Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapThesztrálok völgye - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Thesztrálok völgye - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Thesztrálok völgye - Page 3 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 3 Voting_barThesztrálok völgye - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Thesztrálok völgye

Go down 
+3
Hannelori Sensui
Rufus Derryl
Ted Forrester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 9:07 am

*Élvezettel nézi, ahogy a sárkány mulat. Annak is örül, hogy Nathaly érdeklődik, mert eddig nem közelített hozzá.*
-Csak próbáld megfogni és ne ijedj meg, ha közelít hozzád. *Válaszol a kérdésre, miközben a sárkány egy fának ütközik és sírni kezd.*
-Jajj szegénykém. Meg kellene vigasztalni. *Mondja a lánynak, aki már közelít is felé. Mosolyogva nézi, ahogy Nathaly próbál segíteni a sárkánynak. Ő is közelít hozzá, majd lehajol és megpróbálja megvigasztalni a teremtést.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptySzer. Feb. 02, 2011 7:23 am

Nagy sárkánykönnyeket hullatva figyeli a felé tartó fiatalokat, és természetesen a lányra pillant, mikor ő beszél: Követi a hang forrását, ez minden, és félrebillentett fejjel figyel, és hagyja hogy megsimogassák, a lány érezheti a kicsi zöld, kérges tökéletesen száraz pikkelyeit. Javul a kedve, mert nem nevették ki, és nem hagyták magára, hanem megvigasztalták, lassan ismét talpra áll hát, és átbukfencezik a fiú lábai között, megrángatja kicsit az anyagot, és ahogy érkezik, hanyatt, a hátára, lábaival rúgkapál a levegőbe, és visong.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:11 am

* Már tetszik a helyzet és nem félek a kis állattól. Ahogy sírdogált, megsajnáltam és odatartottam a kezeim, felakartam venni magamhoz. A kíváncsiság is hajtott, mivel még soha nem láttam ez előtt hasonló lényt. *
- Mekkora egy kifejlett sárkény?
* Egy kérdéssel fordulok Maxhoz, mivel én nem értek hozzá. Soha nem találkoztam még hasonló állattal. *
- Ilyesféle lények gyakran fordulnak elő errefelé?
* Érdeklődök, mert ez épp nyugodt és barátságos, de ha ismét elkószálnék, lehet valami veszélyessel is összetalálkoznék, amit nagyon nem szeretnék. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:28 am

*Olyan aranyosnak tartja a kis sárkányt. Nála aranyosabb csak Larina, de ő most nincs itt, sajnos. Most be kell, hogy érje a kis sárkány játékosságával.*
-Fogalmam sincs. *Válaszolja a kérdésre. Még ő sem találkozott sárkánnyal, de szerinte addig van biztonságban, amíg nem lát egyet. A következő pillanatban a sárkány átgurul a srác lába alatt, majd hanyatt esett. Max odalép, majd, ha hagyja, akkor megpróbálja talpra állítani.*
-Még nem láttam erre sárkányt, csak Thesztrált. *Ismételten csak válaszol Nathaly kérdésére, majd figyeli mindkettőjüket.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 8:01 am

Nathalynak nem hagyja magát felvenni, de a simogatást azt boldogan tűri. Mikor átbucskázik a fiú lábai között, és hanyatt esik, akkor talpra állítják, mire a fiúra pillant, és tüsszent egyet, ezúttal nem fújva lángokat magából. Mókás, magas hangján inkább felvisong, és vissza dől hanyatt láthatóvá téve a hasán a sárgás színű pikkelyeket. Mivel a farkát is lóbálja, egyik ilyen mozzanattal Max lábait is kisöpri, elérve hogy a fiú fenékre essen. Ijedten pislog fel, hogy mi történt, de aztán csak kinyitja a pofáját, mintha nevetne.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 9:38 am

* Barátságosnak, barátságos, de nem engedi, hogy magamhoz vegyem.
~ Meglepő. ~
* Felállok, majd csak nézem a kis színjátékát. Majd Max hirtelen a földre kerül, amelyen kissé elmosolygom magam. Majd a kezem nyújtom neki, hogy felálljon. Segíteni szeretnék, remélem elfogadja. Bár úgy érzem a fiú eléggé távolságtartó velem szemben, amit igazából nem nagyon értek. Talán a személyiségem miatt, vagy csak nincs kedve jobban megismerni. Már kezd nagyon hideg lenni, és a hosszú vastag kabát ellenére eléggé fázok. Épp visszafelé indultunk, az épületbe, remélem Max nem felejtette el, a kis lény megjelenése ellenére. Szeretném vissza szolgáltatni neki a pulcsiját, mert elér hosszú idő óta nálam van, de azt nem hiszem, hogy nem kell neki. Bár is én nem használom. Ugyan ott van, ahova letettem amióta odaadta nekem. Gondolataimban elkalandozva eszmélek fel majd a fiú felé fordulok. *
- Minden rendben? Nem ütötted meg magad?
* S mosoly jelenik meg az arcomon.*


A hozzászólást Nathaly Johansson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 07, 2011 11:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 9:49 am

*A kis lény nem engedi, hogy a lány felvegye, viszont megsimogatni még meglehet. Mikor átkerül Max lába alatt, ismételten csak elesik. A srác már ment is, hogy felsegítse a sárkányt, de mikor megtehette volna, akkor hirtelen a földre ül, mivel a kis lény kisöpörte a lábát. Látszott a sárkányon, hogy megijedt, de Max nem haragszik érte, tudja, hogy csak véletlen történt a dolog. Így hát rámosolyog a kis lényre, majd elfogadja Nathaly segítségét. Felkel, majd leporolja magát.*
-Köszi. Megvagyok nincs semmi bajom. Szerinted mit kezdjünk vele? Nem hagyhatjuk magára. *Kérdezi Nathaly, miközben a kis sárkányra néz mosolyogva, jelezve neki, hogy semmi félni valója nincs.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 10:34 am

//Nathaly kérlek figyelj majd oda hogy "Ismét elmosolygom magam." helyett szebben hangzik, hogy elmosolyodom, vagy mosoly jelenik meg az arcomon. ^^//

Az elkaszálás után feltápászkodó fiúra néz, és kicsit kinyújtja a nyakát, kíváncsian, hogy nem-e sérült meg. Most nem megy közelebb, most a lányt veszi célba, megböki a lábát kis orrocskájával, és hátrébb szalad. Az egyik ilyen hátraszaladásnál, kinyújtja pici, fejletlen szárnyait, amolyan nyújtózkodás féleképpen. Majd megrázza a fejét, mintha csak tiltakozna, hogy tud magára vigyázni.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 11:16 pm

~ Remélem nem arra gondolsz, hogy be akarod vinni?! ~
* Nem csinálhatok úgy mintha nem hallottam volna. Nem arról van szó, hogy nem vagyok állatbarát, de elég nekem az is ha magamról kell gondoskodnom. *
- Nem tudom.
* Megfordulok, majd lépegetek pár métert erre arra, a kezeim felemelem, összeteszem, és melegíteni kezdem, hiába vagyok felöltözve, fázom, mindig is hidegvérű voltam. Visszanézek, a kis lényre nézek, és olyan védtelennek néz ki. Bár a sárkányokra nem jellemző az elveszettség. *
- Van ötleted?
* Nézek Maxra, és visszamegyek melléjük. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 EmptyKedd Feb. 08, 2011 6:23 am

*Érdeklődve nézi a kis sárkány akcióit. Örül, hogy végre Nathaly-hoz is közelít egy kicsit. Mikor kinyújtja a szárnyait, furcsán tekint rá. De szerencsére nem repül el. A fejrázást nem tudja mire vélni, így kérdően néz a kis teremtményre.*
-Sajnos nincs. Az a baj, hogy nem tudom, hogyan került ide. A szüleit nem hiszem, hogy jó lenne megkeresni, mert a végén ráfázunk. *Válaszol Nathaly kérdésére, majd vár, hogy most mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thesztrálok völgye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Thesztrálok völgye
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: