Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGalatea EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Galatea Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Galatea EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Galatea EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Galatea EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Galatea EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Galatea EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Galatea EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Galatea EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Galatea EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Galatea EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Kim Kaguya
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Ted Forrester
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
James Miller
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
William Quentin Watson
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Sindy Logan
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Hannah McDowal
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Chris Martines
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Solaria Luthia
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Daniel Reed
Galatea Vote_lcapGalatea Voting_barGalatea Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Galatea

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Galatea   Galatea EmptyHétf. Aug. 23, 2010 7:09 am

Lakók:

1. Savanna Wrath
2. Leila Horowitz
3. Ophelia McCord
4.
5.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:25 am

*Megáll az ajtó előtt. Vár. Még mindig azt viseli, mint korábban. Egy sötétkék hosszúujjas felsőt, fehér inget, farmert, és tornacipőt. A haja összefogva.
Egy levelet szorongat a kezében. Nem tudja, hogy most az ajtórés alatt adja be a levelet, vagy kopogjon be.... Inkább az utóbbit választja, és bekopog, próba-cseresznye alapon.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:32 am

*Az ágyamon heverészek már vagy két órája, és egy könyvet olvasok. Mugli mű, Ivenhoe a címe, és eléggé leköt. Történelmi témájú, bár a hosszabb leíró részek unalmasak, maga a cselekmény, mégis megfogott. Már éppen lapoznék egy újabbat, mikor kopognak. Nem tudom elképzelni hogy ki lehet, nem találkoztam emberekkel, a múltkori csúfos halálfalós jelenet után, nem is értem magam azóta sem. Iszonyat hülye hangulatban lehettem. Felállok, leteszem a könyvet, behajtom a sarkát, és elsétálok az ajtóig. Krémszínű feszülős nadrágot viselek, egy fehér toppal. Nyakamban egy picike vízcsepp alakú ékkő lóg. Kinyitom az ajtót, és Greget veszem észre. Azonnal elmosolyodom, hiszen eszembe jut, a legutóbbi kalandunk, és szép emlék. Be is invitálom.*
- Szia, gyere beljebb *azzal félreállok, és megvárom míg bejön. Aztán becsukom az ajtót, és visszamegyek az ágyamhoz, és leültetem őt is.*
- Ülj csak le nyugodtan. Mi van veled? Régen láttalak... *kezdek el beszélni, mert vele valahogy furán máshogy érzem magam. Beszédesebb vagyok mint szoktam, magam sem értem miért.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:39 am

*Az ajtó előtt ácsorog, az egyik lábáról a másikra helyezi a testsúlyt, amikor ajtót nyitnak neki. Leila az. A levelet gyorsan zsebre vágja, akkor nem adja oda neki, az hülyén jönne ki. Akkor kénytelen most előadni, hogy mi is akar.*
- Szia. *Követi a lányt, majd leül az ágyra. Körbepillant a szobában, de nem vesz észre semmi különöset.*
- Semmi különös... tanulgatok, olvasok. Csak a szokásos. *Vonja meg a vállát. Vee soha nem történik semmi.*
- És veled? *Kérdi, majd rátér arra a témára, ami miatt jött.* Láttad a bál plakátját?
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:45 am

*A szokásos elég sok midnent magába foglalhat, de nem szólok semmit. Csak mosolygok, mert jól érzem magam, már attól is hogy itt van a fiú. Furcsa.*
- Valami csak történik, olyan nincs hogy napokig semmi, már az is valami ha kimész sétálni egyet *nevetek fel egy kicsit, majd magamban elmosolyodom. Megint az a bál, már hárman kerestek meg hogy menjek el velük, de elutasítottam őket, annak reményében hogy Greg megkérdez, hogy menjek vele. És hát íme az alkalom.*
- Velem sincs semmi, múltkor szépen beégettem magam egy férfi előtt, Wilardban, azóta nagyjából nem mentem semerre, inkább művelődtem. *bökök a könyvemre, aminek látszik a borítója.*
- Igen, szerintem nagyon jó ötlet volt megrendezni, de szerintem én nem megyek rá. Nincsen párom. Nah és te mész valakivel? *kérdezek vissza, cseppet sem szomorúan, hanem érdeklődve. Ha jól okoskodok, akkor éppen engem szeretne elhívni, de ha azt mondja, hogy van párja, akkor még csak bírok keríteni valakit.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 9:56 am

- Igaz, ma találkoztam Sebbel. Tudod, a csapatkapitánnyal. Dumáltunk. *Vonja meg a vállát. Érdekes volt, főleg a Milleres rész.*
- Milyen férfi? *Érdeklődik. Nem okos dolog idegen férfiakkal találkozni az iskolán kívül. *
- Szerintem is jó ötlet. De nekem sincs párom. *A pillantását leveszi a lányról, és a padlót kezdi el nézni.*
- De mivel neked sincs párod, meg nekem sem... szóval... nem megyünk együtt? *Igen, jól okoskodott Leila, ezt akarta megkérdezni tőle.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:00 am

*Hát ha az a Sebastian akivel múltkor találkoztam, nem hiszem hogy akarom én őt látni még. Pedig jelentkeztem abba az átokverte csapatba is, majd meglássuk mi lesz belőle, eddig még nem keresett.*
- Igen tudom. Jut eszembe, nem jelzett azóta sem hogy mi van a hajtói posztommal. *morgok, mert már csak emiatt sem valami szimpatikus figura.*
- Sebastiano Contreras néven mutatkozott be. *felelem, lehet hogy neki többet mond a név mint nekem. *
- Komolyan nincs? Az meg hogy lehet? *kérdezek vissza csodálkozva, majd a következő kérdésre, elvigyorodom.*
- De mehetünk együtt. Így biztosan nem fog egyikünk sem unatkozni. *teszem még hozzá, és mosolygok továbbra is. Kedvelem ezt a fiút, jobban mint a divatmajmokat.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:10 am

- Hát... nekem azt mondta, hogy jövő héten lesz edzés. Éppen valami hűdeszuper stratégiákat dolgozott ki. *Vonja meg a vállát. Kíváncsi lesz ezekre a stratégiákra. Meg arra, hogy hogyan veri meg az Amira a Faminét.*
- Hm... nem halottam még ezt a nevet. *Húzza el a száját.* De ki is volt ő pontosan? *Kérdi a lánytól. Ha úgy van, akkor nem fontos rá válaszolni, de hát mégis... érdekli, hogy milyen férfiakkal találkozik.*
- Hát... téged akartalak elhívni. *Vallja be az igazat. Nem akar füllenteni.*
- És neked? Tényleg nem hívott senki? *Csodálkozik el, pedig Leila szép lány, szóval biztos hívták már.*
- Oké. *Mosolyodik el. Szuper, legalább nem küldték el a fenébe. Ettől félt a legjobban.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:17 am

- Ez érdekes, engem meg nem keresett még semmi miatt *vonok vállat végül, mert tudok én élni enélkül, csak jó szándékú akartam lenni, és segíteni neki összeszedni a csapatot, de ha nem hát nem. *
- Azt mondta halálfaló, vagyis valami olyasmi jött ki belőle, de végül is jól elbeszélgettünk, csak kicsit elszaladt a ló velünk a végére, és el is váltunk egymástól *mesélem hogy mi volt. Nem titok, akit érdekel annak elmesélem akit nem annak nem. Ennyi.*
- Ez nagyon kedves tőled *fogadom a bókot, mosolyogva, kis pírt varázsolva az arcomra. Nem szeretném még inkább elbátortalanítani, de általában több kell ahhoz, hogy elpiruljak. *
- Hát az az igazság, hogy hárman próbálkoztak be, de elküldtem őket, nem voltak az eseteim, és igazándiból én másra vártam * mutatok be ismét egy kis lányos zavart. félrepillantok, és kis pír jelenik meg ismét az arcomon.*
- Akkor ezt megbeszéltük. Hol találkozunk majd? *kérdezem, hiszen én aznap valószínűleg a ruhám után fogok szaladgálni, meg sminkelni, meg más hasonló nőies dolgokkal leszek elfoglalva.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:25 am

- Talán elfelejtette. Vagy nem tudom. *Vonja meg a vállát. Igazándiból neki annyira nem szimpatikus ez a Seb. Talán túlontúl szépfiú. De hát lesz majd valami. Lehet, hogy megkedveli, csak idő kell hozzá.*
- Halálfaló? Mostanság mindenhol halálfalók szimatolnak? És hol van ilyenkor a minisztérium? *Sóhajt egyet. Mert azok is csak díszből vannak, tisztelet a kivételeknek persze.*
- Semmiség. *Ő is elpirul rendesen. Nem szokott minden nap lányokat bálba hívni.*
- Másra? *Teszi fel a kérdést. Fejében két eshetőség jelentik meg: Az a más nem hívta el, és azért mondott neki igent. A második pedig, hogy rá várt.* És elhívott az a más? *Érdeklődik halkan.*
- Szerintem olyan a földszinten, a nagyterem előtt. Olyan háromnegyed hétkor. Vagy korábban szeretnél menni?
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:48 am

- Lehet, én sem tusom, de mindenesetre így legyen egyszer jószándékú az ember... *jegyzem meg kissé bosszús hangszínnel, nem lett az én kedvencem sem. Furcsa nekem az oylan ember, aki egyből lepacsizik mindenkivel, és akkor haverok. Nekem ez nem jön be, nem szeretem az ilyen embereket.*
- Azt állította hogy az. Bár szerintem ha az lett volna, akkor minimum megátkoz, nem pedig megáll velem beszélgetni... *osztom meg vele a nézeteimet. Sebastiano túl szép volt ahhoz, hogy halálfaló legyen.*
- Másra, igen *biccentek, de nem akarom tovább kínozni, így hát kimondom nyíltan.*
- Igen, éppen az előbb mondtam neki igent *nevetek, ebből le kell jönnie, hogy tulajdonképpen egészen eddig Gregre vártam.*
- Nem, igazság szerint nekem mindegy. Találkozhatunk negyed nyolckor is, addigra beözönlik a tömeg és nem kell ott nyomorognunk nekünk sem. *jegyzem meg, mert annyira nem szeretem a tömeget. De egy bált, azért nem hagynék ki.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:54 am

*Bólint egyet. Ő direkt nem jelentkezett, nem akarta beégetni magát, hogy még repülni sem tud.*
- Ez igaz. De örülök neki, hogy nem átkozott meg. Amikor Wilardban jársz, vigyázz magadra, jó? *Nem akarja, hogy a lánynak bármi baja történjen.*
- Ó, akkor jó. *Vigyorodik el, szóval akkor rá várt. Ezt jó hallani. Ilyenben még nem volt része, de jó érzés. Nagyon jó.*
- Oké, akkor legyen negyed nyolc. Nekem is mindegy. *Ő sem szereti a tömeget, de bál nem minden nap van. Még hát nem minden nap mehet Lailával bálba.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 10:56 am

-Én is örülök neki, de rendben van majd vigyázok magamra. *ígérem meg, és jól esik, hogy ezt mondja, mert valami olyasmi lehet mögötte, hogy aggódik értem, ami kellemes érzéssel tölt el. Elvégre nem mindenki figyel ennyire rám.*
- Akkor negyed nyolc, és akkor a tömeg után megyünk be. *összegzem, és így elkerüljük a nyomorgást, meg zajongást, és menet közben érkezünk majd meg.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 11:01 am

- Rendben. *Bólint egyet. Esetleg majd beáll testőrnek. Varázstudása van elég, bár eléggé jól titkolja.*
- Igen. *Biccent egyet. Akkor ez pipa. Szuper. Már csak a bált kell túlélni.*
- Viszont... én azt hiszem megyek... Akkor majd találkozunk, legkésőbb a bálon. *Mosolyog a lányra, majd feláll, és az ajtó felé indul.*
- Jó éjt! *Köszön el mosolyogva, majd eltűnik a folyosón. A Déli toronyba megy, a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea EmptySzomb. Szept. 11, 2010 11:05 am

*Elmosolyodom a fiún, és boldoggá tesz, hogy végül csak eljött, és elhívott a bálba. Ha nem hívott volna el, akkor nagy eséllyel nem mentem volna el rá.*
- Rendben van, de szerintem még előtte is összefutunk majd. *jegyzem meg, mert mi a totális véletlennek hála, mindig egymásba szaladunk.*
- Jó éjt, és köszönöm a meghívást. *búcsúzom én is, majd mikor kimegy visszafekszem a könyvemhez, de nem bírok már olvasni. Annyira boldog vagyok, hogy még az Ivenhoe, és Richard király sem tud lekötni. Azzal a boldog tudattal alszom el, hogy kell keresnem egy megfelelő ruhát a bálra, és hogy végre azzal táncolhatok, akivel én szeretnék.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Empty

Vissza az elejére Go down
 
Galatea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: