Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKeresztfolyosó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Keresztfolyosó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Keresztfolyosó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Keresztfolyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Keresztfolyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Keresztfolyosó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Keresztfolyosó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Keresztfolyosó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Keresztfolyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Keresztfolyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Keresztfolyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Ted Forrester
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
James Miller
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Sindy Logan
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Chris Martines
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Daniel Reed
Keresztfolyosó Vote_lcapKeresztfolyosó Voting_barKeresztfolyosó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Keresztfolyosó

Go down 
+4
Marie Lycae
Chris Martines
Sebastian G. Blaze
Főmesélő
8 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:51 am

A földszinti folyosók, és a bálteremhez vezető kis sétányocska, kereszteződése, ahol általában várakozni, beszélgetni, esetleg néhány kis alkalomra kihelyezett padra szoktak ülni. Vannak részek amik teljesen sötétek, oda nem látnak be a tanárok figyelő szemei sem.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 4:41 am

*Cintót várom. Igen, vele türelmes vagyok. A hangulatomat semmi nem ronthatja el. Még James Miller sem. Kíváncsi vagyok, hogy idetolja-e azt a nagy fejét. Na mindegy. Az öltözetem egyszerű, mégis nagyszerű. Persze táncolni tudok, szóval semmi gond. Jól áll nekem az öltöny, bár nyakkendő nincs rajtam. A hajam most nem rakoncátlanul áll a fejemen, hanem kivételesen le van fésülve. Parfüm is van rajtam. Nevezetesen Antonio Banderas saját parfümje a Diavolo. Odaköszönök pár haveromnak, és néhánnyal le is pacsizok. Látom, hogy szép párt választottak magának. De az enyém lesz a legszebb. Közben várok. Kezemben egy megbűvölt fekete rózsával. Cintó neve van a rózsa egyik külső szirmára írva.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 5:56 am

*A szobából egyenesen idejöttem. Igyekeztem nem túl elegánsan öltözni, de azt hiszem az alkalomnak megfog felelni ez a ruha. Egy kis parfümöt is fújt magára. Végigsétálok a folyosón. Sok diáktársamat látom itt. Gondolom ők is jönnek a bálba. Közelebb megyek a bejárathoz, majd a falnak támaszkodva várom a rejtélyes lányt, hisz a nevét nem árulta el. Amint megérkezik, megpróbálom felkarolni és úgy bemenni, de ha ez zavarja, akkor nem fogom erőltetni. A többi majd jön maga után.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:05 am

*Egy mosdóban még úgy-ahogy kicsit igazítottam magamon, nem akartam semmit sem nagy dobra verni, a hajammal meg egyszerűen nem tudtam mit kezdeni. Dús volt, hosszú, és bozontos, ráadásul még hullámos is... reménytelen. A cipő meg kényelmetlen, hurrá. Lehet, hogy egy-két óra múlva már a lóbőrt húzom, nem tűnt lehetetlennek.
A találkozási pontnál már ott volt a kedves elnök úr, s meg kell hagyni, igazán elegáns volt! Nem hagytam elsőre, hogy belém karoljon, mert eszembe jutott, hogy habár ő az udvaron bemutatkozott, szétszórtságom jelezve, én erről teljesen megfeledkeztem, szóval előbb kezet fogtam vele.*
- Marie Lycae *mutatkoztam be enyhe főhajtással, majd elindultam vele a nagyterembe.* - Ha a lábadra lépek, vagy elesek, esetleg a fél suli kórházban köt ki, akkor előre is bocs, elég közveszélyes vagyok. *Ha tudtam volna, teszek ellene, de egyszerűen vonzottam a bajt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:22 am

*Nem is kellett sokat várnom. A várva várt lány meg is érkezett. Egyszerűen gyönyörű volt, igaz nem sokat változott, de mit is mondhatnék róla.... azt hiszem szerelmes lettem. Igaz próbálom előle titkolni, de ha mindig így fog kinézni, akkor nehéz lesz. Sajnos nem hagyta, hogy felkaroljam, de kezet nyújtott majd bemutatkozott. Ezek után már engedte az előbbi dolgot, vagyis felkarolhattam. Besétáltunk a terembe, majd tájékoztat, hogy vigyázzak vele.
-Semmi baj, én is így vagyok vele, csak én robbantást hagyok magam után. *Ezek után keresek egy helyet ahova leülhetünk. -Nos én most elmondom a beszédemet, majd sietek vissza hozzád. Rövid leszek, igérem. *Ezzel otthagytam Marie-t, de igyekeztem vissza.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:25 am

* Izgatottan állok egy pad mellett a folyosón. Ruházatom alkalomhoz illő, kezemben egy vörös rózsa van. Természetesen Dorothy-nak szánom. Nem szoktam hozzá ehhez a ruházathoz, nem voltam még ilyen bálokon. Csak Dorothy kedvéért vettem fel ezt az öltönyt, egyébként jöttem volna sima pólóba. Nem hiszem, hogy zavart volna, hogy csak én vagyok pólóba. Hajamat is próbáltam rendbeszedni, de abból se lett sok minden. Parfümöt tettem magamra, szóval azért igyekeztem. De tényleg nem vagyok ehhez hozzászokva. Mások is itt várják a párjukat, a lányok csinosak, de nem kezdem el őket figyelni. Idegesen figyelem, mikor jön Dorothy, mert a bál már elkezdődött. Kihallatszik a folyosóra Famine beszédje, fél füllel azt hallgatom. Látok ismerős arcokat, de mindenki vagy a ruhájával van elfoglalva, vagy a párjával. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:45 am

*A folyosón meglátta Bent, amint egy pad mellett ácsorog egy szál rózsában a kezében. Dorothy most látta először a fiút öltönyben és nagyon tetszett neki. Odalépett hozzá mosolyogva és közben idegesen igazgatta a ruháját. Remélte, hogy tetszeni fog a fiúnak.*
- Szia, tetszik az öltönyöd. *Mosolygott Benre és adott egy puszit a szájára.*
- Régóta vársz rám?
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:15 am

* Mikor meglátom Dorothy-t, elakad a lélegzetem. Csodásan néz ki. Gyors simítást teszek az öltönyömön, majd köszönök neki. *
- Szia! Hű, nagyon jól nézel ki. * Mosolyogva dicsérem. Lassan véget ér a DiákTanács elnök, Raidon beszéde, és egy lassú szám következik. *
- Nem, úgy 5 perce jöttem. * Majd a kezemben lévő virágra pillantok, és miután átadom Dororthy-nak, rátérek a lényegre. *
- Indulhatunk? * Kérdezem, és ha igent mond, akkor - kicsit félénken, de - átkarolom, és bemegyünk a Bálterembe. Ott egy pillantást vetek a táncolókra, majd Dorothy-hoz fordulok. *
- Van kedved táncolni? * Na igen, eléggé lényegre törő vagyok, és próbálok nem idegesnek látszani, de egyébként izgulok, és ebben lehet van egy kis félelem is. Előbb szállnék szembe száz dementorral, mint hogy ezt megkérdezzem. Ám most megtettem, és erre büszke is vagyok. Már csak a táncot kell túlélnem. Még jó hogy tudok keringőzni...nem direkt tanultam meg, hanem a bátyám vett rá. Mintha tudta volna, hogy szükségem lesz rá. Akkor hülyeségnek tartottam, de most inkább örülök, hogy rákényszerített. Ne felejtsek el neki írni levelet. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:02 pm

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:06 pm

Sebastian G. Blaze


*Időben érkezik, csak egy kicsit bele kellett jönni neki ebbe a totyogásba. Elég furcsa ez az egész, Sátán nélkül és a megszokott rocker cucc... de végülis él benne az egész, hogy csak egy nap az egész. Pontosabban egy este.
Ruhájába azért egy kicsit beledekorálta a rocker stílust, persze lazán. Egyik kezében van egy kis tatyó, lábán pedig egy érdekes cipő. Minden tökéletesen áll rajta...
Elgondolkodva fordul be a folyosóra, majd amikor meglátja Sebet, elmosolyodva egy kicsit megtorpan. Most már elég szépen, de mondjuk lassan tud csak lépegetni a cipőben. Odaér, egy puszit nyom a fiú ajkára.*
-Sokat vártál rám? Bocsi csak feltartottak... tudod olyan csajos ügyek. *Ilyet sem sokat lehet tőle hallani...* Amúgy jól nézel ki.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:18 pm

*Cipő kopogását hallom. Nyomban oda is fordulok. A szám kinyílik, de be már nem csukódik, mikor meglátom Cintót. Erőt veszek magamon, és becsukom a számat. A puszit viszonozom, de megszólalni alig tudok.*
-Azta... Ez nem lehet igaz... Gyönyörű vagy. *Még mindig alig bírok magamhoz térni. A rózsát, ami a kezembe volt, átnyújtom Cintónak, és egy csókot adok neki.*
-Nem, nem vártam sokat. Különben is, rád egy örökkévalóságig tudnék várni. És egy ideig vártam is. *Vigyorgok még mindig. Aztán nyújtom a karomat, Cintónak, hogy a bálterem felé vigyen az út.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:33 pm

-Köszi... *Halványan elmosolyodik, majd majd átveszi a rózsát és megnézegeti. Kicsit elmereng, hogy vajon hogy csinálhatta Seb...* Ez nagyon szép. Köszönöm. *Átkarolja a fiút, vagyis belekarol és a tempót tartva lassan elindul ő is a bálterem felé. Persze viszonozza Seb csókját is.*
-Rendes vagy. Amúgy... szerinted jó lesz? Mármint a bál... *Nagyon reméli, hogy semmi konfliktus vagy összetűzés nem lesz miatta, miattuk vagy valami egyéb.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptyPént. Szept. 17, 2010 10:49 pm

-Ugyan, nincs mit. *Legyintek egyet zavartan. A rózsát meg nem nehéz megcsinálni, főleg akkor, ha konyítok egy kicsit a BIT-hez. Mert igen, konyítok. K-ra tettem le a vizsgát, szóval könnyű volt.* -És ezt úgy szintén nincs mit. Imádlak. *Még mindig gyönyörködöm Cintóban, így elég nehéz mutatvány lesz az, hogy ne ütközzek neki senkinek, vagy ne essek hasra. De annyira béna azért nem vagyok, szóval meg tudom oldani.*
-Ígérem, hogy semmi olyat nem csinálok, amivel borzalmassá tehetném ezt a gyönyörű estét. *Egy angyali mosoly, és egy puszi jut Cintóhoz.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó EmptySzomb. Szept. 18, 2010 2:12 am

-Hát... reméltem. *Mondja az utolsó mondatára, aztán egy nagy levegőt vesz és lassan belép a bálterembe. A zenét már kintről hallja, nem az ő stílusa, de talán majd sikerült neki elviselni egy ideig... reméli, azért nem lesznek benn olyan sokáig. Viszonozza a puszit persze, aztán meg az italos asztal felé bök.*
-Iszunk valamit? *Mellesleg igen szépen ki van sminkelve és pár kiegészítő mellett egészen máshogyan néz ki. Kellemesen mosolyogva várja Seb válaszát, miközben próbál haladni a tömeg között.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresztfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztfolyosó   Keresztfolyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresztfolyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: