Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem Vote_lcapNagyterem Voting_barNagyterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:16 am

Nagyterem, a kajákkal, és minden egyébben, amikor épp nem bálterem.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:33 am

- Oh... még koránt sem. De természetesen igényt tartok az Ön társaságára.
Nevetek még mindig, és még csak rosszul se érzem magam. Ez fura. De most mit törődök én vele? Jól érzem magam, és ez a lényeg. Ilyen nem gyakran történik velem, úgyhogy élvezem, amíg lehet.
- Biztos... ha te mondod.
Nevetek fel, mert jelenleg fogalmam, sincs miről beszél, ugyanis még eléggé friss húsnak számítok.
- Tudod, nemrég jöttem és még nem volt időm ennyire tüzetesen átlátni a helyzetet.
Remélhetőleg érti, mert eléggé választékos a megfogalmazásom, ami nekem már fel se tűnik. Persze a szlenget is megértem, csak nem szeretek úgy beszélni. Megint csak a neveltetésre fogom.
- Ahha.
Nézem a fura srácot. Elég bizarr a külseje, de nekem tetszik. Szeretem, ha valaki egyedi és kitűnik az "átlag" közül. Persze tudom, hogy mások ezzel nincsenek így.
- Ohh. Chezz... fura név, még nem hallottam.
Vonom össze a szemöldököm kissé, és próbálom memorizálni is, mert ki tudja, mit hoz a jövő. Viszont az énekes csaj stílusa is bejön, szerintem jó páros.
- Ó azt a világért se hagyhatom, még a végén azt hinnék, én itattalak le.
Játszom a megrémültet, majd nevetve belé karolok a látszat miatt, és hála égnek ki is megyünk a borzadájból. Az én szemimben is ott bujkál, némi furcsa csillogás, amiről szintén nem lehet tudni, mi az. A nagyterembe érve felsóhajtok megkönnyebbülten, és az asztalokhoz sétálok, hogy az egyikre, amin nincs semmi, letegyem Khajafelt.
- Oh ugye nem zavar?
Kérdőn nézek Tedre, mert egy srác majdnem infarktust kapott a kígyómtól, viszont neki meg szüksége van egy kis mozgásra.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:44 am

- Ez igazán örömhír szerény személyemnek. Drága hölgyem, bearanyozza az estémet ami azt illeti - vág vissza azonnal nem kell neki a szomszédba menni egy kis flörtért, és humorért, és mivel Roxanne-el lehet mindkettőt, ki használja. Hiszen messzire úgysem menne, már csak a ma este miatt is.
- Nem baj, lesz majd rá időd bőven. Téged elnézve, ha magadra hagylak, sem fogsz sokáig magányos maradni, valaki biztosan szívesen körbevezet és elregél mindent. Persze ha látják hogy velem lógsz... az csökkenti a jelentkezők számát - vigyorodik el, mivel a hírneve általában megelőzi, és egy lapon emlegetik Anorral, ami hízlegő ránézve.
- Jah fura az az egész banda, de nagyon viccesek - nevet fel, mert azért Chezzy egy fogalom már lassan wilardban.
- Nem te itatsz le, hanem a kemény valóság - lép be anagyterembe, és telepedik le az egyik asztalhoz, valami könnyű szendvicset rendelve. Nincs étvágya, de ha nem eszik, kegyetlenül be fog rúgni, és ez veszéyles, nem engedheti meg magának, hogy egy auror részegen vigye be.
- Ja nem dehogy, meg lehet simogatni? - érdeklődik, és ha igen akkor lazán megsimogatja az állatot, ha nem, akkor csak elfogyasztja a kaját.
- Amúgy hogyhogy idejöttél Velencéből?
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 12:00 pm

- Oh... ennek igazán örülök, Uram...
És még egy pukedlit is levágok csakis a hatás kedvéért. De nevetek, mert vicces és élvezem az egész helyzetet. Nem gondoltam volna, hogy Ted ennyire jó fej, de örülök, hogy most csalódnom kellett a magamban kialakított képben. A pozitív csalódásokat szeretem.
- Mily' szörnyűűű. Mellesleg nem mindenkivel vagyok ennyire kedves, tehát a jelentkezők számát jómagam is le tudom csökkenteni.
Vigyorgok rá, mert ez a tehetségem. Valahogy az olyan emberekkel sose jövök ki jól, akikkel nincs bennünk valami közös, vagy szimplán hidegen hagynak, mert bizony az is elő szokott fordulni.
- Lehet meglesem őket.
Ha már egyszer itt vagyok. Na meg ugye terepfelmérés... bár arra már nincs is nagyon szükség, de kíváncsi vagyok, kik járnak ide.
- Miért? Annyira szörnyű dolog történt?
Kérdezem komolyan, miközben a nagyterembe érünk, hol le is rakom a kígyóm, had mászkáljon. Persze azért megkérdezem, hogy nem baj-e.
- Persze. Nem mar, ha nem adsz rá okot.
Vigyorodok el, mert volt már rá példa, hogy valakit megmart. Nem igazán jól nevelt állat, de én így szeretem.
- Itt adódtak azok a lehetőségek, amik mindenki számára elfogadhatóak voltak. Tudod, nálunk az egész család eldöntheti egy valaki sorsát, és ez a hely felet meg mindenki kritériumának. Nekem rossz egy kicsit, mert imádom a családom, ami nem meglepő.
Mosolyodok el, mert tény, hogy az Olaszok eléggé család centrikusak, és én sem vagyok kivétel ez alól.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 12:26 pm

- hát még én szép hölgyem - nevet fel ő is a pukedlire, mert bár annó szokás volt, ma már elég humorosan jön ki, még egy ilyen buta bálon is, bár annyiban el kell ismerni hogy jó, hogy a ruhák, a terebélyessük ellenére, nagyon szépek, és a lányok jól mutatnak benne, de ugye senki nyomába sem érhet az ő kedvesének.
- Én sem mindenkivel vagyok ilyen, ez az este úgy tűnik most ezt hozza ki belőlem. A hírem megelőz majd, szóval amit tudni kell, azt úgyis el fogják neked pletykálni, hogy öltem, gyilkoltam, eladtam a lelkem az ördögnek, és minden teliholdkor embert áldozok a sátánnak - sóhajt fel, mert bár ez erős túlzás, de ölni már ölt, nem is egyszer, és nem is utoljára.
- Én megvárom a koncertet, utána meg ki tudja merre visz az utam... - jegyzi meg, nem hiszi hogy most, képes lenne itt maradni a kastélyban.
- Még valami, egy valamit nem viselek el, senkinek és senkitől. A barátnőm, a plamás prefektus, na akit ő bántani meri az halott ember, ezt tartsd észben légyszíves - jelenti ki, és tekintetével a lányt keresi, aki a barátnői között beszélget, nyilván elújságolva hogy mit kapott.
- Az jó. Velence annyibann tetszik hogy sokkal balhésabb és nagyobb az éjszakai és alvilági élet - jegyzi meg, miközben megsimogatja a kígyót az álla alatt, mire az kinyújtja a nyelvét.
- Édes kis dög. Nekem varánuszom van de szerintem épp a szobámban terpeszkedik és tömi magát valamivel.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:18 pm

Elég durva ez az egész helyzet, de nem bánom, csak nevetek. Nem szoktam én ilyen, sőt ez az oldalam, még nekem is ismeretlen, ami megint csak fura, mert én általában ismerem magam. Na mindegy ezen felesleges agyalni.
- Áááá, engem ez igazán nem rendít meg. Az ölés szerintem alap dolog, viszont az, hogy embereket áldozol fel... nos ez még új.
Mosolygok, mert tudom ám, hogy ez kicsit túlzás, de ha már ennyire jó kedvem van, akkor lecsapom a labdát.
- Csak nehogy egy Auror karmai keze közé.
Viccelődök, holott benne van a pakliban. Nem szeretem őket, de hát mi mást vár az ember tőlem. Eszembe is jut, hogy nem ártana lassan felkeresni egy temetőt, ha még gyakorolni is szeretnék.
- Értem.
Nézek rá, mert számomra ez egyértelmű. Ha nekem is lenne valakim, én is védeném, de fájdalom, nem találkoztam még olyan emberrel, akit jobban szeretnék magamnál, vagy Khajafelnél. Na nem mintha hiányozna, vagy ilyesmi.
- Na az már biztos, de sajnos Aurorok ott is vannak, bár jelentősen megcsappant a létszámuk, de még vannak.
Bár én még nem találkoztam velük, az unokatesóim igen. Ők szoktak mesélni róluk, de hát az meg semmit nem ér. A szemeim Khajafelre szegezem, és mosolygok, hogy mennyire élvezi a helyzetet. Nem is ő lenne.
- Na az már biztos. Varánusz? Gondolom, néha vele se egy leányálom... ő is annyira el van kényeztetve, mint Khajafel?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 5:37 am

Durva helyzet, de min ilyen, ritkán adódik, és Ted kiélvezi, hogy nem kell finomkodni, mert ugye Sindyvel finoman kell bánni, főleg mosta hogy... hogy... Kezét a fejéhez emeli, mintha hasogató fejfájása lenne, és valószínűleg lesz is.
- Az. Bárki bármit mondjon, én nem élvezem, de a munkám része, így meg teszem ha szükséges, és pont. Élvezetből egyszer öltem csak, és arra se vagyok büszke igazán - jegyzi meg, és kissé felhős tekintettel, emlékszik vissza Williamre, aki ugyan most el van tűnve, de él. Annak ellenére hogy Ted megölte két okból is. Mert parancsot kapott rá, és mert bántani merte Sindyt.
- Áh, azokat jobban ismerem már mint kellene... Egyszer volt olyan, hogy egy közeli helyen ami menedékként szolgált, lecsaptak rám. Nem voltam eszméletemnél, és arra ébredtem hogy egy rusnya gróf a képembe hajol... - mosolyodik el, mert ami utána következett az már nem volt olyan vészes. Együtt szivaroztak, és beszélgettek, aztán megjelent Max is, és Leon meg eltűnt.
- Áh, auror mindenhol van, itt is akar pár. Egytől tartasd magad távol. Cassidy Heyes az aurorparancsnok, ijesztően okos és tapasztalt férfi. A másik, aki veszélyes Falcon, az meg egy állat.... - borzong meg, mert Cassy mesélte hogy találkozott vele annak idején, egy hétig jeges düh vette körül a nőt.
- Ahha. El van hát, Alex inkább lusta mint elkényeztetett, de hűen követ mindenfelé, még akkor is néha, amikor nem akarom. Nem mágikus állat, de valahogy mindig megtalál - csóválja meg a fejét, és abbahagyja a kígyó simogatását, és nekilát a szendvicset befejezni.
- Hallod ezt a zenét? Lassan már hangolnak Chezzyék a koncertre. Te nem öltözöl át? - kérdezi a lánytól, mert ő felvesz valami kényelmesebbet a koncertre. A Dementorba van váltás ruhája.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 6:00 am

- Öhm... jól vagy?
Kérdezek rá félve, mert látom ahogy fogja a fejét. Mintha migrénje lenne, amit nem tudok mire vélni, mert eddig nem tűnt úgy, hogy rosszul lenne. Mindenesetre szemeim aggódva fixírozzák.
- Nem sokan élvezik, ez tény.
Hagyom is ennyiben, mert ha most kifejteném, hogy számomra a halálnál szebb dolog nem is létezik, akkor biztosan őrültnek nézne. Pedig a nekromancia tehet róla, ha én nem látom, hogy a szüleim mit csinálnak, valószínűleg "normális" lennék.
- Wáó. Engem még nem kaptak el, azaz nem is találkoztam még egyel sem. A nagybátyáim meséltek róluk.
Vonok vállat, mert az Aurorokról nem tudok sok mindent, de addig örülök neki. Azért kíváncsi vagyok rájuk, mármint nem is tudom... minden érdekel, ami még ismeretlen.
- Észben tartom. És mi van a suli igazgatóval? Neked amúgy szabadna itt lenned?
Nevetek fel, mert van egy sejtésem, hogy nem kéne, de aztán ki tudja. Fura egy suli az szent, ha így hagyják, hogy csak úgy mászkáljanak itt veszélyes emberek.
- Khajafel sem az. És nem is kell megtalálnia. Nélküle sehová nem megyek. Egyszer megmutathatnád nekem Alexet.
Mosolyodok el, aztán lehet többet nem is látjuk egymást, de ez a jövő zenéje.
- De át kellene... kicsit kényelmetlen ez a ruha.
Húzom el a szám, mert hiába szeretem annyira, azért nem bírnák egész este ebben lenni.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 6:38 am

- Hogyne, semmi bajom, csak kezdem úgy érezni hogy ez a nap, valami veszett hosszú és csak nem akar véget érni - sóhajt fel, és leereszti a karját, hogy ismét teljes figyelmét a lánynak szentelhesse.
- Én már sajnos épp eléggel futottam össze, de bevinni csak egyszer vittek, aztán szépen ki is engedtek, mert nem volt ellenem bizonyíték - mondja el, nem titok hogy ő itt az úgynevezett rossz fiú. Hm, az egyik a sokból.
- Alexel... nost nem igazán jövünk ki jól egymással, lévén hogy ő az igazgató. Nem, nem szabadna itt lennem, de szerintem nem akar balhét, és ezért elnéz felette hogy Sindyhez bejárok, mert amúgy más balhét itt nem csinálok. Így meg néha rám tud nézni hogy mi van - von vállat, nem érti miért engedi ezt Alex, de eszében sincs tiltakozni, hogy szabadon bejárhat a kedveséhez.
- Ahha, majd legközelebb magammal hozom, csodálkozom hogy most nem mászott bele a zsebembe a lustasága - kuncog fel, és ismét megnéti a kígyót, aki a gazdája felé nyújtózkodik.
- Akkor mi lenne ha felmennénk átöltözni? És a tornyok elágazásánál meg találkozánk és jönnék vissza a koncertre? - érdeklődik, és feláll az asztaltól, alig várja már hogy lefejtse magáról ezt a maskarát.
- Ne mondd el senkinek hogy ilyen jó fej is tudok lenni, még a végén rombolná az imidzsem - kuncog még fel, de ezúttal már nem játsza az úriemebrt, és nem ajánlja fel a karját, bízik benne hogy Roxanne elég nagy már ahhoz hogy kövesse őt. És különben is, ő minden csak nem úriember.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 7:36 am

- Oh... sajnálom.
Kenődök el egy kicsit, mert tényleg azt hiszem, hogy ez miattam van. Roppant fárasztó tudok lenni néha. Talán kicsit túllőttem a célon, nos ezért sem szabad nekem jól éreznem magam.
- Akkor biztos nagyon ügyesen csináltál valamit. Nem szokásuk csak úgy elengedni egy halálfalót, legalább is ezt hallottam.
Mosolyodok el, és egyre inkább érzem, hogy nekem köztük a helyem. eddig semmiben nem vallottam kudarcot, legalább is abban nem, amit tényleg véghez akartam vinni. Remélem ez azzal a Kimmel is így lesz.
- Azért ez elég bátor dolog... Mármint... gondolom akkor más is bejöhet ide, és ha ők terveznek valamit?
Nos igen... ezt valahogy nem igazán értem, de nem baj, majd idővel megfogom. Nem tudom, nekem eddig tetszik ez a hely, bár a temetőt még nem láttam. Pedig az számomra mérvadó. Kriptára nem is gondolok. Az valahogy fura lenne, ha lenne. Hacsak nem tanítanak nekromanciát, mert akkor ugye muszáj.
- Rendben.
Vigyorgok, mert nem hiszem, hogy láttam volna valamikor is varánuszt. Most azt is bepótolhatom. Megfogom Khajafelt, és visszateszem a nyakamba, mert az az ő helye.
- Az jó lesz.
Főleg, hogy már a szobám is megtaláltam. Szobatársakkal hála égnek nem találkoztam, nem is szeretnék ami azt illeti. Sose szerettem osztozkodni, főleg nem szobán, igaz nem is kellett, mert ugye testvérem az nincs.
- Nem fogom, ígérem.
Kuncogok fel, majd igyekszem utána, mert fájdalom, de még nem igazán ismerem ki magam ezen a helyen. Jó pár életbevágóan fontos helyet megtaláltam, de a többi még új nekem.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:04 am

- Ne tedd, nem miattad van, csak nos elég sokkoló híreket kaptam még a bál elején ami azt illeti - na igen megtudta hogy hamarosan apa lesz. Ez kicsit hideg zuhanyként érte, mint hír, és ma úgy érzi magát, mint aki nem teljesen beszámítható a munka kapcsán.
- Jah, egyetlen szót sem szóltam, meg volt más, ami elterelte az aurorok figyelmét, és nem Cassidy hallgatott ki hanem a helyettese - jegyzi meg, és lassan mozdul, elindul és várja hogy a lány is kövesse. Így egymás mellett sétálva mennek ki a nagyteremből.
- Be, viszont Rexnek veszélyes bejönni, ő egy másik erős halálfaló, de ha ránézel akkor szőke kirakti babának fogod látni - magyarázza, mert neki azért nem kellene erre járnia, és eddig egyszer járt itt, de mindenki emlékszik még rá.
- Na menjünk, és majd a koncerten még beszélünk. Addig keresek valami bájitalt - mondja, és ahogy a tornyokhoz érnek, elválik a lánytól, és elindul a fiúk szobái felé. Aztán később jön csak le, hogy a koncertről le ne maradjon.

//Köszöntem szépen//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyKedd Dec. 27, 2011 10:38 pm

//Szavazzatok a bálkirály-királynőre!! Egy-egy nevet küldjetek PMben nekem:) //
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem EmptyVas. Feb. 12, 2012 2:16 am

A Játékot Lezárom!

Máshol esetleg lehet folytatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: