Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kakugo Tayuro gyorskajálda

Go down 
+6
Chezz Princeton
Cassidy Heyes
Robert Lawrence
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:52 am

*A minisztérium felől jövök, már kezdtem unni Stride seggfejségét, és amúgy is kimozdulásra volt szükségem. Nem volt semmi konkrét célom, így csak céltalanul kóboroltam Wilardban, és arra gondoltam, hogy akárkivel szívesen találkozom, még a Leaderrel is, mint azzal a köcsög Falconnal. Nem értem, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, miért kellett azt az eszement állatot a világra szabadítani. Farmert viselek, és egy fekete inget, nyakkendő nuku. Minek az? Belépek a gyorskajáldába, hogy valami egészségtelen gyors kajával mérgezzem magam, és kit látnak szemeim? Hát nem az én kis elveszett bárányomat? Kérek magamnak egy nagy tál csirkeragut, tojásos rizzsel meg egy üveg vízzel és amikor megkapom letelepedek Robert mellé*
- Nahát, kit látnak szemeim. Jó étvágyat. *fogom rövidre a mondandómat, és egyenlőre semmi témát nem hozok fel, csak egyszerűen tömöm magamba az isteni finom ragut. *
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:58 am

*Éppen nagyban termeli befelé a krumplit, sőt azon gondolkodik, hogy rendel még valamit, amikor valami ismerős egyén ül le mellé.*
- Á, szevasz Cassidy. Rég láttalak. *Mosolyodik el, viszont a kaja most jobban köti le, mint a kedvenc főnöke. Viszont mikor elfogy a krumplija, kortyol egy nagyot az italából, majd Cassidyre néz.*
- Olvastad a jelentést a Forrester gyerekről? *Érdeklődik. Szegény eléggé munkamániás, így még ilyen későn, egy kajáldában is a jelentéseiről képes beszélni. Maximum Cassidy leüti.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:24 am

*Hát ami igaz az igaz a kaja bizonyosan érdekesebb nálam, mert éppen én is azzal vagyok elfoglalva. Mikor befejezem, kinyitom a vizemet és iszom belőle egy jó hosszú kortyot. Normál esetben persze sört innék, de most nincs szabadság. Sok a munka, nem lehet inni sem.*
- Na igen, egy ideje mintha kerülnéd az irodámat nem? *kérdezem tőle, majd felvonom kicsit a szemöldököm. Nem igaz hogy Robertnek a munkán kívül máson nem jár az agya.*
- Igen igen olvastam. Igazából engem az a kés meg a szellem amiről beszéltél benne jobban érdekel, mint a Forrester fiú. *jegyzem meg hátradőlve a széken. Az a szellem nagyon is ismerős volt valahonnan, de szerencsére az az állat Falcon még nem bukkant a nyomára a kölyöknek. Addig van neki jó élete....*
- És mi hír van még, amiről nem tudok? *kérdezem, és ismét kortyolok egyet a vízből.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:31 am

- Hát... sok a meló, tudod. *Vonja meg a vállát. Igaz, tényleg nem nagyon jár a főnök irodájába. Több oka is van rá, az egyik, hogy marhára nincs kedve, még ahhoz sem, hogy bemenjen a parancsnokságra. Pedig néha nem árt oda is betenni az aurornak a lábát. Egyébként meg jár... két nőn is egyszerre.*
- Igen, az érdekes volt. Közben ki is derítettem, hogy ki volt az a szellem. Vagyis, hogy kinek a szelleme volt az. William Quentin Watson. Ismerős valahonnan? *Teszi fel a kérdést, majd rendel magának ő is egy vizet. *
- És találd ki, hogy milyen álnéven futtatja magát... *Mondja. Ezen kívül van még néhán információja. Nem tudja, hogy megossza-e Cassidyvel.*
- Ezen kívül van néhány tippem, kik a halálfalók az iskolában... *Halkítja le kicsit a hangját. Igaz, hogy néptelen a kajálda, de talán a falnak is füle van.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:41 am

- Nekem mondod? Ki sem látszom azok közül a rohadt papírok közül. *horkanok fel kissé ingerülten de lehűtöm magam. Nem, nem Robert hibája hogy ennyi minden szakadt a nyakunkba a napokban. Kezdem már kicsit unni, így most a munkám javát egy túlbuzgó titkárra bíztam, hogy én kiruccanhassak kicsit ide. Szemét és lusta vagyok? Tudom.*
- Nocsak, igen ismerős hallottam már valahol a nevét. Alex mintha említette volna hogy kicsit meggyűlt a baja vele. *biccentek, és homlokom ráncolom. Van rá egy erős tippem hogy ki az a kölyök.*
- Hát, utálok barchobázni így csak egyet tippelek. Ő az aki Éjkacaj néven futtatja magát igazam van? *kérdezem és szinte érzem hogy rátapintok a lényegre. Imádom, amikor Robert ilyen hasznossá teszi magát. A munkamániájának bizony előnyei is vannak, de igazán nem bánnám, ha összeszedne azért egy nőt is maga mellé. Elvégre nekem is megvannak a kiszemeltjeim.*
- Mondd csak, figyelek. Ha befejezted szólj, én is szolgálhatok pár kutatás eredményével. *teszem hozzá és figyelek a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:51 am

- Tudom... mostanság nekem is van pár, amit nem halaszthatok el. Képzeld, a múltkor találkoztam Falconnal a minisztériumban. Simán kioktatott, hogy egy semmirekellő seggfej vagyok, aki nem végzi rendesen a munkáját. Röhej... *Húzza el a száját. Igaz. a papírmunkát folyton halogatja, de ez azért tényleg túlzás.*
- Igen. A Wilianbe járt, faminés volt. Van egy testvére is, Wallace Xavier Walters, aki az Amirába jár. Viszont ő vagy egy földreszállt angyal, vagy elég jól titkolja, hogy olyan, mint a testvére. Nem találtam róla semmit sem... szóval kihágás, büntetés terén.*Közben iszik egy kortyot.*
- Azaz. Aki rátámadott Alexre. Alíítólag eltűnt... most már tudjuk, hogy hol van. Valaki elég rendesen elintézte. Csak kíváncsi lennék, ki volt az. *Hümmög párat. Aztána többire folytatja.*
- Nem hiszem, hogy pont itt kellene azt elmondanom. Annyit mondhatok, hogy a barátunk a fogdában, a szőke hajú... biztosan az. És az egyik UGy tag is, aki diák. *Mivel csak egy ilyen van, Cassidy biztosan tudni fogja.*
- Szal... ha van még valami, azt mondom. Most te jössz.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:01 am

*Elhúzom a szám, látványosan, ami Falconnak szól. Nem is tudom mi lenne ha nem nyomozna folyton hülyeségek után.*
- Falcon, az egy állat. Nem tudom mi szüksége vagy Harrynak egy ilyen vadbaromra, de ha már van, akkor legalább tartsa pórázon. Nem elég, hogy emberileg kibírhatatlan alak, nah jó én sem vagyok könnyű eset, de ez még rajtam is túltesz, de még rossz irányba is halad. Arra varj gombot, hogy Alexet vádolja azzal hogy megölte a testvérét Anort, és átvette a helyét. *komoylan verem a fejem a falba, hogy hogy lehet egyetlen embernek ennyi agya. Kissebb mint egy mókusé, az biztos.*
- Ikertestvér? Hogy én hogy utálom az ikreket... *morranok fel, mert Anorral is csak a baj van.*
- Mindenesetre ez érdekes, el kellene beszélgetni ezzel a Wallace-al is. Tőled kisebb eséllyel nem rémül halálra mint tőlem. *jegyzem meg, mert valahogy tőlem mindenki vagy megijed vagy bepánikol. Nem is értem miért.*
- Nehéz eset ez az ügy mit ne mondjak. Hát, akkor azt hiszem meg foglak lepni, kiderítettem ki volt a gyilkos. Az indítékot nem tudom, de annyi biztos hogy a mi kis szöszi haverunk nem is oylan nagyon ártatlan mint amilyennek kinéz. William Quentin Watson gyilkosa nem más mint a Forrester fiú. *jelentem be halkan, hogy senki más ne halhassa, csak mi ketten.*
- UGY tag? Akkor tudom kiről van szó. A Miller gyerek lesz az. *biccentek, és hátradőlök, már előadtam amit tudok az ügyről, de lehet hogy eszembe jut még apróság. Nem tudom.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:18 am

- Én sem, de néha már azon vagyok, hogy kinyírnám. Nem szívesen ölnék embert, de Falcon nem számít embernek... egy állat. És ő fogja kiűzni innen a halálfalókat? Na azt megnézem. *Húzza el a száját, majd bólint.*
- Ja, tudok róla. Elmebeteg, az biztos. Már diákkorom óta ismerem Alexet. ezer százalék, hogy nem lenne ilyenre képes. *Falconnak talán még egy hangyánál is kisebb agya van. A feje tele van izommal, az tuti. Biztos arra gyúr.*
- Én is... De ha kiderül. hogy a Forrester gyereknek is van egy ikertestvére, akkor én felakasztom magam. *Sóhajt egyet, majd ismét bólint.*
- Rendben, majd felkeresem a srácot. Remélhetőleg segítőkészebb lesz, mint a Forrester. *A következőnél természetesen leesik az áll. pár másodpercig pislog.*
- Aztarohadt... ez komoly? Hát... mit ne mondjak... érdekes. Tegnap találkoztam vele Hell Cityben. Tudod, oda is elmegyek néha, hátha... És nekem bemesélte, hogy vette a kést, meg hogy mennyire egy szent ember. Meg hogy ő sok csínyt elkövetett, de nem halálfaló. Természetesen tudtam, hogy csak hazudik. De hogy mennyire jól elő tudja adni magát. Fogadok, hogy a kiránduláson sem védekezett a halálfalók ellen... Arra gondoltam, hogy ki kellene hallgatni egy diákot, aki bent volt a trófea teremben. *Vakarja meg a tarkóját. Valahogy érzi, hogy ez is rá fog maradni.*
- Igen ő. Meg valami Attaway, de neki még nem jártam utána. Majd pótolom. *Teszi hozzá. Minnél több halálfalót ismernek, annál jobb.*
- Tényleg Anorról nincs valami hír? Ha jól hallottam eltűnt... de azon kívül...
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:30 am

*Egyetértően biccentek. Nem egyeltalán nem számít annak, istenem, még beszélni is utálok róla.*
- Hidd el, én is szívesen kicsinálnám, és előbb utóbb okot is fogok rá találni ebben biztos lehetsz. *vigyorodom el kicsit gonoszul, mert ha nem is ölném meg, hosszú szabira küldeném az Azkabanba. Az ilyen kigyúrt állatoknak amúgy is ott van a helyük. De nem akarok többet beszélni Falconról, még a végén megjelenne itt nekem. Akkor meg, azt hiszem tönkre menne minden.*
- Nem Forresteréknek egy szem fiúk van, akit magad is megismerhettél.* rázom meg a fejem, mert ebben biztos vagyok. A fiú anyja halálra van rémülve a csemetéje iránt, mert hivatalos figyelmeztetést kellett kiküldenem, hogy egy éjszakára bennfogtuk a kölyköt. Persze másnak sírva toporgott az irodám előtt, hogy hol van a kicsike kis magzata. De addigra Ted már távozott.*
- Nem lennék ebben biztos, hiszen Ted sem volt valami nagy segítség, meg az az olasz suhanc sem. *jegyzem meg kicsit elhúzva a szám, és Robert döbbenetére, nem bírom megállni hogy el ne vigyorodjak. Szeretem sokkolni az embereket az igazsággal, olyankor olyan viccesek.*
- Igen, ez teljesen komoly. Lehet hogy láttad, ott nem tudom, én tegnap kutattam, még egy könyvtárba is betettem a lábam. Az bizonyos, hogy mesterien tud tervet szőni és hazudni. Kétség sem fér hozzá kiváló halálfaló lenne. Vagyis lehet hogy az, nem tudom, mi közük van a diákoknak a bandához. Ez a Forrester fiú még sok fejfájást okoz nekünk, érzem.* jelentem ki nem túl lelkesen, hiszen kinek van élvezetére ha majd szétrobban a feje? Senkinek.*
- Attaway? Annyit tudok róla hogy az egész család arisztokratikusan aranyvérű. *vonok vállat, de nem lenne nehéz elképzelnem Blake-et halálfalónak.*
- Anor? hát az néha megjelenik a minisztériumban bezárkóznak Harryvel az irodába, és órák múlva távozik is. Ennyit tudok róla, legutóbb pénteken látták. *felelek a kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:41 am

*Falconról nem akar ő sem többet beszélni. Annyi elég, hogy szeretné megölni, megkínozni, kizsigerelni, összevágni kicsi darabokra, foghagymát tömni a fejébe, aztán elégetni és elszórni a szélben. De mivel nem gyilkos, ezért ilyet nem fog tenni. Simán csak elintézi, Cassidyvel együtt, hogy eltávot kapjon. Vagy az Azkabanba, vagy jó messzire. Mondjuk Szibériába.*
- Akkor jó. *Kicsit megnyugszik, hogy nem kell még egy Forrester fiúval bajlódnia. Egy is elég, bőven. Talán még sok is.*
- Nem tudom... egy próbát megér. Az olasz suhanc meg valószínűleg Ted nagy haverja. Naná, hogy védte. De volt még ott pár lány is... Talán azok közül valaki. *Vakarja meg a tarkóját. Sajnos tanár nem volt, pedig mondjuk jó lett volna, ha Alex ott van. De nem volt. Kár.*
- Az. Nem véletlenül olyan okos. Így simán felhasználhatja az eszét. Nem is csodálkozom, hogy a Watson gyerekkel egymásnak ugrottak. Az sem volt komplett. *De legalább egy állattal kevesebb. Talán a világ is jobb lesz.*
- Aranyvérű? És a kicsi fiúkájuk beállt a sötét oldalra? Nem mondom, nem rossz... nem rossz. Az lesz a legjobb, amikor az arisztokratikus szülők rászabadulnak a minisztériumra, hogy jajj a kisfiuk. *Szájelhúzás. Nem várja, nagyon nem.*
- Értem... akkor nem is tűnt el annyira. *Hümmög párat. Gyanús neki az a férfi, nagyon gyanús.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:54 am

*A magam részéről, ezzel tökéletesen egyet is értek, hiszen nekem sem lenne más vágyam, mint holtan vagy legalábbis ketrecbe zárva látni a rohadékot. De sajnos rájöttem hogy a munkám nem a vágyaimról szól.*
- Megijedtél, hogy előkerül egy második Forrester is? Ahogy látom, ezzel az eggyel is vannak problémáid. Csak azon csodálkozom, hogyhogy szóba állt veled tegnap? *kérdezem, mert ha a fiúnak valóban van titkolnivalója, akkor sanszosabb lett volna ha elmenekül.*
- Rendben van ha gondolod tégy egy próbát Wallace-al és a lányokkal, hátha tudnak valami használhatót mondani. A kicsi, Alice nem tudom ki, biztos nem, ő elájult, amikor betörtek a halálfalók, később tért magához, már a támadás után. *jegyzem meg, mert vele aztán nem sokra megyünk ilyen szempontból.*
- Az rendben van hogy okos, de ez nekünk nem feltétlen jó. másfelől, szeretem ha van egy kihívás a munkába, és nem csak agyatlan gyilkológépeket kell hajkurászni. *mosolyodom el, mert én is szeretem a kihívásokat a magam módján.*
- Nah igen Attaway-ék nem egy kellemes alakok. Második generációs Malfoyok, úgy is mondhatnám. *bólogatok, de ez szerencsére Stride gondja lesz nem a mienk. Én legalábbis nem leszek hajlandó ezzel foglalkozni.*
- Nem, nem tűnt el. És halljam mire gondolsz. *ismerem már ezt a hümmögést. tudom, hogy van valami, ami nem hagyja nyugodni, de nem mondja ki.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 12:06 pm

- Meg. Viszont... az a gáz, hogy annyira nem utálom. Inkább érdekel, ki is ő valójában. Miért csinálja azt, amit csinál. *Vonja meg ismét a vállát. Tudja magáról, hogy ő sem normális, főleg ilyenkor.*
- Sikerült elkapnom. Megállítottam. Aztán elcsevegtünk. Egész normális volt. Igaz, sok újat nem mondott. Remélem nem nyírták ki Hell Cityben. Nem lenne jó. Én akarom lecsukni. *Vigyorodik el. Tényleg kár lenne érte.*
- Oké. Volt még ott egy Sindy nevű, de asszem ő a Forrester barátnője, szóval ő sem fog nekünk énekelni. Majd megnézem, hogy még ki volt ott. Hátha. *Igazándiból maga sem fűz hozzá sok reményt, de próba szerencse.*
- Nagyon jó... remélem sikerül lepattintanunk magunkról őket. *Sóhajt egyet, majd megissza a vizének maradékát.*
- Arra gondoltam, hogy mi van, ha neki is köze van a halálfalókhoz? Nem lepődnék meg. ha jól tudom, valami sötét mágusképzőt vezet. Simán lehet ő is halálfaló. *Viszont lassan kezdi összeszedni magát. Elég késő van már. Valószínűleg a mai bóklászást elhalasztja.*
- Viszont én megyek... majd valamelyik nap tényleg beugrom az irodádba, ha beszéltem a diákokkal. *Mosolyodik el. csak ne felejtse el.*
- Kösz az infókat. További jó munkát, főnök. *Majd el is hagyja a kajáldát. A lakó negyedbe hopponál, ideje, hogy eltegye magát holnapra.*

//Köszi, jó éjszakát! (://
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 12:17 pm

- Megint előbújt belőled a pszihológus? Végül is te dolgod, ebbe nem szólhatok bele, de ha kiszedsz belőle valamit, azért mondd el nekem is, rendben? *hagyom annyiban a dolgot, hiszen ki vagyok én hogy a kollegám boldogulásának útjába álljak?*
- Jah, nem adta olcsón magát mi? Erre valahogy számíthattam volna. *vonok vállat, majd elvigyorodom.*
- Gondolom a Leader őnagyságát is te akarod majd bevinni ugye? *én nem bánnám, engem nem érdekel ki viszi be, csak rácsok mögött legyen.*
- Sindy Logan? Ő Forrester nője, nem fog beszélni sajnos. *rázom meg a fejem, mert azért nem hinném hogy bemártaná a fiúját. Ahhoz túl jó kislány, hogy ártson a szerelmének.*
- Érdekes feltevés, de járj utána, nem vagyok benne biztos, hogy Anor teljesen ártatlan. *biccentek, és lassan én is összeszedem magam, megiszom a vizem maradékát, és felállok.*
- Rendben várni foglak, de jegyezd meg, életem végégig nem várok rá. *vigyorodom el, mert magam is tudom hogy milyen hülye vicceim vannak.*
- Jah, én is kösz, és neked is jó munkát, majd meglátom mikor találkozunk legközelebb. *jegyzem még meg, majd én is kimasírozok az étteremből, és elindulok lassan gyalogosan, hogy szétnézzek Wilard, lehetőleg Falcon-mentes utcáin.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:30 am

*Ő sem nagyon beszél többet, kicsit elmerül a saját kis világába, és gondolataiba, és közben meg is érkeznek a kajáldába. A pulthoz lépve rendel magának egy extra burgert sok sajttal és ketchuppal, és egy pohár rostos almalevelet majd leül az egyik asztalhoz, ami háromszemélyes. Nem tudja ő sem miért ezt nézte ki magának, de ide ül le a lánnyal, aki szintén nem sokat beszél.*
- Black Diamond? Hallottam én is, de még nem jártam ott. Állítólag midnen hétvégén nagy buli van ott, és simán beléphetünk az egyikre. *vigyorog lelkesen, mert szeret bulizni, mondhatni buli az élete. Beleharap a hamburgerbe, és a felét azonnal el is fogyasztja, addig csendben van.*
- Nah ehető a kajájuk? *kérdezi a lánytól, mert ő valami zöldet eszik.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:42 am

* Nosztalgiázás.. Lassan sétálgatok a Japán negyedben és nézelődök.. Eszembe jutnak a diákkori emlékek.. Mennyi csínytevés köt ide, meg a sok gitározás a ligetben.. Egy fekete farmer, egy fehér póló és az elengedhetetlen fekete bőrdzsekim van rajtam. Hátamon állandó utazótársamat is cipelem , Foltot. igen, elneveztem a gitárom. Még a szüleimnél is jobban szeretem őt. Ami nem nagy szó, mert elvégre apámmal nagyon rosszban vagyunk. Főleg mióta megkaptam azt a mesés summát.
Séta közben megkordul a gyomrom. Rájövök, hogy szinte nem is reggeliztem. Végül úgy döntök, hogy bemegyek a gyorskajáldába, nincsen kedvem egy flancos étteremben eszegetni. Amikor belépek, már azonnal megpillantok két ismerős arcot. Chezz és Latisha. A banda másik két tagja.*
- Sziasztok !
* Köszönök nekik , majd Chezzel kezelek, Latisha arcára pedig nyomok egy puszit. *
- Egy extrasajtos burgert egy üveg citromos sörrel.
* Megyek a pulthoz és adom le a rendelést. Majd visszasétálok a tagokhoz. *
- remélem nem gond, ha leülök.
* Mondom, majd meg sem várva a választ helyet foglalok. Foltot lerakom magam mellé, óvatosan nehogy a toknak is valami baja essen.*
- Mi ez a gyűlés itt ?
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:46 am

*Belép a kutyájával a kezében. Szerencsére nem szólják le... pedig megtehetnék. Nem volt sehol kiírva, hogy kutyát nem szabad behozni, úgyhogy ő behozta. Leül Chezzel szembe, persze nem eszik sokat csak egy salátát rendel. Kizárólag csak halhúst eszik... mást nem.*
-Akkor egyszer beugrunk. *Mosolyodik el két falat között. Kyra nyugodtan üldögél mellette, figyeli ahogy gazdája és a másik aki vele van beszélgetnek.*
-Ehető. Azt hiszem, többet fogok idejárni. Legközelebb a halat is megkóstolom. *Ekkor rögtön az ajtó felé fordítja fejét. Egy ismerős arc... mily meglepő, hogy a banda összes tagja itt gyűlik. Elkezd integetni Jaspernek.*
-Sziaaa! *Viszonozza a puszit, miközben reménykedik abban, hogy Chezz nem lesz féltékeny. Ő nem kapott, de ha megjegyzi még kaphat. Aztán megrázza a buksiját.* Nem gond, ülj csak le. *Bár ekkor már le is ült Jasp. Egy falatot ismét eszik, aztán válaszol a következő feltett kérdésre. Ő gyors, Chezz meg lassú úgy tűnik. Latishának mindig el kell mondani a véleményét.*
-Találkoztunk a ligetbe aztán rájöttünk, hogy kajásak vagyunk. Te, hogy vetődtél ide?
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:52 am

*Figyel a lányra, miközben eszik, és ő is felpillant az újjonann jöttre.*
- Hát örülök hogy végre találtál olyan helyet, ahol ehető a nyúltáp. *jegyzi meg vigyorogva, mert ő nem bírna csak zöldségen és halakon élni.*
- Szevasz Jassy. *becézi a másik kollegát is, mint eddig mindenkit. Muszály találnia valami bolondos becenevet mindenkinek.*
- Hát jah, kajásak lettünk, és én meg már jártam itt. De a jelek szerint Tishának is bejön a zöldség. *bólogat ő is, majd megvonja a vállát.*
- Nincs semmi érdemleges amúgy. Azt beszélgettük, hogy el kéne menni együtt abba az élményparkba ami nem messze van innen, meg bulizni is kéne egy jót a Black Diamondba. Jössz mi? *kérdezi, és előadja a közeljövőbeli terveket. Megeszi a kajájának maradékát, és belekortyol az almalébe is. Ma nem alkoholizál, attól mindig rosszul van, és ő alkohol nélkül is elég hülye tud lenni.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:02 am

* Hallgatom a többieket, hogy miként vetődtek ide meg ilyenek. Közben megpillantom Latisha kutyáját is . Hihetetlen , hogy mindig magával hozza. Bár olyan neki, mint nekem Folt..*
- Látom elhoztad a kis zsebpiszkot is * Vigyorodok el . Természetesen nem gondolom komolyan.* - Édes kis kutya vagy te Kyra, ne vedd magadra.
*Simogatom meg a fejét, ami körülbelül elfér a tenyeremben. Durva.*
- Csak aztán óvatosan a kérődzéssel Tisha ! * Kacsintok rá, majd elnyúlok a székben. Szeretem kényelembe vetni magam , amint lehet. Közben megkapom sajtburgerem meg a söröm. Azonnal bele is kortyolok.*
- Én épp nosztalgiáztam. Sőt még arra is gondoltam, hogy beugrok az iskolába kezelni a Wilfred igazgatóval de aztán lemondtam róla, mert éhes lettem.
* Mondom azzal, beleharapok az egészségtelen ételbe. Nem nagyon érdekel, hogy valószínűleg mindenféle adalék van benne. R*hadt éhes vagyok . Mérlegelem az élményparkos dolgot, meg a Black Diamondot is.*
- A Black Diamond az jó hely* Bólintok helyeslően. Gimnazista koromban elégszer jártam ott..Talán sokszor is. * - De valami koncertet is össze kéne dobni egyszer. Lehetne az iskolakezdés előtt amikor már a gyerkőcök szállingóznak vissza.
* Jegyzem meg, majd a tekintetem Chezz almalével telített poharára esik. Félrenyelek egy falatot. De szerencsére gyorsan leviszem egy korty sörrel.*
- Igazán tisztellek Chezz, hogy ilyen kemény italokat iszol.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:18 am

*A saláta lassan elfogy, de neki ez untig elég is volt.*
-Nyúltáp... kösz Chezz! *Azon kezd gondolkodni, hogyha már ez nyúltáp, akkor ő is nyúlnak számít vagy mi..? Ameddig a fiúk megtárgyalják a dolgokat ő elvan. Néha-néha Kyrára pillant, aki az orrával bökdösi, hogy adjon már neki a gazdája néha egy falatot. Végül Jasperre néz.*
-Zsebpiszok... ne kezd már te is! *A végére azért elmosolyodik, mivel kiderül, hogy Jasp is csak viccnek szánta. Kicsit azért zavarja, hogy leszólják a kutya miatt, de hát... ez van. Közben ő is rendel magának valamit... mondjuk egy narancslevet. Ő csak hétvégén iszik alkoholt.*
-Igen, a koncert mindenképp kéne. De ha pedálozunk annál a Wilfrednél... *ő nem ismeri mert nem ide járt.* Akkor talán még a bálokon is felléphetünk. Vannak nem? Karácsonykor meg mit tudom én... *Pillant a fiúkra miközben azért sikerül neki is kiaszalni magából pár szavat. Halkan felnevet Jasper kijelentésén ami az almalére vonatkozott. Még szerencse, hogy ő nő és nem nagyon bírják ilyennek piszkálni.*
-Csak ne vesszetek össze ezen.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:25 am

*Majdnem felvihog amikor Jas is elkezdi piszkálni a lányt a kutya miatt. hiába nah olyan jó célpont. Ő már megette a kajáját, és már csak az italt iszogatja. A nosztalgiázásra kicsit felvonja a szemöldökét, de csak hamar kisimul az arca.*
- Jah Alex tényleg jó arc, majd levajazom vele hogy zenélhessünk a bálokon, mert nem lenne rossz ötlet. *mosolyog a nőre, mert néha van jó ötlete.*
- Jah, majd a stúdióba még tevékenykedünk egy kicsit, és rendezünk egy koncertet is ha minden jól megy. Eddig úgy nézem itt meglepően sokan ismerik a zenénket. *jegyzi meg, majd a másik férfire pillant, és az asztal alatt megátkozza, hogy csuklani kezdjen.*
- Én nem vagyok olyan rézeges mint te Jassy-boy. Nekem elég ha hétvégén vagyok hülye, nem bírnám ki ha mindig az lennék mint te. *szurkál vissza, mert néha el sem tudja képzelni hogyan tud megélni saját maga mellett Jasper.*
- Menjünk élményparkba is majd valamikor. *mondja, mert neki az tetszik az egészből a legjobban.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:36 am

- Hát tényleg nem ártana feldobni a Wilianes bálokat . Talán meg tudjuk beszélni a diribával.
* Bólintok , majd folytatom tovább az étkezést. Egy korty, egy falat . Lassan már mindkettő a végén járja. Így hát rendelek még egy citromos Gössert. Alacsonyabb az alkohol tartalma mint a többi sörnek, meg finomabb is az aromája. Nem annyira keserű és jobb szájízt ad.*
- Ez mind azért van Chezzi cica, mert én különleges vagyok.
* Hát igen. Imádok szurkálódni, főleg Chezzel. Nem értem, hogy bírja ki, hogy egész héten csak alkoholmentes üdítőkön éljen. De hát az ő dolga. Nem ítélem el , miatta így fogadom el ahogy van. *
- Én benne vagyok.
* Azzal bekapom az utolsó falatot is és elégedetten dőlök hátra. Az éhségem csillapítottam. Most már jöhet bármi. Üres hassal azért nehezebb lenne a világot megváltani a zenénkkel.*
- Jared pajtásunk merre kószál ?
* Kérdezem. Most, hogy így együtt vagyunk ő hiányzik a csapatból. Legalább akkor még nagyobb lenne a férfiuralom.*
- Most, hogy megkaptam a nagypapi pénzét, szóljatok ha kell valami. Azt hiszem csináltathatnánk normális pólókat. Meg egy rendes menedzser nem kéne nekünk ? Nem azért, elég frankón intézzük a dolgainkat, csak, hgy elmondhassuk, hogy van.
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:56 am

-Ha jó arc, akkor biztos, hogy megengedi a fellépést. Csak előtte tényleg kéne egy csomót gyakorolni. Bár engem nem zavar... *Ő mindig is szerette a gyakorlást, csak annyira, hogy ne menjen el a hangja. Egy kicsit elgondolkodik, figyeli ahogy a másik kettő beszélget, elvan. Néha-néha felröhög, meg befejezi ő is végleg a kaját.*
-Cica? *Érdekesnek találja, amikor két pasi lecicázza egymást vagy valami.* Melegek vagytok? *Persze hülyéskedik, csak most ez úgy jött és érezte, hogy muszáj neki kijelenteni. Egy csöppet elhallgat, mert úgy érzi, mindjárt visszakapja.*
-Nem tudom hol van... nem is láttam a őőő... két napja? *Von vállat, közben hallgatja Jasper kijelentését. Egyetértően kezd el bólogatni.* De kéne az is meg a póló is. Szerintem minél előbb kéne szerezni ha be akarunk futni.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 3:02 am

- mondom, majd lezsírozom vele, jó arc, ha van egy csepp esze, meg a diákok kedvében akar járni egy kicsit, akkor megengedi simán. Elvégre ő se olyan öreg hogy ne jöjjön be neki a zenénk.* érvel ő is hogy a dirivel nem lesz gáz.*
- Különlegesen agyament. *mutat be neki kedvesen mosolyogva, majd a cicázásra csak felröhög, főleg amikor a lány is beleszól. Persze hogy nem melegek, csak szeretik egymást piszkálni meg ugratni.*
- Hát nem tudom, én azt hiszem már vallottam szerelmet Jarednek. *röhög fel hangosan, mert egyszer fogadtak és fiúnak kellett szerelmet vallania, ő meg a kisebbik rosszat választotta, olyannak vallott akit ismer. Persze, mindenki tudja hogy Chezz kőkeményen hetero, és még sosem csókolt fiút.*
- Miau? *szólal meg ha már a kedves barátja lecicázta, majd elgondolkodik kicsit.*
- Lehet nem ártana bezárkóznunk kicsit a gyakorló helységünkbe. Nem mintha improvizálni nem tudnánk, de nah... *mondja, majd Jassy kérdésére illetve javaslatára biccent. Per pillanat nem kell nekik semmiylen felszerelés vagy cucc ha jól tudja.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 3:15 am

- Akkor ez megbeszélve gyerekek.
* Az egész bandában én vagyok a legidősebb. Úgy tekintek rájuk mint a gyerekeimre. Vagyis az első számú gyerekem az Folt, de a többiekre is apai szeretettel nézek.*
- Ha úgy érzed, Chezz fiam, hogy elidegenedsz a nőktől.. Nyugodtan szólj ! Apádnak mindent elmondhatsz. Ez rád is vonatkozik Tisha.
* Veregetem hátba Chezzt, majd iszok a sörömből. Szívesen rágyújtanék, de épp leszokóban vagyok a cigarettáról. Elég egyszerre egy szervemet a romlásba taszítani. És az most az agyam meg a májam. A többit majd később.*
- Hát nem rossz ötlet. Csak ahhoz elő kéne keríteni a már sok napja nem látott dobosunkat.
* Nézek körbe a helyiségben. Van itt pár olyan arc, akit ismerek régebbről. Nekik odabiccentek. Várom már, hogy legyen fellépésünk és csak úgy ámuljanak diákkori riválisok. Na meg azt várom, hogy turnézzunk. Főleg azt a részét amikor Berlinbe megyünk és a családom meg fogja tudni, hogy nem léhűtő a fiuk, hanem sikeres rocker. *
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 3:23 am

*Elneveti magát, szinte már fáj a hasa a sok nevetéstől. Ez van, amikor az ember férfiakkal van körülvéve. Kyrát simogatja néha, közben rákönyököl az asztalra.*
-Hm... érdekes lenne ha melegek lennétek, főleg... hogy a csajok nagy része bukik rátok! *Valóban így van... a sok női rajongó, akik még csak ezután jönnek majd. Lehet hogy Tishát még irigyelik is.*
-Jah... Keressétek meg a dobost is. *Azzal feláll és egy-egy puszit ad a fiúknak. Most nem marad ki senki sem. De én most léptem. Tudjátok hol találtok, később még beszélünk. Ha bulizni vagy az élményparkba mentek ki ne hagyjatok! *Nevet fel kellemes hangján, majd elköszön, fizet és a kutyussal együtt elmennek.*


//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kakugo Tayuro gyorskajálda
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: