Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAuror kiképzési helyszínek EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Auror kiképzési helyszínek Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Auror kiképzési helyszínek EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Auror kiképzési helyszínek EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Auror kiképzési helyszínek EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Auror kiképzési helyszínek EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Auror kiképzési helyszínek EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Kim Kaguya
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Ted Forrester
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
James Miller
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
William Quentin Watson
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Sindy Logan
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Hannah McDowal
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Chris Martines
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Solaria Luthia
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Daniel Reed
Auror kiképzési helyszínek Vote_lcapAuror kiképzési helyszínek Voting_barAuror kiképzési helyszínek Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Auror kiképzési helyszínek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Ápr. 20, 2010 10:00 pm

leírás nemsokára.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Márc. 01, 2011 11:04 am

*Döngő léptekkel jövök, jövök mondhatni inkább trappolok lefelé, ez a mai sem az én napom ami azt illeti, mint ahogy mostanában mindig. Ki vagyok már ezzel az üggyel nagyon, ezért jöttem most le kicsit feszültséget levezetni. Belépek a terembe, és látom hogy sehol senki. Helyes, máskülönben páros lábbal átkoznám ki a csukott ajtón át. Nincs szükségem társaságára, magam akarok lenni most. Farmert viselek, egy fekete-piros kockás inggel, és egy sállal, mivel mostanában fáj a torkom, nem akarok még inkább beteg lenni. Naná, hogy auror helyett valami westerni banditának nézek ki. Nem teketóriázok sokat, hanem előhúzom a pálcám, és az első mágikus bábot, ami szembejön velem elkezdem átkozni, a legkülönfélébb átkokkal amik csak eszembe jutnak. Természetesen a testemmel is mozgok, és elég jól, koromhoz képest, aki le mer öregezni azt is szét átkozom, nem vagyok még öreg, és nem hinném hogy addig élnék, hogy innen mehessek nyugdíjba. Csak érne már véget az az átkozott ügy, de mindenki felszívódott.
- A pokolba is már - csattanok fel, mert nem bírok mit kezdeni magammal, és az üggyel, egyszerűen nem jutok előrébb, minden nyom, vakvágány.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 8:20 am

*Mivel mostanság otthon nem nagyon jut ideje testmozgásra, egyéb más elfoglaltságok miatt, ezért úgy döntött, lejön ide, és keres valami megfelelő sporteszközt. A súlyzókon gondolkodik, de még nem tudja, mit válasszon. Egy sötétkék farmert, fekete bakancsot és egy fekete pólót visel. Amikor belép, elcsodálkozik, hogy nincs itt senki, de ekkor meglátja a főnökét, aki éppen valami idegességlevezető téringet űz. Megáll az ajtóban, előveszi a cigisdobozát, rágyújt. Nagyon szív a cigarettából, majd kifújja a füstöt.*
- Ki b***ta fel ennyire az agyad? Csak nem valami nő? *Vigyorodik el, miközben tovább áll az ajtóban.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 10:42 am

*Már vagy fél órája átkozom szorgalmasan a mágikus ellenfeleket, mikor mozgást észlelek, és úgy helyezkedek hogy lássam ki merészel rám törni. Igazából az első tervem az hogy szét átkozom, de aztán megpillantom a kedvenc auroromat, Robertet, és már-már letennék az ötletről, de a megszólalása, nem sokat segít a helyzeten. Arra fordítom a pálcám, és minthogy teszteljem, mennyire jött ki a gyakorlatból, máris két nonverbális átkot indítok felé. Egy Stuport, és egy Lábbilincselő átkot, kárt nem akarok benne tenni. csak egy barátságos kis támadás, ebbe még senki nem halt bele.*
- Amúgy neked is szevasz *jut eszembe, hogy elfelejtettem viszonozni a köszönését, bár, volt egyáltalán köszönése? Mindegy.*
- Úgy ismersz, mint aki foglalkozik nőkkel mi? *horkanok fel, és biztonság kedvéért, magam köré vonok egy pajzsbűbájt, hogy ha esetlegesen visszatámad, akkor védjem magam. Lassan leengedem a pálcám, és hátratúrom a hajam, azért elfáradtam, be kell lássam, nem vagyok már 20 éves, még ha néha annak is érzem magam. Meg az a história Sandrával, még mindig azon jár az eszem.
- Van valami hír? * érdeklődöm a magam kedves stílusában.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:06 am

*Cassidy átka nem nagyon ön be, mivel Robert az elemi mágiájával képes megszüntetni egy időre a varázserőt a teremben, ezért még mielőtt elérte volna a két átok, csettint egyet, mire a két varázslat szertefoszlik.*
- Ügyes trükk, de nem jött be. *Vigyorodik el. nem hiába az egyik legjobb auror.*
- Ja, szia. *Köszön ő is, ha már kimaradt.*
- Jajj, ne mond, hogy te nem nézel meg egy jó nőt hátulról, amikor előtted lépked. *Fejet csóvál.* Na, mesélj, van valaki? Ne csak én dicsekedjek a menyasszonyommal. *Vigyorodik el. Cass tényleg beújíthatna már valakit, mert lassan besavanyodik.*
- Hát... beszéltem a Forrester kölyökkel, kizárólag baráti alapon. Anor feltámadt, mint az sejtettük, Ted meg keresi Willt, tudod a Vöröskét. Róla van valami hír? *Hátha a parancsnok tud valamit. *
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyHétf. Márc. 07, 2011 3:59 am

*Egy pillanatra felhúzott szemöldökkel állok a jelenség előtt, majd legyintek egyet, eszembe jut, hogy Robertnek ilyen furcsa mágiája van. Na, nem baj, ha bántani akarnám, akkor még így is puszta ököllel nekimehetnék, de azt nem fogok.*
- Jah, kiment a fejemből hogy ilyen csodabogár vagy *vigyorodom el, kissé, már levezettem az agresszióm nagy részét, már csak a szokásos adag maradt bennem, azt meg mindenki élje túl, ahogyan bírja. Egyéni szociális probléma.*
- Az más, de nem udvarlok egyiknek sem! * tagadom le helyből a vádakat, talán egy kicsit gyorsan is. Az az eset Sandrával... nos az egy egészen kivételesen ügy, és voltaképpen minősülhet udvarlásnak is, főleg amit a legutóbbi találkozásunkkor mondtam neki. Már csak, azért is meg mondanám a magamét a szüleinek.*
- Nincs, nem volt, és nem is lesz, és örökre magányos farkas maradok, kell a fenének feleség, meg hat kölyök *mordulok fel, és még a szőr is égnek mered a tarkómon, a gondolatra, hogy vagy öt gyerek futkosson a nappalimban, akiknek mindegyiknek van valami nyűgje. Nem, na nem, teljesen ki van zárva.*
- De azt azért ajánlom, hogy a tanúd lehessek, mert ha nem, akkor repülsz innen * vigyorodok el, mivel ismerem már annyira, hogy tudom, engem kérne fel tanúnak a maga részéről. Nem tetszik nekem az a házasság, de hát, nem nekem kell Cassyvel élnem, nem is bírnám ki.*
- Találkoztál Forresterrel? Nocsak, még sincs az olyan nagyon eltűnve. Sejtettem, hogy él az a gazember *sóhajtok fel, és megvakarom a tarkómat. Nem tudom melyik a jobb, hogy ha él, vagy ha nem, és ráadásul Will sem könnyíti meg a dolgomat, a fene belé az összesbe.*
- Nincs, a testvére, itt dolgozik mint a kisangyal, talán kissé túlzottan is, mivel múltkor valami pojáca azt hitte rá hogy extra fiatal auror *vigyorodom el, mert amikor Lace említette el sem akartam hinni, de az emlékkel bizonyította. *
- A legutóbbi hírek szerint, itt van, Wilard körül, de ebből nem tudom mennyi igaz *jegyzem meg mégis, hogy hallottam róla valamit, csak már automatikus vágnám rá hogy nem, megszoktam hogy nem bukkan fel.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:07 am

*Elvigyorodik, hát igen. Ő már csak ilyen csodabogár.*
- Főnök, főnök... egyszer még utolér a sors. *Vigyorog továbbra is, majd elnyomja a cigijét.*
- Persze... *Csóválja meg fejét. Ő ezt igazán nem hiszi. Csak tudná, hogy kinek csapja a szelet. Hetekig ezzel szekálná.*
- Alap, hogy téged kérlek meg... ki mást? Mondjuk Anor Azgardot, nem? Megkeresem, bárhol is legyen, aztán odamegyek hozzá, és ahelyett, hogy lecsukatnám, megkérném, hogy legyen az esküvői tanúm. *Vigyorog még mindig. Még a feltételezés is röhejes.*
- Igen, felbukkant. De nem akarom még behozni. Elvezethet minket a Watson kölyökhöz... *Majd hümmög párat a következő mondatra.*
- Hát, fogalmam sincs, hogy igaz-e. Ha itt van, remélem hamar felfedi magát. Lehet, hogy beszélnünk kéne a Kaguya fiúval... hátha jelentkezett nála. Wallace-ra, meg extrán figyeljetek, Anornak eléggé zavaró tényező, valszeg el akarja tenni láb alól. Végól is... igaz, hogy olyan, mint a testvére, de ő nem ölt embert... Eddig. *Teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptySzomb. Márc. 19, 2011 7:08 am

- Akkor jó gyorsan kell szaladnia, engem nem olyan könnyű beérni *vigyorodom el én is, mivel az lenne még a szép ha behálózna valami nőcske, és magához kötne. Grrr, bele sem merek gondolni mi lenne akkor velem.*
- Ezzel azt akarod mondani hogy nem hiszel nekem? Na szépen vagyunk... *sértődök meg látványosan, aztán persze horkantva felnevetek az abszurd elképzelésen. *
- Jó, oké, én leszek a tanúd, de a nődnek ki lesz? Neki lesz Anor? Vagy esetleg Ted vagy Will? Elég érdekes egy házasság lesz a tietek, már nem azért.* csóválom meg a fejem egy kicsit, utálnám elveszteni az egyik legjobb emberemet, egy nő miatt, aki ráadásul még halálfaló is.*
- Én viszont nagyon is rács mögött akarom tudni, szóval, hozd be, akkor nem árthat, és szívem szerint, még Wallace-re is rázárnék egy ajtót, de ugye nem tehetem *sóhajtok fel, és én is rágyújtok, kell már a nyugtató hatású cigim.
- Igaz szerintem, egy ilyen pletyka nem bukkan fel alaptalanul, te is tudod. *pillantok Roberte, és beleszívok a cigibe, és telibe rá fújom a füstöt. *
- Jah, ha kell akkor a Kaguya fiút is hozd be nem érdekel, csak oldjuk már ezt a nyomorult ügyet *csattanok fel, kissé ingerülten, mert az is egy megoldás lenne, Will biztosan Kim után jönne, ebben valamiért biztos vagyok. Tednek is megvan a maga gyenge pontja, és ezt ki is fogom deríteni, ha már Robert csak cimborál vele.*
- Pokolba is, kicsinál ez az ügy...
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptySzomb. Márc. 19, 2011 11:25 am

- Azért engem se becsülj alul. *Nagyot szív a cigarettából, majd eldobja, és rátapos. Most ellesz egy ideig.*
- Hát nem... *Őt meg baromira nem érdekli, ha Cass megsértődik. *
- Nem tudom még. Haha, de vicces. Most nem tudom mit zavar ez téged. Már nem halálfaló, újságíróként dolgozik... Leszállhatnál már a témáról. Mondtam, szerezz magadnak nőt, és foglalkozz azzal, ne engem cseszegess. *Húzza el az orrát. Tényleg baromira idegesítő ez az ember, de így kedveli.*
- Minek, főnök? Több hasznát vesszük, ha szabadon van... ha bezárnánk, úgysem énekelne. Akkor meg minek etetni? *Tényleg úgy tűnik, hogy a pártját fogja, de nem akarja bevinni... még.*
- A pletykáknak mindig van valóságalapjuk. *Jegyzi meg, majd bólint.*
- Oké, őt behozom, csak ki kellene ötölnöd, hogy miért hozzam be. Szemetelésért? *Vigyorodik el, majd főnöke felcsattanására összefonja a mellkasán a karjait.*
- Főnök, nyugi már! Mondtam az előbb, szerezz egy nőt, vagy oldd meg magad a dolgaidat... esetleg én is segíthetek rajtad, bár az tény, hogy nem vagyok homokos. *Vigyorodik el, sőt hangosan fel is nevet.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyVas. Márc. 20, 2011 6:14 am

- Nem becsüllek, de lásd csak, te nemsokára oltár elé vonulsz, míg ezzel szemben én nem *szívok bele a cigimbe, nekem még van bőven, nem kell eloltanom. Aztán csak legyintek.*
- Borzasztó tragédia *ismerem már annyira Robertet hogy tudjam, nem érdekli a morgásom, és minden személyes nézeteltérésünk ellenére, kiváló auror. Persze, ezt neki nem kell feltétlen tudnia.*
- Jó tudom hogy nem az, de akkor is abszurd a gondolat hogy egy kiugrott halálfaló rabolja el az egyik kedvenc auroromat. *lépek közelebb, és veregetem hátba Robertet, kicsit erősebben is a kelleténél, és gonoszan el vigyorodom.*
- Nincs olyan nő, aki elviselne, már mondtam. Esélytelen hogy nekem valaha is családom legyen, túl öreg vagyok már hozzá. Majd, szerzek mondjuk.. egy állatot. Egy kutyát például. *mosolygok, mert az talán még megmarad mellettem, feltéve ha nem felejtem el etetni, vagy gondozni.*
- Tudom hogy igazad van, de már idegrohamot kapok ettől a nyavalyás ügytől, lehetne valami előrébb lépés. És akkor még ott van az a nő is... aki a Leader halála idején a halálfalókat pesztrálte, annak most nyoma veszett úgy tűnik. El fogom keresztelni ezt a jelenséget William-szindrómának. *morgok, és úgy humorizálok, mivel ez amolyan sajátos jellemvonásom, kevesen értik meg, és még kevesebben értékelik.*
- Az viszont biztos, mivel utánajártam, hogy nem a halálfalók támasztották fel szeretett vezérüket. *jegyzem meg, mivel majd két hetem ment rá hogy kiderítsem, és csak annyira jutottam, hogy kizárjam az övéit. De más meg ki tehette? Másnak nem érdeke hogy a Wason elleni harcba visszahozza Anort.*
- Jah, mondjuk, egész jó ötleteid vannak, fejlődsz. *vigyorodom el, mivel nem gondoltam komolyan hogy hozza be Kaguyát. *
- Robert, ha nem lennél, akkor most nagyon csúnyán megnézhetnéd magad *vicsorgok rá, és nézek mellé szúrósan. Aki nem ismerne, az megijedne az biztos. Aztán kisumul az arcom, és elvigyorodom, előhúzva a pálcámat. Homokot bűvölök a kezembe, és Robertre szórom.*
- Tessék, most már elég homokos vagy? *vigyorgok, hát igen, vannak furcsa és minden átmenet nélküli hangulatváltásaim. Ez van, így kell szeretni vagy utálni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:33 am

- Látod, jobb vagyok, mint te. Nekem legalább lesz feleségem, aki főzzön rám, és nem fogok konzervmérgezést kapni. *Vigyorog még mindig. Imádja cseszegetni a főnökét, mert tudja, úgysem rúgná ki.*
- Nem fog elrabolni. Az esküvő után is itt fogok dolgozni. Máshová nem is nagyon kellenék... *Mivel más szakmája nem nagyon van. Maximum magánnyomozónak mehetne el, de annyira megszokta már a mostani munkáját, hogy valszeg innen fog nyugdíjba menni.*
- Dehogy vagy öreg. És tuti van, csak nincs önbizalmad, öreg... *Sóhajt egyet. Igaz, hogy egy fél éve ő sem gondolta volna, hogy nemsokára házas ember lesz belőle.*
- Jójó. Tudom, az a Sarsa, ugye? Felszívódott, igen. Pedig elbeszélgetnék vele. *Hümmög. Nah, még egy ember, akit meg kellene találnia. Bővül a lista.*
- Valóban? Akkor ki? Alex? *Mert kinek lenne érdeke, hogy Anor megint éljen, ha nem halálfaló volt.* Vagy az Sarsa? Vagy őt ne soroljuk halálfalónak? *Elég zavaros ez az ügy, tényleg.*
- Kösz, ezt bóknak veszem. * Vigyorodik el, majd tovább kuncog.*
- Bocs, de nem hagyhattam ki. *Aztán megszórják homokkal, amire nem reagál különösebben semmit. Visszakapta, ennyi.*
- Igen, eléggé. *Kicsit megrázza magát, farkas módjára, de rengeteg homokszem marad a hajában.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 10:21 am

*Rosszkedvűen legyintek egyet, kap a halál konzervmérgezést, tudok én főzni magamra, csak erről mint oly sok mindenről, a külvilág nem tud, még Robert sem, és ezt nem is most fogom elkezdeni megváltoztatni.*
- Ne magadból indulj ki, én nem halok éhen egyedül egy teljes hétig, mint ahogy te akartál anno a szaharában, rémlik? - *imádom cseszegetni, mikor még zöldfülű volt, hozzám osztották be küldetésre, és át kellett vágnunk a szaharán gyalogszerrel, aminek a félútjánál, már minden baja volt, háromnegyednél meg meg akart halni. Azóta ezzel csesztetem, pedig már jópár éve ennek a kis incidensnek.*
- Máshova nem is adnálak oda ha már itt tartunk, az egyetlen valamire való aurort ebben a bandában el ne merészeljék venni, mert felrobbantom a minisztériumot, azt halálfalónak állok - *morgok sötéten, mert az egy gyásznap lenne itt bent az biztos.*
- Remélem hogy lesz elég önbizalmam egyszer egy nőnek azt mondani hogy kedvelem, de iylen valószínűleg nem lesz, mindegy, hagyjuk is szerintem - *akarom nagyon terelni a témát mivel kényes a terep, hogy éppen hogyan alakulok Sandrával. Nem lenne rossz végre nekem sem megállapodni, de vannak fenntartásaim. Khm, elég sok.*
- Fel hogy szakadna rá, mostanában mindenki felszívódik, és ez kezd nagyon nem tetszeni - *sóhajtok fel, mivel elég nehéz úgy nyomozni ha mindenki eltűnik valamerre a nagyvilágban. A külföldi minisztériumokkal meg nem szeretnék dolgozni, mert azok is ritka nagy marhák.*
- Alex nem hiszem hogy sáros lenne ebben, de azért ha felé jársz kérdezd meg. Sarsának mi oka lehetett rá hogy feltámassza? Van némi anyagom a nőről, megállna az egymagában is a halálfalók élén ha arról lenne szó, de erre ő eltűnt, nem tudom hova tenni, furcsa nő, szívesen összefutnék vele egyszer - *gondolkozom el, mert lenne hozzá pár kérdésem, a letartóztatási monológomon kívül.*
- Bocs, én sem hagyhattam ki *mosolygok rá ragadozóan, és lám, az ügy el is van simítva. Ennyi köztünk egy nézeteltérés. *
- Áh, menjünk a fenébe haza, elegem van mára ebből a rohadt építményből - *mordulok fel, és elindulok kifelé az ajtón.*
- amúgy mikor lesz az esküvőtök? Addigra nem tervezek be semmi gyilkosságot meg mást *ugratom tovább Cassy miatt.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptyKedd Ápr. 05, 2011 8:48 am

- Azt ne emlegesd! *Mordul fel egyszer.* Az volt az első küldetésem, nem tudom, hogy mit kell állandóan cseszegetni vele. *Morog még egyet, majd inkább nem fűz hozzá semmi többet. Ez még mindig érzékenyen tudja érinteni a lelkét.*
- Ó, ezt jó hallani, kösz főnök. Bár ezt eddig is tudtam. Egyébként, jött valami új egyén, nem? Láttam a nevét az irodáján... Valami grófocska, asszem. *vigyorodik el. Nem sok reményt fűz hozzá, aztán ki tudja.*
- Áh, biztos lesz. Ha én meg tudtam tenni... *Azért az is eléggé érdekes szituáció volt. De végül is túlélte, és most boldog. Ez a fő.*
- Nekem sem. Mindegy, majd körbekérdezem pár cimborámat, hátha látták. *Természetesen nem a jó oldalról származó ismerősökről van szó. Úgyhogy Hell Citybe kell utaznia.*
- Rendben, úgyis akartam az iskolába menni. Mit tudom én... szövetkezni akar Anorral, ezért kell neki, hogy életben legyen. Bár akkor ez nem illik össze azzal, hogy Sarsa a halálfalók élére akarna állni. Áh, baromság ez az egész. *Húzza el a száját.*
- Menjünk, még meg kell csinálnom a kerítést... *Húzza el a száját, és elindul a kijárat felé Cass-sel.*
- Hát, azt még nem tudjuk pontosan. De értesítünk. *Mosolyodik el.*
- Na, de akkor jó keresgetést. És szólj, ha beújítasz valami nőt! *Vigyorog kedvenc főnökére, majd zsebre teszi a kezét, és hopponál. Most ez a legegyszerűbb.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek EmptySzer. Ápr. 06, 2011 2:00 am

Ragadozó mosolyra húzom a szám, ezt kb élete végéig fogja tőlem hallani abban biztos lehet.
- Mert tudod nagyon jól, hogy imádlak cikizni, de ha ez vigasztal nem csak téged csesztetlek, hanem másokat is - vigyorgok még mindig, de látom rajta hogy még mindig a lelkére veszi ha ezzel piszkálom, inkább ugrom a következő témára. Arra, hogy jött új igen.
- Jah jól látod, valóban kaptunk egy Gróf urat, valószínű hogy a napokban fel fog keresni téged a halálfaló ügyben. Mondtam neki hogy engem is, meg téged is kereshet a kérdéseivel - teszem hozzá, és hátrasimítom a hajam, hosszú és nehéz ez a mai nap, vége lehetne már.
- Ahhoz képest hogy egy arrogáns sznob, értelmes fazonnak tűnik, remélem én is elégedett leszek vele - teszem még hozzá.
- Ki tudja, talán lesz egy nő valamikor aki el tudja nyerni a szívem - vonok vállat, és ezennel lezártam a témát, a nő ügyekről.
- Oké, menj és tedd a dolgod és hozz nekem infókat - utasítom, ami inkább ilyen kérésnek hat, Robertet nem kell utasítani, ő magától is tudja mit kell tennie, ez teszi éppen a második legjobbá, utánam.
- De miért akarna szövetkezni Anorral? Eddig nem voltak valami fényes testvéri helyzetben hogy odáig fajult volna a szeretet, hogy visszahozza az életbe az ikrét. - morgok, nem tudom mi lehet emögött, de remélem Robert azért majd kideríti a dolgot nekem.
- Kerítést? Te komolyan házimunkára adtad a fejed? Mi lesz így belőled Robert? Mi? - gúnyolódok még egy kicsit szelíden, de aztán hagyom ezt is, amolyan utolsó szúrás volt csak.
- Neked is, és ne aggódj, te leszel az első ha valami összejön - hessentem el végre, menjen már, tegye a dolgát, csak valahol tőlem távolabb. Én a Külföldi varázsintézeti osztály felé tartok. Van ott egy kis önszorgalomból vállalt dolgom.

//Untam magam kommunikáción ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Auror kiképzési helyszínek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror kiképzési helyszínek   Auror kiképzési helyszínek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Auror kiképzési helyszínek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: