Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRaidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Raidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_lcapRaidon Hoshi szobája - Page 2 Voting_barRaidon Hoshi szobája - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Raidon Hoshi szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raidon Hoshi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi szobája   Raidon Hoshi szobája - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:03 am

- Nem szoktam, de éppen most ígértem meg, hogy megpróbálok valamit változtatni hogy jobb legyek *mosolyodok el haloványan, miközben még mindig nagyban írok, és már ott tartok hogy dátumozom a levelemet.*
- Nézd, midnen lehetséges, még az is hogy Max idejöjjön *felelem és lezárom a levet, aláírom és összehajtogatom.*
- Na, megyek én is, feladom ezt a küldeményt *mondom, és a fiam után én is kilépek, gondosan megzárva az ajtót, és válaszolok is.*
- Többet kellett volna tennem ennél, sokkal többet.


//Én is köszi hogy rám bíztad a végét//
Vissza az elejére Go down
 
Raidon Hoshi szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Raidon G. Max
» Alex Wilfred szobája
» A Raidon család otthona
» Max Wraith Szobája
» Nora R. Daleworth szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: