Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDementor EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Dementor Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Dementor EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Dementor EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Dementor EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Dementor EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Dementor EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Dementor EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Dementor EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Dementor EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Dementor EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Kim Kaguya
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Ted Forrester
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
James Miller
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
William Quentin Watson
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Sindy Logan
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Hannah McDowal
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Chris Martines
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Solaria Luthia
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Daniel Reed
Dementor Vote_lcapDementor Voting_barDementor Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Dementor

Go down 
+2
Ted Forrester
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Dementor   Dementor EmptyVas. Dec. 20, 2009 2:38 am

Lakók:
1. Ted Forrester
2. Roberto Esposito
3. Rufus Chamberlain
4.
5.


A hozzászólást Főmesélő összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 13, 2010 11:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:27 am

*Alexel érkezik ide, és belépve egyből körültekint, hogy mi kivetnivalót tud találni itt. egyenlőre még semmit nem talál, na de lesz még rá ideje.*
- Egyedül? Ez igazán remek *jegyzi meg, valóban örül neki nem vágyik társak után. Ő szeret meglenni egymagában.*
- Jah, gondolom hogy mint tanár igen elfoglalt *mondja, és a tanár szót úgy ejti ki, mintha az valami sértés lenne. Közben az öt ágy közül lefoglalja azt ami az egyik sarokban van. Ő oda bebetonozza magát, ki sem lehet majd robbantani.*
- Hát akkor mint első lakos, a szabad ágyválasztás joga az enyém. *jelenti ki, miközben lehuppan az ágyra és onnan méregeti kék szemeivel házvezetőjét.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:35 am

*Amint beérnek leteszi a bőröndöket és Tedre pillant.*
-Igen.. egyenlőre. *Mondja egy kisebb mosoly keretében majd megrázza a fejét a következő kijelentésre.*
-Hát tanár nem. Mint házvezető és mint igazgató. *Árulja el, és körülpillant. Egy pillanatra az ablakhoz megy, a kilátás is igen szép.*
-Azt hiszem, hagylak is pihenni. Ha kérdésed van még felteheted.*Ha nincs kérdése a fiúnak akkor elköszön és már viharzik is lefelé a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Dec. 30, 2009 5:40 am

*Az igazgatós kijelentésre kissé elkerekedik a szeme de csakhamar visszaölti szokásos gonoszkodós rosszalkodós arckifejezését.*
- Hát hogyne, menjen csak a világért sem akarom feltartani igazgató úr *produkál hozzá egy kissé szemtelen meghajlást is, majd amikor a férfi távozik, végigdől az ágyon és azon gondolkodik hogy vajon a szülei tudta nélkül hogy tudna kapcsolatba lépni az otthon maradott barátaival.*
~Apám ez dögunalom itt, 10 ig kimenő? Ez rossz vicc volt...Lássuk csak hogy tudok én innen hazajutni.~- miközben ezeken gondolkozik, úgy dönt körülnéz, hátha talál valami normális és emberi társaságot. Így tehát vállán Alexel, ahogy most kezdte el becézni a varánuszt, elindul kifelé a szobából.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyPént. Jan. 01, 2010 11:40 am

* Belép ide kissé kimerülten. Elvégre a fél kastélyon át kellett szenvednie magát. Magában még a beszélgetésen gondolkozik amit a lánnyal folytatott. Lassan odalép a táskájához, és kivesz egy kisebbet előle, és elkezd belepakolni. Holnap elmenni készül innen szóval csak lényeges dolgokat visz magával. Miután ezzel végez végigdől az ágyán és gondolkozás közben szépen lassan elnyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzomb. Jan. 02, 2010 6:08 am

*Megzavarodva érkezik ide, egy hosszú és velős beszélgetés után. Nem sok kedve van semmihez így ledől az ágyra és miközben a hasára mászik Alex, ahogy mostanában kezdte becézni, lassan elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:18 am

*Unatkozva fekszik hanyatt az ágyon a ma délutánon gondolkozik. Jóval többet gondol egy bizonyos lányra mint azt szeretné, és hogy pillanatnyilag kiűzze a fejéből Sindyt lecsusszan a földre, és fekvőtámaszozni kezd. Ő ugye rendszeresen gyakorol.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:26 am

*Csomagokkal együtt érkezik a szobába. Kicsit bizonytalan, mivel csak annyit mondtak neki hogy ide kell jönnie, de nem mutatták meg a szobát... Hát igen, átköltözött, talán új szobatársa legnagyobb örömére. Alex, a kiskutyája is ott csahol mellette, de mikor beérnek, rögtön az idegenhez fordul. Scott leteszi a csomagjait, és körülnéz.*
-Nem is rossz... *Ekkor még nem látta a benn lévő srácot, csak ezután.. Kisebb mosoly jelenik meg az arcán, és felé nyújtja a kezét. Már ha az befejezi a fekvőtámaszt.*
-Helló. Scott Hilton, új szobatárs.*Egy kicsit elhallgat, és az egyik ágyra ledobja magát.* Azt mondták, ide költözhetek át. Alex! Ne terrorizáld az új szobatársat. *Szólja le a kutyát, miközben Tedre pillant, és elgondolkodik..*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:32 am

*Ahogy nyílik az ajtó fél kézzel automatikusan a pálcája után kap, és felkészül mindenre, majd amikor látja h nem ellenség illetve annak felérő fiú érkezik csomagokkal mogorván összevonja a szemöldökét. Felkel nyújtózik egyet és elfogadja a kézfogást.*
- Új szobatárs? Nemár...*morogja, de azért bemutatkozik.*
- Ted Forrester vagyok. *majd kissé még mindig ellenségesen szemléli Scottot.*
- Mi szél fújt erre? Te a másik szobában laktál, múltkor láttam a kiírást.* jegyzi meg mert valóban megnézte még a saját kis térképén is megjelölte.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:37 am

*Kicsit megvonja a vállát, de csak felvont szemöldökkel bólint egyet. A megjegyzésre nem mondd semmit... A kérdésre viszont válaszol.*
-Üdv. Tudod... van egy bu*i csávó a szobába... úgy gondoltam jobb lesz máshol. És azt mondták, ide költözzek. én meg jöttem. *Mondja feldobja lábait az ágyra és hátradőlve. Közben Alex is felugrik mellé és lefekszik.*
-Gondolom nem örülsz nekem, de azt hiszem maradok. *Megpróbál jóban lenni a fiúval... Talán még lehetnek haverok is. kitudja.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:41 am

*Bólint a magyarázatra mivel pont ma hallott erről pletykákat de a fiú nevét fel nem tudná idézni.*
- Hát, én sem lelkesednék érte ha egy bu*i lenne a szobatársam *a megértő arckifejezés azonban hamarosan semmivé foszlik mintha ott se lett volna.*
- Hát nem igazán örülök neked, ezt jól gondolod. Nem a személyeddel van baj, csak nem vagyok társasági ember. *magyarázza a maga módján, miközben végigméri újdonsült lakótársát.*
- És mi van ha én is azt mondom hogy azért laktam eddig egyedül mert a fiúkat szeretem? *csak a kíváncsiság kedvéért kérdezi meg de komoly arccal. Kíváncsi mit reagál rá a másik.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:47 am

*Még mindig gondolataiba van merülve, de kicsit bólint.*
-Hát.. ezvan.*Vállat is von, miközben halvány mosoly jelenik meg az arcán. Alexet megsimogatja, és tovább hallgatja Tedet. Felvonja szemöldökét.*
-Egy szobatársba nem halsz bele szerintem. Lehet hogy még jól ki is jönnénk... *Próbál valamit előásni, miközben egy rövid nevetést is felidéz.*
-Ami azt illeti, akkor nem mondtad volna azt, hogy te sem örülnél neki ha egy bu*i lenne a szobatársad... *Okos ember, na jó, annyira azért nem... egy kicsit ismét megvonja vállát, miközben Tedre pillant.*
-Amúgy melyik ház is?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:52 am

*Vállat von de csak ennyit fűz hozzá.*
- Talán nem halok bele.*közben meg azon gondolkozik hogy dejó h nem valami idegesítő majom jött, hanem valaki akinek az IQja nem -2 alatt van.*
- Ez igaz *Scott kiérdemelt egy elismerő pillantást.*
- Famine ház *köpi kissé gyűlölödve, hiszen erről mindig az az átkozott igazgató jut az eszébe.*
- Na és te? Melyik házból vagy?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 8:58 am

*Bólint. Ki tudja mi lesz még... Az elismerő pillantásra csak elmosolyodik. *
-Ahaaa. *Mondja, miközben tőle is kérdeznek. Egy kicsit elgondolkodik, de rögtön válaszol. Alexet simogatja tovább.*
-Amira. Kicsit több mint egy hónapja már itt vagyok. *Mondja, miközben összefonja karjait és szétnéz még egyszer.*
-Honnan jöttél? *Nem tud mit kérdezni. A hét próbán töri a fejét amit kitaláltak Kevinnel. Talán Tedet is bele lehetne vonni... kitudja.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptySzer. Jan. 13, 2010 9:01 am

*Sóhajt egy nagyot, majd beletörődik a fiú jelenlétébe. Talán mégsem lesz ez olyan szörnyű.*
- Amira? Az se rossz *kommentálja, majd közben nekiáll és folytatja a fekvőtámaszozást hiszen még nem volt meg a napi adag. Fekete pólója elrejti az izmait, ami nem elhanyagolható de hát az ő előéletéven nem is csoda.*
- Londonból jöttem. Na és te?


//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:11 am

//Olvadozik ^^//

*Talán nem... Scott nem zavartassa magát.*
-Nem, tényleg nem rossz. *Majdnem olyan mint a Famine... kicsit különbözik ugye csak tőle. Figyeli ahogy a srác tovább fekvőtámaszozik, majd bólint egyet. A legtöbben Londonból jöttek...*
-Boston. *Kicsit messzebb van az igaz, de hát ez van. Közben felcsillannak kék szemei.*
-Az egyik haverommal kitaláltunk egy hét próbás cuccot. A próbák még nincsenek meg... gondoltam megkérdezem, volna-e kedved neked is csatlakozni?*Ha már csinálnak valami izgit, minél többen legyenek. Elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:14 am

*Figyel a fiúra de közben ugye tovább edzegeti magát.*
- Boston? Hát az se itt van. *jegyzi meg nem tudja h ott mennyire ismert a bandája, de úgy dönt ezt nem kérdezi meg max ha a másik nyíltan rákérdez a karperecére.*
- Hét próba? Miről van szó?* kér magyarázatot a másiktól.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:21 am

*Alexet simogatja, miközben hallgatja Tedet.*
-Hát nem. De jóhely! *Mondja egy kisebb szájhúzással ami mosolyra akar hasonlítani. Közben felkel és cuccait feldobja az ágyára. Úgy gondolja ideje lenne kicsit kipakolni. A kérdésre egy kis gondolkodás után válaszol.*
-Hát, gondoltunk kitalálunk a valamit, hogy a tanároknak egy kicsivel több dolguk legyen... na meg csak úgy szórakozásképpen. *Kacsint, miközben a kezével a kandalló felé mutat. Kisebb tűzgömb röppen ki belőle, ami pont a fára esik. Be is gyullad.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:25 am

*Nem fűz hozzá több mindent.*
- Biztosan. Még nem jártam ott. *azzal befejezi a fekvőzést és most felülésekbe kezd, majd ismerős mágiát érez, és tudja h a fiú meggyújtotta a tüzet.*
- Nahát mily meglepő... *húzza el a száját, miközben arra gondol hogy ez kellett neki egy másik tűzmágus.*
- Hát ha a tanárok életét megkeseríti akkor benne vagyok. *jelenti ki, majd nem bírja ki h megkérdezze.*
- Tűzmágus?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:32 am

*Bólint, félreteszi ezt a témát. Kicsit elgondolkodik és vállat von.*
-Hát, részben meg... *Mondja egy kisebb mosollyal, a kérdésre pedig válaszol rögtön.*
-Ja. Egyenlőre még kicsit több mint kezdő, de szeretném rendesen megtanulni... Jó sok mindent lehet vele majd csinálni később... *Nem tudja, hogy Ted is az... Elkezd pakolászni, miközben Alex leugrik és a másik fiút kezdi szaglászni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:36 am

*Bólint.*
- Akkor támogató vagyok a hét próbában. Ki van még benne?* kérdezi mivel előbb zt mondta a fiú h vki mással együtt találták ki.*
- Tudom mit lehet kezdeni egy tűzképességgel. *idéz a kezébe egy kis tűzgömbőcöt és kezdi el forgatni, mintha örvénylene, majd a kutyára kissé rávicsorít mire az visszamenkül a gazdájához.*
- Édes a kutyád, de nem tudnád vhogy lekötni a fölös energiáit?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:45 am

*Bólint egyet, miközben a kérdésre is válaszol.*
-Remek. Kevin Mcmoorral. Ő, az Ezüst sárkányba van... *Mondja, miközben felcsillan a szeme. Nem gondolta volna, hogy Ted is tűzmágus.*
-Szóval teis... *Ennyit mondd, miközben Alex visszaszalad Scotthoz. Tedre pillant, mármint a fiú és vállat von.*
-Nem nagyon lehet... de csak az elején kíváncsi... *Magyarázza meg, miközben az első táskából ki is pakolt. Leveti magát az ágyára.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:49 am

*bólint lévén nem ismeri még Kevint.*
- Nem ismerem*teszi közzé gondolatát, hisz eddig ismer kb két illetve három embert.*
- Igen én is az vagyok. Meglepő nemigaz? *húzza mosolyra ajkait, és figyeli hogy a fiú berendezkedik.*
- Értem, na mindegy. Velem nem jár jól a kutyád, nem szeretem őket.* mármint a kutyákat, morog, és közben eltünteti kezéből a tűzgömböt, mintha ott se lett volna.*
- És most? Most mi lesz? Alvás közben felgyújtjuk egymást?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 5:57 am

*Sokáig ő sem ismerte...*
-Én se túl régóta... *Pedig már egy ideje szobatársak. Megesik. Bólint egyet, bár annyira nem meglepő.*
-Kicsit, de te vagy a második akiről tudom hogy az... Mármint van egy csaj is... *Akit először megismert. Furcsa de ez van. A kutyásra bólint, nem izgassa különösebben. Ha Alexnek valami baja lesz, Ted kap egy két átkot amitől majd kilesz egy ideig... A jóképű külső alatt nem biztos hogy egy szende bárányka nyugszik...*
-Mért gyújtanánk? Én nem foglak... *Elvégre egy ideig szobatársak lesznek.. Jó lenne jóban lenni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 6:01 am

*Szende külső, na persze.*
- Értem.*fejti ki hogy majd megismeri Kevint, közben esze ágában sincs.*
- Értem, nah mindegy. Jó tudni hogy nem vagyok egyedül *fejezi be a felülésezést is, majd varánuszát kézbe véve, az ablakhoz lép és letelepedik ott.*
- Mindegy nem fontos *zárja le a felgyújtást ha nem érti hát nem érti. Bámul kifelé az ablakon és lélekben ismét távol jár, és furcsa módon Thián gondolkozik. Lehet hogy vele tudna olyan jóba lenni mint Sallyvel?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dementor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dementor   Dementor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dementor
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: