Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Katakombák

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

TémanyitásTárgy: Katakombák   Hétf. Márc. 21, 2011 6:28 am

Bár valamikor hosszú egyenes folyosók szőhették át a városrészt, mára már a rengeteg félresikerült varázslat és elrejtőzni kívánó varázsló kanyargó, düledező falú, ablaktalan útvesztővé alakította. Néhány helyen a falakban szarkofágok, néha kisebb pihenők és senki sem tudhatja ki bújik meg a következő sarok mögött.

Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor

Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Hétf. Márc. 21, 2011 6:33 am

A kis csoport komolyabb sérülések nélkül úszta meg a kellemetlen földet érést, azonban néhány kificamodott csuklót, és zúzódást helyre kell rakniuk, mielőtt tovább indulhatnának. Onnan pedig rajtuk áll, hogy a jobbra, vagy balra kanyarodó folyosót választják-e.
//az irány eldöntésének függvényében folytatódik a kaland, szóval jussatok egyetértésre légyszi.//
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Hétf. Márc. 21, 2011 6:49 am

-Más esélye nincs arra hogy kihozzuk innen. Vagy bízik bennem, és kijön, vagy itt marad, és ki tudja mit tesznek vele a többiek. *Hangzik a válasz Chezzynek... Deh, Ralph ikre most alaposan felhúzott. De előtte felhúzom a szemöldököm Sylen válaszára. A tanácsban mondtak valami ilyesmit, még olyan 100 évvel ez előtt... Akkor még csak röhögtem rajta, de tényleg igaz.*
-Te... tudatlan kölyök. Fogalmad sincs milyen vámpírnak lenni, szóval addig tedd a szádat alapállásba, sarkakat össze és kövess. De ha gondolod szívesen éjjelilényt varázsolok belőled, és még csak meg sem kell erőltetnem magamat. De szívesen itt hagyom a kis csapatot, és mehetsz amerre látsz. Garantálom, az első percben elfognak mert egy vakmerő kis vakarcs vagy, semmit nem tudsz az életről. Szóval ajánlom, hogy ne hátráltass a bosszúddal amíg meg nem mentettük a testvéred életét... Jah és még valami. Látom nem vagy tisztában a vámpírokkal. Szívesen meginterjúvolhatsz, ha kihoztuk Christ... *Semmi indulat nincs a hangomban, pedig legszívesebben kitekerném a nyakát. Hátranézek, és aztán elindulok abba az irányba, amerre Sylen mutatott. Meglep hogy beszakad alattunk az út, de én talpra esek.*
-Persze, segítek. *Bólintok egyet, majd leveszem a szagot...*
-Héj kölyök, nem tudsz valami szagtalanító varázslatot? Irgalmatlanul büdös van itt lent... *Közben még egyszer megszagolom.*
-Rendben.. Merre menjünk... Én azt mondom jobbra, de ha valaki mást gondol szívesen várom a válaszát.*
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

Female Kor : 518
Hozzászólások száma : 108
Pontok : 20

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Hétf. Márc. 21, 2011 9:44 am

-Mason! Nyugodj meg kérlek. Nem kell leharapni a fejét. Teljesen érthető, hogy ki akadt rád, elvégre megtámadtad a testvérét. Viszont Max! A vámpírok, ha már nagyon éhesek Bárkit megtámadnak, bele értve a legjobb barátjukat. A testvéred egyben van, és nem lett vámpír, szóval nem kell parázni. Mason. Te meg időben étkezzél!-Osztja ki a két ellenséges felet, ellentmondást nem tűrő hangon. Sylen érezte az indulatot Masonőn.
-Max! Vámpírnak lenni nem olyan fenékig tejfel. Nagy részünk nem önszántunkból lesz az, és még vadásznak is ránk. Mind a két oldalon, plusz a lycantrópok.-Teszi még hozzá, hogy Max tisztában legyen a dolgokkal.
-Nem igazán tudom merre menyünk. Ez a bűz elnyomja a szagokat.-Még egyet bele szippant a kötésbe.
-Mivel Mason a helyi a jobb oldali irányra szavazok. Ja és Mason. Majd ha megtaláljuk a testvérét, valahogy el kéne fedni az arcodat. Nem hiányzik, hogy a rémült kölyök meg nehezítse a mentő akciót.-Elmélkedik a stratégián Sylen, de persze ez majd elválik, ha oda jutnak.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

Male Kor : 28
Hozzászólások száma : 174

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Kedd Márc. 22, 2011 5:23 am

*Alig tett egy lépés, mikor kénytelen volt visszaballagni, mivel nekiálltak ölni egymást.*
- Skacok, én aztán nem akarok beleszólni, de azt hiszem erre van most a legkevésbé szükségünk és időnk. Aláírom, naná hogy nem könnyű vámpírnak lenni, de ezt már meséltem is neked, Mézi, szóval te tudod. *pillant a vámpírra, kivételesen komoly képet vágva a dolgokhoz. Aztán Maxhoz fordul.*
- Meksz, megértem mit érzel, de próbáld meg felfogni úgy a dolgot, hogy Mézi most teszi éppen jóvá a bűnét, azzal hogy segít neked megkeresni a testvéredet, úgy vélem ez igazán, tiszteséééééé *szakad belé a mondat, mikor a föld megreped, és egy pillanatig egyensúlyoz a repedező köveken, majd beszakad, és egy kiáltással zuhanni kezd, majd keményen landol valami még keményebb helyen. Ahogy a hangból meg tudja ítélni, mint egybe vannak. Kicsit megrázza a fejét, hogy ne szédüljön, és óvatosan megmozgatja magát, hogy minden működik-e. A jobb csuklónál akad el, az ugyanis csúnyán kificamodott. Vesz hát egy mély levegőt, felpillant mintha erőt akarna kérni, és egy hangos kiáltással visszarántja a csuklóját.
- Sorry, skacok, csak a csuklóm raktam vissza *magyarázkodik hogy ne ijedjenek meg, komoly baja nincs, majd a tanácskozáshoz csatlakozik.*
- Szerintem is mehetünk jobbra, én bízok Mézi és Syl orrában szal' *vonja meg a vállát, neki jó a jobb, ami mindig jobb mint a bal.*
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 24
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Kedd Márc. 22, 2011 6:06 am

*Számított arra, hogy kap egy alapos kiosztást mindenkitől azért, amit mondott. Nem gondolta teljesen komolyan, csak a hirtelen felindulás és Chris iránti aggodalom beszélt belőle. Ezt a többiek tudtára is adja.*
-Jó aláírom és sajnálom az egészet amit mondtam. Tudom nem fogadható el az mentségnek, hogy hirtelen felindulás és testvérem iránti aggodalom beszélt belőlem, de ez az igazság. Hiába utálom, meg jó szekálni, piszkálni, szívatni, hülyülni, bajba keveredni vele, attól még az ikertestvérem és nem úgy tekintek rá, mint egy testvér, hanem, hogy a lelkem egy része egy másik testben. Még egyszer sajnálom. *Magyarázkodik Mason-nek, majd nyújtja a kezét békülés képen. Erre azonban nem kerül sor, mivel beszakad alattuk a föld. Próbál egyensúlyozni, de nincs nagy esélye és a többiekkel együtt zuhan. A esés pár zúzódással megúszta, de az ordítást hallva, a hang irányába pillant. Chezzy magyarázkodik, így egy kicsit megnyugszik. A szagtalanítás kérésre egy kicsit elgondolkodik. A Roxfort-ban tanult egy búbájt, de nem nagyon emlékszik.*
-Hát megpróbálhatom. Desodorizar *Reméli, hogy ezzel talán tudott segíteni egy kicsit.*
-Nagy választásom úgy sincsen, menjünk jobbra. *Vonja meg a vállát. A többiek választották az utat, meg amúgy is, a vámpírokban kénytelen megbízni, bármennyire sem szívleli Mason-t.*
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Kedd Márc. 22, 2011 6:22 am

Mivel a csapattagok egyezségre jutottak, így közösen indulnak a jobb oldali folyosó irányába, amiről jelenleg csak annyit lehet megállapítani, hogy sötét és hideg. Max szagtalanító varázslata ideiglenes hatású csupán, mivel sokkal nagyobb varázserő kellene, hogy az évszázadok porát, a fojtó föld- és hullaszagot eltüntessék. A vámpírok számára kissé zavaró, de nem okoz nekik nagyobb problémát.
Ahogy haladnak előre, egy kanyar után kialszanak a pálcák fényei, és a sötétben valami megmozdul. Éles csikorgó hang hallatszik, valaki van még lent rajtuk kívül...
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Kedd Márc. 22, 2011 6:34 am

]-Kérlek szépen én eddig is nyugodt voltam.. De ha nem lennétek itt, kitekertem volna a nyakát. *Hümmögök egyet, aztán megvakarom a fejemet.*
-Mindennek amit mondasz súlya van, és előbb gondold meg mit mondasz... Amint mondtam, egy vakarék vagy, aki vajmi keveset tud az életről... Csak azért jöttem el veletek, hogy rendezzem a számlámat. Egyébként meg... A bátyád vagy az öcséd, nem tudom ki az idősebb, már találkozott velem, és egy haja szála sem görbült. Másrészt meg ígéretet tettem, hogy nem bántom az iskola diákjait... *Vázolom fel, de a kezemet nem tartom oda. Nem kell nekem a békéje.*
-Nem kell eltakarni az arcomat. Ha sérült, akkor el kell hogy veszítse az eszméletét, mert a menekülésben csak hátráltatna. Ha meg nem, akkor tud jönni a saját lábán is. *Gondolkodok egy kicsit előre.*
-Kösz, kölyök. *Szippantok bele a levegőbe, és a vér szagát már érzem mögülem is, és jobbra mutatok.*
-Nagy valószínűséggel a helyes út arra van. Szóval felkészültetek? Akkor indulás. *Megindulok befelé, hátha követnek. De ekkor valami megmozdul.*
-A francba... Mindenki nagyon... ismétlem nagyon figyeljen.. Sylen, te ügyelj Chezzyre és a kölyökre. *Közben körbekémlelek... Mivel a sötétben jobban látok mint a többiek, így tudok tájékozodni.*
-Nem vagyunk egyedül, van egy olyan érzésem.
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Szer. Márc. 23, 2011 5:41 am

Mikor le érkeztek a zuhanás után Sylennek nem esett baja, elvégre ember feletti fizikai ereje, és álló képessége van, de mikor Chezzy fel kiállt, rögtön oda kapja a fejét.
-Jól vagy?-Kérdezi meg anyáskodó hangon, de látja, hogy más baja nincs. Oda megy és megnézi a vissza rakott csuklót.
-Hát erre majd kell egy kis borogatás, ha ki jutottunk innen.-Jegyzi meg, szinte csak magának. Aztán elindulnak a helyesnek vélt irányba. Sylen is hamar meg érzi, hogy nincsenek egyedül. Megfogja a keresztet, amibe a kaszája van el zárva, de még nem hívja elő. Csendben közelebb húzódik a halandókhoz, és minden egyes mozdulatot figyel. Sylen is jól lát sötétben, elvégre félig vérszívó, de Mason biztos jobban lát, mivel ős teljesen az. Nem sok szagot érez, elvégre a szagtalanító bűbáj nem működik túl jól, de érzi valaki másnak is a szagát, csak nem tudja merről. Közben tovább követi Masont, ügyelve a többiekre.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Márc. 24, 2011 7:41 am

- Jól jól, csak kirándult a csuklóm a helyéről, de visszatettem * szólal meg a sérült, és felzárkózik a többiekhez. Mikor mozgást hall, megdermed, ezt még az ő füle is meghallja, és megszólal.*
-Skacok, ez miez? Valami baziliszkussz mászkál a csatornában? *próbál humorizálni, és zsebébe nyúl, ahová még odafent mentette el a gitárját, lekicsinyített formában. Nem akarta hogy baja essen a kedves hangszernek. Mással nagyon nem tud segíteni a csapatnak, esetleg fényt bűvölni tud. *
- Megpróbáljak fényt idézni? *veti fel az ötletet.*
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Márc. 24, 2011 9:00 am

-Jól van felfogtam. Nem kell skandálni a dolgot, elsőre is megértem. Nem vagyok lassú felfogású. Meg amúgy már mondtam, hogy sajnálom. A bátyám, és ezt a részt valahogy kihagyta, mint általában minden fontosat. *Húzza el a száját, majd a vállát is megvonja. Chezzy ordítására, Sylen azonnal odamegy. Talán próbálkoznia kellene a gyógyítással, így meg is kérdezi.*
-Megpróbáljak enyhíteni a fájdalmon? Veszteni nem fogsz vele. *Tekintetét Chezzy-re szegezi, majd, ha válaszolt, akkor fog cselekedni. Ha engedi, akkor összpontosítja az energiáit a kezeibe, majd átáramoltatja Chezzy csuklójára. Ha nem engedi, akkor folytatja az utat a többiek után.
A neszre nem lesz figyelmes, túlságosan is elvan foglalva a gondolattal, hogy mi lehet Chris-el. Csak akkor kapcsol, mikor a többiek megemlítik.*
-Mi történt? Valami baj van? *Érdeklődik, remélve, hogy Mason nem szedi le miatta a fejét. Pálcát ragad és, ha szükséges, akkor védekezik.*
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Vas. Márc. 27, 2011 6:31 am

A sötétség a próbálkozások ellenére sem oszlik szét, a csikorgó hang azonban megismétlődik, ezúttal hangosabban, majd egy határozott káromkodás hallatszik valahonnan és léptek koppannak a porlepte padlón.
- Ki zavarja a sírok nyugalmát? - a kérdés rekedt torokból érkezik, mintha az illető régóta némaságba burkolódzott volna. - Ha halandó merészel zaklatni, súlyos árat fog fizetni érte!

A csapat tagjai jobban teszik ha kiderítik, és megbékítik a váratlan akadályt, ha tovább akarnak menni.
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Hétf. Márc. 28, 2011 3:02 am

-Nyugodalom, van, nem skandáltam, csak közöltem a tényeket. *Vonom meg a vállamat, majd körbenézek.*
-Csak siess, ebben a percben sem vagyunk biztonságban. *Szólok hátra.. Igen, itt senki nincs biztonságban... Hell Cityre ez jellemző.*
-Igen, baj van, méghozzá nem is kicsi. Figyelj Sylenre, nagyon, ő vigyáz rátok. *Pillantok hátra, de aztán megszólalok.*
-Kalandorok vagyunk, négyen! Messziről jöttünk e tárnákba, hogy egy társunkat, akit elraboltak megmentsük. Kérlek engedj át! *Igen, én jobban látok mint Sylen, de azt nem tudom merről jön a hang.*
-Ha előbukkan, ne fogjatok rá pálcát! Meg tudjuk beszélni... Legalábbis remélem. *Adom az instrukciót a többieknek.*
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Hétf. Márc. 28, 2011 11:50 pm

Sylen odafigyel minden apró neszre, de nem tudja beirányozni a hang forrását. Az egész terület visszhangzik, és emiatt nem lehet betájolni. Az egyik kezét a kereszten tartja, hogy azonnal tudjon cselekedni, ha támadás érkezne. A pálcát egyenlőre békén hagyja Mason utasításai szerint. A többieket terelgeti, és a körölöttük történő eseményekre figyel, végül ő is megszólal.
-Csak át utazóban vagyunk. Nem állt szándékunkban megzavarni a holtak nyugalmát.-Mondja alázatos, bocsánat kérő hangnemben, az idegennek. Reméli, hogy megtudják beszélni a dolgot. Nem szeretne harcolni, egy ismeretlen ellen.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Szer. Márc. 30, 2011 5:17 am

*Csak pislog, hogy most mi van, mivel ő később hallja meg a hangot, lévén teljesen tökéletesen emberi. Semmi bizalomgerjesztő nincs abban a mély morgásban, és neki még a tarkóján is égnek merednek a szőrszálai. *
- Igazán elnézést, ha esetleg felébresztettünk tudok zenélni, szívesen eljátszok pár altató dalt - ajánlja fel, és kis híján egy álltó helyében pofára esik. Nem egy Rambo alkat az biztos, fogalma sincs ilyenkor mi van. Azt nem teszi hozzá hogy ember, bár biztos benne, hogy a lény rá fog jönni, ha természetfeletti, akkor nyilván megérzi hogy ki a vámpír és ki nem.*
- Srácok, az ugye nem normális állapot, ha nagyon rossz előérzetem van, ugye? - *suttogja Mézi felé, akiről úgy véli ebben a sötétben hogy ő áll hozzá a legközelebb. Próbál pár lépést tenni, de akkor meg valami nagy szőrcsomóba botlik, és rájön hogy az valószínűleg Sylen haja lesz, és átöleli a lányt hátulról, és észre sem veszi hogy keze illetlen helyekre tévedt.*
- Oh, megvagy *szólal meg, örömében hogy megtalálta Sylent.*
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Szer. Márc. 30, 2011 7:07 am

*Mason szavaira elhúzza a száját. Nem tetszik neki ez a helyzet. Ha nem jutnak ki innen, akkor nem fogják tudni megmenteni Ralph-ot. A hangokat hallva megijed egy kicsit, de próbálja nem kimutatni. A pálcáját leereszti, de azért a kezében marad, biztos ami biztos. Ő inkább nem szólal meg, mert a végén lebuktatja magukat és ez nem lenne valami kegyelmes megoldás. Próbálja megtalálni Sylen-t a sötétben. Nem maradt le túlságosan tőle, így pillanatok alatt beleütközik valakibe. Chezzy hangját hallja, így tudja, hogy némileg biztonságban van, ha már megtalálta legalább őt, ha mást nem is. Csendben várja, hogy mi is lesz, felkészülve minden eshetőségre.*
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Márc. 31, 2011 7:36 am

- Furcsa, nagyon furcsa társaság vagytok ti... - mormolja az ismeretlen, aki tökéletesen látja kikkel van dolga. Szemügyre veszi a vámpírszerű lényeket és a két halandót.
- Mit kerestek itt? - kérdezi, majd meggondolva magát, visszatér a morgáshoz. - Nem is fontos... Ismeritek a szfinx legendáját ugye? Na hát, ha megoldjátok a rejtvényemet, tovább engedlek titeket.
A csapat tagjai nem látták, de az alak furcsán elmosolyodott.
- Ha körülöttem vagy,
Sosem vagy egyedül,
De ha elbújok,
A barátod menekül.
Én vagyok a remény,
Ha elbújik a fény...
S végül még egy,
Itt lenn, múlhat létemen a léted
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Márc. 31, 2011 8:02 am

-Hmm, a vámpírok magukban is furcsák... *Mosolyodok el halkan, és gondolkodóba esek...*
-Egy személyt jöttünk kiszabadítani, a legkisebb tag bátyját. *Válaszolok rá.* -Igen, ismerjük, több mint valószínű... *Ekkor meghallom ezt a rejtvényt... Hmm, ez furcsa bár van ötletem.*
-Ez egy őrangyalról szól, vagy védelmezőről, és annyit tudok hogy ez te lehetsz, illetve köze van hozzád. Nos, nézzük: Ha körülöttem vagy, sosem vagy egyedül... Ez eddig világos. De ha elbújok, A barátod menekül... Hmm, ez kapcsolódik ide. Én vagyok a remény, ha elbújik a fény.. A fény kialudt tehát az egyetlen megoldás, ha valahogy bízunk benned. S végül még egy, itt lenn, múlhat létemen a léted... Az életünk függhet rajtad... *Bogozom tovább.*
-Ha jól sejtem védelmező vagy. *Talán ez jó lesz. Ha meg nem... De hagyom a többieket is gondolkodni.*
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:17 am

A furcsa társaság megjegyzésre, csak csöndben elmosolyodik. Az egész csapatból, talán ő a legfurcsább szerzet.
-Csak egy gyereket akarunk haza vinni...-jegyzi meg halkan. A keresztet elengedi, mert úgy gondolja, itt most nem lesz szükség a fegyverérére. Az ismeretlen egy rejtvényt tesz fel nekik, amire ha jó választ adnak meg, akkor tovább állhatnak. A szfinx legendáját ismeri, és ahhoz hasonló rejtvényt kapnak, amire Mason egyből ki is tálalja a megfejtést. Sylen is erre gondolt, és más nem is jut az eszébe, ami lehetséges válasz enne. Bölcsen hallgat, közben tovább keresi a hang forrását. Egy árnyat lát néha elsuhanni, de semmi többet. Még az ő félvámpír szemei sem tudják meglátni az ismeretlent.
-Részemről is a védelmező tűnik a lehetséges megoldásnak.- Jegyzi meg Sylen halkan Mason után.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:40 am

Gondolkodik a rejtvényen, és Sylen hátára gyógyulva járatja az agyát, de sajnos az ő megoldása messze áll Méziétől, és Sylenétől.
- Hát nem tudom, de szerintem ennek nem sok köze van semmilyen védelmezőhöz, egyáltalán ez hogy jött most ide Mézinek? - suttogja Sylen fülébe, nem akar hülyeséget fennhangon mondani, így inkább csak előbb a lánnyal beszéli meg, és tudja hogy ezt a vámpír is hallotta.
- Szerintem ez inkább olyasmi lehetne, mint a levegő, vagy a fény, mivel ugye ha nincsen fény akkor nincsen árnyék is, és a sötétben jól jönne a fény... - fejti ki az ő gondolatmenetét, ami elég extrémül távol áll a többiekétől. Körbepillant, de nem sok eredménye van, ugyanúgy nem lát néhány körvonalnál többet mint eddig, az is Sylené. A hangokból tudja csak azonosítani hogy hol lehetnek kb a többiek. Így kimondva, elgondolkozik azon, hogy nem is mondott olyan nagy hülyeséget.
- Te mivan, ha nem mondtam akkora hülyeséget és ez lenne a jó megoldás? Szerinted megpróbáljuk vagy maradjunk a védelmezős megoldásnál, bár az nekem sehogyan nem jön ki.... - kommentálja tovább a dolgokat majd elhallgat, még Max nem mondott véleményt, megvárja hát, ő mit mond.
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:54 am

*A rejtvényt hallva elgondolkodik, hogy valami okosat tudjon majd mondani, ha egyáltalán rájön a dologra. Nem nagyon jártas a legendában, így gondjai fognak akadni a helyes megfejtés kitalálására. Az első jónak mondható megoldása, ami eszébe jutott az nem más, mint a saját árnyékuk. De ezt egy alaposan gondolkodás után kizárja, mert ha nincs fény, akkor nincs árnyék. De biztos, hogy köze van magukhoz, csak arra nem képes rájönni, hogy milyen értelemben vagy mi módon. Az orráig sem lát, csak hangokat hallja, így megállapítja, hogy Mason és Sylen egy véleményen van. Chezzy nem mondott még semmit sem, de nem nagyon akar eltérő megoldást mondani, mint a többiek. Elvileg ők az idősebbek. Bár szerinte az árnyék a megoldás, és erősen kitart mellette, mégsem azt fogja mondani.*
-Egyetértek. Szerintem is valamiféle védelmezőről lehet szó. *Mondja ki nem túl nagy lelkesedéssel, de ezt a hangján nem érezteti. Kíváncsian várja, hogy mi lesz a megoldás.*
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Pént. Ápr. 08, 2011 5:21 am

A sötétség jótékony takarásában az ismeretlen megenged magának egy lekicsinylő szájhúzást, hisz régóta fekszik már itt a sírkamrákban és állja útját a szerencsétlen erre tévedőknek, még egyszer sem szórakozott ilyen jól.
- Hát, ahhoz képest, hogy vámpírok vagytok, vagy hát valami olyasmi -*pillant Sylenre fürkészőn, bár ezt nem láthatják * - egyáltalán nem tudtok logikusan gondolkodni. Nem én vagyok a megfejtés, és nem is azt kérdeztem mi lehetek... Őrangyal? Ugyan kérlek... Itt lenn? Miért választanám a sírbolt magányát, a katakombák hűvös földalatti járatait, ha emberi életeket óhajtanék megvédeni?

Utálkozva megrázta a fejét. Még hogy ő megmentsen bárkit is?!

- Ha körülöttem vagy, sosem vagy egyedül... - idézte halkan - s ha elbújok a barátod menekül. Én vagyok a remény, ha elbújik a fény... Tehát ha sötét van - tette hozzá, egy kis könnyítés gyanánt. - Egy sötét szűk helyre pottyantatok, ahol a mágiátok mit sem ér, oly kiszámíthatatlan mikor mond csődöt a legegyszerűbb varázslat is... Mi az, amire szükségetek lehet? Egyikőtök közel jár, kicsit közelebb mint a másik, akár kimondta amit gondolt akár nem... Megpróbáljátok még egyszer kitalálni? Hátha ezúttal sikeresebbek lesztek... Tudjátok én nem olyan vagyok mint a szfinx, nem eszem embereket, a vámpíroknak meg kifejezetten undorító ízük van. Bár, ha jobban meggondolom...
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Pént. Ápr. 08, 2011 5:49 am

-Őőő, passzolom honnan jött... *Vakarom meg a fejem, és gondolkozok... Ha most látnám még jobban ezt az izét... Sokat láttam már, de ilyet még nem..*
-Chezzy.. Mond hangosan... Lehet a te megoldásod lesz jó! A fény nem hiszem hogy jó lenne, de... Az árnyék sem, mert anélkül nincs fény... Szóval, a levegő lesz az.. Legalább is remélem. *Kis hatásszünetet tartok, és megvárom h Chezzy mondja, de ha nem mondja akkor majd mondom én.*
-Maradjatok mögöttem, és gondolkozzatok, valahogy csak továbbmegyünk... Hmm, nekem kifejezetten rossz ízem van, és Sylennek sem jobb, ahogy tudom...
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Pént. Ápr. 08, 2011 7:23 am

Mikor Chezzy először rá telepedett a hátára, nem vett észre semmi hasonlót, de ahogy most az előbb a fülébe beszélt, érezte, hogy valami nincs jó helyen. Eddig feszülten figyelt, az ismeretlenre, de amikor Chezzyre terelődött a figyelme, egyből tudatosult benne, hogy a srác a melleibe kapaszkodik. Enyhe pír húzódott az arcára és megfogta a srác kezeit, amiket felemelt, és egy enyhe vállrándítással, elengedte. Ezzel ledobva Chezzy-t a kemény talajra, mint egy homok zsákot, majd ezek után, vissza terelte gondolatait a feladványra.
-Nem hiszem, hogy túl jó ízem lenne...-Jegyzi meg halkan, majd ismét a versen agyal.
~ A fény nem lesz jó. Az árnyék sem lehet a megfejtést. Az őrangyalt kilőhetjük, és a holtak őrzője sem illik bele. Chezzy gondolat menete alapján, a tűz esélyes megoldás lehet.~
A levegőt, is lehetséges megfejtésnek tartotta, de most a tűz gondolata dominált. Egyenlőre nem mondott semmit, csak lehajolt Chezzy mellé, és a fülébe súgta halkan.
-Legközelebb figyelj, hova nyúlsz...-Súgta a fülébe, hátborzongató, jeges hangon, amitől még egy sorozat gyilkos is sikítva futott volna haza.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   Pént. Ápr. 08, 2011 7:36 am

Figyelmesen hallgatja a többiek gondolatait, és közben neki fel sem tűnik hogy hol járnak a kezei, mivel nem rosszból, vagy nem szándékosan fogta meg Sylen melleit, hanem csak véletlen. Mikor ledobják a földre, megnyekken, és belegondol hogy ezt miért kapta, de ekkor a fülébe suttognak gyilkos hangon, még a tarkóján is vigyázzba vágódnak a szőrszálak, miközben lassan lábra áll, nem ütötte meg magát, csak tudomásul veszi a dolgot.
- Ehm, elnézést kérek, de eskü nem volt szándékos - suttogja vissza, és ha lehetne valamit is látni, akkor látható lenne, hogy az ő arca is piros lett egy kicsit. Nem akart ő rossz helyen nyúlkálni, csak éppen semmit nem látott, hogy hova nyúl.
- Szerintem én értetlen lennék neked - mosolyodik el, ez hallatszik a hangján is, valahogy félelemérzete nincsen, inkább csak izgatott.
- Hát szerintem a fénnyel kapcsolatos a megoldás, és meg merném tippelni hogy ez a tűz, mivel ha fény van, akkor az ember nincs egyedül, mivel az árnyéka ott van vele, de ha nincs tűz, vagy fény, akkor az árnyék is eltűnik, és akkor az ember egyedül marad. - fejtegeti, és megpróbál arrafelé nézni, amerre a furcsa lényt sejti.
- Szóval a tűz még lehet a remény szimboluma, legalábbis ha valaki valamit nagyon szeretne, mindig kis tüzet gyújt, vagy mécsest vagy valami hasonlót. - fejezi be, mivel a sok komolytalanság mellett akad értelmes gondolata, de ezt szereti mindig eltitkolni, hogy a móka mester arca látszódjon.
- Szerintem ez a végleges megoldás, a tűz. - jelenti ki kis gondolkozás után, és megkérdezi.
- Nah, jó vagy kezdjünk el futni?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Katakombák   

Katakombák
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next