Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPiactér - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Piactér - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Piactér - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Piactér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Piactér - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Piactér - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Piactér - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Piactér - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Piactér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Piactér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Piactér - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Piactér - Page 2 Vote_lcapPiactér - Page 2 Voting_barPiactér - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Piactér

Go down 
+9
Rufus Derryl
Mason D. Hill
Chezz Princeton
Larina Marley
Petra Raven
Hannah McDowal
Rickardo Portman
Benjamin Doredumble
Sirius Black
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 5:43 am

*Az az igazság, hogy megint sikerült neki eltévednie, ráadásul, most egy elég bizarr helyen. Rájött már, hogy nem kellene itt lennie, és keresi is a kivezető utat, de a helyrajzi érzéke a béke segge alatt van valahol. Farmerban van és edzőcipőben, bőrdzsekije hátára egy sas van hímezve, amit eltakar a gitárjának tokja. Haja, most is lila elől, és piercingje is megvan még. *
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 5:48 am

*A Rémségek Cirkusza elköltözött, de a dolgozók, akiket a családjuk ide köt, az nem akart velük menni, így én is itt maradtam, és ebbe a Hell Citybe költöztem. Nem rossz, bár elég fura alakok fordulnak meg itt, ezért is járok el Wilardba, vagy valahova közelre táplálkozni. Amit kb. fél órával ez előtt tettem meg, így már nem vagyok veszélyes... Annyira. Egy fura hajú fazont pillantok meg, és pár másodpercre rá, előtte jelenek meg.*
-Csak nem eltévedtél, Chezz Princeton? *Ismerem. Azért egy vámpír is hallgathat zenét, és ami azt illeti a CoD elég jó banda... Közben rágyújtok egy cigire.*
-Segíthetek valamiben? Mason Hill vagyok, itteni lakos. *Mutatkozok be, kezet nyújtva.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 5:53 am

*Tanácstalanul sétál ide-oda, és olyan személyt keres, akitől nem veri ki a víz, de ilyenből egy se nagyon futkos. Már éppen kezdi feladni a reményt, mikor valaki csak így elé toppan a semmiből. Kellőképpen meglepődik, de aztán már kezdi is.*
- Szevasz, hát igen, nos úgy is lehet mondani *vakargatja meg a tarkóját, kissé zavartan nevetve, a tájékozódés sosem volt erős oldala, viszont nem tűnik fel neki elsőre, hogy a nevén szólították, így másodjára is bemutatkozik.*
- Chezz vagyok, és wilardba szeretnék valahogy vissza jutni, csak éppen, nem találok ki erről a... piacról *azonosítja a helyet, és a másikra pillant ismét, nem találja furcsának, így a kézfogást is elfogadja, és viszonozza.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:00 am

-Rendben, akkor jó emberbe botlottál, ugyanis én is eltévedtem. *Válaszolok, de aztán egy mosollyal, korrigálok. A szemfogaim persze kivillannak.*
-Pontosabban, tudom, hogy merre találsz ki. *Bólintok egyet, és elfordulok, hogy megnézzem merre lehet kitalálni a nagy tömegből. Hells Angels-es dzsekimen a cipzárt lejjebb húzom, és visszafordulok Chezzhez.*
-Tudom ki vagy. Wilard innen kb. tíz percre van, de ez az egész koszfészek olyan nagy, hogy néha még én is eltévedek. *Vonom meg a vállam, majd a kezemmel intek, hogy kövessen. Közben beszélek hozzá.*
-Elég sok itt a... különös alak, ugye? *Kérdem, enyhe kíváncsisággal a hangomban.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:05 am

- Nem mondod? Akkor már ketten kevergünk itt? * mosolyog ő is, és természetesen nem veszi észre a kivillanó szemfogakat, így tökéletesen nyugodtan indul meg Mason mellett.*
- Nahát, el sem hiszem, te egy megmentő vagy, de komolyan *árad belőle a szó, és lassan sétál, miközben körbepillant, és egyetért a másikkal*
- Nem tudom mi ez a hely, de elég borzalmas. Úgy hallottam még vámpírok is tanyáznak itt *osztja meg a bizalmasnak szánt informácót a másikkal, miközben ismét körbepillant.*
- Te hogy keveredtél ide? *érdeklődik még*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:13 am

-Én kitalálnék máshonnan is, ahol még nem jártam, elhiheted. *Rejtélyesen beszélek, és mutatom az utat Chezznek. Kíváncsi vagyok, ha megtudja, hogy mi vagyok, elfut-e.*
-Hmm, mondhatni. Több életet is megmentettem, bár ők mind életüket vesztették. *Vonom meg a vállam egy apró mosollyal, és odaköszönök az egyik portékásnak. Ő árulja a vámpír ellenes dolgokat, vagyis a fokhagymafüzért, mer a rózsafüzért, ami mellesleg az én nyakamban is ott lóg. Nem hat rám. Mikor először említette nekem, csak körberöhögtem. Nekem csak egy ellenfelem van, és az pedig a karó.*
-Annyira nem, mint ahogy gondolnád. Bizony, és az egyik pont itt áll melletted. *Még mindig halál nyugodtan beszélek, azt is ugyanúgy közlöm, hogy vámpír vagyok.*
-A Rémségek Cirkusza odébb állt. *Ennyi a lényeg.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:18 am

- Nahát, ember, te egy mázlista vagy, én bezzeg sose találok ki sehonnan, meg sehová nem jutok el. De hát, ilyen ez én természetem *vigyorog, leginkább magán, és ritkaságszámba megy, hogy valamiért éppen ne legyen jó kedve. Alig picivel alacsonyabb csak mint a másik.*
- Ezt hogy érted? *kérdez, de közben rápillant az árusra, akinek Mason köszönt, ő nem ismeri, csak azt látja hogy fokhagymákat árul, meg más egyéb szentnek hitt ereklyéket. *
- Mi hol, mi van?! *kiált fel, és izgatottan kezd nézelődni, hogy hol a vámpír, akitől félni kell, de ő csak Masont látja maga előtt, aki teljesen nyugodt.*
- Váááárjál, most ezzel azt akarod mondani hogy TE vagy a vámpír? *hökken meg egy pillanatra, de nem rohan el, vagy kezd el ordíibálni.*
- Mióta vagy vámpír, ugye nem eszel meg? Tudod, még kéne mennem próbálni is, meg hát kivezethetnél innen ha már felajánlottad, és hát *szövegel egyfolytában és sétál tovább, remélhetőleg Masonnel együtt.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:28 am

-Akkor ebből nem fogsz kinőni, egyhamar, abba biztos lehetsz. Főleg ha idegen országba mész. *Vigyorodik el, úgy, hogy szemfogai kivillannak.*
-Kérlek szépen úgy, ahogy mondtam. Sok csatában vettem részt. *Vonom meg a vállam, és rápillantok a mellettem sétálóra. Annyira muris figura, hogy nem akarom megkóstolni. A kérdezősködésére csak elvigyorodok.*
-Igen, én vagyok az egyik vámpír. Van egy másik is, akit nem említenék velem egy lapon, mert utálom mint a... nem fejteném ki. *Vonogatom meg a vállamat.*
-Kérlek szépen 326 éve vagyok vámpír, és nem eszlek meg. Már valaki más lett az áldozat, szóval biztos hogy nem leszel vacsora. És természetesen kivezetlek innen. *Bólogatok, és Chezz mellett megyek még mindig.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:34 am

- Nem nem valószínű, de hát, mindenkinek kell valami hiba, én sem lehetek tökéletes *legyint, és Mason érdekessége, mit sem vesztett azzal, hogy bejelentette hogy vámpír. Chezz konkrétan átugorja eme apró kis tényt.*
- Csatákban? Még régen olyan csatékban vagy mostanában iylen párbajokon vagy hogyan? *kérdezősködik, teljesen elfogadva a másik faji hova tartozását.*
- Te figyu, zsír hogy vámpír vagy meg minden, de akkor ez most hogyan is van? Mászkálsz a napon, fokhagyma a nyakadban... nekem ez nem áll össze. *vonja össze a szemöldökét, miközben kezeivel is gesztikulál, amitől inkább vicces lesz a kérdés jellege, mintsem komoly.*
- 326 éve? Egek de vén vagy már... Vagyis, köszi hogy nem eszel meg, nem hinném hogy ízlenék neked, olyan komolytalan ízem lehet *vigyorog, és inkább élménynek fogja fel a társaságát, mint sem veszedelemnek.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:56 am

-Senki sem tökéletes, még ő Leadersége sem, aki a napokban adta be a kulcsot. *Vonom meg a vállam. Engem nem érint, annyira, ugyanis én nem vagyok már varázsló, szóval semmi dolgom vele.*
-Régen is harcoltam, pl az Új... Akarom mondani Amerikában, a polgárháború idején, az első világháborúban, a másodikban, és előfordultam Vietnámban is. *Válaszolgatok neki készségesen. Ha már tudni akar egy s más dolgot.*
-Ezek nem hatnak. De az én nyakamban egy rózsafüzér van.. Ránk csak a karó hatásos, más nagyon nem. *Vonom meg a vállam, egy apró mosolyt megeresztve.*
-Igen, 23 éves varázsló voltam, amikor átváltoztattak. Hmm, ezt még nem mondták nekem. Nem szokásom férfiakból táplálkozni. Az olyan homoszexuális, meglátásom szerint. *Nevetek fel a végén.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:02 am

- Jah azt én is hallottam, azt mondják valami egykori híve tette el láb alól, szívott az öreg de hát, az élet megy tovább. Nélküle *ért egyet, és annak ellenére hogy sosem látta, ki az, kicsit sajnálja is. Sosem szerette a halál esetek hírét hallani, legyen szó bárkiéről.*
- Erről már töri könyvet írhatnál, és ami akkor történt, mindenre emlékszel? Szóval semmit nem felejtettél el az évek alatt? *faggatózik tovább, minden félelemérzet nélkül.*
- Huh, baró, és a nap? Mértsz mászkálsz a napon, mikor minden más rendes vérszívó alszik iylenkor? Ha már itt tartunk, jó érzés vámpírnak lenni? *kérdez és kérdez, mert ő el sem tudja képzelni magát, ebben a szerepben. Szeret élni, és nem választaná önszántából a vámpírságot, sem pedig a halált.*
- 23, nem is oylan sok. És hogyan változtál át? Megöltek, vérrel itattak és arra ébredtél fel hogy vámpír vagy, vagy hogy megy ez nálatok? *akar mindent tudni, nem is gondolva rá, hogy ez mennyire veszélyes lehet számára.*
- Homoszexuális? Na neeee, hetero vagyok bocsika *vigyorog ő is, mert a nőket részesíti előnyben.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:15 am

-Én tudok mindent, jók a forrásaim. Bizony, úgy is jön valami tahó, aki átveszi a helyét, sz'al felesleges örülni. *Vigyorodok el. Engem aztán végképp nem érint, hiszen vámpír vagyok.*
-Persze, egy ilyen életet az ember... khhm, az esetemben vámpír, nem felejt el. És még gondold el, egy örökkévalóság lesz előttem, ha csak valaki meg nem karóz. *Nevetek fel a végén. Bár erre az esély kicsit sem reális. Nem vagyok én olyan gyenge.*
-Egy boszorkány készített nekem egy gyűrűt, és ezzel mászkálhatok a napon. Hmm, amúgy jó, mert jobb a látásod, hallásod, szaglásod, de a rossz benne az, hogy ha nem eszel pl. két héten keresztül iszonyú éhség gyötör, és az érzelmeid -mindegyik- sokkal erősebb mint azelőtt volt. *Válaszolgatok a kérdésekre mosolyogva, miközben még mindig kifelé megyünk. Azért elég nagy ez a piac.*
-Itt van egy másik vámpír. A neve Rufus Derryl. Ő egy darabig a mesterem volt, és megtanított sok mindenre. Aztán egyik nap magamra haragítottam, megitatta a saját vérét velem, ivott a véremből, kitörte a nyakamat, meghaltam, aztán vámpírként ébredtem. *Válaszolok még mindig mosolyogva.*
-Én is hetero vagyok, köszi. *Nevetek fel.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:42 am

- Jók? Nah boldog ember vagy, hozzám minden csak késve jut el, de nem baj, legalább ha nem tudok semmit, nem is akarnak megölni miatta *nézi a dolgok pozitív oldalát, aztán csak hallgat, hümmög, bólogat.*
- Áh, én tuti nem bírnám ki, ennyi ideig élni. *rázza meg a fejét, valahogy nem akarna vámpír lenni, bár sok mese állítja, hogy ez jó, de ő nem próbálná ki, túl sok benne a magány.*
- Boszorkány, meg gyűrű értem. Nah ez jó lehet, bár ha ki lehetne próbálni megtenném, de csak mondjuk két napig, nem örökké, az kicsit hosszú idő lenne *nevet fel, és meg sem kísérti a gondolat hogy kérlelni kezdje a vámpírt, hogy tegye őt is azzá. Meg az sem, hogy előbb utóbb megunja, és esetleg megtámadja, nem néz ki olyan agresszívnek.*
- Rufus? Jah azzal már találkoztam, szerintem tök jó fej fazon az is, mármint vámpír létére, mikor még itt volt a cirkusz felvitt minket a hullámvasútra, és nagyon nagy élmény volt *lelkesedik a másik vámpírért, akit sajnál hogy elment, mert szívesen összefutott volna még vele.*
- Áh, akkor jó, akkor nem félek, hogy esetleg letepersz *nevet fel ő is, és jól érzi magát, az egyeltalán nem régi módi vámpírral.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:51 am

-Ez is egy jó felfogás. Végül is igazad van, vannak olyan pillanatok, amikor jobban teszed ha inkább nem tudsz semmit. *Elmélkedek el.*
-Hidd el, elsőnek én sem akartam az lenni, hiszen pontosan az lettem amitől irtóztam, és utáltam, aztán látod, mégis élvezem az életet. *Bólogatok mosolyogva, és közben egy rejtélyes alak belém jön.*
-Héj, jobb lesz ha vigyázol. *Csak ennyit mondok neki, aztán tovább megyek. Nem fogom megtámadni. Ahhoz túl... jó fej, meg esetlen.*
-Találkozhatsz vele többet is, ha akarsz, ő is itt lakik. Én is ültem rajta, és hatalmas élmény volt. *Vonom meg a vállam.*
-Rendben, akkor mástól sem kell félned, mert nem is foglak megkóstolni. *Vigyorodok el, és közben lassan a piac végére érünk.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 7:59 am

- Igen, erre már magam is rájöttem, egy múltkori kis incidens nyomán, jobb ha én nem tudok semmi, ilyen vérre menő dolgot, mert a végén megszívom vele *gondol vissza, a múltkori összezörrenésre Willel, ami majdnem párbajig fajult, csak ő meghátrált.*
- Ha nem akartad akkor miért nem ölted meg magad, mármint érted, ha utáltad azt amivé lettél? *érdeklődik, és nagyon reméli hogy ő sosem lesz az.*
- Mi még itt van? Ne már, komolyan? *ütődik meg, és elhatározza, hogy mindenképpen találkoznia kell majd vele.*
- Huh, rendben van, bár azért szerintem hátborzongató lenne, ha belém harapnál, szóval érdekelne milyen élmény, de azt hiszem annyira nem, hogy ki is próbáljam. Vagyis érted, csak ilyen elmélet szinten érdekel, de az az igazság, hogy eddig még a vámpírokba sem igazán hittem. Ne vedd személyes sértésnek, de annyira titokzatos népség, és nem is támadtak meg, nincs is okom rá hogy higgyek bennük *fejtegeti még, miközben gesztikulál, és közeledek a piac végéhez, menet közben meg igazítva a hátán a gitár tokot.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 8:13 am

-Hmm. Igen, mondjuk némelyik esetben okosabb vagy, ha hallgatsz. Amúgy, ha megsebesülsz, és egy vámpír vérét iszod, akkor meggyógyulsz. *Bizony, ez így van, akár gyógyítani is tudok, bár annyira azért nem vagyok kedves.*
-Azért mert ha megöltem volna magam, nem lettem volna előrébb... Kaptam egy másik életet, éltem is vele. *Vonom meg a vállam.*
-Persze, és olyan átkot kaptam, hogy a szomszédom lett. *Nevetek fel keserűen.*
-Hát tudod, először nagyon fáj, aztán érzed, hogy gyengülsz, és hogy a vér megy ki a testedből. Mintha a vénádat elvágták volna. Ezért is megyünk a nyaki ütőérre. Hmm, ez mindaddig szép és jó, ameddig nem találkozol egyel, pontosan mint velem, vagy Rufussal. *Közben a piac bejáratához értünk, de még beszélek egy kicsit vele.*
-Hmm, ha jól sejtem, te a CoD tagja vagy, ugye? Mert ha igen, atom a zenétek. *Vigyorodok el, és nekidőlök a bejáratnak.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 8:20 am

- Jah, erre már rájöttem, jobb nekem az áldott tudatlanság. Gyógyítani? Hát, azért ha lehet akkor hozzám inkább hívj gyógyítót oké? Még véletlen sem szeretnék vámpír lenni *nevet zavartan, mert jobban örülne egy képzett gyógyítónak, mint a vámpírnak.*
- Ahha, értem, vagyis nem ,de mindegy, te tudod. Ha még élsz, akkor nyilván jól csináltad az életedet a halálod után *von vállat, miközben filozófikusan válaszol, ami nála elég ritka jelenség.*
- Ez átok? Én örülnék, neki ha a szomszédom lenne, amúgy merre is laksz? Csak hogy tudjam hol keressem Ruffyt is *kérdezősködik, majd bólint, és kicsit megborzong.*
- Huh ez elég meredeken hangzik azért, lehet jobb nekem amíg csak elméletileg érdekel ez az egész vámpírosdi. De azért veszett jó fej vagy, hogy válaszolsz a hülye kérdéseimre, és bocsika is értük, de vámpírral nem találkozok mindennap, és ha nem mondod, hogy az vagy, magamtól nem jöttem volna rá. *magyarázkodik még egy kicsit, és a kérdésre, csak vigyorogva bólint.*
- az lennék, személyesen a basszusgitáros, és köszi, örömmel hallom, hogy valaki szereti ahogy játszunk *ragyogtat fel egy őszinte mosolyt, ő sosem tudta magát megjátszani se a színpadon, sem pedig a valós életében.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 8:28 am

-Néha bizony az. Nehogy azt hidd, hogy csak vérrel tudok gyógyítani. Egy pár háborúban részt vettem, szóval máshogy is tudok. Meg, amúgyis van ügyvéd végzettségem, sz'al nem vagyok annyira, khhm, tudatlan. *Nevetek fel őszintén.*
-Igen, bizonyára, mert még egyszer sem karóztak meg, és remélhetőleg nem is fognak. *Vonogatom meg a vállam.*
-Hát, valami Féreg utca, vagy mi, nem vagyok tisztába az utcanevekkel. *Magyarázom el, hogy merre lakok.*
-Hmm, de vannak ún. vérbankok is, vagy éppen van "vega" vámpír is, aki állatvért szürcsöl. Fúj, grr. Ezektől meg én irtózom. És kösz, hogy ezt mondod. De tudod van még egy érdekes tény. Ha például leitatnál, akkor nem is lennék veszélyes, mert a pia csillapítja a vérszomjat, meg amúgy is részeg lennék, és inkább táncra perdülnék. *Nevetek fel.*
-Hmm, ha lesz koncertetek, eljövök tombolni. Persze csak a zenére. *Vigyorodok el sejtelmesen.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 8:36 am

- Egy ügyvéd vámpír? Atya világ, hova fajul a világ? *kuncog ő is, persze csak jó szándékúan, nem sértegetni akarja a másikat csupán hozza a formáját.*
- Hát, remélem nem is fognak, mert még faggatóznék máskor is egy keveset ha lehetséges, Tudod, felkeletetted az érdeklődésem, és ha mondhatom így, el tudnám képzelni hogy írjak egy dalt erről... *filózik el, és persze csak ha a másik ebbe belemegy.*
- Ahha, majd megkérdezem Tishát, merre van, tuti nem találnám meg csak így a vakvilágba *nevet fel kissé kínosan, mivel hát a tájékozódás..*
- Jah vágom, állatvéren élni? Azért ez mennyire ártalmas a környezetre, meg hát nem tudom, én ha az lennék, tuti nem állatokat pusztítanék, tiszteletbeli Greenpeaces vagyok *bök egy kitűzőre a gitár tokon, a sok tízből.*
- Ahha, szóval részeges, bulizós vámpír lennél. Oké ezt egyszer látnom kell * nevet fel, majd a következőre kissé elhallgat, majd megszólal.*
- Nem messze innen van egy nagyobb város, ott lesz majd koncert a jövő hónapban, szóval ha érdekel, akkor szeretettel várunk *mondja az adatokat amiket tudni kell.*
- És lehet hogy addigra új számmal is előállok majd.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 8:49 am

-Tudod, a Keleti Blokk varázslói tájékozottak a vámpírokról, így inkább kórházakból csórtam vért Magyarországon, és Romániában, mikor egyetemista voltam ott, még kb. 25 évvel ez előtt. *Nevetek fel. Na igen, azok is szép évek voltak...*
-Hmm, persze hogy lehetséges, mert van pár ember, aki pl. téves hiteket terjeszt a vámpírokról. Mint ez az Alkonyat könyv, vagy micsoda. Hát biztos hogy egy ember nem méregtől válik vámpírrá. *Ez egyszer nem nevetek fel, de a mosoly ott ül az arcomon.*
-Tisha... Tisha... Csak nem az énekes? *Azért rákérdezek, hogy biztos legyek benne.*
-Fúj, keserű, ragacsos, és legyengít. Én sem pusztítok, egyrészt mert szeretem az állatokat, másrészt meg utálom az állatvért. *Ráz ki engem a hideg.*
-Hát ha nagyon éhes lennék, akkor figyelmeztetlek, hogy tolj belém pár pohár whiskey-t, vagy sört, és akkor ok. *Vonom meg a vállamat.*
-Értem, akkor majd ott leszek. *Bólintok.*
-Kíváncsian várom, és kösz a beszélgetést, de most mennék, mert van egy kis dolgom. Oh, mielőtt elfelejteném, csak menj egyenesen, és ki is érsz a városból. Aztán egy kövezett út vezet Wilardba. 10 perces az út, hamar odaérsz. Sok szerencsét! *Beszélek hozzá, de a következő pillanatban már hűlt helyemet látja, ha visszanéz.*


//Köszi! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 9:07 am

- Értem, hát furcsa lehetett mit ne mondjak, hát nem lettem volna akkor kórházi dolgozó *nevet ő is, mert neki meg iszonya van az ilyen helyektől.*
- Hát az egy rakás fos, már bocs szerintem, szóval nem bírom elképzelni hogy valaki lehet akkora marha mint az az Edmond benne avgy kicsoda *ért egyet a másikkal, hogy a könyv semmit nem ért.*
- De igen, Latistha, mindenki anyukája. Mi csak Tishának hívjuk, merő szeretetből, mindünknek van ilyen beceneve, általában tőlem *nevet mert előszeretettel becézi társait. *
- Ebben nem tudok hozzászólni a dologhoz *nevet fel, mert nem vámpír, és nem tudja milyen lehet egy állat vére és egy ember vére közötti különbség.*
- Rendben van, majd akkor kísérletezek, bár én szinte sosem alkoholizálok, szóval... *vakargatja a tarkóját, mert ő a bulikban is csak gyümölcslevet iszik, neki nagyon hamar megárt a pia, így nem is szokta kísérteni az ördögöt.*
- Várni foglak az első sorban *kacsint a másikra Chezz, majd bólint az útbaigazításra*
- Oké, köszi én is a csevelyt, és az útba igazítást, igazi jó arc vagy *búcsúzik egy kézfogással a vámpírtól.*

//Köszi én is//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:52 am

* Ismét nem törődök semmivel és veszélyes helyeken bóklászok. Pedig már páran mondták, hogy egy lánynak itt veszélyes, főleg egyedül. De nem tehetek róla szeretek egyedül bóklászni, de nem sokáig bírom, társas lény mivoltom miatt. Persze a kíváncsiságom hajt előre, olyan dolgok felé amit még nem láttam. Igaz voltam már itt párszor, de még régen és muszáj volt vissza jönnöm és körül néznem, hogy változott-e itt valami azóta, hogy nem jártam erre. De nyugodtan tisztázhatom magamban, hogy nem. Minden olyan mint volt. Persze próbálom elkerülni a feltűnést. Egy perc alatt kiszúrnának egy ilyen csinos lány mint én, ezért hosszú fekete köpeny van rajtam és úgy nézelődök ezen a veszélyes környéken. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:02 am

*Eléggé sietősen halad, annyira, hogy elgázolja Ashlyt. Persze a lánynak nem lesz semmi baja, hiszen sikerül neki elkapni. Nem véletlenül vámpír.*
-Elnézést. *Miután a kislánynak sikerült megtartani az egyensúlyát, elengedi és körülnéz. Nem érti, a másik mit keres itt. Amúgy farmernadrágban és egy fekete pólóban van. Kezét zsebbe dugja.*
-Nem félsz itt egyedül?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:08 am

Nézelődés közben arra leszek figyelmes, hogy valaki megölök, aztán meg megfog. Ami szerintem fizikai képtelenség, ezért gyanakvó szemekkel nézek az előttem álló férfira. *
- Érdekes, hogy mindenkinek ez itt az első kérdése. * Cinikusan jegyzem meg, majd folytatom tovább. *
- Nem félek, azt hiszem tudok vigyázni magamra. * Közben méregetem az előttem állót, furcsa tényleg semmi félelem érzet nincs bennem. Mindegy, hogy itt állok vagy a kastélyban a szívem ugyanolyan tempóban ver. *
- Félnem kellene? És mégis kitől? * Persze kíváncsiságom most sem tud lappadni. *
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:13 am

-Mert talán meg van rá az okunk. *Mindenre van válasza, szinte. Ashly gondolatai a fejébe kószálnak, kicsit el is gondolkodik rajta, hogy akkor most ki a furcsa? Persze aztán beugrik neki, hogy inkább mi lehetett olyan furcsa a másiknak. Halványan elmosolyodik, aprón kivillannak szemfogai, ami a sötétben nem igen látszik.*
-Szerintem nem eléggé tudsz magadra vigyázni. Itt semmi sem biztos. Hidd el, még a legbátrabbak is félnek. *Ő nem, mert nincs rá oka.*
-Bármikor előjöhet egy ismeretlen csuklyás alak, aki üzletet ajánl neked. Bármikor... és ha nincs nálad elég pénz, és visszautasítod, leszúr, megátkoz, megfolyt, megijeszt. *Ennyire egyszerűek a dolgok. Nem elijeszteni akarja a másikat amúgy.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Piactér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Piactér   Piactér - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Piactér
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: