Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSokora Animaru állatkert EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sokora Animaru állatkert Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sokora Animaru állatkert EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sokora Animaru állatkert EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sokora Animaru állatkert EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sokora Animaru állatkert EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sokora Animaru állatkert EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sokora Animaru állatkert EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sokora Animaru állatkert EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sokora Animaru állatkert EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Ted Forrester
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
James Miller
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Sindy Logan
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Chris Martines
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Daniel Reed
Sokora Animaru állatkert Vote_lcapSokora Animaru állatkert Voting_barSokora Animaru állatkert Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sokora Animaru állatkert

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:42 am

leírás hamarosan.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptySzomb. Dec. 26, 2009 12:04 am

*Hétvége reggel van. Amy gondol egyet és Wilardot választotta kiruccanásnak. Azon belül egy állatkertet. Amy mikor belép a állatkertbe lassan körbenéz. Majd keres egy kisebb büfét és vett egy kis Cola-t. Azt kezdte el iszogatni ,közben nézi a különleges kis állatokat. Amy-n most egy fehér poló és egy fekete farmer szoknya van. A hajában van egy szürke hajpánt. A nap ragyógóan süt és közben kezd egy kicsit felmelegedni az idő. Ilyen is ritkán van télen, de most meleg van. De azért Amy magára vesz egy fekete pulcsit is, ne hogy megfázzon hiszen nem lehet bízni az időjárásban.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptySzomb. Dec. 26, 2009 12:12 am

*Nem volt kedve a kastélyban ülni, persze rögtön a Wilian melletti kis várost választotta. Szombat reggel van, ilyenkor senkit sem talál a kastélyban. Mindenki alszik meg otthon van. Ő biza nem. Gondolta ha már csak tegnap érkezett, körülnéz. Gördeszkája ott van lába alatt, szóval négy keréken gurul. Nem igazán tudja merre is tart... Az egyik utcán siklik át, és a táblákat, na meg a boltokat látva arra következtet hogy egy japán negyedbe került. Most már nem megy vissza, csak gurul tovább, előre.*
~Mik nincsenek egy iskola közelében. Szóval.. biztos itt is varázslók vannak~ *Pálcája ott van a zsebében. Ma egy világos farmernadrág, fekete póló felette egy gombos dzseki ami éppen ki van gombolva. Azon kapja magát, hogy állat hangokat hall. Meg is áll a szép kapu előtt és gondolja szétnéz egy kicsit. Gördeszkáját most felkapja, befizeti a belépőt(már ha kell) és elindul. Amint sétálgat a furcsábbnál furcsább állatok között, észreveszi a lányt akiről gondolja hogy szintén a Wilianba jár. Egyenlőre nem megy oda, először megbizonyosodik róla hogy nem veszélyes. Csak közeledik felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptySzomb. Dec. 26, 2009 12:28 am

*Amy meglepődött ,hogy reggel talál itt valakit. Gondolja fordítva is. Amy oda megy a fiúhoz és előveszi a pálcáját de nem használja.*
-Szia! Amy Love vagyok! A Hiroshi szakról!
*Mondja kedvesen miközben a fiút kémleli a szemével.*
-Téged hogy hívnak? *Kérdezi a fiút kedves és nagy mosollyal.*
-Melyik szakba tartozol? Honnan jöttél a Wilianbe? Mi a származásod? Van állatod? És ha igen milyen és mi a neve? *Dobja fejbe a kérdésekkel és közben izgatottan várja a választ. Elnézést, a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptySzomb. Dec. 26, 2009 12:39 am

*Épp egy nagyon furcsa állatot szemlél, aminek még a nevét sem tudja kiejteni, mikor a lány akit az előtt észre vett megcélozza, azaz oda ér hozzá. Végigszemléli sárgás szemeivel, és egy kisebb mosollyal az arcán üdvözli. Nincs kedve bunkósodni. A deszkáját közben a kezében forgatja.*
-Salut. *Na igen... Vérbeli francia. Észleli hogy a lány kissé hiperaktív, de segáz.*
-Kevin Mcmoor. *Próbálja felfogni az összes kérdést amit feltesznek neki, és a legtöbbre meg is próbál válaszolni. Remélhetőleg menni fog neki.*
-Plama ház. Párizsból. te? *Azért vissza is kérdez, ennyire nem udvariatlan. Válaszol a másik kettőre is.*
-Hogy mi a származásom? *Ezt nem kellett volna.. most egy ideig be sem fog állni a szája neki...* Nemesi családból származom, akik előzőleg mind varázslók voltak. Tehát ebből le bírod venni hogy Tiszta vérű mágus vagyok. Az őseim mind Párizsban éltek, és mindenki január 25.-én született. Furcsa mi? Már megszokott. Eddig magántanuló voltam, most úgy gondolták a szüleim hogy elég felkészült vagyok erre az iskolára. Szóval ennyi. Szerintem ez jó hely. Nem puccos. Pont megfelel. Na és te? *Levegőt is vesz közbe, majd megrázza a fejét.*
-Nincs állatom. Otthon van egy fajkutyám, meg egy fehér lovam. Egyiket sem hoztam el. *A lovat hozta volna, csak nem tudja hogy...*
-Na és neked van? *Ha már itt tartanak megkérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptySzomb. Dec. 26, 2009 1:14 am

//Bocsi Amy, de el kell mennem. Azért köszi a rövidet //
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:05 am

*Egész nap kóválygott csak a kastélyban, és most úgy döntött, kijön egy kicsit a közeli kis falucskába. Majd egész nap itt csatangolt, valahol ebédelt is, a japán negyedben, aztán felfedezte hogy van egy kis állatkert, amit ebéd után célba is vett. Délután óta, itt kószál, egyik másik állatot, alaposan megszeretgette már, most éppen a szabad parkban, egy hippogriff kölyköt pátyolgat. Kerüli a sértő szót, inkább körbeudvarolja az állatot, és puha tollait simogatja. El van az állattal most, és mással szinte nem is törődik. Famert visel, ami teljesen átlagos, kék, két zsebbel, és egy krémszínű, egyszerű pólót. Nem messze tőle, hever egy kék pulóver, de mivel hideg nincs, nem is vette fel. Pálcája a füle mögül kandikál elő. Haja szabadon, szemei pedig csakis az állatkát látják.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:12 am

*Hogy hogyan kerül ide, az rejtély. De itt van. Mostanság mindenhová elmegy, csak ne kelljen bemennie a minisztériumba. Nem akar gúnyos pillantásokat, meg Anor Azgardos aktákat látni. Úgyhogy most önkényesen is szabadságot vett ki.
Egy fehér inget, tornacipőt és egy farmernadrágot visel övvel. A haja most össze van fogva, de az arca borostás. Megáll a hippogriffek előtt, ahol egy kislányt pillant meg. Zsebre teszi a kezét, majd megszólal.*
- Nem félsz, hogy megharap? *Kérdi a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:16 am

*Annyira el van foglalva a kis lénnyel, hogy először észre sem veszi a férfit, de amikor megszólal, odafordul, és barátságosan rámosolyog, majd válaszol is a kérdésre.*
- Nem harap meg. Tudja, hogy én sem akarom bántani, és amíg nem mondok neki sértő szót, addig semmi oka nincsen hogy rám támadjon. *feleli, és felkuncog, mikor a kicsi hippogriff, a hóna alól néz fel a férfira. Elveszi a kezét, és megsimogatja.*
- Látja? Teljesen barátságos, nem simogatja meg ön is? *ajánlja, és még kicsit arrébb is húzódik, hogy ha a férfi akarja akkor nyugodtan hozzáférhessen. Nem tesz megjegyzést, a kinézetére, nem kérdezi ki az, vagy honnan jött.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:20 am

*Kicsit furának tűnik neki a kislány, főleg, hogy ilyen közvetlen az idegenekkel. Ez nem jó, nem biztonságos. De igazándiból most tesz mindenre, ami biztonság, és bűnüldözés. Odasétál a lány mellé, majd leguggol, hogy megsimogathassa a hippogriffet.*
- Nagyon aranyos. Ennyire értesz az állatokhoz? *Kérdi, miközben újra megsimogja az állatot, ami remélhetőleg nem mordul rá.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:24 am

*Amikor odasétál hozzá a férfi, akkor is csak mosolyog, és hagyja, hogy megsimogassa a jószágot. A feltett kérdésre, kicsit elgondolkodik, aztán megrázza a fejét.*
- Nem, csak sokat olvastam már róluk. Csak annyit tudok az állatokról, amennyit az iskolában tanítottak, meg persze amit még olvastam. *feleli, kissé félrebillentett fejjel, ő is megsimogatva az állatot, aki tollas fejét, éppen Robert kezéhez dörzsölte.*
- Szerintem kedveli magát. Ha a fején megsimogatja, a tollai alatt, a bőrét, akkor még ilyen fura hangokat is kiad. *tanácsolja, és visszaejti az ölébe a kezeit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:31 am

*Mikor a lány rámosolyog, akaratlanul is visszamosolyog, pedig nem szereti a gyerekeket. De ő nem olyan, mint a többi, akikkel dolga volt a parancsnokságon.*
- Akkor talán nem is haszontalan dolog iskolába járni. *Jegyzi meg, majd megsimogatja az állatot úgy, ahogy a lány tanácsolta. Tényleg fura hangot hallat.*
- Gyakran jársz egyedül erre? *Mivel nem látott vele felnőttet, az meg annyira nem jó, mivel járnak erre veszélyesebb emberek is.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:35 am

*A viszonzott mosolyra, elkönyveli, hogy az akivel találkozott, valószínűleg nem halálfaló, az nem biztos hogy így mosolyogna rá.*
- Nem, az. Sok hasznos dolgot tanítanak, és mutatnak meg, mint például, hogy hol kell vakargatni egy hipofriffet, hogy úgymond "doromboljon" nekünk. *feleli a lányka, majd ismét felel a kérdésre, szeret beszélgetni.*
- Nem, ma találtam az állatkertet, de tetszik, és szerintem kijövök majd többször is. *mosolyog, és elgondolkozik, hogy ezen a kis állaton kívül, még mennyi furcsa dolgot simogatott végig ma.*
- Maga gyakran jár ide?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:43 am

*Hát azért a halálfalók is tudnak kétszínűek lenni, élő példa erre a Leader.*
- Ez igaz. *Bólint egyet.* Pedig sokan nem szeretnek iskolába járni. Én sem szerettem. *Jegyzi meg, de aztán rájönl hogy teljesen felesleges volt, mert a lánykát biztos nem érdeklik az iskolás élményei.*
- Nem, nem igazán. Talán egyszer voltam erre. Sajnos nincs időm állatokat nézni, meg sétálgatni. *Csak most önkényes szabadságot vett ki. De ezt nem teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:49 am

*Nem ismeri őket, és amilyen bolondos, még a Leadernek is mondaná, hogy jöjjön állatokat simogatni.*
- Én szeretek, mert a tanárok kedvesek, és értik amit csinálnak. Sok midnent lehet tőlük megtanulni. *felel, majd egy pillanatra fent akad.*
- Miért nem szeretett iskolába járni? *kérdezi, és megint simogatni kezdi az állatkát.*
- Többet kellene állatok között lenni. Gondolom otthon sem tart állatot. Csak tudja, azok a legjobb társak, és sokszor nem árt, ha van egy macska, vagy kutya, ami mindig ott van.* mondja, mert látja, hogy valami nincs rendben, de nem akar beleszólni, így csak ennyit mond.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 7:57 am

*A Leader meg lehet, hogy menne is, csak hogy le ne bukjon.Very Happy*
- Akkor jó. Tényleg fontos, hgy sok mindent megtanulj, mert később, lehet, hogy nem lesz rá annyi lehetőséged. *Mondja, de igazándiból elég fura még magának is. Nem szokott ilyen "okos" dolgokat mondani. Túl sok időt tölt együtt Hannival.*
- Túl sok ott az ember... *Vonaj meg a vállát. Igazándiból maga sem tudja, de nem szeretett túlzottam iskolába járni. Igaz, mindent megtanult, de az auror kiképzést már jobban élvezte, mint a Wiliant.*
- Sajnos keveset vagyok otthon, és sokat utazom, rossz embereket üldözök, így nincs időm állatra. *Szegény kutyát nem etetné senki, úgyhogy letett az állattartásról.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:03 am

*A komoly szavakra kicsit felhúzott szemöldökkel reagál, de elraktározza agyában a hallottakat.*
- Meg, azt hallottam, hogy kásőbb, már nem is szívesen tanul az ember. Anyukám tanult múltkor, valamilyen továbbképzésre, és panaszkodott, hogy nehezen megy neki. *feleli a kijelentésre, de ő is fontosnak tartja hogy most tanuljon. Később is szeretne állatokkal foglalkozni.*
- Ha sok az ember, akkor nem kell velük foglalkozni. Én legalábbis azt teszem, aki nem érdekel, azt kikerülöm. *mosolyog, mert őt alapjába véve, kerülni szokták a fura szokásai miatt.*
- Tehát a bácsi, auror? Az üldöz rossz embereket. *vonja le a következtetést a kislány.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:09 am

- Igen, később tényleg nehezebb. Engem is küldenek néha továbbképzésekre, amik annyira nem jók. *Igaz, azokat jobban bírja, amikor kúszni kell a földön, meg átkokat lövöldözni, és kommandós alakulatban elfogni a halálfalókat.*
- Most már én is. De akkor még gyerek voltam. *Bólint egyet. Tényleg nem szeret olyan helyre menni, ahol sokan vannak. Kivétel, ha a munkája megköveteli.*
- Igen, auror vagyok. És üldözöm a rosszfiúkat, akik sajnos néha gyorsabban. Ezért vigyázz magadra, ha kijössz a suliból. Némelyiket nem sikerül elkapni. *Monda kislánynak, majd ismét megsimogatja a hippigriffet.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:14 am

- Az aurorokat is továbbképzik? Miért? Úgy értem miért kell még tanulniuk, miután letették a szakmát? *kérdez érdeklődve, mert régebben auror akart lenni, de aztán rájött, hogy az állatokhoz jobban ért, mint az átkokhoz.*
- Gyerekként is ki lehet kerülni az embereket, csak kell valamit csinálni, hogy ne menjenek a közelébe. Nekem a viselkedésem miatt nem jönnek. *mosolyodik el, mert ő el van így, szereti ha békén hagyják, és amikor ő megy beszélgetni, akkor általában nem küldik el, de nem is beszélnek előtte belsőségesebb dolgokról. hogy utána meg mit gondolnak róla, az már nem érdekli.*
- Hát, akkor reménykedem, hogy a bácsi gyorsabb lesz mint a halálfalók, de majd vigyázok magamra ha kijövök, megígérem. Beszerzek egy harci csivavát. *mosolyog, és ha lehetne olyat kapni, biztosan venne is egyet.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:19 am

- Hát néha, vagyis elég gyakran jelennek meg új varázslatok, vagy új bájitalok, amiket azért ismernünk kell. Meg a kiképzés alatt sem tanulunk meg mindent, szóval mindig van valami, amit még nem mondtak el. *Mosolyodik el. Habár mostanság őt nem fogják elrángatni semmilen továbbképzésre sem, az is biztos.*
- Miért, annyira szörnyű a viselkedésed? *Kérdi, mivel eddig neki nem volt még baja vele. Igaz kicsit fura a lány, de hát ki nem. Robert meg antiszociális és munkamániás. Ezvan.*
- Én is remélem. De az is elég, ha vigyázol magadra. *Azért a harci csivavát megmosolyogja. Olyan neki se lenne rossz.*
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:23 am

- Értem, szóval mindig van valami amit a rosszak kitalálnak, és azt a jóknak fel kell ismerniük. *foglalja össze röviden, mert nem véletlen került a plamába. Okos, meg tud logikusan gondolkozni, de az esetek kilencven százalékában szétszórt, és álmodozós. *
- Nem tudom, biztosan az, ha nem vesznek olyan sokan körbe nem? *kérdezi szintén mosolyogva, mert ez őt kicsit sem zavarja, hogy nincsenek barátai, vagyis nem sokan vannak. Az aki van, az is olyan, hogy néha elbeszélget velük, és utána meg hetekig képesek nem egymáshoz szólni.*
- Akkor majd vigyázok. A bácsinak melyik a kedvenc állata? *kérdez ismét, a témához köze nincs dolgot. Nem ő cseppet sem következetlen.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:30 am

- Pontosan. És fejlődni meg fontos, mert egy nem ismert varázslat az életünkbe kerülhet. *Mondja, és ez tényleg így van. Persze, hősi halál, meg minden, de azért fontos az életben maradás is.*
- Hát nem hiszem. Szerintem buták a többiek, hogy nem foglalkoznak veled. *Mert tényleg egy okos kislány, aki rengeteg mindent tud, és el is mondhatná másoknak, ha hagynák.*
- Azt hiszem a farkas. *Ráncolja össze a homlokát. Ezen még nem gondolkodott. De mivel sokszor járja farkasalakban Wilardot, ezért talán az.*
- No, viszont nekem most mennem kell. Köszönöm a beszélgetést, és tényleg vigyázz magadra! Szervusz! *Áll fel a kislány mellől, majd elindul az állatkert kijárata felé, ott peddig hopponál a házába.*

//Köszönöm. (://
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:35 am

*Figyelmesen hallgatja az aurort, és látszik rajta, hogy még egy hét múlva is fel tudná idézni a beszélgetést. Bár már nem akar auror lenni, tiszteli, és szereti a szakma dolgozóit.*
- Értem, azért, legyen szíves, próbáljon meg életben maradni. *jegyzi meg, mosolyogva, nem is gondolva rá, hogy talán otthon, egy nő is ugyanezt mondja a férfinak mindig, mikor az dolgozni megy.*
- Nem tudom, de mindegy is. *von vállat, érdektelenül, ő aztán ebből nem csinál problémát.*
- Az egy szép és okos állat. Tudta, hogy a farkasok prémje télen három kilóval nehezebb? *kérdezi, hiszen ez valóban így van, amikor a farkas télibundát növeszt, akkor a szőrszálai sokkal sűrűbben helyezkednek el, védve az állat testét a fagytól.*
- Rendben, én is megyek, mihelyst itt tudom hagyni ezt a tüneményt. *mosolyog az állatra, és aztán integet a távozó férfi után. Nem sokkal később ő is visszatér az iskolába.*

//Én is köszönöm, szépen!//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 10:41 am

*Éjszaka közepén lassan botorkál az utcákon, kivételesen sima egyszerű farmerben, egyszerű bakancsban és egy fekete ingben van, amire prémes mellényt húzott. Az otthon töltött idő szemmel láthatóan jót tett neki, hiszen most kicsit kiegyensúlyozottabbnak tűnik mint volt. Pálcája a zsebében, hosszú haja, ami mostanra még hosszabb lett, csak simán lófarokba fogva. A jegy miatt már nem kell aggódnia, és mostanában halálfalókkal sem igen találkozott, ami némi megnyugvásra adott okot. Az állatkertben, letelepedik az egyik kis padra, és a hozzá csapódó kutyaszerű állatot kezdi simogatni, csak hogy lekösse a kezét.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 10:50 am

* Kissé mérgesen közlekedek az utcákon, ez a sok dolog hirtelen úgy összejött, hogy szívesen hallnék már meg, csak hogy ne velem legyen ennyi baj. De úgy döntöttem, csak azért is életbe maradok mert mi lenne nélkülem? Itt most az elveszett Kimre is gondolok. Ki fogná őt ijesztgetni? Hát csak is én tehetem meg ezt vele. Elmerülve gondolataimban azon kapom magam, hogy betévedtem egy helyre. Első ránézésre állatkertnek tűnik. De most úgy érzem elég állat vagyok én is. Bakancsommal taposom a lehullt sárga faleveleket. Fekete öltözékemmel szinte elveszek a sötétségben. Megyek tovább pár lépést és azon kapom maga, hogy valaki ül a közelben lévő padon. Szememet nagyra nyitottam a meglepődéstől. Alig hittem, el de úgy látszik igaz. Lassú léptekkel megközelítem a padot, majd leszólítom az alakot. *
- Nem hittem volna, hogy mi még össze futunk. * Nézek Kimre ördögi mosolyommal. *
- Úgy volt, hogy elmész innen, vagy csak engem akartak ezzel a hírrel félre vezetni? * Kérdezés nélkül leülök Kim mellé a padra és várom a válaszokat. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sokora Animaru állatkert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sokora Animaru állatkert
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: