Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSanders lakás EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sanders lakás Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sanders lakás EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sanders lakás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sanders lakás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sanders lakás EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sanders lakás EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sanders lakás EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sanders lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sanders lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sanders lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Ted Forrester
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
James Miller
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Sindy Logan
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Chris Martines
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Daniel Reed
Sanders lakás Vote_lcapSanders lakás Voting_barSanders lakás Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sanders lakás

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzomb. Nov. 13, 2010 2:13 am

Sanders lakás 102a

Egy földszintes kis ház, amibe Eric egyedül lakik egyenlőre. Szépen elrendezett kertel, autóbejáróval és egy kerítéssel elválasztva a szomszédtól.
A házban van egy fürdőszoba, nappali, hálószoba és egy konyha ebédlővel. Egy vagy a legjobb esetben kettő személynek pont ideális.
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:01 am

*Lassacskán oda is érnek Eric házához, persze továbbra is kéz a kézben. Út közben néha a fiú elmosolyodva pillantott Nicole-ra, reménykedve, hogy ezt a mosolyt és ezt a szép délutánt nem most éli át először és utoljára...*
-Hát, meg is érkeztünk. Nem nagy szám, de kényelmes és nekem pont elég. *Tényleg nem túl nagy a háza, de belülről is, kívülről is igen szép. Amikor odaérnek az ajtóhoz, Eric kénytelen elengedni a lány kezét és kizárni az ajtót. Kinyitja, felcsapja a villanyt és előre engedi Nicole-t. Kellemes meleg van bent. Leteszi a kabátját, Nicole-t is elkéri majd a konyha felé veszi az irányt.*
-Itt nem lehet eltévedni. *Rávigyorog a másikra és pálcájával a int egyet, mire a konyhában szinte minden megindul magától és elkezdenek ügyködni valamiben. Forrócsokit csinálnak... mire nem jó a varázslat.*
-Érezd itthon magad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:14 am

* Meglepetést okozott, hogy Eric nem engedte el a kezemet, nem mondom hogy zavart, csak hát nekem ez lehet, hogy egy kicsit túl gyors. Külsőre tetszett a ház és mikor beértünk a belső része is tetszett. Elég otthonos és nekem tetszik, pont ez a lényeg benne. *
- Csak nyugi, nekem tetszik. * Körbe forgok még egyet saját tengelyem körül, vidám vagyok úgy érzem, mint ha már itt otthon lennék. De lehet, hogy eljön az az idő mikor azt mondom erre a házra, hogy itthon vagyok. De azért még nem megyek bele a tervezgetésbe, mert nem szeretek pofára esni. *
- Lehet, hogy nem lehet eltévedni, de azért még itt is el lehet bújni. * Jó kislány létemre sok minden végig villan a fejembe, az elbújás szó alatt, főleg arra gondolok, hogy a háló szoba agyában a meleg pokróc alatt. *
- Köszönöm, igyekezni fogok. * Ericre szegezem a tekintetem, lehet hogy rosszul érzem, de remélem most mond majd valami érdek feszítőt számomra. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:26 am

*Ő egyenlőre nem szeretne elsietni semmit... bár a lépéseket nem bízza a nőkre, szóval próbálja kideríteni, hogy mennyi esélye is lenne Nicole-nál. Persze csak szépen, lassacskán, bókok közepette.*
-Köszi. Sokáig kerestem mire megtaláltam a megfelelőt. *Kacsint egyet rákönyökölve az asztalra, miközben a lány szemeibe pillant. El sem tudja venni a pillantását.* Mondtam már, hogy nagyon szépek a szemeid? *Érdeklődik továbbra is csak mosolyogva. Nem tudja, hogy mondta e már ezt a lánynak, de ha igen, akkor mondja ismét. Ő el tud veszni a szemekben... Közben a forrócsoki is kész van, szóval leteszi Nicole elé az övét és visszaül a helyére. Kicsit forgatja a poharat a kezében.*
-Nincs kedved eljönni valamikor velem a Black daimondba? Voltál már ott? Ott adják a környék legfinomabb koktéljait. *Ismét egy randimeghívásnak szánja... persze ha nem fogadják el, megérti.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:36 am

- Hát gratulálok hozzá. Úgy tetszik ahogy van. Ezen én semmit sem változtatnék meg, pedig általában kritikus szoktam lenni, de ez most pont tökéletes. * Egy rejtett bókkal próbálom elnyerni a tetszését, hiszen a férfiak imádják ha az ízlésüket dicsérik. *
- Köszi. Azt hiszem még nem mondtad, de már itt volt az ideje. * Kicsit incselkedek Ericcel. *
- Csak a szeme a szép? * Mivel én is nőből vagyok imádom, ha meg férfi megdicsér, jót tesz a hiúságomnak.*
- Köszi. * Megköszönöm a forrócsokit, kezemet szorosan a bögre oldalára simítom, legalább melegedik egy kicsit, de még nem merem megkóstolni, mert még nagyon forró és nem akarom, hogy megégessem vele a nyelvemet vagy a számat, mert ha Esetleg Eric megcsókol vagy egy szájra puszit ad, akkor nem érezném még, ami felettébb kár lenne. Igaz ez még csak álom az én részemről, de néha az álmok is valóra vállnak.*
- Nem rég jöttem... tudod, szerintem még nem voltam ott, de szívesen elmennék veled. * Szemeim felcsillannak, most érzem igazán sínen magam. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Dec. 13, 2010 8:52 am

-Köszönöm. *Persze jól veszi le a bókot, de nem szokta meg ezt. Ilyeneket is kell hallani az embernek néha. Kicsit elmosolyodik, sőt, fel is nevet azon amit Nicole mond neki. Hát igen... egoból is van egy kevéske, ami persze nem gond. Szeretem az ilyen nőket.*
-Persze teljesen szép vagy, ahogy vagy. Nem változtatnék rajtad semmit. Így vagy tökéletes. *Reméli nem volt túl sok ez egyszerre. Szeret bókolni annak a lánynak, akit kiszemelt magának. Ha van valaki ilyen, akit kiszemel, akkor más lányokra szinte rá sem néz. Csak az ismerősökre. Az meg már teljesen más téma.
Bólint a forrócsokis megköszönésre, majd továbbra is egy kellemes kis mosollyal az arcán figyeli végig Nicole minden mozdulatát. Nem messze ül tőle, de egyenlőre tényleg semmit nem akar elsietni... Annak pedig örül, hogy nem utasítják el. Ez már... szerinte jó jel.*
-A többi majd még megtárgyaljuk, hogy mikor. Nemsokára nektek is szünet... ugye? *Mert akkor talán ésszerűbb lenne az egész. Egy kortyot iszik a csokiból, szerencsére nem süti meg a száját vele. Szereti s forrócsokit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzomb. Dec. 18, 2010 8:22 am

* Bele kortyolok a már langyos kakaóba. Közben figyelem Ericet. Ki tudja, hogy mikor lesz az a nap amikor elhív arra a bizonyos randira. Ha netán túl későn lenne, nem akarok elfelejteni, ezért alaposan szemügyre veszem. Mert őt sosem akarom elfelejteni. *
- Biztos, hogy nem? Mert szerintem rám férne egy apró kis változtatás. * Most éppenséggel nem külsőre gondolok, hanem a belsőmre, arra hogy elférne mellettem most valaki, egy erős férfi aki akármi is történjen mellettem áll. *
- Igen, nem sokára szünet. De nekem bármikor jó, csak szólj amikor kedved van hozzá. * Arcomon egy apró kis huncut mosoly jelenik meg. Eddig nem volt valami túl piszkos fantáziám, de már rögtön rossz dolgokra gondolok, nem tehetek róla Eric hatással van rám. Közben lassan Eric felé csúsztatom a kezemet. Gyengéden megfogom a kezét, majd a szemébe nézek. Olyan nézéssel amit még nem sok ember látott. Ha egy percen nem húz magához, akkor én teszem meg. De tartok a vissza utasítástól, ezért várok még mindig rá. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzomb. Dec. 18, 2010 8:39 am

*Egyenlőre még nem iszik bele a kakaóba, csak nézi a poharat, majd egy idő után felpillant Nicolera. Persze nem akar olyan túlságosan feltűnő lenni, hiszen fogalma sincs Nicole érzelmeiről vagy esetleg arról, hogy van e neki barátja.*
-Apró kis változás? Szerintem nem kell. *Neki pontosan így jó a lány, ahogy van. Kortyol egyet a csokiból, majd leteszi maga mellé a poharat és rákönyököl az asztalra. Kezei össze vannak kulcsolva, mintha faggatni akarná Nicolet, viszont csak bólint egyet, aztán a többi dolog történik a maga útján. A lány, megfogja a kezét... ez már egy jel, amit sikerült biztatásképpen vennie, szóval innen neki már nincs visszaút. Ahogy rá nézett Nicole... úgy még sosem egy lány sem nézett rá. Apró mosoly jelenik meg az arcán, szemei láthatólag felcsillannak, majd reflexből közelebb húzza a lányt és egy aprócska puszit ad annak ajkaira, amiből aztán egy csókot formáz ki... Ettől jobb már nem is lehetne ez a nap.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyKedd Dec. 28, 2010 6:43 am

* Apró kis csend, már nem tudok mit mondani. Hiszen nem vagyok a szavak embere. Inkább a tetteimről lehet megítélni. De ma nem tervezek olyan dolgot véghez vinni ami alapján nagyon is jól meg tudna ítélni Eric. Még túl korai lenne, és én ráérek. *
- Örülök, hogy így gondolod. * Ha pirulós fajta lennék akkor már az arcom vörösben pompázni, még jó, hogy megtanultam a bókokat kezelni és nem hagynak rám, mármint a pirulós része. Mikor oda húzott magához tudtam, hogy mi következik. De nem féltem, nem vagyok egy ijedős fajta. Persze, hogy a pusziból csók lett, nem is hagytam volna kárba menni ezt a szájra puszit. *
- Ez finom volt. És most nem a kakaóról beszélek. * Elmosolyodom, felállok a székről, teszek pár lépést, vissza nézek Ericre, de még ekkor fogalmam sincs, hogy most mi tévő legyek. Ekkor látom meg a nappaliban lévő kanapét. Szépen odasétálok és kényelmesen elterülök rajta. Remélem nem veszi ezt túl kihívónak, hiszen ez csak egy kanapé és semmi rossz nincs benne. *
- Te nem jössz? * Érdeklődve kérdezek rá, remélve, hogy nem utasít vissza. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:00 am

*Kicsit félreteszem most a beszédet, hiszen inkább a tettek kellenek. Soha nem voltam egy kis félős gyerek, de mondjuk barátnőivel tényleg úgy volt, hogy hosszabb kapcsolatban... Nem megcsalós típus, szeret hűséges lenni és el is várja a párjától is.*
-Finom bizony. *A forrócsokis beszólásra csak elneveti magát, majd kicsit kérdő tekintettel követi végig Nicole lépteit. Egyáltalán nem tiltakozik se semmi, csak felkel és odasétál a lányhoz. Leül mellé, nem akar túl gyors lenni, bár ahogy elnézni, Nicole-nak pont megfelelő így minden... egyik kezével átkarolja a lányt, majd elmosolyodik.*
-Kis huncut... *Ismételten megcsókolja a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:19 am

* Lehet, hogy egy kicsit előre rohantam. De ha ellenére van valami, akkor remélem rám szól. Egy ideig csendben maradok még oda ér mellém. De aztán sem tudok túl sok dolgot mondani neki. Remélhetőleg minél hamarabb megnyílik előttem és lesz valami közös témánk, persze Jameson kívül. *
- Nem is. * Picit csók közben ráharaptam Eric szájára. Valahogy kényszert érzek a harapdálás és a karmolászás irányt. De még eléggé vissza fogtam magam. *
- Lassan mennem kéne, mert kezd sötétedni, abban az esetben ha nem akarod, hogy itt aludjak. * Fogalmam nincs, hogy erre mit válaszol. De egy csöppet komolyan hoztam fel a témát. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:30 am

*Annyira azért mégse gyors a tempó... ha úgy nézzük.*
-Annyira. *Vigyorodik el, majd viszonozzák ugye egymásnak a csókocskát ami közben sikeresen meg is lesz harapva. Tudja, hogy direkt volt, de nem zavarja. Régebben ő is foglalkozott ilyennel, de már nem... ez... inkább a lányok dolga. Szólni nem sokat szól rá, csak egy kacsint, amiből sok mindent ki lehet olvasni. Na meg a szemeiből is. A következő kijelentésre elgondolkodik és persze bólogatni kezd, aztán teljesen komoly arccal szólal meg.*
-Hm... igen, menned kéne... *Nem bírja sokáig, szóval elvigyorodik.* Na jó, csak hülyülök. Maradhatsz, úgyis egyedül vagyok itt... *Akkor neki is jó lenne meg minden. Szeret társaságban éjszakázni. Főleg ha az illető nő.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:41 am

- Nem is vagyok huncut. * Nézek bűbájosan Eric szemébe. *
- Mert én egy szerény kis cica vagyok. * Lehet, hogy ez már túlzás van, de hát úgy néz ki, hogy önbizalom túltengésem van, ami lehet hogy itt nem számít hátránynak. Mikor észhez térek és meghallom Eric szavait, elkezd verni a szívem, hogy ennyi volt, csak játszik velem és most meg kidob. De aztán megnyugszok, mikor hozzá teszi hogy maradhatok, ha akarok még fogalmam sincs, hogy éljek-e a lehetőséggel. *
- Még eldöntöm. Igaz ráérek, de minden azon múlik, hogy jó leszel-e. * Még ha ma este nem is történne semmi, akkor is szívesen maradok nála, amíg bír idegekkel és ki nem dob. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 9:03 am

*A huncutos témát félreteszi, majd elneveti ismét magát a kijelentésre.*
-Igen, szerény és aranyos kis cica. *Kacsint és hátradől a kanapén, majd figyeli a másik reakcióját. Nem lepődik meg, hogy ez a válasz. Nicole mindig ilyenekkel rukkol elő.*
-És mi kell ahhoz, hogy jó legyek? *Kicsit közelebb hajol Nicolehoz, de nem ad neki csókot vagy puszit. Kicsit visszafogja magát vagy csak vár a lány valamilyen... jelére.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptySzer. Dec. 29, 2010 9:18 am

* Most már végképp eldöntöttem, ma nála alszok. Remélem nem tűnik fel az iskolában az éjjeli kimaradásom. De ha mégis, akkor sem lesz semmi bajom az egészből, bár is remélhetőleg. *
- Az aranyos az már túlzás. * Próbálok szerény lenni, már amennyire lehet. *
- Komolyan nem tudod? Hát akkor megmutatom. * Kezemmel ledöntőm az ágyra és elkezdem csókolgatni. Majd a nyakát puszilgatni, de még mielőtt lejjebb mentem volna, megálltam. Várva Eric reakciójára, gondolom ő sem az a fajta, aki egy éjszaka alatt letudna. Eddig részemről egy kis játszadozás, de a dolgok komoly része, csak később következik. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:09 am

*Elvigyorodik, aztán csak egy kicsit megrázza a fejét és a témát le is tudja. Inkább a "jófiús" érdekli most. Mire mondana arra valamit, addigra a szavakat inkább a tettek követik. Nem tud erre nemet mondani.... ha Nicole ezt akarja... akkor miért ne?
Egy szó sem jön ki a száján, csak amikor megállt, egy cinkos kacsintás kíséretében adott neki egy hosszú csókot az ajkaira... majd lassan, haladnak tovább is. Semmi nincs ellenére, viszont nem rohan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:20 pm

* Egy ideig semmi hang nem jött ki a számon. Csak Eric mellett fekszek és próbálok kiélvezni a pillanatot. Mert van aki az élet nagy dolgaira vár és elfelejti kiélvezni az élet apró pillanatait. Hát én nem ilyen vagyok. Szorosan megölelem. Érdekes, hogy bele lehet-e szeretni valakibe ilyen hamar? Nem tudom, hogy pontosan mit is érzek, mert ilyent még nem éreztem. De úgy érzem, talán Ő az, akire mindig is vágytam. *
- Biztos maradhatok éjszakára? * Halkan súgom a fülébe, nem akarom elhinni, hogy tényleg bele megy. Csak aztán ne bánjon meg semmit. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:35 pm

*Visszaöleli a lányt, majd halvány mosollyal az arcán elkezdi csókolgatni annak nyakát, majd visszatér az ajkához. Mindez után jön egy kérdés, amire bólint.*
-Persze. Nem zavarsz, sőt... *Valahogy kicsit megváltozott így Eric, de nem rossz értelemben. Sokkal érzelmesebb lett, mint volt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:44 pm

* Egy kis idő után megkaptam a választ. Erre számítottam. De lehet, hogy jobb lett volna, ha haza küld. Mert ha egyszer elvesztem a fejem, akkor nem tudok magamon uralkodni. Még Ő nem tud erről az énemről, de ha így haladunk, akkor nem sokára kikívánkozik belőlem. De amíg bírom még vissza tartom a bennem lévő "vadállatot".
- Még nem zavarlak. * Suttogom, nem akarom megzavarni ezt a csendet. *
- Egész éjszaka itt fogunk feküdni az ágyban, vagy csinálunk mást is? * Amikor kimondtam akkor nem tűnt annyira, kihívónak a mondatom, de azért hozzá teszek még valamit. *
- Nem nézünk meg egy filmet? Vagy csináljuk azt amit te szeretnél. * Átadom neki az irányítást, mégis csak Ő a férfi és a ház ura. *
- És minden este másik lány hozol ide fel? * Még nem ismerem annyira, és nem tudok semmit róla, úgy értve, hogy mi volt mikor engem még nem ismert. De azért egy apró mosoly megjelenik az arcomon. Remélem nem érzi úgy mint ha faggatnám. De ha komolyabbra fordulnak a dolgok, akkor szeretném tudni,mi is volt előttem. *


A hozzászólást Nicole Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 30, 2010 9:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:54 pm

*Kellemes meglepetéseket tud okozni a fiú. Mindig is tudott... jó ebben. Meg másban is.*
-Nem is fogsz. *Kacsint. Így érzi, és reméli nem is fog csalódni. Bár ő ebben igen biztos, szóval... elgondolkodva fordul Nicole felé, aztán a filmes kijelentésre felkel. Az előzőre pedig csak elvigyorodik. Van egy olyan érzése, hogy kezébe kell venni az uralmat. Pedig szereti, ha a nők kezdeményeznek egy csöppet.*
-Film... Mit szeretnél megnézni? Van egy rakás, szinte minden. *Bök a szoba sarkába magasodó három polcra tele dvdkkel. Miután Nicole kijelentette, hogy mit szeretne nézni, beteszi a filmet és vissza vágódik a lány mellé. Kicsit elmereng.*
-Minden este? Nem. Úgy egy hónapja szakítottam a barátnőmmel, azóta senki nem volt itt. *Kedves mosolyt küld Nicole felé, majd átkarolja a lányt. Kicsit még vár... kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 10:13 pm

* Fogalmam sincs miért, de otthon érzem magam, pedig idegen helyeken nem szeretek lenni. De ez már, olyan otthonos, és hát Eric...*
- Remélem is. * Ilyenkor fut végig a fejemben az, hogy talán most vagy soha? De még várok, akármennyire is szeretném letámadni, nem fogom. Csak utalni fogok rá, remélem rájön majd, hogy mit is szeretnék tőle. *
- Mindegy, hogy milyen, csak jó legyen és persze veled nézzem meg. Már más nem is számít. *Azért bizakodó vagyok, remélem jó filmet választott. Mert igazán nem akarok bealudni közben. *
- Sajnálom. * Ilyenkor érzem, hogy legszívesebben a föld alá süllyednék el. Nem is tudom, hogy tudok néha ilyen bunkó lenni. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyHétf. Jan. 03, 2011 10:21 pm

*Igyekszik úgy viselkedni és olyan körülményeket létrehozni, hogy mindenki otthon érezze magát. Eddig elég sok mindenkinél sikerült ezt elérnie. Közben betesz egy horrorfilmet, amiről fogalma sincs milyen, mert még nem látta. Csak pálcával int egyet a házimozi felé és már el is indul. Rámosolyog Nicolera, aztán átkarolja a lányt és egy apró csókot nyom annak ajkaira. Nem tudja, hogy merjen e... nem tudja, hogy Nicole mit fog szólni és azt sem, hogy mi lesz ha megteszi. Talán nem kellene neki elhamarkodnia a dolgokat.*
-Semmi gond. Nyugi, túlléptem rajta. *Nem volt a legjobb kapcsolata, az tény. Egy kedves mosolyt megejt felé, aztán a homlokára nyom egy biztató puszit.*
-Remélem még nem láttad ezt a filmet. *Bök előre, kicsit eltereli a témát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyKedd Jan. 04, 2011 12:38 am

* Ezek után nem tudom, hogy hogyan viszonyuljak Erichez. Mert szó mi szó, elég friss sebek lehetnek benne a szakítás miatt. Pont nem akarom ezeket a sebeket felszaggatni. Viszont azt sem akarom, hogy engem használjon fel, hogy elfelejtse a volt barátnőjét. De remélem ő nem képes ilyenekre, eddig úgy ismertem meg, hogy igazi jó szívű férfi, aki nem lenne képes bántani. De az idő múlásával mindenre fény derül. *
- Nyugodt vagyok. * Ericre pillantok és egy mosoly jelenik meg az arcomon, nem akarom hogy azt lássa, hogy nyugtalankodok miatta. *
- Azt én is remélem. * Elkezdődik a film, eddig nem ismerős. Szerencse, hogy a nők egyszerre több dologra is tudnak figyelni, mert le-fel jár a kezem Eric izmos hasán. Nem elégszek meg azzal, hogy a póló felett játszok vele. Hideg kezemet becsúsztatom a pólója alá. Közben reménykedek benne, hogy ebből csak jó dolog sülhet ki. *
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyKedd Jan. 04, 2011 12:52 am

*Elmosolyodva figyeli végig Nicole mozdulatait, és azt, ahogy a lány elgondolkodik. Egy kisebb ideig csak a filmet nézi, nem szól semmit... szereti ha a hasát simogatják, így nem ellenkezik, csak még a szavakra bólint, aztán egyik kezével Nicole arcát a sajátja felé fordítja és hosszan megcsókolja. Kezei közben lefelé vándorolnak, kicsit be is tévednek a lány pólója alá. Kezd bevadulni egy csöppet... úgy érzi, jó estéjük lesz. Talán, most már nincs visszaút, és ha Nicole akarja... akkor végül is miért ne? Általában mindig mindenben benne van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás EmptyKedd Jan. 04, 2011 1:10 am

* A csók nem lepett meg, de egyre édesebb a csókja és egyre jobban vágyom rá. Viszont az meglepett, hogy lassan betévedt a pólóm alá. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan itt kötünk ki. Már nem is tudom, hogy én vagyok a vad, vagy inkább a vadász. De lassacskán kiderül. *
- Biztos vagy benne? * Fogom meg a kezét, még mielőtt nagyon bele jönne a játékba. Furcsa, hogy ezt én kérdezem mikor én kezdtem el. De fogalmam sincs, hogy készen áll-e rá, a szakítás miatt. *
- Nem szeretném, hogy azt hidd, hogy nem akarok veled lenne. Csak, lehet hogy félek. * Közben ráülök a fekvő Ericre és úgy mondom tovább. *
- Hidd el nagyon is akarom, de nem tudom hogy itt van-e az ideje. Mert életemben még csak egy fiúval voltam. De szeretném, sőt imádnám ha te lennél a második. * Most ajánlottam fel csak igazán magam, majd kiderül, hogy él-e a lehetőséggel. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sanders lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sanders lakás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Walters lakás
» Glosser lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: