Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEzüst sárkány - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ezüst sárkány - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ezüst sárkány - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ezüst sárkány - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ezüst sárkány - Page 2 Vote_lcapEzüst sárkány - Page 2 Voting_barEzüst sárkány - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ezüst sárkány

Go down 
+6
Alex Wilfred
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 1:40 am

-Hááát... egy kicsit. *Nem akarta megmondani az igazat, mert akkor tudta hogy bajok lesznek, és be is következet.. már sír úgy furázza Kev.
-Ez nem volt szép tőled. *Kicsit ez miatt haragudott a fiúra, de már a csók után megbocsájtott neki.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 1:44 am

-Persze, én is ezt mondanám. *Nevet fel, közben jön ugye egy csók, majd levetődik Ash mellé. Kis híján leesik az ágyról, de fenn marad. Átkarolja a lányt és szemeibe néz. Igazából nem tudja, hogy most mit kéne mondania. Elmosolyodik kedvesen, olyan "tudodhogyszeretlek" típusúan és figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 1:50 am

*Ash szinte tudta, hogy Kev nem tudja, hogy mit is tegyen ezzel a helyzetben, de végül is a lány se tudta, vagyis tudta... de akkor úgy jönne ki, hogy ő támadja le a fiút, de most ez nem következik be, mert Ash inkább az áldozat szerepet vállalná be.*
-Ezt a nézést már hányszor láttam. De nem mondom, hogy rossz. *Majd bájosan viccből kinyújtsa a nyelvét. Csak hogy oldja a feszültséget.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 2:06 am

-Igen? Azt is tudod mit tükröz? *Mosolyodik el kellemesen, majd a falon lévő órára pillant. Esteledik... jó lenne kinyitni az ajtót is, mielőtt még valami tanárt felküldenek, hogy nem bírnak bejönni.*...azthogyszeretlek. *Suttogja, miközben egy újabb csókot nyom a lány ajkára. Aztán felül.*
-Elkísérhetlek a szobádig? nekem még van egy kis dolgom White professzornál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 2:09 am

*Elmosolyodik, és szinte sejti...*
-Tudtam én. *Vissza csókolja.*
-Persze. *Ash felállt és várja hogy elinduljanak.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyPént. Május 07, 2010 2:15 am

*Ash nem mondja, hogy ő is, egy kicsit meg is lepi. Feláll, és elindul a lánnyal.*
-Na gyerünk. *Kinyitja az ajtót, a kulcsot zsebre vágja, majd elkíséri Ashlyt a szobájáig. Aztán pedig lemegy még a professzorhoz, és vissza ide.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:57 am

//Olvadás//
-Ohh, kár. Pedig este a legjobb kint sétálni... esetleg kettesben valakivel. *mosolyodik el, de semmi célozgatás nem volt a szavaiban.
Körülnéz a szobában, majd leveti magát az ágyára.*
-Hát nem tudom meddig lesz ez a szobám. Apámtól függ... Nem ülsz le? *megütögeti maga mellett az ágyat, jelezve, hogy nincs akadálya a dolognak.*
-Magyar iskolából jöttem át. Ötödikes vagyok. *válszolgat közben nagyot ásít, persze kezét szája elé emeli.*
-Magyarországról. Semmi érdekes... kicsi ország Európa közepén, mindenki mániája, hogy paprikát eszünk... semmi érdekes nincs ott egyébként... De kérdezhetsz nyugodtan.
-Te honnan jöttél? Vagy londoni vagy? *kérdez vissza.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:05 am

-Én nem akadályozlak, de azért vigyázz a sötét sikátorokba. *Mosolyodik el, persze csak hülyéskedik. De... végülis van benne valami, viszont nem tőle kell félni hanem a vérfarkasoktól és a halálfalóktól. Kisebb hatásszünet majd leül Alex mellé.*
-Ó értem. *Csak ennyit a Magyarországot témára, aztán őt kérdezik. Aprón megrázza a fejét, aztán fekete szemeivel Alexébe pillant. Olyan furcsa, hogy eddig csak az igazgató volt Alex, most meg van még egy. Most már az igazgatót mindig igazgatónak kell mondania.*
-Nem, nem Londonból jöttem. Manchesterből. Kicsit messzebb van de... na, érted. *Egy kisebb szünet, miközben azon gondolkodik hogy mit is kérdezzen. Végül a deszkára bök.*
-Mióta deszkázol?
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:10 am

-Jól van, majd odafigyelek. *bár amilyen lusta egy kölök, nem fog éjfélnél tovább kinn maradni, hacsak nem lesz valami igazán érdekfeszítő az udvaron.*
-Húú... a földrajz. Sosem szerettem... De azért Manchestert még be tudom azonosítani. *mosolyodik el újra, majd egykérdés érkezik hozzá.*
-Nagyjából mióta járni tudok...
-De Te... te honnan ismered? Varázsló tanoncok általában nem ismerik. Próbáltad már? *kérdi kíváncsian és persze, ha a válasz "nem", Alex már készül, hogy kedvesen felajánlja a lánynak...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:14 am

*Érdekesnek tartja Alexet, szóval egyfolytában mosolyog rajta.*
-Olyan rég óta? *Meg is lepődik, hiszen... elég furcsa elképzelni egy kisbabát gördeszkán. Persze van ilyen.* Ismerem, mivel láttam már ilyet. Tudod... Manchesterben is van gördeszka pálya és na... nem nehéz nem tudni mi ez. *Egy kisebb szünet, aztán egy pillantást vet az ablak felé. Már szinte teljesen sötét van.* Nem, még nem próbáltam. *Azért mert nem akarta kitörni a nyakát. Alexre pillant ismét, majd hátrateszi a kezét mivel így kényelmesebb neki.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:25 am

-Hát... igen, ilyen régóta, de azért én sem úgy születtem, hogy tudtam deszkázni. *a lány szemeit fürkészi és mosolyog.*
-Ma már talán nem kellene, de holnap, vagy amikor megint összefutunk, kipróbálhatod. Ne aggódj, vigyáznék rád, nem esne bajod. *és ebben egészen biztos, mert tanított már másokat deszkázni...lányokat is.*
-Egyébként... mondták már, hogy szépek a szemeid? Bár biztos nem én vagyok az első... *talán kicsi Alexünk kezd bemelegedni az angolba. Na meg a helyzetbe, hogy kettesben ücsörögnek egy gyönyörű lánnyal este a szobában. Persze Alex jó fiú, meg kedves és illedelmes, ha lányokról van szó...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:31 am

-Nem is gondoltam, hogy úgy születtél. *Nem a fenét.* Őőő... oké, akkor kipróbálom, de csak ha tényleg vigyázol rám! Nem szeretnék betört fejjel a gyengélkedőn gubbasztani. Brrr... *Utálja a gyengélkedőt, erről észlelni is lehet. Közben halvány mosoly jelenik meg ismét az arcán majd még sikerül neki bele is pirulni a bókba.*
-Köszi. Nem sokan mondták még... *Talán Ted is csak egyszer vagy kétszer. Egy kicsit a földet kémleli, zavarba is jött. De aztán sikerül neki a bátorságot visszavenni és belenéz Alex szemeibe. A mosoly nem tűnik.*
-És... Hogy-hogy átjöttél a Wilianbe? *Kicsit terelje már a témát.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:42 am

-Nyugi, majd valami biztos helyet választunk, meg tényleg vigyázok rád. Ilyen lányra meg főképp... *mosolyog, de nem akarja túlzásba sem vinni a bókolást, méga végén tényleg egyedül marad.*
-Pedig csak az igazat mondtam... *válaszol még és magában csodálkozik, hogy mi az, hogy alig mondták neki. Tényleg szép szemei vannak...*
-Apám magyar rocksztár, de angol számokat is nyomnak. Eddig csak Magyarországon koncerteztek, de most meghívták őket Londonba hosszabb időre is, és mivel hallottam már arról, hogy itt is van suli, gondoltam inkább nem fejezem be a tanulást. Sokáig mugli suliba jártam és érdekel a varázstan... Nem akartam befejezni.*
-Te Plamás vagy, ugye azt mondtad? Megkérdezhetem melyik a te szobád? Nem akarlak zaklatni, csak ha segítség kellene... téged ismerlek...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:49 am

-Rendben... akkor... ezt meg is beszéltük. *Hadarja el egy kicsit a végét, aztán elmosolyodik. Úgysem bírja sokáig, hogy ne mosolyogjon. Idő közben feláll és kinyitja az ablakot. Az idő egészen kellemes, csak a nap ment már le.* Szeretem a toronyablakokból nézni a tájat... még ilyenkor este is. Innen látszik Wilard egy kicsit. *Ha Alex odamegy mellé, akkor kibök az ablakon. Közben nekidől a falnak és válaszol a kérdésekre.*
-Igen, Plama. És... aaa... Pegazus hálóban megtalálsz. Kettes számú ágy. *A végére már hülyeséget beszél, de egy vigyorral is jelzi ezt. Bólint egyet, persze megérti Alexet.*
-Szerintem gyorsan rá fogsz futni emberekre. Csak vigyázz a Faminesekkel. *Csak egy jó tipp. De azért ott is vannak jó fejek, hiszen... Sindy legjobb barátnői is Faminesek.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 1:58 am

*Csak csendben hallgatja a lányt, majd ő is feláll és odalép mellé a tájat kémlelni.
Elvigyorodik a hülyéskedésen.* -Pegazus, megjegyezve. *ő személy szerint már fáradt, de nem engedné el a lányt még.*
-Köszia tanácsot. De mondjuk nem kell engem sem félteni... *a lökött kölök visszagondol a Martionos hülyeségeire.*
-Egyébként milyen szabályokról kell tudnom, amiket nem szeghetek meg? *kérdi végül. Leginkább a tiltott részekre kíváncsi, de ezt nem említi.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:05 am

-Szóval nem vagy egy mintagyerek... *Mintha Alex már említette volna ma, de azért csak most fogta fel. Mosolyog, közben egy pillantást vet a tájra majd vissza a fiúra. A szabályokon elgondolkodik, majd elkezdi sorolni.*
-Hm... A kijárási tilalom tízkor kezdődik, de szinte senki nem tartja be. Az erdőbe tilos bemenni, na meg a legújabb szabály hogy Wilard területén sem szabad csak tanári engedéllyel. Múltkor megkínoztak lenn egy diákot, csak azért. *Vonja meg a vállát.* Nem vagy fáradt? Mert ha igen akkor hagylak pihenni... de ha gondolod lejöhetnél velem vacsizni vagy valami mert én még nem voltam. *Ajánlja fel, közben kezével mutogat le meg az ágyhoz... szokása.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:38 pm

-Aha... *válaszol, bár kicsit bizonytalanul, nem figyelt egy pillanatra és nem biztos benne, hogy értette, amit Sindy mondott.*
-Tízkor??? Az korán van... Na mindegy.. *törődik bele.* -Itt is van erdő? Jó, hülye kérdés, erdő sok felé van... Hogy mit csináltak? Te jó ég... ~Azért egyszer már csak lenézek oda is...~
-De, fáradt vagyok, de ... jah, oké! Éhes is vagyok! *vigyorog* -Akkor lekísérlek kajálni és majd aztán alszok. *szedi össze a haditervet, majd várja, hogy a lány induljon el először.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:51 pm

-Hát ez van... *Von vállat a korán szó kiejtése után. Aztán csak bólint egyet és ellöki magát a faltól.* Igen, van erdő amit láttad ide felé. *Elég sok fa van minden felé amiből következtetni lehet erre. Azért örül neki hogy Alex lejön vele a Nagyterembe.*
-Ó, dejó! Legalább lesz társaságom is. De nem tartalak akkor fel majd sokáig. *Jelenti ki egy nagyobbacska mosoly kíséretében aztán elindul lefelé. Együtt mennek le a nagyterembe, még egy ideig ott el is vannak egymással. Később pedig mindenki megy a saját dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ezüst sárkány - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst sárkány   Ezüst sárkány - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ezüst sárkány
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: