Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapWalters lakás - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Walters lakás - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Walters lakás - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Walters lakás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Walters lakás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Walters lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Walters lakás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Walters lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Walters lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Walters lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Walters lakás - Page 2 Vote_lcapWalters lakás - Page 2 Voting_barWalters lakás - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Walters lakás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:39 am

- Persze, értem, hogy mire gondolsz. És az a gond, hogy nem tudlak megcáfolni. Mivel hasonlítasz Wiliamre sokan gondolják, hogy te is olyan vagy. *Viszont ő biztos benne, hogy nem. Hogy Lace szöges ellentéte a testvérének, és hogy ő le tudja küzdeni ezt a "kórt".*
- Az az igazság, hogy én is. Anor Azgardot kiengedték, és félek, hogy megkereste Willt. Nagyon reménykedem benne, hogy a testvéred talált valami búvóhelyet. *Mert ugye Anor is felszívódott. Talán éppen az árulókat kutatja fel?*
- Nem hiszem. És ha gondolod, akkor megpróbálhatom elintézni, hogy a varázsbűnüldözési-főosztályra kerülj, vagy talán az aurorparancsnokságra is be tudlak szervezni. Ott nem nagyon mernének cseszegetni. *Hát igen, mivel ő a parancsnok jobbkeze.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:46 am

- Legalább maga őszinte, ezt értékelem magában. De sajnos igen, sokan látnak Willnek, még akkor is ha éppen nem hasonlítok rá hajszálpontosan. Nézzen rám, most két külön ember vagyunk.
*Jelenti ki, és ő is abban bízik, hogy nem válik belőle is akkora vadállat mint Liamból. Annak ellenére, hogy pontosan megérti és szereti testvérét, kicsit bírálja is őt. Nem akar ugyanolyanná válni.*
- Én is remélem hogy nincs baja, de abban biztos vagyok hogy Anor az árulók után kutat. tudja, nem oylan régen láttam Forrestert, vagy nem tudom mi a neve annak a szőke srácnak, aki mindig Anorral volt, és nagyon rosszul nézett ki, mint akin átment egy úthenger. Gondolom ő is kapott a hűtlensége miatt. Nem tudom hova mehetett, itt surrant el a mellékutcában.
*Meséli amit tud erről az egészről, mert ő is éppenhogy látta a szőke szellemet. Akit egy minisztériumi követett. De az más irányba ment el.*
- Ha be tudna akkor azt megköszönném. Nem lenne rossz oylanok közelébe kerülni akiket ismerek, és akik nem ítélnek el, csak mert hasonlítok Liamre.
*Bólint, mert el tudná képzelni hogy ott dolgozzon Roberték keze alatt.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:53 am

- Én is azt gondoltam, hogy halálfaló vagy. Nagyon tévedtem. *Vallja meg az őszintét. De hát nm minden ember büszkélkedik olyan testvérrel, mint Will.*
- Ó, igen, arról hallottam. Mármint, hogy Forrester eléggé meg van törve. De most mintha őt is a föld nyelte volna el. Meg kellene találni, hátha ki lehetne szedni belőle valamit. *Amiben eléggé kételkedik, de a remény hal meg utoljára, ugyebár.*
- Igazán nincs mit. Úgyis sok a papírmunka. *Vigyorodik el, majd lassan feláll.*
- Azt hiszem, lassan megyek is. Majd valamelyik nap meglátogatlak még, ha beszéltem Ray-jel vagy Cassidyvel. Szerintem egyiküknek sem lesz ellenére, hogy ott dolgozz nálunk. *Biccent egyet a fiúnak, majd az ajtó felé veszi az irányt.*
- Szervusz. *Köszön el, kilép az ajtón, amit be is csuk maga után, majd a házába hopponál.*


//Köszi!//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:58 am

- Nem nem vagyok az, mint láthatja, bár nem sokon múlott a dolog, ezt beismerem.
*Jegyzi meg mosolyogva, mert ő is őszinte ha a másik is, ennyi azt hiszi, kijár a férfinek.*
- Szerintem próbálja meg a menedékhelyet, azt hallottam az innen nincs messze. Ha van is valami főhadiszállás, azt viszont nem tudom merre van.
*Mondja, hátha valami hasznosat is mondott, bár ebben kételkedik ami azt illeti.*
- Akkor ritkítani kellene.
*Vigyorodik el, a sok munkára. Neki úgysincs semmi dolga egész nap, frissen csapták ki a suliből, szakmája sincsen igazából. Nem jött rosszul, ez az ajánlat.*
- Rendben van, akkor várni fogom.
*Biccent, és kikíséri Robertet és becsukja az ajtót mögötte, miután elköszönt.*
- Viszlát, vigyázzon magára.

//Kösz!//
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:35 am

*Kószálásból érkezik haza, ahol első dolga lerúgni a cipőjét, aztán jön a többi. Kabát és sál. Cuccait szétdobálva hagyja, és kimegy a konyhába, hogy készítsen egy meleg teát, mert kicsit átfagyott. Mikor ezzel kész van, visszaslattyog a nappaliba, és levetődik a kanapéra. Fekete farmert visel, egy fekete-zöld mintás pólóval, pálcája zsebében, bár mostanában nem használja annyit. Anor tudásához nem igazán kell már. *
- A fene essen bele...
*Morran fel, mert testvérének megint nyoma veszett, de ezúttal nem aggódik érte, inkább csak várja türelmesen hogy hazaérjen. Kezeivel hátrasimítja a haját, és azon tűnődik, hogy még mindig hajszál pontosan úgy fest, mint Will, kivéve persze a szemük színét.*
~Hol a pokolban vagy, te vöröske?~
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:41 am

*Egy elég nehéz nap van mögötte... Sok a munka. Anor meghalt, és ő most Ted után kutat, de nem találja. Pedig elbeszélgetne vele. Most Wallace-hoz jött. Nem érkezett rá panasz, de ritkán jár be. Fekete kabát van rajta, és fekete nadrág. Bal kezében egy tűzgolyót lebegtet a kezében, hogy ne fázzon. Koppint kettőt az ajtón, és várja hogy beinvitálják.*
~Itt van ez a William kölyök is, vele is nehéz. Remélem hogy Wallace jó kedvében van.~ *Ezen jár az agya, és járt is az elmúlt fél órában.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:45 am

]*Félig megitta a bögre, teát, mikor kopogásra lesz figyelmes. Felsóhajt, hiszen testvére sosem kopogna, inkább egyszerűen betörné az ajtót. Ez a minisztérium lesz. Feláll, és kimegy ajtót nyitni, ahol egy átfagyott Rayt lát. Felhúzza a szemöldökét, a nem várt látogatóra.*
- Hát, maga mit keres itt? Nem vártam vendégeket
*Szólal meg, de félreáll, hogy a férfi be tudjon menni, ha akar, és ha bent van, akkor a nappali felé kormányozza, míg egy intéssel egy másik bögrét is bűvöl oda. Meleg teával. Nem fog ártani.*
- Szóval miért jött?
*Vetődik vissza a kanapéra, ahonnan kiugrasztották előzőleg.
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 8:58 am

-Mellőzzük a magázódást Lace, elvileg félig meddig munkatársak vagyunk, nemde? *Kérdezősködik, egy halvány mosollyal. A tűzgömböt eltünteti, és beljebb megy. A kabátját leveszi, és leteszi maga mellé.*
-Köszönöm. Nos, a múltkor jelentették nekem, hogy nem jöttél be a Minisztériumba. Ami nem is lenne gond, de te ott dolgozol. Tudom, hogy nem végzettséggel, de te akkor is ott dolgozol Lace, és megdolgozol a pénzedért, amit fizet neked Stride. Ami valljuk meg, édeskevés. Hidd el, én sem kapok többet. Így most nagy kéréssel-kérdéssel állok eléd. Ha elfogadod, egy-két éven belül mint hivatásos dolgozó, állást kaphatsz a Minisztériumban. Persze, ha a testvéred ezzel egyetért. Én tekintettel vagyok rá, és rád is. Ha te, nem akarod, akkor oké, csak egy ötlet volt. Viszont azt tudod, hogy mivel Anor meghalt, ezért a testvéred az első közellenség a Minisztériumban, és ha jók a sejtéseim, a Miniszter hajtóvadászatot akar indítani ellene. Ami viszont nem lenne túl jó, ugyanis William sokkal erősebb mint az egész kóceráj. Csak gondoltam, hogy szólok neked. Emellett érdeklődtem felőled, mert ha még emlékszel a hátamra vettelek téged odabent. *Mosolyodik el, és időnként kortyolgat a teájából.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:08 am

- Jól van, akkor tegeződjünk, végül is van abban valami amit mondassz.
*Biccent, majd figyelmesen, félredöntött fejjel hallgatja a férfit. Nem szól semmit a szentbeszédre, hogy be kellene járnia, hiszen ő bejár azért, néha néha, és megcsinálja, amivel el van maradva, de nem viszi túlzásba.*
- Megegyeztem Roberttel, hogy nem kell mindig ott lennem, hanem csak alkalmanként, ezért van az hogy nem jelenek meg rendszeresen. A hírszerzőid le vannak maradva cseppet.
*Iszik bele a bögrébe, amiben fekete tea van. Most erre van hangulata.*
- Hajtóvadászatot? Várható volt, de mit akarsz ezzel mondani? Mi lenne az a nagy kérés-kérdés? Vállaljam el, hogy vezetem a hajtóvadászatot? Abból nem lenne semmi, nem emelnék kezet Liamra, ezt te is tudod.
*Pillant zöld szemeivel Rayre.*
- Megható hogy törődsz velem, de mint látod, rendeztem az életem, és intézem az ügyeimet, elég sok baleset ért mostanában, és meg kellett magam védenem.
*Utal arra, hogy sokan nézték Willnek, és támadták meg, amiket persze mindenki elhallgat jó mélyen.
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:15 am

-Értem, akkor ezt a témát félretettem. *Vonja meg a vállát, majd a zsebéből egy doboz piros Marlboro-t vesz elő. Rágyújt, és a dobozt Lace felé nyújtja.*
-Igen azt. Hiába próbáltam beszélni a fejével, hogy nem érné meg, mert William a fél minsztériumot kicsinálja két intéssel, de Stride-nak szelektív a hallása úgy látszik. Nem is arra célzok, hiszen a testvéred, és kötődsz hozzá, akár milyen is ő. Tudom, nekem is volt egy testvérem halálfaló. Mint azt az előbb mondtam, egy-két éven belül minisztériumi dolgozó is lehetsz, de csak ha te akarod, szakképesítéssel. Ha nem, akkor nem, ez természetesen így megy. *Bólint.*
-Azt hallottam, hogy összetévesztettek a bátyáddal. Vágasd le a hajad, jobban jársz. Vagy pedig, járj egy olyan pólóban, amire az van írva, hogy Én nem William vagyok, hanem valaki más. *Vigyorodik el.*
-A hajtóvadászatot illetően, gondolom mekkora tudás van birtokában a testvérednek, így még megpróbálok hatni Stride-ra. De ugye tudod, hogy ha ellene indítanak hajtóvadászatot az első célpont Te leszel. Mert te állsz a legközelebb hozzá.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:23 am

- Rendben.
*Biccent, és az ajánlatot elutasítja, nem dohányzik, csak nagyon ritkán, amikor szétvetni készül az ideg. De az mostanában ritkán van, hiszen csak testvére tudja kihozni belőle ezt az oldalát.*
- Kicsinálná, ebben biztos lehetsz. Ráadásul nem csak a minisztérium vadászik rá, ahogy hallottam a pletykákat. De igazán elárulhatnád mi kell ahhoz, hogy hivatásos dolgozóvá váljak, bár lehet hogy nem fogom megérni azt az időt.
*Von vállat, kezdi unni a kertelést. *
- Nem vágatom, szeretem így hordani, de majd kitetoválom a homlokomra, hogy Lace vagyok
*Vigyorog vissza, és belekortyol a teába, és kirázza a hideg. Ujjaival a kandallóra mutat, és ott megjelennek sárgás fénnyel a lángok, hogy melegségbe borítsák a szobát.*
- Próbáld, de az egy faszfej, nem fog rád hallgatni, a vesztébe rohan, és még csak nem is látja... Igen tudom hogy én leszek az első célpont, de hidd el, hogy meg tudom védeni magam, nem kell aggódnod, és Will nem olyan bolond, hogy hanyatt homlok rohan hozzám, ha bajba kerülök. Nem fog magamra hagyni, de előáll valami okos tervvel.
*Mondja, mert akármilyen is legyen az ikre, ő bízik benne.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Walters lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Walters lakás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sanders lakás
» Glosser lakás
» Wallace Xavier Walters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: