Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÚt Wilardba EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Út Wilardba Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Út Wilardba EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Út Wilardba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Út Wilardba EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Út Wilardba EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Út Wilardba EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Út Wilardba EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Út Wilardba EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Út Wilardba EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Út Wilardba EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Kim Kaguya
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Ted Forrester
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
James Miller
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
William Quentin Watson
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Sindy Logan
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Hannah McDowal
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Chris Martines
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Solaria Luthia
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Daniel Reed
Út Wilardba Vote_lcapÚt Wilardba Voting_barÚt Wilardba Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Út Wilardba

Go down 
+17
Greg Stanford
Cintia Thomson
William Quentin Watson
Larina Marley
Hannah McDowal
Solaria Luthia
Jacinta Hernandez
James Miller
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Nyxia Solaris
Alex Wilfred
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Dec. 09, 2009 8:58 pm

Az udvar felől, egy ösvény jön erre. Ha végighaladunk ezen az ösvényen, eljutunk Wilardba. A diákoknak szabadon lehet átmenni a kisvárosba.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:26 am

*Közben lassan elérik az utat amin ide keveredtek Wilardba. Hallgatja a lányt és közben a belsejében lévő bomba tombolva ketyeg.*
- Honnan tudsz te ennyi mindenről? Benyelted az egész házirendet? *érdeklődik kissé kíváncsian.*
- Remek...Ennél jobbat elképzelni sem nagyon tudnék *"lelkesedik" a visszaráncigálós ötletért. ezzel nem számolt.*
- Hány évet kell kibírni itt? *kérdezi még meg, miközben arra gondol hogy a lány az agyára megy, de ennek ellenére valahogy jó vele lenni.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:31 am

*Érkezik Teddel. Közben jön egy kérdés, amire nem igazán számított.*
-Nem... az az igazság hogy prefektus vagyok. *Reméli Ted nem fog nagyon kiakadni... Most már ezt is tudja. Kivételesen nem mosolyog. Az utolsó kérdésre elgondolkodik.*
-Azt hiszem, hatot. De még nem tudom. *Ebbe őt nem igazán avatták be. Boci szemekkel pillant Tedre, mint aki valamiért meg akarja bánni a bűneit. *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:38 am

*Az egyik torony ablakából feltűnt neki két fiatal közeledése az iskola felé. Mivel egy egyikkel egy kis beszélnivalója van, ezért gondolta gyorsan leszalad. Ami azt illeti tényleg gyorsan megérkezik. A két diák azon kaphatja magát, hogy egy fiatal alak gyorsan éri el őket. Hiában reménykednek abban, hogy Alex másfelé megy, nem járnak szerencsével. Legalábbis Ted nem. Megáll, majd komoly arccal biccent egyet.*
-Szervusztok. Ted, lenne egy kis beszédem veled. *Közben Sindyre mosolyog, avval jelezve, hogy a lánynak nem kell elmennie. Ismét Tedre pillant.*
-Tudom, hogy egy elég makacs gyermek vagy, de azt nem hittem, hogy már az első nap meg fogod szegni a szabályzatot. *Ő nem olyan, mint a többi tanár... Ha valaki megszegi a szabályzatot, akkor annak minden féle képpen büntetést fog kiszabni. Igaz hogy ő nem fogta meg Tedet, de nála ez másképp van. Egyenlőre nem mondja meg, mi vár a fiúra. Lehet hogy még ő sem tudja... *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:44 am

*A lány vallomására kissé elsötétül az arca, persze így érthető. De ezen hamar túllép.*
- Remek, akkor vigyáznom kell veled. *ezt már kissé komisz hangon mondja, jelezve hogy emiatt nincs harag. Majd az érkező Alexre pillant. Ő hiányzott a boldogságához. *
- Jó napot. *köszön neki viszonylag udvariasan, majd a mondandóra kissé felvonja a szemöldökét. Nem hitte volna hogy éjfélkor még ébren volt valaki, főleg pont az az idegesítő alak, aki ráadásul a házvezetője is.*
- Maga semmit nem tud rólam, ne tegyen úgy mintha tudna. *legjobb védekezés a támadás.*
- Ha megszegtem akkor mi van? Fölösleges kiselőadást tartani, ugorjon a végére, hogy mit tervezett a nyakamba sózni.*csapja magára a kagylóhéjait. Ő nagyszájú, semmi érzelem nincs benne satöbbi.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:46 am

-Annyira azért nem... *Még nem túlzottan szokott bele a munkájába, így nem is annyira szigorú. És nem is tudna az lenni... senkihez. Közben azon kapja magát, hogy az igazgató közeledik feléjük. Kicsit megdöbben, mért is keresi őket...*
-Jó napot. *Nem mosolyog vissza, azért kezdi megszeretni Tedet persze csak barátilag.. Egyenlőre... Nem szól bele, de nem is ért mindent. Egy pillanatra fekete szemeit a fiúra szegezi, majd hallgatja a tanárt. Ilyennek még egyiket sem látta... Főleg nem a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:52 am

*Kinek hogy. Ő megpróbált kedves lenni Teddel... Ahogy a fiú nem válogatja meg a szavait, kezd ő is kicsit szigorúbb lenni.*
-Dehogynem. Csak te nem is tudod hogy mennyit. *Ted szülei jártak nála, és meséltek róla.. na meg ő sem annyira hülye hogy ne nézzen utána. Végülis, ha nem tűnt volna fel a fiúnak, varázsló.*
-Nem akartam kiselőadást tartani. Csak az, hogy ez egy szabály. És a szabályok nem azért vannak, hogy megszegjük őket. Főleg ez nem... Tíz után bármi leselkedhet rád. De ha gondolod folytasd csak, egyszer majd véletelül beleütközöl egy vérfarkasba és leharapja a fejed.*Volt már rá eset az évek során... Csak a diáknak szerencséje volt és lelőtték a farkast még mielőtt megölhette volna.*
-Szóval, még csak annyit hogy a napokban várlak a szobámban. *Ez alól a fiú nem fog tudni meglógni. Ha a fiúnka nincs is több mondanivalója akkor ő elköszön és el is megy.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 4:59 am

*Kék szemeivel haragosan méregeti Alexet. Ő nem tudja hogy szülei jártak itt és hogy miket mondtak róla. De nem tetszik neki ez az egész.*
- Korántsem tud mindent, ne higgye azt hogy igen. *teszi hozzá, miközben szemei a lehető legkékebbekre válnak.*
- Szabály szabály, mindig mindenhol. *morog, de hidegen mered továbbra is a másikra, majd a következő kijelentésre bólint. Esze ágába sincs addig maradni hogy beszélgessen Alexal.*
- Ahogy kívánja Igazgató Úr. Viszontlátásra. *köszön el gúnyos-udvarias formában majd a lánytól is búcsút vesz.*
- Bocsi, de jobb ha most felmegyek a szobámba. Szia *köszön el, és eltűnik a kastélyban.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 5:01 am

*Nem is tud megszólalni ami azt illeti. Inkább csak csendben marad és végighallgatja a beszélgetést. Bár a kijárási tilalommal egyet ért, ez tényleg így van. Amint Alex elmegy, elköszön.*
-Viszlát. *Eközben újra Tedre néz. Aprót bólint, de még hozzáteszi.* Rendben, de ne csinálj semmi hülyeséget. Szia. *Azzal ő is elindul felfelé, egyedül és lassan elmélyedve gondolataiba.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 4:42 am

*Kutyaugatás hallatszódik a wilardi ösvény felől. Egy eleven russel terrier kinézetű jószág fedezi fel az új helyet, alaposan megszagolgatva a környező fákat. Gazdája, egy fiatal nő, csak nevet a crupon, miközben a csomagjait - egy kisebb bőröndöt - lebegtet maga mögött. Az idő kissé lehűlt az elmúlt napokhoz képest, de egy vékonyabb kabáttal még elviselhető. A nő magában bosszankodik egy kicsit, hogy a sapka mellett legalább egy sálat még felvehetett volna, de tudja, hogy ennél lesz még hidegebb is, és az a meleg sál jó helyen, biztonságban van a bőröndben. A kastély kezd egyre nagyobb lenni, ahogy az új gyógynövénytan tanárnő közeledik felé. A környék csodálatos fajokban gazdag, és izgatottan várja, vajon a gyógynövénytan "tanterem" világa is ilyen gazdag lesz-e.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 5:09 am

*Kipihenten ébredtem fel, majd a fürdőbe slattyogtam. Onnan teljesen felfrissülve léptem ki. Nyx-et a nyakamba vettem és meg sem álltam a birtokig.
Csupán céltalanul mentem, mikor csaholásra lettem figyelmes. Ettől függetlenül, én tovább beszélgettem a nyakamban lógó kígyóval.*
- Ésssz Nyx, hogy tetssszik a hely ahol mágiát tömnek a fejünkbe?*kérdeztem sziszegve. Oké, kicsit furcsán hangzik, mert nem minden szónak az a megfelelője, amit az emberek egymás között használunk.*
- Sssszép ésssz érdekessz*válaszolt a kígyóm. Mosolyogtam, és lágyan simogattam.*
- Csókolom*köszöntem, mikor egy tanárnak tűnő egyén tűnt fel a látókörömben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 5:35 am

*Telik az idő, de hamarosan egy diákkal találkozik a tanárnő. Leendő tanítványát széles mosollyal köszönti, és először észre sem veszi a kígyót, ami a lány nyakában lóg. Az állatra crupja hívja fel a figyelmét, mikor az kissé félősen a gazdája lábához dörgölőzik. Nora felkapja, és simogatni kezdi. Ahogy a muglikat, úgy a mugli állatokat sem kedveli túlságosan a jószág. A nő meglepődik, mikor Nyxia lemagázza, de úgy érzi meg kell szoknia... Azonban az a kis gondolat, hogy akár tegeződhetnének is, nem hagyja nyugodni. De aztán elveti, hisz milyen már az, hogy egy diák tegezi a tanárát.*
- Szia! *Köszön vissza a lánynak, majd szélesebb mosollyal még hozzáfűz valamit.*
- Lehet, hogy külsőre nagyon öregnek tűnök, de légyszives ezt a csókolomot, és hasonlókat felejtsük el. *Ez persze nem azt jelenti, hogy a kígyó gazdija nyugodtan letegezhetné, hanem csak azt, hogy válasszon más köszönési formát.* - Nora Daleworth tanárnő vagyok, gyógynövénytant fogok majd tanítani az iskolában. *Jegyzi meg, majd a kastély felé pillant.* - Wilardba készülsz?
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:06 am

*Felkapom a fejemet a tanár második mondatára. Na meg a crup-ra. Arra mondjuk Nyx is felfigyel.*
- Vacsssszora? -*érdeklődik, mire mosply kúszik fel az ajkaimra. Végül is ha azt vesszük meg tudja enni, csak kétlem, hogy a tanárnő örülne neki.*
- Nem. Az isszkolában lévő állatokat tilossz megenni *mondtam neki szigorúan, majd a tanárnőre pillantottam.*
- Értem. Akkor még is hogy köszönjek, hogy ne tűnjek neveletlennek Daleworth professzor? -*érdeklődtem mosolyogva.*
- Nem. Csupán felfedezem az iskolát, és ebbe beletatozik a bitrok is *feleltem.*
- És ön? Most tetszett jönni? vagy már volt itt, és csak hétvégre utazott haza, vagy csak szabadságon volt? - érdeklődtem kíváncsian.*
- A nőssztény tojásszából keltél ki? * oké, a kígyó nyelv tényleg furcsa, de ezen a kérdésen egyszerűen kibuktam és kirpobbant belőlem a röhögés. Ez már kész. Szábályosan már könnyeztem a nevetéstől.*
- Neeem * feleltem Nyx-nek*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:27 am

*A crup továbbra is a tanárnő kezében fészkelődik, a nő simogatással akarja lenyugtatni egy kicsit. Feltűnik neki, hogy a lány párszaszóul beszél a kígyóhoz, ezért kissé elkerekedik a szeme, de Nyxia következő két kérdésére már mosolyogva válaszol.*
- Hm, legyen mondjuk "jó napot". *A gyógynövénytan tanár a csomagjára pillant, majd ismét a diákra.* - Tudod, én Wilardban lakom. Illetve, utazgatok mindenfelé. Volt egy albérletem Londonban, és sokfelé, egyszerűen nem tudok megmaradni egy helyben. *Feleli mosolyogva a nő.* - A szüleim viszont növényekkel foglalkoznak, itt Wilardban. Apám gyógynövényeket termeszt, édesanyám pedig mágikus haszonnövényeket. *Sokat beszél magáról, pedig ez ritkaság.* - Na és te? Merről érkeztél? *Teszi fel a kérdést, majd kicsit furcsán néz a lányra, mikor az röhögni kezd.* - Vicces egy kígyód lehet. *Jegyzi meg mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:35 am

*Scottal sétálgatnak Wilard felé. *
-De igen, csak anyám a nyakamra akarja küldeni, hogy felügyeljen rám. *Mondja fintorogva. *
-Még mindig annyira féltenek a szüleim, hogy nem igaz. Mindig valakit a nyakamra küldenek, aki vigyáz rám. *Panaszkodik a fiúnak és haladnak a kis település felé. *
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:47 am

*Ingrid és Scott érkeznek. Alex, a kiskutya ott van a fiúnál. A kinnlevőknek még köszön közben, már ha összefutnak velük.*
-Hát ez durva... rám rám se hederítenek ami azt illeti. Csak néha írnak egy levelet.*Mondja vállat vonva, miközben lassan Wilardba érnek.*
-Merre megyünk? *Kérdi, hátha a lánynak van ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:50 am

*Igyekeztem megzabolázni az arcomat, és valahogy megoldani, hogy ne röhögjek egyfolytában. Bólintottam, hoy megjegyeztem melyik köszönés is a legjobb.*
- Értem * bólintottam, mikor mesélte, hogy honnan is jött.
- Hogy én? - kérdeztem vissza.* - Én... Kyotoból jöttem * feleltem végül.*
Felvontam a szemöldökömet, mikor megjegyezte, hogy vicces a kígyóm. Nem vicces csak hülyeséget kérdezett... *
- Nem. Csupán hülyeséget kérdezett *mondtam a tanárnak. Nagyon nem tudtam mit mondani, így inkább csak csendben figyeltem, hátha feldob valami témát.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 6:54 am

*Figyel a fiúra. *
-Hűű, de jó lenne egy kicsit ilyen nekem is. *Ábrándozik el. *
-Szerintem keressünk valami cukrászdát vagy teázót, vagy ilyesmit. *Dobja fel az ötletet és battyognak tovább. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:01 am

*Sindyvel érkezik haladnak a kastély felé, ha vannak itt mások azt bizony teljesen figyelmen kívül hagyják.*
- Igen, tudod nem vagyunk jóba, másfél éve nem voltam otthon, csak mielőtt ide jöttem, azelőtti három napban. Rozabb mint valami börtön. tudod elég rossz gyerek vagyok sok zűröm és balhém volt, és ez nekik nem tetszett. Meglátták a tetoválásom és nem bírták nézni így rám kényszerítették ezt. És sajnos sehogy nem jön le, pedig még egy mágus zártörővel is próbáltam feltöretni.* meséli Ted a múltját, és maga is meglepődik hogy miért mond el ilyesmiket a lánynak. Talán kezd benne bízni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:05 am

*Mikor két diák halad el mellettük, Nora köszön nekik, majd tekintete a crupra téved. A kutyaféle jószág vakkant egyet a westie-nek, majd kiugrik gazdája karjából, és ismét elkezdi körbeszaglászni a környéket. A kígyót és a lányt persze messze elkerüli. A tanárnő kicsit összehúzza magán a kabátot, mikor kezd egyre hűvösebb lenni. A lány elmeséli, hogy Japánból érkezett, ami nem éppen a szomszéd városka.*
- Hű, Kyoto? Az szép hely. Egyszer szeretnék majd eljutni Japánba. *Mosolyodik el a nő ismét. A kígyóval kapcsolatos válaszra csak biccent. Kezd fázni, így talán jobban örülne, ha ezt a beszélgetést a melegben folytatnák.*
- Kezd hűvösödni. *Jegyzi meg azzal a szándékkal, hogy talán visszatérhetnek a kastélyba, bár nem tudja, Nyxia számára akadály-e a letelepedő sötétség, hogy felfedezze a birtokot. Igazság szerint ő már szívesebben ülne a jó melegben, egy bögre forró csokival...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:15 am

*Teddel érkezik meg. Lassan haladnak vissza a kastélyba. Végig a fiút figyeli, de azért még köszön a kinnlévőknek is.*
-Értem.. De azért ilyen szülőket... *Fintorog egyet és ismét Ted kezére pillant. Kicsit elgondolkodik, majd felvet még egy ötletet. Valahogy biztosan le lehet szedni azt az izét.*
-Szerintem kérj meg valakit hogy segítsen. Biztosan tudna rá valaki valamit... Le lehet szedni, gondolom én, csak nem egyszerű. *Vállat von, miközben halványan elmosolyodik. Nem tud milyen témát felhozni, de próbálkozik..*
-Melyik szobában is laksz? *A fiú hálókat nem igen kíséri figyelemmel. Fekete szemeivel Tedéibe pillant.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:15 am

*Értettem a célzést, és ami azt illeti Nyx is már nyavajgott, hogy fázik, így bólintottam arra, hogy kezd hűvös lenni. A kastély felfedezése meg akkro jó, ha világos van. Most nem vágyok sokra csak az ágyamra.
- Igen kezd * jegyeztem meg, mert luxus csendben maradnom.*
- Ha nem haragszik tanárnő, ezt a beszélgéetést lehetne majd máskor folytatni, mikor fent van a nap? * érdeklődtem mosolyogva. Ha lehet, akkor szépen vissza stattyogok vele egyeütt a akstélyba és meg sem állok a szobámig.*


//köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:22 am

//Daleworth tanárnő és Nyxia elsétálnak a kastélyig, útközben még beszélgetnek, ha Nyxia hajlandó a növényekről társalogni. Illetve beszélnie nem is kell, csak néha bólogatni, és egy-egy 'ühüm'-öt elengedni, hisz a tanárnő lelkesen magyarázza a diáknak egy gyógyfőzet különleges tulajdonságait, amit főleg kígyófogból készítenek. Mikor a földszintre érnek, Nora is a saját szobája felé veszi az irányt.
Köszi ^^//


A hozzászólást Nora R. Daleworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23, 2010 7:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:30 am

*Sétálnak majd a lány javaslatára kissé lemondóan sóhajt.*
- Eddig senki nem volt rá képes, még ha háromszor olyan erős is mint Alex* jegyzi meg mivel valóban egy erős egyéniségnek tartja az igazgatót, és még azon is elgondolkozott amit a múltkor mondott neki. *
- Hát tulajdonképpen a Dementorban lakom egyenlőre egyedül. Remélem ez még sokáig megmarad. *teszi hozzá reménykedve.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba EmptySzer. Jan. 06, 2010 7:38 am

*Meghallgatja Tedet, miközben bólint.*
-Akkor nemtudom... de biztos hogy valahogy le lehet szedni. Nem lehet örökké ott. *Bök a fiú kezére, majd halványan, biztatóan elmosolyodik.*
-Értem. Hát ha jól tudom eddig lányuralom van...Elég kevés a fiú, szóval szerintem még egy ideig így is lesz... *Vállat von és lassan vissza is érnek a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Út Wilardba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Út Wilardba
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: