Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Ted Forrester
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
James Miller
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Sindy Logan
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Chris Martines
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Daniel Reed
Tó Vote_lcapTó Voting_barTó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tó

Go down 
+5
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Chris Martines
Nicole Hart
Alex Wilfred
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Tó   Tó EmptyCsüt. Dec. 16, 2010 3:10 am

Hangulatos fények veszik körül a tavat, miközben kellemes lágy zene is szól. Talán ez a legmegfelelőbb hely azoknak, akik szeretnének a bál alatt egy kicsit kint lenni a hideg levegőn. A tó mellett egy kisebb pad látható, alatta korcsolyákkal minden méretben. Jó idő elütés és persze szórakozás.

Tó 1265386198_korcsolyazas1
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 7:17 am

*Furcsa módon, én nem a tömegben vagyok... furcsa módon... Valahogy sokkal jobb int kinn üldögélni egy szál estélyiben és nézelődni. Nem szeretnék korcsolyázni, mivel nem is tudok meg a végén még rosszul sülne el a dolog. Úgy döntöttem, hogy ameddig Ralph bent szövegel meg minden, addig én itt kint üldögélek egyedül, és gondolkodom. Kicsit még mindig olyan furcsa vagyok... főleg azóta, amióta történt ez a dolog, ez a vámpírokkal. A ruha mellé egy sálat kötöttem a nyakamba, ami szerencsére eltakarja azt a szép sebet, amit nem lehetett begyógyítani. Összehúzom magam. Nem fázok, hiszen a bűbáj véd. Nézem a tájat.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:34 am

Nicole

*Miután meghallgattam az igazgató beszédét, kimentem a teremből és az ablakhoz mentem. Kinéztem rajta és észrevettem Nicole-t. Azonnal elindultam felé. Mikor odaértem, mosolyt csaltam az arcomra, majd megszólaltam.
-Szia. Gyönyörű vagy. Sajnálom, hogy megvárakoztattalak, de megkellet várnom az igazgató beszédét. Jobban vagy??
*Kérdezem egy kicsit félve, majd leültem a lány mellé, megfogtam a kezét és vártam, hogy mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:37 am

Raidon Raphaello

*Lépteket hallottam, reflexből megfordultam. Halvány mosollyal vettem le a bókot.*
-Szia Ralph. Köszi, te is elegáns vagy. *Egy kisebb hallgatási idő következik, na meg az, hogy egy puszit nyomok a másik arcára. Most ez nem maradhat el.* Köszönöm jobban vagyok. Na és te? Kezed? Milyen volt bent? Sokan vannak? *Elhalmozom egy rakás kérdéssel a fiút. Kíváncsi vagyok, ha már be nem tudok menni... nem szeretem a tömegfóbiámat.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:41 am

Cintia Thomson
*Cintóval igyekszünk kifelé, és én csak gyönyörködöm a tájban. Mikor odaérünk, leveszem a cipőm és a lábamra kapok egy 43-as korcsolyát.*
-Tudsz korizni? Mert ha nem megtanítalak. *Vigyorgok. Általában korizás közben is jól lehet csajozni, és Cintóval így még jobban összebújhatunk, és még ennél is közelebb kerülhetünk egymáshoz.*


A hozzászólást Sebastian G. Blaze összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 21, 2010 8:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:46 am

Sebastian G. Blaze


*Nem fázik, kivételesen. Amikor leérnek, leveti azt a kényelmetlen cipőt és ő is belelép abba a korcsolyába ami az ő mérete. Halványan mosolyogva Sebre pillant aztán.*
-Tudok persze. Régen sokat jártam, szinte profi vagyok. *Azért annyira nem, csak nagyzolja az egészet. Ez úgyis kiderül nemsokára. Azon viszon nem lepődik meg, hogy rajtuk kívül csak egy pár van még kint. Méghozzá tudja is, hogy kik. Fejével finoman arra bök.*
-Tudod kik ők nem? Ővelük lett valami az erdőbe, csak... olyan borongós az egész sztori. Te mit hallottál? *Nem pletykás, csak kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:48 am

Nicole

-Köszönöm a bókot. *Jelentem ki, majd viszonozom a puszit. Meghallgatom a lány kérdéseit, majd szép sorjában válaszolok rá.
-Én is jobban vagyok, de azért annyira nem, hogy tudjunk táncolni. Őszintén... próbáltam minél előbb elszakadni onnan, hogy megkeresselek téged. Igen rengetegen vannak bent. Jobb lesz nekünk kint is, de most itt maradunk, nem megyünk túl messzire.
*Jelentem ki, majd ismételten egy puszit nyomok az arcára, majd várom a reagálását.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:55 am

Cintia
-Tééényleg, pontosan, éppenhogy profi, vagy tiszta profi? *Nézek hamiskásan, és adok egy puszit a szájára. Majd megfogom a kezét, és elindulok vele.*
-Ugye tudod mennyire imádlak? *Adok egy puszit gyorsba a szájára.*
-Őőő, passz, nem t'om. Igazából Dannynek is megmondtam, hogy engem nem izgat. *Vonom meg a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:08 am

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a Főmesélőnek PM-ben, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó levél a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: Főmesélő
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A a levél végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.


A szavazatokat a bál végéig lehet küldeni.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:28 am

Raidon Raphaello

-Ennek örülök. *Kicsit azért jobb, hogy mindenki jól van meg minden. Egészen jól megúsztuk az egészet. Hallottam, hogy pár éve ilyen támadásban meghalt valaki... hát... nem lett volna a legkellemesebb.* Értem. Akkor még jó, hogy nem gondoltam meg magam arról, hogy ne menjek be. *Ha bementem volna, akkor egy jó ideig még rosszul éreztem volna magam. Így viszont jó a dolog. Közben két másik személy is felbukkan a pályán, ők korcsolyázni is mennek. Én most inkább csak Ralphal szeretnék beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:39 am

Sebastian G. Blaze

-Hát lehet hogy inkább az első... de majd kiderül. Meg az is, hogy te mennyire tudsz. *Mosolyodik el szélesen, aztán megpróbál feállni. Sikerül is neki, egy kicsit még megszorítja a korit, majd megfogva Seb kezét, elkezdi húzni a tó felé.*
-Tudom, már mondtad. Amúgy én is. *Viszonozz a puszit és aztán vállat vonva hagyja inkább a témát.* Mindegy, akkor semmi. Menjünk be. Szerinted be bír törni a jég? *Rögtön evvel jön és aztán majd ki is fogja próbálni.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:46 am

Cintia
-Ugyan, drágám, Amerikában télisport a korizás, sz'al menni fog. *Ahogy ezt kimondtam szépen seggre is ülök, és Cintót is magammal húzom. Persze úgy esek, hogy neki ne legyen baja, és nekem sem.*
-De akkor sem tudok betelni veled. Mert szeretlek. *Vigyorgok még mindig.* -Hát biztos nem, mert varázslatot is raktak bele. Annyira nincs hideg, hogy nagyon vastagra fagyjon... *Vigyorodok el felállva, és egy puszit nyomva Cintó szájára. A bemelegítés megvolt. Lassan megyek, és fogom a lány kezét.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 3:13 am

Nicole

*Örülök, hogy Nicole örül, annak, amit mondtam. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki a dolgot, de mivel ő is érintett benne, így elmondom, de előtte egy mosoly kíséretében még mondok pár szót.
-Hát pedig szerettem volna, ha bent vagy és táncolunk egyet, de tudom, hogy tömegfóbiád van, így nem bánkódok miatta. Te így vagy jó nekem.
*Mondtam neki, majd egy puszit nyomtam az arcára. Majd mély levegőt vettem, és belekezdtem a rossz hírbe.
-Van egy rossz hírem. Már mindenki tud a történtekről. Csak azt nem tudom, hogy honnan, mert én nem mondtam el senkinek sem. Ráadásul tegnap még jól össze is vesztem apámmal ez végett.
*Mondtam egy kicsit szomorúan, majd vártam mit reagál. Közben két felsőbb éves is kijött, de ők korcsolyázni mentek. Egy kicsit megnyugodtam, hisz azt hittem, hogy belénk kötnek.
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:13 am

*A korcsolyázó gyerekek a tótól nem messze lévő fák közül enyhe zörgést hallhatnak. Látni még nem lehet, hogy mi az, de a zörgés egyre hangosabb lesz. Nem valószínű, hogy a Mikulás zuhant le oda a szánjával. Közben a szél is felerősödik, és csípős hideget hoz a gyerekek arcába. Annyi biztos, hogy itt nincs valami rendben.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:40 am

Ralph

-Nem nagyon megy amúgy se a tánc, szóval... jobb így. *Kicsit elpirulok, miközben meghallom az itt is felcsendülő zenét. Úgy tűnik, pechem van, de remélem Ralph nem akar felkérni majd táncolni. Kicsit elhallgatok, aztán nagyra nyitom a szememet.*
-Hát én nem tudom. Senkinek sem mondtam el... de tudod milyen ez. A falnak is van füle. *Az érkező párra pillantok, kicsit elmosolyodom. Észreveszem, hogy ők is minket néznek... gondolom, mi a téma, viszont nem hozom fel Ralph előtt. Aztán jön ez a szél meg a zörgés.*
-Te is hallod vagy csak én hülyültem meg? *Kicsit félénken kérdezek rá a dolgokra, hiszen mostanság elég sok dolog ért és még látomásom sem volt bajjal kapcsolatban...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:44 am

James

*Hallgatom James válaszát, majd a kérdésén el is gondolkozok. Sajnálatos módon semmilyen épkézláb ötletem nincs, hogy mit kellene csinálni. Abban tökéletesen egyetértek, hogy valamit együtt , de hogy mit na arról fogalmam sincs. *
- Hát maradjunk annyiban, hogy ezen még gondolkozzunk.
*Kacsintok rá. Közben kiérünk a tóhoz. Gyönyörű a látvány ami fogad. A fények valami különlegességet adnak az egész jégpáncéllal borított tavacskának. Látom nem csak mi menekültünk a bálterem melege elől. Észreveszek pár ismerős arcot - köztük Cintót és Sebet - akiknek odaintek úgy köszönésképp. A padok felé veszem az irányt , hogy keressek valami alkalmas korcsolyát. Meg is találom a saját méretemet, és még jó állapotban is van a kori. Kibújok a cipőmből és felcsatolom a korcsolyát. Jamesre nézek, hogy ő hogy áll, majd felállok és a jéghez bicegek. Amikor is megcsapja a fülemet a zörgés a bokrok közül. Nem nagyon foglalkoznék vele, ha nem kísérné azaz arcfagyaszót szél. Összeborzongok és áldom az eget, hogy nem egy miniruhát választottam. Bár így sincs annyira melegem. *
- Ha beszakad kimentesz ?
* Kérdezem nevetve Jamest, amikor már a jégen siklok. Nem fordítok nagy jelentőséget az előbbi zajra, hiszen rögtön el is felejtem, majd elkapom James kezét és megpróbálom magam után húzni a jégen. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:44 am

Sebastian G. Blaze


*Felsikkant majd lassan feláll mikor Sebbel elesnek.*
-Bravó. *Elneveti magát. A fiú sem mindig olyan tökéletes, mint amilyennek hiszi magát. Viszont Cintó pontosan így szereti. Aztán mikor meghallgatta a fiút, visszahúzza, hogy álljon meg, majd elkezd ugrálni a tavon. Reméli nem fog betörni alatta... ha mégis, akkor meg így járt.*
-Én is szeretlek, te is tudod. *Kacsint egyet, és ha minden jól megy, akkor sikeresen tovább csúsznak. A zörgést persze hallja, mikor kicsit hangosabb lesz. Meg is áll és felvont szemöldökkel pillant először a fiúra, majd arra, amerről hallatszik a zaj.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:52 am

Hannah

*Bólintok a kijelentésére, aztán lassan ugye kiérünk a tóhoz. Egy hideg elleni bűbájjal megoldom, hogy ne fázzon egyikünk se, de azért útközben átkarolom a lányt. Ahogy egyre közeledünk, hallom a lány zeneszót -ami nem épp az én stílusom, de ilyenkor ez tökéletes- valamint azt, hogy valami bele zavar... valami zörgés, ami nem hagy hidegen, főleg, hogy kíváncsi vagyok. Viszont ez miatt nem fogom otthagyni Hannaht, mert aztán még én leszek a rossz. Pálcám persze kéznél van, szóval ha kell, bármikor tudom használni.*
-Persze. Vízmágus vagyok, nekem nem nagyon árthat ez az egész. *Kacsintok ismét, majd gyorsan felveszem a korcsolyát és ha Hannah megvár, akkor utána csúszok. Seb és Cintia nagyon idegesít, viszont most ezt próbálom leplezni. Azért biccentek egyet, Sebnek még egy gúnyos vigyort is megejtek. Régen kötöttem már bele, de most ha lesz valami akkor nem én fogom kezdeményezni. Szerintem.*
-Rég koriztam. *Kicsit meginogok, de aztán már egészen simán megy a dolog. A zaj pedig egyre csak idegesít...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:59 am

Nicole

-Őszintén szólva én sem vagyok valami jó táncos. Meg, hát törött kézzel nem is a legjobb táncolni.
*Mosolygok el a végén, majd bólintok egyet Nicole szavain.
-Hát jah... de mindegy. Az a lényeg, hogy még nem dörgölték az orrunk alá annyian, amennyire számítottam.
*Mert ugyebár vannak olyanok, akik nem éppenséggel kedvelnek és jobban örültek volna annak, ha nem élem, éljük túl a támadást, de ezt nem mondom el Nicole-nak. Nem akarom még jobban felzaklatni. Valami furcsa zajt hallok és a szél is rákezdett. Már épp kérdezni akartam Nicole-t, hogy nem látta-e előre a dolgot, de ő megelőzött egy kérdéssel.
-Nem hülyültél meg. Én is hallom. Remélem nem a vámpír jött vissza. Most valahogy nem tudnálak megvédeni, mert nincs nálam pálca.
*Nyelek egy nagyot a mondat végén és reménykedem, hogy nem a vámpír jött vissza. Bár elég merész húzás lenne tőle, de sose tudni.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:13 am

Cintia
-Tudom hogy ügyes vagyok, eddig is tudtam. *Nevetek fel halkan, és nyomok egy puszit az arcára. Azon pedig csak mosolygok hogy ugrál a tavon. Úgy sem fog beszakadni alatta egyhamar... Közben megpillantom a James - Hannah duót. Biccentek nekik, és James felé egy gonosz vigyort küldök.*
-Eddig csak sejtettem. *Kacsintok egyet, és csúszunk tovább. A zörgést meghallom, én is megállok, és a zakóm belső zsebébe rakom a kezem. Mivel ott a pálcám. Sosem lehet tudni.*
-Sosem lehet tudni, de ha bármi lenne ott, akkor menj innen *Vigyorodom el hamiskásan, és egyben ravaszul is... Egyelőre még nem veszem elő a pálcámat.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:22 am

*Néhány gyerek felfigyel a zörgésre, néhányan meg nem. De a hang egyre hangosabb lesz, majd egy fagyos morgás is hallatszik, majd még egy. Most már biztos, hogy van a fák között valami, ami egyenesen a diákok felé tart. Aztán pár másodperc múlva elő is bukkan a fák közül egy hatalmas hószörny. Kb 3 méter magas, fehér bundája néhol sáros, és fenyőlevelek is vannak rajta.*
- Borzos ideges! *Morogja a szörnyike, és nem áll meg, tovább megy a gyerekek felé.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:27 am

*Sebet figyeli végig, majd amikor meghallja a morgást, felfigyel... ismét. Kicsit elgondolkodva csúszik a part felé. Aztán meg... előbukkan a hószörny. Felkiált vigyorogva.*
-Nézd máá'. Mekkora kajakság! Szerinted ez igazi? *Mutogat a szörnyre, majd ismét a fiúra pillant. Közben azért körülnéz, hogy a többiekkel mi a helyzet. Hannahnak és Jamesnek persze intett, kicsit zavarban érzi magát vagy inkább kényelmetlenül James előtt.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:32 am

Ralph

*Akkor ennyit a tánc témáról, szerencsére. Ahogy elnézem, úgyis más dolgunk fog akadni itt...*
-Hm... már a hideg is kiráz. *Amikor a hószörny előlép és felénk tart felpattanok és egy kicsit hátrálok. Közben egyre csak jár az agyam, és egy idő után elkezdek hangosan motyogni valamit... Mostanság elég sokkos ha ilyen dolgokról van szó.*
-Nem volt látomásom, nem lesz baj... nem volt látomásom... *Hangom egy kicsit remeg, miközben Ralph kezét szorosan megfogom. Kicsit azért félek, de szerintem meg lehet érteni, hogy miért. A nagyobb lány reakciója kicsit meg is lep...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:40 am

Nicole

*Valahogy úgy érzem, hogy az élet ellenünk dolgozik, amikor megláttam a hószörnyet. Nicole felpattan, majd hátrálni kezd. Én is ezt teszem, hisz pálca nélkül nehéz lenne szembe szállni vele. Meg nem is célszerű. Nicole motyogni kezd, majd megfogja a kezem, teljesen érthető okokból.
-Szerintem ezzel most ne törődj, inkább fuss.
*Adtam tanácsot a lánynak, majd, ha megfogadja, akkor minél előbb menedéket kell keresnünk. Az egyik idősebb lány nevetésére felfigyelek. Tulajdonképpen nem értem, hogy mi olyan vicces ezen, de ő tudja, hogy mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:42 am

James

Ilyenkor tényleg jól jön, hogy James ügyesen bánik a vízzel. Bár csak gondoskodott az iskolai rendezvényszervező csapat arról, hogy ne legyen beszakadás veszélyes a tó. Elvileg a balesetveszélyes dolgok nem is megengedettek.
Meglep, hogy egyáltalán sem jöttem ki a gyakorlatból a korizás terén. Úgy tűnik ez is olyan mint az úszás. Ha egyszer megtanulod, nem felejted el. Szembefordulok Jamesszel és hátramenetbe kapcsolok, amikor meghallom azt a fura hangot. Rögtön lefékezek és megfordulok. Borzos tényleg borzos , és csúnya és nagy. Fantasztikus, hogy szerény személyem nem gondoskodott arról, hoyg pálcát hozzak magammal. Teljesen kiment a fejemből. Így aztán úgy érzem, jobban teszem ha James mellé siklok, mert látom, hogy neki kéznél van a pálcája. A velem született árnymágusi képességgel itt annyira nem megyek sokra. A világításnak köszönhetően elég kevés árnyék van itt. Ami pedig elég lenne ahhoz, hogy csápokat varázsoljak elő az pont Borzos mögött van. Már pedig annyira még nem vagyok profi, hogy az árnyék érintése nélkül menjen ez a dolog. De ha elterelnék a figyelmét, akkor talán menne és lefognám a csápokkal majd valaki hatástalaníthatná.
- Elterelnéd a figyelmét ?
Suttogom James fülébe. Nem akarok még lépni, mert lehet, hogy a többiek már is tudnak valamit ami hatásos lehet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: