Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElső szám EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Első szám Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Első szám EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Első szám EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Első szám EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Első szám EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Első szám EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Első szám EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Első szám EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Első szám EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Első szám EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Kim Kaguya
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Ted Forrester
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
James Miller
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
William Quentin Watson
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Sindy Logan
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Hannah McDowal
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Chris Martines
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Solaria Luthia
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Daniel Reed
Első szám Vote_lcapElső szám Voting_barElső szám Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Első szám

Go down 
SzerzőÜzenet
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Első szám Empty
TémanyitásTárgy: Első szám   Első szám EmptyCsüt. Május 05, 2011 7:25 am

A Pain fivérek Angliában?

Lapunk tudtára jutott, miszerint angol járókelők, két alakot láttak, akik kísértetiesen hasonlítottak az Amerikában garázdálkodó Pain testvérekre. Később az amerikai hatóságok megerősítették hogy mostanában nem adtak magukról jelet a testvérek, így valószínűleg igaz az a feltevés, hogy Angliába utaztak lapunk számára ismeretlen okokból.
Armyn és Cyrus Pain-ről nem sok mindent tudunk mondani, csak a temérdek rémesebbnél rémesebb tettük állít nekik néma tanúbizonyságot . Állítólag az erőszak iránti vonzalmuk a tragikus múltjukból adódik, bár erről leginkább csak találgatások folynak, senki nem tud bizonyosat mondani.
A minisztérium és az Aurorparancsnokság arra kéri a lakosokat hogy fokozottan figyeljenek, és ne feledjék el esténként az ajtókat lezárni, és bűbájjal kezelni.

Nagyszabású kiállítás

A Mágiaügyi Minisztérium különtermében a mai napon egy korszakalkotó eseményre kerül sor. Eddig politikai körökben nem volt szokás támogatni a művészetet, azt meghagyták az aranyvérű, hagyományokat ápoló felsőbb körökre. Ma azonban a Miniszter Úr kifejezett kérésére, megnyit a tárlat.
Régi, mágikus ereklyék kiállítása, amit különböző, nagy múltú családok, a Mágikus tárgyak, hagyatéki alosztálya és a kuratórium bocsájtott a kiállítás szervezőinek rendelkezésére. A kiállítási tárgyak között úgy hírlik megtekinthetjük majd, magának a nagy Merlinnek néhány relikviáját is. Mind érdeklődve várjuk a kiállítást, amiről ezeddig még a szervezők kiléte sem szivárgott ki. Holnapi számunkban, további részletekkel szolgálunk.


A Children of Devil újra nyeregben – Július elején jön az új album

A sikerbanda folytatja útját a csúcsra, júliusra albumot terveznek, ezzel együtt pedig koncertet. Sok meglepetés várja a rajongókat, erről kérdeztük Chezz Princetont, a zenekar basszusgitárosát.

Reggeli Próféta: Üdvözlöm Mr. Princeton. Engedje meg, hogy feltegyek pár kérdést. Esetleg tegezhetem?
Chezz Princeton: Hellócska. Tegezni? Hát persze, elvégre nem vagyok ám olyan öreg, nyugodtan szólítson csak Chezzynek ahogy általában mindenki.
RP: Rendben, akkor szia. Szóval az első kérdésem: Mióta vagy a CoD frontembere?
CP: Én is tegezhetem magát? És az infó téves, nem a frontember vagyok az Latisha kedves énekesnőnk, én csak a sajtós vagyok, amúgy meg a basszeros. 2007-től vagyok a CoD-al, előtte egy kisebb bandával voltam szintén gitárral, de az hamar feloszlott.
RP: Persze, nyugodtan. Ó, akkor elnézést. Milyen a kapcsolatod a csapat többi tagjával?
CP: Nagyon jó, tulajdonképpen az egész csapat közvetlen egymással, és őszinte, ami egy fontos jellemző egy bandában. Nemrég azonban új tagot vettünk be köreinkbe, és úgy tűnik neki is sikerül felvennie a mi pörgős stílusunkat, és beilleszkedni közénk. Jareddel közelebbi a viszonyom, régi barátok vagyunk, és már az előző bandában is együtt zenéltünk, és megmaradtunk barátoknak.
RP: Ki az új tag? Lehet róla többet is tudni?
CP: Végül is úgy terveztük, hogy a következő koncerten mutatkozik be, mint szintetizátoros. Egy lány az illető Sylen de Honas.
RP: Értem, akkor szerintem a CoD rajongók már most várják a koncertet. Mikor is lesz?
CP: A pontos dátum még nincs kitűzve, de mindenképpen július elejére szeretnénk időzíteni, ugyanis akkor jön ki az új album is, és azokat a számokat is visszük majd a koncertre.
RP: Az új album tartogat valami újdonságot?
CP: Igen, bátran mondhatom, hogy igen, ugyanis az új albumot kicsit pörgősebbre alkotjuk, van benne régi és új hangzás egyaránt, és a nagy könyörgések után az én hangomat is lehet majd hallani az egyik dalban.
RP: Kíváncsian várjuk. Lesz albumdedikálás is a közeljövőben?
CP: Persze, szeretnénk megadni minden kedves rajongóknak az alkalmat hogy aláíráshoz jusson, mivel mi fontosnak tartjuk, hogy jó viszonyban legyünk a közönségünkkel. Elvégre annak ellenére, hogy zenélünk, és bejön, mi is csak emberek vagyunk, méghozzá nem is olyan öregek.
RP: Jó taktika. Chezzy, köszönöm a válaszaidat.

-davis-


//Interjúalanyok jelentkezését várjuk, vagy ötleteket, hogy miket látnátok szívesen az újságban. Jelezni PMben nálam!//
Vissza az elejére Go down
 
Első szám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Második szám
» Első emeleti folyosó
» Az első lépések után...
» Első Famine tábor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Reggeli Próféta-
Ugrás: