Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAurorparancsnokság - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Aurorparancsnokság - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Aurorparancsnokság - Page 6 Vote_lcapAurorparancsnokság - Page 6 Voting_barAurorparancsnokság - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Aurorparancsnokság

Go down 
+13
Raidon Hoshi
Raymond Glosser
Wallace Xavier Walters
William Quentin Watson
Roberto Esposito
Ted Forrester
Sindy Logan
Sandra Berger
Harry Stride
Alex Wilfred
Robert Lawrence
Cassidy Heyes
Főmesélő
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyKedd Május 31, 2011 7:57 am

Nem nagyon érdekli hogy kis híján felborított titeket, csak menne tovább, és Geralt megszólalását sem veszi jó néven. Sötét fénnyel égő szemeit rá veti.
- Ez a nap minden csak nem szép! Különben is, mit... áh mindegy nem érdekel... - legyint és Robertre pillant, szemmel láthatóan nem számított a segítségre.
- Hacsak nem tudja egy disznóvá változtatni a férjem örök életre akkor nem - sóhajt fel, majd kicsit összeszedi magát, és egy pillanatra megdermed. (Robert) Rád néz egy teljes fél percig, majd ahogy feláll, elemi erővel csap arcon.
- N érjen hozzám! Ne-érjen-hozzám! - süvölti magából kikelve, majd megpördülve a lift felé veszi az irányt ami szinte azonnal kinyílik, megérezve a nő hangulatát, vagy csak pont arra járt? Ki tudja, ti mindenesetre nem. Egy férfi dugja ki a fejét az irodából, és bűnbánó arccal néz rátok.
- Kérem bocsássanak meg, Clarisse kissé lobbanékony és féltékeny... nem tudok vele micsinálni... - szabatkozik, majd visszabújik az irodába. Hagy benneteket a dolgotokra menni. Az irodába érve nem ér semmi szokatlan, a szokásosnak tűnő papír illetve levél halom fogad.
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Jún. 01, 2011 6:40 am

* Meglep a nő durvasága. És rajtunk - pontosítva Roberten - vezeti le a dühét. Nehéz eset lehet. Ezt hallani is lehet a férfitől, akivel az előbb minden bizonnyal kiabált. Én megvárom Robert reakcióját, és elkezdek a lényegre visszatérni. *
- Tehát a személy akit keresek... auror. Felesége is mágus volt, a muglikapcsolatokkal foglalkozott.
* Normális esetben lehet, hogy nem fogok egyből témát váltani az előbbi szituáció után, de most nem fogok elkezdeni kérdezősködni, hogy mi baja van. Egyébként lehet ajánlottam volna egy erős nyugtatót. De most komoly ügyben vagyok, és ha már nincs is itt az apám, akkor felesleges vesződnöm. Inkább próbálok még egyéb információt megadni. *
- A felesége később felmondott, van egy sejtésem miért, de nem biztos.
* Természetesen tudom miért: hogy ne kelljen szégyenkezni egy "kvibli,, kisfiú miatt. Ám ezt csak a végső esetben mondanám el. Azt pedig hogy én vagyok az a bizonyos gyermek, lehetőleg egyáltalán nem akarom elmondani. A legjobb az lenne, ha most tudna valamit mondani, és mehetnék is. *
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 6:31 am

*Gyorsan történnek az események, a nő össze-vissza motyog meg magyaráz, majd csak azt érzi, hogy arconcsapja. Szívesen a nő után menni,d e ugye egy férfi nem üt meg egy nőt. Megdörzsöli az arcát, és reménykedik, hogy nem marad nyoma. Ajaj, mit kapna érte otthon.*
- Morrison, máskor a nőddel otthon intézd el az ügyeidet, ne itt, vagy legközelebb nem kell bejönnöd dolgozni. *Szól be az irodába kicsit ingerültebben, majd elindul a saját irodája felé, ahol leül, és hellyel kínálja Geraltot is.*
- A nevét megmondaná? Én Lawrence auror vagyok. *Kivételesen bemutatkozik, majd előveszi a cigarettáját és rágyújt.*
- Auror. És még most is itt dolgozik? A felesége a... Hm, hát az a helyzet, hogy én hat éve kerültem ide... mikor dolgozott itt az illető? *Érdeklődik, akkor majd valami régi rókát kell keresni.*
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 6:48 am

