Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapChildren of Devil próbaterme EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Children of Devil próbaterme Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Children of Devil próbaterme EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Children of Devil próbaterme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Children of Devil próbaterme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Children of Devil próbaterme EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Children of Devil próbaterme EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Children of Devil próbaterme EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Children of Devil próbaterme EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Children of Devil próbaterme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Children of Devil próbaterme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Kim Kaguya
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Ted Forrester
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
James Miller
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
William Quentin Watson
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Sindy Logan
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Hannah McDowal
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Chris Martines
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Solaria Luthia
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Daniel Reed
Children of Devil próbaterme Vote_lcapChildren of Devil próbaterme Voting_barChildren of Devil próbaterme Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Children of Devil próbaterme

Go down 
+2
Jared Kelston
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyVas. Aug. 29, 2010 11:25 pm

A lakónegyedbe egy háznak álcázott próbaterem található. Akár mondhatni ezt a kis otthonos lakást a Children of Devil "főhadiszállásának" is. Igaz, a tagok nem itt laknak, de legtöbb idejüket itt töltik.

Children of Devil próbaterme Probaterem_pan_c
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 9:26 pm

*Éppen a próbateremben ülök, a dobom előtt. Fárasztó egy nap, és jól is kezdődik. Nem árt a gyakorlás, vagyis már reggel héttől itt ülök, és ütöm a dobot. Csak iszonyúan sajog a fejem. Pedig máskor nem szokott. Nem értem. Mindegy, tovább ütök, egy szólóféleséget, amit kreáltam, vagy 10 perc alatt. De elrontom, és azonnal leállok. Ez valahogy nem az én napom. Végigsimítok a hajamon, ami szokás szerint fel van zselézve... Közben leveszem fekete bőrkabátomat, így látszik a kék rövid ujjas pólóm is. Amúgy még egy kék farmer, és egy fekete Nike cipő van rajtam..*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 9:33 pm

*Ő ma kivételesen itt aludt. Vagyis ők... Az este volt egy kisebb gyakorlás feeling és úgy döntött, Kyrával együtt, hogy maradnak. Még egyszer sem töltötte itt az éjszakát, viszont nem is olyan kényelmetlen ez a ház, mint gondolta.
Dobolásra ébred, meg arra, hogy a kicsi chiwawa éppen az arcát nyalogatja. Fekete/fehér kockás nadrágba és egy szürke szíves rövid ujjú pólóba sétálgat lefelé a lépcsőn, miközben megigazítja haját és megdörgöli szemeit. Kyra háta mögött ugrándozik lefelé, de Tisha aztán felveszi. Amikor viszont sikerül neki belépni a próbaterembe és meglátni Jaredet, elvigyorodik.*
-Na mi van? Meglett az elveszett dobosunk? *Leteszi Kyrát, aztán odasasszézik Jaredhez és egy puszit ad neki. Végül csak leül. Már fel is ébredt.*
-Hol voltál elveszve? Mindenki téged keresett, vagyis aztán már nem. Legközelebb szó nélkül el ne tűnjél nekem! *Na igen... mondhatni, hogy ő az együttes "anyucija"*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 9:40 pm

*Közben egy újabb szólóba kezdek bele, ami már begyakorolt, és nem előre legyártott. De ma egész egyszerűen nem vagyok formába, mert megint sikerül elrontani. Idegesen felállok a dobtól, és a hátamat a falnak vetem...*
-Amint látod, Tisha drága. *A puszit viszonozom, és egy halvány mosolyt eresztek meg. De a szememből látszik, hogy "ideges" vagyok. De nem csapkodok, vagy ilyesmi. Ugyanis nyugodt természetem van.*
-Elvittek a dobmenyországba, és dobvámpírt csináltak belőlem. Ugyan, Anyuci, nem álltam be halálfalónak. De ha akarod, megkeresheted a pentagrammát, nem fogsz sikerrel járni. *Felelek egy ravasz mosollyal. Amúgy, erre is meg arra is voltam.*
-Mert, rám uszítod Kyrát? Akkor futnom kell? *Nevetek fel, őszintén, ma először.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 9:47 pm

-Amúgy, minek ez a nagy felhajtás korán reggel? *Ő teljesen meg van róla győződve, hogy neki reggel azért nem megy az ének mert fáradt. Kell egy kávé meg egy kis lazulás és aztán mindent bele. Lehet, hogy Jarednek is csak ez a baja. Közben vállba üti a srácot, persze csak játékosan. De erő azért volt benne...*
-Naaa! Ki feltételezte, hogy te beálltál annak? *Azért a mosoly ott az arcán. Le se lehet vakarni.* Na gyere, főzök egy kávét. Hátha aztán neked is jobban fog menni a dobolás. *Rákacsint a másikra, majd feláll és megigazítva a kockás nadrágot, elindul a konyha felé. Ha Jared nem követi, akkor is. Aztán megint csak Kyrát bántsák. Kezd neki elege lenni ebből, de persze tudja, hogy a fiúk nem komolyan gondolják. Felhúzza orrát és zöld szemeivel felpillog a másikra. Közben ujjával bökdösni kezdi a másik mellkasát. Tudni illik: eléggé dilis nőszemély. Sokan mégis ezért szeretik.*
-Ne keverd bele Kyrát. Pedig már azt hittem, te legalább leszel olyan rendes és nem szólod le szegénykémet. Pedig olyan aranyos. De ha kell, rád uszítom. *Bájosan elmosolyodik, aztán sarkon fordul és felteszi a vizet forralni.*
-Na de mesélj... hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 10:02 pm

-Korán reggeeel? Jah, neked az van, nekem a reggel, az hét óra. Tudod soha nem voltam jó alvó. *Már kiskoromban sem, tehát nem tudok aludni 11-ig, mint mások... A rekordom így is reggel kilenc óra...*
-Hát, ki, ha nem te? Tudom ám. Gondolatolvasó vagyok, ne feledd. *Hülyéskedek, és szélesen elvigyorodok.* -Oké, akkor ez a harmadik kávé. Tiszta függő lettem. Már csak a cigire kéne rászoknom, és akkor minden happy! *Csapom össze a tenyereimet. Közben követem Tishát a konyhába. El is kezdik böködni a mellkasomat. Nem fáj, de azért megszólalok.*
-Nem ajánlom, drágám, hogy böködjél, mert annak súlyos következményei lesznek. *Vagy halálra csikizem, vagy Kyrát veszem célba. Bár vele nem szándékozok valamit is csinálni.*
-Boccsi, de nekem nincs szőrmókom, nem értek a lovakhoz... *Nevetek fel, halkan.*
-Jól vagyok köszi. És te? Mi a helyzet Chezzy béjbivel? *Kérdezek rá egy félmosolyt megejtve.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 10:25 pm

-Tanulj meg hozzászokni a sokáig alváshoz. Rocksztár leszel! Ez az első alapfeltétel amit egy rocksztárnak be kell tartania. *Igen, most hülyeséget beszél, de attól még fogja a saját pártját. Közben ugye haladnak a konyha felé. Felvonja szemöldökét, mikor a "súlyos" következményeket emlegetik. Csak megforgatja szemeit, de szólni nem szól rá.*
-Milyen lovakhoz? Kyra szerinted egy lóhoz hasonlít?? *Közben a víz felforr, úgyhogy az instant kávéra -vagyis 3 az 1-benre- ráönti. Igaz, meg se kérdezte Jaredet, hogy milyet kér, de neki most ilyet volt kedve, szóval nagyon is jó lesz ez. A fiú kezébe nyomja az egyik bögrét, és még leteszi az asztalra a cukrot is. Ő két kanállal tesz bele.*
-Megvagyok, élek. Amint látod, úgy mint eddig. *Mindig elemében van.* Nemtudom, mivel Chezzyt mostanság nem láttam. Se Jaspyt. *Ő általában mindenkit becéz, csak Jaredet nehéz neki. Kortyol egyet.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 10:39 pm

-Kösz, nem hiányzik hogy egész nap kómás legyek. Így is reggel mindjárt egy kávé, és délbe egy. Esetleg kettő... És még így is alig tudok éber maradni. *Sajnos, bár igyekszem ezt valahogy kiküszöbölni. Eddig nem sikerült...*
-Hát, inkább nézném egy macskának, mintsem lónak. *Válaszolok, nevetve. Már nyitnám a számat, hogy nem instant kávé kell, de jó ez is... Falura meg főképp. Cukrot is teszek bele, három kanállal. A kávét édesen kell inni.*
-Igen, ismerlek már. *Kuncogok fel.* -De jó. Csak engem Jaredozik mindenki? Bár ahogy Chezzyt ismerem, nekem is lesz becenevem. *Húzom fel az orrom játékosan, majd belekortyolok a még forró kávéba. Én meg bírom inni, semmi bajom nem lesz tőle.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 10:50 pm

-Nyenyenye. A macska még jobb mint Jaspy patkány elmélete. *Von vállat és helyet foglal, majd kortyol még egyet a kávéból. Elgondolkodik közben, mondjuk jó lenne már visszamenni a hotelba, hiszen ott van minden cucca meg ott legalább még kaját is kap és nem kell magának csinálni.*
-Neked tök nehéz becenevet adni. Téged becéztek egyáltalán valaha? *Kérdezi egy kicsit ironikus hangnemben, ami persze jó értelembe van. Közbe felveszi az ölébe a kutyust és elkezdi simogatni.* Merre jártál amíg nem voltál itt? *Kérdezi már egy kicsit komolyabb hangnemben.*
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:06 pm

-Akkor inkább az oposszum elmélet, Drágám. *Nevetek fel szolídan. Közben lehajolok, és megsimogatom Kyrát. Amúgy imádom, de jó nyaggatni vele Tishát. Azt még nem is tudom, hogy hol vannak a többiek. Majd rákérdezek.*
-Ja, persze, dehogy becéztek. Hogy becéztek volna, mikor a nevelőapám egy seggfej volt, anyám meg csüngött minden szaván? *Komolyan gondolom amit most mondtam. Utoljára akkor láttam az anyámékat, amikor végzős voltam a Wilianben. Azóta is pikkelnek rám.. Csak tudnám, hogy miért ők, amikor nekem több okom lenne rá.*
-Bulgáriában voltam. Egy kicsit kikapcsolódni. Meg gondolkodni... *Felelek őszintén. Mert ott voltam.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:22 pm

*Chezz esik be szó szerint, fejfájósan és gyűrötten a próbaterembe, hátha lesz itt valaki, mikor meglátja, hogy vannak itt, és bizony ketten is, lefagy egy pillanatra, majd pislog kettőt, és indián csatakiáltást hallatva lerohanja kedvenc dobosát, akiért már halálra aggódta magát, hogy hol lehet. Majd kis szünet után, elvigyorodik, és leszáll Jaredről, feláll, és felhúzza, barátian megölelgeti, aztán persze észreveszi Tishát is.*
- Sziasztok. Nahát Jared, hol a pokolba voltál eddig elveszve? annyira aggódtam érted, azt sem tudtam hol a fejem... *panaszolja, és közben Tishához sétál, és megpuszilja.*
- Szia kedvesem *ölelgeti meg, majd lehuppan a földre. Gyűrött egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:27 pm

-Blablabla. *Inkább nem mond semmit már erre az elméletre. Ráhagyja a másikra. Kortyol a kávéból, ami lassan el is fogy.* Jól van na .Csak megkérdeztem, hátha volt valami beceneved azelőtt. *Von vállat. Ő nem akarta feldühíteni a másikat. Aztán bólogatni kezd.* Értem. Én nem voltam még Bulgáriába. Szép hely? *Érdeklődik, de aztán arra lesz figyelmes, hogy letámadják Jaredet. Chezz.*
-Szia Chezz. *Megvárja a nagy meglepődést, aztán persze visszaölelgeti a másik srácot.* Látom kicsit nyúzott vagy. Nem kérsz egy kávét? *Ma mindenkinek ő főzi a kávét úgy tűnik. De amilyen lusta, láthatóan még felöltözni sem öltözött fel.*
-De amúgy tőled is lehetne kérdezni, hogy hol vagy elveszve mostanság...
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:34 pm

*Közben meghúzom az kávéscsészét. Az utolsó korty kávé el is fogy. A mosogatóba teszem a csészét, és onnan figyelek tovább.* -Nyugi, nem szoktam magam felhúzni rajtuk. Evvan, ezt kell szeretni, azt kész. *Vonok vállat.* -Hm... Ott az emberek emlékezetében nagyon él még a kommunizmus időszaka, ugyanis néhány helyen még mindig nélkülözés van. Szép ország, csak a nyelvet nem értem. Bár négy évet ott éltem, szóval, szívesen megyek mindig vissza a bolgárokhoz. *Vigyorodok el halványan. Közben letámadnak. Nevetni kezdek.*
-Chezzy béjbi. *Vigyorgok még mindig. Megveregetem a hátát, és aztán aprón vállat vonok.*
-Bulgáriában, Szófiában. Két napja jött vissza a gépem. És igen, te is nyúzott vagy, egy kicsit. Ugyan, tudok én vigyázni magamra. Ameddig nem állok be halálfalónak, addig biztonságba vagytok. *Egy pillanatig komolyan beszélek, de aztán felnevetek.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:40 pm

*Közben figyelget, hogy mit mesél magáról Jared, hogy hol volt elveszve, és bólogat is, Bulgária tényleg szép hely. Aztán tisha ajánlatára biccent.*
- Igen, az nem lenne rossz, köszi anyuci *hálálkodik a kávé puszta gondolatára, mert az most segítene neki nem is kicsit, amilyen mosott hangulatban van.*
- Jah, én kérlek szépen nyomon követtem a híreket, és naprakészen tudom mi történik a nagyvilágban. Meg gondolkoztam, és írtam három számot, de kb ki is dobtam őket, amúgy itt vannak...* meséli és a zsebéből előhúz három összegyűrt lapot, és odaadja a többieknek.*
- Hagyjatok, én múltkor találkoztam egyel, de persze utólag jöttem csak rá, egész jópofa fazon volt, nem tudom mi baj van velük. *mondta, és elnyúlt, nyújtózkodott, majd visszahajolt, és felült.*
Vissza az elejére Go down
Latisha D. Leggat
Felnőtt
Felnőtt
Latisha D. Leggat


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 43
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:49 pm

*Végighallgatja Jaredet, aztán csak elmosolyodva figyeli a két fiút. Kyra persze felvakkant amikor meglátja Chazzyt, de Tisha nem nagyon foglakozik most evvel. Gyorsan elkészíti a kávét a másik kómásnak és leteszi elébe az asztalra.*
-Nos fiúk, azt hiszem én lassan elvonulok átöltözni meg ebédelni, de azt már a Royálba. *Halványan elmosolyodik, de mondjuk lehet, hogy egyrészt azért is lép le, mert nincs beleszólása a fiúk dolgába. Ez mindig így volt.*
-Ti meg rég láttátok egymást, beszéljétek meg a dolgokat. *Mindkét srácnak puszit ad, aztán felmegy, átöltözik és mielőtt még elmenne, elköszön tőlük. Kyrával a kezében visszasétál a Royalba. Később még talán felbukkan.*


//Köszi fiúk ^^//
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptySzomb. Okt. 09, 2010 11:58 pm

-Értem. Lassan nem ártana nekem is, követni. Már azt se tudom követni mi történik itthon. Főleg ezzel a Leaderrel, vagy ki a csudával. *Tényleg a fene se tudja követni, hogy már ki kit ölt meg, vagy ki micsoda.*
-Rendben, anyuci. Royál? Nem mondjátok, hogy a Hotel Royalba vagytok? Ha lenne még egy lakásom, akkor azt kinevezném a zenekari lakásnak, de így ráfáztatok. *Nevetek fel.*
-Azért várunk ide vissza, anyuci. *Nevetek fel.* -Bocsi, Chezzy béjbi, de még van egy kis dolgom. Azért remélem, hogy este zúzunk egyet. *Válba verem játékosan Chezzt, lepacsizok vele, kilépek a próbaterembe, a kabátomat felkapom, és máris megyek a dolgomra.*


//Köszi. ^^//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:18 am

*Jarryre pillant, és elmosolyodik, ő már tud mindent, jelen pillanatban. *
- Hát, elég nagy gubancok vannak, a minisztériummal, meg Leader bá'val, meg van benne valami Willkins meg nem tudom, a nevek nem erős oldalam *nevet fel kissé kínosan, de aztán nem áll meg gondolkodni ezen.*
- De ott a bázisunk jelenleg, nem találtunk elég nagy lakást ahol mind elférünk, így maradtunk a szállodánál, tudod, megtehetjük *vigyorog, mert ő jól érzi magát a hotelben, nem vágyódik elfelé onnan.*
- Semmi gáz, Jarry-boy, majd este zúzunk *nevet és vissza boxol, majd lepacsizik és ő még marad ott, megpróbál kitalálni valamit, amivel kezdeni is lehet valamit.*


//Köszke ^^//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 6:40 am

Egész nap itt dekkol, és készülődik, mivel a napokban volt kedves barátjának Jarry boynak a születésnapja, egy kis ajándékkal készült. Írt neki egy születésnapi kis buta nótácskát, és csináltatott egy gyűrűt, ami teljesen sima ezüst gyűrű, és a 'Jarry boy' felirat van belegravírozva. Ez egyenlőre egy kis tokban pihen a zsebében, míg ő maga nagyban hangolja a gitárját, és minimum hatszor elénekli a kis dalt, mielőtt Jarry elé állna ezzel.
- Itt a szülinapod Jarry-boy
Kerüljön el a hangyaboy
Füled érjen a bokádig
Isten éltessen hát sokáig!

21 éves lettél tegnapelőtt
Félig gyerek, félig már felnőtt.
Maradj még velünk sokáig
HÁT ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
Így hangzik a kis költeménye, amit el is énekelt, vidám, fel-le ugráló hangvételben.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:02 am

*Ma van a születésnapja. Egyenlőre még senki sem köszöntötte fel, bár otthonról egy kis kártyát kapott hogy "Boldog születésnapot".. De mást nem. Nem is számít meglepetésre, bár tavaly rendeztek neki a srácok egy bulit, akkor még Jaspyval is, de most Chezzy próbálni hívta ide. Így mit sem sejtve egy egyszerű bőrkabátban, és fekete farmerrel lép be a próbaterembe. Mondjuk azért piát vett, hogy ketten Chezzyvel eliszogatnak, bár tudja hogy a srác nem éppen bírja az alkoholt. Szóval akkor benyit a terembe.*
-Helló! Dobszerkó ugrok!
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:14 am


Chezzy szólt neki, hogy ma van az egyik banda tagnak a születésnapja, és hogy ez egy jó alkalom, a bemutatkozásra, így hát a megadott címre tart éppen. Egy bokáig érő fekete bőrdzseki, fekete tapadós póló, kicsit nagy dekoltázzsal, és egy szimpla farmer. Ehhez az össze állításhoz, még egy fekete torna cipőt vett fel. Természetesen a nyaklánca, és a varázspálcája is nála van. Egy üveg tequilával a kezében lép be a próbaterembe, ahol először Chezzy-t szúrja ki, aztán meg egy másik srácot, aki feltételezései szerint az ünnepelt.
-Szia Chezzy.-Köszön először az ismerősének, mivel ő áll hozzá közelebb.
-Szia Sylen vagyok.-Köszön végül oda Jared-nek is.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:19 am

Ahogy belép a másik, széles széles vigyor terül el az arcán, és látja már a másikon hogy mit sem sejt. Tisha is akart jönni, de sajnos közbejött neki valami, de azért ős is csókoltatja az öregedő társukat.
- Jarry boy, szevasz - integet neki a gitár mögül, és megállásra készteti a másikat.
- Várj, várj, akarok neked mutatni valamit, még mielőtt beleszeretsz a dobszerkódba - inti le a fiú a másikat és elkezdi pengetni a vidám kis egyszerű, már már túl egyszerű dallamot, és közben énekelni is kezd.
- Itt a szülinapod Jarry-boy
Kerüljön el a hangyaboy
Füled érjen a bokádig
Isten éltessen hát sokáig!

21 éves lettél tegnapelőtt
Félig gyerek, félig már felnőtt.
Maradj még velünk sokáig
HÁT ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG! - mikor befejezi, leteszi a gitárt, és közelebb lép a másikhoz, átkarolva annak nyakát, nyom egy nagy túldramatizált puszit Jarry arcára, és a kezébe nyomja a kis ajándékot, majd egy üveg lángnyelv Whiskey-t is kerít a dobszerkó mögül.
- Isten éltessen - teszi még hozzá, és ekkor toppan be Sylen, neki is integet, majd oda lép hozzá, és szeretetrohamában őt is megölelgeti.
- Szia, jó hogy jössz. - mosolyog a lányra, kivételesen figyel a kezeire.
- Jarry ő itt Sylen, Sylen ő is a szeretett barátom Jarry-boy, amúgy Jared de szerintem a Jarry jobban áll neki - egészíti ki a bemutatást, és a másik fiúra néz.
- Szóval úgy gondoltam, hogy Jassy helyett nem gitárt kéne berakni hanem szintetizátort, és Sylen nagyon jól játszott, de majd szerintem ha megkérjük játszik nekünk valami szépet itt is - bök egy szintetizátorra ami le van takarva. Több hangszer van ami itt van ugyan .de nem használ senki.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:40 am

-He? *Csak ennyit sikerült neki kimondania, mert a szája a padlóig esett a meglepetástől, és nem is tudja becsukni. A dalt hallgatja, és lassan becsukja a száját.*
-Hm.. Hát. Köszönöm. *Vigyorog, és leteszi a Jim Beamet és a Jack Danielst az asztalra. Kinyitja az ajándékot..*
-Wow! Erre nem gondoltam volna. *Azonnal fel is húzza a gyűrűsujjára.*
-Oh, örülök hogy megismertelek. Igen, Jared Kelston vagyok, csak röviden Jarry! *Vigyorodik el.*
-Áhhá, nekem oké. Ráadásul lesz egy szép csaj a zenekarban, most már fiú rajongóink is lesznek. Bár én már az vagyok állandóan CoD-s pólóba járok. Tényleg Chezzy, mi van a fogadásunkkal?
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:52 am

Ahogy belép, pont a dal végén, bár az egészet hallotta vámpír hallásának köszönhetően. Mikor belépett, Chezzy egy öleléssel üdvözölte, amin egy kicsit meglepődött, de ha már megkapta akkor ős belemegy a hülyéskedésbe. Ahogy Chezzy megölelte, Sylen is átkarolta, és magasan elemelte a földtől, és kicsit megrázta amolyan játékosan. Szélesen elvigyorodik, miközben lerakja, a nála jóval magasabb srácot.
-Örvendek Jared. A teljes nevem Sylen de Honas.-Mutatkozik be teljesen, ha már a srác is megtisztelte a teljes nevével. A tequilát lerakja az asztalra, ahova Jarry rakta a másik két üveg piát.
-Szívesen játszok valamit, de egyébként gitározni is tudok.-Mondja mosolyogva, jókedvűen.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:55 am

Látja ám hogy barátja meglepődött, nem számított rá hogy nem a szülinapján, hanem utána lesz a meglepi buli, illetve ivászat vagy mi fene.
- Nagyon szívesen, ennyit megérdemelsz igazán - vigyorog Chezzy és örömmel látja hogy barátja máris viselni készül az ékszert.
- Jaja egy szépséges lány mindig csak erősítheti a csapatot, már csak Tishával kell összehozni, de akkor te bólogatsz rá hogy velünk jöhet ugye? - kérdezi, és összerakja egy helyre az italokat. Ahogy elnézi, hajjajj.
- Hát ööö a fogadással.... az van hogy bebuktam - kámpicsorodik el az arca, és vakargatja a tarkóját mártír képpel.
- Tudod, találkoztam Mézivel és megkérdeztem hogy akkor mi van, és ő volt a támadó, és hát így ugye... - magyarázza a bizonyítványát.
Sylen ölelgetésére, felnevet, tetszik neki hogy a levegőben lebeg, el tudná viselni, és így fel is kiált.
- Jéé repülőőőőők - majd mikor leteszik visszapillant Jarryre, de már nyoma sincs a mártír arcának, neki már mindegy belenyugodott hogy innia kell.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:05 am

-Oh, köszönöm még egyszer. Szerintem ennyit nem, bár ha te így látod. *Vigyorog, és bólogat.*
-Jöhet, hogyne jöhetne. *Bólogat, már lassan nevetve...*
-Tudtam én hogy egyszer úgyis inni fogunk. Na akkor asztalhoz, Chezzy részeg lesz! *Kiált fel, és már az asztalnál is van.*
-Neeem jön be nekem a mártír képed, akkor is iszunk ma. Hoppá, valahogy megéreztem hogy ő lesz az. Az első kör. Hmm, Jack Daniels. *Bök rá a whiskeyre.*
-Sylen, bár lehet udvariatlanság, de igyunk akkor az új bandatagra.. Beszállsz te is, vagy zsűri leszel? Még választhatsz, ugyanis ha már nem vagyok józan, akkor az előbbi lesz szerintem. *Nevet fel halkan.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Children of Devil próbaterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme Empty

Vissza az elejére Go down
 
Children of Devil próbaterme
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dance With The Devil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: