Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Utcák és függőhidak

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

Female Kor : 518
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Csüt. Ápr. 14, 2011 8:04 pm

A múmiáknak nem sokat használt az hogy levágták a fejüket. Ezek másmilyenek voltak, mint amilyen előhalottak korábban találkozott Sylen. Pár múmiát megfosztott a végtagjaiktól, és ezzel menekülő utat teremtett magának, és a többieknek. A lépcsőkön felrohanva kijutnak a katakomba rendszerből, a felszínre. Sylen szerzett pár sérülést, de félvámpír révén, túl sokat nem számít. Pár órán belül be fognak gyógyulni, és életveszélyes sérülést nem szerzett.
-Egyben vagytok, srácok.-Kérdezte a fiukat, feléjük fordulva, aztán egy ismerős szag csapta meg az orrát. Egy sérülésekkel teli gyerek jött feléjük, aki nagy valószínűséggel Max testvére.
-Max azt hiszem itt a tesód.-Szólt a fiúnak és oda ment a sérült gyerekhez, hogy támaszt nyújtson neki.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

Male Kor : 28
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Pént. Ápr. 15, 2011 5:11 am

Kezd elege lenni a múmiákból, mivel nem nagyon akart nekik hatni hogy felvesztettek lettek.
- Szakadj már daraboka te ocsmány jószág, fúúúúj - kiált fel, mikor az egyik múmia fej és karok nélkül nyomult továbbra is felé. De nem marad ideje jobban pánikba esni, mert Mézi megragadta a kezét, és Maxal együtt kivonszolta ebből a pokolból. Igaz hogy menet közben szerzett pár sérülést, amik nem voltak túl súlyosak, csak a hiúságának fájtak nagyon.
- Most hogy nézek ki? Hogy én mennyire nem szeretem az ilyeneket, és áááhhh - puffog még egy kicsit magában, majd észrevesz egy feléjük tántorgó alakot.
- Jéé, szevasz Raffi .. - üdvözli, de látja hogy valami nem teljesen okés vele.
- Mézi, vagy Sylen lehetne hogy Raffival beszaladtok a sulihoz? Ti gyorsabbak vagytok mint én vagy Max, mi majd megyünk utánatok gyalogosan ahogy tudunk - javasolja, mivel nem lenne éppen rossz, ha Ralph orvoshoz jutna mégpedig időben. Lököttsége ellenére, tud intézkedni, bár ő elsősorban a tükre elé szeretne kerülni és leápolni a sérüléseit, nem akar fertőzést elkapni vagy valami más nyavalyát.
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 24
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Szomb. Ápr. 16, 2011 4:03 pm

*Bosszankodik egy sort, mert a múmiák sehogy nem akarnak eltűnni. A következő pillanatban, már azon kapja magát, hogy kint van a friss levegőn. Szerzett pár kisebb sebet, amit be is gyógyít magának, majd végigméri a többieket. Egyenlőre a többiek sérülésének begyógyításán van, mikor szinte egyszerre mondják neki, hogy a testvére tántorog feléjük. Megfordul, majd nem hisz a szemének. Azonnal odasiet, majd egy gyors állapotfelmérés után, támaszt nyújt Ralph-nak és visszaindul a többiekhez.*
-Estas Bien? {Jól vagy?} *Kérdezi testvérét, de teljesen feleslegesen, mert látja rajta, hogy nincs jól. Chezzy javaslatára biccent egyet, majd megvárja, hogy melyik vállalkozó szellemű egyén segít neki.*
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló

Hozzászólások száma : 513
Pontok : 35

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Szomb. Ápr. 16, 2011 4:10 pm

*Az állapota egyre rosszabbodott, így megpróbált valami kiutat keresni. Sérülésekben gazdag sikert aratott, így nehezen kiszabadult a szobából. Tétlenül bolyong az utcákon, mikor egy ismerős arcot pillant meg, aki már rögtön mellette van és kérdezősködik.*
-No muy. Creo que cogí un resfriado y la nuemonía son. {Nem nagyon. Megfáztam és azt hiszem tüdőgyulladásom is van} *Válaszolja, majd, mikor a többiekhez érnek, lassan becsukja a szemeit és elalszik. A szobában nem mert, mivel senki nem volt ott és nem biztos, hogy felébredt volna.*
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 106

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Vas. Ápr. 17, 2011 4:33 am

-Az lehetetlen, Chezzy. Előbb le kell ápolni, mert ahogy nézem egy két olyan sérülés is van ami azonnal ápolásra szorul... Max, te is segíts, de ide egy pár gyógynövény is kell... *Belenyúlok a belső zsebembe, és egy elég büdös növényt veszek elő, majd egy levelet a számmal letépek...*
-Hozd ide kérlek... *Közben a pulcsimból egy újabb darabot tépek le, és zsák formába rakom a növény levelét, de többet is le kell tépni...*
-Kéne valakinek varázsolni egy kis bögrét, bele vizet, és azt melegíteni... Ki vállalkozik rá? Ezzel a növénnyel csillapítani tudom a belső sérüléseket, és a tüdőgyuszkóját is... *Rögtönözni is kell, aztán vihetik a kastélyba...*
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Vas. Ápr. 17, 2011 7:07 am

-Valóban a súlyos sérüléseket, most kell enyhíteni.- Fél kézzel támaszt nyújt Max testvérének, míg a másikkal még mindig a kaszát markolássza.
-Max megfognád ezt kérlek?- Nyomja a kezébe a kaszát, és miután elveszi Sylen kézzel az ölébe veszi Raphaello-t. Mikor a kasza Max kezébe kerül, a fiú megdöbbenve tapasztalhatja, hogy azt alig bírja megtartani. A testvérét Mason-hoz viszi, és megtartja előtte. A varázslással nem tud mit kezdeni, mert még túl sok mindent nem tanult. Egyedül bájitalokat tud készíteni, és az egész jól is megy már neki.
-Mason nem bejáratok az iskolába, szóval majd én fogom vinni, és Mason ki vezet titeket innen.-Mondja el Sylen gyorsan a tervet, és várja, hogy lekezeljék Raphaello-t.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Vas. Ápr. 17, 2011 7:18 am

Figyeli mit ügyködnek, és már gondolkozik is, mikor rájön hogy ő pont varázsló, és képes ilyenekre, így rábök egy kőre, amiből ilyen kis bögre szerű edényke lesz, majd a pálcájából vizet ereget bele, és a többit a vámpírokra bízza, a többihez nem ért. Odébb áll, hogy ne legyen útba, és támogatja Sylen elgondolását.
- Jah, ez egy penge elképzelés, mivel Mézi a.... miatt nem nagyon járhat be a suliba, meg a területre sem. - kotnyeleskedik közbe, és nagyjából letörölgeti magát, az ilyen kis vérző karcolásait. Biccent, miszerint jó lesz ha Mézi kivezeti őket innen, mivel ő meghalt ha tájékozódni kell.
- Oké, akkor szerintem ez jó így, mi meg majd megyünk ahogy tudunk - összegzi, és figyeli mire jutnak a vérszívók.
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló

Hozzászólások száma : 359

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Hétf. Ápr. 18, 2011 4:37 am

*Ralph elalszik mellette. A válaszra elhúzza a száját, nem nagyon örül ennek a dolognak. Mason kérésére közelebb viszi a testvérét, majd Sylen is kezelésbe veszi. A kaszát nem bírja megtartani, így elvarázsolja, hogy lebegjen mellettük, még ők stabil állapotot alkotnak Ralph-nak. A kisebb sebeket kézrátétellel ápolja, amik kisebb nagyobb sikerrel be is gyógyulnak, aminek nagyon örül. Beszélni nem beszél, mert fontosabb számára az, hogy testvére biztonságban legyen. Miután megtette amit tudott, a gyógyítást ráhagyja a többiekre, ő maga pedig a földre ül és lehajtott fejjel figyeli tovább a dolgokat, remélve, hogy mielőbb visszajutnak a kastélyba. Chezzy befejezetlen gondolat menetére azonban felkapja a fejét, hátrafordul, majd rá is kérdez.*
-Mi miatt nem jöhet be Mason a kastélyba?? *Kérdez rá, bár lehet, hogy feleslegesen. Mindenesetre kíváncsi a válaszra.*

//Chris NJK//
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Hétf. Ápr. 18, 2011 5:55 am

*Közben elkészült a főzet, óvatosan kinyitom a száját, és bele csavarom. Ez meggyógyítja a tüdőgyulladását...*
-Mert megtámadtam a tesód barátnőjét... *Jelentem ki egyhangúan, és közben tovább dolgozok..*
-Na kész vagyok, Sylen átveheted. Mi akkor indulunk ha Sylen már elment. Az iskolába nem megyek be, de Hannelori tanárnőt értesíteni fogom az ügyről, ő az egyetlen összeköttetésem az iskolával... Jah és Max, ezeket a leveleket tartsd meg, külső sebek gyógyítására is jók.. *Nyújtom oda a rögtönzött "teafiltert"*
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Kedd Ápr. 19, 2011 7:26 am

Ahogy Max is segít támaszt nyújtani Ralph-nak, felszabadul az egyik keze, és ekkor megharapja a hüvelyk ujját. Egy keresztet rajzol a kasza pengéjére, ami mellette lebeg Max jóvoltából, és az vissza alakul a kis kereszté, ami automatikusan vissza akasztja magát, a nyakában lógó láncra.
-Rendben, akkor én elindulok. Segítsetek a hátamra venni.-Mondja nekik, miközben a többiek segítségével, óvatosan a hátára fekteti. Kezeivel megtámasztja hátulról, hogy le ne essen.
-Rendben, akkor majd a suliban találkozunk. A gyengélkedőn leszek vele.-Jegyezte meg gyorsan, aztán irdatlan sebességgel eltűnt a szemük elől. Még gyorsabban is tudna futni, de akkor már nagyon nehezen tudná stabilan tartani Max testvérét a hátán. A tájékozódással nincs baja, de úgy érzi, hogy most nincs ideje a sikátorokban kanyarogni, így egy háztetejére felugorva, és azokon tovább szökdelve halad gyakorlatilag egyenes vonalban az iskola felé, így viszonylag gyorsan elér a bejárati kapuhoz.

-->Kastély: Gyengélkedő.
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Kedd Ápr. 19, 2011 8:38 am

Segít Sylen hátára emelni a fiút, és nem akarna válaszolni Maxnak, de ezt megteszi helyette Mézi. Csodálkozva pillant rá, de aztán tovább is lép.
- Azért szerintem tök jó arcság volt Mézitől hogy segített megmenteni a testódat, bár mondjuk, ha azt vesszük hogy... ezzel tartozott neki akkor kiegyenlítette a számlát - mondja halkan a fiúnak, nem figyelve a vámpírokra. majd mikor Sylen útnak indul, Mézi felé fordul.
- Akkor vezess ki ó mester, hadd menjen Max a tesója után, én meg haza fürdeni. Aztán majd ha jobban lesz Raffi, meglátogatom én is - mosolyodik el, mivel jóba van azzal az ikerrel is, múltkor zenélni kezdte el tanítgatni, illetve fogja, mert eddig csak időpontot beszélték meg.
Mikor visszajutnak Wilard közelébe, ő leköszön, és a szállóba megy rendbe szedni magát, és nyalogatni a hiúságán esett sebeket.

//Köszöntem mindenkinek Very Happy //
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   Csüt. Ápr. 21, 2011 5:46 am

-Ha annyiszor le tudnám rendezni a dolgot így az életemben, nem lenne sok ellenségem... De hát én egy szőrösszívű gonosz vámpír vagyok, mint tudjuk. *Hallottam amit mondtak, de ezt egy halvány mosollyal mondom.*
-Rendben, de csak óvatosan, lehet más dolog is a tüdőgyuszkón kívül, sőt biztos van rajta egy-két átok, ahogy elnéztem. *Vonom meg a vállam és kivezetem őket HC-ből. Ahogy kiértünk, én elmegyek vadászni, aztán pedig Hannelorihoz, értesíteni a dolgokról.*

//Köszönöm én is Very Happy//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Utcák és függőhidak   

Utcák és függőhidak
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2