Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Bugyor Szálló

Go down 
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Male Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Bugyor Szálló   Csüt. Jún. 24, 2010 11:59 am

Hatemeletes hotel, melyben bárki megszállhat... Már ha nem félti a pénzét, a ruháit, a tárgyait és az életét. Itt bárki megszállhat némi pénzért, melynek fejében kap egy kis szobát egy kemény ággyal, egy dohos szekrénnyel, egy aprócska ablakkal, egy billegő asztallal és egy rossz állapotú székkel...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 24
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Szomb. Márc. 19, 2011 11:09 pm

*Egy hosszú és mély álomból ébredezik fel. Csak arra emlékszik, hogy megfordult, majd sötétség és koppanás. Lassan nyitja ki a szemit, hogy felmérje hol is van. Sokat nem tud kivenni a helyből, mert egy kicsit mégy homályosan lát. Felül, majd megtörli a szemeit, hátha utána többet lát. A pálcájáért nyúl, de rájön, hogy nincs meg.*
-Ennek lőttek. Tényleg, annál a fura fickónál van, a pénzemmel együtt. De én most hol is vagyok? *Vakarja meg a tarkóját, miközben feláll és az ajtóhoz megy. Megpróbálja kinyitni, de pechére zárva van.*
-Hogy fogok én innen kijutni? *Gondolkodik hangosan, miközben a szobában sétálgat.*
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor

Hozzászólások száma : 104

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Szomb. Márc. 19, 2011 11:16 pm

-Nagyon sehogy. *Jelenti ki az a bizonyos férfi, miközben az ajtón keresztül lép be. Az a különös mosoly, ami akkor volt az arcán, amikor Ralphot elfogta, még mindig ott ül. A kisfiú pálcája nála van, a másikra is fogja.*
-A madárkák azt csicsergik, hogy valakik nemsokára a nyomodra bukkannak. Gondoltam jó volna megbeszélni pááár... dolgot. *Közelebb lépked, közben persze teljesen nyugodt arccal figyeli a fiút. Nincs meleg bent, amiről azt lehet gondolni, hogy fűtés nem igen akad. Chris teljesen átázott, átfázott, több mint valószínű, hogy tüdőgyuszija lesz, ha egyszer kijut innen...*
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Szomb. Márc. 19, 2011 11:23 pm

*Chris arcán meglepettség ül, mikor a férfi betoppan. Mit sem változott, még mindig ugyanúgy tekint rá, mint amikor kint találkozott vele. A kijelentésére nem tud, mit reagálni. A pálcáját rászegezik, így hátrálni kezd, ami érthető, hisz nem tudja, hogy mit akar vele kezdeni.*
-Már keresnek? Mióta vagyok én itt? Milyen dolgot? Nem fogok magát semmit sem megcsinálni. *Jelenti ki határozottan, miközben a hátrálás következtében megbotlik az ágy sarkában, így a földre huppan. Kezd fázni, érzi, hogy nincs bent fűtés és valószínűleg beteg is lesz, ha egyáltalán élve kijut innen.*
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor

Hozzászólások száma : 104

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Szomb. Márc. 19, 2011 11:34 pm

-Nekem csak pár hajszálad kellett, amit meg is szereztem. Az nem lényeg, hogy miért... nem is kell, hogy érdekeljen. Úgysem fog sokáig zaklatni már az a kérdés. *Vigyorodik el, majd még közelebb lép. Az ajtót persze visszazárta, nem tud a fiú szabadulni és nagyon hátrálnia sincs már hova. Amikor az elesik, csak felkuncog és aztán még két szó...*
-Sok sikert. *Még egy utolsó pillantás, majd a pálca végéből hirtelen fény tör ki.* Exmemoriam! *Most már Chris senkinek nem mond el semmit, hiszen nem éppen sok dologra fog emlékezni. Itt HCben elég furcsa alakok tanyáznak, akik akár egy hajszálért is ezt tudják elvégezni. Ezek után Christ otthagyja a szobában, ő pedig minél előbb eltávozik a város másik végére. Többet nem fogják látni.*
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Szomb. Márc. 19, 2011 11:46 pm

-Hát igen. Az ájult embertől könnyű megszerezni azt, ami kell. *Von vállat. Attól mindig könnyű megszerezni mindent, aki nem tud védekezni. A siker kívánásra nem tud mit mondani, mert már csak a fényt látja és egy ismerős átkot hall. Ezek után már szinte nem nagyon emlékszik semmire sem. A férfi eltűnik, Chris pedig a földön marad. Fázik ez nem kétség. Szinte már a leheletét is lehet látni. Próbálja melegíteni magát, de nem nagyon ér el vele semmit sem. Egyenlőre nem mozdul el a helyéről, mert azt sem tudja, hogy hol van. Nem mint, ha eddig tudta volna.*
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   Pént. Ápr. 01, 2011 9:02 am

//Csak mert unatkozok Smile//

*Az ágy mellett, a földön, fázva, dideregve üldögél. Nem tudja, hol van, vagy, hogy hogyan került ide. Arra sem emlékszik, hogy mi történt vele az elmúlt pár napban. Mintha az emlékei teljesen kiestek volna. Homályosan emlékei vannak csak a múltjára tekintve. 11 éves koráig tisztán emlékszik mindenre, de az utána következő időszakra nem nagyon. Hiába erőlteti az emlékek bevillanását, nem sikerül neki. Egyre jobban kezd fázni, erős felszakadozóan köhög. A megfázás egyre jobban felemészti a szervezetére, ráadásul a tüdőgyulladásban is már biztos.*
-Kell nekem gyógyszer, különben rosszabb lesz az állapotom. De nem merek elindulni sem, mert nem tudom hol vagyok és milyen veszélyek leselkedhetnek rám kint. Jobb lesz, ha itt maradok és reménykedek, hogy valaki bejön segíteni.
*Gondolkodik hangosan, majd köhög egy sort. A lábait felhúzza, hogy minél jobban tudja melegíteni a testét, de eddig nem túl nagy sikerrel jár. A remény még ott van benne, hogy valaha kijut a helyről, de, hogy hogyan, azt nem tudja.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Bugyor Szálló   

Bugyor Szálló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal