Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 4 Vote_lcapUdvar - Page 4 Voting_barUdvar - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:42 am

*Bólint egy aprót. *
-Látszik. *Ajánlaná hogy Ted pihenje ki magát, de most nem mondja. Mikor a fiú elmosolyodik, akkor ő is.*
-Értem. Hát még ilyet sem hallottam, de tök jó. *Furcsa, hogy valaki az igazgatóról nevezi el az állatát. Azután vállat von.*
-Hát igen... de ez mindenkinek más. *KInek hogy.. van aki a nyarat nem szereti és a telet igen. Sindy mind a kettőt szereti. Nem tud mit mondani, egy kicsit csendben marad, miközben Tedet figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:47 am

*Üldögél majd a lány csodálkozására félmosolyt villant meg. Ez már a második ma, haladás.*
- Na, mindegy majd ma időben lefekszem. *persze ahogy magát ismeri hajnalig fenn lesz megint.*
- Jajah, szerintem illik hozzá az Alex is *teszi hozzá majd lezárja a témát részéről.*
- Én nyár párti vagyok, akkor nem kell megfagyni. *na meg nyáron mindenki nyaralni meg amiből az következik hogy a Ted féle ifjak szórakozni tudnak az üresen maradt házakban.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:56 am

*Ismét elmosolyodik, és észeli hogy Ted is halad ezzel. Ezt meg is jegyzi.*
-Látom ma már egy kicsit jobban mosolyoghatnékod van. *Ez tetszik neki... a fiú szemeibe néz, és bólint. Nem fűz hozzá mást az Alexes témához.*
-A nyarat én is szeretem. De ami azt illeti kezdek fázni. Én bemegyek. Te nem jössz? *Érdeklődik, miközben feláll. Ha Ted jön, akkor mennek együtt, ha nem akkor pedig elköszön tőle egy mosoly kiséretében és elmegy.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:58 am

*Na igen Ted nem rossz gyerek csak határozottan nehéz eset.*
- Jah, fogjuk rá *neem nm ismeri be a viláért sem hogy örül a lány társaságának.*
- De valóban hideg van, menjünk.*azzal felkel és a lány mellett zsebre tett kézzel halad befelé, majd ha a lánytól elbúcsúzik akkor fel a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:17 am

*A madárház felől érkezik, kutyájával a nyomában. A kis fehér pamacs, most nem annyira aktív... Sőt, még gazdája sem túl jókedvű ma. Kicsit sötétkékbe megy át a szeme színe. Mostanában ez egyre többet megesik vele. Farmernadrágban és egy hosszú ujjú pólóban van, ami nem túl vastag. Lassan sétál át az udvaron körül sem nézve. Nem számít ilyenkor senkire sem, de ki tudja..*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:22 am

*Luthia battyog ki az udvarra kezében fekete, ám méregzöld szemű cicájával. Luthia feketével összefirkált tornacipője fölött fekete farmernadrág van, fölötte pedig egy fekete, szintén nem túl vastag pulcsi látható, amin egy fehér csontvázcica kémleli a világot. (nem elbűvölt pulcsi).
Ő nem látja még a fiút, de a macskája érzi a kutyus közellétét és elég hangos nyávogásba kezd.*
-Mi a szösz? Neked mi a fene bajod van ma egész nap? *kezdi faggatni a gazdi a cicáját.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:27 am

*Amint az udvaron halad, egyszer csak arra észlel hogy valakinek nekimegy. Véletlenül, nem figyelt. A kutya nem ugat, meg sem rezzen a macska láttára. Scott ránéz Luthiára, és kisebb csend után mosoly nélkül, hidegen szólal meg.*
-Bocs, úgy tűnik ma elég vak vagyok... *jegyzi meg és végigméri új ismerősét, akit mellesleg még nem ismer.*
-Scott Hilton. *Mutatkozik be, miközben szemeiben látható a furcsaság. Nem sokaknál lehet ilyen sötétkék szemeit látni. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:31 am

*Szerencsére nem olyan lendülettel mentek neki, hogy feldőljön, így csak lép egyet előre.*
-Hja...úgy néz ki. *kicsit lenézően végigméri a fiút, ahogy megszólalt, az sem volt a legudvariasabb. Most veszi észre a kutyát.*
-Ááá...szóval ez volt a szösz, macsekom. *a saját "mi a szösz" kérdésére találta meg a választ. A macska nem nyarvog, de nagyon csúnyán néz mind a kutyára, mind a kutya gazdájára.*
-Solaria Luthia. Neked csak Luthia. *jellemző. A hasonszőrű "feketéknek" azonnal "Becenév választható", az ilyen úri flancoknak meg "Csak ez, vagy csak az".
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:37 am

*Felvonja szemöldökét, miközben megvonja a vállát is. Nem nagyon izgatja mit gondolnak róla, megvan a saját hírneve... épp elegen ismerik.
Kicsit ingerlékeny ma, mivel a mostani események kicsit felzaklatták... Alexre pillant, aki közben az udvaron szaladgál.*
-Melyik ház? *Kérdi, miközben próbálja elrejteni komor tekintetét. Zsebbe dugja a kezeit és így figyel tovább. De nem, nem fázik... szó sincs róla. Ereiben ugye "tüzes vér" folyik. Nem igazán bőbeszédű.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:42 am

*Szívesen odavetné, hogy nem sok közöd van hozzá, de már kinőtt ebből és bunkó sem akar lenni.........
túlságosan...... még.......
-Famine. Te? *kérdez vissza rögtön.*
-Mibe, hogy nem ugyanaz?! *nem fogadni akar, csak úgy megjegyezte. De ha a fiú fogadásnak veszi, hát rajta.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:47 am

*Az Amira egyik jellegzetessége, hogy néha az emberek eléggé ingerlékenyek vagy inkább zárkózottak tudnak lenni... Vele elégszer megesik. Egyik furcsasága a szeme. A másik pedig a tűz képessége amit a markában tart*
-Tényleg nem! *Nem veszi fogadásnak. Egy kis ideig habozik. Mellesleg a két ház, elég sokban hasonlít.*
-Amira. *Igen-igen, Párduc. Mindig hátból támad. Kis szünet és a macskára néz. Nem mondd semmit, elvégre elég sok furcsa állat van itt. Nem igen bőbeszédű... megesik vele.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 7:52 am

-Amúgy bírom a felmosórongyodat. *tekint le a kutyára. A fiú biztosan sértésnek fogja venni, pedig Lú csak bóknak szánta. Még egy apró mosolyt is megereszt a világnak.
Alapvetően egyébként nem szereti a kistermetű kutyákat. Ha kutya, akkor Rotweiler, Dán dog és hasonlók...*
-Csak a macskám nem kedveli. De az amúgy is elég furcsa lenne.*ő ma elég beszédes, de látva a fiú zárkózottságát, visszavesz egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:00 am

*Alexre pillant, majd vissza Luthiára. Felvonja szemöldökét ismét.*
-Felmosórongy... *Jegyzi meg kritikusan és hidegen még mindig. Ezt egyenlőre nem veszi annyira sértésnek... Neki elég annyi a bepöccenésre ha valaki csak véletlenül rálép a kutyájára. Az megemlegeti egy időre...*
-Igen, azt észrevettem. De végül is annyira nem is tűnik közveszélyesnek. Mármint a macskád. *Jegyzi meg egy kisebb szájelhúzással azaz mosolyt próbál előidézni.*
-Mikor érkeztél? *Nem látta még itt a lányt, csak azért kérdezi...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:05 am

*Biccent a "felmosórongy" ismétlésére.*
-Hát nem....hja, az sem. *mert először a kutyára gondolt, de Scott javított, így hát neki is muszáj volt.*
-Csak azokkal közveszélyes, akivel én is. *javítja ki újra magát, mert tud az a macska, ha akar.*
-Tegnap...vagy tegnapelőtt. Szóval nem rég. És Te? Biztos régebben. *ez egyértelműen látszik a fiún.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:13 am

*Bólogat, miközben még mindig nem veszi ki zsebeiből a kezét. Az egyiknél pálcája is ott található. Ránéz Alexre aki még mindig az udvarban kutat.*
-Akkor azért nem láttalak még... *JEgyzi meg és elgondolkodik.* Hátőőő.... Egy hónapja, kicsit több... valahogy így. *Mondja kicsit nagyobb életerővel mint az előtt. Egy félmosoly is megjelenik az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:16 am

-Én száműzve lettem ide. Remélem azért lesznek jó arcok itt a suliban. *már egyet talált. Vagyis reméli, hogy ő jó arc lesz.*
-Na de most lépek, mert kezdek fázni. Jössz Te is? *kérdi. Igazából nem fázott, de már menne be. Ha a fiú jön, akkor bent válnak el, ha nem, akkor most....*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2010 8:19 am

*Bólogat, miközben megvárja mit mondd a lány.*
-Értem... *Hát, vannak jóarcok. Ő már elég sok mindenkit ismer itt. Kis mosoly megint.* Megyek. *Nincs kedve egyedül kint flangálni. Alex is kapcsol, hogy menni kell be, így a kutyus zárja a sort. Benn mielőtt elválnak, elköszön a lánytól és jó éjszakát kíván.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:06 am

*Lassacskán kiér az udvarra, és szinte azonnal rá gyújt. Egész nap dolgozott és most kicsit fáradtan felfrissülni jött ki. Elvégre ha az ember házvezető helyettes akkor pár plusz a nyakába szakad. Szokásos fekete öltönynadrágban van hozzá egy sötétbordó ing, mellény, és öltönykabát, amire egy hosszú egyszerű fekete kabátot húzott. Nyakában egy enyhe krémszínű sál.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:12 am

*Nem sokkal a tanár után egy nem túl jó kedvű fiú is érkezik az udvarra. Kutyája most nincs vele, éppen a szobában alszik. Ingerült... nem érti miért.
Amúgy, fekete - egyszerű póló, farmernadrág és egy converse cipő van rajta. A tanárt észreveszi, és úgy gondolja egy oda is megy hozzá... Szemei nagyon sötétkékek, sőt ez még furcsa is lehet.*
-Jó napot! *Köszön oda érve, és be is mutatkozik.* Scott Hilton, Amira. Zavarom a tanárurat? *Nem szeretne zavarni, de azért lenne pár kérdése... nem ér mindent teljesen. Tudja, hogy Raisen, az SVK tanár.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:16 am

*Gondolataiból és lelki békéjéből egy hang zökkenti ki, és nemsokára oda is ér a gazdája. Egy magas szőke fiú. Raisen tehát megerőlteti magát és viszonozza a bemutatkozást. Ő nem tudja hogy a fiú ismeri őt.*
- Üdvözlöm. Raisen Hagiri vagyok. *mutatkozik is be majd megkérdezi.*
- Nem nem zavar. Kérdezzen csak nyugodtan. *válaszolja és igyekszik kissé barátságosabb szemeket meresztgetni a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:22 am

*Ő is próbál kedves lenni, de valahogy nem megy neki... És még azt sem tudja hogy mi a baja. A bemutatkozásra bólint.*
-Rendben. *Elgondolkodik, majd levegőt vesz. Ki is fújja persze és belekezd a mondókájába.* Nem tudom mi van velem... Olyan, ingerült vagyok. Mindig rossz a kedvem. Ilyen még sosem volt. És, nem is akar elmúlni. Általában egy nap alatt átmegy rajta, ha bal lábbal kelek fel, de ez más, érzem. *Gondolja Raisen nem mindent ért*
-Tudja, tűzmágus vagyok. És ugye... olvastam róla hogy ez nálunk néha előfordul. De engem kezd zavarni ez az egész egy kicsit... Nem értem. *A hangja hideg, szemeinek jeges pillantása van és nagyon sötét.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:28 am

*Kissé meglepődik amikor a fiú elkezdi neki kiönteni a lelkét. Valami kevésbé magánjellegű kérdésre gondolt, de hát elzavarni nem fogja. Nem szívtelen.*
- Értem, nost hát mindenkinél előfordul ilyen változás. *közhely aztán meghallja hogy a fiú tűzmágus. Ezzel minden megmagyarázva.*
- Tűzmágus? Értem, ez esetben igen ez természetes hogy vannak hangulatingadozásai. Gondolom ön is tudja hogy ez a fajta mágia elemi, és a varázserejétől függetlenül létezik. Előfordul hogy kicsit felborul az egyensúly az ereje és a tűzmágusi ereje között ez némi belső ellentmondásos vezet, ami eredményezheti a rossz hangulatot, ingerlékenységet, esetleg depresszív hajlamok is előbukkanhatnak. Erre az ellenszer az hogy ha megtalálja az egyensúlyt a lelkében. Magában két erő dúl jelenleg, próbálja lecsendesíteni őket és jobban fogja érezni magát. ennek egy módja a meditáció de ha ez nagyon ellenére van akkor gyakoroljon mindkét féle erejével, és uutána is kialakul az egyensúly. *ad egy részletes segítséget remélve hogy a fiú tudja majd hasznosítani az információkat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:35 am

*Az első kijelentést nemigen érti, de mikor felvilágosítja a tanárt, minden máshogy alakul... Igen, gondolt ilyesmire. Ennyire pontosan azért nem tudta volna. Ezért is fordult Raisenhez. Már éppen megkérdezné, hogy hogyan tudja helyreállítani amikor jön rá a válasz. Bólogat, és kicsit meg is könnyebbül. *
-Értem. És, ez mennyi idő mire helyreáll? Akár egy napon belül is? *Kérdez még egy kicsit, miközben a tanárt figyeli. Nem mozdul, csak néha körülnéz. *
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:38 am

*tudja, hiszen van ilyen ismerőse, illetve csak volt.*
- Igen akár egy napon belül is helyre állhat a rend. ez innentől kezdve csak magán múlik, hogy mokor áll neki meditálni/gyakorolni, mennyire koncentrál hogy rend legyen. De általában három napon belül elmúlik magától, de tanácsos megtanulni hogy lehet helyreállítani. Van amikor igen jól jöhet. *magyarázza a fiúnak, hiszen a legjobb helyre jött segítségért, és nagyon reméli hogy sikerül neki segítenie.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:43 am

*Bólogat, amivel jelzi hogy érti. Kicsit elgondolkodik, majd ismét a tanárra pillant.*
-Értem. És nagyon szépen köszönöm, sokat segített. *Egy kisebb mosolyt is megerőltet, de még mindig nincs jól...
Pár másodperc csend után, ismét felnéz.*
-Ha nem bánja, én mennék is gyakorolni egy kicsit. Minél előbb szeretném visszakapni magamat. Még egyszer köszönöm. *Ezen túl, Raisennel fog beszélni ha kell valamiről. Mármint ilyen dolgokról.*
-Viszont látásra. *Köszön el, majd zsebbe dugott kézzel besétál a kastélyba, onnan pedig egy gyakorlóterem felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
4 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: