Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Shi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_lcapShi Jisetsou teaház - Page 2 Voting_barShi Jisetsou teaház - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shi Jisetsou teaház

Go down 
+2
James Miller
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 9:03 am


Kim

Régen járt már erre, gondolta megnézi a környéket, hogy mi változott és mi maradt a régiben. A teaház elé hoppanált, eléggé meglepve az arra sétálókat. Egy gúnyos vigyort eresztett meg feléjük, azok rögtön eliszkoltak tőle. Egy fekete felső, kék farmer és egy tornacipő van rajta. Az időjárást nézve, még egy fekete dzsekit is visel, eléggé fázós típus. Belép a teázóba és meglepve tapasztalja, hogy a hely egyáltalán nem változott semmit sem. Fintorogva húzza el a száját és a lehető legtávolabbi asztalhoz lépdel. Leül és rendel magának egy zöld teát. Miután kihozzák neki, tesz bele két kiskanál cukrot és egy kis citromlevet, majd csak az ízesítés után kortyol bele. A forró tea azonnal átmelegíti, elégedettem mosolyodik el. A hely nem változott semmit sem, de a teájuk jobb lett. Vagy csak azért érzi ezt Max, mert régen járt itt?? Pontosan nem tudni. Kortyol még egyet, közben smaragdzöld szemeivel az ajtót figyeli, mintha várna valakit, pedig csak azért nézi ennyire, hogy egy auror se lépjen be.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 9:18 am

Max

Lassan sétál a környéken, megszegve a kijárási tilalmat, mivel ugye neki nem szabadna kijönnie, még akkor sem ha amúgy prefektus. A múltkori támadás óta szépen felépült bár hosszú hajától nem vált meg azóta sem. Nem is tervezi hogy megtegye. Fehér farmert visel, és hosszú újjú fekete inget, ezüst csíkokkal. Egy széles fekete-piros övvel egészíti ki és egy kényelmes magas szárú edzőcipővel. Mire a fél környéken körbeér, úgy dönt megiszik egy teát, és kellemes meglepetésként Maxot látja ott. Aki nem jött vissza az iskolába, hanem csak úgy eltűnt.
- Egy fekete teát kérek, és oda - mutat Max asztalához, és odasétál.
- Szia.... nem baj ha... szóval csatlakozhatok? - kérdezi, bár látszik hogy még mindig egy kicsit suta, azért az elmúlt időben Mattnek hála javulófélben van az önbizalma.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 9:34 am


A teáját kortyolgatva figyeli az ajtót, ami percekkel később ki is nyílik és egy nem várt személy lép be rajta. Nem számított Kim-re és most egyáltalán nincs olyan hangulatba, hogy teljesítse a feladatát. Az sem lepi meg, hogy volt iskolatársa odalép hozzá és engedélyt kér, hogy leülhessen.
- Hola. Persze, nyugodtan. -mosolyodik el, és mutat a vele szemben lévő ülőhelyre. Régen látta már a srácot, de nem sokat változott, talán a kisugárzásában érezhet változást Max. Apja halála utána csak egyszer ment vissza, de akkor is csak Danny cuccaiért és olyankor se látta senki sem.
- Mi újság van feléd? Régen találkoztunk. -mosolyodik el, bár nem feltétlen kellene ezt csinálnia, viszont a látszatot fent kell tartania.
- A suliban minden rendben van? Mennyire hiányolnak? -kérdezősködik, mert ugyebár nem mondta meg senkinek se az indokot, hogy miért nem tért vissza. Mindenki úgy tudja, hogy még gyászol és ez teljesen jó álca. A teáját kortyolgatja és kíváncsian mereszti szemeit Kim-re és várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 9:45 am

Letelepedik, és mikor kihozzák a teát, megköszöni, elkevergeti, és két kanál cukrot tesz bele és ismét keverget. Citromot nem tesz bele, az csak elrontja az ízét a dolognak.
- Köszi - leveszi a dzsekijét, mert hamar melege lesz, és elhelyezkedik, megigazítja a haját.
- Semmi különös, éppen most szegem meg a kijárási tilalmat, ezen kívül minden vizsgám 90 pont fölé ment - feleli, mert ez az egy dolog amiben tényleg jó a tanulás, már csak meg kéne írnia a felvételi kérelmét egy istápolyhoz, hogy mehessen oda gyakorolni és tanulni.
- Valami van, jött egy új tanár, akit kineveztek a Famine élére, egy szőke nő, de... nem is tudom, valahogy jobb volt eddig hogy Alex volt a HV - jegyzi meg és beleiszik a teába, mozdulatain látszik hogy valamivel felszabadultabb, nem olyan merev, lévén Willt sem látta már egy jó ideje, a házába sem volt, pedig kereste.
- Hiányolnak egy páran, akikkel eddig együtt lógtál, de más is eltűnt. Sindy sincs meg egy hete, és Daniel is eltűnt - meséli a történéseket röviden összefoglalva.
- ÉS veled mi újság? Jobban... úgy értem szóval jobb már egy kicsit? - gondol itt ugye az apja halálára. Szörnyű lehetett neki, inkább el sem képzeli.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzer. Nov. 23, 2011 10:09 am


Egy mosollyal nyugtázza a köszönet nyilvánítást. Figyelemmel kíséri Kim minden mozdulatát és meglepetten tapasztalja, hogy mennyit változott. Eddig mindig kis félénk volt, most pedig olyan... olyan felszabadult. Nem látta még soha ilyennek Kim-et, de itt az ideje, hogy ezt az énjét is megismerje. Max is megváltozott, legalább is külsőleg biztosan. Haja világosabb barna lett, szemeit pedig Chris segítségével smaragdzöldre váltotta. Kicsit megszenvedett vele, de sikeresen átvészelte a dolgokat.
- Igen azt veszem észre, hogy szabályt szegsz. -vigyorog. - Na, gratulálok hozzá. Gondolom megint éltanuló lettél. -mosolyog el, mert kinézi Kim-ből, hogy az lett és nem más.
- Alex máris talált új tanárt apám helyére? Érdekes... *-jegyzi meg homlok ráncolva, na nem mintha Ted nem említette volna már ezt neki. Viszont az már régen volt, nem emlékezhet mindenre, ami történt.
- Egyre többen tűnnek el a suliból. Én addig nem hiszem, hogy visszamegyek, még nem tisztázódik apa halálának körülményei és nem hal meg a bűnös. -amit persze nem fog engedni, hiszen Chris-ről van szó, de ezt négyükön kívül az égvilágon senki nem tudja, infó szerint. Igaz, ha kiderülne, akkor biztos, hogy az ikre nem lenne szabadlábon.
- Nem sok... Chris teljesen megtört, képtelen megemészteni, hogy apa meghalt. Anya elutazott a rokonokhoz, még nem is tud az esetről. Vagy lehet hazaért már, csak nem tudja hol a ház... A biztonság kedvéért bevédtük magunkat, soha nem lehet tudni, hogy nem-e mi vagyunk a következő célpont. -fejti ki hosszan a válaszát.
- Egyébként minden rendben van, semmi izgalmas nem történik. Teljesen olyan, mintha a suliban unnám magam. -vállat von és kiissza a teáját és rögtön rendel még egyet.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 2:40 am

Max

Csendesen figyeli Maxot és pár emlék kép jut eszébe, mikor az amira társalgóban beszélgettek, vagy amikor az egyik használaton kívüli tanteremben beszélgettek, és arról folyt a vita, hogy melyik oldal a jó és melyik a rossz, de Kim még mindig nem tudja igazán hogy melyik melyik, mert hát nem biztos semmiben manapság.
- Igen, de azt hiszem ez nem meglepő - mosolyodik el halványan, mert azért akkor is éltanuló lett, ha nem akart is. A szabályszegés meg már tök mindegy.
- Igazából az Erdőbe indultam, de nem találtam meg akit kerestem - sóhajt, mivel Will mintha megint kámforrá vált volna, és csak azért járt ki hogy Hádészt etesse és adjon neki mindig tiszta vizet.
- Hát eredetileg nem úgy volt, és nem is SVK lesz hanem Famine házvezető, a tantárgyát nem tudom, de szerintem az SVK-t visszarakja Raisennek - jegyzi meg lassan, mert neki sem túl szimpatikus a nő, kis gondolkodás után az is eszébe jut hogy mit tanít.
- Mágiatörténetre vette fel - teszi még hozzá és beleiszik a teába, közben nagy barna szemei végig Maxon vannak, már nem néz félre.
- Értem, részvétem a testvérednek is, nehéz lehet így elveszteni valakit - szólal meg csendesen, ő nem is ismerte a szüleit ami azt illeti.
- Vissza fogsz... jönni? Hallottam egy-két dolgot ami azt illeti - szólal meg, és kérdőn néz a fiúra.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 9:10 am


Neki is eszébe jutnak a régi szép emlékek, a sok közös beszélgetés. Most egy újabbat írhat a többihez, de a mostani nem úgy könyveli el, mint egy próbálkozás. Most nem fog arról áradozni, hogy átcsábítsa Anor-hoz, vagy kitudja mit hoz az este és a beszélgetés további része.
- Hát nem. -mosolyodik el halványan. Nem lepi meg, hogy Kim kiváló varázsló és kell Anor-nak.
- Csak nem összebarátkoztál valami vadállattal?? Mondjuk egy vérfarkassal?? -vigyorodik el, persze egyáltalán nem gondolja komolyan. Nem nézné ki a srácból, hogy egy vérfarkas barátja lenne, bár kitudja. Sok mindent nem tud még Kim-ről, de szép lassan mindent kiderít majd róla.
- Ja az más. Azt hittem SVK-t megy tanítani. -vállat von.
- Raisen jó tanár, én kifejezetten kedveltem, mikor helyettesített néha. -nem sok tanárt kedvelt, sőt szinte senkit sem, de Raisen kivétel volt. De, hogy miért, az most nem fontos.
- Kösz, átadom neki. Hát igen... -főleg, ha a kezétől esik el, akit annyira kedvelt és szeretett.
- Miért, nem lehet? Miket? -homlok ráncolva mered a másikra. Lesz egy két szava ahhoz, aki hülyeségeket fecseg róla.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyVas. Dec. 04, 2011 10:15 am

Körbepillant, de senki ismerőst nem talál, így figyelmét visszairányítja Maxra. Rég látta a srácot már, de jól emlékezett rá, és szinte semmit nem változott, csak a tekintete lett kicsit öregebb, vagy nem is tudja igazán hogy fogalmazza meg.
- Vadállatnak ma már aligha lehet nevezni, és amúgy is embert kerestem, de csak a kutyáját találtam otthon, mint már két hete rendszeresen... - sóhajt fel, és beleiszik a teába, éppen most fedve fel Max előtt hogy két hete jár ki éjjelente rendszeresen az erdőbe.
- Nem, SVK-ra átmenetileg megint Raisen tették. Lucinda valahogy más mint a többi tanár - gondolkodik el, de nem tud semmi biztosat mondani.
- Igen, nagyon jó tanár csak kicsit szigorú. De ha betartják a szabályait egész jó fej is tud lenni, múltkor LLG-n mutatott nekünk unikornis csikót - jegyzi meg, és amikor a pletykákra terelődik a szó kicsit elhallgat. Hát elég sok mindent hallott ez tény, és nem tudja mi az igazság ebből.
- Hallottam hogy Daniel is eltűnt, akkor amikor ti is, és van aki azt gondolja nem véletlen. Vannak olyanok akik... szóval... azt hiszik közötök van édesapátok halálához - mondja ki, és szemében látszik hogy ő ezt nem hiszi el, és szerinte az ikrek ártatlanok.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 12:39 am


- Szóval Willhez szoktál látogatóba menni. Biztos sok dolga van, azért nincs otthon, nem? -azért tudja, hogy ki a vadőr a suliban, mert amikor felvették, akkor még ott tanultak. Meg azt is pontosan tudja, hogy Kim anno nem agyon szívlelte, de hogy mi változott meg köztük, arról fogalma sincs.
- Akkor jó sor lesz a suliban. Az SVK-t mondjuk nem nagyon szerettem, de változnak az idők. -vonja meg a vállát. Igaz az SVK-t nem szereti a sötét varázslatokat, meg a hasonló finomságokat.
- Nem ismerem, de szerintem unalmas órákat tarthat. Mondjuk a Mágiatörténet alapból unalmas egy tantárgy. -vigyorodott el, mert ez a véleménye arról a tantárgyról. Soha nem figyelt, mindig aludt azokon az órákon. Kibírhatatlanul unalmasnak tartotta az egészet.
- Na az jó. Még nem láttam unikornist, de tudom, hogy mi jellemzi. Majd egyszer megnéznék egyet. -mondja őszintén, mert tényleg kíváncsi egy ilyen tiszta vérű állatra.
- Az, hogy Daniel hova tűnt, fogalmam sincs. Chris volt jóban vele, ő talán tudhatja, bár nem hiszem. -vonja meg a vállát, persze jól tudja, hogy mi az igazság.
- Elképesztő, hogy egyesek mit nem tudnak kitalálni. Még, hogy közünk van apánk halálához... ugyan már. -egy kicsit azért kiakadt, hogy jobban hihető legyen a mese.
- Nem tudom ki terjeszti ezt, de ha találkozok vele, lesz hozzá egy-két kellemetlen szavam az biztos. -mondja az őszintét. Na akkor aztán tényleg ölni fog, és mondhatják róla, hogy köze van a gyilkossághoz.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 8:45 am

A kijelentésre csak bólint, régebben letagadta volna a dolgot, de Mattel átrágott mindent és most már büszkén vállalja hogy szóba áll Willel, és képes volt neki megbocsátani, azért amit vele tett.
- Igen hozzá mentem, de csak Hádész és Artemisz voltak ott, de nem bántam végül is, mert szeretem őket. Hádész végül is elkísért engem az erdő végig kifelé jövet - mosolyodik el az emléken, mert ugyeállat barát, és már Willt sem tekinti annak, habár ismeretségük nem indult valami zökkenőmentesen. Borzasztóan örül annak, hogy a vörös démonból, már egy érző emberré alakult, akit legutóbb egy kedves amirás lánnyal látott.
- Igen, remélem azért nektek is sikerül helyre rázódnotok Chrissel. Elég kegyetlen húzás volt ez a sorstól amit veletek tett - iszik bele a teájába, majd kis fontorral még két kanál cukrot tesz bele. Elkeveri, közben meg figyeli hogy Max mit mesél.
- Még nem volt vele órám, de elég fura alak, olyan nem tudom, végül is Alex őt tette a Famine házvezető posztjára, ami elég meglepő - kortyol, és a homlokát ráncolja, nem érti miért éppen azt a nőt. Ő biztosan nem ezt tenné.
- Nagyon szép állatok, olyan hihetetlenül tiszták és nagyon puha a szőrük, azt mondják. Hozzám nem jött oda, de mondták hogy annál puhábbat még nem érintettek - mosolyodik el, és kis szomorúság villan fel, mert ezzel bebizonyosodott hogy ő nem elég tiszta és ártatlan ahhoz, hogy egy unikornist megérinthessen. Elhessenti ezeket a gondolatokat, és vállat von. Ő sem tudja, de az biztos hogy eltűnt.
- Hm, akkor mindegy, csak azt is pletyka volt, hogy együtt tűnt el veletek, mármint kábé ugyanakkor. Egyébként, szerintem már úgyis tudod, Alex saját halottjaként temetteti el apukátokat, kedden - szólal meg, ő biztosan elmegy majd a temetésre. Ennyit megérdemel Hoshi.
- Gondoltam hogy nem igaz... - mosolyodik el, bár azért egy-két részlet nem hagyja nyugodni, nem szólal meg újra. Egy kicsit csendben marad, és hagyja hogy Max megeméssze amit mondott.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptySzomb. Dec. 24, 2011 11:00 am


Ő nem ismeri annyira Will-t, mint Kim, de ha jobban belegondol, nem is szeretné megismerni. Jobb neki az, ha az az illető kimarad az életéből és a családtagjai életéből is.
- Végül is, engem nagyon nem zavar, hogy merre jársz. Nem kérhetem számon. -vonta meg a vállát egyszerűen. Az igaz, hogy nem kérheti számon, csak az nem, hogy nem érdekli. Minden egyes köhintéséről tudnia kell, és jelenteni. Eddig jól haladt, nem most fogja elszúrni. Csak az a baj, hogy minden egyes alkalommal pocsékul érzi magát utána, de elhiteti magával, hogy ez így helyes.
- Chrisnél lesz kérdéses, hogy meddig tart majd. Elvégre minden baj százszor nehezebben él meg. Mint múltkor az emlékvesztést is. Azt hitte, hogy intézetben van, pedig csak a gyengélkedőn feküdt. -magyarázza a dolgokat. Na igen, az még egy szép kis kör volt számukra.
- Biztos sok dolga akadt Alexnak és nem megy az iskola igazgatása és a ház vezetés egyszerre. Mondjuk téged ez nagyon nem érint, mint ahogy engem se. Elvégre nem az Amira feje. -vigyorog. Őt meg aztán még jobban nem érdekli, hogy mit keres az a nő, a Famine élén.
- Én se simogattam még. Kiskoromban nem voltam az a szent lélek. -nevette el magát nem túl hangosan. Még is teaházban vannak, az illemet csak tudja.
- Nem tudom, Danny inkább Chrissel beszélgetett, nem velem. Ha valamit el is mondott neki, akkor se tudom. -vont ismét vállat, utána egy kissé megdöbbent, de nem mutatja látszatát.
- Tudom, ott leszünk. -mondja egyszerűen, de nem hiszi, hogy elmennek, vagy kitudja. A továbbiakra nem nagyon reagál, nincs mit hozzáfűznie.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 12:48 pm

Kim sajnos jobban ismeri Willt mint szeretné, de már nem ellenségként tkeint rá, ami haladás, főleg azok után, amiken együtt keresztülmentek, pontosabban ő. aztán hogy Londonban találkoztak, egész jól sikerült elbeszélgetniük, és még rémálmai sem votlak Will közelében.
- Még szép. Remélem az igazgató sem fogja megtudni, nekem igazából nem szabadna kimennem a kastélyból, éppen azért mert még mindig attól fél, hogy a halálfalól el akarnak ragadni tőle - sóhajt fel. - De muszáj kijönni néha, én is meg tudok őrülni a négy fal között.
Jegyzi meg mert kezdi unni, hogy ennyire vigyázni akarnak rá, de persze megérti, és próbálja jól viselni a dolgot, de nem mindig siekrül neki.
- Ő nehezebben dolgozza fel mint te? Az nem túl jó, ha nincs szerencséje, még hónapokkal később is álmodni fog róla hogy mi történt. Amúgy, azt tudjátok már hogy... szóval ki tette? - érdeklődik, és beleiszik a teába, ami már nem olyan meleg hogy égesse a nyelvét.
- Az biztos hogy van elég baja. Mostanában szinte alig látni, bezárkózik az irodájába napokra - jegyzi meg, mert szokta látni hogy az egyik tanárnő, látogatja meg, nyilván azért, hogy a férfi ne haljon éhen, csak mert beletemetkezik a munkába.
- Remélem azért legközelebb majd közelebb enged magához, az unikornisok olyan szép állatok - mosolyog, mivel el tudja képzelni mennyire volt Max jó gyerek kisebb korában. Szerinte semennyire sem.
- Gondoltam hogy én is elmegyek, elvégre tanított és egyszer megvédett egy aurortól is - emlékszik vissza arra, amikor Leon rájuk tört.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 3:04 am


- Tőlem aztán az égvilágon senki nem fogja megtudni, hogy merre járkálsz. Főleg nem Wilfred. -ő lenne az utolsó, akinek elmondaná a dolgot. Persze Tednek kénytelen lesz, de ő más téma.
- Szerintem nem a suliban próbálkoznának, vagy igen? Ott szinte mindig van aki lát mindent. -gondolkodik hangosan. Azért reméli, hogy a gyilkosságot nem látta senki. Mondjuk akkor már megkeresték volna páran a Minisztériumból, de eddig senki. Lehet, hogy a megfelelő pillanatra várnak, hogy lecsaphassanak rá.
- Na jah, én is megörülök a négy fal között. -von vállat. Ő se marad meg a a bezártságban.
- Mint általában mindig. Legfeljebb kitörlöm az emlékezetéből, vagy nem tudom. Valahogy csak megtudom, majd ezt akadályozni, hogy nyugodtabban aludjon. -sóhajt. Szeretné, ha testvére normálisan tudna, vagy egyáltalán aludna az éjjel és nem csak forgolódna.
- Nem, még nem tudjuk... de nem itt lennék, ha tudnám. -hazudik. Pontosan tudja, hogy ki volt az, csak nem fogja bántani az illetőt. Még is csak a testvéréről van szó.
- Akkor tényleg sok baja lehet, ha a négy fal között van állandóan. -vonja meg a vállat. Őszintén nem is nagyon érdekli, csak ameddig nem nyomoz utána, vagy nem küld rá egy aurort.
- Egyszer biztosan. -húzza biztató vigyorra a száját, de a következőkre, már döbbenet is kiül. Apja, mint megmentő?? Képtelenség ezt elhinni.
- Megmentett? Hogy érted ezt? -kérdezi, hátha elmondja.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 5:16 am

- Köszönöm. Valahogy sejtettem hogy nem fogsz az igazgatóhoz szaladni csak akkor sem lenne jó ha megtudná - von vállat egy kis mosollyal, pár kilót, és egy kis lazaságot is felszedett magára, így már nem olyan csöndes és suta mint volt, de azért a lányoktól még távol tartja magát.
- Nem tudom, azért a suliban már történt egy és más érdekes eset ami ugyan megtörtént, de csak később derült ki. Például az iskola területén hajtották vége az Új-élet szertartást is Willen... - sóhajt fel, mert enyhén szívrohamot kapott amikor a halottnak hitt vöröskével Londonban találkozott.
- Nem irigylem ami azt illeti. Esetleg próbálj neki este az italával beadni az Álomtalan álom nevű bájitalból egy pár cseppet... - javasolja, az neki még eddig bejött, amikor neki is rémálma volt az érthető okok miatt.
- Értem. Remélem hogy megtaláljátok apátok gyilkosát - jegyzi meg, és újabb csésze teát önt magának a kiöntőből, és ebbe nem tesz cukrot. Natúrban issza meg, amint ihatóra hűl.
- Nos igen megmentett egy aurortól. Nagyjából, így utólag visszaszámolva akkor lehetett amikor a testvérednek amnéziája volt, és apátok még nem tudta. A klubhelyiségbe voltunk, megbeszélni egy büntetőmunkát amit vele kellett volna teljesítenem, de nem tudtuk, mert közbejött egy auror. Leon, és még mindig a halálfalós Tedes Willes ügy után kérdezgetett, nekem meg megint rémképeim lettek tőle és apád meg akart védeni elküldte az aurort, aki végül el is ment... - foglalja össze röviden hogy mi történt, a rövid idegösszeomlást persze nem említi.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shi Jisetsou teaház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: