Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Erdő

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

Male Kor : 24
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 12:54 am

* Mindenre számítottam csak erre nem. Kezdenek pörögni az események, úgy érzem, hogy nagyon gyorsan elveszek benne. *
- Szerintem most nem egy dologra gondolunk. * Vagy neki van perverz fantáziája vagy megint már én gondolok rosszra. *
- Persze. * Még nem gondolok semmit sem komolyan, de mindent másképp fogok fel, mikor Will megcsókolta a nyakamat. Ezek után képes lenne elküldeni? Már a büszkeségem sem hagyná, hogy ezt tegye velem. Akkor szakad el az utolsó cérna mikor hátat fordít nekem. Fél percig sem gondolkozok azon, hogy most mit is tegyek, oda léptem hozzám. Már szemtől szemben állunk egymással bele nézek a sárgán világító szemeibe és megteszem amit már nem bírtam tovább halogatni. Majd elcsattan az első csók. Számomra meglepő, hogy megcsókoltam egy idegent. *

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt

Male Kor : 26
Hozzászólások száma : 670

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 1:01 am

*Csattan a csók? Ez nem épp pontos kifejezés, ugyanis amint Will megérzi a puha ajkak ízét, érintését, elveszti a fejét. Egyből megmarkolja Larina hátsóját, megemeli a lányt, és szenvedélyesen, vadul csókolja, miközben nekidönti egy fának. Mikor végre sikerül kordába zárnia szenvedélyét, elengedi a szőke lányt, és hátrébb lép.*
- És most mi lesz?
*Kérdi halkan.*
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 1:17 am

* Meglepő, hogy Will milyen szenvedélyes. Pontosan az ellentétem. Hihetetlen, hogy még nem éreztem még ilyent. Valahogy máshogy csókol mint a többi. Vad és érzéki egyben. Még a karjaiban voltam jól éreztem magam, de mikor elengedett meghökkentem, csak enni lett volna? *
- Bármi megtörténhet. * Suttogom halkan a férfi fülébe. *
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 1:22 am

*Will lelkében üvölt a ragadozó, hogy kapja el a prédát... De Will nem csak egy farkas határozottságát birtokolja, hanem egy macska pofátlanságát is... Újra elkapja Lart, ezúttal a derekánál, magához rántja, újra megcsókolja, majd végigharapdálja a lány nyakát, közben egyik kezét becsúsztatja Larina felsője alá, és gyengéden végigkarmolja a leányzó hátát, majd lenyomja Lart az avarba, és fölé tornyosul.*
- Bármit megkaphatnál tőlem...
*Búgja Lar fülébe, majd elhúzódik.*
- De sajnos túl ártatlan vagy hozzám... Túl gyámoltalan és félős...
*Mondja Will, reménykedve, hogy felhecceli a lányban a kisördögöt...*
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 1:49 am

* Itt van a megfelelő pillanat, hogy legyen egy jó estém. De nem csak egy estét szeretnék. Ilyenkor jön az elbizonytalanodás. Vajon ő is így van vele? Játsszam el a megközelíthetetlen jó kislányt. Vagy legyek rossz és kapható mindenre? Nagy dilemma között állok. Remélem, hogy végül is jól döntök. *
- Tudom... * Csak halkan ennyit felelek, mert még nem ismerem, de valami oknál fogva bízok benne. *
- Most lehet, hogy igazad van. * Immár az avarban fekve válaszolok neki. Tudom, hogy ezzel mit is akar. *
- Valóban úgy gondolod? Mert akkor hagyhatjuk az egészet? * Remélem, hogy nem gondolja úgy. Nem szeretek túl nyomulós lenni, inkább azt szeretem, ha egy férfi tudja mit akar és azt meg is teszi. *
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 1:56 am

- Tudod... Én azt szeretem, ha egy lány tudja mit akar, és meg is szerzi. Szerintem egy igazi nő vad, szenvedélyes, és követelőző. Kierőszakolja, hogy megkapja amit akar...
*Hinti el az ötleteket Will.*
- Én tudom mit akarok. A kérdés, te tudod-e mit akarsz, és amit akarsz, az én vagyok-e.
*Mondja, majd lassan lefekszik a lány mellé, és újra megcsókolja, ezúttal talán kicsit gyengédebben.*
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 7:14 am

- Eddig ezt nem tudtam, de most már tudom. * Azért jó tudni, hogy Will mit is szeret. Megpróbálok a kedvében járni, remélem sikerül is. *
- Én meg azt szeretem, ha találok olyan áldozatot, aki elviseli, hogy harapok és karmolok. * Remélem Will olyan fajta. *
- Pontosan tudom, hogy mit akarok. És abban te is szerepet kaptál, csak nem itt. * Mert az egy dolog, hogy pillanatnyi fellángolásból egymásnak estünk. Csak a hely nem tetszik, esetleg ha találnák jobbat szinte bármit megtennék neki. *
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 7:18 am

- Hmmm... Jobb hely kell? Tudok egy ezerszer, sőt tízezerszer jobb helyet. De csak ha tényleg szeretnéd.
*Mondja Will, bár igazából neki mindegy, hogy a lány mit mond. Neki ez csak egy játék, egy szórakozás, némi időtöltés, és kész. Ha majd a kislány kiérdemli, lehet komolyabban is foglalkozni fog vele, de egyelőre csak két formás mell és egy kerek fenék, semmi több.*
- És, milyen palotában szeretnél a sötétség hercegének rabszolgájává válni?
*Vigyorodik el gonoszan, és karjaival körbefonja a lány derekát, ajkaival Larina ajkait cirógatja.*
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 7:32 am

- Az nem kifejezés rá, hogy szeretném. * Lehet, hogy még semmit sem szerettem volna ennyire annak ellenére, hogy nagy esély van rá, hogy megbánom. Tudom, hogy nem tekint másnak csak játékszernek, de én szeretek játszani. *
- Sötétség hercegének rabszolgájává válni? Tisztázzuk én nem leszek rabszolga. * De Willnél minden elő fordulhat. *
- Ahol te is akarod, csak ne itt az erdőbe. * Remélem nem volt túl nagy kérés a részemről. *
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 10, 2010 7:36 am

- Nem kifejezés?
*Will gyengéden felemeli a lányt, majd végigharapdálja annak nyakát, vállait, és mélyen a szemébe néz. A fiatalember sárga szembogarai oly gonosz fényben játszanak, melytől a legtöbb ember sikítva menekülne.*
- Hogy rabszolga leszel-e, azt én döntöm el... Én vagyok a te új... Urad...
*Vigyorodik el sötéten a fiú, majd leteszi a lányt, magához rántja, erősen tartja, és elhoppanál az erdőből...*

//Folytatás: Wilard, Lakónegyed, Hotel Royal//
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Pontok : 15

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 6:24 am

*Zsebre tett kézzel sétálgat az erdőben. Kék kapucnis felső, fekete farmer, és fekete cipő van rajta... Most jó kedve van, és nem is kötekedős... Azért, valahol ott van a régi Danny is... Valahol jó mélyen... Ami most tört belőle elő. De unatkozik... Leveti magát egy fa tövébe, és az égre néz. Pontosabban az égre akar nézni, mert a fáktól nem látja az eget...*
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 22
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 6:33 am

*Még nincs olyan késő, habár elég sötét van, de az nem zavar. Még gondoltam sétálok egyett valamerre a szabadban, nem volt kedvem máris elvonulni a hálótermünkben. Kint ültem egy padon, amikor megláttam egy srácot, az erdő felé sétálni. Így hát követni kezdtem, távolból. Lassú léptekkel mentem utánna, amikor jobban megnéztem, és rájöttem, hogy őt már ismerem. De nem szóltam neki, úgy is megáll valahol, majd utolérem.
Egy fa alatt állt meg, vagyis ült... Utol is értem, és kedves hangon megszólaltam.*
-Szia Dany... *Üdvözlöm, majd megállok előtte, és várom mit reagál társaságomra. Ma egy sötét színű farmerben, egy fekete pólóban és persze fekete kabátban vagyok, a nélkülözhetetlen bakancs kiséretében.*
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 6:48 am

*Észre sem veszi, hogy követik... Ha észrevenné, akkor sem törődne vele... Úgyis utána jönnek. Ha csaj, akkor pláne...*
-Akár ki is az.... *Szól, de felpillant, és elmosolyodik..* Szia Allison. Le sem tagadhatod, hogy jól nézel ki. *Kacsint rá, és vigyorodik el macsósan... Megszokás...*
-Mi járatban erre? *Kérdi, a kapucnit levéve...* -Ülj csak le, nehogy elzsibbadjanak a lábaid. *Mutat maga mellé. Megfogta valami a lányban... De még nem tudja, hogy mi...*
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 6:54 am

*Egyik kezemet a csípőmre téve várom mit fog mondani Dany, és a szavait hallván elmosolyodom...*
-Csak sétálgattam, amikor megláttalak, és követtelek... *Vallom be, hogy direkt jöttem erre, hisz amúgy is ez tagadhatatlan. Hisz nem mindig találkozol olyan rendes srácokkal mint ő. Majd mikor kéri, hogy ülljek le, mélyen a szemébe nézve helyetfoglalok mellette.*
-És te mit csinálsz ilyen sötétben az erdőben? *Kérdezek vissza, majd felnézek az égre. Meg akartam tudni, mi lehetett olyan érdekes odafennt. De semmi érdekeset nem találtam, így hát tekintetem ismét Danyre szegeztem.*
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 7:04 am

-Hmmmm... Érdekes... De, sose baj, ha követnek. Legalább, megtudom, hogy kinek szoktam hiányozni... *Kuncog fel jókedvűen... Jól érzi magát.. Az igazi cél, gyakorlás lett volna, de délelőtt jó kis eredménye lett. Az, hogy lett egy hatalmas seb a kezén, és marhára fáj... Tartja a szemkontaktust, de a tekintetéből nem lehet kivenni semmit.*
-Az egyik kedvenc helyem. És, ha gondolkodni akarok, akkor ez alkalmas hely... *Mosolyodik el, és Allisonra tekint... A szemeit folyamatosan rajta legelteti.. Le sem akarja venni róla.*
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 7:17 am

-Hiányozni? *Nevetem el magam én is.* hát van benne valami... *Vigyorodom el, és végig Dany szemébe nézek. A tekintetem kezd kicsit feloldódni, eddig üres volt, mint szokott, de most, hogy vele vagyok, valahogy kezd érzelmeket sugározni. Habár nem tudom pontossan miért, hisz még alig ismerem Danyt, de már nagyon megtetszett. Ezt le se tagadhatnám.*
-Értelek. *Röviden válaszolok, mert már nem tudok mit mondani. Körbenézek, már leszállt a köd, és egyre hidegebb van.*
-Kezd hűvös lenni... *Jelentem ki, és átfut rajtam a hideg... Hogy kicsit felmelegedjek, előveszek a zsebemböl egy doboz cigit, és rágyújtok. Persze Danyt is megkínálom, mert nem akarok zsugorinak tünni.*
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 7:55 am

-Bizony ám. *Nem nevet, csak mosolyog.* Valahogy éreztem... De, most már biztos vagyok benne. *Kacsint a lányra... Megtetszett neki... Ez tény, nem is akarja tagadni, hiszen nagyon szép.... De, még mindig nem tudja, hogy mi is az pontosan.*
-Ezt nem sok ember mondhatja el magáról. *Bólint jelentőségteljesen... Tényleg nem sok ember érti. De aki igen, az hamar megkedveli... A hideg külső, érző szívet takar, szokták mondani. Nos, ez így is van.*
-Ezen tudok segíteni. *Körbepillant, és feláll. Szed néhány faágat, aztán összedobálja őket, leveszi a pulóverét, a pólójából letép egy darabot. Rádobja a tűzre, majd a pálcát a kupacra szegezi.*
-Globus Igneo! *Mire egy nagyobb tűzgolyó, egyenesen a kupacra száll, és a tűz lobogni kezd... Persze, a fák nem gyulladnak meg. És a két ifjú sem...*
-Remélem, azért így jobb. *Elmosolyodik, és egy kicsit közelebb csusszan a lányhoz, visszavéve pulóverét.*
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 8:05 am

*Kicsit elcsodálkozom magamon, nem szoktam én ilyen lenni. Valahogy Dany hatással van rám. Egy ideje.*
-Csak azért értem, mivel én mindig is egy magányos típus voltam, és hasonló helyekre vonultam el gondolkodni. *Magyarázkodom, még kicsit a témánál maradva, majd amikor Dany akciózni kezd, vagyis egy kis meleget teremteni, meglepődöm, ilyet még nem sokat csináltak, fölleg nem miattam...*
-Oh... nicsak tán nem egy uriemberrel találkoztam én össze? *Viccelődöm, és ahogy közelebb ült mellém, finoman nekidőltem... Nem szóltam egy szót se, csak ott úgymond már feküdtem karjai közt.*
-Mostmár nem fázom... *Mosolyodom el, és közben beleszívok a cigimbe. És reménykedem, hogy nem tartja tolakodásnak, hogy nekidőltem. Csak már jól esett, érezni egy védő érintést, valakitöl. Fölleg egy sráctól. Már rég éreztem úgy, hogy valaki vigyáz rám, és ez most olyan pillanat volt.
A tűz fénye megvilágitotta Dany arcát, és én csak is benne tudtam gyönyörködni. Valahogy elvarázsolt ez a srác. Nem tudom mi van velem, de... oda vagyok érte... *
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Vas. Okt. 17, 2010 8:20 am

-Én... Megértelek. Én is az voltam.. De amióta itt vagyok, és vannak barátaim, azóta nem vagyok magányos. *Vonja meg a vállát, a lányra pillantva, és pillantását tovább tartva Allisonon...*
-Úriembernek, úri vagyok... Erre neveltek... Meg másra is, de az most lényegtelen... *Igen, Dannyt mindig is úriembernek nevelték. Ezért büszke is a családjára... Mondjuk magáról meg azt tartja, hogy pimaszul jóképű.. Mondjuk az egója az még mindig megvan... És meg is lesz. Nem zavarja, hogy nekidőltek.. Nem is zavarja. A lány felé eső karjával, átkarolja, és rá pillant... Elmosolyodik. De ez a mosoly, valahogy más... Mint az eddigiek.. Szemei egy villanással jelzik, hogy ez a pillanat különös.*
-Az... nagyon... jó. *Alig bír megszólalni a pillanattól, de nem is bánja... Az biztos, ha most itt galiba lenne, az élete árán is megvédené Allisont... Közben még mindig a lányt nézi...*
-Soha nem akarom elrontani, ezt a pillanatot. *Mondja meg az őszintét. Egy puszit ad a lány arcára, és reméli, hogy nem bántja meg őt...*

//Fagy.//
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 10:16 pm

//olvadunk//

*Különös érzés fogott el... Danyt figyeltem, valahogy nagyon megtetszett. A hangjától szinte elolvadok. A kijelentéseire csak bólogatok, nem tudok mit válaszolni. A szemeimet végig rajta tartom, és amikor átkarolt, egy rendkívül jó érzés töltött el. Egyik kezemet rátettem az ő kezére, ezzel is jelezve, hogy örülök neki, hogy átkarolt. Úgy érzem mintha az idő megállt volna, hisz ez a pillanat ami most van köztünk, felejthetetlen. Az lenne a legjobb ha soha nem érne véget.*
-Én is... *Rövid válasz, de mintent elárul amit tudni kell. Majd amikor kaptam egy puszit, csillogni kezdett a szemem, és egy nagy mosoly is megjelent az arcomon. És persze viszonoztam.*
-Ezt miért kaptam? *Kérdezek rá, kicsit zavarba akarom hozni Danyt... Meg hát érdekel is, habár aszthiszem tudom a választ.*
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem

Male Kor : 40
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 10:39 pm

*Gyors léptekkel megyek visszafelé a kastélyba, hisz nem a legszerencsésebb dolog éjszaka az erdőben lenni. Növényeket szedni jöttem egy bálitalhoz, de a keresgélés egy kicsit elhúzódott. Annyira siettem ezzel a dologgal, hogy öltönyben jöttem ki. Sietek, de egy kis fény megzavarja a szememet. Jobbnak látom megnézni, hisz nem szerencsés, ha diákokat találok ott. Pálcámat a kezembe veszem, majd megközelítem a helyet. Mikor odaérek, két diákot találok ott. Közelebb lépek hozzájuk majd megszólalok.
-Sziasztok gyerekek. Hát ti meg mit kerestek itt ilyen későn?
*Vonom kérdőre őket, hisz a házirend kimondja, hogy nem lehet az erdőben tartózkodni. Megvárom mit válaszolnak, majd utána eldöntöm, hogy mi lesz a sorsuk.
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 10:54 pm

*Egyre szimpatikusabb a lány neki... Mindig is az volt. Csak nehogy belerondítson valaki. Mert az akkor gondba lesz...*
-Hmm... Azért mert tetszel.. *Már épp hajolna oda, hogy megcsókolja a lányt, de ekkor jön oda a tanár... Lassan odafordítja fejét és...*
-Maga meg kicsoda? *Bár, nem hallatszik a gúnyos él, és visszafogta magát, azért érezhető, hogy ez itt most nem jó helyzet..*
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 11:02 pm

-Ezt jó hallani... *Jelentem ki, és közelebb bújok hozzá. Majd már le akart kapni, amit már alig vártam, de sajnos egy tanár... Még csak ez hiányzott. Lassú mozdulatokkal a tanár felé fordulok.*
-Jóestét. *Köszönök illedelmesen, és alig hallhatóan. Remélem nem lesz nagy büntetés, hisz prefektus vagyok, az nem jó ha engem büntetnek, hisz nekem kelle példát mutatnom. Ez most valahogy nem sikerült... Tekintetem kissé üressé változott, de Dany kezét még most sem engedtem el. Valahogy megnyuktat, hogy van aki velem van, és megvéd... Habár nem félek, nem vagyok az a fajta, csak jó néha érezni egy biztos kezet. Aki mellettem áll, és törődik velem... *
-Mi csak... *Nem fejzem be, hisz megszólalni alig tudtam, nemhogy megmondani mit keresünk itt... Hisz arról még nekem sincs semmi fogalmam, bizonyára ismerkedni jöttünk, de hogy mért pont ide, arról sejtelmem sincs.*
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem

Male Kor : 40
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 11:12 pm

*Kíváncsian tekintek rájuk, majd a fiú szólal meg elsőnek, aztán a lány is. A srácnak lehetne egy kis modora, elvégre egy tanárral beszél, de ez engem hidegen hagy, majd a büntetőmunka megteszi a hatását. Előveszek egy tollat meg egy papírt és közben válaszolok is.*
-Vegyél vissza egy kicsit, egy tanárral beszélgetsz. Nos nevet, évfolyam, ház. Ezeket az adatokat kérném. Egyébként tudjátok, hogy tilos az erdőben lenni? Ráadásul este. Ezért súlyos büntető munka jár.
*Jelentem ki, majd felírom az adatokat amennyiben elmondják, közben gondolkodok a feladaton.
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Pént. Okt. 22, 2010 11:16 pm

-Cseppet sem érdekel engem a bűntetőmunka. Engem nyugodtan elküldhet, de őt, engedje el. Én jöttem szánt szándékkal ide, Allison csak eltévedt az erdőben, és segítettem volna neki kijutni, csak aztán leragadtunk beszélgetni.. *Szemrebbenés nélkül hazudozik. Közben még mindig a lány kezét fogja, de tekintete elhidegült... Már nincs benne semmi érzelem, csak megvetés, a tanár iránt.*
-Egyébként, Daniel Reednek hívnak, és szomorúan veszem tudomásul, hogy még nem hallott rólam. Amúgy, Famine, második. *Ennyi legyen elég. Amúgy, természetes, hogy Allisont védi... Eszébe sincs a saját bőrét menteni... Az ráér később is.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   

Erdő
Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next