-Levicorpus! *kiáltja el, de a varázslat csak félig sikerül, ugyanis Sindy nem emelkedik fel a levegőbe, csak kihúzza a lábait. A lány felnevet, de azért reméli nem lett semmi baja Sindynek.*
-Upsz, bocsi! *vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:21 am

*Befogja a fülét, mivel a lány nagyon hangosan beszél… vagyis ordibál. Amikor Lú végre feloldja magát, elmosolyodik.*
-Nem kellett volna ennyire kiabálni. Mindjárt lejön az egész iskola megnézni, hogy mi van itt… komolyan mondom. *Közben ő még mindig a papírját nézegeti, de nem sok ideje van neki, hiszen már a földön is köt ki.*
-Áucs. Hülye. *Ölti ki nyelvét Lúra, majd feltápászkodik és leporolja magát. Igazából nagyobb baja nem lett, csak a lábát ütötte meg egy kicsit. A papírjáért szalad, mivel útközben elrepült és Lúra szegezi a pálcát.*
-Locomotor! *Ha már Lú is, akkor Sindy is. A varázsige szerencsére egyből sikerül, így a lány felrepül –bár nem túl magasra-. Sindy pedig nem olvasta el a teljes utasítást ííígy… amikor elveszi a pálcáját egy pillanatra, a lány –a nem túl magasból- a földre esik. Remélhetőleg nem lett semmi baja, hiszen… tényleg nem volt magasan.*
-Kölcsön kenyér visszajár. *Elmosolyodik cinkosan, miközben kicsit hátrébb lép, vagyis felül az asztalra.*
-Mi lenne, ha próbálkoznánk valami mással is?
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:30 am

-Én nem kiabáltam! Ki akarod próbálni, hogy milyen? A saját hangomat nem hallottam! *Sindy közben a padlóra kerül, majd vissza állva talpára, ő is eljátszik egy hasonlót Lúval.*
-Nem is tudtam, hogy tudok repülni! *majd mikor ezt kimondta, már a földre is zuhant.*
-Ok, visszakaptam. *kászálódik fel.
Tovább böngészi a lapokat.*
-És mit szerinted?*
-Brahium Ermando. Csont eltüntető bűbáj. Akarsz egy próbát? *indul meg fenyegető vigyorral Sindy felé.* -Csak vicceltem! Majd kipróbálom máson! *vigyorog.*
-Piertotum Locomotor! Páncélok, szobrok életre keltése! Mit szólnál ha járnánk egyet az egyik folyosón álló páncéllal? *mosolyog.*
-Nem tudom. Ötlet? Vagy nézzük a démonidézést?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:38 am

-Nem is gondoltam… *Mondja egy kicsit gúnyosan, persze csak viccből. Aztán rávigyorog Lúra, majd megrázza a fejét annak jeléül, hogy nem, nem akarja kipróbálni.* Jó volt repülni, mi? *Kérdi, közben fészkelődik egy kicsit az asztalon és belepillant a többi jegyzetbe. Közben persze végig figyel Lúra… amikor a csont eltüntetésről van szó, felkapja a fejét.*
-Köszi nem. De mondjuk az a páncél életre keltés tetszik. Azt kipróbálhatnánk. *Jelenti ki, miközben felpattan máris és Lú mellé lép hogy ő is belelásson a papírba. Démonidézés?*
-Szerinted abból mi sülne ki? Mármint a démonidézésből? Mi van… ha valami rosszul sül el és nem fogjuk tudni visszacsinálni? Durva lenne, nem? *Nem fél, csak csupán érdeklődik, hogy Lúnak mi erről a véleménye, mivel nála volt a könyv és neki kéne többet tudnia erről…*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:40 am

//Fagyis csoki....//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 12:24 am

*A gyakorlás mindenkire ráfér, főleg most... azt reméltem, hogy esetleg egy kicsit lenyugszom ettől, de valahogy mégsem sikerül. Először a pálcámmal próbálkoztam, a szembe lévő berendezést szépen meg is rongáltam. Egyenlőre még nem állt vissza a saját formájába, viszont engem ez egyáltalán nem érdekel.
A vízmágia fejlesztése az, amit igenis kell... Avval több mindent el tudok érni. A pálcával varázslás megy... mindig is ment. Miután sikerült szépen összetörnöm és felmosnom az egész termet, na meg elúsztatnom is -még talán az ajtó alatt is folyik ki egy kevés víz- akkor feldobom magam a párkányra és dühös képpel az ablak felé fordítom pillantásom. Pihenő...*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 12:59 am

* Most jöttem nem rég haza a muglik világából. Kis családi kiruccanás.. Untam magam mint állat, még az a pár bige se segített.. Végül vettem egy box zsákot vagy mit. Felakasztottam a szobámban, és kipróbáltam. Bumm-bumm. Püföltem teljes erőmből, elég nagy zajt csinálva. Hogy pontosítsak akkorát, hogy átjött a szomszéd nyominger gyerek, hogy túl hangos vagyok ő pedig olvas. Komolyan mondom akkora egy gyökér. Először úgy ahogy kell kinevettem, utána közöltem vele, hogy ha nem húzza el a b*lét akkor a box zsák sorsára jut. Azt hiszem megértette.
Miután végeztem, letusoltam . Felkaptam egy fekete nadrágot, egy fehér pólóval meg egy kockás inggel , aminek az ujját könyökig felhajtottam és nem gomboltam be.
Az első emeletre érve érdekes hangokat hallok a gyakorlóterem felől. Eléggé piszkálódós kedvemben vagyok ma, így nem hagyom ki az alkalmat, hogy szépen megmondjam a véleményemet annak a kis strébernek aki bent gyakorolgat a nyári szünet utolsó napjaiban. Amikor belépek azonban nem valami kis újoncot találok, hanem Jamest, eléggé komor fejjel.*

- Hé, mi folyik itt kérem !? A vízen kívül..
* Ütök el egy poént, miközben felmérem, hogy elég szépen összevizezett mindent. Mellé sétálok, lekezelek vele.*
- Na de komolyan haver, mi a probléma ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 1:12 am

*Valaki benyit. Először érdekelni sem érdekel, ki az... aztán mégiscsak, mivel ismerős a hang. A poénra persze nem fogom most úgy elröhögni magam, mint ahogy régen tettem. Valahogy ez nem ütött meg... úgy ahogy mostanság semmi. Valahogy mégiscsak ki kell adnom a fölös energiáim.*
-Hol voltál? Két napja kereslek. *Lekezelek vele, majd körülnézek... egy kisebb elgondolkodás után, vállat vonok.* Igazából minden. De az most nem lényeg... annyira. Segítened kell. *Nem mintha egyedül nem menne amit majd tervezek, de... mégis csak jobb, ha többen vagyunk. Nekem pedig teljesen elég lesz az a két személy, akit a legjobb barátomnak mondok.*
-Ismered Sebastiant, nem? Amira, negyedik. Kviddics cséká és fogó. Legnagyobb ellenfelem negyedikes korunk óta. *Egy kisebb bevezető, ha netán a másik nem tudná ki az illető. Bár biztos vagyok benne, hogy Nath tudja.*
-Nos... fogadtam vele. Aki elveszti az első kviddics meccset, meztelenül ugrik a tóba. Én pedig nem szeretném elveszteni az önbecsülésem... nem azért mondom, csak van egy olyan érzésem, hogy igenis szervezkednek ellenem. Forrester nem foglalkozik a csapattal. Így nem leszünk semmik idén! *Közben leugrom a párkányról és szembe fordulok Nath-tal.*
-Forrestert ki kellene túrni a csapatból, akkor én leszek a csapatkapitány. Sebastiant pedig a meccs előtt a gyengélkedőre kellene juttatni valahogy. *Remélem, segíteni fog nekem.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 1:39 am

- Párizsban, mugliztam egy kicsit.
* Válaszolok gyorsan, hiszen azonnal levágom, hogy valami vagy valaki elég szépen felbosszantotta Jamest.Már pedig az ő problémái általában rám is vonatkoznak..*
- Na , mondjad !
* Dörzsölöm össze a tenyereimet, és érdeklődve hallgatom a történetet.*
- Jaja, vágom. Az a kis nyálas gyerek, hogy ne tudnám.
* Közben megjelenik előttem Sebastian arca. Vajon mit árthatott most ami ennyire felhúzta Jamest ?! Felvont szemöldökkel hallgatom. Ezek a fogadások..A kviddics meg annyira nem az én sportom, de mivel James a fogója a házam csapatának, ezért természetesen ez a része is érdekel a dolognak.*
- Na * Csapom össze a tenyeremet, ez jelenti nálam ha elkezdek gondolkozni. Márpedig ide kell használnom a fejemet.*
- Forrestert kitúrni elég nehéz dolog lesz.. Sebastiant meg kicsináljuk. Annyi szart kavartam már a suliban, hogy egy negyedikes elverése meg se fog kottyanni. Ha meg nem sikerülne, akkor meg kérd meg kedves barátnőd, ha jól tudom terelő a csapatban. Egy tökre pontos gurkó is elintézné.
* Vázolom fel a tervet. Ilyenkor jön jól, hogy az én mágiám a testmágia. Szóval ha egy picit meglegyintek valakit, annak körülbelül olyan mintha erőből pofon vágnák. Nem először használnám ki eme adottságomat.*
- Csak apámhoz ne jusson el a balhé, mert most egy kicsit megbékéltünk..
* Dőlök neki a falnak, majd úgy nézek Jamesre.*
- Te amúgy hogy gondoltad az egészet ? Szerintem ha Sebastiant elintézzük akkor Forrester már nem jelentene akkora veszélyt. Csak játszon normálisan. Vagy esetleg egy kis Szerencselé-t szerezhetek és benyomjuk neki, már is nyert ügyünk van. Vagy akár te is megihatod.
* Pazar vagyok. Ötleteim csak úgy cikáznak.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 1:57 am

-Ó, értem. *Én csak egyszer voltam otthon. Apámmal szerettem volna beszélni, de helyette anyám ölelgetett össze vissza. Na meg a húgom is ott volt. Mesélte nekem, hogy gondolkodott olyanon, hogy átjön a suliba. Ide... de szerintem nem lesz belőle semmi. Vagy ha mégis, akkor csak jobb lesz.*
-Az-Az. *Bólogatok a közbeszólásokra. Miután sikeresen elmondtam amit gondolok, nekidőlök az ablakpárkánynak és figyelmesen végighallgatom Nath-ot. Tudom, hogy neki mindig jó ötletei vannak és rá is számíthatok. Na meg ha ilyenekről van szó...*
-Tudom, belegondoltam. Ted... A Tedhez vezető út legkönnyebben a csaján át vezet. Sindyn. Viszont érte bármit megtenne, úgyhogy vele jó vigyázni... *Hatásszünetet tartok, megvárom még Nath elmondja amin gondolkodott. Bólintok.*
-Igen, az rendben van. És nyugi. Nekem kéne elvinnem az egész cuccost, szóval nem fog apád fülébe jutni. *Kicsit oldalba vágom, persze játékosan. A kérdésére vállat vonok, de aztán persze válaszolok is.*
-Ha Tednek adod be a szerencselét és ellenem van... akkor az úgy nem lesz jó. Ha nincs szerencselé akkor pedig azt hiszem kezdek valamit Sindyvel. Fogalmam sincs, hogy állíthatom félre Tedet, de erre az egy évre szeretném. *Elterveztem elég sok mindent, és amennyire megváltoztam... véghez is szeretném hajtani. Tedet pedig még a meccsek előtt. Ha nem akkor pedig közbe. Talán... előbb Amandával kellene beszélnem, bár ő tuti nem áll félre a döntésétől.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 2:12 am

- Megfordult a fejemben, de eléggé gázos alak ez a Ted. Bocs, haver de életre-halálra nem szívesen játszanék vele.
Akkor meg ha Sindyt is belevonjuk az egészbe, akkor meg még jobban bepöccenne.
* Nem mintha félnék tőle. Csak vannak olyanok, akikkel jobb nem rosszba lenni. Ki tudja milyen ismeretségi köre van. Tudom, hogy én sem vagoyk egy piskóta, meg be kell vallani elég jó vagyok, de azért akad egy -két kigyúrtabb izomállat is.*
- Hát az egészet azért nem hagyom, hogy te vidd el. Csak a gázosabb részét.
* Jelentem ki, miközben visszabokszolok neki. *
- Oké, akkor megpróbálok szerencselét szerezni valahonnan.
* Bólintok. A pénz az nem akadály, csak ugye tisztán elég nehéz lesz. Nem állhatok a bájitaltan tanár elé, hogy hé haver adjál már egy kis szerencselét, kicsinálnánk valakit. Az meg, hogy feketén szerezzem, nos rizikós. Nem akarok ártani Jamesnek, márpedig a fekete áruk eléggé megbízhatatlanok.*
- És ha Akex bának szólnál, vagy őt győznéd meg, hogy állítsa már le egy picit Tedet, meg, hogy neked ez az utolsó éved !? Na nem mintha annyira meghatná..
* Vigyorodok el a végére. Szerintem az egész iskola arra vár, hogy James meg én végre valahára elballagjunk. Bár ha így folytatom mint ahogy most állok, akkor egy ideig még koptatni fogom az iskolapadot, meg a tanárok idegeit.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 2:24 am

*Én ebbe bele sem gondoltam.*
-Valószínű... *Egy kicsit elmerengek, közben azért persze figyelmesen hallgatom az előttem állót. A víz és a berendezések is kezdenek már a helyükre állni, ami azt illeti, hogy később folytathatom amit elkezdtem. Jól fog esni még egyszer szétrombolni a termet.*
-Talán a bájitaltan szertárba kellene bejutni. Ott biztosan van. Már ha más ötleted nincs, akkor... *Én tudom, hogyan lehet bejutni a szertárba és könnyen meg is oldható. Az utolsó kijelentésre viszont ismét el kell gondolkodnom. De azért megrázom a fejem... nem tudom mi lenne abból.*
-Megpróbálni megpróbálhatnám, de Alex nagyon védi a kicsi Tedet. Mellesleg amióta kivágott az UGYből nem vagyunk olyan jóban. Majd meglátom. Valahogy meggyőzöm. *Alexet nem olyan nehéz, csak le kell kenyerezni. Azért még nem vagyok biztos abban, hogy sikerül is.*
-Kösz szépen, hogy segítesz. *Kacsintok végül egyet, közben egy kicsit megkönnyebbülve hátrahajtom a fejem. Most már minden meg van, ami kell. Nagyjából.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorlóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlóterem   Gyakorlóterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlóterem
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gyakorlóterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: