Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 17 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 17 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 17 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 17 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 17 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 17 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 17 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 17 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 17 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 17 Vote_lcapTópart - Page 17 Voting_barTópart - Page 17 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:55 am

- A vörös hajú fiú meghalt, s lelke itt ragadt a mi világunkban... Most feltámasztását tervezgeti az, ki megölte. És van egy kegyetlen feltételem... De meg kell keresned egy fiút... A sárkány gyermeke, de már csak ebben az évben, s párja maga egy igazi őzgida... Ritkán látja egymást a szörny és a csoda gyermeke, de olyankor mindenkinél jobban szeretik egymást... Ha ebből rájössz, kinek kell a segítségére sietned, és megteszed, amit meg kell, bizonyítod nemességed... De vigyázz, az igaz utat jár, és ne pusztítsd el önmagad...
*Ezzel széttárja hatalmas szárnyait, és lecsap vele, nagyobb szellőt kavarva.*
- Van kérdésed, ifjú Kaguya?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:04 am

- Will... meghalt? De, ez azt jelenti hogy szellemként itt ragadt, és... ki a gyilkosa? *záporoznak belőle a kérdések, kicsit megbillent a nyugalma. Egyrészről bármennyire is nem szerette, és félt Willtől, a halálát nem kívánta volna, másfelől, megrémült kicsit a ködös szavaktól. Nem igazán tud asszociálni hogy ki lehet a szörny és a csoda gyermeke. Illetve van egy sanda sejtése, de...*
- Kikről van szó? szóval kire tetszik gondolni, és miben kellene segítenem nekik? *kérdezi, és a szárnyát nyitogató madárra néz. Fél, hogy az is elhagyja őt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:13 am

- Ifjú Kaguya... Nem segíthetek, hisz ez a próbatétel, mellyel bizonyítod elméd erejét és lelked tisztaságát. Gondolkozz, és bogozd ki a szálakat... Meg fogod találni a választ... Én tudom...
*Mondja, majd felsóhajt.*
- Na jó, kicsit segítek... A válasz gyökerei az iskola falain belül találhatóak... És a szivárvány színeit viselik... De többet nem mondok. Rá fogsz jönni... Tudom!
*Mondja, majd kitép egy tollat testéből.*
- Tessék, egy fülesbagoly tolla... Bölcsességet szerezhetsz belőle, ha beülsz a nagyterembe, és az orrodhoz érinted...
*Mondja, majd Kim ölébe ejti saját tollát.*
- Okosan használd, csak egyszer ad segítséget...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:21 am

*Tehát bizonyítani kell, és kiállni a próbát. Igyekszik majd jól teljesíteni, nem akar szégyenbe kerülni a bölcs madár előtt sem, és hát a többiek előt sem.*
- Remélem igaza lesz és rájövök a dologra... *ért egyet és azon kezd tűnődni hogy ezek szerint egy párt kell keresnie, akik közül egy egyik vad, a másik pedig szelíd. a gond csak az hogy nem ismer ilyen párt. *
- A szivárvány színeit viselik... *gondolkozik el a szavakon, és biccent. Meg fogja találni a keresett személyeket.*
- Kö...Köszönöm. *veszi kezébe a tollat, és hallgatja hozzá a magyarázatot.*
- Rendben van. *bólint ismét, hogy csak egyszer segít.*
- Lehet hogy hülye kérdés lesz de... nem nehéz így madárkén élni? * érdeklődik a fiú*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:29 am

- Nos, eleinte kicsit furcsa volt. De mára már egészen megszoktam... Minden rendben, csak a nyers hús nem ízlik. De nem akarom nagydobra verni, hogy ki vagyok. Úgyhogy marad a bagoly élet...
*Meséli közben tisztálkodva, vagy körbepillant.*
- Mit nem adnék egy kis sült húsért...
*Morogja, majd hátrébb ugrál.*
- Miért? Emberként élni könnyű?
*Kérdi viccelődve.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:32 am

*Elmosolyodik.*
- Értem. Bár kicsit még mindig meredek hogy egy ilyen híres varázsló bagolyként él. *jegyzi meg a fiú, majd a tollászkodó jószágra pillant.*
- Ha gondolja hozhatok a nagyteremből valami sültet... *veti fel a gondolatot, mert képes lenne bemenni és egy szelet sülttel meg visszajönni.*
- Hát nem igazán, de nem tudnám elképzelni hogy madárként éljek. *feleli a fiú majd a fűben hanyatt dől, és nézi a felhőket és tűnődik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:39 am

- Ha legközelebb erre jársz, örömmel venném, ha hoznál egy combot, vagy valamit...
*Mondja, majd csattogtatni kezdi a csőrét, de gyorsan összekapja magát.*
- Most távoznom kell, de ígérem, sokat fogunk még beszélgetni... Ne feledd, amit mondtam neked. Keresd a sárkány gyermekét!
*Ezzel csap három hatalmasat a szárnyaival, és felemelkedik.*
- A sárkánykölyök a kulcs mindenhez!
*Ezzel elrepül a kastély nyugati tornya felé.*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:44 am

- Rendben van, ezt megígérhetem. * mosolyodik el, és feljegyzi gondolatban, hogy legközelebb egy sült combbal jöjjön sétálni a tópartra.*
- Rendben van, és köszönöm a beszélgetést kedves Bagoly. * búcsúzik el Kim is a madártól, és lassan feltápászkodva elgondolkozik hogyan tovább. Tétován elindul hát a kastély felé, legalábbis ő ebben a biztos tudatban van, gyakorlatilag Wilarddal ellenkező irányba halad.*
~Sárkány kölyök, sárkánykölyök... biztosan nem az aki az erdőben lakik, hanem valami más, ez egy ember, de ki lehet az...~ *tűnik magában, és közben fantasztikusan sikerült neki eltévednie.*

//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 2:55 am

*Egy fekete hajú lányka battyog a tópart felé. Kék melegítőfelső van rajta, fekete farmerrel és egy aranyos kék topánkával. Leül a tópartra, elgondolkodva bámulja a vizet. Közben néha-néha beledob a tóba 1-1 kavicsot. Hirtelen úgy dönt, rágyújt. Előhalássza a zsebéből a cigijét, meggyújtja és jólesően szív bele. Közben az agya lázasan dolgozik. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:07 am

*Éppen a tóparton sétálgat ő is. Egyik kedvenc helye lett mostanság az iskolában. De kinek nem? Szereti innen nézni a naplementét és a többit. Igaz, most nem fogja látni hiszen az ég el van takarva felhőkkel a nap pedig csak néha bújik elő. Elgondolkodva lépked lefelé amikor cigarettafüstöt érez meg.
Pár lépéssel amikor arrébb lép, meg is látja az okozót. Halvány mosoly jelenik meg az arcán, végre van valaki aki nem tartja be a szabályokat. Odabattyog hozzá.*
-Szia. Nem baj, ha csatlakozom? *Érdeklődik, miközben ő is előveszi a cigijét. Igen, dohányzik. Rá is gyújt.* Liza vagyok. *Mutatkozik is be. Reméli, nem fogja zavarni a másikat. Viszont, még sosem látta... és ebből gondolja hogy nem is egy házban vannak.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:10 am

*Halk lépteket hall. Megfordul. *
-Helló. Nem baj. *Vonja meg a vállát. *
-Ingrid Weiss vagyok. Biztos hallottál rólam. A suli plázacicájaként vagyok emlegetve. Amúgy Martin Weiss a bátyám. Nem tudom ismered-e. *Mondja, majd beleszív a cigijébe és újabb kavicsot dob a tóba. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:14 am

-Örülök. *Mosolyodik el halványan. Ma sokkal jobb a kedve, mint tegnap. Talán Scottnak köszönhetően.* Ingrid? *A névről beugrik neki valami.*
-Tudom ki vagy! Viszont nem a pletykákból, hanem Scott-tól. Mondta, hogy nagyon rendes lány vagy. *Scottal mindent megbeszélnek. Közben ő is szívja ám a cigit, az el nem maradhat.* A testvéred amúgy nem ismerem. *Von vállat. Sok elsőst nem ismer még.*
-Én meg... A "rivális" vagyok sok lánynak. Tudod... Scott nagyon kapós lenne... *Nem fejezi be a mondatot. Szóval kapós lenne ha Liza nem lenne. Ez az igazság. Most is kapós a srác de szerencsére nem él a lehetőséggel.*
-Tudsz kacsázni? *Kérdezi ahogy meglátja, hogy Ingrid egy kavicsot dob a tóba.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:18 am

*Elmosolyodik. *
-Mesélt rólam? *Jól esik neki. Majd eszébe jut Scott. *
-Hű. de rég láttam Scott-ot.. Hogy van? *Érdeklődik a lánytól. *
-Á, szóval te vagy Scott barátnője... *Mosolyodik el. A lány kérdésére fúj egyet. *
-Hú, régen tudtam. Most már nemtom megy-e. Ne is erőlködök... *Inkább füstöl. Razz *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:22 am

-Mesélt ám. *Mosolyodik el ismét. Látja a lányon, hogy egy kicsit meg is lepődött.* Jól van, tegnap voltunk fél évesek. *Kicsit bele is pirul. Hogy azóta már mi nem történt...*
-Á, de ünneprontó vagy. Pedig épp rá akartalak venni egy próbára. *Hakan elveneti magát, közben elszívja a cigarettát és elpöcköli a csikket.*
-Látom nem csak én vagyok az egyetlen szabályt szegő ebben az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:27 am

-Jól esik. *Mosolyodik el. *
-Gratulálok. *Mondja őszintén a lánynak. *
-Hát, ez van. Ilyen vagyok. *Nevet. A lány kijelentésére komolyan ránéz. *
-Nem érdekelnek a szabályok. Az elveim szerint azért vannak, hogy felrúgjuk őket... Ennyi. És hidd el, nem csak mi ketten szegünk szabályt. *Vonja meg a vállát és beledobja a csikket a tóba. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:34 am

-Jó, ha valaki gondol ránk... *Jegyzi meg egy vállvonás mellett.* Köszönöm. *Mosolyodik el, amikor gradulálnak neki. Közben leül a fűbe. Annyira nem is hideg... Felnéz Ingrdire.*
-Nem baj. Szerintem el tudjuk ütni az időt. *Jegyzi meg, de már úgy, hogy a mosoly el sem tűnik az arcáról. Nem csalódik, Ingridet valóban kedvesnek találja.*
-Jól beszélsz. Azért vannak a szabályok. Tudom... eddig össz-vissz három vagy négy személlyel találkoztam akik még ugyan ezt csinálták. Érdekes helyzet. Na meg... múltkor láttad a manókat az udvaron? Tök vicces volt. Gondolom, diákok keze volt a dologban. *Nevet fel. ÉRdekes volt. Épp az udvaron nézelődött amikor meglátta a kitörtető manókat.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:38 am

*Megrázza a fejét. *
-Nem, nem láttam. Nemrég tértem vissza az iskolába. *Mondja. *
-Tudod mit? Érdekel a lovaglás? A lovam lenn van az istállóban, biztos unatkozik, megmozgathatnánk... *Kérdezi meg a lányt. Amúgy a lány nem tudja, hogy Ingrid valójában nem ilyen. Csak egy szerepet játszik. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:42 am

-Pedig elég vicces volt... *Vigyorodik el aztán feláll bólint egyet.*
-De, menjünk. Már jó régen ültem lovon, fel kéne frissíteni a tusát. *Valóban, még kicsi volt akkor lovagolt utoljára. Közben azért leporolja magát, kicsit vizes is lett de nem érdekli. Elindul az istálló felé.*
-Te honnan jöttél? *Érdeklődik úgy utólagosan.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:46 am

-Oké, gyerünk. *Feltápászkodik a földről, majd megindul a lovarda felé. *
-Oké, majd Alborozoval felfrissítjük a tudásodat. *Kacsint egyet. *
-Szerbiából. *Tájékoztatja a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:53 pm

*Lizával érkezik a tópartra.*
-Aha, értem. Ingrid kedves lány, jóban vagyunk. *Ő sok lánnyal jóban van...* Na itt is volnánk! *Mosolyodik el, közben Lizát az egyik padhoz húzza és leülnek. Egyik kezével, végigsimít a lány arcán majd egy hosszabb csókot ad neki.*
-Szeretlek. *Suttogja, aztán átkarolja Lizát és a tavat kezdi el nézni.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:56 pm

-Kedvesnek tűnt tényleg.. *Ennyivel ezt is lerendezi. Közben a tópartra érnek, körülpillant és elmosolyodik. Szereti ezt a helyet.*
-Hát itt. *Leül Scott mellé, viszonozza a hosszabb csókot és aztán a tó felé fordítsa pillantását.* Mindig is szép volt ez a hely. *Közben előhalássza a cigarettás dobozt a zsebéből.* Nem gond, ha rágyújtok? *Ha gond akkor eltesz, ha nem akkor rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:58 pm

-Igen, szép hely. *Mondja kedvesen aztán a cigire néz. Tudja, hogy Liza cigizik, úgyhogy csak megvonja a vállát.*
-Engem nem zavar. *Ő nem gyújt rá, mivel nem károsítja a szervezetét. Közben felvet valamit.* Ha azt elszívtad... akkor, van kedved kacsázni a vízen? *Érdeklődik. Már régen kacsázott, kijött a formából, de most talán ezt behozhatja.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:00 pm

-Köszi. *Egy elégedett mosoly, aztán rágyújt és beleszív a cigibe. Miután kifújta a füstöt bólint egyet.*
-De van. És úgy leverlek benne, hogy csak úgy nézel majd! *Neveti el a végét. Az a lényeg, hogy megvan az akarat. A többi meg... a szerencsén múlik. Kiölti nyelvét Scottra, aztán kicsit oldalba böki. Közben ismét beleszív a cigarettába.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:04 pm

*Biccent egyet aztán elvigyorodik.*
-Csak ne bízd el te annyira magad! *Oldalba bökik, kicsit arrébb lép, de aztán elkezdi csikizni Lizát. Csak egy kicsit, aztán leáll és egy puszit ad az arcára.*
-Meddig szívod még? *Még mindig vigyorog, hecceli a lányt azért hogy minél előbb eldobja a cigaretátt. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:08 pm

-Egy pillanat! *Elég gyorsan kivégzi a cigit, szóval elpöcköli és viszonozza a puszit Scottnak.* Na nézzük, mennyire vagy profi édesem. *Kacsint egyet, szemeiben cinkosság látható. Keres két lapos követ, de egyiket sem adja oda Scottnak.*
-Én kezdem. *Jelenti ki, aztán közelebb sétál a tóhoz és eldobja azt egyik követ. A kő, hármat "ugrik" a vízen, majd Scottra pillant.* Na nézzük, neked hogy megy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
17 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: