Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 3 Vote_lcapFőtér - Page 3 Voting_barFőtér - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+5
Martin Sánchez
Eleanora J. Kenward
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
Ted Forrester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:09 pm

*A csókot elég hosszúra elnyújtják, majd Larina szakítja meg, és egy értelmetlen kijelentést is tesz mellé.*
-Nincs gond. Ha te nem teszed meg, előbb vagy utóbb megtettem volna én.
*Mondja mosolyogva. Az érzései a régiek a lány iránt, és ezt nem is leplezi, minek is tenné!?
-Nem bántottál meg. Még mindig ugyan úgy szerelmes vagyok beléd és soha nem is szerettem ki belőled. Nem tudom miért van ez, de ez az igazság.
*A patrónusát visszainvitálja, majd újra megcsókolja a lányt és nem fogja megszakítani, csak ha nagyon muszáj*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyPént. Júl. 22, 2011 12:33 pm

* Nem hiszem el, felcsillan bennem egy apró reménysugár, hogy talán megint lehet minden olyan mint régen. *
- Akkor kár, hogy nem vártam vele egy kicsit. * Most már felszabadultan nevetek fel, annyira jó, hogy megint itt van velem. *
- Ezt mennyire jó hallani. * Ezzel a mondatával szívemről egy óriási kő esett le. *
- Én is szeretlek. * Szinte már rámászok, úgy viszonozom a csókot. Annyira hiányzott ez, hogy vele legyek és, hogy megcsókoljon. Most az sem tud érdekelni, hogy mindenki megláthat minket, mivel főtér kellős közepén vagyunk. Képes lennék itt helyben megerőszakolni, de vissza fogom magam és a csóknál tovább nem megyek. *
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 1:43 am

Játék Vége!
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 1:52 am


Dorina

De régen jártam már erre. Igaz, nagyon semmi keresni valóm sincs itt, elvégre Azgardban és a Főhadiszálláson minden megvan ami kell. De egyszer ki kell mozdulni onnan is, nem lehetek mindig a négy fal között. Ted levett a Kim ügyről, valami ismeretlen csajt állított rá. Nem gond végül is, de az már egyszer biztos, hogy Kim közelébe nehezen fog férkőzni a csaj. Nekem is sok időmbe telt, még normálisan tudtunk beszélgetni. De nincs időm ezen filózni, már is van egy új feladatom, csak azt nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Hát, majd csak alakul valahogyan. A főtéren sétálgatok, megpillantom az egyik padot, ahol egész kellemes kis perceim voltak. Nem tudom, hogy Larina hova tűnt, a régi szép emlékek is előjöttek. Leülök, és az emlékeimbe meredve figyelek. Azt is hallottam, hála Danny informátorának, hogy valami új Auror csajszi fog utánam nyomozni. Csodálatos mit ne mondjak, de ha meg akar halni, akkor csak nyugodtan kövessen.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:00 am

Őszintén szólva, csak véletlenül keveredtem ide. Ismerem a helyet már régóta, csak azért gondoltam, körülnézek. Valamit kéne venni is, de azt sem tudom, mi van otthon és mi nincs.
Nemrég jöttem ki a munkahelyemről, ma is elnéztek turistának. Úgy gondolom, eléggé átadó ez az öltözet. Az akták most is nálam vannak, de jól elsüllyesztve a táskámban, hiszen tágító bűbájjal vannak védve. Ahogy haladok előre, a telefonomba vagyok meredve és közben egy a kezemben lévő cigarettás dobozt el is ejtem. Maxhoz esik. Sejtelmem sincs, ki a fiú, csak képről ismerős volt... bár nem vagyok teljesen biztos ebben. Hülye lennék magam felfedni.
-Bocsánat, csak ezt... elveszem.
Lehajolok a cigiért. Láthatóan nem vagyok sokkal öregebb a fiútól, de ezt én is észrevettem. Miután felkeltem, nem indulok tovább, kiveszek egy szál cigit, megkínálom vele Maxet is. Egyáltalán nincs rajtam semmi gyanús, mindig vigyázok hogy a nyomokat eltüntessem.
-Nem gond ha csatlakozom ameddig elszívom?



Ruha: ez
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:15 am


A gondolataimból egy ismeretlen nő hangja zökkent ki, akinek a cigije, pont mellettem landolt. Komolyan nem tudom elhinni, hogy mindenki ezzel károsítja a szervezetét. Mi a jó ebben az izében??
- Csak nyugodtan. -vontam vállat és arrébb csúsztam a padot, hogy nyugodtan le tudjon ülni. Nem zavar a társasága, nem hinném, hogy lenne közös témánk, elvégre nem egy korosztály vagyunk, de azt meg kell hagyni, hogy elég jól néz ki. Nem lehet több 25-nél. Szerintem nem is tanár a Wilianban, bár kitudja. Nem voltam ott, kb egy hete, de akkor is csak egy ütődött lánnyal találkoztam a folyosón.
- Mi járatban van errefelé? -kérdezem, csak kell valami téma, nem ülhetek mellette csendben. Bár, ha nem akar beszélgetni, azt is megértem. Nem lenne rá semmi oka, hogy egy magamfajtával beszélgessen. Igaz, nem tudja, hogy Halálfaló vagyok, és nem is kell tudnia. Csak miután meghalt, vagy még akkor sem kell megtudnia.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:19 am

Beleszívok a cigibe, miközben halvány mosollyal az arcomon végigpillantok rajta. Egyáltalán nem vagyok feltűnő személyiség mellesleg, csak jól öltözött nő.
-Köszönöm.
Helyet is foglalok Max mellett, de egyelőre még nem mutatkozom be neki. Csak a kérdésére gondolkodom el, bár nem kell azt sem sokáig tennem. Oldalra fordítom fejemet és úgy nézek rá.
-Gondoltam, hogy vásárolok valamit. Ez a második napom itt. Nemrég érkeztem. Na és te? Csak így egyedül?
Érdeklődöm. Remélem nem fog elkezdeni magázni, utálom azt, ha valaki lemagáz. Fiatal vagyok, majd magázzanak akkor, ha negyven fölött leszek. Ismét beleszívok a cigibe, felfelé fújom ki a füstöt. Kedvelem a gyerekeket mellesleg, úgyhogy... remélem nem lesz gondom.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 2:40 am


Ki lehet ez a nő? Nem láttam még sehol sem, és furdal a kíváncsiság a kiléte iránt. Na majd utána járok én neki, nem akarom, hogy meglepetés érjen. A válasza meglep, tehát második napja van itt. Akkor vagy új tanár, vagy Auror. Elvégre nem sok új ember jön errefelé, aki Wilardban lakik, vagy hasonló. Vagy lehet csak átutazóban van, kitudja. Majd kiderül pár óra múlva, hogy ki is valójában.
- Áhh értem. Egyedül vagyok. Nem olyan veszélyes ez a hely, hogy testőröket fogadjak, különben is tudok magamra vigyázni. -vigyorogtam a nőre. Varázsló vagyok, vagy mi a szösz, csak megtudom magamat védeni.
- Két nap, elég rövid idő, hogy lásson mindent, de azért megkérdezem. Hogy tetszik a környék? -igazán nem érdekel a véleménye erről a porfészekről, csak valamiről kell beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 EmptyKedd Feb. 14, 2012 2:37 am

Kíváncsi pillantásommal egyáltalán nem feltűnően pásztázom a fiút. Még kicsit várok, utána érdeklődöm meg a nevét. Ismét egy slukk a cigiből, majd bólintok kegy aprót arra amit mond. Persze mosolyogva.
-Ohh, igen. Nem éppen erre céloztam.
Nem fejtem ki ezt jobban, hiszen ami azt illeti eléggé lényegtelen a dolog. Elpöckölöm a csikket, majd elgondolkodva meredek felé.
-Eddig tetszik. Bár még csak azt láttam, ahol eljöttem. Olyan mint a varázsvilág.
Kacsintok. Kicsit helyezkedem, majd szemeimet ismét Maxre vetem.
-Amúgy, Dorina vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Kereskedő negyed-
Ugrás: