Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAmalante Arson EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Amalante Arson Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Amalante Arson EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Amalante Arson EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Amalante Arson EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Amalante Arson EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Amalante Arson EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Amalante Arson EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Amalante Arson EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Amalante Arson EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Amalante Arson EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Kim Kaguya
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Ted Forrester
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
James Miller
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
William Quentin Watson
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Sindy Logan
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Hannah McDowal
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Chris Martines
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Solaria Luthia
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Daniel Reed
Amalante Arson Vote_lcapAmalante Arson Voting_barAmalante Arson Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Amalante Arson

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Amalante Arson
Diák- Famine
Diák- Famine
Amalante Arson


Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 0
Pontok : 0

Amalante Arson Empty
TémanyitásTárgy: Amalante Arson   Amalante Arson EmptyVas. Júl. 03, 2011 3:12 am

• Karakternév: Amalante Arson

Kor: 17

Születési idő, hely: London. 1994.04.14

Származás: Félvér

Ház: Famine

Évfolyam: 3

Titulus: -

Választott tantárgyak: -

Lakhely: Wilian Mágusképző Szakiskola

Történet: 1994-ben születtem az esős Londonban. Igaz nyári hónapnak számított ez az időszak mikor születtem mégis esett odakint az eső. A szüleim első és egyetlen gyermeke vagyok az első szülött testvérem tehát nincs. Ezért nagyon féltettek és most is féltenek engem.
Anyám varázsló és az ő génjeit örököltem a varázslat terén, aminek örülök. Imádom apámat is, de ő nem varázsló én pedig ezt a képességemet nagyon szeretem. A különleges képességeim elég hamar mutatkoztak.
Apám persze nem örült, mert így normál iskolába nem járhatok. Csak olyanba ahol varázslók élnek és tanulnak. Anyám a legeslegjobb iskolát akarta nekem. Ezért kutattak a varázsló iskolák között.
Én addig éltem az életem mindegy hová megyek, ha varázsló lehetek dönthetnek ők nekem ez már mindegy. Közben Londonban sok mindenkivel megismerkedtem lettek barátaim, akikkel eljártam ide-oda figyelve arra, hogy akkor nem használhatom a képességemet.
Na persze rám talált Londonban a szerelem is Zadck néven. Ez a fiú volt az első, akibe szerelmes voltam.
Ő sajnos nem volt varázsló. Eleve nem szabadott volna, de nem érdekelt. Szüleim meg el voltak foglalva az iskolakutatással. Én elmondtam neki mi vagyok és elárultam a titkomat. Megmutattam neki a pálcám is.
Viszont rögtön elszaladt, hogy eláruljon engem. Jó sok pénzt kapjon ezért.
Szerencsére pont a szüleimbe botlott, akik utánam jöttek, hogy megmondják hová is fogok menni. Megfogták a fiút és anyám erejét használva megállította, hogy titkom nehogy kiderüljön.
Emiatt viszont a börtönbe került. Engem ez nagyon lesújtott és máig kínoz. Apám nem szólt semmit kezembe adta a jegyet az útmutatót az iskoláról és ez azt jelentette mennyek. Összepakoltam és ide jöttem ebbe a suliba.
A múltat szeretném elfelejteni és remélem, egy nap meglátogathatom anyám és bocsánatot kérhetek tőle. Ugyanis azt gondolom minden az én hibám.

Jellem: Kedves vagyok és segítőkész. Eléggé barátságos típus az könnyen megy. Mindez addig, amíg engem meg nem bántanak, vagy nem sértegetnek. Akkor én vagyok a leg bunkobb személy azt hiszem. Bizalmatlan típus vagyok, nehezen bízok meg másokban. Akiben meg is abban sem teljesen. Ezt a legnehezebb leérni nálam a bizalmamat. Nem mesélek, magamról inkább hagyom őket érvényesülni. Makacs vagyok és kalandvágyó ez a két tulajdonságom sokakat zavar. Én pedig gyakran próbáltam elvetni ezt a két tulajdonságom sosem ment. Megmaradtak mára már nem is bánom ilyen vagyok, ebben nem tudok változni. Aki kedvel az így is fog remélem.

Kinézet: Hosszú vöröses barna hajam van. Hófehér bőröm, hiszen Londonban mindig esett az eső. Piros ajkam. Elég alacsony vagyok mindössze 160 cm-er. Ruháim általában sötétek, de persze van, kivétel mikor csupa fehér vagyok. Imádom a magas sarkút és a tornacipőt is mindent elviselek. Kiegészítőket ritkán viselek. Szemeim kékek.

Pálca: Tölgy-unikornisszőr

Elemi MágiaLégmágia.
Különleges képesség: -


A hozzászólást Amalante Arson összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 08, 2011 9:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Amalante Arson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amalante Arson   Amalante Arson EmptyVas. Júl. 03, 2011 7:39 am

Szia
Először is, az alapötlet jó, de rövid az előtörténet. Próbáld meg jobban kifejteni, kerek egész mondatokban, amik összefüggenek. Próbálj a mondatok közé kötőszavakat illeszteni, kohéziót létrehozni a szövegben, ahogy a magyar tanár mondaná. Mivel ez egy szöveg alapú szerepjáték, elengedhetetlen, hogy a játékosok kifejezően, élvezhetően tudjanak írni, kifejezni magukat. Nem tökéletes alkotást várunk, de a nem csak tartalmilag, hanem nyelvtanilag is összefüggő mondatok az alapfeltételek közé tartoznak.
Ezért kérlek próbáld újra, jelen állapotában nem fogadhatom el. Azonban biztos vagyok benne, ha kicsit több időt szánsz rá és néhányszor elolvasod, rá fogsz ébredni: a te füledet is sérti, hogy a mondatok szervesen nem kapcsolódnak egymáshoz és megtalálod a megfogalmazást.
Sok sikert, várom a javított verziót Smile
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Amalante Arson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amalante Arson   Amalante Arson EmptySzer. Júl. 13, 2011 9:59 am

A javításokat észrevettem benne, és most már a hossza meg tartalma is elfogadható. Válassz egy avatarképet, és jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Amalante Arson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amalante Arson   Amalante Arson Empty

Vissza az elejére Go down
 
Amalante Arson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: