Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFarkas - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Farkas - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Farkas - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Farkas - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Farkas - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Farkas - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Farkas - Page 2 Vote_lcapFarkas - Page 2 Voting_barFarkas - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Farkas

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 9:30 am

*Ő sem tud betelni Larina-val. Már a puszta jelenléte is segít abban, hogy elfeledje a testvérét pár órára. Annak is kifejezetten örül, hogy megint nincs senki a szobában, így megint kettesben lehet a lánnyal. Larina kijelentésén csak pimaszul elvigyorodik, mivel már nem tud mit hozzá fűzni és ismételni meg nem akarja magát, mivel nem papagáj, hogy megtegye.*
-Hát még mindig nem jut eszembe semmi sem. Nem kell féled, egy percig sem hittem, hogy csak azért szeretsz, mert megkapod azt, amire vágysz. Én hiszek abban, hogy más végett szeretsz. *Pimaszkodik, majd élvezi, hogy Larina a nyakát csókolgatja. Miután leállt, Max kezdi el csókolgatni Larina nyakát.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 5:12 am

* Figyelmesen figyelem, hogy Max mit is tud még nekem mondani. Mikor végig mondja, amit akart hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon. *
- De persze az sem mellékes dolog. * Suttogom halkan, mert ami azt illeti nem semmi amit velem szokott művelni. *
- Már megint rosszalkodni akarsz? * Csillogó szemekkel kérdezem meg, mikor elkezdi a nyakamat csókolgatni. *
- Pedig én ma jó akartam lenni. De úgy látszik, mikor veled vagyok nem tudok jó lenni. * Elnevetem magam, mert közben ránéztem az asztalra, ami sok kellemes emléket okozott nekünk. Majd vissza pillantok Maxra és várom, hogy most mi is fog történni. Mert szeretném ha Ő irányítana, végül is Ő a férfi, de ha végképp nincs semmi ötlete, akkor kezembe veszem én a dolgokat. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 7:54 am

*A kijelentésen elvigyorodik, majd megcsókolja ismételten a lányt.*
-És kimondta, hogy nem maradhatsz jó?? Én nem szeretném, ha rossz kislány lennél. *Osztja meg a véleményét. Észreveszi, hogy Larina tekintete az asztalra vetődik, ami nem zavarja, de most valahogy nem szeretné a dolgot. Még nincs abban a lelki állapotban, és nem akar fájdalmat okozni a lánynak. Felfekszik az ágyra, miközben rántja magával Larina-t. A lányt maga mellé fekteti, majd szenvedélyesen megcsókolja és jó ideig húzza, Egy darabig biztosan nem szakítja meg, csak akkor, ha a lány megteszi.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:08 am

* Akármennyire is akarom már megint, tudom, hogy nincs abban a lelki állapotban, hogy úgymond rosszalkodjunk. De sosem tudhatom, hogy mi lesz a végén. *
- És ha én egy picit rossz akarok lenni? * Hagyom, hogy maga után húzzon, és egy hatalmas csókot kapok tőle. Amit mint mindig most is nagyon élvezek. De nagyon idegszaggató tud lenni, hogy csak csókot kapok tőle, mikor oly közel van hozzám. *
- Megakarsz ölni? * Hatalmas mosollyal az arcomon kérdezem meg. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:36 am

-Ha te szeretnél rossz akar lenni, akkor nem ellenkezek. *Vigyorodik el pimaszul. A csókot élvezi, így nem is akarja megszakítani, de pechére Larina megtette és egy fura kérdést tett fel.*
-Na már megint mit csináltam rosszul?? Nem akarlak megölni. *Furcsállja a kérdést, így fel is ül az ágyon és úgy várja a reagálását Larina-nak.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:42 am

- Ne is ellenkezz. * Mosolyodok pimaszul el. *
- Nem csináltál semmit sem rosszul. * Biztatóan nézek Maxra. *
- Csak hát néha túlzásba viszed és megfojtasz. * Végig nézem, hogy felül az ágyra, nem akartam megsérteni, de hát úgy látszik az lett a vége. *
- Cica, most haragszol? * Oda nyúlok a kezéhez, és vissza húzom magam mellé, ha engedi. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:57 am

*Pimaszul elvigyorodik. Ő nem fog ellenkezni, akármit is akar csinálni Larina, viszont nem szeretne újra hosszú éjszakát. Ezt az egyetlen dolgot fogja csak ellenezni, ha eljutnának odáig.*
-Vagy úgy. Akkor nem csinálok semmi fájdalmasat, vagyis nem szeretnék. *Majd mikor visszarántják, pimaszul elmosolyodik, majd halkan felnevet.*
-De hogy haragszok rád édes. Csak szeretek pimaszkodni. *Vigyorodik el, majd egy csókot ad a lány ajkaira és kíváncsian vár.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 9:06 am

* Be kell ismerni, jók a színészi képességei, már egy percre elhittem, hogy tényleg haragszik rám. *
- Még eddig nem csináltál semmi olyant. * Apró mosoly jelenik meg az arcomon, mikor engedte, hogy vissza húzzam magamhoz. *
- Azt észre vettem. * Gyengén rácsapok a vállára. A csókot viszonozom, de ismét én szakítom meg, mert kezembe veszem az irányítást. Elkapom a kezénél fogva és élvezem a helyzetet, hogy most én kerültem felülre. *
- Még mindig szeretsz velem pimaszkodni? * Kíváncsian kérdezek rá, közben a két kezét gyengén neki nyomom az ágynak. Közben megszakítom a szemkontaktust, mert nem bírom ki, hogy ne érezzem ismét Max szájának puha érintését. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 9:24 am

-Nem is tervezem. *Vigyorodik el ismételten. A pimaszkodásban és a színészkedésben van némi tapasztalata, amit erőszeretettel vet be alkalmakként.*
-Helyes. *Ismételten csak vigyorogni tud. Imádja a lányt, oly annyira, hogy azt el sem tudja mondani. Mikor Larina felülkerekedik, elmosolyogja magát.*
-Őszintén válaszoljak? *Kérdésre kérdéssel válaszol. Tetszik neki a helyzet és egyáltalán nem akar fordítani. A csókot viszonozza, de nem szakítja meg, mert nem tudja, hogy a lány mit fog szólni hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Márc. 08, 2011 9:35 am

* Erre már nem tudok semmit sem szólni, csak helyeslően bólogatok rá. Ha más játszana vele így mint Max, akkor lehet hogy már ideges lennék. De most valahogy élvezem ezt a játékot. Úgy érzem megtaláltam a megfelelő játszó társamat.*
- Az. * Látszólag tetszik neki az új helyzet. De nem sértődök meg, ha esetleg rám szólna, hogy túl nehéz vagyok, vagy csak simán nem tetszik neki ez a helyzet. *
- Igen. Szeretném, ha őszinte lennél. * Ismét csak én szakítom meg a csókot. De csak addig még nem válaszol a kérdésemre. A választól fog függeni, hogy kap-e több csókot ma. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 7:31 am

*Csak helyeslően bólogat, mivel úgy látszik, hogy megint a tetteké a szerep és nem a szavaké. Nem bánja Max a dolgot, de azt sem szeretné, ha Larina beleélné magát a helyzetbe.*
-Még mindig szeretek veled pimaszkodni. *Vigyorodik el a kijelentés után. Mivel a lány rajta van, így mozdulni nem tud, ezért kénytelen lesz megszólalni.*
-És most mit szeretne velem csinálni a tüzes vadmacska?? *Pimaszkodik ismételten.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:07 am

* Nem akarom túlzásba vinni a dolgokat, nem jönne ki jól, ha minden találkozásunknál lerohannám. Akkor az egész úgy jönne ki, hogy csak arra a bizonyos dologra kell, pedig nem.*
- Ha tudnád, hogy mennyire szeretem, azt amikor pimaszkodsz velem. * Meggondolom magam és leszállok róla, nem akarom agyon nyomni. *
- Sok mindent. * Közben mellé bújok, próbálok úgy hízelegni mint egy kis cica. *
- De ma jó leszek és azzal is beérem, ha melletted lehetek. * Átölelem és élvezem, hogy vele lehetek. Olyan mint ha egy szép álom főszereplője lennék. Nehéz elhinni, hogy ez mégis a valóság. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:34 am

*Egy kicsit örül annak, hogy Larina nem támadta le, úgy mint múltkor. Most valahogy nem érzi olyan állapotban magát, hogy még nagyobb örömöt tudjon szerezni a lánynak.*
-Én is szeretem, amikor te pimaszkodsz velem. *Fűzi hozzá a dologhoz. Nem tud betelni Larina-val, így újra megcsókolja, de csak miután leszállt róla. Végre tud mozogni, így ezt kihasználva, átöleli Larina-t. Mélyen a szemébe néz, és ebből csak a lány szavai zökkentik ki.*
-Rendben van. Örülök, hogy megfelel ez a helyzet. *Kis szomorúsággal mondja ezt, mert sejti, hogy a lány megint szerette volna, de Max viszont most nem.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:48 am

* Igazán ebben a helyzetben nem tudom, hogy mit is kell cselekednem. Mert eddig nem volt senki sem az életemben, aki ilyen türelmes volt, mint Max. Hozzá lettem szokva, hogy mindig megkapok mindent amire vágyom. De nála azt is nézem, hogy mi jó neki. És ha neki épp olyan kedve van, akkor tiszteletben tartom a döntését. *
- Én pimasz? Hogy miket nem mondasz nekem. * Vágok meglepődött arcot, kicsit előveszem színészi képességeimet. *
- Most meg meg baj? * Nem tudom mi baja lehet, de azt észre veszem, hogy valamiért szomorú lett. *
- Tudod Cica nekem mindent elmondhatsz. * Könyökömmel megtámasztom a fejemet és úgy nézek az ágyon fekvő szerelmemre. Közben csak remélni tudom, hogy nem komoly az eset.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:02 am

*Ő sem tudja, hogy most mi lesz kettejükkel ebben a helyzetben. Örül neki, hogy nem erőlteti Larina, ezt egy mosollyal nyugtázza is, majd egy érzelmes csókot ad neki.*
-Tudsz te pimasz lenni, ha szeretnél. *Vigyorodik el pimaszul.*
-Nem nincs semmi gond. *Vonja meg a vállát.*
-Tudom, hogy így van. Csak az a helyzet, hogy sejtem, hogy te szeretnéd. Én viszont nem tudnám neked megadni az örömöt ilyen állapotban. Ezért mondtam, hogy örülök, hogy nem erőlteted. *Egy erőltetett mosolyt ereszt meg, majd pislog egyet, majd egyre sűrűbben teszi ezt. Egy kicsit álmos már, ami látszik is rajta. Csendben behunyja a szemeit és elalszik Larina mellett, úgy, hogy mindvégig felé van fordulva.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 9:23 am

* Ahhoz képest, hogy úgymond nem csináltunk semmit, elég gyorsan elment az idő. Mert ha vele vagyok nincs semmi időérzékem. Most már végleg elvette az eszemet. *
- Lehet, hogy ezt a pimaszságot tőled tanultam. * Mosolyodok el Maxra. *
- Remélem is. * Nem tudom, hogy most tényleg mi lett, de az tudom, hogy a vállvonogatás nem túl jó előjel. *
- Nyugi én olyan dolgot nem szeretnék, amit te sem. * Kicsit próbálom nyugtatni Maxot. Ahogy végig mondtam amit akartam, abban a percben elkezdett ásítozni. Csak remélem, hogy nem az én hatásom, elvégre ennyire unalmas én sem lehetek. Legszívesebben felkelteném, de nincs
szívem hozzá. Olyan édes, amikor alszik. Egy darabig nézem még, aztán engem is elkap az álmosság. Gyengén megfogom a kezét és én is elalszok. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 8:47 am

* Érkezik egy bagoly a Farkas hálóba. Ez a levél Max-nak van címezve. *

~ Drága Maxom!
Úgy érzem, hogy mostanában kezdünk eltávolodni egymástól. Vagyis én ezt érzem. Remélem ez a levele nem ábrándít ki belőlem. Nem vagyok elég erős, ahhoz, hogy ezt szemtől szembe mondjam neked, ezért mindent levélben írok le neked. Remélem nem fogsz ez miatt megutálni. Az elmúlt időben túl sok minden össze jött. Talán túl gyorsan haladtunk és ettől félni kezdtem. Mert ilyent még sosem éreztem még senki iránt sem, mint irántad. Igen lehet, hogy gyáva vagyok, hogy csak így próbálok elmenekülni az érzéseim elől. De nem tudok mást tenni, ezért egy kis időre megpróbálok elmenekülni. Remélem még lássuk egymást. Mindig is szeretni foglak.

Csók Larina ~
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:07 am

*Végre kiengedték a gyengélkedőről. Már nincs semmi baja, csak néha-néha köhög egyet, meg az emlékei hiányoznak csak. A szobájában üldögél, egyedül, csendesen. Max kiszaladt valamiért, őt várja. Más társaságot nem is vár, mert nem nagyon ismer senkit sem. Az ablakhoz sétál, majd kinyitja azt. Azután visszaül az ágyára és felhúzott lábbakkal, bámul kifelé az ablakon. Fekete rövid ujjú, sötétebb terepszínű nadrág és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Nyakláncát viseli, amit szorongat és nézeget. Próbál visszaemlékezni, az elmúlt pár évre.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:12 am

Erre bóklászik, és hallotta hogy Ralphot kiengedték már a gyengélkedőről, gondolta meglátogatja. Halvány rózsaszín egyberészes ruhát visel, könnyű fehér topánnal, haja szabadon, kunkori fürtökben omlik a hátára. Ahogy halad a déli torony felé, találkozik pár diákkal, akik köszönnek neki, ő visszaköszön, és végül benyit a Farkasba.
- Szia Ralph... jöttelek meglátogatni, már ha beengedsz - mosolyodik el a nő, és illedelmesen megvárja a választ.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:27 am

*Az ágyán ül csendben, mikor valaki benyit a szobába. Odapillant, mert azt hitte Max tért vissza, de csalódik, mert egy nő lép be. Látszólag ismeri is, de Ralph-nak nem ugrik be először, hogy ki is a nő. Egy darabig még gondolkodik, de még nem jutott eszébe az illető ismerete.*
-Hola. Persze, nyugodtan jöjjön ben. *Mondja mosolyogva, beljebb invitálva a nőt. Egy szabad székre mutat, hogy nyugodtan üljön le. Persze ez pont a legtávolabbi, de ő ahhoz most túl félénk, meg lusta, hogy közelebb hozza azt. Persze végül rászánja magát, és végül az ágy mellé varázsolja a széket.*
-Foglaljon helyet. *Végül kimondja, mert a mutogatást nem nagyon szereti.*
-Köszönöm, hogy meglátogatott... *Halványan elmosolyodik, majd vár, hogy a nő valami témát hozzon fel.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:31 am

Figyeli az ágyon üldögélő fiút, és mikor megengedik neki, akkor beljebb lép, és elfoglalja a széket is. Mosolyog, mint mindig, ma is jókedvű.
- Hallottam, hogy nem mindenre emlékszel ami történt. Emlékszel rám? Hannelori vagyok, és gyógynövénytant tanítok itt az iskolában - mutatkozik be nem tudj, hogy a fiú mennyire nem emlékszik.
- Hogy érzed magad? Mit mondtak a gyengélkedőn? Elmúlt a tüdőgyulladásod rendesen? - faggatózik, aggodalmasan, mivel ő gyakorlatilag bárki miatt képes aggódni, még a vámpírok miatt is, mint az már kiderült a múltban.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:38 am

*A név hallatán felvonja a szemöldökét. A név ismerős ugyan neki, de, mint azt már Sandra-nak is mondta, nem tudja kihez kötni. Elmerengve néz végig a nőn, majd a kérdésre mosolyogva válaszol.*
-Tehát maga Hanni néni. A név ismerős volt, de nem tudtam kihez kapcsolni. Fogalmam sincs mitől emlékezhetek rá, de ez jó jel nem? *Érdeklődik, mert tényleg nem érti, hogy erre a névre miért emlékszik és Sandra-ra meg nem. Talán azért, mert a múltban valamilyen erősebb kapcsolat volt köztük.*
-Már jobban vagyok. Gyógyteát kell innom, meg nem erőltethetem meg nagyon magamat, mert még gyenge a szervezetem, ahhoz, hogy kibírjon valami stresszesebbet. A gyógyítók szerint igen, azért engedtek ki. Még néha-néha köhögök egy kicsit. *Válaszolgat a kérdésekre. A nyakláncot visszacsúsztatja a póló alá, majd figyeli a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:47 am

Türelmesen megvárja, míg esetleg a fiú eszébe jut valami, ami talán vele van összefüggésben. Nem volt különösebb bajuk egymással a múltban, és a nő ott volt, amikor Ralphot meg a barátnőjét megtámadták, és ápolgatta is őket.
- Igen, én lennék. Jó jel, hogy emlékszel nevekre, csak most már majd lassan próbálj meg arcokat kötni hozzá. Ha eszedbe jut egy név, kérdezd meg valakitől hogy ki az. Ha jól sejtem, a testvéred úgyis sokat van veled - tanácsolja mosolyogva, és figyelmesen hallgatja hogy mit mond a fiú.
- Az valóban jót tesz a gyógytea, és nem olyan borzalmas, mint néhány lötty a gyengélkedőn - ért egyet, és eszébe jut hogy régebben megígérte a fiúnak hogy megtanítja majd gyógyteát főzni.
- Ennek örülök hogy jobban vagy. Emlékszel még más nevekre is?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 8:59 am

*Örömmel hallja, hogy Hanni-val beszél. Most már csak arra kell rájönnie, hogy honnan ismeri és miért emlékszik a nevére, mikor máséra nem.*
-Én igyekszem, de... de... nem nagyon megy. Nem emlékszek semmire sem, ami itt van. A hely, a személyek... minden idegen a számomra. Amióta itt vagyok, csak annyit tudok, hogy van egy Sylen nevű lány, aki beszél spanyolul. Egy Sandra Berger nevű tanár, meg az öcsém, meg most maga. A helyekre nem emlékszek. Annyi, hogy eltalálok innen a gyengélkedőre. meg vissza. Majd igyekszem... *Mondja mosolyogva. Hiába próbál emlékezni, nem nagyon sikerül neki.*
-A teát mindig is jobban szerettem. Azok a löttyök borzalmasak. *Nem is érti miért nevezik azokat gyógyszernek. Meg sem lehet inni, akkor meg hogyan fog hatni?*
-Nem... nem nagyon... *Szomorodik el, de aztán, mintha valami derengene neki.*
-De lehet, hogy beugrott egy. Valami "N" betűs. *Nicole-on kívül mást nem ismert, akinek így kezdődne a neve.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 9:05 am

Nem siettet, nem erőltet semmit, ő csak beszélgetni jött, nem vallatni, és max segíteni egy kicsit az emlékezésben.
- Igen Sylen de Honas kisasszony valóban elég jól beszél spanyolul. Meglep hogy őrá emlékszel. Sandra a tájrajz tanárnő, azt hiszem ő volt az aki ápolt, mióta vissza kerültél Hell Cityből. Arra sem emlékszel hogy kik voltak ott? Kik hoztak téged ide vissza? - érdeklődik kedvesen, és ebben csak egyetérteni tud.
- Én is jobban kedveltem a teát mint azokat. Néha sokkal több mindenre jó egy bögre tea, mint egy liter olyan készítmény - jegyzi meg, és közelebb hajolva bíztatóan Ralph vállára teszi a kezét.
- Vissza fognak jönni az emlékeid, ebben biztos vagyok. Csak te se add fel, rendben? - mosolyog, majd homlokráncol.
- N...talán Nicole-ra gondolsz, nem? Ismerős így a neve hogy Nicole?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Farkas - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Farkas   Farkas - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Farkas
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» A lány és a farkas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Déli torony-
Ugrás: