Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBirtok melletti tisztás - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Birtok melletti tisztás - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Birtok melletti tisztás - Page 2 Vote_lcapBirtok melletti tisztás - Page 2 Voting_barBirtok melletti tisztás - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Birtok melletti tisztás

Go down 
+8
William Quentin Watson
Sylen de Honas
Kim Kaguya
Larina Marley
Max Martines
Sebastian G. Blaze
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:36 am

* Már esteledik, de azért kijöttem az erdőbe körül nézni. Mivel jól megjegyeztem múltkor Sebastian szavait, remélem már nem fogok eltévedni. Kezemben a varázs pálcámat szorongatom. Nem szoktam magammal hozni, csak forgatom a kezemben. Öltözékem hétköznapi. Egy világos kék farmert és egy zöld blúzt viselek, hozzá illő lila kapucnis és cipzáros blúzzal. Nagy meglepetésemre ismét találkozok a múltkori útba igazítómmal. Már meg is nyugodtam, mert tudom ha ő velem van akkor biztos, hogy semmi bajom nem lehet itt. De egy részről nyugtalanított a tény, hogy a testvérem legfőbb ellenségénél találok társaságot. De azért oda mék hozzá, lesz ami lesz, de remélem nem sok szemtanú lát meg vele. Nem kéne, hogy James fülébe jusson. *
- Hát szia megint. * Köszönök Sebnek. Aztán neki dőlök egy fának ami legközelebb van hozzá. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:46 am

*Közben nézelődök, és látom, hogy Nicole jön felém. Egy halvány mosolyra húzódik a szám. Elvileg nem szabadna vele találkozom, James miatt, de pont lesz*rom. Ugyanis merőben más, mint a bátyja. És ez a lényeg. Bár, ha James fülébe jut, akkor bajom lehet belőle, de amíg nem tud semmiről, addig jó.*
-Szia, Nicole. *Húzódik macsós félmosolyra a szám. Közben a lány felé fordítom a fejem.*
-Mi járatban erre? Csak nem ennyire hiányoztam? *Ezt muszáj volt bedobnom. De engem ilyennek kell megszokni. Amúgy semmi nincs a hangomban. Kedvesen beszélek Nicolehoz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 7:59 am

* Mint ha látszana a fiú, hogy örülne a társaságomnak. De ő is ugyan úgy tudja, hogy mi is lehet a következménye ennek a találkának. Igaz, hogy nincs megbeszélve és csak véletlen futottunk össze, de ez biztos hidegen hagyná Jamest, neki csak az a lényeg, hogy vele vagyok a tiltása ellenére is. *
- Csak eljöttem megint erre a szép helyre. Meg próbára akartam tenni magam, hogy mennyire emlékszek mind azokból amit még a múltkor mondtál. De nyugi már nem tévedek el. És köszönöm utólag is az útba igazítást még egyszer. De már nélküled is elég jól feltalálom magam. * Halkan nevetek fel. Közben meghallom a másik kérdést és amin csak elmosolyodok és kis gondolkozás után próbálok rá frappáns választ adni. *
- De nagyon is hiányoztál. Éjtelenként nem tudtam aludni mert mindig rád gondoltam. Most olyan boldog vagyok hogy látlak, hogy el sem tudom mondani. * Olyan választ adok Sebnek amit lehetőleg várt, de remélem tudja, hogy amit mondok az nem komoly. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 8:07 am

*Örülök a társaságának, miért ne örülnék. És azzal ellentétben, hogy James mit fog gondolni, nem azért haverkodok vele, hogy őt idegesítsem.*
-Mmmm.... Pedig szívesen játszottam volna az útikalauzt. Mint sok elsőssel... Nem lehet nem kinevetni az esetlen gólyákat. Ehh, mikor én voltam az... *Vigyorgok még mindig macsósan. Közbe egy kis nosztalgia. Aki még emlékszik, merőben más voltam, mint most vagyok. Sokkal... visszafogottabb voltam, és egy kicsit megszeppent. De aztán, sok minden megváltozott.*
-Gondoltam, hogy nem bírsz nélkülem élni... *Válaszolok nevetés nélkül. Veszem én a poént.*
-Miért nem ülsz le? Nem harapok ám. *A végét már csak szórakozottságból teszem oda, de azért ne álljon már ott, amikor én itt ülök a seggemen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 8:18 am

* Körül nézek, sehol senki. Legalább most nem figyelnek a kíváncsi szemek. Elég feltűnő, hogy itt mindenki hogy megnéz. Azért mert még itt új vagyok és másrészről azért mert én vagyok James kicsi húga. Ez miatt sokaknak túl nagy elvárása van tőlem. *
- Elhiszem. Csak itt az a különbség, hogy én már nem elsős vagyok. * Teszem hozzá, majd folytatom tovább.*
- Vagy talán úgy nézek ki mint egy elsős? * A válaszra igen kíváncsi vagyok. Remélem nem lesz a válasza, mert más különbem nagyot csalódnék benne. *
- Csak az bánt, hogy te tudsz nélkülem. * Viccelődök Sebbel, de meglep a fiú komolysága. *
- Nem is tudom. * Kicsi hatás szünet. *
- Már így is elég közel vagy hozzám. Attól tartok ha leülök melled akkor nem bírod ki, hogy nehogy letámadj. * Oda sétálok és leülök. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 8:38 am

*Engem is sokan ismernek. Főleg azért, mert én vagyok James legnagyobb vetélytársa, még ha nem is így gondolja.*
-Tudom. *Mosolygok még mindig macsósan.*
-Egy elsősnél te sokkal jobban nézel ki. *Kacsintok rá, és még mindig macsósan vigyorgok.* -Ó, elnézést, hogy élni merészeltem nélküled. *Kuncogok fel. Ma különösen jó kedvembe vagyok, de az bánt egy kicsit, hogy Cintót nem láttam már nagyon rég óta. Hiányzik. Most sokkal jobban mint régebben.*
-Ennyire gonosznak nézek ki? Miből gondolod, hogy letámadnálak? Én becsületes vagyok. *Tettetem a sértődöttséget, de aztán elvigyorodok, macsósan, ismét. Azért amikor meg vagyok sértődve, vagy csak megjátszom, sokkal jobban hallatszik az amerikai akcentusom. Mondjuk az mindig hallatszik. Ezen nem is tudok, és nem is akarok változtatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 9:08 am

* Elégedetten hallgatom Sebastian válaszait. Remélem, hogy ezt mondja. Más különbem már rég megsértődve sétálnék vissza a kastély területére. De mivel nem sértődtem még meg rajta, így hát maradok. Legalább még bírja egy kicsit élvezni az én megtisztelő társaságomat. Ami neki főleg megtisztelő lehet. Mivel tudom, hogy mi folyik közte és a testvérem között. Igaz ezt már mindenki tudja. De nem hittem volna hogy James itt ennyire nagy számnak számít. Fura ez az érdeklődés. Múltkor is egy csomó lány megállított, hogy tényleg James testvére vagyok-e, válaszom igen volt, mire elkezdtek hangosan sikongatni. *
- Gondoltam, hogy ezt válaszolod. * Ez nem nagyképűség, csak hát tisztában vagyok az adottságaimmal. *
- Nincs elnézve. * Kezemet magam elé teszem és pukkadós arcot vágok hozzá, de nem bírom sokáig és elröhögöm gyorsan magam. *
- Nem te igazán nem vagy gonosz. * Remélem hogy így is van, mert eddig csak a kedvesség áradt belőle. Nem is értem hogy tud ilyen kedves ember ellenségeskedni. *
- Szerintem te sose bántanál. Csak jó volt kimondani, hogy letámadsz. * Nevetek fel és közben Sebre pillantok. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzomb. Okt. 02, 2010 9:37 pm

*Nem is mondanék rosszat rá, egyrészt azért, mert James elővenne, másrészt mert nem is akarom megbántani. Engem is sokan ismernek a suliba. És az a csajhad, ami mindig követ, most is valahol ott rejtőzik az egyik bokorban, és biztos hogy rólam dumálnak.*
-Csak nem gondolatolvasó vagy? *Kérdezek rá nevetve. Persze tudom, hogy nem az, de hülyülök...*
-Biztos vagy benne? *Mosolygok macsósan. Persze egy percig sem hiszem, hogy nem nézte el, mivel nevetni kezd.*
-Azt tudom. *Egózok egy kicsit. Szokásom. Mondjuk, ezt sokan nem értik, mert mindenki szerint kedves vagyok, aki ismer. Kivéve egy embert. És erre mindig az a válaszom, hogy rivalizálás, és utálat.*
-Ez jó megállapítás. Nem szoktam lányokat bántani. Aki bántja őket, az fogyatékos, és egyben gyáva is. *Igen, ez igaz. És én a lányokat bántani nem tudom.* -Teee, rossznak akarsz beállítani. *Tettetem a sértődöttséget, de aztán felnevetek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:43 am

* Lassan már nem tudok neki mit mondani. Egyrészt mert nem rég óta ismerem, másrészt meg nem is nagyon van közös témánk. De talpraesettnek tartom magam, tán elő tudok állni egy épp kéz láb témával, vagyis csak remélni tudom. *
- Néha megesik, hogy bele látok mások fejébe. Főleg azoknál akikkel sokat vagyok együtt. * Még néha Jamesnél is sikerül pár gondolatát elcsennem, ha nagyon figyelek rá. *
- Hát eddig biztos voltam, de most... * Egy kis hatás szünet és gondolkozó arcot vágok hozzá, majd folytatom.*
- Mit is mondja,... biztos vagyok benne. * Ismét nevetem el magam. *
- Most egyet értek veled. * Nem is tudok mit hozzá szólni, csak helyeslően bólogatok. *
- De hát édes, beállítod te saját magad. * Remélem nem sértődik meg mikor le becézem, nagyon is remélem, hogy ezt más nem hallotta meg. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 7:04 am

-Na, azt nem hiszem. Ha csak nem vagy okklumentor. Bár azt nehezen hiszem. *Kuncogok fel. Mondjuk, biztos hogy nem az, de ha az lenne, akkor sem lenne gond.*
-Gondolom, ahogy megemlítettem, már nem is vagy biztos benne, ugye? *Egy apró vállrándítást mutatok, és közben a macsós félmosolyt fent tartom. Felállok, és egy ágba kapaszkodva felmászok a fára, ami alatt ültem. Felülök, a legalacsonyabb ágra, és onnan figyelem tovább a lányt.*
-Tudtam, hogy nekem van igazam. *Kuncogok fel halkan.*
-Drágám, nem gondolod, hogy ilyen téren magamra hagyatkozom? *Nevetek fel, de aztán elhallgatok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 7:17 am

- Hiszel amit akarsz. Jogod van hozzá, még. * Ahhoz is joga van, hogy megtudja mik a jogai. *
- És jogodban áll hallgatni is... * Ezzel természetesen nem arra célzok, hogy legyen már csendben, csak kicsit sokat beszél és zavaró. Mert általában én szoktam a középpontban lenni, vagyis eddig így volt, még őt meg nem ismertem. *
- De lehet, hogy biztos vagyok benne, vagy mégsem? * Kicsit viccelődök, remélem érti a viccet végül is a fa humor az angolokra jellemző és ő nem az, az akcentusából kiindulva...*
- Kis egoista. De csak most van igazad. * Lehetetlen most még is lehetségessé vált. Mikor saját magam helyett másnak adok igazat, ilyen még eddig nem volt. *
- Miket gondolsz? Édes soha sem gondolnám, hogy magadra hagyatkozz. * Mosolyodok el a már fán ülő fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 9:35 am

*Max lépked az erdő felől. Eltévedt, mint általában az szokott lenni. Hamarosan egy tisztásra ér, ahol végre fellélegezhet egy kicsit. Mai ruházata ezekből rakódik össze. Még egy melegebb, fekete szabadidő felsőt is felvett, amit Chris-től vett el, mivel az övé Nathaly-nál maradt még a múltkor. A napszemüveg, a felsőre van rakva díszként. Mivel nem tudja, hogy merre menjen, így leül a földre. Természetesen pálcája kéznél van, ha veszély fenyegetné.*
~Itt is az megy, mint a Roxfort-ban. Jönnek utánam a lányok. Délután még Larina-val beszélgettem, majd este megismertem Nathaly-t, akivel egyre többször találkoztunk. Most mi tévő legyek. Kérjem a bátyám véleményét? Esélytelen, mert a végén még féltékeny lesz, bár neki ott van Nicole. Nem tudom, hogy most mit csináljak.~
*Merül el a gondolataiban, miközben a tájat figyeli, ne, hogy meglepetés érje.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 9:55 am

* Késő este van, bár fogalmam sincs, hogy mit keresek én a tisztáson. De mint mindig hajt a kíváncsiságom, mert még nem láttam a tisztást este és már nagyon meg szerettem volna nézni. Sétálok a sötétben, csak a Hold világít. Valahogy így minden szebb mint nappal. Öltözékem olyan mint mindig. Farmer nadrág, fekete patika és egy kék blúz. Igaz felvettem a kabátomat is, mert nem mondhatnám, hogy meleg van. Mindenütt csend uralkodik, olykor pár szárcsapkodás hallatszik. Követem a hangokat ekkor a Hold fényben látok valakit a földön ülni. Igaz háttal ül nekem, de azt hiszem, hogy ismerem és tudom is, hogy ki. Kis gondolkodás után eldöntöttem, hogy oda megyek hozzá. Persze, remélem nem zavarom meg semmiben. Halk léptekkel indulok meg felé. Nem akarom, hogy észre vegyen, de megijeszteni sem akarom. Ezért pár méterrel a háta mögött megállok. Egyszer hátra kell néznie és akkor észre vesz. De ha nem, akkor majd teszek róla, hogy észre vegyen. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:08 am

*Csendben ül a földön és a gondolataiban van elmerülve. Kis idő után, hangokat hall a háta mögül. Először nem figyel fel, de amikor közeledik a hang forrása, a pálcája után kap, és megfordul. Mikor tudatosul benn, hogy Larina áll ott, megnyugszik egy kicsit. Feláll a földről, majd közelebb megy a lányhoz.
-Hola Larina. Azt hittem valami lény akart megtámadni. Mi járatban vagy erre?
*Érdeklődik kedvesen.
-Nem gondoltam volna, hogy itt fogok veled találkozni.
*Mondja mosolyogva. Egyáltalán nem bánja a dolgot, csak meglepődött egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:19 am

* Nem is kellett sokat várni, egyből észre vett. Amit talán kicsit bánok, mert szerettem volna meglepetést okozni neki. De lehet, hogy elég meglepetés neki, hogy itt vagyok. *
- Szia. * Mosolyodok el a lényes kijelentésén, hát nem sokat tévedett ebben. A köszönös után adok neki egy puszit. Mert nálam ez már megszokás, hogy azoknak így köszönök, akik valamilyen szinten közel állnak hozzám. Remélem nem lesz ezek után elutasító velem. *
- Igazából csak követlek. * Viccelődök Maxal, remélhetőleg nem veszi komolyan. *
- Dehogy is, csak kijöttem megnézni este a tisztást, mert még nem láttam ilyenkor. Tudod, engem hajt a kíváncsiság. És te? * Kérdezek vissza, remélem nem itt vár valakit, mert nem akarok bezavarni. *
- Én sem gondoltam volna. De vannak még véletlenek. * Pillantok Maxra. Igazából kíváncsi vagyok, hogy mit is tud még nekem mondani. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:30 am

*Mikor a lány megpuszilja, viszonozza azt, majd mosolyog tovább.
~És még ő mondta, hogy nem fut fiú után. Na mindegy. Igazából nem is baj, hogy itt van.~ *Merül el a gondolataiban.*
-Követsz? Nem azt mondtad, hogy nem futsz fiú után? *Mondja ő is viccelődve, remélve, hogy nem sérti meg vele a lányt.
-Akkor jó. Értem, akkor ezek szerint, te már jártál itt. Hogy én? *Kérdez vissza, persze feleslegesen.
-Eltévedtem, mint általában mindig. *Válaszolja a kérdésre, majd a pálcáját elteszi, mivel már nincs mitől tartani... egyenlőre.
-Hát igen vannak. *Mondja mosolyogva, majd szemezni kezd a lánnyal. Mikor észbe kap, hogy mit is csinál, elkapja a tekintetét, majd zavartan megszólal.
-Ne haragudj. *Mondja lágy hangon. Kíváncsian várja, hogy ezek után mit mond majd a lány.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:42 am

* Reméltem, hogy viszonozza és úgy is lett. Tudok jó pár embert, aki szeretne most az Ő helyében lenni. Hisz este van, puszit és kapott és kettesben vagyunk, egészen addig még ide nem téved valaki. Ami remélem nem fog bekövetkezni.*
- Mondhassuk úgy is. Nem is futottam. * Úgy látszik a múltkori találkozásunkkor minden szavamat figyelte, ha már így emlékszik rá. *
- Persze, hogy jártam. * Körbe nézek, remélhetőleg nem tévedtem el, igaz hogy voltam már erre, de még este soha. *
- Ügyes vagy. Hogy tudtál eltévedni? * Kicsit kérdezősködök, mint általában mindig. *
- Ha gondolod, segítek neked kitalálni innen. * Persze nem minden férfi tűri el, hogy egy nő segítsen neki. De ha nem kér a segítségemből akkor majd valahogy megoldja, vagy itt éjszakázik. *
- Haragudni? Kéne? * Lépek hozzá közelebb. Megfogom kezemmel Max állát, hogy a szemembe nézzen. Mert igazán nem zavar, ha a szemembe néz, sőt szeretem nézni a szemét, mert gyönyörűnek tartom. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:54 am

*Láthatóan örül Larina, hogy viszonozta Max a puszit. A srác nem tudja elképzelni, hogy most mit gondolhat a lány, de valahogy sejti, hogy egy dolgon jár az agyuk.
-Ó, bocsi. Nem futottál, hanem sétáltál. *Igen, Max figyelt múltkor, így ezért is hozta fel a témát. Elereszt egy mosolyt, jelezve, hogy megint nem sértésnek szánta a dolgot.
-Az jó és milyen a táj nappal? *Érdeklődik kedvesen, mivel nem járt még erre. Most már tudja, hogy milyen a táj este, de nappal jobban szeretne erre lenni, mint az éjszaka kellős közepén.
-Lehet, hogy hülye kérés lesz, meg elég fura is, de azt hiszem, hogy majd szükségen lesz a segítségedre.
*Mondja mosolyogva, majd a szemezést követően meglepődik, mikor a lány rákérdez. Nem szerette volna odafordítani a fejét, de Larina megfogta az állát, így ismételtem egymás szemébe néztek.
-Igen, mondjuk nem tudom miért. Remélem nem fogsz.
*Mondja lágy hangon. Még nem fordult vele elől, hogy egy lány kezdeményez vagy legalább is annak tűnő dolgokat tesz. Nem szólal meg, csak figyeli a lányt. Kíváncsian várja, hogy mi fog történni, de minden esetben, ha az a dolog jönne, akkor nem ellenkezik.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:08 am

* Valahogy fura ez a helyzet. Holdfény és csak mi ketten. Nem mondhatnám, hogy zavar.*
- Igen, így már jobb. * Ahogy mondtam neki az első találkozásunkkor, hogy én nem futók senki után, de most még is annak tűnik a dolog. Pedig igyekszek nem nyomulni. Lehet, hogy neki nagyon is annak tűnik, mert még nem ismer eléggé, de van még időnk, hogy megismerjen.*
- Majd akkor megtudod, hogy milyen a táj, ha holnap elhívsz sétálni. * Fel sem tűnik, hogy mit csinálok. Lehet hogy egy kicsit kehivóan viselkedek, de ilyen vagyok, majd hozzá szokik.*
- Szívesen segítek. * Apró mosoly jelenik meg az arcomon és egy gonosz ötlet jut az eszemben. Mert ha valójában nem tudja, hogyan kell innen kitalálni, így kibírom használni ezt a helyzetet és félre bírom vezetni, és akkor több időt bír velem eltölteni. De azért annyira gonosz nem vagyok, hogy véghez is vigyem a tervemet. *
- Dehogy. * Nem zavar a közelsége. Mivel Ő nem kezdeményez ezért én sem fogok. Adok neki egy puszit és lehuppanok a földre. Ahol törökülésben ülve rágyújtok. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:24 am

*Nem zavarja a helyzet. Kifejezetten boldog, mert valahogy jobban érzi magát, mikor a lány közelében van.
-Ha te mondod. *Mondja mosolyogva a srác. Nem tűnik fel neki Larina hozzáállása. Még, ha kihívó is lenne, akkor sem zavarná Max-et. Megszokta már, hogy a Roxfort-ban nyomultak rá, de azok a lányok zavarták. Viszont ez a helyzet más. Larina-nál nem érzi, azt, hogy zavaró lenne, inkább az ellenkezője.
-Értem. Szóval te már meg is szervezted a holnapi programot egyikét. Milyen kedves tőled, de nem felejtettél el valakit megkérdezni róla? *Próbál egy kicsit gúnyolódni, de nem sértésként akarja szánni. Miután ezt elmondta, rögtön mosolyogni kezd.
-Köszönöm a segítséget. Majd igyekszek meghálálni a dolgot. *Jegyzi meg, majd elmosolyodik. A szemtő szembeni helyzetet kezdi egyre jobban élvezni. Igaz ő nem kezdeményezett, mert nem tudta, hogy a lány pontosan mit is akar. Larina sem tette meg, helyette csak egy puszi csattant el, amit Max viszonzott. A lány a földre ül, majd rágyújt. Max leül mellé, majd egy kicsit közelebb hajol. Megfogja a lány kezét, amelyikben a cigi van, úgy, hogy ne fájjon neki, majd szép lassan a lány felé hajol és megpróbálkozik a kezdeményezéssel. Ha a lány belemegy, akkor egy csókot ad nek, ha nem, akkor úgy is megtudja a reakcióból.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:41 am

* Csak nézem Maxot, azzal a sokak szerint kis cicás szememmel. Nagy nehezen leveszem róla pillantásomat. Már így is azt hiszi, hogy futok utána és nem akarok neki még ezzel is igazat adni.*
- Ha nem akarsz holnap találkozni, akkor nem kell. * Kissé elszomorodok, néha nem tudom, hogy mit is mond komolyan és mikor viccelődik. *
- Megkérdezni? Hogy nemet tudjál mondani? * Nem szokásom megkérdezni senkit sem ilyen dolgokról, hozzá szoktam már, hogy mindig az van, amit én akarok. *
- Már alig várom. Kíváncsi vagyok milyen hálát is találsz ki. * Földön ülve bele szívok a cigarettámba és lassan kifújom a füstöt. Ekkor veszem észre a közeledését. Szívem elkezd kalapálni, mikor megfogja a kezemet. Erre nem számítottam volna. De bele megyek a csókba. Nem volt túl hosszú de annál édesebb. Remélem nem veszi zokon, hogy a csók után enyhén bele harapok az alsó ajkába, ez nálam rossz megszokás. Csak ülök ott és Maxot nézem. Meg sem tudok szólalni. Megleptek az események, gondolom Őt is. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptyKedd Jan. 25, 2011 10:44 pm

*Volt egy olyan sejtése, hogy a lány nem fogja jó szemmel nézni a hozzáállást, de Max kivágja magát a helyzetből, vagyis reménykedik.*
-Nem azzal van a baj, hogy nem akarok találkozni, hanem az lepett meg, hogy felajánlottad. Szívesen töltöm veled a holnapi napomat is. *Adja a magyarázatot a srác.*
-Igen megkérdezni, hogy igent tudjak mondani. Nem tudnék nemet mondani, hisz jobb dolgom nincs, a tesóm fel van szívódva, egyedül pedig unalmas. Így szívesen lennék veled, mint egyedül.
*Válaszol egy kicsit hosszan a kérdésre.*
-Még van időm holnapig. Addig kitalálok valamit.
*Mondja mosolyogva a srác. Ezek után bekövetkezik, amit Max kezdeményezett. Szerencséjére Larina viszonozta a csókot, így amikor az abba maradt, akkor elmosolyogta magát. Most már leengedett egy kicsit, viszont nem tudja, hogy most mit is mondjon a lánynak. Egy kis gondolkodás után megszólal.*
-Úgy látszik tényleg vannak még meglepetések. Nem gondoltam volna, hogy viszonozni fogod a szóváltás után. Viszont ennek nagyon örülök.
*Osztja meg a gondolatát, majd várja, hogy mit reagál Larina.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 1:19 am

* Remélem nem volt a hiba a csók. Mert nem tudom, hogy kezelni még Maxot. Több mint barát de, ez még nem szerelem és nem akarom játszani az érzéseivel, mert nem tudom, hogy Ő hogy érez. Mindig mindent úgy fogok fel, mint ha csak játék lenne. De itt az idő, hogy komolyabban játsszak. *
- Értem. Remélem jó lesz a holnap. * Pozitívan állok a dolgok elé, mert ez a nap eddig nagyon is jó, akkor már a holnapnak is jó kell lennie. *
- Csak még azt nem tudom, hogy mit kezdjünk holnap magunkkal. * Remélem attól, hogy nekem nincs semmi ötletem neki majd lesz valami. *
- Ez aranyos. * Majd kifúrja az oldalamat, hogy csak erre nem tud nemet mondani, vagy bármire. *
- Most hogy tovább? * Igazából nem szoktam senki iránt sem érezni semmit, de Max, valahogy más. De, ha oda kerülne a sor, hogy járjunk, mármint ha Ő akarná a dolgot, akkor gondolom kapnánk pár nem szép megjegyzést. Mert annak ellenére, hogy engem nem érdekel a kor, attól még más szereti bele ütni a dolgát más dolgába. *
- Most kezdek el félni. * Nézek Maxra és elszomorodva gondolok a következ
ményekre. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 1:33 am

*Max nem nagyon tud mit mondani a dolgokra, de azért összeszedi a gondolatait és megpróbál valami normális választ adni.*
-Én is remélem. *Fűzi hozzá a dologhoz egy mosoly kíséretében. A lány szemeibe néz egész mélyen. Nem tud betelni Larina-val, így érthető, hogy végig bámulja a lányt.
-Majd közösen kitalálunk valamit. Talán elmehetnénk Hell City-be is. *Mondja mosolyogva. Mivel múltkor felvetette a témát, így Max kapott az alkalmon. A következő kijelentésre nem tud mit mondani, inkább egy egy puszit a lány ajkára reagálásként.*
-Még nem tudom. Nincs nagy kedvem visszamenni a kastélyba, főleg nem úgy, hogy itt vagy mellettem. neked esetleg van ötleted, hogy mit csináljunk?
*Kérdezi a lányt, mivel neki jelenleg nincs használható ötlete.*
-Ezt miért mondod? Ennyire rossz a társaságom, hogy már félsz tőlem?
*Lepődik meg egy kicsit, majd elszomorodik és elveszi a tekintetét a lányról.*
~Nem gondoltam volna. Ha zavarja, hogy közeledek, akkor miért nem szól!?~
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 1:56 am

* Nem szeretnék és nem is akarom megbántani Maxot. De ha én nem is bántom meg, akkor majd a többiek. Előre sajnálom. Mert tudom milyenek az emberek és nem szeretném, hogy ha miattam ítélnek el. Nem vagyok tökéletes ember, nekem is vannak hibáim. A múltam sem túl előnyös. De ha eljön az ideje neki is elmesélem, valamikor. Csak még túl korainak tartom és félek attól, hogy kiábrándul belőlem. *
- Rendben. * Kicsit aggódva de bele megyek. *
- Tudod azóta nem voltam Hell Cityben, mióta megharapott a vámpír. Csak akkor vagyok hajlandó elmenni oda, ha fogod a kezem. * Nem mondhatni hogy félek, de jól esne ha valaki ott lenne és vigyázna rám. Mert én mindig megtalálom a baj, még akkor is ha kerülni akarom. *
- Nem mondhatnám, hogy van. * Persze ötletem mindig van, csak általában nem szokott tetszeni a másik félnek. Nem tudom, hogy nála mennyire lehet elmenni és hogy mennyit is engedne meg. Sokak szerint perverz ötleteim vannak, de vele gyengébben bánnék. *
- Nem, dehogy is. Nem veled van baj, hanem velem. * Ismét megfogom az állát, hogy a szemébe tudjak nézni és elkezdem a magyarázkodásomat. *
- Tudod, most lehet, hogy úgy néz ki mint ha én lennék a "megrontod". * Nem akarom, hogy miattam legyen bárkivel is problémája. Legszívesebben azt mondanám neki, hogy kerüljön el amilyen messziről csak bír. De már nem bírnám ki
nélküle. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Birtok melletti tisztás   Birtok melletti tisztás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Birtok melletti tisztás
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: