Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér - Page 2 Vote_lcapFőtér - Page 2 Voting_barFőtér - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+5
Martin Sánchez
Eleanora J. Kenward
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
Ted Forrester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:29 pm

-Na igen az mágiával nem egyszerű meggyógyítani. Ahhoz más módszerek kellenek. *Mosolyodik, majd csendben hallgatja Martint, amint az egyik kalandját meséli. Érdekesen hangzik és nagyon is érdeklődik ez iránt. Ezért is figyel minden részletre amit mondanak neki, hogy megtudja jegyezni. Mikor a történet befejeződött, mosolyogva szólal meg Ellie.*
-Ez izgalmas lehet. Remélem azért vigyázol rendesen magadra. Én biztos elvesznék az ilyen helyeken. *A mosoly még mindig az arcán van. Mintha ráfagyott volna.*
-Elmegyünk valamerre? Kicsit már unalmas egy helyben ülni. *Kérdezi Martint, majd, ha igen a válasz, felkel és segít a férfinek is.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:38 pm

-Igen, én is tudom. *Bólogat.*
-Én is ezt gondoltam, mikor annyi idős voltam mint te hogy azta, ez király, de amikor az első munkámat teljesítettem akkor rádöbbentem hogy meg kell dolgozni a pénzért, és néha.. Néha, sőt állandó veszélyben vagy. Hát igen, ezért is vittek mindjárt minket a tanfolyamon már az első héten Mexikóba, hogy kiismerjük magunkat. Innen tudom hogy soha nem szabad több pontról bemenni, kivétel ha más is jön velem. *Mosolyog, és feláll.*
-De.. Mehetünk. Meghívhatlak egy... Italra?
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 4:11 am

-Tudod még messze vagyok a munkától. Lehet, hogy előbb tovább tanulok, majd csak azután fogok dolgozni. Vagy a tanulás mellett, ha bírni fogom a kettőt egyszerre. Bár még kitudja mi lesz évek múlva. *Még mindig mosolyogva mondja a dolgokat. Nem tervez nagyon a jövőbe, mert soha nem lehet tudni, hogy mit hoz a holnap, nem hogy évek múlva mi lesz.*
-Rendben. Elfogadom, de nem iszok alkoholt, csak kivételes alkalmakkor. *Nem az az alkoholista lány, de ünnepekkor vagy egy jó kis buliban szokott inni, nem is keveset.*
-Tudsz valami jó helyet? Vagy vezesselek én? *Érdeklődik kedvesen, miközben haladnak az utcán.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:40 am

-Igen, van még pár éved eldönteni, szóval nem késtél el semmivel sem. Neee az kínzás, munka meg tanulás egyben. *Vág fájdalmas képet az ügyhöz.*
-Nem alkoholra értettem. Én alkoholt nem iszok, csak nagyon-nagyon ritkán. Baracklére vagy narancsra gondoltam. A munkám miatt nem engedhetem meg hogy alkoholt igyak. *Utoljára a 20. születésnapján rúgott be, mikor elballagott, nem az az alkoholista típus.*
-Ő vezessél te, ha megkérhetlek rá. *Válaszol a lányra nézve.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 7:53 am

-Igen, még nem késtem el. Viszont jövőre választanom kell faktokat, és nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a harmadik. Szerintem bírni fogom, de ha te mondod. *Reagál Martin szavaira. Lehet, hogy menne neki, mivel a tanulás az megy neki, a munkával mer csak-csak megbirkózik majd valahogy.*
-Értem. Nálad mi számít különleges alkalomnak? Hát igen nem célszerű olyankor inni. *Kérdezi meg, mert azért lehet, hogy egy régi ismerőssel való találkozás különleges alkalomnak számíthat a srácnál. Ellie-nél az, bár nem nem biztos, hogy most inna.*
-Akkor vezetlek. *Mondta mosolyogva, majd pár utcával arrébb lefordul. Egyenesen megy, majd megint befordul és a "Hörpintsd le" presszó-nél kötnek ki.*
-Megjöttünk. *Majd benyit és az egyik asztalnál helyet foglal. Rendel egy narancslét, majd várja, hogy Martin is rendeljen valamit.*

//Köv-->"Hörpintsd le" presszó//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 9:40 pm

*A tanulás Azgard-ban egy kicsit kemény, de tűrhető. Legalábbis, ezzel erősebbé válik az ember. Most egy kicsit kijött, úgy sincs megtiltva, és Wilard utcáit járja. Megnézett minden boltot, de sehol nem talált értelmes dolgot, ami megvehetne. Amíg Azgard-ban volt nem hallott semmit sem a többiekről és most abban reménykedik, hogy valakivel találkozik és megtudhat néhány pletykát. Igaz nem hisz bennünk, de nevetni lehet rajtuk. A főtéren baktat és egy üzlet előtt megáll. Jó lenne neki egy új seprű, de úgy em használja, hiszen, ha megtanulja a hoppanálást, akkor azzal utazik. Úgy gyorsabb és egyszerűbb az utazás. Keres egy szabad padot, leül és az arra járókat fürkészi, hátha meglát egy ismerőst.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:03 pm

* Valamerre elvesztem a nagy világban, mindig eltudok tűnni azok a dolgok elől, amik nem túlzottan jól hatnak rám. De most még is vissza kerültem ide. Újból a főtéren bolyongok. Akármerre nézek ismerős helyek és személyek. Próbálok elbújni előlük, valahogy nincs kedvem a társasághoz és a sok kérdéshez. Oda sétálok pár kirakathoz, egy ideig el is nézelődök, mikor meglátok valakit nem túl messze tőlem. Úgy érzem, hogy leállt a szívem. Lábam földbe gyökerezett, mozdulni sem tudtam. Nehezen vettem levegőt, közel voltam az elájuláshoz és nem tudtam csinálni semmit, csak szótlanul nézni. Ott álltam mint egy rakás szerencsétlenség, még elfutni sem bírtam, persze arra nem is gondoltam, hogy mivel Én látom Ő, akkor már Ő is lát engem. Ott álltam tőle pár méterre rezgő térdekkel és vártam, hogy most mi fog történni. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:13 pm

*Csendben üldögél a padon és lesi a járókelőket. Senki olyan ismerős nem jön erre, akivel beszélgetni tudna. Azonban a tekintete megáll egy lányon, akit túlságosan is ismerős. Mindenkire számított csak rá pont nem. Azóta, amióta írta azt a levelet, teljesen le van hangolódva. Próbálta elfelejteni a lányt, de most hogy újra látja, nehezen fog menni neki. Nem szólítja meg, nem tudna neki mit mondani. Tekintetét elfordítja és szomorúan tekint a messziségbe. Úgy gondolja, hogy nem neki kell kezdeményeznie, hisz nem ő szakított, hanem a másik.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:35 pm

* Még mindig nem kapok normálisan levegőt és még mindig földbe van gyökerezve a lábam. Csak állok és nézem tovább. Tudtam, hogy egyszer eljön az a pillanat, mikor észre vesz, így nem kellett sokat várnom és már ki is szúrt. De egyből el is fordította a fejét, mondjuk én is ilyen reakciót csináltam volna. Nem meglepő, hogy nem jön oda hozzám, végül is én vetettem véget a kapcsolatunknak. De nem merek oda menni hozzá, mivel nem tudok mit mondani. Vagyis tudnék, elmondanám, hogy még mindig szeretem, de attól félek, hogy már megutált. Már pár holnap eltelt, mióta szakítottunk, biztos azóta van valakije. Ilyenekkel vigasztalom magam, hogy miért lesz jobb ha nem megyek oda hozzá. De csak állok itt, mint egy jégszobor és nézem, mivel mást nem bírok tenni. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:43 pm

*Meglepi, hogy a lány még mindig itt van. Talán még érez iránta valamit, de akkor miért szakított vele? Fogalma sincs, viszont szeretné kideríteni. Ahhoz lusta, hogy felkeljen a padról, inkább alkalmaz egy hasznos kis üzenet küldő bűbájt.*
~-Gyere ide, nem kell félned, nem harapok.-~
*Küldi a kis patrónusát, ami egy kis tigris, hiszen mér ezt is tudja. Viszont nem érti miért tigris, de neki tetszik az állatka. Kíváncsian tekint a lányra és várja, hogy mit fog lépni. Megérti, ha elmegy, de jobban örülne, ha leülne mellé.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 11:00 pm

* Sosem gondoltam volna, hogy jó fog kezdeni, úgy látszik még mindig szeret, vagy csak talán magyarázatra vár, amit meg tudok érteni. Mikor megkapom az üzenetet, akkor egy kicsit megtorpanok, pár percig csak ott állok, sok minden fut végig a fejemben. De végül úgy döntök, hogy oda megyek hozzá, hisz ha a kastélyban akarok maradni, akkor előbb vagy utóbb úgyis össze futok vele, és akkor miért ne most alapon elindulok felé. Igen lassú léptekkel, nem kellett sok és már ott is termettem előtte, szó nélkül leültem. *
- Szia. * Ennyit tudtam kinyögni. Nem akartam elkezdeni a magyarázkodást, végül is nem is tudom, hogy miért hívott ide, de úgy érzem, mindjárt kiderül. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 11:07 pm

*A lány úgy döntött, hogy mégsem megy el, hanem leül mellé. Magában örül ennek, de nem mutatja ki, nem akarja.*
-Hola... *Köszön vissza a lánynak.*
-Gondolom sejted mit akarok kérdezni? *Mert ugyebár arra akar magyarázatot, hogy Larina miért szakított vele, mikor olyan jól megvoltak együtt. Kíváncsian néz a lányra és várja a magyarázatot.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 11:14 pm

* Ha tudtam volna, hogy ez vár rám, akkor talán jobb lett volna fel sem kelnem. Max mellett ülök a padon, felhúzott lábbakkal, mindkét kezemet a érdemre támasztom és hátradőlök a pad támlájának. *
- Azt hiszem. * Halkan sóhajtok fel, mert tudom, hogy most elkezdődött a vallatásom. *
- De azért nem vagyok benne annyira biztos, szóval miről? * Próbálok úgy tenni, mint ha semmi sem lett volna köztünk. Meg a kérdéssel próbálok időt nyerni, hogy sikerüljön össze szedni magamat. Próbálom megjátszani, hogy már egy cseppet sem érdekel, de nem olyan könnyű, mint azt mások mondták. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 3:27 am

*Feleslegesen kérdezi a lány, mivel pontosan jól tudja, hogy Max mire kíváncsi. Persze a fiú sem akar tapintatlan lenni, így nem húzza fel magát rajta. Csak egy egyszerű kérdést ejt ki...*
-Miért? *Nem fog válaszolni a kérdésre, mert mind a ketten tudják, hogy miért akart Max beszélni a lánnyal. Csak a válaszra kíváncsi és már megy is vissza Azgard-ba tanulni.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 7:47 am

* Nincs helye a mellé beszélésnek. Felsóhajtok, és elkezdem a magyarázkodást. *
- Mert tőlem sokkal jobbat érdemelsz. * Pár hónappal ezelőtt tisztára meg voltam győződve arról, hogy tönkre teszem Maxot, mivel én teljesen más, kicsapongó életet életem. *
- Meg talán megijedtem attól, hogy valakit végre szeretek. * Halkan suttogom felé. Majd elhallgatok és várom, hogy mi vár rám. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 8:15 am

-Ezt nem veszem be. Rendes indokot mondj. *Azért hazudni felesleges. Max elfogadta Larina-t olyannak, amilyen. Nem kell azzal etetnie, hogy jobbat érdemel nála.*
-Ettől miért kell félni? Nem jó dolog az, ha van valaki a világon, aki szeret téged? *Akad ki egy kicsit, persze úgy hogy más ne hallja, csak a lány. Jó lenne tisztázni a helyzetet, mielőtt még rossz döntéseket hoznának a továbbiakban. Max így is rossz úton halad, de persze jobbnak tartja Anor tanítását.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:07 am

- Azt hiszel amit, akarsz. * Halkan sóhajtok fel. Majd ismét magyarázkodásba menekülök. *
- Túlságosan szerettelek, ahhoz hogy velem maradj, mert nem akartam, hogy jobban megismerj és csalódj bennem. * Őszinte vagyok vele, bár nem tudom, hogy mennyire hiszi el, amit mondok. *
- De. * Halkan csak ennyit tudok mondani. Közben fejemet lehajtom és a járdát nézek. Beugrik pár régi emlék, amelyen elmosolyodom. *
- Meg tudsz bocsájtani? * Kérdezem kissé félve, mert túl nagy kérés lenne, hogy megbocsájtson. De ha nemet mond, akkor fogom magam és haza sétálok. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:17 am

-Igen tudom, és nehéz is eldönteni, hogy mit higgyek. *Sóhajt ő is. Hinne a lánynak, csak az a gond, hogy amit mond, lehetetlen elhinni.*
-Nem hidd azt, hogy csalódnék benned. El sem mondtad, nem adtál rá okot, hogy megtegyen. *Fakad ki egy kicsit ismételten. Tényleg nem adott okot rá a lány, hogy csalódjon benne Max.*
-Nem tudom... nem tudom mit tegyek... *Sóhajt fel. Nem ígér semmit sem, de nem is nagyon akarja elkötelezni magát. Amíg nem mondja meg, hogy halálfaló lesz belőle, addig felesleges lenne.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:25 pm

- Nem szeretném befolyásolni a döntésedet. Azt hiszel, amit akarsz. * Őszinte vagyok vele, és ha még azt sem hiszi el, akkor így jártam, számtalan dolgot behazudhattam volna, de nem tettem. *
- Igaz még együtt voltunk nem csalódtál bennem. Megelőztem a bajt. * Kicsit elhallgatok, majd újból elkezdek beszélni. *
- De gondolom, most már annyira csalódtál bennem mint még soha senkiben. * Szomorúan sóhajtok fel, egyszer egy bölcs ember azt mondta nekem, hogy minden egyes sóhajjal egy szív törik össze, remélem nem Max szíve volt. *
- Tedd azt amit jónak látsz. * Lehet, hogy megfontolatlan döntés volt, de kezemet a kezére helyezem. Várom, hogy reagál rá, az sem lepne meg, ha elhúzná a kezét és elküldene. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyVas. Júl. 10, 2011 11:22 pm

-Elég nehéz manapság elhinni amit az emberek mondanak. *Mást nem igazán tud hozzáfűzni a dologhoz. Sok mindent hallott már, még is nehezen dönt olykor.*
-Milyen bajt? Miért teszed ezt velem? Mond el az igazságot és megtudod, hogy mi lesz a véleményem, de addig semmit nem tudok mondani. *Csuklik el a hangja a mondat végén.*
-Nem adsz rá okot...
-Teszem, de nem tudom, hogy mit tegyek. *Bizonytalan, ami látszik is rajta. A kézérintésre meglepődik, de inkább otthagyja. Legalább újra reménykedhet egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 4:56 am

- Tudom, hogy eljátszottam a bizalmadat és megértem, ha már nem tudsz nekem hinni? * Kezdek még szomorúbb lenni, mikor rájövök, hogy nincs már sok esélyem nála, nagyon is elrontottam a dolgokat, mikor elhagytam. De csak védeni akartam Őt, tudom felfoghatatlan, de tudom, hogy velem nem lenne olyan felhőtlen élete. *
- Tudod előtted nagy pasi vadász voltam és úgy látszott utolért a múltam. Ez elől akartam elmenekülni. *Most már tudom, hogy nem jó döntés volt a részemről, de már nem tudom az időt vissza fordítani és helyesen cselekedni, akkor amikor még lehetett. *
- Te döntesz. * Szinte lesokkolt, hogy nem rántotta el a kezét, ezért gyengéden megszorítom, hogy lássa ez tényleg a valóság és nem álmodik. Most már itt vagyok, de lehet, hogy túl késő már. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptySzer. Júl. 20, 2011 8:42 am

-El, de mindenki kaphat még egy esélyt, és te is kaphatsz. *Vonja meg a vállát. Nem érdekli Larina múltja. Nem a múltban ismerte meg, hanem a jelenben és ő elfogadja olyannak, amilyen. De az, hogy ok nélkül elhagyja, az mindenkinek fáj, nem csak neki.*
-Ha nem akarod a múltat, felejtsd el. Töröld ki az emlékeidet, vagy csinálj valamit, de ne hagyj el ok nélkül. Nem érdekel, hogy pasi vadász voltál, én szerettelek, de... de... *csuklik el a hangja. A patrónusával játszik, miközben Larina-ra figyel.*
-De nem tudok... *Hagyja, hogy fogják a kezét. Legalább az utolsó találkozásuk maradjon szép.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyPént. Júl. 22, 2011 9:36 am

* Nagyon is meglepett, nem hittem volna, hogy kapok tőle egy második esélyt. Úgy látszik, még mindig az maradt, akit szeretek. Mert még mindig szeretem, akármennyire is nehéz még saját magamnak is bevallani. *
- Igyekszem felejteni, de tudod nem könnyű. Főleg egy olyan személyt elfejteni, akiért mindent megtennék. * Csak remélni tudom, hogy rádöbben, hogy róla beszélek. Erőt veszek magamon, lassan közeledek hozzá és ha engedi újból megcsókolom. Ez már annyira hiányzik, hogy ilyen közel legyen hozzám és újból érezzem szájának édes izét. Remélem ezzel a tettemmel nem űzöm el magamtól még jobban. *

Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyPént. Júl. 22, 2011 10:00 am

*Nem néz a lányra, csak a patrónusával játszadozik. Ad időt Larina-nak, hagy gondolkozzon nyugodtan. Még mindig táplálja az érzelmeit a lány iránt, de nem tudja elfogadni, hogy ok nélkül hagyta el.
-Sajnálom, nem gondoltam komolyan. Nem is tudom elképzelni, hogy ki lehet az a személy.
*Tényleg nincs ötlete ki lehet az, akiért Larina mindent megtenne. A következő lépése eléggé meglepi. A hirtelen jött csókot nem tudja hova tenni, de nem szakítja meg, inkább elnyújtja azt. Hiányzott neki Larina csókja és most hosszú idő után meg is kapta, úgy, hogy semmit sem tett érte. Csak csókolja és csókolja és a régi emlékekre gondol vissza, amit együtt töltöttek el.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 EmptyPént. Júl. 22, 2011 11:57 am

* Valahogy már nem igen tudok mit mondani neki, ezért a szavak helyett a tetteké lesz a főszerep. Nagyon is meglepődtem, hogy nem utasít vissza, sőt viszonozza a csókot, ami elég hosszúra sikeredett. De megszakítom és eltávolodok tőle. *
- Bocsánat, nem akartam. * Nyögöm ki halkan, szívem majd bele szakad, amikor ezt mondom neki. Igen is, hogy akartam, csak nem így és most. *
- Lehet, hogy nem volt ez a legjobb döntésem. Nem akarlak bántani. * Attól tartok, ha vele maradok nem lesz jó vége, de nem is akarom hiú reményekkel áltatni. Nem akarom ugyan azt a dolgot kétszer megtenni vele. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Kereskedő negyed-
Ugrás: