Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapThesztrálok völgye EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Thesztrálok völgye Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Thesztrálok völgye EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Thesztrálok völgye EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Thesztrálok völgye EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Thesztrálok völgye EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Thesztrálok völgye EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Thesztrálok völgye EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Thesztrálok völgye EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Thesztrálok völgye EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Thesztrálok völgye EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Kim Kaguya
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Ted Forrester
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
James Miller
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
William Quentin Watson
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Sindy Logan
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Hannah McDowal
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Chris Martines
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Solaria Luthia
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Daniel Reed
Thesztrálok völgye Vote_lcapThesztrálok völgye Voting_barThesztrálok völgye Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Thesztrálok völgye

Go down 
+3
Hannelori Sensui
Rufus Derryl
Ted Forrester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 9:28 am

Sötét, baljós hely, alig van fény, mindent köd von be, és szinte senki nem jár erre. A völgyben elszáradt, dohos, régi fák merednek fenyegetően az ég felé, és thesztrálok kószálnak élelmet keresve a kihalt ösvényen.

Thesztrálok völgye Darkforestn
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 9:35 am

*A múltkori kis bukásából felépülve, újra az iskola táján kószál, de bemenni nem megy, inkább az erdő felé veszi az irányt, és valami veszedelmesebb rész felé, ahol kedvére csatangolhat, nem látja senki, nem szólítja le senki. A thesztrálok völgye felé indul, bár az egyik legveszedelmesebb helye az egész erdőnek, őt most nem érdekli. Fekete zsebes nadrágot visel, fekete bakanccsal, és egy fekete hosszúujjúval. Hátán szokásos fekete táskája, pálcája az alkarjára szíjazott tartóban. Ahogy beér a völgybe, máris érzi a szokásos hideget, és dohos levegőt, de nem veszi fel, megy tovább, és már látja is a hátborzongató szárnyas lovakat. Láthatja, hiszen egykét barátját vesztette már el, és legutóbb is végignézte Will halálát. Nekitámaszkodik az egyik fának, és kezét nyújtja az egyik szárnyas bestia felé. tudja, hogy nem játék amit művel, mert könnyedén megtámadhatja őt a lény. De ő nem adja fel, és amikor az egyik odalép hozzá, gyengéden megpaskolja az orrát, és simogatni kezdi a jószágot. Már többször járt erre, és akkor is ez a thesztrálok között is, félelmetes példány jött oda hozzá. Nem biztos benne, de lehet hogy kifogta az alfa hímet az egész csoportból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 9:56 am

* Kószálok az erdőben igazán nem is tudom, hogy hova tévedtem be. Már pár órája itt bolyongok ha az idő érzékem nem csal, de nem tévedtem el, csak nem tudom pontosan, hogy merre is vagyok. Körbe nézek és minden olyan ismerős. Lehet, hogy azért mert már jártam itt vagy az egész erdő ugyan úgy néz ki. Mindenhol sűrű köd, és félelmetes fák. De a kifelé vezető utat sehol sem látom. Oda mék egy fához és leülök a tövébe. Eléggé hideg és nyálkás a fa érintése. Ezért nem sokat időzök ott. Kis idő után újból útnak indulok, menet közben felveszem a zöld pulcsim kapucniját és kezemet a zsebembe teszem, kezd eléggé hideg lenni. Távolról egy árnyat látok de a ködtől elég nehéz kivenni valamit is belőle. Első nézésre emberi alakot pillantottam meg. Kis gondolkozás után oda is mék hozzá, remélve hogy tudja, hogy merre van a kifelé vezető út innen. Nagy meglepetésemre felismertem a fiút. Nagyon rég össze futottam vele és hát nem könnyen feletek, főleg olyant akinek ilyen a hírneve. *
- Szia. De rég láttalak már. * Lépek hozzá közelebb, remélem nem felejtett még el. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:04 am

*Elvan az állattal, de egy idő után a lény felemeli a fejét, és a levegőbe szimatol, mintegy jelezve a fiúnak, hogy valaki közeledik. Nem is téved, ugyanis valóban léptek zaja hallatszik, és a fiú kíváncsian fordítja arra a fejét, hogy lássa ki az. Elsőre nem ismeri fel az alakot, de aztán közelebb érve, egész nőies alakja lesz, és kibontakozik a ködből Ashly. Ismerik már egymást, és ugyebár Ted sem felejt, mert neki életben marásának lételeme a jó memoria. A lény felé fordul ismét, hogy megnyugtassa, a lány nem bánt. És nem kell félnie tőle, és támadnia sem kell.*
- Miért, hiányoztam? *kérdez vissza, amaga kedves módján, és kissé féloldalas mosolyra húzza a száját. Nem igazán van jó kedve, és ezt érezni is lehet ironikus megszólalásain. A következő kérdése is ilyen stílusú.*
- Mit keresel itt? Nem tudsz aludni? *kérdezi, és a thesztrál nyakát simogatja tovább, célja, hogy felüljön rá egyszer, de eddig még nem sikerült neki, ennek ellenére nem adja fel, ő maga is tudja, hogy egy ilyen állatra ha valaki felül, utána csak annak az embernek fogja hagyni magát. És Tednek kellene egy ilyen kis házijószág.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:15 am

* Csak nézem, hogy Ted simogassa azt a fura állatot. Igazából nem is tudom hova sorolni. De olyan mint egy ló, de még nem találkoztam ilyen lénnyel, ezért jól meg is nézem az állatot. Közelebb is mennék hozzá, de nem akarom, hogy megijedjen tőlem és igazából azt sem akarom, hogy elmenjen mert akkor biztos, hogy Ted nagyon is kiakadna ahogy ismerem. Mint mindig a kedvesség árad Tedből, de nem veszem magamra tudom, hogy milyen temperamentumos. Igazából a kérdésére lehet, hogy nem tudok kielégítő választ adni. De azért megpróbálkozok vele. *
- Persze. Te mindig hiányzol nekem. Tudod már egyre nehezebb ilyen jó társaságot találni. * Jegyzem meg egy kis cinikus iróniával kiegészítve. *
- Éppen én is ezt akartam kérdezni tőled. * Majd vállat vonok. Hogyan is tudnék neki válaszolni, mikor én sem tudom, hogy valóban mit is keresek itt. *
- Lehetséges, hogy eltévedtem. * Pillantok rá Tedre remélve, hogy talán segít kijutni. De ahogy ismerem ha felajánlaná a segítségét az kész csoda lenne. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:22 am

*Hallgatja a válaszokat és még mindig az állatnak "udvarol" hogy az végül majd megengedje neki hogy felülhessen rá. BÁr azt is tudja, hogy ez nem lesz könnyű, és utána még meg is kell valahogyan tartania magát rajta, és egy szárnyas lószerű jószág elég szeszélyes képződmény tud lenni. *
- Örömmel hallom, hogy a jóhírem nem hagyott még cserben *mosolyodik el, halványan, és egy oldalpillantást vet a lányra. Nem szokott vele beszélgetni, látásból ismeri inkább. *
- Mint látod, nem, nem tudok aludni. Ha tudnék, akkor nem egy ilyen szárnyas lóval foglalkoznék hanem pihennék. *sóhajt fel, mert nem csak nem tud aludni, ha elalszik is, szörnyű álmok gyötrik, amiben Sindy a fejéhez vágja, hogy sosem tudna egy gyilkost szeretni. És Ted nem élné túl ha a lány elhagyná, akkor valóban a Leader nyomdokaiba lépne.*
- Minek jösz az erdőbe ha nem tudsz kijutni belőle? *teszi fel az irinokis kérdést, de persze majd útba igazítja a lányt ha menni akar.*
- Amúgy ha visszamész egyenesen a kis tisztásig, akkor onnan jobbra fordulsz és mész egyenesen tovább. Ott lesz a birtokhatár, és onnan már könnyű visszajutni a kastélyba. * mondja, mert ő is ezen az úton fog visszamenni, majd valamikor.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:36 am

* Vissza pillantok ahonnan jöttem, de túl sűrű a köd és nem nagyon látok semmit sem, csak pár mohás fát, ennyi az egész. Kicsit zavarba ejtő volt, hogy pont Tedtől tudtam én is segítséget kérni. Nem is találhattam volna megfelelő embert erre a dologra. De nagyon meglepett, hogy megmondta, hogy merre is kell kimenni az erdőből. Ha csak nincs hátsó szándéka. Lehet, hogy direkt rossz útvonalat mondott, hogy eltévedjek és itt lézengjek az erdőben órákig vagy talán napokig is. De most bízok benne nincs más választásom. De az lenne a legbiztonságosabb, ha vele mennék vissza, mert akkor neki is a jó úton kell mennie. Amíg ezen jár az eszem Ted láthatólag jól össze barátkozott a furcsa szerzeménnyel. Irigylésre méltó amit most előttem csinál, de nem szólok neki erről nehogy még elbízza magát, igaz már eléggé elvan magával és nem akarom még növelni az önbizalmát mert már nincs is hova növelni. *
- Teljes mértékben meg tudlak érteni. * Hisz én is álmatlanságban szenvedek már egy ideje. *
- Na látod ez egy jó kérdés. * Feltárt kezekkel mentegetőzök, nem tudhattam előre, hogy ez lesz a vége. *
- Tudod én igazából nem is ide indultam. Csak hát így sikerült. * Pillatok Tedre, aki most kicsit kedvesebb mint volt. Vagy csak én fogom fel rosszul a dolgokat, megeshet. *
- Köszi az útbaigazítást. * Még maradok egy kicsit, ha nem esik nehezére a társaságom. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:45 am

*Fél szemmel néha a lányra pillant, és látja hogy kissé bizonytalan, de nem szól rá semmit, nem adna ő rossz tanácsot annak, aki volt olyan merész vagy éppen ostoba hogy megszólítsa. Van benne némi jó érzés, nem sok, de azért nyomokban fellelhető. Észreveszi hogy Ash az állatot szemléli, akivel már ilyen jól össze haverkodott. Nah igen, neki tervei vannak, és elkeresztelte már ezt a dögöt, Démonnak. Találó, hiszen valóban rémisztő jószág.*
- Valóban? Ezt kétlem... *nem tudhatja senki, hogy milyen az amikor rémálom gyötri, és milyen kínszenvedés akkor mellette lenni. Ezt már csak a lázálom tudja ütni, amiben Hannah-nak volt része nem is olyan régen.*
- Nekem már csak ilyen jó kérdéseim vannak *pillant a lányra most teljesen a szemébe nézve, megvillantva a saját kék pillantását. Sokan nem bírják állni a tekintetét, a lány valószínűleg még bírja, nem követett el ellene semmit. Nincs is mitől tartania, hacsak nem a stílusától. *
- Hova indultál eredetileg? *kérdezi meg kíváncsiságból, és látja hogy érdekli a lányt az állat. Felsóhajt, és gondolja nem lesz ma olyan nagyon tapló. Int neki hogy lépjen lassan közelebb, és ha akarja, megérintheti a lény orrát, az van hozzá a legközelebb, ő pedig a nyakát simogatja, hogy ne riadjon meg.*
- Nincs mit. *von vállat és várja hogy Démon mit fog reagálni a lány érintésére.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 10:59 am

* Kezdem megszokni az állat jelenségét. Hiszen nem minden napi látványban van részem. Eleinte rémisztő volt. De már hozzá szoktam a kinézetéhez és már kezd aranyossá válni a szemembe. Végül is ne a kinézetéről ítéljünk meg mert ő arról nem tehet. Inkább arról, hogy milyen a viselkedése. Eddig nem találtam benne semmi ellenszenves dolgot. *
- Igen. De hiszel amit akarsz. * A lényeg, hogy én tudom, hogy miről is beszélek. De hát ha ő nem hisz nekem az csak is rá tartozik. Ezt a kérdést ennyivel zárnám is mert képes lennék vele még ezen össze veszni.*
- Nem volt semmi kijelölt célom, csak elindultam így este a nagyvilágba körül nézni. És itt kötöttem ki. Az én nagy szerencsémre. Nem tudom, hogy mennyire szerencse vagy épp bal szerencse, de örülök annak, hogy most itt vagyok. * Nem hiszek a saját fülemnek, hogy miket is mondok. Néha tud fájni az őszinteség. Az intésre lassan elindulok, nem akarom megijeszteni ezt a lényt, meg biztos, hogy Ted ketté hasítana ha elszalasztanám a játékszerét. Már pár lépésre állok az állattól mikor hirtelen megtorpanok. De ráveszem magam és tovább mék. Egészen közel vagyok már hozzá kinyújtom a kezemet és óvatosan megsimogatom az állat orrát. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:08 am

*El van most Démonnal, és kezdi úgy érezni, hogy nem kezdett ismét lehetetlen vállalkozásokba, és sikerülni fog neki a célja. Nem akarja elkiabálni, de már egészen a jószág nyaka tövét vakargatja, eddig még sosem jutott el, mert a thesztrál hátat fordított neki és elment. Izgatottság önti el, de fékeznie kell magát, nehogy ebből bármit is észrevegyen az állat.*
- Amit akarok? Rendben.... *mosolyodik el kissé gonoszul, mert itt mindenféle szalonképtelen dolog jut eszébe, hogy mit keres itt a lány egyedül, abban azonban biztos, hogy nem ő utána jött.*
- Értem, szóval csak kis esti kószálásra indultál, midnen szabályt tökéletesen áthágva *összegzi biccentve egyet. Végül is ő ugyanezt csinálja, csak éppen tudta hogy hova készül, mármint, hogy ő konkrétan ide készült Démonhoz.*
- Mi a helyzet a suliban? *kérdezi, mert egy ideje már nem járt ott, és jó lenne nem teljesen tudatlanul visszamenni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:23 am

* Elvagyok az állat simogatásával. Elég közel állok Tedhez, ami szinte már zavaró. Nem szokott zavarni a férfiak közelsége, de itt még is csak a híres Tedről van szó. Jól meg is gondolom mit mondok neki, mert képes a dolgokat az ellenkező felére fordítani. Majd felé fordulok fejemben felpattant egy szikra és egy elvetemült ötletet találtam ki. Amit nagyon is szeretnék véghez vinni, de nagy az esélye, hogy Ted ezen megsértődik, sőt még bánnám is kárt tesz. Csak a saját biztonságom érdekében nem próbálom ki. De majd... mindennek eljön a maga ideje. *
- Lehet, hogy ez most kicsit kétértelmű volt. Vagy nem is tudom... de lényegében amit akarsz azt gondolsz. Felsóhajtók természetesen halkan nem akarom megijeszteni az előttem lévő jószágot. Kezd elegem lenni ebből a helyből. Nem is tudom eléggé nyomaszt itt minden. Főleg, hogy a társaságom egy nem is tudom, hogy milyen állat és a másik nagyobb állat meg Ted. *
- Tudod a szabályok azért vannak, hogy megszegjük. * Ismét csak vonogatom a vállam mást nem is bírok agyon tenni ebben a helyzetben. Nem tehetek róla, hogy engem teljesen hidegen hagynak a szabályok. *
- Nem tudom, hiszem alig vagyok ott. És ha még is betévedek akkor csak aludni járok be. * Nem tudom minek kell engem ezzel a kérdéssel zaklatni. Ha annyira érdekelné bemenne a suliba és körülnézne ő maga és rájön, hogy mi is a helyzet. Nem vagyok és nem is leszek a saját kis hírvivő baglya. *


A hozzászólást Ashly Grace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 12, 2010 11:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:33 am

*Figyeli ahogy a lány apró keze végigsimít az állaton, Démonnak is tetszik, mert nem igen tiltakozik a puha női kéz ellen. A közelében lévő lányra pillant, nincs ellenére a látvány, de ő már foglalt, és szigorúan hűséges is a kedveséhez Sindyhez. Látja, hogy valami megfordult a lány fejében, de nem ajánlja neki az ötlet kivitelezését, félő nem venné túl jó néven a dolgot.*
- Kétértelmű volt, és félre is értettem. *biztosítja a lány kaján vigyorral, hiszen tudja, hogy a lány nem úgy gondolta. De hát mindenkinek kell valami hobby.*
- Mondassz veele valamit, nekem sem erős oldalam a szabályok betartása, mint láthatod. *feleli a kijelentésre, mert ő már azóta nem követ semmiféle szabályt hogy szülei elhanyagolták, és bandázni kezdett.*
- Ahha, értem *biccent, ő sem jár be többet oda, sőt, inkább csak sindy kedvéért van még iskolában egyeltalán, hiszen tudása, már nem iskolásszintű, de ezt jól titkolja, és néha azért előfordul a kastélyban is. Nem akarja magát kicsapatni ha nem muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:48 am

* Elkap az ásítás, de valahogy elnyomom. Nem akarom, hogy Ted azt higgye, hogy már ilyen korán álmos. De nem csoda hisz már két napja nem aludt, egyszerűen nem bír. Úgy vagyok vele amit nem bírok azt nem kell erőltetni, a de később azért neki fútok még egyszer az alvásnak. *
- Gondoltam, hogy félre fogod érteni. De nem bánom, mert te megteheted. * Végül is nem csak ő teheti meg, hanem én is, de most az én számomra nincs semmi féle félre érthető dolog, vagyis eddig nem volt. *
- Látom is. Ebben hasonlítunk. * Remélem csak ez az egyetlen egy hasólóság köztünk. Nem szeretnék olyanná válni mit ő. Végül is nincs vele még semmi bajom és igazából nem is nagyon ismerem, csak annyira amit hallottam róla a pletykákból. Elképzelhető, hogy igazából pont az ellenére annak amit róla hírésztelének. De nincs most itt az ideje, hogy kiderítsem, majd, idővel,....*
- Lassan távozok is, további jó szórakozást kívánok. Ja és köszi az útbaigazítást. * Mosolygok Tedre, amit még nem csináltam, de úgy látszik valahogy túléltem ezt is. *
- Szia. * Lépek oda hozzá és adok neki egy búcsú puszit hálám jeléül az útbaigazításért. * Majd el is tűnők a sűrű ködben. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:57 am

*Látja, hogy ásítás készül, de nem szól rá semmit. Ő még messze nem álmos és nem igen akarna aludni sem ami azt illeti. Majd talán később, még van fontosabb dolga is, mint hogy aludjon.*
- Én megtehetem, ebben igazad van *ért egyet a lánnyal, kis mosollyal, és halvány mosollyal nézi végig azt is, hogy Démon lassan elüget a társai irányába. Sajnálja kicsit, de nem tehet semmit, erőltetni semmit nem szabad, mert azzal az eddigi munkáját tenné tönkre, így csak néz az állat után.*
- Remélem csak ebben hasonlítunk *nyomja meg az "ebben" szót, mintegy azt kívánva, hogy ha lehet akkor Ash ne legyen oylan mint ő, az nem lenne jó se neki, se a lánynak, se a világnak.*
- Kösz és nincs mit *feleli, és már fordulna is el, amikor nem várt élmények érik. Puszit nyomnak az arcára, de amikor félre akarná rántani a fejét, és megütni a lányt, az hátat is fordít neki és elmegy. Elhűlve néz utána, a pofátlanságnak van oylan magas foka, ami már csodálatra méltó. Az arcához emeli a kezét, oda ahol megpuszilták, majd végül megrázza a fejét. Ostobaság... Kedve lenne lekenni kettőt Ashnek, de már eltűnt a ködnek, ő meg annyira nem siet, hogy utánarohanjon. még időzik negyedórát a völgyben, és csak aztán indul el, fel, az úgynevezett hálójába.*
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 8:19 am

*Elmerengve sétál az erdőben. Kicsit friss levegőre vágyott, és már egy jó ideje felfedezte ezt a helyet. A thesztrálokat persze látja, hiszen találkozott már a halállal... szereti ezeket a furcsa lényeket nézni, mivel ugye a közelükbe nem igen mehet.
Zsebbe dugja kezeit, majd lassan közelebb lépdel az egyik kis állathoz. Nem megy tovább, mivel látha, hogy az a vámpír sárga szemeibe néz és kicsit megtorpan. Rufus csak leül egy kicsikét vizes fatörzsre, rákönyököl térdére és elgondolkodik. Hall hangokat közben, talán valami nő közeledik felé... meg sem mozdul, majd maximum csak akkor, ha észreveszik. Addig is, mint egy normális ember, nyugodtan üldögél. Semmit nem lehet rajta észrevenni... max a szemét meg a szemfogát ha közelebb érnek hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 8:24 am

*Nem szívesen merészkedik ide egyedül, mert ez már az erdő azon részébe tatozik, ami még a felnőtteknek sem éppen biztonságos, és ő sem szeret kockáztatni. De mégis, egy pár növény csak itt él meg, így ki kell jönnie. Rufust nem veszi észre, így nem messze tőle, megáll, és leguggol, elkezd az avarban kotorászni, és kihúz pár szál növénykét. Erdei zsurló, elég sok mindenre jó. Felegyenesedik, és kicsit arébb lépdel, hogy máshol is keresgéljen, mikor felpillant, és meglátja a vámpírt. Ismerős neki, így közelebb sétál, és ráköszön.*
- Jó estét, maga nem a Cirkusszal volt? * érdeklődik, barna bársony szoknyában, és zöld felsőben van egyébiránt. Nem ijed meg, még nem tudja, hogy kicsoda Rufus, vagyis hogy vámpír. Pálcája a szoknya egyik rejtett zsebében pihen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyPént. Dec. 03, 2010 7:45 am

*Hallotta, hogy valaki közeledett... elmerengve fordul hátra, amikor ez a valaki megszólítja. Nem lepődik meg azon, hogy ismerik... hiszen több száz éve él és persze sok olyan ember van, akit nem ismer meg. Egy barátságos mosoly mögé rejti magát, persze egyenlőre csak úgy, hogy ne vegyék észre szemfogait.*
-Szép estét a kedves tanárnőnek. Igen avval, de úgy döntöttem, ezen a kellemes helyen maradok inkább. Na meg magán okok miatt is. *Bólogat is mellé. Valóban... összeveszett a cirkusz vezetővel elég csúnyán.*
-Na és, maga mit keres ilyenkor erre felé? Az erdő igen csak veszélyes hely, mint tudjuk. *Persze semmi rosszindulat nincs benne, ezt le is lehet venni róla.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyPént. Dec. 03, 2010 9:54 am

*Viszonozza a kedves mosolyt, bár van némi rossz sejtése az alakkal kapcsolatban. Nem tudja hogy vámpír, csak azt, hogy nem ember.*
- Értem, nos igen valóban egy kellemes hely, főleg a közeli kis városka - jegyzi meg, majd ahol van ott is legugol, mert meglát egy kikandikáló zsurló szálat. Gyorsan ki is tépi.*
- Igen, tudom hogy veszélyes, de muszály kellett kijönnöm pár szál zsurlóért, elfogyott a készletemből, és teát akarok belőlük csinálni. Sok kellemes hatása van *magyarázza, mert mint GYN tanárnő, szakmájához tartozik ez is.*
- Mondja, ha jól emlékszem, maga vámpír? * kérdez rá, nem ellenségesen csak kicsit összehúzott szemekkel. Ha az, akkor alapos fejmosásra számíthat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptySzer. Dec. 08, 2010 12:25 am

*Úgy tűnik, Hanni nem fél tőle. Továbbra is mosolyog és figyeli, ahogy a nő szedeget ezt-azt. *
-Igen, valóban kellemes hely. *Főleg a sötét negyedbe szokott járkálni, mivel ott nem szólják le annyian. Kicsit elmereng, az egyik Thesztrálra pillant és aztán vissza Hannira. Kíváncsi a nő reakcióira... főleg úgy, hogy tudja mit fog mondani a másik.*
-Igen, vámpír vagyok. De még mielőtt bármibe is belekezdene, tudom, mit akar. Hosszú idő óta most vagyok itt először, mármint az erdőbe. Nem egy vámpír van a környéken... *Mostanság eléggé megszaporodtak, viszont addig jó, ameddig csak Mason és Ő vannak itt. Bár Masont ideje lenne elűzni, csak sehogy nem sikerül neki. Sajnos...*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 8:39 am

*Mikor befejezte a növényszedegetést, már csak a férfire figyel, és beigazolódik a sejtése, hogy az ami. Wilardra, csak biccent, kellemes hely, csak éppen mostanában kicsit veszedelmes arra felé járkálni, ugye a támadások miatt, amik mögött William állt. Mikor Rufus kijelenti hogy nem ő az egyetlen, kicsit belefagy a lendületbe.*
- Nem egy? Mégis hány vérszívó mászkál szabadon itt az erdőben? *csattan fel, kissé talán megijedve, nem szereti ezeket a lényeket.*
- És gondolom, magam mint egy közülük, tudja hogy ki lehet a többi. Pontosan, egyet keresek, magas szőkés, kék szemű és kegyetlen, kb ennyit tudok róla mondani * sorolja a jellemzőket Masonról, akit keres.*
- Tudja, nem igen veszem jó néven, hogy megtámadta a diákokat, ezt nem úszhatja meg...*magyarázza, mert van egy oylan sejtése, hogy a vele szemben ülő vámpír nem készül őt megenni vacsira.*
- Van tippe, ki lehet az akit keresek? - *mert ugye, ő nevet nem tud, nem volt idejük bemutatkozniuk egymásnak Masonnel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 10:53 am

A szél felkavarodik, megzörgetve a száraz avart, és a fák már már lombtalan ágait. A levegő lehűl, hirtelen mindketten érezhetik hogy kirázza őket a hideg, és elsőre lehet érezni, hogy ez nem természetes jelenség, hanem valami miatt ez történik. Konkrét dolgot nem lehet látni, inkább csak gondaltokba, érzelmekben, ösztönös cselekedetekben lehet észrevenni. Rufus például erős késztetést érez, hogy közelebb lépjen Hannelorihoz, és lecsapjon annak ajkaira, a nő pedig erős késztetést érez, hogy a férfihoz simulva annak vállára hajtja a fejét. Mindez nem a véletlen műve, valami történik, valami rejtélyes....
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptyPént. Dec. 10, 2010 2:33 am

*Elmerengve pillant fel a nőre ismét.*
-Kettő. Rajtunk kívül vannak még de nem nagyon jönnek erre a területre. *Von vállat, közben halvány mosoly jelenik meg az arcán. Nem, ő nem az aki csak úgy... kiszívja az emberek vérét. Persze ő is azon él, de egy kicsit megszokta már, hogy türtőzteti magát. Régebben nem ilyen volt. Még amikor Hannah... A szőke, kék szemre elmereng. Persze nem nehéz eltalálni, hogy ki lehetett az. El is dönti magában, hogy mit fog Masonnek lepapolni még ma.*
-Persze, hogy van tippem. Sőt, biztosan tudom. *Meg is fogom a nőnek mondani mindezt.* Mason. Még anno én változtattam át, egy véletlen során és azóta utál... Nagyon vérszomjas és aljas dög. *Nekem is megvan a véleményem a saját "tanítványomról." Bár már nem teljesen mondhatjuk annak.*
-Igyekeztem nem ilyennek megteremteni őt, de sajnos semmivel sem tudom lebeszélni az ilyen dolgokról. *Idő közben feláll, hiszen igen, megérzi azt a bizonyos késztetést. A szél kicsit kirázza, de persze nem látható rajta semmi komolyabb dolog, hiszen így is egy pulcsiban álldogál. Egyenlőre még türtőzteti magát, mivel ha ő a nő ajkaira lecsapna... talán még elég nagy bajok is lennének belőle. Azért szemein látszik, hogy Hanni ajkait pásztázza.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptySzomb. Dec. 11, 2010 1:20 am

*Valójában meglepi kicsit a válasz, de csak biccent. Nem szereti túlzottan a vámpírokat, meg az étkezési khm, szokásaikat. *
- Ez örvendetes, de akkor vagy maga vagy az a másik, nem régiben megtámadta a diákjaimat. *következtet, és ugye ha nem Rufus az akkor a másik. Mint az a kinézetről kiderült, mert Rufus nem néz ki szőkének és kék szeműnek.*
- Mason? Maga változtatta át? Hogy tehetett ekkora gazságot? * döbben meg, mert nem tudja elképzelni, hogy egy ártatlan emberi életet csak úgy tönkretegyen, és nem szereti ha mások művelik ezt.*
- Nem szabadott volna megtennie, most azonban arra kell kérnem, hogy beszéljen ennek a Masonnek a fejével, nem támadhat csak úgy a diákokra * szólal meg kis gondolkodás után, remélve hogy a vámpír segíteni fog neki.*
- Igazán nem szeretnék, kivégzési nyilatkozatot kiadatni sem maga, sem Mason ellen, de ha még egyszer megsérül akárcsak egy diákom is, akkor kénytelen leszek bejelentést tenni a minisztériumnál * mondja, és látszik az arcán, hogy komolyan beszél, és bízik abban, hogy nem kell erre vetemednie. A felálló vámpírra néz, és automatikusan közelebb lép hozzá. Valami ösztöne azt súgja, hogy nyugodtan lépjen közelebb hozzá, nem lesz baja. Így is tesz, és kb két lépés távolságból néz a másik szemébe. Nagy barna szemeiben értetlenség tükröződik, nem tudja, mire vélni a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptySzomb. Dec. 11, 2010 9:03 am

Kellemes szellő kerekedik, a falevelek már egész komoly táncba kezdenek, kis örvényként udvarolna körül a párt. Az erdőből suhogás hallatszik, mintha valami közeledne, egy kis ideig hallható ez a neszezés, suhogás, aztán elhal, és legközelebb már csak azt veszik észre, hogy egy háló borul rájuk, ami csapdába zárja mindkettejüket, elszigetelve őket a külvilágtól. A háló különleges bűbájjal van átitatva, nem lehet belőle kilátni a valóságra, egyfajta belső légkört, hipnotikus állapotot teremt. A sötétségből, ami a háló belsejét üli meg, egy hang hallatszik ki.
- Erdő mélyén, bokor alján elrejtőzve bólogat: hogy könnyebben rátaláljunk, illatával hívogat. *kellemes simogató hang, ami a rejtvényt adja, továbbá nem szűnik meg a vonzalom, amit egymás iránt éreznek, így a vámpír lassan áldozatul esik saját önuralmának, és lassan, óvatosan, ráhajol a nő nyakára, azzal a konkrét céllal, hogy örök életűvé tegye, ezt a pillanatnyi vonzódást. Nagy bajba kerülnek, hacsak ki nem találják a megoldást, ami persze nem könnyű a bűbáj miatt.
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye EmptySzomb. Dec. 11, 2010 10:15 pm

*Elmerengve legbelül már a fejét fogja.*
-Az előtt nem azt mondta, hogy egy szőke, kék szemű vámpír volt? Nekem barna hajam van és aranybarna -szinte sárga - szemem. *Von vállat egy kicsit elmosolyodva és persze az egészet nem azért teszi, hogy kihúzza magát... csak mert tényleg nem ő volt. Közben kap egy fejmosást azért, mert hogy miért változtatta át a másikat.*
-Maga ezt nem értheti. Meg kellett tennem, többet nem mondhatok. Amúgy meg, higgye el, többször is próbáltam már beszélni a fejével. *Teljesen komoly arcot vágva magyaráz, most már egy csöpp mosolyt sem lehet látni az arcán. Nekitámaszkodik a mellette lévő fának és amikor a nő a minisztériumot emlegeti csak vállat von. Ismét.*
-Figyeljen. Én igyekszem mindent megtenni, de ha nem tudok? Már voltam úgy vele, hogy Masont el kéne üldözni, de nem tudom hogy hogyan... én viszont nem fogok innen elmenni egy darabig. *Szereti ezt a helyet, meg már meg is szokta. Közben a lába elé néz nem teljesen érti az egész dolgot. A susogásra felkapja a fejét, hiszen talán ő mindent jobban hall mint a nő. Egyik pillanatról a másikra már egy háló alatt vannak. Megőrzi nyugalmát persze, és reméli, hogy Hanni is.*
-Csss. Maga is hallja? *Céloz itt a hangra, viszont erre nem sokáig figyel rá. A nő nyaka 'hívogatni' kezdi, egyszerűen elveszíti az önuralmát -ami valljuk be, már elég régen volt - és lassan Hanni nyaka felé hajol, de még nem haragja meg a nőt. Éles szemfogai most talán még élesebbnek látszanak és ha a nő nem csinál valamit, akkor biztosan, hogy nemsokkal később vámpír lesz ő is...
Mellesleg Rufusnak nincs varázsereje, úgyhogy ő nem sokat tud tenni egyes dolgokban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thesztrálok völgye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye Empty

Vissza az elejére Go down
 
Thesztrálok völgye
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: