Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErizawa liget - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erizawa liget - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erizawa liget - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erizawa liget - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erizawa liget - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erizawa liget - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erizawa liget - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erizawa liget - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erizawa liget - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erizawa liget - Page 3 Vote_lcapErizawa liget - Page 3 Voting_barErizawa liget - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erizawa liget

Go down 
+11
Kim Kaguya
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Solaria Luthia
Hannah McDowal
Yasmine S. Moore
Ophelia McCord
Allison Diamond
Lana Rosemary Lent
Miranda Goldensun
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:25 am

-Én is úgy gondoltam. *Jegyzi még meg, mielőtt felkelnek és elindulnak. Bólogat és bólogat, nem sokat beszél. Ma kivételesen nem... ami mondjuk elég furcsa, de nincs semmi baja. Lehet csak azért mert éhes ő is. Szokott ilyenje lenni, főleg mert vega. Keveset eszik, meg is látszik rajta. De jól néz ki.*
-Kell. *Ennyit a hangjáról. Kyra néhol megáll, de... Latisha persze húzza akaratosan maga után. A kutyus nem sokat ellenkezik, szerencsére.*
-Akkor jó. *Kisebb hatásszünetet tart, majd amikor már fél úton járnak felcsillan a szeme.* Te, össze kéne hívni a bandát a napokba és el kéne menni bulizni. Van egy jó hely állítólag... a Black Daimond. *Hallotta. Nem hallgatózott, csak rossz helyen állt. Gondolta, valamikor megkeresi azt a helyet és a többiek tudomására hozza, hogy ő igenis bulizni akar. Mert meg kell ünnepelni, hogy idejöttek. Idő közben oda is ének a kajáldához.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:41 am

*Nappali sétára indul, hiszen így nagyobb az esélye, hogy nem éri semmilyen támadás, és a tiltás ellenére, ma sem tud nyugton ülni a kastélyban. Mehetnékje van, és így eljött a közeli ligetbe kicsit levegőzni, és gondolkodni. A köhögése nem nagyon akaródzik elmúlni, a bájitalok ellenére sem, de ezt igyekszik nem mutatni. Fekete gyűrött nadrág van rajta, egy hosszúujjú zöld felsővel. Haja szabadon, barna szemeivel a tájat fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:47 am

* Épp a ligetben mászkálok, fura is nekem ez a napfény, mert nem igen szoktam kimozdulni nappal. De fontos dolgot kellet elintéznem, amit már el is intéztem, szóval szabad vagyok. Szokásomhoz híven a fekete szerelésemben feszítek. Nekem csak egy szín létezik és az a fekete. Mikor épp beljebb mék a Ligetben látok egy ismerős arcot, lassan oda mék hozzá, de ma nem fogom annyira bántani, mert nem vagyok ma éppenséggel a toppon. *
- Szia Kimcsi. Milyen meglepetés, hogy épp össze futottunk. * Gonosz mosoly jelenik meg az szám szélén, de gondolom Kim pont az ellenkezőjét gondolja. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:51 am

*Elgyönyörködött a tájban és nem figyelt oda maga köré, ennek meg is lett az eredménye, nem vette észre a halálfalót, csak mikor az megszólalt. Kellőképpen el is sápadt. Enyhe pánikkal a szemeiben fordult gépiesen a hang irányába, és nézett a férfi szemeibe.*
- Te..itt? *kérdezi meg ijedten a nyilvánvalót, és hátrálni kezd, hátha akkor elmenekülhetne a másik elől, de persze tudja, hogy ez nem lehetséges. Hiszen megmondta, amikor legközelebb találkoznak, az a halála napja lesz. Múltkor bár nem ölte meg, de azért Kimben egészségesen nagy félelem él.*
- Mit akarsz... tőlem? *kérdezi még meg és öt lépésnyire megáll azért.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:03 am

* Boldoggá tesz az az érzés, hogy látom Kimet, hogy mennyire is fél tőlem. Olyan hatalmas vagyok, hogy nem kell csinálnom semmit és már is a szívbajt hozom rá másra. Ez egyszerre megnyugtató és csodálatos érzés is egyben. Olyan mint a karácsony és a húsvét együtt. Mikor már gondolataim már, majd nem túlzottan elkalandoztak akkor eszembe jut, hogy itt van előttem Kimcsi és kéne kezdeni valamit vele. *
- Hát vannak az életben meglepetések. Most az a meglepi, hogy én itt vagyok, remélem nagyon is örülsz nekem. * Szemébe nézek, látszik benne a félelem. Ami engem még erősebbé tesz. *
- Hogy én mit akarok? Hát nézzük csak... talán téged? Áh nem... én az egész világegyetemet akarom. * Gúnyos kacagásom szinte az egész ligetet beterítette. A nagy zajtól a fákon üldögélő madarak úgy megijedtek, hogy minél messzebbre próbáltak repüli. *
- Egyszóval nem akarok én semmit. Mit is akarhatnék tőled? Nekem az éppen elég, hogy látom mikor találkozunk a szemedben a halálfélelmet. * Viccesen és egyben komolyan mondtam el ezt mint Kimnek. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:09 am

*Ő pedig természetesen halálra rémül minden egyes átkozott találkozásukkor, mert élénken élnek benne a halálfalókhoz fűződő emlékei. Will, és a menedékhelyen történő borzalmas események, és Ted gúnyolódása, James őrjöngése, és maga Anor....Ő ehhez még nem elég nagy és erős, és talán sosem lesz. *
- Vannak ez igaz. Nem mondhatnám hogy örülök.. *suttogja a végét elhalóan, mert nem is örül a lehetőségnek, hogy a gyengélkedőn, rosszabb esetben a temetőben kössön ki.*
- Nem nagy falat az egy kicsit? *kérdez vissza, mert tudomása szerint Anor is erre pályázik, és Seb előtt áll a rangsorban.*
- És te ennek örülsz? *kérdezi, mert ő egyeltalán nem lenne boldog, ha valaki halálra rémülne tőle.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:21 am

- Tudod egy dolog van a világon az pedig a "nem". Előbb vagy utóbb a nemből mindig igen lesz. Van időm, éppenséggel ráérek. Kitudom én valahogy csikarni belőled azt a választ is, hogy: Nagyon is örülök neked. Mennyivel jobban esne, ha egyszer így köszöntenél. Végül is nem nagy kérés. És nem nagy dolog egy ilyen aprócskát füllenteni nekem. * Kimre pillantok az eléggé nagyra vágyó monológom után, remélem vette az adást. *
- Nagy falatnak nem éppen mondhatnám. Nem nagy csak hát.. hogy is mondjam, hogy te is megértsd.. ez nekem jár. Ennyi. * Önelégülten felsóhajtok, majd előveszem a zsebemből a fekete Walter Wolf- ot megkeresem a gyújtómat is és már is rágyújtok. A füstöt kis körökben fújom ki és néha, néha Kimre pillantok, majd folytatom tovább. *
- Persze, hogy örülök neki, nekem az mindig jó, ha a másik szenved. * Körbe nézek sehol senki, most igazán nem vennék észre, ha valamit csinálnák Kimmel, de mindennek eljön a maga ideje. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:25 am

*Ha lehet még inkább elsápad, rájött hogy hibázott, olyasmit mondott, amit nem kellett volna. Pontosabban nem azt kellett volna, amit mondott.*
- Megértettem *biccent egy aprót, és reméli hogy ez most abba marad, a világuralomra törő tervekre azonban elszörnyed. Miért lenne jó az valakinek ha uralná a világot?*
- Hát persze... *sóhajt fel kicsit, és amikor Seb a zsebébe nyúl, megriad, hogy a pálcáját keresi, de aztán csak rágyújt. Hangyányit megkönnyebbül, és kifújja az eddig visszatartott levegőt. Hiába, nagyon fél.*
- Mit élvezel rajta? miért jó hogy ha valaki meglát halálra rémül tőled? *kérdez ismét, mert végre összeszedte magát egy kicsit, és egyenlőre megölni sem akarják.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:35 am

* Talán majd egyszer eljön az az idő is mikor Kim végre a sarkára áll. De addig is még sok idő van és addig nyugodtan bírom terrorizálni. Ami éppenséggel növeli az egomat. *
- Na látod, nem is vagy te olyan hülye gyerek mint aminek mutatod magad. * Próbálom szívatni és elvenni tőle minden önbizalmát, remélem sikeresen haladok. *
- Rajta? Helyesebben inkább: "mit élvezek benne"? Hát... most soroljam? Mondhatnék bármit is neked, te úgy sem fogod felfogni. És biztos, hogy ilyen embernek mint neked nem fogom rongyosra jártatni a számat, hogy elmondjam a gonoszságom összes titkát. Még nem... talán soha sem. * Remélem értette amit mondtam, a kora ellenére biztos, hogy van benne egy kis ész is. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:42 am

*Talán eljön, nem ártana, de az biztos hogy nem mostanában lesz. Ez a halálfalósdni nem tesz túl jót neki, mondhatni felemészti a sok idegeskedés.*
- Az hogy félek tőled, nem jelenti azt hogy hülye lennék. *feleli, és egy kevés önbizalma megmarad, nem sikerül annyira rombolni. Kezd visszatérni belé az élet, legalábbis a szava megeredt kicsit.*
- Nem is szeretném megérteni azt hiszem. Ennyi gonoszságot egy emberben, nem is akarok soha megérteni *rázza meg a fejét kicsit, és valamivel már nyugodtabb. A szeme sincs annyira tágra nyílva és a hangja sem remeg meg amikor beszél. Egész értelmes társaság lenne, ha nem terrorizálnák folyton.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 2:53 am

* Elszívtam a cigarettát ledobom a földre majd eltaposom, legszívesebben így taposnám el a kicsi Kimet is. De majd egyszer... tudok én várni az olyan dolgokra amit nagyon akarok. *
- Na csak ne bízd el magad ennyire. * Szám szélén az a sokat mondó apró kis vigyor jelent meg. Gondolom mikor Kimmel beszélek sokszor jelent meg és már sokat nézhette a vigyorgó pofámat. *
- Nyugodjál bele, te nem is fogod megérteni. * Unom már, hogy neki papolok ennyit, fogom magam és lelépek, most is megmenekült a kis féreg. De még hátra nézek és utána szólok. *
- Még találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Szept. 05, 2010 3:20 am

*Figyelemmel kíséri minden mozdulatát, nem szeretne kellemetlen meglepetésként egy pálcával szemezni.*
- Nem bízom *hatja le a fejét, inkább csendben marad, mintsem hogy megöljék, bár nem érti a férfit, és az az érzése, addig jó neki.*
- Lehet hogy addig jó nekem. *felel még, majd felsóhajt, amikor Sebastiano elmegy. Megint megúszta, de fél tőle, hogy ennek a szerencsesorozatának egyszer vége szakad, és akkor az égiek sem menthetik meg sorsától. Amikor a férfi eltűnik, ő is nemsokára elindul az iskola felé, visszatérve a szobájába, ami lassan már mániákus menedéke.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:04 am

*Magányosan sétálgat, szomorkás kedve van. Fekete farmert visel, ami a combjain elég kopottas már, egy fekete csónaknyakú garbóval, lábain vastag edző cipőt. Gondolataiba mélyedve sétálgat, lassan már vissza az iskolába, elintézte, amit akart.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:13 am

*Egy ideig messziről figyeli az ismerős alakot, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve utána siet. Kivételesen a hideg ellen nem vett semmit magára, és egyszerű ruhába öltözött. Szokásos csizmáját viseli, farmert és egy hosszú ujjú blúzt. Igazából csak sétálni indult, nem tervezett semmit, viszont még így sem indult el védtelenül. A csizmái szárában egy-egy tőr lapul.
Gyorsan utolérte a férfit, majd elé penderülve megállásra készteti és nagyon bízik benne, hogy a másik nem hagyja ott.*
- Szia.
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:15 am

*Nem vette észre a rejtőző nőt, csak mikor az elé állt, és köszönt neki. Ennyit arról, hogy hogyan verje ki a fejéből, ha folyton egymásba botlanak.*
- Jó estét *köszön, majd megáll, nem megy tovább, mert kíváncsi hogy ezúttal mit akarhat tőle Sarsa. *
- Ezúttal mit tehetek érted? *érdeklődik, szomorkásan, de egy halovány mosollyal ajkain, jelezve, akárhogyan is, de örül a nő társaságának.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:23 am

*Egy pillanatra hezitál, maga sem érti pontosan miért jött Peter után, de aztán erőt vesz magán és belevág.*
- Beszélgethetnénk, ha ráérsz. Érdekelne, mit tudsz egy témáról.
*Szándékosan fogalmaz ködösen.*
- Ha azonban dolgod van.... -*hagyja nyitva a mondatot. Tudja pontosan, az eddigi találkozások alapján, nincsenek ők jóban, mégis, valamiért nem akarta hogy elmenjen. Talán megárt, hogy nem jár emberek közé...*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:26 am

*Annak ellenére, hogy nem folyik bele a dolgokba, elég tájékozott ember.*
- Egy bizonyos témáról? Nos rendben van, miért ne *megy bele a dologba és körbepillant. Nem biztos hogy ez a hely a legalkalmasabb a beszélgetésre.*
- Nincsen semmi dolgom már, amiért jöttem, azt elintéztem *mondja, mert beszerezte mindazokat, amikre szüksége lehet az elkövetkezendő héten.*
- Miről van szó, mit szeretnél tudni? *kérdez hát.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:30 am

*Szintén körbenéz. Látszólag nincs a közelükben senki, de gyorsan, hangtalan egy zavaróbűbájt von maguk köré, a kíváncsi fülek ellen.*
- Az a hír járja, hogy volt egy párbaj....
*Direkt nem mondja, kik között, teszteli mennyit tud Peter. *
- Tudsz nekem mesélni róla? - *néz rá kérlelőn, hogy éreztesse ezúttal tényleg nincs mitől tartania, csak információkat szeretne. Fázósan összefonja karjait, ügyelve, nehogy a póló felcsúszva felfedje a pálcáját. Véletlen sem akar fenyegetőnek tűnni. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:35 am

*Érzékeli a bűbájt, de nem tesz ellene semmit, hiszen nem lenne jó, ha oylasmit hallanának meg mások, amikhez semmi közük nincs.*
- Igen, hallottam róla magam is. Meg kell mondjam eléggé megdöbbentett *sóhajt fel, mert igaz hogy csak tegnap történt, már elég nagy híre ment. És ő olvas újságot, ami nem mindig legális féle.*
- Azt beszélik Anor meghalt.... Kihívta párbajra riválisát a Watson fiút, és a párbajban ő maradt alul *meséli nagyjából amit tudni kell, hiszen részleteket még nem tud, de csak idő kérdése lesz az egész.*
- Igazából nem nagy történet, és igazán várható volt a párbaj, de nem hittem volna hogy így alakul a végkimenet *csóválja meg a fejét, majd észreveszi hogy a nő fázósan összefonta a karját, így leveszi a kabátját, és ha Sarsa hagyja, akkor a vállára kanyarítja, hogy ne fázzon.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:41 am

*Hálásan veszi a kabátot, és beleburkolózik a melegbe. Nem volt egy nyertes ötlet egy szál blúzban sétálni indulni. *
- Igen én is ezt hallottam. Meg történeteket, erről a Watson gyerekről, de senki nem mondott konkrétumokat, így igazából nem értem mi oka volt a párbajnak. -
*Tudja, hogy furcsának tűnik, hogy pont egy tanárral beszéli ezt meg, főleg, úgy hogy ő maga elvileg a másik oldalon áll de... Valami groteszk módon bízott benne, hogy Petertől valós dolgokat fog hallani. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:47 am

*Elmosolyodik, mikor Sarsa hagyja magára teríteni a kabátot.*
- Azt beszélik hogy régóta ellentét van közöttük, és hogy a Watson fiú halálfaló volt, de aztán valami miatt Anor ellen fordult, és halálos ellenségekké lettek. Most nem tudom, nem tudja senki mi lesz, lép-e valaki Anor nyomdokaiba, áll-e érte valaki bosszút. Ha tippelnem kellene, akkor én Tedet mondanám *gondolkozik el, kezét az ajkához emelve. Ez tipikusan az, amikor elgondolkozik.*
- Aztán meséltek olyasmit is hogy a Forrester fiú /Ted/ megölte, csak valami miatt később, mégis sok energiát fektetett abba hogy visszahozza az életbe. Nem tudom, igazán, mi lehetett ez az incidens *filózik félhangosan, ő nem tette volna meg amit a szőke fiú megtett.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:51 am

*Egy pillanatra értetlenül pislog, majd összeszedi magát, nem akar teljes mértékben tájékozatlannak tűnni. Igazából ő azért tette, amit a Leader mondott mert az tett neki egy szívességet, nevezetesen nem ölte meg, amikor rajtakapta, hogy a szobájából ellopott egy igen értékes könyvet. Azonban ezenkívül nem sok közük volt egymáshoz, így nem rendítette meg túlzottan a halála. A vezetőknek ez a sorsa, egyszer jön egy erősebb. *
- Meghalt, feltámasztották, aztán meg ő gyilkolt.... Szép karrier... ÉS mindezt hány évesen?
*Próbál még több információhoz jutni. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 7:56 am

*Észreveszi a pillanatnyi megingást, amit ő megdöbbenésnek tud be. Hát igen, Anor akármilyen is volt, sokáig fognak emlékezni a nevére, és arra hogy mit tett.*
- Azt mondják 18, de sajnos hozzátartozik a hírhez az is, hogy őrült. Sárga a szeme, és valami miatt teljesen agresszív és őrült. *mondja, majd kicsit megborzong, nem szereti annyira a rémmeséket.*
- Állítólag van egy ikertestvére, de arról nem sok hír van, az elvileg normális, már amennyire egy elmebeteg testvéreként, annak lehet lenni. *csóválja meg a fejét ismét. Ő készségesen mesél, kibújik belőle a tanár, és előadja magát. Mintha csak filozofálna.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:02 am

- Tizennyolc és legyőzte Anort? - *egy pillanatra tényleg ledöbben, majd hitetlenkedve megcsóválja a fejét. *
~Ez azért eléggé furcsa....~
- Azt mondod őrült? És mit akar? Talán a helyére lép? - *érdeklődik kissé már feszülten. Semmi szüksége a világnak még egy őrült vezérre. Nem jó, ha a múlt megismétli önmagát...*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:06 am

*Szomorkásan biccent, ő is elég nehezen hitte el a dolgot.*
- Igen, állítólag a koporsót Alex háza elé vitte, végtisztesség gyanánt *fűzi még hozzá, majd a kérdésekre kicsit elmereng, hogy mit mondhatna még. Aztán előhúzza a pálcáját, és egy hologramm képet rajzol a levegőbe, ami egy élethű Willt mutat.*
- Őrült, és nem tudom mit akar. Talán a helyére lépni, talán elpusztítani mindent, fogalmam sincs *rázza meg a fejét, ebben nem tud többet mondani.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erizawa liget - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erizawa liget
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: