Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLovarda - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lovarda - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lovarda - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lovarda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lovarda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lovarda - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lovarda - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lovarda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lovarda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lovarda - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Lovarda - Page 2 Vote_lcapLovarda - Page 2 Voting_barLovarda - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lovarda

Go down 
+7
Lana Rosemary Lent
Ginevra Gwendolyne Green
Kim Kaguya
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Alena Aalriä
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:20 am

*Nem hallja a lépteket, ő el van foglalva Neroval. Mikor valaki befogja a szemét, felsikolt. A ló erre idegesen elkezdi kapkodni a fejét. *
-Ki vagy? *Kérdi remegő hangon. El sem tudja képzelni, ki lehet az, aki így ijeszgeti. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:28 am

*Egy sejtelmes vigyor jelenik meg az arcán, majd elengedi a lányt. Nem szerette volna enniyre megijeszteni, de talán az ok, amiért elengedte a ló. Nem mondja hogy fél tőlük... csak... nem szeret a közelükben lenni.*
-Szia Ing. Jajj de elveszett valaki mostanság. *Jegyzi meg felcsillanó szemekkel. Jó a kedve neki.* Hogy s mint? *Érdeklődik kedvesen, miközben egy lómentes helyet keres (ami ebben az esetben nem túl könnyű) és nekidől. Mondjuk.. egy üres boxajtónak.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:33 am

*Megpördül és Scott-tal találja magát szemben. A nyakába ugrik és lenyom neki egy hatalmas puszit. *
-Szijaa! Köszi, jól vagyok. Hát. egy 2 hónapos edzőtáborban voltam Spanyolországban. *Mondja a fiúnak, majd összehúzza a szemöldökét. *
-Soha többet ne ijessz így meg!* Mondja a fiúnak. Mjad figyeli a mozdulatait. *
-Jól látom, hogy te FÉLSZ a lovaktól? *Kérdezi pajkosan. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:45 am

*Persze visszaölelgeti a lányt. Kicsit elgondolkodik, de meg is lepi az, amit mondanak neki.*
-hűűha. Edzőtábor? Nem is gondoltam volna. Milyen volt? *Érdeklődik, miközben egy kisebb cinkos mosolyt elereszt. Közben összefonja a karjait is.*
-Bocsi, nem volt szándékos... annyira. *A végét már halkan mondja, de egy elég nagy, úgymond fülig érő vigyort elereszt. Az utolsó kijelentésre összeráncolja a homlokát.*
-Nem félek tőlük, csak nem szeretem őket. Ennyi. *Jegyzi meg végül, és várja hogy mit mondd Ingrid.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:50 am

-Fantasztikus volt. 2 hónapig lovak között, a legjobb oktatók mellett voltam. *Mesél csillogó szemmel. *
-Ott vettem Nerot is. *Paskolja meg a gyönyörű mén nyakát. *
-Mi az, hogy nem szereted őket? *Játssza el a felháborodottat. Nem sokáig bírja, úgyhogy a végén elneveti magát és nekiáll nyergelni a lovat. *
-És te mi szépet csináltál eddig? *Érdeklődik avval az angyali mosollyal az arcán. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:59 am

-Örülök hogy jó volt. *Mosolyodik el kedvesen, miközben még mindig neki van dőlve annak az ajtónak. Onnan figyeli végig mit csinál Ing a lóval és azt is persze hogy mit mondd. *
-Ahha, értem. *A felháborodottság nem jön be neki, viszont nem is érti hogy mire van ez.* De izé vagy! Csak simán nem és kész. *Vonja meg a vállát, majd egy kisebb cinkos mosoly jelenik meg az arcán, mikor Ing elneveti magát. A kérdésre is válaszol persze*
-Hát, voltam erre-arra. Meg gondolkodtam azon hogy megkeresem már a volt szobatársam. Kellene egy kicsit... gondolkodni a hét próbán. Ja meg kiderült hogy a volt csajom is idejár. Fullos volt nem mondom. *Egy kisebb fintort bevág. Hát igen... Maditől mást nem is várt.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:05 am

*A fiú kijelentésére. odabök egyet a fiú hasára. Majd gyorsan felugrik a lóra, mielőtt a fiú "megtámadhatná" Majd mikor a fiú említi a volt barátnőjét, könnybe lábad a szeme. Eszébe jut a volt barátja. *
-Megyek ki a pályára. *Mondja, majd kivágtázik. Kinn megáll a pálya közepén, ráborul a ló nyakára. Nem tudni mit csinál. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:09 am

-Hééé! Ez nem fair! *Menne is a lány után, de megvárja még az kimegy. A könnye lábadt szem egy kicsit meglepi. Valami rosszat mondott?*
-Mi a baj? *Kérdezi kiérve a pályára. A lótól a távolságot persze tartja, de azért kíváncsi arra hogy Ingriddel mi lett így hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:12 am

*Felemeli a fejét és a fiú szemébe néz. *
-A táborban ott volt a volt barátom is. Egy egyesületben lovagoltunk, míg otthon voltam. Ő is ment edzőtáborba. Már kezdtem kiheverni a hiányát, de most ez... *Mondja a fiúnak el-elcsukló hangon. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:20 am

*Elgondolkodik egy kicsit. Ő nem mindig érti meg a lányokat... Lehet azért, mert neki ilyen gondja még nem volt.*
-Értem... hát.. ez... nem lehetett jó. De majdcsak elfelejted. *Pillantott rá kék szemeivel. Ilyen esetben nem igazán tudja mit kéne mondania.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 3:24 am

*Belenéz a fiú gyönyörű kék szemeibe és teljesen elveszik benne. Gyönyörűek. Megrázza a fejét, majd beszélni kezd*
-Na de én edzeni jöttem le.Mondták az ottani edzők, h napi 1 óra gyakorlás kell. *Mondja, majd megsarkallja a lovat és ügetni kezd. Valahogy most ez sem esik jól neki, de muszáj fejlődnie. Ezután megcsinál 2 féllovardát, és 2 kiskör-nagykör váltogatást. *


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 2:36 am

*Kim érkezik a kastély felől. Nem igazán vágyik emberi társaságra, így úgy döntött meglátogatja a szerinte csodálatos iskolai lovakat. Nemrég már kedvencet is választott magának. Swallowt. Most is odalép az állathoz, kedveskedve megsimogatja az orrát, és egy almát vesz elő, amit a lónak hozott. Megvárja míg az kényelmesen elfogyasztja, majd belép mellé a boxba, és a nyakát kezdi el simogatni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 2:41 am

*Ütemes dobogás hallatszik, ahogy valaki érkezik a lovardába. Egy 153 centi magas lány ugrál be, indiánszökdelésben. Sportcipőt, egy kék, feszes farmert, és egy fehér topot visel, ami igencsak kifejezi, hogy a tulajdonosa igencsak nőies testfelépítéssel rendelkezik. Szőkésbarna haja kiengedve lobog mögötte. Megáll, és kék szemeit érdeklődve Kimre szegezi, majd elmosolyodik. Nem akarja megzavarni a fiút, bár az biztos, hogy Kim már észrevehette. Ginny igyekszik minél inkább jelenséggé válni, így hát egy mozdulattal felhúzza egy üres box korlátjára, és felül, majd kicsit előre dől. Végül azért mégis megszólal vidám, csengő hangon.*
- Szia! Nagyon szép állat! Büszke lehetsz rá... Látszik, hogy szeret téged!
*Pálcája bal lábszárára van kötve egy különös, fekete vászontokban, amit látszólag ő maga készített.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 2:47 am

*Felpillant az érkező lányra. Már hallotta a trappolását, és most megnézi magának a jelenséget. Csinos lány, meg kell hagyni, de Kimhez képest túlságosan eleven és hiperaktív.*
- Szia, köszi de nem az enyém. Iskolai állat. * feleli a lány kedves megszólalására.*
- Amúgy ki vagy? * érdeklődik a lánytól a maga suta módján.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:01 am

*Ginny leugrik a korlátról, és a fiúhoz lép, majd kezet nyújt neki.*
- Ginevra Gwendolyne Green! De szólíts csak Ginnynek vagy Gwennek. Furcsa is lenne, ha az egész nevemen szólítanál...
*Vigyorog a lány.*
- Amúgy meg nem az határozza meg, hogy kié ez a gyönyörűség, hogy ki fizetett érte.
*Mondja, és közben maga is megsimogatja a ló hátát.*
- Hanem az, hogy ki szereti őt, és hogy ő kit szeret! Amúgy tanulhatnál egy kis udvariasságot... "Amúgy te ki vagy"... Cöhh... Megbocsáss, de így a kutyákkal sem szokás beszélni! Én megadom a tiszteletet, hogy köszönök neked, rád mosolygok, veszem a fáradtságot, hogy őszinte, udvarias, megjegyzést tegyek, ami jól eshetne neked, és te ennyivel válaszolsz? Egy ilyen helyes fiútól többet vártam!
*Mondja játékosan, majd egyik szemét becsukja, és nyelvet ölt Kimre.*
- Tessék engem megvigasztalni, mert egész nap szomorú leszek...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:06 am

*Kissé beleszédül ennyi beszédbe. De azért megpróbálja követni az eseményeket.*
- Én kim vagyok, Kim Kaguya. * fogadja el a kinyújtott kezet és barátságosan megszorítja, majd a továbbiakra figyel.*
- Hát igen, én szeretem az állatokat. *jegyzi meg majd a következő bejelentésekre, hogy kivel hogyan bánik, kissé zavarba jön, és képzeletbeli kagylóhéjait magára is csapja.*
- Bocsánat, nem akartalak megsérteni vagy valami... * kezd szabatkozni a botlás miatt, és arrébb araszol, arra fogva, hogy a ló hátát simogatni tudja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:13 am

- Örülök, hogy megismerhettelek, Kim!
*Majd mikor a fiú messzebb araszol tőle, megkerüli a lovat, és csípőre teszi a kezeit.*
- Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Hogy elhúzódsz tőlem? Csak azért, mert elmondtam a véleményem? Nekem talán nem lehet véleményem a mai világban? Vagy úgy gondolod, hogy inkább a konyhában lenne a helyem?
*Ginny látszólag nagyon feldühödött, ám végül felnevet.*
- Na jó, látom, csak félsz tőlem... De nem kell, ne félj, nem bántok!
*Mondja, ezzel elkapja a fiú kezét, és mind a 153 centiméter önfejűség és akaratosság kiütközik rajta. Ellentmondást nem tűrően kirángatja a fiút a boxból, majd lábujjhegyre áll, és nyom egy puszit annak arcára.*
- Látod, nem harapok! Egyébként is! Húsz centivel magasabb vagy nálam, és fiú is vagy! Könnyedén legyűrhetnél! Na, ne félj már!
*Mondogatja bíztatóan.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:22 am

- Én is örülök, hogy megismerhetlek. * visszhangozta a fiú a lány szövegét, persze név nélkül.*
- Én nem gondolom úgy. Nem gondolok semmit rólad. * felelte a fiú a lovat szugerálva. Mindenhova nézett csak éppen a lányra nem.*
- Nem is hittem hogy bántasz. - *bár erről a mondatról neki ismét egy bizonyos éjszaka jut eszébe, egy bizonyos személlyel. Az is ezt mondta, miután félholtan hevert a földön. Hogy nem bántja. ennek hatására kissé ki is szalad az arcából a szín. Persze eddigre kirángatják a boxból és arcon puszilják.*
- Nem vagyok egy... agresszív fajta. * nyögi ki végül, még mindig fehéren kissé.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:26 am

- De nem csak úgy lehet legyűrni valakit, hogy bántod!
*Mondja Ginny játékosan.*
- Ha gondolod, megmutatom hogy lehet úgy lefogni valakit, hogy ne jelentsen rád veszélyt, de ne is bántsd őt!
*Ajánlja fel, és már épp indulna is kifelé, de hirtelen megtorpan.*
- Amúgy azért jöttem be, hogy gondolkodjak kicsit, de megláttalak, és szimpi voltál. Remélem nem baj. Vagy nagyon nincs most hangulatod egy magamfajta csajhoz? Naaa, légyszíves, lógj veleeem! Jól esne ha megvédene egy ilyen erős fiú...
*Mondja Ginny hatalmas, csillogó, könyörgő szemekkel, ám szája sarkában mosoly ficánkol.*
- Kéééérleeeek...
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:36 am

- Nem bántok senkit, nem szeretek rosszat csinálni senkinek. *ez így is van. Maximum neki csinálnak rosszat.*
- Köszi, de azt hiszem ha bántanak, akkor megpróbálom pálcával lerendezni. De kedves az ajánlatod. * teszi hozzá gyorsan, nem akar ismét a lány "lelkébe" gyalogolni.*
- Te is szimpi vagy, csak én nem vagyok valami.. bátor. * vallja be töredelmesen, és belenéz a nagy csillogó szemekbe.*
- Nem mész velem sokra, de sétálhatunk. * adja meg magát, és kilép a ló mellől búcsúzóul megsimogatva az orrát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:54 am

- Szerintem igenis sokra megyek veled... Gyere, járunk egyet a birtokon, beszélgetünk, ki tudja, még barátok is lehetünk!
*Mondja, majd ahogy elindul, belekarol a fiúba.*
- Mesélj, honnan jöttél, mit csináltál, hanyadikos vagy? Mi a legnagyobb álmod? Mi szeretnél csinálni az iskola után? Kik itt a legjobb barátaid? Mitől félsz a legjobban?
*Ginnyből mintha ömlenének a kérdések, és közben még az istálló kijáratáig sem jutottak el.*
- Mit gondolsz rólam? Szereted a tavaszt? És a nyárt? Van kedvenc virágod? Melyik tantárgyat szereted a legjobban a suliban? És melyiket a legkevésbé? Mit gondolsz a halálfalókról? Én ki nem állhatom őket... Én félvér vagyok, szóval engem is megölnének szerintem. Vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 4:05 am

*Nem sok kedve van, de azért elindul a lánnyal, viszont mikor az belekarol, finoman kiszabadítja magát. Ezt nem szereti. Mint semmilyen más, amikor valaki hozzér, vagy neki kell valakihez hozzáérni.*
- St Louisból jöttem, elsős vagyok. Nincs legnagyobb álmom, nem tudom mit akarok csinálni iskola után, nincsenek legjobb barátaim. Mitől félek? Sok mindentől, tőled például. * próbál sorban válaszolni a kérdésekre.*
- Szerintem kedves vagy csak túl sokat kérdezel, Szeretem a tavaszt meg a nyarat, nincs kedvenc virágom, nincs kedvenc tantárgyam sem olyan amit nem szeretek. Vagyis nem szeretek kviddicsezni. Nem igazán ismerem őket szóval nem gondolok róluk semmit. * adja meg a választ a fiú, és lassanként a kastély felé veszi lépteit át az udvaron*

//Köv mehet udvarra^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:16 am

-Gyere Lucky, sétálunk egyet.
*Jobban mondva lovagolunk egyet. Mert Lucky, aki egy kölyök németjuhász, akit még búcsúzáskor kaptam a Roxfortban imád sétálni. Azóta mióta megkaptam ő a szívem csücske. Most öt hónapos de imád mindent ami él és mozog illetve nem él de lehet mozgatni. Naszóval ott tartottam, hogy Luckyra póráz, rám csizma és lovaglónadrág, és már indulhatok is. Mivel kutyával vagyok, konkrétan futok, így már az istálló előtt fékezek le, és fújom ki magam. Kicsivel később a legszebb lovat vezetem ki, mert nekem a tökéletes jár, és már indulok is. Mellettem Lucky lohol, de élvezi, és végülis ez a lényeg.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:22 am

*A birtokon való kószálásának egy újabb állomása a lovarda. Gondolta bekukkant ide is, egyrészt, mert szereti a lovakat, de csak nézegetni meg simogatni, ráülni nem biztos hogy merne. Ahogy odaér, látja, hogy egy másik lány már megelőzte. De nem, baj, lassan odasétál felé, és megszólítja.*
- Szia, nem láttál erre egy kiscicát? *kérdezi, mert saját kismacskáját keresi, ami még érkezése napján kereket oldott tőle.*
- Jah, amúgy Sharmila vagyok, Sharmila Henderson *mutatkozik be ezzel a lendülettel, mosolyogva, neki szinte mindig jó kedve van.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:30 am

*Jééé, ott jön valaki. Leállítom a lovat, és kecsesen leugrok róla, így azért érdemesebb társalogni.*
-Szia! Nem sajnos nem, csak mi vagyunk itt Luckyval.
*Na tessék. Meghallja a nevét, és már lohol is. Kiváncsi kutya.*
-Lana vagyok, Lana Rosemary Lent.
*Kezetnyújtok, ne tünjek már bunkónak először. Az már más tészta, hogy alapbl az vagyok. Felmerül bennem valami, de eléggé ellentmond a stílusommal.*
-Esetleg, ne segítsek megkeresni?
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Lovarda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: