Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 4 Vote_lcapMindig élő kert - Page 4 Voting_barMindig élő kert - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:46 am

*Szintén int Kim után és kissé elgondolkodva néz a fiú után. Azt hiszi tudná kedvelni ha nem lenne ennyire csípős a nyelve vele szemben. Majd a lányra pillant ismét, és elkönyveli hogy kezd az agyára menni. Amit nem nehéz.*
- Remek, ezek szerint nem nézek ki elég faminésnek. *jegyzi meg de nem igazán érdekli a dolog, ahogyan a lány másik kijelentése sem igazán.*
- Igaz hogy idegesítő vagy de...* nem folytatja hanem a sárgás felhőre pislog, hogy az meg mi, majd kissé morcos árnyalatba borul az arca.*
- Mégis mi a jófenét csinálsz? *néz a lányra szúrósan. Ha valami baja lesz ettől, ő neki megy ennek a szőke bajkeverőnek, nem is gyengéden.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:52 am

*Megvonja a vállát, majd arra a "de" szócskára fel is figyel.*
-...de? *Ez azért érdekli. Amúgy meg, tudja hogy idegesítő, néha ez a célja neki. A felhő nem áll tovább, sőt, nem is lehet elhessegetni a szemük elől. Látni látják valamennyire egymást, viszont... az illatokat már egyikük sem érzi. Pech.. de ez csak átmeneti.
Közben a felhő egyre nő, csak ők ezt nem annyira veszik észre. *
-Én...én semmit! Csak megráztam ezt az üveget. Ne kapd már fel úgy a vizet. Ez csak fűszer... vagy legalábbis annak álcázott. *O.O fejet vág, miközben próbálja figyeli tovább a fiút. Azt meg hogy nem igazán érzi az illatokat nem is veszi észre. Mármint elsőre nem.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:59 am

*Megrázza a fejét.*
- Semmi de. *aztán figyeli mi lesz a felhőből, amint lereszkedik fejmagasságban előhúzza a pálcáját, mindenre felkészülve. Aztán észreveszi hogy valami nem stimmel. Nem éri Alex jellegzetes, kesernyés illatát. Orra elé emeli az állatot, és megszaglássza de semmi. arca átmenetileg eltorzul.*
- Semmit, mi? Akkor miért nem érzek szagokat? Mert neked azt az idióta ötleted támadt hogy felrázod azt a fiolát. *ezzel a lendülettel egy erőteljes mozdulattal ki is veri a fiolát a lány kezéből, nem sajnálva ha esetleg "véletlenül" a kezét is eltalálja. Feláll az ágon és most éppen fenyegetően magasodik a lány fölé, arca semmi jót nem ígér.*
- Nagyon ajánlom hogy ne kerülj még egyszer a szemem elé mert az már nem békés beszélgetés lesz. *sziszegi szikrázó szemekkel, majd elegánsan leugrik a faágról, és kiviharzik a helységből azzal a konkrét céllal, hogy megkeresse mentorát, Anort.*

//Köszöntem
Laughing //
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 6:05 am

*Mikor Ted mondja hogy nem érzi a szagokat, rájön hogy ő se. Kicsit meglepődik, de semmi ijedt arckifejezés vagy valami.*
-Hééé! nem tudtam hogy ez lesz belőle oké? Mit kell rögtön leharapni a fejem? *Fintorog egyet, miközben felnéz a fiúra. Nem fél tőle... sőt.
Amikor kiütik az üveget a kezéből, az a földön landol és a por is kimegy belőle. Zöld szemeit ráveti megint a fiúra, pont úgy nézve ahogy ő az imént...*
-Hát kösz. Ezt szépen elrendezted! *Megvárja még a srác lelép, aztán ő is lemászik és elvonul. Tudja hogy nem tart örökké ez a hatás...*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 2:47 am

Az udvar felől érkezik a belső kertbe, mivel eddig csavargott. Felül a kedvenc faágára, és nekidönti hátát a fatörzsnek, miközben kedvence előmászik a hátizsákjából, amit természetesen nem tett le, és most éppen az ölébe foglal helyet. Megsimogatja a varánuszt, majd elgondolkodva néz ki a fejéből.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 2:53 am

*Tegnap olyan éjfélkor érkezett meg az átkozott mindig késésben lévő mugli járatok miatt, aztán fel kellett másznia a vár legmagasabb tornyába, pedig a királylányt megtalálta már az első emeleten, de végül felmászott, hogy találjon egy megfelelő hálószobát magának. Olyan 6 órakor kelt és ma úgy döntött körbejárja a kastélyt, úgy is beszélnie kellene Alexszel, az igazgatóval.
Véletlenül keveredett ki a kertbe, de vállán trónoló gyűrűsfarkú makija úgy néz ki örül neki, hogy fás közegbe érkeztek, így hát nem fordul vissza.
Nem veszi észre a fán ücsörgő fiút, sétálni indul egy kört, hogy ezt a helyet is meglesse, mielőtt továbblépne innen.
Ma is fekete sportcipő van rajta, farmer és egy hosszú ujjú fekete ing. Napszemüvege pedig elmaradhatatlan...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 2:56 am

*Merengéséből egy ismeretlen belépése zökkenti ki. Félig lehunyt pillái alól veszi tüzetesen szemügyre a férfit, és a vállán trónoló izét. Személy szerint elképesztően rondának találja, de amíg nem az ő vállán ül addig nincs gond. Persze, érdekli ki ez a fazon.*
- Maga meg kicsoda? *szólal meg, amikor a férfi a faág alá ér, ahol ő is ücsörög. Ő talpig feketében van szokása szerint.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:02 am

*Nem kell sokáig keresgélnie a hang gazdáját. Orfeo csak az óráin szigorú, tiszteletet meg nem vár feltétlenül. Nico, a maki közben lemászik a kezén és közelebbről meglesi a padokat.*
-Hello. A nevem Orfeo. Testnevelő tanár lennék. És Te?
-Menekültél valami elől, vagy mit keresel ott a fán?
*Ő nem tudja, hogy Ted az egyik kviddics csapatkapitány, Ted pedig nyilván nem tudja, hogy Orfeo viszonylag híres kviddicsező volt. Pedig ha ezt tudnák, biztos első hallásra "egymásba szeretnének". Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:06 am

*Kékes szemeivel gyanakodva méregeti a testnevelő tanárt.*
- Testnevelő tanár? Az meg mi a fenének ide? *húzza el a száját, mert neki aztán nem hiányzott. Különben is mire jó egy testnevelő tanár?*
- Ted vagyok, és nem menekültem semmi elő, csak bejöttem relaxálni. *és persze pontosan úgy néz ki mint aki relaxálni készül, és egy cseppet sem gúnyos a hangja.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:19 am

*Nem nagyon hatja meg a fiú gúnyolódása, ő is volt kamasz. Talán rosszabb volt, mint ez a Ted.*
-Azt ne tőlem kérdezd, hanem a diritől!
*Újra felpillant a fiúra.*
-Pont úgy nézel ki, mint aki relaxál. Egyébként nem feltétlenül tesitanárnak jöttem. Szívesen ellátogatok a délutáni kviddics edzésekre.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:25 am

*Hát annyira nem lehetett rossz mint Ted.*
- Áh, alex gondolkodásában értelmet találni lehetetlen dolog. *morogja, miközben megigazgatja kedvncét hogy ne essen le.*
- Ne már. Még a kvidicshez is ért? Milyen egy.... sokoldalú ember.*vigyorodik el gúnyosan, és azonnali hatállyal eldöntötte hogy ha Orefeo beteszi a lábát a kviddicsedzésre, ő azon nyomban távozik onnan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:33 am

-Hát én még nem ismerem az igazgatót, de ha te mondod hiszek neked.
*Körülnéz, majd felsóhajtva megakad a tekintete kis kedvencén. Aztán újra felpillant a fiúra.*
-Hát a kviddics egy sport, nem? Egyébként igen. De Te úgy látom nem vagy egy sport ember! Na hagylak relaxálni ha gondolod. Nekem üzenetet kell küldenem még ma az olaszországi kviddics csapatnak. Nem sokára Európa kupa...*és még nem készül indulni, de ha a fiú kiátkozza a tanárt a kertből, akkor igen.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:37 am

- Milyen felemelő hogy valaki hisz nekem. El sem tudja képzelni *gúnyolódik tovább tisztes távlatokból, és nem köti Orfeo orrára hogy ő is kviddicsezk, méghozzá a famine kapitánya. *
- Nem, én másban élem ki magam, ami jobb mint a röpködés. *igen ő kúszik mászik, lopakodik, meg ami még jobb esetekben eszébe jut.*
- Maga is tudhatná sportember lététre hogy a relaxálás milyen fontos a szervezetnek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:46 am

-Mondtam én, hogy nem fontos?
-Hát szóval, kérlek bocsáss meg Nekem, hogy zavartalak a relaxálásban, de most indulnom kéne beszélni a kedvenc igazgatóddal.
*Magához inti a makit, majd biccentve a fiatalnak tovább áll a kertből*

//Bocs a rövidért, és köszi//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:51 am

- Nem, mondani éppen nem mondta *filózik el rajta a fiú, majd a következőkre elvigyorodik.*
- Ahha a világért sem szeretném feltartani. Adja át üdvözletem Alexnek. *mondja, még majd miután elment a tanár, ő is lemászik és visszaindul kifelé az udvar felé.*

//Én is köszi^^//
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyVas. Május 02, 2010 6:24 am

Mindig élő kert - Page 4 QEMVWUtvAwJWB1hJEAVQ

*Ez egy egész érdekes szituáció. Lana egy üveg vízzel a kezében áll az ajtóban, nyitott szájjal, tíz centis magassarkúban. De hogy mi vezérelte őt ide, azt meg ne kérdezze tőle senki, mert valószínüleg leátkozz a fejét. Visszacsukja száját, megvonja a vállát és leül a szökőkúthoz. Lábát keresztbe teszi, és körbekémlel. Egyetlen árva lélek sincs itt. Akkor mi a fenének öltözött ennyire ki. Elég morcosan ébredt az lső reggelén, és átkozta az össze felmenőjét kezdve az apjával aki ebbe a börtönbe küldte, messze el a csládi fészektől, és a hitelkártyáktól. Leseper egy nemlétező porszemet a nadrágjáról, és leveszi fehét kabátját. Szintén nem érti, idebentre miért vette fel, de egy biztos. Ahova ő megy, ott stílust teremt.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 5:53 am

*Sally itt még nem járt így úgy döntött be, vagy inkább ki néz. Nem tudja. Ez egy kert mégis a földszinten van. Be kell vallani ez egy kissé megzavarja a lányt de vállatvonva közeledik a szökőkút felé, s közben egy számára ismeretlen lányt, -ami valljuk be nem meglepő- pillant meg. Úgy dönt odamegy hozzá és bemutatkozik, elvégre miért is ne?*
-Helló! Sally vagyok. Leülhetek ide melléd? *Majd meg se várva a választ leül. Miért ne ülhetne? De azért megkérdezte mert hát ilyen kedve volt. Nos most egy szürke hosszú fölső, és egy szokásos fekete cicanadrág van rajta. Haja összefogva mint szinte mindig. Aki látja egyszer kiengedett hajjal azt igazán veheti megtiszteltetésnek. Vár egy kicsit, majd ha a lány reagál a Sally által hallatott szavakra folytatja tovább a csevegést. Ő ilyen.*
-Na és mi újság? Hm... én Plama-s vagyok... te? *Kérdezősködik. Most kicsit vidámabb kedvében van, ami az ő esetében már-már lehetetlen. Elvégre az ember azt gondolná: "ennél már nem lehet vidámabb" pedig de.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:24 am

*Olyan szívesen mondaná, hogy nem, de inkább visszafogja magát, és bólint egy aprót. Mondjuk nincs értelme, mert már mellé is telepednek. Kicsit megforgatja a szemét, majd ő is bemutatkozik.*
-Lana
*Nem köszön, minek is az?? Nem, inkább hallgatja, és bólint egyet. Hogy ő melyik házba tartozik, jó kérdés. Valami Fatime vagy Famite, vagy....*
-Famine. Azt hiszem.
*Szándékosan nem válaszol a miújság kérdésre, mivel mi őjság lenne?? Kicsit végigméri a lányt, de nem mond semmit, mert tökéletes. Sajnos mivel amerikai, ráadásul elit, nagyon irritálja ha valaki nem a legújabb trend szerint öltözködik.*
-És mond csak, milyen ez az iskola?
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyPént. Május 07, 2010 6:46 am

*Hát első pillantásra nem úgy tűnik, hogy puszipajtások lesznek. Amit annyira Sally nem is bán, hisz nem lehet mindenkivel jóba, sőt... Vannak olyan emberek akiket Sally személye általában idegesít, persze ez attól is függ, hogy a leányzónak éppen milyen a kedve. Ha viszonylag normális hangulatban van, akkor egész elviselhető, viszont ha vidám akkor kissé idegesítő is tud lenni. Ez Sally. Aztán csak bólogat a házra.*
~Famine... "Mondjuk a Famine házat sem kell ám lebecsülni."~ *Elmélkedik, s közben eszébe jut az a mondat amit még a káhában Sindy szájából hallott. Ugyan Sally nem az a lebecsülős fajta, de jobb megjegyezni a dolgokat. A lány nem felel a kérdésére. Sally erre kicsit megvonja a vállát, jelezve magának, hogy "ez van, ezt kell szeretni".*
-Unalmas... szerintem legalább is. Még nem vagyok itt valami sok ideje, de eddig nem nagyon történt semmi. Találkoztam egy-két emberrel meg voltak órák is, de... olyanon még nem voltam úgyhogy nem tudom milyen. *Hát igen. Első lehetőségét, azt, hogy órára mehessen elszalasztotta, helyette inkább James-szel töltötte.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 4:42 am

*Utálom a növényeket. Zöldek, némelyik gusztustalan, és nyálkás csúszómászók tobzódnak rajtuk. Mire jó egy növény? Az oké, hogy készíthetsz belőle bármilyen halálos mérget, de hát ott van a halálos átok, ugyan miért fáradnál egy büdös lötty főzésével? Na és az alapanyagok beszerzése! Átok minden olyan zöldre, mely csak a Wilian kertjében nő...

Belépve megcsapott az az undorítóan friss növényszag, melyet a legjobban gyűlölök... Ahogy gyorsan szétnéztem, nem láttam senkit, így végre koncentrálhattam a feladatra. "Egy bordó levelű bokrot keress, zöld foltokkal." Na ez nem lesz nehéz. Elindultam előre az ösvényen, és ekkor jutott eszembe, hogy milyen régen nem jártam itt, hogy ez a kastély egyetlen pontja, mely még tartogathat meglepetéseket. Szét-szétnézve, a bordó cserje után kutatva orrom lassan megszokta a kissé párás levegő először meglehetősen szokatlan szagát, és már fel sem tűnt hol vagyok. Néhány pad mögé is benéztem, de az az átkozott bordóság csak nem akart előtűnni, hogy megkönnyítse dolgomat. Lehet, hogy mégsem lesz ez olyan egyszerű...?*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 5:08 am

*Valójában én mindig is szerettem a virágokat. Szeretem a színességet benne, ami mindig mosolyra kelt ha akár egyre is ránézek. Szeretem az illatukat, mely minden virágnál más és más. Szeretem a szépségüket, az egyediségüket. Szeretem... a létezésüket. Szükség van rájuk, szükség van az általuk termelt oxigénre.

Elhatároztam, hogy megint meglátogatom ezt az egyszerűen csodálatos helyiséget. Számomra nincs is fantasztikusabb egy ilyen helynél. Úgy érzem, ha egy ilyen helyen lehet az ember egyszerűen egy másik világba kerül. Egy teljesen más világba. Bár abban is van valami, hogy ha huzamosabb ideig szagolod a tömény virágszagot kicsit megszédülsz, az is előfordulhat, hogy rosszul leszel tőle. Viszont ezért praktikus az a bizonyos szökőkút melyhez most is elindulok. Kicsit le tudod hűteni magad, persze ha elég hideg hozzá a víz. Amint odaérek leülök a szélére, és egyik kezemet belelógatom. Ez a víz éppenséggel elég hideg. elég hideg ahhoz, hogy ha kell ne süljél meg, viszont elég meleg ahhoz, hogy ne fagyjon le a kezed ha beleteszed. Egy jó ideig így ücsörgök, és csak később veszem észre, hogy egy srác, egy ismeretlen srác bóklászik még itt rajtam kívül. Úgy tűnik valamit keres. Talán elvesztett valamit. Mivel az az ismerkedősebb fajta vagyok,-bevallom mindig is az voltam, sosem éreztem magányosnak e miatt magamat, könnyen barátkoztam, sok barátot gyűjtöttem, akikkel jó kapcsolatot ápoltam- felállok és odamegyek hozzá. Elsőre talán kissé félelmetesnek tűnhet a külseje. Talán többen meg is ijednének tőle, de én nem az a fajta ember vagyok. Sosem voltam ijedős, se félős. Mindig én voltam a nagy bátor kislány aki minden balhét megszervezett, én voltam az ötletgazda, vagy ha mégsem én voltam benne mindenben elsőre, én vettem rá a többieket a balhéra. Persze csak amilyen balhét egy kisiskolás el tud követni. Bizony nem egyszer történt meg, hogy a tanárnőnkkel "véletlenül" történt valami. Sajnos legtöbbször rajta is kaptak minket, ami engem ugyan nem érdekelt különösebben, de a többieket igen, így folyamatosan csökkent a létszám míg végül nekem egyedül kellett elvinnem a balhét, úgy meg már nincs sok kedve ehhez az egészhez az embernek.
Kicsit ideges vagyok. Egy kicsit görcsöl is a gyomrom. Nem tudom mitől, de nem túl jó érzés. Nem törődök vele és miután odaérek a sráchoz meg is szólalok.*
-Öhm... Szia! Elvesztettél valamit? *Kérdezem, mivel nagyon úgy tűnik keres valamit. Remélem, hogy kedves ember lesz, bár bevallom nem várok túl sokat ettől az iskolától... még mindig haza akarok menni.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 5:32 am

*Egy növény… az növény. Van amelyik szép, más halálos, és megint más kiváló alapanyag. Lehet úgy halálos, hogy nem is tudsz róla, a másikra pedig szinte rá van írva.

Épp lehajoltam, hogy valami sötét dolgot közelebbről megvizsgáljak, mikor hangot hallottam a hátam mögül. Felegyenesedve pedig megpillanthattam a lágy hang gazdáját – egy lányt, akiről lerítt, hogy csak hiroshis vagy plamás lehet. Kissé feltűnően mértem végig, de hát istenem. Hülye az, aki nem nézi meg jó alaposan kivel van dolga.*
- Nem, nem mondhatnám. *Felelem aztán. Jó megfigyelő vagyok, de róla nem tudtam megállapítani konkrétan milyen vérű. Ez az első dolog, amit mindenkiről tisztázok. Milyen lenne már, ha piszkos sárvérű lenne?*
- Igazából… éppen kerestem valamit. De úgy tűnik máris megtaláltam. *Könnyen lehajoltam, és letépem az előbb tanulmányozott, foltos levelet. Zsebre vágtam, majd lepillantottam a fekete hajú lányra. *
- Hogy lehet egy ilyen jó csaj elsőéves? *Szólalok meg rövid csend után, egy félmosollyal kísérve a mondatot.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 6:00 am

*Mindennek lehet halálos hatása. Még ha nem is tudunk róla, vagy ha csak nem is veszünk tudomást róla, minden lépéssel, minden levegővétellel közelebb kerülünk a halálhoz. Ezt valaki vagy elfogadja vagy nem. Ha elfogadja talán képes boldogan élni tovább az életét, és pont e miatt kihasználja élete minden egyes percét. Aki viszont nem használja ki azt, hogy egy ilyen csodálatos dologgal áldotta meg őt valaki odafönt, azzal, hogy élhet, hát az bizony szenvedni fog az életében a miatt, hogy tudja: bármikor meghallhat és még csak nem is csinált semmit sem.
Én nem ilyen vagyok. Élvezem az életem, és tudatában vagyok annak, hogy akár most ebben a pillanatban összeeshetek. Viszont ha most tényleg véget érne az életem, tudom, hogy boldog lennék. Mert mindent amit csak tudtam kipróbáltam. És mikor erre gondolok eszembe jut az, hogy talán helyesen döntöttem amikor ide jöttem... talán.

Felegyenesedett és egyenesen rám nézett. S míg így állt látszódott a magasságbéli különbség. Én nem vagyok alacsony lány, de nem is vagyok magas... olyan közepes termetű vagyok. És szerintem ő sem tartozik az alacsony emberek közé, viszont mivel mégis csak srác, ráadásul idősebb is nálam így magasabb. Válaszolt. Nem vesztett el semmit, viszont keresett egy... növényt. Bingó! Eltaláltam! Bevallom kicsit büszke vagyok magamra, mivel nem tartozom túlzottan a jó megfigyelők közé. Felemelt egy különös levelet. Én próbáltam megnézni milyen is az, de nem jártam sok sikerrel. Viszont kíváncsiságomból adódóan leguggoltam és megnéztem magamnak azt a növényt amiből letépett.*
-Hm... ez mire kell? *Kérdezem. Tulajdon képen szeretem a növényeket, és érdekel is, hogy mi milyen fajtájú és mire való. Nem véletlen, hogy a Gyógynövénytan órákat is várom. Megvárom a választ majd felállok. És ekkor egy igen csak furcsa kérdés ér. Megpróbálok higgadt maradni, bár nem mondanám, hogy felkaptam a vizet vagy ilyesmi. Inkább csak meglepődtem.*
-Nos... mert ez a "jó csaj" akit valójában Sally-nek hívnak, túlságosan makacs volt annak idején. *Magyarázom, és várom, hogy erre mit reagál. No meg, hogy bemutatkozzon, elvégre ez valami olyasmi is volt.*
Vissza az elejére Go down
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 6:22 am

*A Halál ott lebeg körülötted, minden percben melletted, figyeli minden mozdulatodat, követi szavaidat, és ha úgy gondolja itt az idő, nem törődve azzal, hogy te még egyáltalán nem vagy kész, egyszerűen lecsap. Nem foglalkozik azzal, hogy megijedsz, vagy hogy váratlanul ért – egyszerűen végez veled. És ha te egy halálfaló vagy, a Halál még feszültebben figyel. *

- Csak gyógynövénytanra. *Hazudtam szemrebbenés nélkül, szinte már mosolyogva. Nem véletlenül vagyok jó halálfaló, legfőbb belső ügynök és nem utolsó sorban bérgyilkos. Értek az ilyesmihez, ahogyan ahhoz is, hogy hidegvérrel kioltsam valaki életét, vagy pofátlanul megtévesztően belehazudjak egy felnőtt szemébe. Hisz mikor lennék én valamire való bérgyilkos, ha nem tudnék ennyire jól hazudni? De inkább… más szemszögből leírni a tényeket. Természetesen biztos voltam benne, hogy Sally – mert időközben kiderült, hogy így hívják – nem ismerhette a növényt, mely apámnak kellett.
Ügyesen kivágta magát, és én erre csak mosolyogni tudtam. Igazából tényleg jól nézett ki a csaj, és mivel az előbb meglepett, hogy nem ismert fel, csak elsőéves lehetett. Nem baj, majd idővel megismer. *
- Áh, értem… Szóval makacs. Na és miért nem volt kedved a Wilianbe jönni? Egész tűrhető hely. *Ismét megjelenik a mosoly. Istenem, hát elsős… Illik jó pofizni vele.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 EmptyKedd Május 11, 2010 7:07 am

*Sosem tudtam szerepet játszani. Mikor még Londonba jártam próbálkoztam, a drámásoknál, jelentkeztem is az egyik színdarabra, de még a fákat játszó emberek közé sem kerültem be. Emlékszem mikor a tanárnő mosolyogva annyit felelt: "Sajnálom, de nem kerültél be! Viszont segíthetsz a díszletben!". Ezt a mosolyt akkor jó szándékú mosolynak hittem. Viszont később rájöttem, hogy gúnyt űztek belőlem, hogy az nem jó szándékú, nem együtt érző mosoly volt. Nem. Konkrétan mintha a pofámba röhögött volna. És mind ezt egy tanár akinek az a feladata, hogy példát mutasson a gyerekeknek. Példát mutat... de milyen példát? Képmutató egy alak. De nem szabad őt okolni elvégre emberből van. Mindenki ilyen. Nem rossz áldozatnak lenni. Nem rossz átvertnek lenni. Csak az a rossz amikor mindez kiderül. Kiderül, hogy az emberek milyen képmutatóak. És mint mondtam: mindenki ilyen. Nehéz elhinni, de így van. Ilyenkor kérdezi meg magától az ember: "Én is?". Igen. Mindenki az. Valamilyen mértékben, valamilyen helyzetben, bizonyos ember(ek)el. *

-Ó... értem. *Válaszolom a nevenincs srácnak. Nem tudom igazat mond-e vagy hazudik, de nincs okom feltételezni, hogy hazudna. Így megbízom benne. Lehet ez egy nagy hiba, de ha az ember mindig nagyon óvatos lenne akkor valószínűleg unalmas élete lenne. És hát... Egyszer élünk!*
-Mert... minek? Tökéletesen megvoltam én e nélkül a suli nélkül is... *Mondom. Hát hiába ebben az ügyben nagyon, nagyon makacs tudok lenni. És... a srác nem igazán mondható, hogy udvarias vagy valami. Még csak a nevét sem mondja... Nem teszem szóvá, ha akar bemutatkozik.*
-Ne mondd, hogy te csak így önszántadból mosolyogva, és dalolva jöttél ide... *Jegyzem meg. Hiába nem tudom felfogni, hogy, hogy lehet ezt a helyet szeretni. De hát... talán egyszer majd megszeretem. Talán valaki majd megszeretteti velem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: