Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_lcapChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Voting_barChouten Soka-fu Étterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Chouten Soka-fu Étterem

Go down 
+2
Cassandra Lengston
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 8:09 am

*Hm, érdekes ez az étlap, szóval gyakorlatilag mindenre figyelek, csak éppen arra nem amire kellene. Seben jár az eszem, és azon, hogy miért éppen engem nézett ki magának, nem mintha baj lenne, csak nem értem. De nem, nem fogom megkérdezni, nem akarok elrontani semmit ezzel a buta kérdéssel.*
- De én még magamnak sem tudok választani egyenlőre *mosolygok bájosan a férfire, majd megerőltetem magam, és csodálatos szemeiről, visszapillantok az étlapra. Valamit kellene választani már.*
- Nos, akkor én kérek egy tejszínes-mézes csirkemellet, zöld ágyon, neked pedig, mondjuuuk *gondolkodok el még egy pillanatra, mivel az előbb láttam valami jót, ami megfogta a szemem. Áh, meg is van.*
- Mit szólnál a rókagombás szarvaspörkölthöz? Ettem már olyat, még otthon, és nagyon finom *teszem még hozzá, és leteszem az étlapot, annak jelenként, hogy már tudom, mit kérek. Remélem Seb veszi az ajánlásomat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 9:15 am

* Úgy látszik nem csak szép, hanem okos is. Más lányok már mindent elrontottak volna a sok kérdezősködéssel. De Ő nem, lehet hogy csak gondol rá, de egyenlőre még nem mondja ki hangosan és így nem rontsa el ezt a csodálatos pillanatot. *
- Semmi baj én ráérek. * Azért hagytam, hogy Ő válasszon helyettem, mert jobban megakartam ismerni. Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy milyen ízlése van. Persze, ha választani kéne én mindig gyorsan és jól választok, de nem az étlapról, hanem másból. Arcomon megjelenik egy sármos mosoly, ahogy hallgatom, hogy Leila mit is választott nekem.*
- Gomba? Te meg akarsz mérgezni? * Nevetem el magam, remélem nem veszi komolyan. *
- Természetesen tökéletes lesz. * Fogom meg Leila kezét, amolyan biztatás képen. Aztán csettintek egyet a pincérnek, aki egy pillanat alatt ott termett és leadtam neki a rendelést. *
- Amíg várunk, addig mit csináljunk? * Érzem, hogy egyre jobban szikrázik köztünk a levegő. De nem eshetek pont itt neki, mivel kicsit sok a kíváncsi szem pár. Nincs más dolgom, meg kell várnom a vacsora végét. És még aztán sem biztos, hogy az enyém lesz egy estére Leila. Persze nem csak egy estére kell, többre is, de már alig bírom kivárni, hogy megkapjam. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 9:50 am

*Sok minden jár a fejemben, többek között, elképzelem magamban, vajon milyen lakása lehet, puha-e a szőnyege, kényelmes-e az ágya és még hasonlókon. Hiába kényszerítem magam, hogy az evésre, illetve a kaja kiválasztására gondoljak, folyton elkalandoznak a gondolataim, de nem adom meg magam egyhamar, azért ennél jobban neveltek, meg nem érzem úgy, hogy a vonzalom ellenére, ami már már látványos, az ágyába omoljak. *
- Dehogyis, a rókagomba egyáltalán nem mérgező, és különben is ha meg akarnálak ölni, valami biztosabb módszert választanék *kacsintok rá, mivel eszem ágában sincs ártani neki, és vettem a poént is. A gomba egy igen labilis tényező, nem lehet benne megbízni.*
- Biztos? Nem muszáj ám azt enned amit én kinéztem neked, azt sem tudom hogy szereted-e egyáltalán a gombát... *mosolygok, de nem sok időm marad ellenkezni, mivel Sebastiano már le is adja a rendelést. Hm, határozott pasi, ez határozottan pozitív.*
- Nem tudom, valami kreatív ötlet esetleg? *mosolygok bájosan, és én is megfogom a kezét, melyhez talán sokak vére tapad, de engem ez nem érdekel. Bízom benne annyira, hogy rám nem emelne kezet, legalábbis buzgón reménykedek.*
- Esetleg beszélgethetnénk, amolyan kérdezz-feleket, hiszen nem sok mindent tudunk egymásról *javaslom, de ha nem akar akkor nem muszáj, csak egy kósza ötlet volt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:03 am

* Talán még sosem találkoztam ilyen gyönyörű nővel, mint Leila. Most előttem ül, nincs rá esély, hogy engedjem kicsúszni kezeim közül, mikor egy karnyújtásnyira van tőlem. *
- Biztosabb módszert? * Kérdezek rá, szemeim kissé felcsillantak. De ekkor leveszem róla a tekintetemet. Nem akarom, hogy lássa, hogy mennyire oda vagyok a gyilkolásért. Nagyon is érdekelnek az ilyen témák, de azt hiszem, mikor vele vagyok tudnám hanyagolni. Mert nem tudom, hogy neki mennyire tetszik, az amit csinálok. Lehet hogy nagyban ellenzi a dolgot, csak még nem akart szólni róla. De ez csak egy életforma. És csak azokat kínzom illetve ölöm meg, aki az utamban áll. De Leilát sosem bántanám. *
- Inkább hagyom, hogy te irányíts. * Ismét nézek rá, remélem tetszik neki a vezető szerep. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy elnyomásban tartom. *
- Benne vagyok, kész nyitott könyv vagyok előtted. De ha már te találtad ki, így átadom a jogot, hogy te kérdezz valamit először. * Már alig várom, hogy milyen kérdésekkel fog megtalálni. Gondolom főleg érdekli a múltam vagy a munkám. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:11 am

*Kevés hozzáhasonló férfi szaladgál az utcákon. Jóképű, mégis kicsit olyan sötét, veszélyes aura lengi körül. Fene tudja, talán éppen ez tetszett meg benne, hogy kihívás, hogy olyan férfi, akit nem minden kap meg. Nem tudom, mindenesetre elbűvölnek a sötét szemei, beléjük tudnék fulladni úgy érzem.*
- A gombánál biztosan hatékonyabbat *bólintok mosolyogva, és szabad kezemmel, hátradobom a hajam, nem akarom megenni, nem finom. Tudom, hogy Seb micsoda, nem titkolta el, már a legelső találkozásunkkor sem, így tisztában vagyok vele, hogy a gyilkolás neki egy lételem, illetve nem is lételem, inkább munka.*
- Hogy én írányítsak? Ez elég meglepő, őszintén szólva nem számítottam rá, hogy nekem adod a gyeplőt *mosolyodok el, és őszintén kimondom amire gondolok. Nem lenne értelme kerülgetni meg hazudozni, az úgyis visszaütne előbb utóbb.*
- Enyém a kezdés joga? Nos rendben. Akkor az első kérdésem az lenne hogy van-e testvéred, ha van akkor hány, és fiú vagy lány-e? *támadom meg az első kérdéssel, igyekszem nem olyasmit kérdezni amit nem biztos hogy tudni szeretnék, például hogy eddig hány embert ölt meg.*
- Te jössz *adom át neki a szót.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:29 am

* Nem túl feltűnően körbe pillantok az étteremben. De eddig semmi gyanúsat sem látok. Mert nem akarom, hogy Leila miattam valami veszélybe keveredjen. Ezért nem szoktam én barátnőkkel foglalkozni. Általában csak egy éjszakás kalandjaim vannak, mert azok iránt nem érzek semmit. És ha még el is rabolnák őket azok akik bosszút akarnak rajtam állni. Nyugodt szívvel mondanám az el rablóknak, hogy öljék csak meg nekem nem jelentettek semmit. *
- Ez tetszik. * Ismét előveszem sármos mosolyomat. Közben csak hallgatom. Valahogy imádom, ahogy beszél. *
- Igen. Csak nyugodtan. Addig élj a lehetőséggel még lehet. Mert nem tudom, hogy meddig bírom ki, hogy egy nő hordja a nadrágot. * Ismét csak elmosolyodok. *
- Meglepő, hogy ilyen dolgokról kérdezel. Azt hittem, hogy az érdeklődésed jobban más téma felé fog jobban húzni. * De egy csöppet sem zavar, legalább tapintatosan kezdett, ki tudja, hogy mi lesz még ennek a vége. *
- Tudomáson szerint nincs. És neked? * Egyenlőre még csak vissza passzolom a kérdést. Amíg Ő sem kérdez valami érdekesebbet, addig én is vissza fogom magam. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:38 am

*Mivel a környezetem helyett Sebre összpontosítok, észreveszem a kémlelő pillantást, de nem teszem szóvá, neki valószínűleg természetes, hogy éberen kell figyelnie, nehogy valaki megtámadja. Izgalmas lenne, valami kis zűrbe keveredni vele, de valahogy nem érzem úgy hogy most jó is lenne.*
- Tetszik? Akkor jó *viszonozom a mosolyt, hasonlóan bájosan, mivel én sármos nem nagyon tudok lenni.*
- Majd most kiderül meddig bírod ki. És ne aggódj, élek is a lehetőséggel, van egy oylan érzésem, hogy nem sűrűn kerül ki a kezedből az irányítás, igaz? *pillantok csábosan a férfi arcába, élvezem hogy enged uralkodni egy kicsit, bár azzal sem lenne sok bajom ha ő irányítana. De majd ennek is eljön az ideje.*
- Az érdeklődési köröm elég széles, szóval még kérdezhetek érdekes dolgokat, de nem akartalak elsőre letámadni azzal, hogy mondjuk a.. munkádról kérdezlek *mosolygom, és megjegyzem hogy egyke. Aztán válaszolok is.*
- Nekem van egy nővérem, de ő már nem lakik otthon, önálló életet él a férjével *miközben válaszolok, gondolkozom az újabb kérdésen.*
- Attól hogy, ilyen rohanó életet élsz, van állandó lakásod, vagy csak mindig valahol éppen megszállsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:51 am

* Ezt a szép estét nem akarom elrontani a munkával. Még ha olyan személy bukkanna is fel, akit le kéne "vadásznom" azt is hagynám elmenni. Mert én profi vagyok, és sehova sem tud elbújni előlem. Így hát most már csak is Leilára figyelek. Az előző kijelentésére nem mondok már semmit, csak mosolyogók. *
- Igazából nem tudom, hogy meddig is bírom, mert még ilyent sosem csináltam még. * Teljesen őszintén válaszolok neki, amivel még magamat is meglepetem. *
- Örömmel várok minden kérdést. Persze remélem, hogy megfelelő választ tudok mindenre adni. * Jó kis játék, sok mindent meg bírok most róla tudni. *
- Ez már érdekesebb kérdés. Persze, van saját lakásom. Ha akarod majd később meg is mutatom neked. * Huncut mosoly jelenik meg az arcomon, nem akarok tolakodó lenni, de ha már feldobta a labdát nekem muszáj volt lecsapnom.*
- Alul vagy felül? * Erre a kérdésre nem csak azért vagyok kíváncsi, hogy megtudjam, hogy hogyan is szereti jobban. Hanem azért is, hogy megtudjam, hogy mitől is jön zavarba. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 10:58 am

*Hőn reménykedem, hogy senki ismerősnek eszébe se jut bejönni ide, hogy lássa, kivel randizom éppen. Nem, nem szégyellem Sebet, csak nem szeretném elkiabálni hogy járunk, mivel még elég függ a levegőben, de igen nagy esély van rá, hogy adunk ennek egy esélyt. *
- Akkor majd most kiderül. Tudod, mindent ki kell próbálni egyszer *nevetek fel halkan, de jókedvűen, imádom, hogy ilyen őszinte. Nem tudom, hogy mindig ilyen-e vagy ezt csak én hozom ki belőle.*
- Szintén reménykedem, hogy tudok majd válaszolni a te kérdéseidre *mosolygok, és biccentek, ismét. Ezt jó tudni hogy van saját lakása, naná, hogy meg szeretném nézni. Persze, nem kimondottan ma, de azért nem is egy év múlva.*
- Az jó lenne *kommentálom a lakás dolgot fennhangon is.*
- Ez egy érdekes kérdés, de akkor inkább alul *felelek neki kacsintással, de elpirulni nem pirulok, kicsivel több kell ahhoz, hogy ezt elérjék.*
- Vörös vagy fekete csipke? *érdeklődöm, hogy megtudjam, melyiket szaggatná le rólam szívesebben. Most éppen vörös szettben vagyok, szóval igazán kíváncsi vagyok a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 11:13 am

* A pincér és a legjobbkor tudja felszolgálni az ételt. Ha már ennyit vártunk rá... De végül is jó, hogy nem túl gyorsan hozzák ki, így egy kicsit játszhattam Leilával, de remélem még nincs vége ennek a kis játéknak. *
- Mindent? * Nézek rá kérdő pillantásommal. Közben megkostolom azt, amit Leila rendelt nekem. Először kissé furcsa íze volt, de aztán valahogy megtetszett nekem ez az érdekes ízvilág.*
- Biztos vagyok benne, hogy tudni fogsz mindenre válaszolni. * Ha nem szavakkal, akkor majd tettekkel, de ebben csak reménykedni tudok. Ismét csak mosolygok, amikor a lakásos kérdésre választ kapok. De nem főzök hozzá túl sok dolgot, csak hallgatom Leilát.*
- Hmm...értelek. * Szemem felcsillant. Kezd érdekes lenni a beszélgetés. *
- Igazából mind két szint nagyon is szeretem. De most a vöröshöz több kedvem lenne. *Csak reménykedni tudok benne, hogy jó választ adtam neki és ezért végül elnyerem a jutalmamat is.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 11:20 am

*Egy futó mosolyt villantok meg Seb felé, és egy kis ideig a kajám leköti a figyelmem. A csirkemell valami istenien finom, a zöldágyban, meg sok furcsaság van, de az ízük jó, és ez a lényeg.*
- Mindent *felelem, miközben bekapok egy falat csirkét, és utána lapátolok egy adag zöldséget is. Ez csak körettel jó. Figyelem, hogy Seb mit szól a szarvaspörkölthöz, úgy tűnik elnyeri a tetszését az íze. Kissé megnyugszom.*
- Valóban? Ez hízelgő *mosolyodom el, mivel egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy minden kérdésére tudni fogok válaszolni. De majd igyekszem. Pajkos mosollyal felelk, csak arra hogy ha választani kell, akkor alul szeretnék lenni, akkor nem nekem kell többet dolgozni.*
- Akkor elárulhatok neked egy jó hírt. Vörös fehérnemű van rajtam *vigyorodom el csábítón, és mintha az étel után tenném, kissé megnyalom az ajkaim. Lássuk, mi lesz ebből.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 11:38 am

* Nem tudom, hogy eddig miért nem ettem ebből a gombás valamiből. De egyenlőre nagyon is ízlik. Már azon gondolkozok, hogyan is tudnám megköszönni Leilának ezt a csodáltatós tettét. Ha mást nem, akkor majd vacsora után, megpróbálom meghálálni. *
- Ez egyre érdekesebb. * Csak szemezek Leilával. De nem birok sokáig rá nézni. Nem tudom, hogy direkt csinálja, vagy csak vele született adottság, ez a csábítás. De akárhogy is legyen, jól csinálja. *
- Egy ilyen szép nőnek csak hízelegni lehet. * Pillantok ismét rá, valahogy nem bírom levenni pillantásomat róla. Akárhogy is szenvedtek tőle, hogy még nem lehetett az enyém. Majd bele pusztulok a tudatba, hogy még nem kaphattam meg. *
- Ennek csak örülni tudok. * Szó szerint beindult a fantáziám, az még csak hab volt a tortára, hogy megnyalta a száját. Ekkor elkértem a pincértől a számlát és már ki is fizettem mindent. Ha Leila befejezte, akkor már indulhatunk is. Úgy érzem, hogy rá bírnám venni, hogy nézze meg milyen lakásom is van. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 11:46 am

*Örömmel látom, hogy jót sikerült választanom, és Seb jó étvággyal eszegeti a rókagombákat, amik soha nem mérgezőek, és nem is lesznek. Olyan jó nézni, ahogy egy ilyen veszedelmes ember, mert leginkább annak tudnám nevezni, ilyen hétköznapi szituációban van.*
- Oh igen? *mosolyodok el kihívóan, és mintegy véletlen, kinyújtom az egyik lábam, ami Seb lábához ér. Majd kissé zavartnak álcázott mosollyal húzom vissza a lábam magam alá.*
- Csak hízelegni? Van egy olyan érzésem, hogy te sok minden mást is tudnál kezdeni egy szép nővel nem igaz? *nyalintom meg ismét az ajkaim, majd mikor a pincér elmegy, megköszönöm a meghívást.*
- köszönöm szépen a vacsorát *mosolygok, és én részemről, pár szem zöldséget hagytam csak a tányéron. Összekapom magam, és végül is indulhatunk is, ha Seb menni szeretne.*
- Nah és merre megyünk? Visszakísérsz az iskolához, vagy elrabolsz magadhoz? *érdeklődök egy széles mosollyal, cseppet sem félve, miközben kifelé menet, Sebhez simulok a testemmel. Jó érzés, egy erős férfitestet érezni magam mellett, olyan biztonságot adó érzést kelt bennem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:16 am

* Számla kifizetve, így csak Leilára várok. Szerencse, hogy nem kell rá sokat várnom. Annak csak örülni tudok, hogy Ő nem olyan mint a többi nő, mert azokra csak várni kell. De rá nem. *
- Igen. * Hatalmas mosoly jelenik meg rajtam, mikor az asztal alatt össze ér a lábunk. Tudom, hogy ez nem véletlen. De nem szólok érte semmit. Amolyan jelnek veszem. *
- De igaz. * Milyen céltudatos. Szeretem, ha egy nő tud bánni a szavakkal. *
- Ha már a szép nőknél tartunk... szóval most rólad beszélünk. * Egy picit bókolok, majd folytatom tovább.*
- Szerinted mit tudnák veled kezdeni? * Nem beszélek félre, elvégre Ő is tudja, hogy hozzá máshogy viszonyulok.*
- Nincs mit. * Kelek fel a székemről, majd oda sétálok Leilához és segítek neki felkelni. Ma úriember módjára viselkedek, nem csoda egy ilyen gyönyörű nő ilyen bánás módot érdemel. Már kisétáltunk az étteremből, mikor megkérdezi, hogy most merre is, megállok és ránézek. *
- Te hogy szeretnéd? * Kérdezek rá, de eddig tartott Leila irányítása. Most már kezembe veszem az irányítást. Gyengéden neki nyomom a falnak. Két kezemmel megtámasztom a falat, hogy ha akarna, akkor se bírjon menekülni. Mélyen a szemébe nézek, majd adok neki egy érzelmekkel teli csókot. Adok párat a nyakára is, lassan haladok lefelé. *
- Szerintem elrabollak magamhoz. Aztán meg vissza az iskolába. * Súgom halkan a fülébe. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 EmptyHétf. Feb. 14, 2011 10:39 am

*Nem kell rám várnia, hamar elkészülök. Már éppen készülök, hogy felvegyem a kis kabátkámat, mikor Seb mögöttem terem, és segít felvenni. Természetesen nem utasítom el a segítő kezet, mert nem illik, egyrészt, másrészt meg élvezem hogy hozzámér, mégha csak egy rövid ideig is.*
- Rólam? Szépnek találsz? Ez kedves *mosolyodom el szélesen, de nem jövök zavarba, mondták már többen is hogy szép vagyok. Bár szerintem azok csak a szőke hajam, meg kék szemeim látták, azt nem hogy tudok egyet s mást. *
- Szerintem sok mindent. Van egy olyan érzésem, hogy a vörös szettem szépen menne a fekete ágyneműdhöz, mert hogy biztos vagyok benne, hogy nem kis kék felhőcskés huzatban alszol *mosolyodom el, és hozzábújok egy kicsit méh jobban, olyan jó érzés. Erőt kellene vennem magamon, és elküldeni, hogy menjünk haza mindketten, de nincs hozzá elég erőm.*
- Hát szerin...*akad el a szavam, mert Seb szó szerint belém fojtja a szót, amit nem bánok. Átkarolom a nyakát, és visszacsókolok, megnyalva az alsó ajkát, és aztán élvezettel nyögök fel, mikor a nyakam érzékeny bőrére ad csókokat. Azt hiszem itt kapcsol be a vészcsengő. Ezt még nem kellene talán...*
- Hm, és garantálod, hogy nem esik bántódásom? *mosolygok rá, és ebben a mosolyban benne van, hogy nem biztos hogy szexet is szeretnék még ma.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chouten Soka-fu Étterem   Chouten Soka-fu Étterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chouten Soka-fu Étterem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Éjjel-Nappal étterem
» Lila Akác Étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: