Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTájrajz tanterem - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tájrajz tanterem - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tájrajz tanterem - Page 4 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 4 Voting_barTájrajz tanterem - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tájrajz tanterem

Go down 
+2
Alena Aalriä
Sandra Berger
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:03 am

*Hallja a kopogást, egyből ki is szól.*
- Gyere, gyere! Nem késtél el. *Szól a a fiúnak, aki remélhetőleg be is lép az ajtón.*
- Te vagy Raidon, ugye? *Kérdi a fiútól, miközben felírja a nevét.*
- Remélem nem egyedül leszel. Még várunk pár percet, hátha jön valaki. *Reménykedik, mert ha nem így lesz, akkor megint el kell halasztania az órát.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:08 am

*Hát a reménykedésemnek vége, hisz nem kellett sokat várnom. A kopogásomra azonnal válaszoltak, majd be is léptem a terembe. Sandra tanárnő elég kedves, sok jót hallottam róla, így egy kicsit oldok a feszültségből, majd mikor a nevemet mondja egy kicsit másképp reagálok, ahogy illene.
-Huu... a hírem megelőzött volna?! Egyébként igen én vagyok, de jobban szeretem a Ralph-ot. *Mosolyodok el, majd leülök az ablak melletti sor, első padjába. A tanárnő reménykedik, hogy nem egyedül leszek. Mondjuk én is, de nekem teljesen mind egy.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:15 am

- Nem, nem. Csak olvastam a diáktanácsos pályázatokat, és ott volt a neved is. Meg egyébként is plamás vagy. A plamásokat valamennyire ismerem. *Mosolyodik el, aztán bólint.*
- Oké akkor Ralph. *Aztán az órájára pillant.*
- Hát, nem tolonganak az emberek... Neked nagyon sok kedved van itt kérdezz feleket játszani, vagy hallgatni engem, vagy van más, jobb dolgod? Nem tudom, mennyi értelme lenne, ha csak neked tartanék órát... *Mert ha a fiú szeretne, akkor elmehet. Neki is lenne más dolga, ami azt illeti.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:21 am

*Hát igen, Miss Berger már csak ilyen. Neki kell ismerni a Plamásokat, ha már az övé a házvezetői tisztség. Majd tart egy kisebb beszédet, amire a legkonkrétabb választ adom. -Őszintén érdekel a TRZ, szóval van kedvem maradni és megismerni a módszerét ami a tanításhoz kapcsolható. Ugyan is sok jót hallottam magáról. Szóval mi az első kérdés? *Érdeklődöm kedvesen, majd fülelek a kérdésre, hogy minél hamarabb meg mondhassam a választ.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:23 am

- Ő, tényleg? Pedig már azt hittem én vagyok az iskola sárkánya. *Vigyorodik el.*
- Hát igazándiból mára egy kis ismerkedést terveztem. Ami ugye már megtörtént. *Mosolyog tovább.*
- Meg kicsit Európáról akartam beszélgetni. Nos, akkor mit tudsz Európáról. Bármit mondhatsz. *Szóval akkor ez lenne az első kérdés.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:40 am

*Mosolyt csaltam az arcomra, mikor kijelentette, hogy iskola sárkánynak hiszik. Szerintem ez nem igaz. Én egy kedves nőt ismertem meg benne. Igaz komolyabb beszélgetésünk csak most van először, de ez nem akadály. Az első kérdése Európa volt. Kicsit gondolkodtam, majd válaszoltam is.
-Terület szerint Európa a második legkisebb kontinens, 10 508 000 négyzetkilométerrel, amivel kissé meghaladja Ausztrália területét. Így az összes szárazföld egy-tizenötödét teszi ki.
Európa elhelyezkedése a Földön. Népesség alapján a negyedik helyen áll Ázsia, Afrika és Amerika után. Remélem ennyi elég lesz? *Kérdezem a tanárnőt. Nem mint ha nem tudnék beszélni róla, de ez az ő feladata, mivel ő a tanár.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 5:54 am

- Igen, ennyi szerintem elég lesz. *Bólint egyet, majd folytatja.*
- Európa határai nyugatról az Atlanti-óceán, északról a Jeges-tenger, keletről az Urál-hegység, az Urál folyó, a Kaszpi-tenger, délkeletről a Kaukázus és a Fekete-tenger, délről pedig a Földközi-tenger.
Jelentős folyókkal is rendelkezik a kontinens. Az Atlanti óceánba ömlik például az Elba vagy a Rajna, a Fekete-tengerbe a Duna, a Dnyeper, a Kaszpi-tengerbe ömlik Európa legjelentősebb folyója, a Volga.
Tavak terén sem állunk rosszul. Például ott van a Finn tóvidék, ezen kívül az Alpokban rengeteg gleccsertó található. Mint a folyók, mind a tavak, és a tengerek kedvezőek a hajósok számára, mivel elég sok kikötőnk is van.
Az állatvilágunkat gondolom nem kell bemutatni. A kontinenst emlősök, madarak jellemzik, például az őz a medve, a farkas, rágcsálók, énekesmadarak, sirály, gólya, bagolyfélék. A vizekben halak élnek, tonhal, tőkehal. *Fejezi be végül. Igazándiból nem nagyon kell jegyzetelni, mivel minden benne van a könyvben.*
- Azt hiszem ezt kivégeztük. Még egy kis játékot terveztem mára, hogy ne csak száraz szöveg legyen. Mutatok képeket, te pedig kitalálod, hogy mi az, és hogy melyik városban található, rendben? *És int a pálcájával a táblára, ahol megjelenik az alábbi kép.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:05 am

*Türelmesen végighallgatom a tanárnő beszámolóját, és egy fej biccentéssel jelzem, hogy értem. A játék egész jó hangzik, remélem élvezni fogom majd. Egy pálcaintést hajtott végre Miss Berger, majd egy kép jelent meg. Egy kicsit gondolkodtam, majd rájöttem a megoldásra. -Nos ez a kép Belgium országba készült, azon belül Brüsszelben és amit ábrázol az az Atomium, ha jól tudom. Következő kép? *Jelentem ki büszkén a választ, majd várom a következőt.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:07 am

*A válaszra bólint egyet. Jó válasz, úgyhogy mosolyog hozzá.*
- Akkor a következő. *És ismét int a pálcájával. kép*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:16 am

*Egy újabb pálcaintés, majd egy újabb kép. Ismét gondolkodok egy kicsit, de kevesebb idő kell, mint az előbbihez.
-A válasz, Németország-Berlin. Jöhet a következő. Ez nagyon jó játék. *Mosolygok el, majd kíváncsian várom a következő képet.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:17 am

- Rendben, akkor ön a következő. *Monda, majd ismét pöccint egyet a pálcájával. kép*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:20 am

*Mikor meglátom a képet, azonnal rávágom a választ.
-Egyesült Királyság-London-Big Ben. Következő? *Ismét csak mosolyogni tudok.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:23 am

- Már nincs sok hátra. *Mosolyodik el, majd ismét int. kép*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:27 am

-Rendben. *Meglátom a képet, majd válaszolok. -Olaszország-Róma-Colosseum.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:29 am

- Nagyon jó, ügyes vagy. *Mosolyog a fiúra.*
- No, akkor még kettő. *És ismét int a pálcájával, mire két kép jelenik meg. kép1 kép2*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:38 am

-Ó köszönöm a kedves szavakat. *Majd a képekre nézek. Kicsit gondolkodok rajtuk, de nem túl sokat, majd válaszolok.
-Az 1-es kép: Ausztria-Vienna-Schöelbrunn Palace, a 2-es pedig: Franciaország-Párizs-Eiffel torony. Remélem jók.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:42 am

- Vienna, vagyis Bécs. És Schönbrunn. *Javítja ki a fiút. *
- Nagyon ügyes voltál. Köszönöm, hogy itt voltál. A következő órán valószínűleg kirándulni megyünk. Szóval úgy készülj. *Mondja, majd lassan elkezdi összeszedni a cuccait. Az óra véget ért. Szóval ha Ralph elment, akkor ő is elhagyja a termet, és bezárja maga után az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 6:47 am

*Meghallgatom, hogy Sandra kijavítja amit mondok. -Rendben megjegyzem a kiejtést. *Lassan felállok, összeszedem a cuccomat, majd a kijárat felé veszem az irányt.
-Rendben úgy készülök. Viszontlátásra Miss Berger. *Ezzel elhagyom a termet, majd a hálószobámba megyek és lefekszem pihenni.


//Köszönöm az órát. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tájrajz tanterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tájrajz tanterem
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Csillagászat tanterem
» Rúnaismeret tanterem
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem
» Számmisztika tanterem
» Asztrálmágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: