Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGeralt EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Geralt Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Geralt EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Geralt EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Geralt EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Geralt EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Geralt EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Geralt EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Geralt EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Geralt EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Geralt EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Kim Kaguya
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Ted Forrester
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
James Miller
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
William Quentin Watson
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Sindy Logan
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Hannah McDowal
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Chris Martines
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Solaria Luthia
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Daniel Reed
Geralt Vote_lcapGeralt Voting_barGeralt Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Geralt

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Geralt   Geralt EmptySzomb. Május 21, 2011 8:34 am

Geralt

Név: Geralt
A vezetéknevét még a mai napig titok fedi.

Kor: 21

Születési idő: 1990. 07. 07.
Születési hely: London

Származás: Aranyvérű

Történet: Apukám és anyukám varázslók voltak. Apám a minisztériumban hivatásos auror, anyám a muglikapcsolatokkal foglalkozott. Előkelő család voltunk, nagy vagyonnal, s még nagyobb tisztelettel, amit meg kellett őriznünk.
Mikor anyám terhes lett, már azt tervezték, hogy melyik varázslóiskolába küldenek majd tanulni engem. Ám mikor megszületettem, már akkor fura jószág voltam: a sok gyerek közül kitűntem hófehér hajammal. 5-6 éves koromban az jelentett számomra gondokat, hogy semmi jelet nem mutatottam a mágiával kapcsolatban. Ám szüleim reménykedve vártak…
7 éves koromig. Ilyenkor már a családunkban egyedül varázsolgattak a kicsik, de én még csak nem is akartam ilyeneket. Engem csakis a bájitalok, mérgek, s különböző elixírek érdekelték. Szüleim túl büszkék voltak ahhoz, hogy megtartsanak egy „kvibli” gyereket, így elvitték egy erdőbe, s ott hagytak.

„Mikor megérkeztünk az erdőbe, újra megkérdeztem apámat:
- Apu most már elmondod, hogy mi az a meglepetés?
Kérdeztem, hiszen apám mondta, hogy miután idejöttünk, „váratlan” élményben lesz részem.
- Megmondtam, hogy az erdő közepén van. Ha beljebb értünk, odaadom.
Mondta, s némán tovább haladtunk. Este volt már, de nem volt még sötét. Úgy 20 perc gyaloglás után apám felém fordul, majd megszólal:
- Hozom az ajándékod. Ne mozdulj innen! Nemsokára jövök.
S én a jó kisfiú, úgy egy órát vártam némán, mozdulatlanul. Kezdett sötétedni. Nem vártam már tovább, s elkezdtem sétálni arra, amerre apám ment. Kiáltani nem mertem, hiszen féltem. Egyedül bolyongtam a sötét erdőben…7 évesen.’’

Nos nem túl biztató körülmények, igaz? Még jó hogy szerencsésnek nevezhetem magam:

Miután végső „búcsút” vettem szüleimtől, egyedül indultam útnak a végtelenbe. Nem mondom, 7 éves fejjel igen félelmetes volt. Főleg miután a semmiből megszólal egy hang… egy ijesztő hang, ami később 13 éven át tömte a fejem a tanácsaival. A neve Xeno volt, ő druidának nevezte magát. Tulajdonképpen az is volt, de mit is jelent az, hogy druida? Inkább egy olyan mágusnak nevezném, aki az erdőben élt, és főzeteket csinált, akitől alkímiát tanultam. Öregember volt, akinek nagy álmai voltak, túl nagyok ahhoz, hogy mielőtt meghalt volna, teljesíteni tudta volna őket. Ám a tudása nem ment kárba, ma már magamat hívom az egyik legjobb bájitalkeverőnek szerte a világon. Miközben Xeno-nál éltem, kifejlesztettem saját mágia ágamat: Éteri Erők mágiaforma (Uralommágia)
Ugyanis megtudtam, hogy nem vagyok kvibli, mágus vagyok, csak nehezen, sőt profi tanár nélkül egyáltalán nem tudom kisajátítani ezt a fajta mágiát.
Azonban megtanultam olyan elixíreket csinálni, amiktől különböző tulajdonságokat, s erőket kapok, vagy gyógyításra is használhatom a tudásom. Itt nem kell extrákra gondolni, de én mindig is létfontosságúnak tartottam ezeket, így mindig volt nálam 7-8 üveg különféle bájital.
Elértem a 17 éves kort, s meghalt Xeno, a házában illően eltemettem, s utazgatni kezdtem. Hogy miből éltem? Utazásaim során, mindig akadtak munkák, amiket ha megtettem, busás jutalmat kaptam. Dolgoztam a nagy Mágiaügyi Minisztériumtól a legendás halálfalókig. Közben tettem néhány dolgot a tudásom, a hatalmam növelése érdekében. Megittam egy-két olyan dolgot, ami talán örökké megmarad bennem. Ilyen az Agyserkentő elixír – Geralt módra, vagy a Night-Light főzet, amit Xeno tanított, 2 éven át.
Béreltek már fel különböző vadak leölésére, de voltam már kém is, szerte a világon. Közben csináltam egy csicsás kis pengét magamnak, ami jól jött nagyobb vadak leöléséhez. Állandó lakhelyem nem volt, ám Xeno búvóhelyét a magaménak tartom, s tudom, oda bármikor visszamehetek.
A célom? Most talán a célom a hatalom, és tudásszerzés. Mivel hiányolom magamból azt, hogy pálcával, se semmivel nem tudok varázsolni, - Na jó elemi mágiám van, de hát azért az mégsem az, amire vágyom. - így most azt az embert keresem, akitől megtanulhatom ezt. Mert érzem magamban a mágiát…egy cseppnyit… hiszen tudok főzeteket csinálni, van Uralommágiám, szóval érzem, hogy meg tudnám tanulni.
Másik célom pedig az, hogy megtudjam ki is vagyok, hiszen sosem tudtam a vezetéknevem. Mikor kicsi voltam akkor nem érdekelt... gyerek fejjel nem tartottam fontosnak, ez lehetett az oka annak, hogy mikor mondták a szüleim, nem jegyeztem meg. Később átkerültem Xeno-hoz, ott eleinte észre se vettem... hiszen már hozzászoktam a sima Geralt névhez. Most már az egyik életcélom, hogy kiderítsem a nevem... volt aki ez miatt furán nézett rám, - például a vén druida - de én fontosnak tartom. S ma már bármit megtennék érte...

Jellem: Egyik fő tulajdonsága a komolysága, ami talán a múltjának köszönhető. Humora… inkább csípős megjegyzései vannak, ha valaki mond valami hülyeséget.
Kitartó, és általában eléri a célját. Nehéz megszerezni a barátságát, és a bizalmát. Első pillanatra mindenkiben az ellenséget látja, de akit a barátjának hív, azzal nagy dolgokat csinálhatnak, vihetnek véghez. Taktikus, szeret terveket csinálni, néha még unalomból is szokott. Bár unalmában inkább feltölti annak a 7 bájitalnak az üvegét, amit mindig magánál hord. Szeret kísérletezni, de ezt is csak ésszel. Nagy kalandvágyó, nem szereti a nyugalmat. Szeret színpadias, filmbe illő lenni. A látványra sokat tesz. Bátor, de gyorsan észreveszi azt, ha valami lehetetlen, s akkor lefékez. Soha nem akart vakmerő lenni.

Kinézet: Válláig érő hófehér haj, narancssárga szem, és a teli sérülésekkel való teste… ezek a „legkülönlegesebb” külső tulajdonságai. Magas, jóképű, ám ezeket nem használja ki. Izmos felsőteste van, ám amiről könnyen felismerhető, hogy a vállán van egy harapásnyom. Ezt még egy vérfarkastól szerezte… szerencsére még előtte bevette az ellenmérget, amit Xeno még elsőnek tanított neki bájitalok terén. Az erdő nyüzsgött a farkasoktól, és nem lehetett tudni, hogy vérfarkas is van-e ott. Mivel edzett, karjai is izmosak, erre a tulajdonságra szüksége is van, mivel a kardja csak igen erős embereknek ajánlott. Övében különböző helyek vannak a főzeteknek, amik törésmentes üvegben vannak. Csak akkor hordja a hátán a kardot egy bőr tokban, ha szüksége lesz rá aznap.

Pálcája: 5. születésnapjára kapta szüleitől, azóta megőrizte:
Fa: Akácfa
Mag: Főnixtoll
Hüvelyk: 11

Állat: Van egy nagyon öreg baglya Xeno házában, ( ami időközben Geralt-é lett. ) ám csak nagyon néha használja. Szereti személyesen intézni dolgait.

Elemi Mágia: Éteri Erők mágiaforma (Uralommágia)
A karakter képes megállapítani, hogy mások milyen varázslatra készülnek, még akkor is, ha nem hallják a varázsszót, képesek egy varázslat hatását semmissé tenni, vagy rövid időre megszüntetni mások (és ezzel) saját mágiáját egy szobában.


A hozzászólást Geralt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 21, 2011 9:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptySzomb. Május 21, 2011 9:10 am

Először is: most E/1 vagy E/3? Ezt döntsd el légyszíves és úgy fogalmazva írd át az előtörténetet. Bármelyik jó, de akkor válassz, és maradj is meg az mellett, a játékaid során is.

Másodszor: aranyvérűek közé nem születik mugli. Kviblnek hívják a varázsló családba született varázstalan gyermeket, aki ha tud bájitalokat főzni, nyilván varázsolni is megtanulhat, ahogy azt írtad is annál, hogy mi a cél. De akkor ezt nyilván a szülei is tudták szóval ezt tisztázd kérlek. Hogy akkor most miért is dobták ki. Vagy akkor mondjuk csak a druidánál tanult meg a bájitalokkal bánni. Vagy valami.
Érdeklődve várom a javítást, mert érdekes karakternek ígérkezik.


Edit: Kim Kaguya
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy erősnek érzem hogy egyből az örök életet szeretnéd elérni, holott erre az oldal legerősebb mágusa sem képes egyenlőre. Ezt kérlek gondold át egy kicsit. Emellett annyit kötnék még bele, hogy a Leadert ha lehet ne emlegesd az ő tudta nélkül, mert Játékos karaktert beleírni a megkérdezése nélkül udvariatlanság.
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptySzomb. Május 21, 2011 9:44 pm

Kijavítottam, átírtam E/1-be de a kinézetet és a jellemet nem írtam át... szóljatok ha azt is át kell.

A profilnál az évfolyamot és a kviddicset hogy vehetem ki? Bocs, hülye vagyok hozzá Very Happy
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptySzomb. Május 21, 2011 11:31 pm

Azt sehogyan, de megcsinálom neked.
Vissza az elejére Go down
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptySzomb. Május 21, 2011 11:55 pm

Köszi!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptyVas. Május 22, 2011 3:01 am

Nos miután megtörténtek az átírások, a történetedet elfogadom, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Geralt
Felnőtt
Felnőtt
Geralt


Férfi Kor : 33
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 16
Tallérok : 0
Pontok : 0

Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt EmptyVas. Május 22, 2011 4:22 am

Köszi!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Geralt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Geralt   Geralt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Geralt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: