Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKitiara Minami EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kitiara Minami Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kitiara Minami EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kitiara Minami EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kitiara Minami EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kitiara Minami EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kitiara Minami EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kitiara Minami EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kitiara Minami EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kitiara Minami EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kitiara Minami EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Ted Forrester
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
James Miller
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Sindy Logan
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Chris Martines
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Daniel Reed
Kitiara Minami Vote_lcapKitiara Minami Voting_barKitiara Minami Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kitiara Minami

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kitiara Minami Empty
TémanyitásTárgy: Kitiara Minami   Kitiara Minami EmptyPént. Jan. 20, 2012 1:02 am

Név: Kitiara Minami

Születési hely, év: London, 1996. 05. 03.
Kor: 15
Ház:Plama
Évfolyam: első
Álláspont:
Származás: félvér

Történet:
1996-ben születtem, Londonban. Szüleim japán származásúak, de születésem előtt nem sokkal úgy döntöttek, hogy Londonba költöznek. Itt jöttem aztán világra egy szép májusi reggelen, a hanami fesztivál(a cseresznyefák virágzását ünneplik ilyenkor) után egy hónappal. Apám (Ren Minami) varázsló, anyám( született: Ryou Harada) pedig mugli, így aztán én mugli és varázsvilágbeli meséket is hallgathattam gyermekkoromban. Nagyon szerettem mind a kétfélét. Mivel egyedüli gyerek voltam(és vagyok), az összes szabadidejüket rám áldozták. Korán kiderült, hogy balkezes vagyok, de senki nem próbált meg leszoktatni róla. Anya és apa is arra gondolt, hogy talán művészi hajlamaim vannak, és azért vagyok balkezes. (Én nem tudom, de tény, hogy tényleg van művészi vénám.) Mikor nagyobbacska lettem, apa megtanított repülni a seprűvel. A kviddics örömeibe is beavatott és gyakran elvitt egy-egy kviddics meccsre. Ez is érdekes volt, de mégis inkább lerajzoltam a játékosokat, mint hogy én is egy akarjak lenni közülük. Apropó rajzolás! Nagyon sokat rajzolok már kicsi korom óta. A szüleimet mindig sikerül meglepnem valamilyen szépséggel. Hol a természetet rajzolom le, hol állatokat örökítek meg. Vagy elképzelek egy figurát és azt próbálom létrehozni. Néha embereket is rajzolok. Ezekre a ritka esetekre akkor kerül sor, mikor kviddics meccsen vagyok(vagy ha úgy tartja kedvem, de ez nagyon ritka). Írni is szoktam és a történeteimet is illusztrációkkal teszem érdekesebbé. Persze eddig még nem adtam ki könyvet, leginkább csak a saját szórakoztatásomra írok, esetleg egy barátomnak.
Az általánost egy mugli iskolában végeztem. Volt néhány barátom is, noha mindenki különcnek tartott a viselkedésem miatt. Ez engem sosem zavart. Egy ilyen különc dolgom például az, hogy hiába vágta le anyám a hajamat, az másnapra mindig visszanőtt. Ami anyut arra buzdította, hogy kiélje rajtam fodrász hajlamait. Én pedig nyugodtan tűrtem, tudva, hogy másnap úgyis olyan lesz mint előtte. Még élveztem is a változatosságot. Kivétel ez alól az volt, mikor anya majdnem teljesen leborotválta a fejem. Csak egy vékony sávot hagyott meg, amit felzselézett. Ezután esett a legjobban, mikor reggel újra a hosszú, hullámos hajammal ébredtem...
A mugli kütyüket is tudom kezelni. A mobiltelefon nagyon hasznos és az internet is. Sokkal gyorsabban el lehet érni valakit, mint bagolypostával...
Mikor jött a levél, hogy felvettek a Wilian-be, apám természetesen oda volt az örömtől. Én is örültem, hogy végre varászlóiskolába járhatok. Anyám viszont aggódott miattam. Csak hosszas rábeszélések árán sikerült meggyőzni arról, hogy nem lesz semmi bajom. A Teszlek Süveg a Plamaba osztott, én pedig alig vártam, hogy megkezdjem a tanulmányaimat.
A szabadidőmben olykor kint ülök egy padon, vagy olvasok a könyvtárban, de legtöbbször egy eldugott helyen alkotok. Aki ismer, tudja, hol találhat meg.

Jellem:
Kedves, aranyos és segítőkész lány vagyok. Szeretek viccelődni, de a humorom elég egyedi, így aztán nem mindig értenek meg. Eléggé álmodozós típus vagyok. Ezen kívül szeretek rajzolni, írni, magamban dudorászni és persze olvasni. Nem vagyok az a tipikus kezdeményezős fajta, de könnyen barátkozom. Akit nem nagyon ismerek, azzal szűkszavú vagyok, viszont a közeli ismerőseimmel rengeteget szoktam beszélgetni.

Kinézet:
Barna szemem és hosszú, hullámos, gesztenyebarna hajam van, amit általában kiengedve hordok. Átlagmagasságú vagyok, kb. 167 cm. Testalkatom is átlagos, se nem kövér, se nem sovány. Általában azt veszem fel reggel, ami éppen aznap a leginkább tetszik. Ezzel néha érdekes kombinációkat hozok ki ruhatáramból, de ez vagyok én.

Pálca:
Nyolc és fél hüvelykes ébenfa pálca, egyszarvúszőr

Állat:
Egy hófehér kandúrom van, aki a Hamlet névre hallgat.


A hozzászólást Kitiara Minami összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 20, 2012 4:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Kitiara Minami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitiara Minami   Kitiara Minami EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:24 am

Szia Kitiara!

Üdvözöllek az oldalon, remélem jól fogod magad érezni, a nem túl népes társaság ellenére is.

Másodszor, pár apróbb hibára szeretném felhívni a figyelmedet.

Először is ha 16 éves a karakter, akkor második vagy harmadik évfolyamos, ha elsős akkor javaslom a 14 maximum 15 évet.

Másfelől, tizen éves korban derül ki valakiről hogy varázsló-e, és hova veszik fel, tehát 16 évesen nem kap meghívót. Ezt jóval korábban kapják meg a varázslók.

Ezen kívül csak annyit kérnék, hogy egy picit még részletezd az előtörténetet mert rövidke, de alapvető nagy hibát ezeken kívül nem találok benne szóval... csak egy bővítést kérek.

ÉS ne ijedj meg, nem hosszú ez a kritika, és csupán segítő szándék vezérel, mint minden mesélőt Very Happy

Sok sikert, és jelezz nekem PM-ben ha megvan a javítás.

Anthonyn
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kitiara Minami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitiara Minami   Kitiara Minami EmptyVas. Jan. 22, 2012 7:56 am


Köszönjük a javítást.

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kitiara Minami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitiara Minami   Kitiara Minami EmptyVas. Jan. 22, 2012 9:07 am

Köszi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kitiara Minami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitiara Minami   Kitiara Minami Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kitiara Minami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: