Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Keselyű Kocsma

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine

Male Kor : 23
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 64
Tallérok : 1
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:13 pm

-Az, csak pár évvel felettem jár, de szobatársam. A másik túl jó volt, már 10-kor aludni akart... na, az nem nekem való. *Érdekes srácnak tartotta ugyan, de az, hogy ő éjjel aludjon? Ki van zárva.*
-Ebben egyetértünk, itt az iskolában halál unalmas volt minden, kellett egy kis szórakozás. Robert. Névrokon, de türelmetlen, és nem viseli el az igazságot. *Pedig csak azt mondta ki, igaz, elég keményen, ezzel is dühítve az angol aurorok gyöngyszemeit.*
-Én is ezt kérdeztem, de valami olyasmit mondtak, hogy megtámadtam egy aurort intézkedés közben. Aztán kihajítottak, amikor visszakérdeztem, hogy az intézkedés közben azt értik, hogy késtek fél órát? *Ott sem fogta be a száját, látta, hogy a vallatók feje már lila a dühtől, és akkor már azért is feszítette a húrt.*
-Bizonyos tekintetben... igen. Ha van esélyem, megpróbálnám. *A korához képest egyáltalán nem szívbajos, az más kérdés, hogy valóban nem szenved hiányt egyes részeken. De ha egyszer még húzzák is, naná, hogy bepróbálkozik.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló

Female Kor : 36
Hozzászólások száma : 253

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:21 pm

- Hát ha te mondod... 10kor aludni? Akkor kezdődik az élet nevű kín *mosolyodik el*
- Az az iskola igazgatóstól a rémálom a köbön. Ennyi hülye embert is csak ő tudott össze szedni egy rakásra. *morgolódik, mert elég sok baja akadt már Alexel. Arra hogy a két fiú névrokon, felsóhajt. Kell is neki két Robert.*
- Hát nem vagy egy egyszerű kölyök azt meg kell hagyni. Kicsit erősen tombol benned a latin vér nem? * érdeklődik, miközben kiissza a sörét.*
- Esély? Mire? hogy Megdönts? *kérdez rá egyből és kertelés nélkül. Nem szereti ha körbemagyarázzák hogy ágyba akarják vinni. Persze a kölyök megpróbálhatja de erősen kétli hogy felérne Willhez aki szintén koraérett volt, minden szempontból. *
- Nah gyere ide kölyök, csókolj meg... ha mersz. *inti magához és kíváncsi vajon a csókban is szenvedélyes és elég nagyszájú lesz vagy megriad.*
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:31 pm

-Én mondom. Én az éjszakai élethez vagyok szokva, rémálom napközben ébren lenni. *Ha Ted néha nem rángatná ki, átaludná az egész napot.*
-Először azt hittem, oké, a bátyáim szerint menő hely volt, de most? Alig várom, hogy leléphessek innen. *Már az üzletet is megkötötte, két év múlva már ott sincs.*
-Mindenki ezt mondja, ezt pedig elismerem, de eszem ágában sincs letagadni. *Olasz, és erre büszke, jó neki így, még ha kissé heves is a vérmérséklete.*
-Is. Szívesen lennék tartós szerető. *Nem beszél mellé, minek tenné? Egyértelmű, már tegnap is erre pályázott, ha lett volna rá lehetősége.*
-Legyen. *Nem riad meg, nem az a típus, feláll, és Cassyhoz lép, nem húzza az időt, erre várt. Meglepő, hiába fiatal, de nem tűnik kezdőnek. Heves és szenvedélyes, amilyen a vére is, nem igazán van kedve elszakadni a nő ajkaitól, folytatná, ha lehetne, nem érdekli ki botránkozik meg rajta.*
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:38 pm

- Nappal bárki tud aludni, az éjjeli élet az a valami, akkor történik midnen jó dolog. *mármint vele legalábbis akkor történt minden. Éjszaka.*
- A bátyáid is idejártak? Ne mondod komolyan, remélem nem olyan unalmas alakok lettek mint Alex. *húzza el kicsit a száját. Az üzletről nem tud, őt nem érdeklik Anor ügyei, ő inkább szeretőjét követné Willt, ha hatalomátvétel történne.*
- Ne is tagadd, többet ártanál vele mint használnál. *jegyzi meg és felnéz a közeledő fiúra, ő nem áll fel, maximum az ölébe húzza majd.*
- Hát figyelj, kor-korrigálóval nincs akadály. Kipróbálnálak. *teszi hozzá még a csók előtt. Azt pedig kiélvezi, és meglepődve veszi észre van itt szenvedély. Más egy kicsit mint a vörös hajúnál, de azért nem hagyható figyelmen kívül. Ha a fiú folytatná, ő nem löki el, csak körme hegyével finoman végigkaristolja az arcát.*
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:47 pm

-Ugye? Erről beszélek. Az éjszaka számít, a többi csak körítés. *Bólint, bizony az iskolában tanultak, míg nem végeztek. Unalmasak lennének? Kizárt.*
-Nem, megmaradtak olasznak mindketten, nem fogott rajtuk Anglia. *Az hiányzott volna még, hogy elfelejtsék a gyökereiket, ki is tagadták volna őket.*
-Én pedig tegnap mondtam... mit választottam. *Nem viccelt, amikor kijelentette, belépne, bár lehet, akkor nem vették komolyan, így megismétli.*
-Nem szoktam, nem is tudnám. Bármire hajlandó vagyok. *Nem hajol el túlságosan a csók után, ha nem lökik el, akkor pofátlanul tér vissza hozzá. Egyre forróbb a csókja, most már az sem érdekli, kik vannak a kocsmában, csak Cassy. Kedveli, ha egy nőben ott a tűz, az pillanatok alatt beindítja. Ez a nő pedig olyan, pontosan tudja, mitől döglik a légy, ő pedig ezt keresi.*
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 12:54 pm

- Ahogy mondod. A nappal a puhányoknak való akik nem képesek élvezni az éjszaka csodáit. *mondja kicsit költőien de a lényeget így is kifejezve.*
- Helyes, utálnám ha Alexnek bármi maradandó nyoma maradna a világban.* jegyzi meg mert nem szívszerelme az igazgató. Mondhatni belebetegszik a gondolatba ha véletlen találkozniuk kell.*
- Ha komolyan is gondolod, akkor azt hiszem fiatalabbik urunkkal kell konzultálnod *jegyzi meg a fiú pályaválasztására.*
- Akkor most majd szokod. Fiatal vagy nekem így, kell egy kis módosítás. *mosolyog, majd a csókokra és a szenvedélyre hasonlóképpen reagál, mint azt a fiú elvárja. Beindul benne a mechanizmus, és élvezi a fiú puha ajkait, és egyik kezével belekócol a hajába.*
- Akármennyire is élvezem, ezt nem itt kellene folytatni. Ha ennyire komolyan gondolod, szerezz be kor-korigálót, és holnap akár meg is látogatsz. Wilardban van egy házam, ott leszek. *húzódik el a csókoktól, aztán feláll és eközben sikerül a melleivel a fiúhoz nyomulnia. De aztán ellép, és elindul kifelé a kocsmából, még egy utolsó buja pillantást vetve a fiúra.*

//Köszi, de azt hiszem kihalok Very Happy//
Roberto Esposito
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   Szomb. Júl. 10, 2010 1:06 pm

*Érti a lényeget, a nappal a halála. Pláne, hogy a kedvenc lényei is éjszaka tevékenykednek, mégis mikor élne igazán, ha nem akkor?*
-Nem miatta, magam miatt. *Eddig sem volt az a jókisfiú, miért lenne ez most másképp? A veszély az élete, a balhék, bunyók, harcok, nem fog változtatni rajta.*
-Halálosan komolyan. Mikor keressem fel? *Akár holnap is megteszi, lesz rá ideje bőven.*
-Megoldom, egyszer pedig... be fogok érni korban is. *Kihívó mosollyal merül el a csókban, megtalálta, amit keresett. Pontosan ez az a szikra és ez az a tűz, ami egy nőben kell, hogy legyen, legalábbis a számára. Ha nem itt lennének, már nem csak a vállán lenne a keze.*
-Ott leszek. *Nem örül annak, hogy Cassy megy, vele tartana most is, kit érdekel az iskola, amikor van ezerszer jobb elfoglaltsága is? Még véletlenül sem húzódik el, amikor a mellek érintik, sőt, még kihívóbban nézi őket, mint eddig valaha. Tekintetével követi a nőt, a buja pillantása csábító, túlságosan is csábító, és nem mehet most utána.
Le kell hűtenie magát, nincs mese, feszül a nadrágja igencsak. Kedvtelve nézi végig hátulról is a formás idomokat, egy biztos, holnap Wilardban lesz.*

//Én is köszöntem. :-)//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Keselyű Kocsma   

Keselyű Kocsma
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2