* Beérünk az irodába, majd helyet foglalok. Megpróbálok minél több mindent elmondani, de azt kihagyom, ami nem rá tartozik. *
- Geralt vagyok. És remélem, hogy még most is itt dolgozik... akkor megtalálhatnám. Az biztos, hogy legalább húsz évet itt volt. Ha elment, akkor úgy 12 éve mondott fel.
* Kezdek feszült lenni. A múltammal kapcsolatban egyébként sem beszélek soha, ez kivételes alkalom. *
- Miután maga idejött... nem volt itt a Minisztériumban olyan ember, akinek egykor itt dolgozott a felesége? És már idősebb volt a személy, mint ön.
* Hátha eszébe jut valami... vagy már nem is találkozott vele. *
Vissza az elejére Go down
Harry Stride
Felnőtt
Felnőtt
Harry Stride


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 7:49 am

Elképzelhetetlenül sok dolga mellett, most mégis tudott időt szakítani magának arra, hogy meglátogassa a főbb osztályokat a minisztériumban. A bíróság felől érkezik ide, és mindenki kategórikusan elmenekül előle, pedig nem is ijesztő figura, csupán szörnyű természete és szeszélyessége rettenti el a dolgozókat. Céltudatosan halad a főparancsnok irodája felé, azt azonban üresen találja, mindössze egy megtelt hamutál fogadja, amit szemöldökráncolással vesz tudomásul, aztán átfárad a helyetteshez, Lawrence. Nem zavartatja magát kopogással, benyit egyből. Kezében két akta található.
- Lawrence, idegen - intézi el ennyivel a köszönést, és befárad az irodába. Láthatóan nem zavarja hogy a férfinek vendége van, beszélhetnek ő előtte is.
- Ezt ma kaptam - dob elé az asztalra egy aktát, amiben egy szőke nő adatai vannak, de sajnos nem azé akié kellene, mégis, egy próbát megér.
- Járjon ennek utána.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 9:31 am

*Hümmög párat, amikor végighallgatja a férfit.*
- 12 éve? Hát, akkor lehet, sőt valószínű, hogy nem tudom ki az... Rengetegen dolgoztak itt, és most így hirtelen nem ugrik be olyan, akire illene ez. Esetleg tud még valamit mondani, ami segíthetne? *Nem tudja miért, saját maga számára is meglepő, hogy ennyire készséges a férfivel. Talán nem akar rágódnia betöréses ügyön, vagy lehet, hogy érdekli, ki ez a fura fickó. Éppen kérdezne valamit, amikor hirtelen, és váratlanul belép a miniszter.*
- Őőő jó napot, Mr. Stride. *Látszik rajta, hogy nem örül a főmufti megjelenésének.*
- Mi ez? *Pislog a paksamétára, de jó, még egy halomnyi szemét. Mindenesetre kinyitja, akkor látja, hogy egy szőke nőről van benne szó, úgyhogy becsukja, és félre is teszi.*
- Rendben. *Bólint egyet, majd kérdőn pillant Stride-ra, hogy akar-e még valamit.*
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyPént. Jún. 03, 2011 1:31 am

* Gondolkozok még valami olyanon, ami segíthetne. De nagyon úgy tűnik, Lawrence nem fog tudni segíteni. *
- Nos... kúriában éltek. Elég sikeres auror volt, és erre büszke. * Mondom, s mikor Robert kérdezne valamit, belép egy idegen. Legszívesebben kiküldeném, de látszik rajta, hogy ő itt befolyásos személy. Türelmesen várom hogy végezzen, persze magamba kiátkozom.
~ Lehet, hogy élvezi a helyzetet? ~ * Persze tudom, hogy csak a helyzet miatt van. Lehet, hogy nemsokára láthatom az apám. Bár a jelek nem erre utalnak. De nem tudok mit tenni, várom, hogy befejezze a dolgát, s elmenjen.
Vissza az elejére Go down
Harry Stride
Felnőtt
Felnőtt
Harry Stride


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyPént. Jún. 03, 2011 7:57 am

Pontosan tudja, általában milyen hatást vált ki a megjelenése, de nem foglalkozik ezzel, már régen megtanulta, hogy ezeket figyelmen kívül kell hagyni.
- Reggel küldte a francia kormányzás, hőn remélve hogy előre tudjuk mozdítani ezzel a nyomozást a betörés ügyében - húzza el a száját, nincs jó véleménnyel a franciákról. Csigazabálóknak tartja őket, igen csekély értelemmel.
- Gondolom Mr.Oswald, akinek érkezését szintén beharangozták már munkába állt az ügy érdekében igaz? - érdeklődik udvariasan, már amennyire ez tőle kitelik. Mivel ő a miniszter, nincs szüksége túl sok tapintatosságra.
-Hm? Minek kellene valakinek is egy 12 évvel ezelőtt élt auror? - értetlenkedik egy kicsit, mivel a beszélgetés elejéről lemaradt, nem látja át a dolgot, pedig logikázni mindig tudott, nem véletlen övé az a ronda szék.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyPént. Jún. 03, 2011 8:44 am

*Sajnos már nem sikerül válaszolnia Geraltnak, mert a miniszter megzavarta a beszélgetésüket.*
- Nagyon jó. Örülök neki, remélem, hogy hasznos információkat küldtek. *Bólint egyet a miniszternek, bár erősen kétli, hogy az információ bármiben is előlendítené az ügyet.*
- Mr. Oswald? Ja, a Blö... Akarom mondani, igen, már ő is nyomoz, közben pedig még az Azgardos ügy is folyik. *Bár azt bizonyítékok hiányában hamarosan le fogja záratni. Már tudja is, hogy mi lesz a következő lépése.*
- Öhm, nem fontos, miniszter úr. *Rázza meg a fejét.* ~Húzza már el a csíkot b**meg.~ *Legszívesebben megátkozná, de sajnos nem teheti.*
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyPént. Jún. 03, 2011 10:00 pm

~ Meddig lesz még ez itt? ~ * Egyre türelmetlenebb vagyok, unom már ezt a beszélgetést, és ezt látszik is rajtam. Miután végre befejezték ezt az aurori témát, Stride érdeklődni kezd a témám iránt. Egyszerre válaszolok Roberttel: *
- Megtalálni. És remélem, itt megtudom, hogy most hol tartózkodik.
* Elgondolkozok azon, amit Stride mondott... 12 évvel ezelőtt élt auror. Remélem, csak rosszul hallottam. Elhesegetem a gondolatot, és gyorsan megpróbálok megbizonyosodni róla. *
- Egyébként mi az hogy élt?
* Kérdezem, reménykedve hogy Stride tud róla valamit. Kíváncsian nézek rá. *
Vissza az elejére Go down
Harry Stride
Felnőtt
Felnőtt
Harry Stride


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 2:36 am

- Nagyszerű... - biccent, majd felhúzott szemöldökkel pillant az idegenre. Nem túlzottan szimpatikus neki, ez a fura alak.
- Azért olvasson utána, hátha mégis van valami igazságtartama - felel Robertnek, de látszik, ő maga sem hiszi hogy ez komoly lenne. Ők nem egy szőke cicababa után nyomoztat.
- Az élt, egy "él" szó múlt ideje, tehát másszóval, valószínű hogy már nem él. 13 évvel ezelőtt volt egy nagyobb harc, a minisztérium szakadt két részre, még az én elődöm uralma alatt, és fegyveres, jobban mondva pálcás összecsapások sorozatára került sor, sokan meghaltak, és sokan elvesztek a világban, néhányuk hollétéről a mai napig nem tudni semmit. Odaveszett egy házaspár férfi tagja, auror volt, csak nem a megfelelő oldalon állt... a felesége ölte meg, hát nem szomorú? - rázza meg a fejét a férfi, mivel abban a harcban ő is harcolt, bár egészen fiatal volt, alig ismerkedett csak a minisztérium ügyeivel.
- Később az asszony felmondott, hivatalosan, és eltűnt, azóta semmit nem tudni róla, csupán a minisztériumi nyilvántartás alapján tudjuk, hogy valaha volt egy fia... - fejezi be, majd az órájára néz.
- Egek, ne haragudjanak, de nekem mennem kell - azzal vissza sem pillantva kiviharzik, egyenesen a Külkereskedelmi kapcsolatok osztályára, és még menet közben szól vissza egy ügybuzó intézőnek.
- Clawerson, az asztalomra kérek mindent a 13 évvel ezelőtti esetről, családokról, és utódairól, mindent... - azzal már rohan is tovább.

//Ennyi voltam, köszöntem (://
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 09, 2011 9:58 am

*Sajnos nem tud Geralttal foglalkozni, mert a drágalátos nagyfőnöknek éppen most van kedve cseverészni. Pedig igazán elhúzhatná a csíkot, senki sem bánná.*
- Rendben, meglesz, Mr. Stride. *Bólint egyet, de rajta is látszik, hogy nem fog sokáig kutakodni a dolgok után. Érdeklődve hallgatja a minisztert, közben eszébe jut, hogy erről olvasott ő is valamit. Bár igaz, hogy akkor ő csak 17 volt, éppen, hogy befejezte a mágusképzőt.*
- Nem haragszunk, viszontlátásra. *Köszön el egy erőltetett mosollyal Stride-tól, majd sóhajt egyet.*
- Végre elment. Állandóan idejön, aztán hoz egy csomó szemetet, ami nem viszi előre az ügyet. De hát jópofizni kell neki, ő a miniszter. *Sóhajt meg egyet, az aktát ki sem nyitja, mivel tudja, hogy felesleges.*
- Egyébként nem biztos, hogy az, akit keres, meghalt. Nem mindenki halt meg a harcokban. De tudja mit? Színpatikus nekem maga... Utánanézek ennek az összecsapásnak, meg hogy kik haltak meg 13 éve a minisztériumban. Hátha segít. *Nincs olyan érzete, hogy a fickó bajt akarna kavarni, pedig általában kitűnőek a megérzései.*
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Jún. 15, 2011 10:30 pm

* Már unom a minisztériumi ügyeket hallgatni, de végre az ügyemre terelődik a szó. Csendben hallgatom végig a számomra szomorú történetet, hiszen nagy valószínűséggel meghalt az apám. Ráadásul édesanyám jóvoltából... Ki kell mindent derítenem erről az ügyről. Közben Stride elindul az ajtó fele, de én még a sokk hatása alatt vagyok, köszönni is elfelejtek. Megrázom a fejem, és megpróbálok az aurorra figyelni. Végiggondolom magamban újra a dolgokat, a hallottakat. Úgy tűnik, anyám után kell mennem, ha meg akarok tudni még valamit. Például hogy miért fordult édesapám ellen. Robert ajánlatát nem utasítom vissza: *
- Köszönöm hogy segít. De még egyre meg szeretném kérni. Azt ki lehetne deríteni, hogy az említett gyilkos feleség, miután felmondott hová ment?
* Kérdezem reménykedve. Nem látok sok esélyt rá hogy a férj túlélte, de azért jó ha megnézni az auror. De ami még fontosabb, hogy édesanyám merre vehette az irányt. *
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Jún. 22, 2011 5:58 am

*Geralt kérdésére megvonja a vállát.*
- Talán, nem tudom, mennyit tudnak róla az aurorok. Meg hogy az irattárban van-e valami. De úgyis az irattárba kell mennem, utánanézni ennek a nőnek *Mutat rá a paksamétára.* úgyhogy megnézem azt is. *Mondja, majd feláll, és megfogja a Stride által hozott iratokat.*
- Elnézését kell kérnem, de most mennem kell. Ha pár nap múlva visszajön, akkor talán már többet fogok tudni. *Mondja, majd elindul kifelé, ha Geralt is kijött, akkor becsukja az ajtót.*
- Nem kísérem vissza az előcsarnokba, remélem nem gond. *Mondja, majd sitve elmegy, utánanézni annaka nőnek, nehogy azt mondják, hogy lusta. Very Happy*

//Köszönöm, akkor majd folyt. köv. Smile//
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptyVas. Jún. 26, 2011 12:16 am

// Már nem írok, végül is befejezted, KÖSZI! //
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:52 am

Cassidy

Igen, még nem említettem neki hogy új vagyok, de hát azért inkább majd ha megtalálom Cassidyt. Akihez nem is kell nagyon sehova mennem, hiszen ahogy hallom... ő az.
-Ó, üdvözlöm. Új vagyok, tegnap érkeztem. Azt mondták, magát keressem meg először.
Igen, egy hónapja fejeztem körülbelül és itt találtam munkát magamnak. Megindulok persze Cassidy után, majd az irodába érve kicsit elmerengek. A dohányfüst egyáltalán nem zavar, sőt. Nem éppen így képzeltem el, de azért jó.
-A Misterioban végeztem, jó eredménnyel, de szerintem ha rosszal akkor nem lennék itt... az ajánlóm pedig egyik régi barátom, Alex Wilfred.
Igenigen, Alex volt az aki beajánlott ide és én pedig nagyon hálás vagyok neki ezért. Igazából ha ő nem lett volna, akkor munkám sem lenne.
-És... Londonban lakom.
Én nem ülök le, csak az asztalához lépek és figyelem, hogy ezek után mit fog mondani. Remélem nem utasítanak el már az első napomon.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:09 am

Dorina

Egek, már túl sokat beszél, szinte biztos vagyok benne hogy nem fogom kedvelni a csajt, mert ugye hozzám képest még elég fiatalka, én meg már öreg róka vagyok sajnos be kell látnom. De hol a pokolban van Robert amikor szükségem lenne rá?!
- Remek, megtalált, Cassidy vagyok, és ha lemerészel Mr. Heyesezni akkor halál fia - jegyzem meg, és a magával hozott aktát böngészem. Misterio, oké az rendben van, eredmények, hát nem rossz de lehetne jobb is, az ajánlás meg... Alex?
- Nahát, úgy tűnik Wilfredet mindenki ismeri - húzom el a szám, az ő szava azért elég jó. Akkor dobtam volna ki a csajt ha Anor ajánlását hozza.
- London, oké az még belefér. Szóval, pár szót a házirendről. Nem, nem vagyok Mr. Heyes és magázni sem kell, a stílusom ne vedd magadra, mindig ilyen vagyok. A jelentés, nos azt kell írni minden ügyről, de ha több mint egy oldal azt el sem fogom olvasni szóval ne legyen több egy A/4-es oldalnál. Ha én nem vagyok bent akkor Robert Lawrence-t keresheti, aki a nem hivatalos helyettesem, a Wilardi lakásom meg tabu. Értve vagyok? - kérdezem, miután pár szóban elsoroltam a legnagyobb nyűgjeim, a többit meg... nos nyilván remekül megtanulta a kiképzésen.
- Maga most itt marad vagy csak lejelentkezni jött be? - kérdezem, és remélem hogy marad, mert akkor lepasszintom neki a Martinesséket, én meg foglalkozok sürgetőbb dolgokkal is.
- Jah igen, és szabad a dohányzás, mint látja elég sokan élünk ezzel.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:29 am

-Akkor ne magázzam?
Felvont szemöldökkel teszem fel a kérdést, amire aztán meg is kapom a választ. Ma viccelődős kedvembe vagyok, de azért nem szeretném kihúzni a gyufát az új főnöknél. Szóval próbálok higgadt maradni egyelőre.
-Igen, Alex elég populáris személyiség.
A házirendre bólogatni kezdek, megértettem teljes egészében és mivel eléggé szabálybetartó vagyok, ezért tuti be is fogok tartani.
-Akár itt is maradhatok ha van mit csinálnom.
Annak pedig igen csak örülök, hogy lehet dohányozni. Hébe-hóba én is csinálom, bár inkább csak amikor egyedül vagyok vagy unatkozom. Hobbiból hogy így fejezzem ki magamat. Tehát akkor most már mondhatom, hogyha kérdezik: hivatásom auror, a mágiaügyi minisztériumnak dolgozom. Erre vágytam mindig is.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:43 am

Dorina

- Ezt mondtam vagy nem halottad tisztán? - hagyom abba én is az udvariaskodást, mivel együtt fogunk dolgozni felesleges az egész. Az aktát feldobom a levegőbe és az egyik polchoz lebegtetem, felrakva a legfelső polcra, ahol az ilyen személyes iratok vannak tárolva. Nahát, hogy éppen pont Oswaldé mellé került...
- Azt nem kétlem, elég központi egyéniség az igazgató úr - hangsúlyozom kicsit elnyújtva a szavakat, de hát ezt vagy megszokja, vagy fel is út le is út.
- Ami azt illeti akadna egy ügy, amire nincs most igazán időm, de mégis fontos - kezdek bele, innentől már nem ússza meg.
- Nemrég, a Wilianba Alex iskolájába megöltek egy tanárt, Raidon Hoshit, akinek két fia van, Chris és Max. Apjuk halála után ezek elég sürgősen eltűntek, és gyanítható hogy közük van az esethez. Ennek kéne utánajárnod. Gondolom tanultál átoktörést is, mert a házuk mágikus védelemmel van ellátva, így halandó szemek elől rejtett. Találd meg az ikreket és hozd be őket kihallgatásra. Főleg Maxot, neki valami köze van a Forrester gyerekhez is, ami régen nem jó - foglalom össze röviden, és kis matatás után, a kezébe nyomok két vaskos aktát.
- Az egyik Martinessék, a másik Forresteré, őt kitüntetett figyelemmel keressük, a rács mögé - teszem hozzá, ott már nem kell semmiféle tárgyalás.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:51 am

-De, elnézést.
Kicsit felemelem hangomat, bár nem gúnyosságból. Aztán bájosan elmosolyodom és bólintok. Alexszet félre is teszem. Az meg, hogy az első napomon kapok melót jó... szeretném már kicsit kimutatni azt, hogy nő létemre sok dologhoz jobban értek, mint egy férfi.
-Hm... érdekes. Megkeresem őket, és behozom. Tehát Max és Chris meg a Forrester gyerek. Jegyeztem a neveket.
De ekkor már az aktát is megkapom, szóval nem is kell jegyeznem. Átveszem őket, belekukkantok az elsőbe.
-Hm... ahhoz képest hogy még csak alig a falig felnőttek szép bűneik vannak.
Pillantásomat ismét Cassidyre emelem, majd a tágító bűbájjal ellátott táskámba belesüllyesztem az aktákat és az ajtó felé veszem az irányt.
-Akkor nem zavarlak tovább, ráállok az ügyre.
Mindig mindent tökéletesen szeretek elvégezni.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 EmptySzer. Dec. 28, 2011 4:06 am

- Helyes! Akkor ehhez tartsd magad. Nos lássuk, a szabályokat elmondtam, jah igen iroda. Van egy üres, azt elfoglalhatod ha akarod, kilépsz az enyémből, és balra három ajtóval. Egy fiatal fiú lesz a szomszédod, de szerintem nem fogjátok egymást zavarni. Wallace meg itt van szem előtt - na igen annak az átkozottnak az ikertestvére, még jó hogy szem előtt akarom tudni és voltaképp... utálom beismerni de egész jól végzi a dolgát, és nagy segítség néha.
- Nem tudom, a Forrester fiúval ne húzz újjat az Robert ügye igazából... Csak akkor nyomozz utána ha közvetlen látod, vagy megjelenik. Az a kölyök veszélyes nem véletlen halálfaló 18 évesen - jegyzem meg amolyan mellékesen, nem akarom már az első napon megöleti az oroginal új munkatársam. Illetve beosztottam, mert én senkivel nem dolgozok együtt, aki ismer az tudja hogy nehéz nálam jó pontokat szerezni.
- Remek, ha akta kell vagy infó akkor Wallace-hoz menj, ő lesz a szomszédod, nem nehéz eltéveszteni magas, vörös alak, és süt róla a balhé - vigyorodom el kissé, mert az egy dolog hogy ő a jó iker, a kisugárzása mégis tiszta olyan mint Willé.
- Szép napot, és jó munkát - bocsátom útjára friss és ropogós aurorom, én meg nekiesek a legújabb bejelentéseknek.

Köszöntem ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aurorparancsnokság - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurorparancsnokság   Aurorparancsnokság - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Aurorparancsnokság
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: