Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Sötét Rend főhadiszállása

Go down 
+10
Daniel Reed
Max Martines
Sindy Logan
Hannah McDowal
Ted Forrester
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
James Miller
Anor Azgard
Lucius Malfoy
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 7:39 am

Figyeli elégedett fejjel, hogy Max abbahagyja a durcázást, és beszélni kezd, de korántsem teljesen elégedett. Ez így nem lesz jó.
- Rex, ennek utána tudsz járni? Neked bejárásod van a minisztériumba ha jól tudom - mondja, és közben hallgatja a beszámolót Kimről.
- Esküszöm az a gyerek még engem is kísértésbe vitt - húzza el a száját, mert ez nem kis szó, persze Rexet biztosan nem tudná.
- Chris, vedd annak, annak szántam - vigyorodik el, és figyeli a beszélgetést.
- Csodálatos, akkor mindenesetre itt az emeleten vannak szobák, itt maradhattok, vagy ott van Azgard... - folytatja inkább Chrisnek beszélve, mert a többiek már tudják ezt.
- Max, úgy hogy mi is értsük, még nem tudok spanyolul és fordítóm sincs.. - pillant rá, és aztán elgondolkodik.
- Hát felhasználhatjuk éppen Alex ellen, de mire? Úgy értem, igazán nekünk Alextől nem kell semmi...
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 7:53 am


– Leköteleznél. –mondtam oda Rexnek, majd figyeltem a többiekre. Nagyon beleszólásom nincs, elvégre nekem azon kívül, hogy vagyok, semmi feladatom nincs. Legalábbis nem tudok arról, hogy lenne. Majd egyszer csak lesz valami, vagy nem.
– Akkor kösz a bókot Ted. –vigyorogtam rá, majd Öcsém szavaira figyeltem fel. Ezt kérni sem kellene, magamtól is megteszem, csak majd később. Bár már nagyon a cérna végén tart és pengeélen táncol.
– Mucho Gusto Max {Örömmel Max} –reagáltam a szavaira, majd biccentettem Ted-nek is a magyarázatra. Mit lehetne kezdeni Alex lányával??
– Alextől csak a Wilian-t lehet megszerezni, ha elpatkol. –kíváncsian várom a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 8:08 am

Hm, lassacskán kezd olyan lenni a beszélgetés, ami engem nem érdekel. Leemelem a csizmás lábam az asztalról, és elnyomom a csikket a hamutálban. Ez valami közös szokás lehet hogy mindenki dohányozzon, de mindegy.
- Remek, akkor én megyek is, kicsit balhézok a hülyék minisztériumában - biccentek Chrisnek és Tednek, majd felállok, föléjük magasodok, ez látszik. Összehúzom a hatásvadász kabátom, és elindulok.
- Mentem, nemsokára újra találkozunk - pillantok vissza és távozom is a helységből, hogy előbb egy kis sikátorba hoppanáljak, és onnan induljak el a varázslótársadalom szívébe.

//Köszöntem ^^//
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 8:38 am

Tényleg kezd már érdektelen lenni ez a találkozó, főleg, hogy Max már- már jelentéktelen információkat oszt meg velem. Most komolyan mégis minek hisznek? Szerintük, ha nem értenék a dolgokhoz be akarnék állni közéjük? Bár már erősen gondolkodom azon, hogy inkább hagyom a francba az egészet, mert egyszerűen lehetetlen elviselni, de könyörgöm, azért ennyire ne nézzenek már kispájásnak.
- Oké... még valami, ami talán még hasznomra is lehetne?
Kezdek kissé ingerült lenni, mivel emiatt halasztottam el egy kiváló alkalmat arra, hogy jobb belátásra bírjam a srácot. Már Maxet sincs kedvem szivatni, egyszerűen még arra sem érdemes, a testvérével meg igazából nem sok bajom van, azon kívül, hogy nincs saját stílusa és őt majmolja. Komolyan előítéltes kis... na mindegy. Kezdem azt hinni, hogy Ted és Rex eddig a legnormálisabb köztük. Miért akarnék én ilyeneknek segíteni?
- Hát de, ha belegondoltok, azért Alexnek jócskán van befolyása... és ki tudja, mire lesz még szükség. Mellesleg nem csak úgy lehetne megszerezni a sulit, ha megölnétek. Ha mondjuk sakkban tartanátok? Na jó hagyjuk.
Sóhajtok fel, mert igazából annyira nem érdekel az egész. Nekem.... túlságosan más a gondolkodásom. Nem hiszem, hogy az a legjobb mindig, ha egybőől megölnek valakit, főleg, ha olyan hatalommal bír, amit később fel is lehetne használni.
- Van még valami, mert lépnék én is.
Nézek Tedre kérdőn, és reménykedem benne, hogy hamar szabadulok innen.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Feb. 14, 2012 10:21 am


Beszámoltam a csajnak, hogy mit fogott fel belőle az már nagyon nem érdekel. Egy kicsivel több háttérinfója lenne, akkor megértene mindent. Kim-mel nem könnyű megtalálni a közös hangsúlyt, és nem hiszem, hogy Rox-nak menne. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá.
– Ha sakkban tartjuk, attól függetlenül a suli az övé marad. Csak akkor lesz új tulajdonosa, ha lemond, vagy, ha meghal. Olyankor a keresztfia örököl. Jelenesetben Chris. –mondom csevegő hangon. Kivételesen nem akarom leordítani, most fontosabb dolgunk is van.
– Hol itt, hol ott maradunk, hogy véletlen se találjanak meg. Bár, ha a házra rábukkantak, akkor nagy valószínűséggel mi is nemsokára megleszünk. –sóhajtok aggodalommal ötvözve. Nem mutatom az igaz, de kicsit tartok attól, hogy ránk rontanak. Mondjuk, ha itt vagy a suli körül teszik, nagy valószínűséggel megmenekülünk.
– Megtanítsalak Ted? Igazán jó tanár vagyok –vigyorgok, és erre igazán kíváncsi vagyok, hogy mit fog válaszolni majd. Poén lenne tanítani Ted-et.

Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 2:45 am

Biccent Rexnek, hogy rendben van.
- Oké, akkor viszlát később Playboy - majd figyelmét a többieknek szenteli, az ikreknek és Roxanne-nek. Elsmormol egy bűbájt, amivel gondolatban tud üzenni a lánynak.
~Bocs az ikrek miatt, legközelebb külön jöttök hozzám.~
Aztán felmorran Max megjegyzésére.
- Persze, szerinted ennyi teendő mellett, még pont a nyelvtanulás fog hiányozni nekem? - kérdzi, de nem haragszik, az most nincs a napirenden, egyenlőre valamit kezdeni kell ezzel a bonyolult helyzettel.
- Ha jól sejtem, ti nem mehettek vissza a suliba, de mégis meg kellene tudnom, ki ez a lány, aki Alex lányának nevezi magát. Hajlandó vagy Százfűléfőzettel menni egy kört? - pillant Chrisre, mivel ugye Maxnak más dolga akad, mint hogy ilyemsit hajkurásszon.

Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyKedd Márc. 06, 2012 6:24 am


Egy biccentéssel köszöntem a távozótól, közben figyeltem a többieket is. Vagyis csak Tedet és az Öcsémet. A csajra nem vagyok kíváncsi, csak egy zavaró tényezőnek fogom fel, aki ha az útban van, egyszerűen eltakarítom.
- Majd szakíts rá időt Ted. Igazán egyszerű nyelv. -osztottam meg a véleményemet a nyelvtanulással kapcsolatban.
- Igen, ez így igaz. -bólogatok Ted szavaira. Nem célszerű, ha elkapnak minket, elvégre halálfalóknak vagyunk titulálva.
- Jobb dolgom úgy sincs, utána járok a dolognak. -egyeztem bele a feladatba. Nem is olyan nehéz, meg legalább nem unom szét a fejemet.
- Na, akkor én el is indulok. További szép napot! Hola!

//Köszöntem^^//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyVas. Márc. 11, 2012 10:55 am

Fején ingatva válaszol csak, miközben már három gondolattal előrébb jár.
- Persze, majd pont nyelvtanulás fog érdekelni, mikor a nyakamba szakad a világ mi? - morog, de nem rosszindulatúan, inkább csak úgy mint akinek élni nincs ideje nem hogy ilyesmivel foglalkozni.
- Ha spanyolul akarok tanulni veszek egy fordítót, és megoldom azzal. Valahogy úgyis tudok szerezni egy olyat, vagy valaki szerez nekem nem igaz? - mosolyodik el, mivel tudja, hogy jelenleg Anor után ő van erőszintben leszámítva a Will-Wallace párost, akik szőrén szálán eltűntek a világban.
~Ch, nem is hiányoznak ami azt illeti.~
Felsóhajt, és Maxra pillant.
- És most mi a fenét kezdjek? - tér vissza egy valós problémára miután ismét kettesben maradtak. Nem tudja túltenni magát ezen. Lakást, nyugalmat, megélhetést kell biztosítani, de már nem csak magának, hanem Sindynek is, és a születendő gyermekének is.
- Te...izé. Ha apa leszek... leszel a keresztapja? - szólal meg egy kis idő után és egy szál cigivel kezd játszani de még nem gyújt rá.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 12:54 pm

Csak figyelem, hogy mit beszélgetnek a többiek. A távozóknak köszönök, így már csak ketten maradtunk Teddel. Legalább nem részeg, nem kell azt néznem, hogy folyik szét a kanapén. A nyelvtanulásos dolgot egy vállvonással letudom.
- Őszintén szólva még mindig nincs ötletem. Viszont az biztos, hogy nem fognak nagyon örülni neki, vagy kitudja. -kerestem a megfelelő szavakat, mert igazából fogalmam sincs, hogy mit mondjak. Én még jóval későbbre tervezem a családalapítást, már ha egyáltalán eljutok addig. A következő kérdése eléggé a padlóra küld. Nem szó szerint, de akkor is megrázott.
- Igazán megtisztelő ajánlat, természetesen elvállalom. -egyeztem bele vigyorogva. Kíváncsi vagyok miért engem választott, de erre most inkább nem nagyon kérdezek rá.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyPént. Márc. 16, 2012 4:26 am

Felsóhajt, és feláll a kanapéről, helyre rángatja össze gyűrődött ruházatát, és sétálni kezd, fel-alá, mint mindig ha tanácstalan vagy ideges. Fogalma sincs mit akar kezdeni ezzel az egésszel, és rágyújt még egy szál cigire, és két pálcaintéssel eltünteti az üres üvegeket amik már nem kellenek.
- Ja tudom, még azt sem tudom hogy adjam ezt elő Anornak, pedig neki tudni kéne, de áh, meg fog ölni, ezt már nem úszom meg még én sem - sóhajt fel, és a hajába túr, hogy ne lógjon a szemébe. Az ablakhoz lép, és kifelé bámul, de nem azt látja ami ott van.
- Valakit kedvem lenne szétátkozni de úgy hogy fel sem kel többé. Talán az lesz a legjobb ha elnézek Hell City felé, ott mindig akad valami balhé... Velem tartassz vagy mész dolgodra? - kérdezi és megfordul. Nekitámaszkodik az ablakpárkánynak, és úgy füstöl tovább. Bár lassan tudatosul benne hogy talán le kellene szoknia, de azonnal el is veti az ötletet. Azt már nem, valami káros szenvedély neki is kell.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptyPént. Márc. 16, 2012 12:39 pm


- Akarod, hogy veled tartsak, mikor elmondod Anornak a hírt? -kérdezem őszintén, mert ha ez kell, akkor megyek. Még sem lenne szerencsés, ha Ted súlyosabb sérülésekkel térne vissza. Mellesleg, ott helyben eltudnám látni, ha szükséges. Márpedig, ha az, amit mondott igaz, akkor el fog kelleni ott a gyógyítás.
- Csábítóan hangzik az ajánlat, és az ég világon semmiért sem hagynám ki. -vigyorodtam el. Teddel menni Hell Citybe!? Kihagyhatatlan ajánlat. Talán még el is leshetek pár átkot, ami a későbbiekben jól jöhet majd. Meg aztán egy kis móka sem árthat, meg a feszültséget is le kell vezetni ezek után. Egy szerencsétlen lakos kínzása tökéletes lesz.
- Ha nincs más, akkor szerintem indulhatunk. -jelentettem ki, majd az ajtó felé lépkedek, és indulásra készen várom Tedet. Ha jön, az uticél tiszta, és már hoppanálok is oda.

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 EmptySzomb. Márc. 17, 2012 4:16 am

- Aha, de elég lesz ha megvársz a folyosón. addig még ki tudom magam vonszolni ha akarom - jegyzi meg egy vállrándítással, volt már párszor elég rossz bőrben, az Anorral folytatott beszélgetések után. Valahogy ezt is túl éli majd, mert mindent csak egyszer ver le rajta a vezér, ez benne a szerencse.
- Ne is hagyd, kell valaki aki hazavisz ha kiütöm magam - nevet fel, mert ennek vajmi kevés az esélye, és csupán Max ugratására mondja. Összeszedi magát, elnyomja a cigi csikket, felkapja hátára szíjazható fekete táskáját, és ezennel ő készen is van. Az ajtó felé pillant.
- Ja menjünk, még sok sok munka áll előttünk - dereng fel egy ragadozó mosoly az ajkain, azzal kilép az ajtón, és azonnal Hell Citybe hopponál, a főtérre, a Pestispiacra, hogy onnan induljanak sötét útjaikra...

//Én is köszöntem mindenkinek ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sötét Rend főhadiszállása
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: