Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 6 Vote_lcapUdvar - Page 6 Voting_barUdvar - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:32 am

-Tegnap éjfél körül érkezett meg a vonatom. *válaszol előbb erre a kérdésre, a másikon egy pillanatra elgondolkodik.*
-Hát a kviddics az egy sport. A testnevelésben pedig minden benne van, ami a testmozgásról szól. Mugliknak, varázslóknak egyaránt.
-Nálam ebbe a mugli sportoktól a varázsló sportokig minden belefér. Majd meglátjátok.
*Magyaráz, mert ma már a második gyerek aki rákérdez, hogy minek ide tesitanár. Aztán majd a lusták sírnak, hogy miért lettek kerekebbek.*
-És érdekelnek a sportok?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:37 am

*Ő nem tudja, hogy előtte már valaki érdeklődött ugyanezen témáról.*
- Hát akkor nem aludhatott valami sokat ami azt illeti.*jegyzi meg a férfi arcára sandítva, de nem lát semmit a szemüvegtől.*
- Jah értem már, tehát ez amolyan mindenféle sport egy helyen. ebben nem voltam biztos. De elnézést kérek a kérdésért, hogyhogy egy varázsló érdeklődik a mugli sportok iránt?* teszi fel óvatosan a kérdést nem tudva mit fog rá reagálni a férfi.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:42 am

*Hát eddig nem találkozott szívbajos emberkével a suliban, de ez a fiú kicsit nagyon is összehúzza magát. Talán túlságosan is.. Neeem harap a bááácsiii!!!
A szemüveg meg csak menő, nem azért van, hogy takarja a karikákat a szeme alatt, amik egyébként nincsenek. *
-6-7 óra bőven elég volt. *jegyzi meg, majd válaszol a következő kérdésre.*
-Valahogy úgy. Hát ez egy érdekes kérdés. Nem tudom, szeretem a sportokat. Ismered a footballt. Mindegy. Az olasz kviddics csapatról már hallottál? Az ő hajtójuk voltam egy időben.
-Egyébként te hogy állsz a sportokkal? *kérdi még egyszer, mert úgy látszik az előbb nem volt elég hangos.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:50 am

*Hát ő már csak ilyen kis szívbajos. Nem tehet róla sosem volt az a központban lévő alak, de ő nem is bánja. Van más aki imád a központban lenni.*
- Értem, én is annyit szoktam aludni, utána egyszerűen felébredek és ha akarnék se tudnék vissza aludni. *jegyzi meg az alvásra, majd bólogat egy sort.*
- Ismerem a footbalt, de még sosem játszottam. Arról az olasz csapatról viszont olvastam, de azt nem tudtam hogy egyszer majd az egyik csapattaggal itt fogok találkozni. *mosolyodik el, mert olvasott már a csapat sikereiről, és titokban csodálta is őket de ez a lelkesedés mint minden más is hamar elmúlt, és már csak tények szintjén tudta.*
- Oh bocsánat. Hát nem igazán vagyok sportos alkat. *néz végig magán, hogy vékonyka, és nem túl izmos, ellenben arányosan karcsú.*
- Szeretek modern zenére táncolni de az nem minősül sportnak. *adja meg a választ végre, mert az előbb elfelejtett válaszolni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:54 am

-Na majd órákon kipróbálhatod. Jó kis sport... *mosolyodik el, és kicsit elrévedezik múltján. Kviddics balesete miatt kellett, hogy abbahagyja footbalista pályafutását.*
-Hát tessék-lássék, most mégis itt vagyok. Csak baleset miatt egy időre ki kellett lépnem a csapatból. Azért lettem most végül tanár....*teszi még hozzá, aztán végignéz a fiún.*
-Olyan nincs, hogy sportos alkat. Vagyis akad, de ki lehet azt alakítani. Aztán meg ki tudja, lehet az órákon megtetszik majd az egyik sport és belevágsz.
*A következőre kissé felvonja a szemöldökét. Nem bírja ezeket a modern zenéket. Mondjuk eleve nem egy zenés típus a fickó.*
-A tánc is lehet akár sport. *teszi hozzá, majd tovább sétál.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:00 am

* Hát ki tudja talán még az is előfordulhat.*
- Hát ki tudja. Bár ahogy eddig elnéztem, elég macerásak a szabályok. *idézi fel mindazt amit tud a sportról.*
- Hát igen, bár elég nagy váltás lehet kviddics játékosból tanárrá alakulni nem? *kérdezősködik, mert addig minden rendben van amíg nem magáról kell beszélnie.*
- Hát nem tudom, én akkor sem érzem úgy magam, hogy a jövőben sportolni kezdjek. *nah igen, szegény gyerek kissé magabiztosság hiányos. Pedig külsőre is igen esztétikus aki után megfordulnak a lányok, csak ő ezt hajlamos abszolúte nem észrevenni.*
- Hát ez az amit mostanában vagyis már 3 éve rendszeresen csinálok. Általában csapattal, de itt ugye nincsen.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:03 am

-Hát igen, nagy váltás volt, de majd kiderül, hogy megérte-e tanárrá válni. *ugyanis még nem tanított sehol.*
-Annyira nem macerásak a szabályok. Majd meglátjuk, kinek hogy tetszik. *sok embernek azért nem jön be, mert veszélyes. De hát melyik sport nem az?!?!?!*
-Figyelj! Nekem most beszélnem kell az igazgatóddal. Tehát mennem kellene befele. Velem tartasz vagy maradsz még kinn? *kérdezi meg, majd ha vele tart a fiú, akkor a kastélyban válnak el, ha nem, akkor meg itt.*

//Köszikeh a játékot és pápás!//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyVas. Márc. 28, 2010 8:10 am

- Kíváncsi vagyok hogy fog menni. *jegyzi meg amolyan közhelynek szánva.*
- Én is megyek be, hamarosan takarodó lesz és álmos vagyok *mondja, majd Orfeoval együtt bemegy a kastélyba és a földszinten ő elbúcsiva halad fel a déli toronyba.*


//Én is köszönöm^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 5:22 am

*A szőke lány battyog ki az udvarra, kötőféken vezetve egy gyönyörű pej mént. Ideje volt egy kicsit mozognia végre. Pink lovaglómellény, fekete lovaglónadrág és egy fekete lovaglócsizma van. Kezén pink lovaskesztyű, nehogy a kantár kidörgölje a kezét. Körbevezetgeti a lovat az udvaron, majd megáll és hagyja legelni az állatot. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 5:47 am

*Nem sokkal később jövök én is. A madárház felől, még csak most értem vissza onnan. Igazából nem siettem el a dolgokat. Szokásos... zsebbe dugott kéz, kapucni a fejemen. Amint haladok át az udvaron, meglátom Ingridet és egy lovat. Ló?*
-Az meg mit csinál itt? *Kérdeztem mosolyogva a lánytól, hisz nemrégiben elég jóba lettünk. Igazából még nem tudja rólam,de a lovakat nem nagyon komálom. Megálltam mellette, és megszemléltem egy kicsit az állatot. Közben persze feltettem egy kérdést.*
-Hogy s mint?
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 5:52 am

*Oldalra pillant és James-et látja közeledni. *
-Szia. Hát, ő kijött egy kicsit levegőzni. Két hete nem volt már kinn. *Magyaráz a fiúnak. *
-Hát, mióta találkoztunk, nem sok minden történt. *Vonja meg a vállát és megpaskolja lova nyakát. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:00 am

*Bólintottam. Ingrid nem túl beszédes...*
-Értem. Én épp azon gondolkodtam hogy kellene valamit csinálni. De nem tudom mit.*Elgondolkodtam ismét, hátha valami eszembe jut. Ingridet nem akarom belekeverni semmi rosszba, csak... valami kisebb minimális ötletbe. A lány melletti pad háttámlájára felüteml.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:04 am

*Hát igen, nem tud mit mondani. *
-Igen, az jó ötlet lenne. De hát mit csináljunk? Valami jó izgalmasat és őrültet kéne. *Gondolkodik el kicsit bepörögve, majd kiköti a lovat egy fához, hadd legelésszen, majd leül a fiú mellé a pad támlájára. *
-Martin felébredt már? *Érdeklődik. Biztos, hogy James volt benn a szobájában. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:09 am

-Passz. Mondjuk itt kinn nem sok lehetőség van. Tópart...Erdő esetleg... benn konyha meg ilyen cuccok. *Nagyon ötletem nincs. A kérdésre csak vállat vontam.*
-Nemtudom, nem voltam fenn. De... szerintem felkelt. Mért? *Kérdeztem vissza, miközben tovább törtem a fejem. Az udvaron nem nagyon tudom mit lehetne csinálni. Ingridre néztem kérdőn, és egy kicsit csillogó szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:13 am

-Csak azért, hogy ugyan mennyit alszik? *Vonja meg a vállát. *
-Tudod mit? Gyerünk el a Medencébe! *Csillan fel a szeme. *
-Várj egy pillanatot. Visszaviszem a lovat az istállóba. *Gyorsan felpattan az állat hátára és elvágtázik vele az istálló felé. Nemsokára szalad is visszafelé. *
-Na, itt vagyok. *Mondja, majd néz a fiúra, reménykedve, hogy mennek Medencézni. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:20 am

-Ééén nemtudom! *Vontam meg a vállam, miközben bólintottam. Nem mentem vele, megvártam még visszaér.*
-Na akkor irány a Medencék. Bár.. nem tudom mit akarsz ott csinálni. *Talán megoszthatná velem. Felkelek és lassan elindulok a medencék felé, remélve hogy Ingrid is követ.*


//Egy icipicit fagyi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 6:51 am

-Oké, ott tali.Elmegyek átöltözni. *mondja, majd elrohan a kastély irányába. *

//bocsi, a kisbetű-nagybetű kombó miatt. szar a laptop //
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 7:27 am

*Egy kis vacsora utáni séta mindenkinek jót tesz... Sőt, a friss levegő még az agykerekeket is megforgathatja. Szóval... vacsora után vagyunk ugye, és gondolta egy kicsit kimegy a levegőre hátha ott jobban tud felfrissülni. Már egy ideje benn volt az irodában, a papírokat rendezgette. A mostani események egy kicsit feldúlták. Próbál kideríteni mindent, megvédeni a diákokat, beszélni a szintén megrémült miniszterrel... El van havazva. Mellesleg, fekete nadrágot, fehér ingblúzt és egy kapucnis felsőt visel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 7:37 am

*Egy nő lépked az udvar felé. Vacsora volt de ő nem evett, nem volt éhes. Fekete csőnadrágja szabályosan simul hozzá, de azért nem kihívóan. Méregzöld hosszú újút visel, nem akar fázni. Léptei lassúak és kimértek, hisz nem siet sehova. A tájat kémleli ami meseszép. Miközben kint lépked észrevesz egy férfit, aki neki háttal van. Arra felé intézi útját. Gyorsabb tempóra vált, hogy utolérje. A távolság a két személy közt egyre jobban csökken. Végül Amelia a férfi közelébe ér.*
-Jó estét! *Egyenlőre nem tudja, hogy milyen időa az ember ezért illedelmesen köszön neki.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 7:44 am

*Nézelődik, közben persze szívja a firss levegőt. Szeret ilyenkor sétálni kinn, kedvenc időszaka, és persze nincsennek már olyan sokan diákok sem itt. A séta közben, valaki köszön neki. Megfordul, így már jól látja, hogy ki is pontosan. A bűbájtan tanár.*
-Jó estét Amelia. Hogy van ma este? *Persze ismerik egymást mivel ugye Alex vette fel a nőt. Kicsit közelebb lép, elvégre ha már beszélgetnek...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 7:55 am

*Mikor oda ér a férfihoz az felé fordul. Most Ameliának is beugrik, hogy ki is a férfi akivel beszél. Az igazgató.*
-Köszönöm szépen én remekül érzem magam. És ön, hogy van? *Kérdezi illedelmesen a hölgy, és közben a férfi szemébe néz. Elvégre ez az illem, lehet, hogy nem úgy viselkedik mint egy aranyvérű de az illemet ő is aranyszabálynak nézi, amit kötelező betartani. Alex közelebb lép a nőhöz hisz beszélgetnek és nem akarnak egymásnak üvöltözni 2 méteres távolból*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 8:03 am

*Elmosolyodik, elvégre a kedve az jó. Egy kicsit haboz, végighallgatja a nő mit mond majd ő is válaszol a feltett kérdésre.*
-Örülök neki. Mellesleg, én egészen jól, kivéve hogy nem tudok mit kezdeni ezekkel a mostani bonyolultan érthetetlen eseményekkel. *Nem tudja, hogy a nő hallott-e a mostani eseményekről.*
-Nem tudom, hallotta-e hogy a halálfalók megint kezdenek szaporodni... *Von vállat, miközben egy kicsit kíváncsibb tekintettel pillant Ameliára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 8:14 am

*Végig hallgatja a férfi válaszát. Megdöbben. Nem tudja, hogy látszik-e rajta, de megdöbben. Soha nem szerette a halálfalókat, és a gonoszokat se. Egyszerűen írtózik attól, hogy valaki a saját faját képes gyilkolni.*
-Nem még eggyáltalán nem halottam róla. És most ki gyűjti seregét? ÉS a minisztérium mit lép erre? A véleményem a minisztériumról, hogy nem elég alapos, és érzelemmentes. És ön mit szól ehez az egészhez?
*Kérdezi kiváncsian. Kíváncsi a férfi válaszára, mert mindenkinek más a nézőpontja*
-Ha nem vagyok tiszteletlen akkor van más bonyolultdolog is? Tudok esetleg segíteni ez ügyben?
*Teszi fel az alapvető kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 8:24 am

*Lássa hogy a nő megdöbben. Végighallgatja, próbálja megjegyezni az összes kérdést.*
-Ez benne a bonyolult része. Sehogy sem tudunk rájönni ki gyűjti a sereget. Talán... éppen az akire egy kicsit sem számítunk? Minisztérium? *Elhallgat egy pillanatra, talán gondolkodási időnek is mondhatjuk.*
-A miniszter persze most is fél... szokás szerint. Igen, szerintem van benne igazság. *Egy kicsit ismét hatásszünetet tart, majd vállat von.*
-Nem tudom, egyenlőre még semmit nem tudok. Abban viszont biztos vagyok hogy a rendet össze fogom hívni ha tovább fajulnak a dolgok. Viszont, ha segítség kell, értesítem minden féle képpen. De ha most megbocsájt, nekem még lenne benn egy kis dolgom. *Amilyen illedelmes, kezet csókol. Evvel sokszor leveszi a nőket a lábukról már elsőre.*
-Örülök hogy jól érzi magát itt. További kellemes estét. *Azzal egy mosolyt még elereszt és lassan be is vonul a szobájába.*

//Bocsi, mennem kell. Köszönöm a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 8:33 am

*A férfi válaszán gondolkódóba esik. Az már biztos, hogy nyitva tartja a szemét. Na nem mintha eddig csukva lett volna, de most szemfülesebb lesz.*
-A félelem a legrosszab dolog amit tehetnek. Elvégre ha a minisztérium retteg ahol jó pár száz ember megfordul, akkor egy kis család mit érez? Látják, hogy az fél akitől a legtöbb támogatást várják. Ez így nem jó nagyon nem jó. *Fejti ki véleményét és közben a fejét rázza. Homlokát egy kicsit össze ráncolja, ahogy gondolkozik.*
-Köszönöm. Várom majd az ön értesítését. Megbocsájtok magának mindenért.*Villant egy elképesztő mosolyt a férfira, majd mikor az kézen csókolja egy kicsit pukedlizik. A férfi illedelmes ez nyílvánvaló. Kicsit még sétál aztán ő is a kastély felé indul*
// Én is köszönöm szépen Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
6 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: