Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRém-rom - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rém-rom - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rém-rom - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rém-rom - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rém-rom - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rém-rom - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rém-rom - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rém-rom - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rém-rom - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rém-rom - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rém-rom - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Rém-rom - Page 3 Vote_lcapRém-rom - Page 3 Voting_barRém-rom - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rém-rom

Go down 
+5
Mason D. Hill
Remus Lupin
James Miller
Steve Morgan
Rickardo Portman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 5:01 am

*Az újabb érkezőkre vetek egy pillantást, nem zavarnak sok vizet, bár a tömeg szerves részét képezik. A szavazást már éppen bocsátanám útjára, mikor valami megzavarja a gondolatmenetemet, egy rémült sikoly, és odakapom a fejem, tökéletes szinkronban Carollal, aki még mindig teljesen a plafonon vagy az idegtől. Erős sminkje sem fedi el hogy elsápadt. Hát igen egy vámpír nem kifejezetten szalonképes táplálkozás közben, ez most ismét bizonyosságot nyert. A halott lányra pillantok, és elsőre megállapítom, nem engem ért a veszteség, nem idevalósi volt. Természetesen nem kerüli el a figyelmem az sem, hogy James ellenőrizte hogy halott-e, ezek szerint nem volt számára teljesen közömbös a kislány.*
- Azt hiszem bizonyosságot kaptunk, hogy ki nem tartozik közénk! *kiáltok fel, hogy mindenki halhasson, és bal kezem mutatóujját Steve-re szegezem. Neki ma itt nincs több szerepe, pusztulnia kell. Nem tűrhetem az ilyesmit a kisvároskámban, rontaná a sötét hírnevem. Jómagam, hogy elősegítsem a tömeg elindulását, a kabátom alatt lapuló vékony pengéjű, ámde halálos sebzésű tőröm húzom elő. Önző jellemvonás, de megvédem azt, ami az enyém, és ez a város kétségkívül az.*
- Vesszen a gyilkos *kiáltással indulok el felé, de bárkinek szabad utat adok, ha kedvet kap egy vámpír kivégzéséhez.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 9:10 am

* Értetlenül nézek Jamesről Masonra, majd a vámpírról a barátomra. A gyűlölet szinte tapintható kettejük között. Nem akarok beleszólni a vitába, így egy kicsit arrébb lépve iszogatom a vodkámat. Nem az én dolgom, James pedig igencsak nagyfiú már ahhoz, hogy lerendezze az ügyeit. Észreveszem Miriamot, intek is neki. Utána a tekintetem visszakerül a két civakodó félre. Amikor James kéri, hogy menjek vele arrébb. Bólintok kiiszom az utolsó kortyot és az üres poharat Mason kezébe nyomom.*
- Örvendtem.
* Vetek rá egy mosolyt. Nem azt a legkedvesebb mosolyomat inkább ,azt amiben egy kis gúny is található. Szerény személyemnek nincs különösebb baja Masonnal, de azért annyira nem vagyunk jóban, hogy ennél többet megengedjek magamnak.
A következő dolog amit meghallok egy sikoly. Rögtön a hang irányába fordulok és látom amint egy férfi Miriam nyakát harapja át. Kiráz a hideg és teljesen ledermedek. Páran nekem jönnek, amikor azért tolakodnak, hogy lássák mi is történt. Én viszont nem mozdulok. Habár Rufus tudta kontrollálni magát amikor megharapott, a fájdalom amit éreztem borzalmas volt. Egy halálos harapás viszont.. Összerezzenek, a kezem önkéntelenül a nyakamon levő kis hegre téved. Ujjaimmal kitapintom a régi harapás nyomait. Másik kezemmel megfognám James karját de csak az üres levegőt markolom meg. Riadtan nézek a helyre, ahol előbb még állt. UTána felfedezem Miriam mellett. Bizonytalanul elindulok én is a lány felé. James már ott is terem mellettem és megölel.
Ezzel egy időben egy férfi kiált valamit és indul is a vámpír felé. A szememben az árnyékok megnyúlnak , ahogy James válla fölött a halott lányra és a vámpírra tekintek. Elkezdenek kúszni a gyilkos felé, körbevonják őt. De aztán gyorsan megrázom a fejem és el is tűnnek. Egy vámpírral nem kezdek ki. Soha. *
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptyVas. Jan. 23, 2011 11:57 pm

* A hely eléggé sötét. Állok a pultnak háttal és pásztázom a tömeget. Nem szokásom sokat beszélni, így amennyiben Larina nem szól semmit , nagyon én sem beszélek. Előveszek egy cigarettát és rágyújtok. A füst amit kifújok pár másodperc alatt belevegyül a levegő többi füstjébe. A félhomály ami itt uralkodik , szerintem nagy részt a sok dohányosnak köszönhető.*
- Vigyázz magadra, nehogy valami sötét alakkal leállj.
* Fordulok a lányhoz, amennyiben még itt van. Azért még is kínos a csend egy picit. Ha ő nem, hát majd én megtöröm. Az arcomon egy mosoly, mert nem gondolom én ezt annyira komolyan, Elvégre is ki ő nekem ? Csak egy ismerős, akivel egy fél órája találkoztam először. Nem szokásom az idegeneket megvédeni. Egy vérfagyasztó sikolyt hallok. Rögtön kiszúrom a vámpírt és a szőke lányt. Szegénynek immáron annyi.*
- Azt hiszem jobb ha ... * Fordulok Larinához, de a mondatot már nem tudom befejezni, hiszen a vámpír aki előbb még Miriam vérét szívta már ott van a lány mögött. Rögtön levágom, hogy mi történik. . A tűz a barátom. A cigimből a kipattan egy láng és eloszlik sok kicsi tűzlabdára, majd megcélozzák a vámpírt. Eléggé fájdalmas lesz neki. Úgy döntök nem csak a mágiát használom hanem a testi erőmet is. Megpróbálom leszedni a vámpírt Larináról. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:53 am

* Csak nézelődtem, mert új helyen vagyok és érdekesnek találtam. Jasper meg elvan magával, nem is akarom zavarni. Teszek pár lépést, aztán döbbent arcokat látok. Majd valami égető szúrást érzek a nyakamon. Ami egyre jobban átharapja a nyakamon a bőrt, aztán éreztem, hogy valami elkezdte szívni a véremet. A sok vérveszteség miatt elkezdtem szédülni, pár ijedt arcot láttam még magam előtt, aztán lehunytam a szemem. Ekkor már össze estem még csak a vámpír tart, de Ő is csak azért mert szívja az élettel teli fiatal véremet. *
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 3:31 am

*Micsoda egy kimerítő nap, el sem hiszem. A tömeg a gyengéd unszolásomra, szépen, módszeresen körbevette a vámpírt, úgy hiszem ezzel lekötik egy ideig a figyelmét, hiszen ennyi ember ellen nem bír, és ha még valakibe beleharapna, attól tartok ki is pukkanna. Odalépek hát Carolhoz, és halkan sustorgunk egy pár percig, míg a végén beleegyezőn bólint, és tapsol egyet, mire az eddig lezárt ajtó feloldódik, és használható lesz. Persze, arra gondosan ügyelek, hogy Steve, ne juthasson el odáig. Ezek után, odasétálok a Miller fiú mellé.*
- Hello, Miller. Az lenne a legjobb, ha most szépen fognád a kis barátnődet, és azt a szöszit ott, és visszavinnéd őket a kastélyba, az utóbbi kisasszonyt a gyengélkedőre juttatva *intek itt a lábán alig álló Larina felé, csak én ugye nem ismerem a kisasszonyt *mondom neki, komoly, fekete szemeimmel az ő szemeibe nézve. Ez itt nem egy kérés, ez egy utasítás, és ha ő nem viszi el őket, elvitethetem én mással, de azok kevésbé lesznek feltűnőek mint Jamesék.*
- Higgyétek el, nem szeretnétek látni a további... műsort *fogalmazom meg civilizáltan az elkövetkezendő mészárszéket, melyben a vámpír lesz az áldozat. Aztán, mikor ezt elmondtam, még Jaspert is útnak indítom, aki a szőkeséggel jött, neki sem kellene ezt látnia. Mikor a fiatalok eltűntek, két embert utasítok, hogy tüntessék el Miriam holttestét, ne díszelegjen már a helység közepén. Onnantól nem érdekel a sorsa, hogy hol fog kikötni a továbbiakban. Ha szerencséje van, akkor valaki elkaparja.*

//Mesélői utasítás: Larina Marley, ezután az eset után, a következő játékát a Gyengélkedőn köteles megejteni, Hannah McDowallal együtt.

Jasper meg el lett küldve, mivel... átalakult ahogy nézem//
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 EmptySzer. Márc. 02, 2011 7:40 pm

//A kaland lezárult, innentől kezdve ebben a mesében már nem lehet játszani! Köszi mindenkinek mindent. Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rém-rom - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rém-rom
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Kínkerület-
Ugrás: