Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 7 Vote_lcapMindig élő kert - Page 7 Voting_barMindig élő kert - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:28 am

-Én csak erre jártam. Meg... nem hagyhattam ki egy ilyen szép látványt. *Vigyorodik el szélesebben. Szokása mindenkinek csapni a szelet, de egy pillanatra el is tűnik a mosoly az arcáról. Elsőben -mikor kimozdult- akkor Scottal csapták a szelet a többieknek, de ő már elment. De aztán újra elvigyorodik.*
-Öh, igen. Meg, tudok dobolni, és szintin is játszani valamennyire. *A szintit a szintetizátorra érti. Nem zsenigyerek, bár szereti a zenét. Szintetizátorozni is tud, és dobolni, mindkettőt jól. Hiába, arisztokrata családból van, meg kellett tanuljon legalább három hangszeren játszani.*
-És, te játszol valamilyen hangszeren?
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:48 am

*Csak halványan mosolygok a kijelentésre pedig nem tudok mit reagálni. Mikor én vagyok ilyen helyzetben azt már nem oldom meg ilyen túl könnyen. Nagyra nyílt szemekkel pillogok Dannyre, mikor elmondja, hogy mennyi mindenen tud játszani.*
-Húha. Az jó. *Kicsit oldalra billentem fejem, majd egy kisebb hatásszünet után Danny szemeibe nézve válaszolok.* Zongoráztam. *Még anno, mikor kicsit voltam. Azóta nem sokat játszottam, csak néha amikor megjön a kedvem hozzá... vagy ha rossz kedvem van, akkor felvidít.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:11 am

*Továbbra is a lányt nézi, de néha rápillant a gitárjára is. Lehet felajánlja hogy gitározik, lehet nem, még nem tudja. Azon jár az esze, hogy tényleg kéne neki egy banda... Mármint egy zenekar.*
-Hát, igen, tudok egy pár hangszeren játszani. Mondjuk csak azért, mert apámék erőltették. Magamtól valószínűleg csak gitáron játszanék, de hát, most játszok szintin is, és dobon is. *Vonja meg a vállát vigyorogva.*
-Az jó. *Majd a kezéhez emeli a gitárt, és a Bon Jovi Wanted Dead or Alive c. számot kezdi el játszani, és gitározni. A lány megfigyelheti hogy jó énekhangja is van, és gitározni is nagyon tud. Talán ezt tudja a legjobban.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:23 am

*Nem zavar, hogy néznek. Én csak mosolygok kedvesen és hallgatom Danny mit mesél. Nem sokat tudok hozzáfűzni a dolgokhoz.*
-Értem. Nekem nem erőltettek sose semmit... igazából egyke vagyok szóval anyuék eléggé féltettek mindentől. Egészen addig még ide nem kerültem. *Apámról nem szeretek beszélni, azért fel sem hozom a dolgot. Leülük a közeli padra, majd keresztbe teszem lábaim és figyelem, ahogy Danny játszani kezd. Miután vége, megtapsolom a fiút.*
Szóval még énekelni is tudsz...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:51 am

-Oh, akkor jó neked. Nekem van egy húgom, meg egy unokanővérem, aki itt tanul. Negyedikes Faminés... *Vonja meg a vállát, vigyorogva. Közben még mindig a lányt nézi. Bejön neki... Persze mint sok lány a korosztályából, de azért ő tényleg más.*
-Honnan jöttél? *Közben elkezd gitározni is. Ez az egyik kedvenc száma, a Bon Jovitól. Persze az It's my life, a Livin' on a Prayer, és még sok más szám is nagyon jó..*
-Hát igen. Bár szerintem nincs olyan jó hangom. *Közben a You Give Love a Bad Name-t kezdi el játszani, és énekelni is.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:05 am

-Hát nem mindig jó... *Néha azért én is szerettem volna egy testvért. Volt amikor eléggé unalmas volt az élet abban a nagy házban. Az említett személyre csak megvonom a vállamat.* Látásból lehet, hogy tudom ki az, de nem biztos. *Nem sok embert ismerek, de Nina az egyetlen ilyen legjobb barátnőm.*
-Washingtonban születtem, de Londonban élünk. Te? *A kérdésre is megadtam a választ, majd figyelmesen hallgatom ahogy Danny játszik és énekel is mellé. Egyre nagyobb mosoly jelenik meg az arcomon.*
-Pedig szerintem tudsz énekelni. Vagyis szerintem van hangod hozzá. *Fűzöm még az egész után.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:25 am

-Ó, hányszor kívántam én hogy ne legyen testvérem, és hidd el jobb úgy is. Meg így is, ha van testvéred. *Vonja meg a vállát, de azért mosolyog hozzá.*
-Ahha. Én Glasgowban születtem, és még ott is élek. *Válaszol ő is a kérdésre a lányt nézve. Közben leül az egyik padra, és az ölébe veszi a gitárt, de most nem játszik.*
-Oh, köszönöm. Mondjuk mondták már ezt, amikor felléptem a bálon, de az nem volt az én műfajom. *Vigyorog még mindig, egy halk dallamot játszva, ami a Beat It dallama.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:34 am

-Hát ez van, ezt kell elfogadni. *Én is megvonom a vállam, majd halványan rámosolygok Dannyre. Aztán bólintok a válaszára, ezt a lakhelyes témát félre is teszem most. Magam mellé engedem, közben figyelem ahogy játszik a gitáron.*
-Jaj én nem mentem el a bálra. Barátnőmmel voltam. *Magyarázom közben, majd hátradőlök és egy pillanatra becsukom szemeimet. Szeretem azt a számot, amit Danny most kezd el játszani. Észre sem veszem, de mikor kinyitom a szememet, már nem zöld hanem fekete árnyalatban pompázik. Nem tudom még az elemi mágiámat mindig korlátozni.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Jan. 16, 2011 7:54 am

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyCsüt. Május 05, 2011 8:18 am

*Nem sokat mozdult ki mostanság, hiányzik neki nagyon a régi társaság. Mindenki szétszéledt, nagyon nem is találkozott senkivel. Ted nélkül is elég rossz, legalábbis az hogy nagyon keveset találkoznak. Kicsit elmerengett már a dolgokon, de azért persze megérti, hogy a fiúnak nagyobb és fontosabb kötelezettségei is vannak... ő addig is tanul, teljes erőbedobással bár ez nem mindig jó arra, hogy elterelje a figyelmet egyes dolgokról. Az esti órákban járőrözés előtt mindig szétnéz, erre arra elmegy... kedven helyein elidőz egy kicsit. Ma úgy döntött, a mindig élő kertet választja.
Egyszerű farmernadrág van rajta és egy alakjához szépen simuló lila póló. Haja kiengedve, szeme kihúzva vékonyan feketével. Nagyon reménykedik éppen benne, hogy a mai napot már nem kell egyedül töltenie. Egyelőre csak leül a szökőkút szélére és a vizet kezdi el szemlélni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyCsüt. Május 05, 2011 8:41 am

Ted trappol be a kastélyba, ámde ezúttal nem két, hanem négy lábon, jobban mondva tappancson, mivel állat alakban van. Nemrég megtanulta az animágiát, és most gyakorol, meddig bírja, milyen így közlekedni, mik a határai. Cu sith lévén meglehetősen nagyobb mint egy átlagos kutya, hatalmas fekete állat. Fülei hegyesek, szőre fekete bársony tapintású bunda. Pofájában hegyes fogak villognak, melynek egy emberi gerinc nem akadály. Az árnyékokat felhasználva jutott be a kastélyba, nah meg simán felállt két lábra, és lenyomta a kilincset, ami megadta magát a súlyának. Bent megállt, körbeszimatolt, és egy számára eltéveszthetetlen, édes illat után eredt. A mindig élő kertbe vezette szimata, ahol meg is látta kedvesét. Kutya képében ballag oda hozzá, füleit kicsit hátrább lapítva, nyelvét kidugva, hogy mutassa, nem bánt, ellenben szívesen venne némi vakargatást, mielőtt felölti emberi alakját. Ott azonban csak egy fekete nadrágot, és egy bakancsot visel, és természetesen a pálcáját is cipeli magával. Egész közel lép Sindyhez, és letelepedik elé a hátsó lábaira, míg egyik mancsát a lány combjára teszi, és felmorran. Mintha mondana valamit.

Mindig élő kert - Page 7 Cushi
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:11 pm

*A nyugalmát nem sokkal később egy fekete -igen csak méretes - kutya zavarja meg. Igazából egyáltalán nem bánja, már ha más társasága nem lesz... Halvány mosollyal az arcán pillant le, le is veszi hogy nem akarják bántani. Valami azt súgja neki, hogy érdekes meglepetés fogja majd érni... *
-Hát te, honnan keveredtél ide? *Kezét lassan emeli a kutya fejéhez, azért a biztonság kedvéért. Majd mikor már biztos benne, hogy nem harap, elkezdi simogatni. Fekete bogárszemei csillognak. Ő mindig is szeretett volna magának egy kutyát, de szülei sosem engedték neki. Még a kiscicát sem, mert anyja allergiás volt a szőrükre. Ez neki kimaradt az életéből. Meglepő, vagy talán csak neki, amikor a kutya felmorran. Nem ijed meg, de felvonja szemöldökét egy kicsit. Nem érti. Kicsit lejjebb hajol, elmosolyodik és tovább simogat.*
-Na miaz?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 4:56 am

Nem is kis meglepetés fogja érni ha egyszer visszaalakul, de még egyenlőre bírja így, és ki akarja deríteni hogy mik a határai. A honnan jött kérdésre a maga módján válaszol, nagy fejével az ajtó felé fordul, majd visszanéz a lányra. A válasz egyértelmű: Kintről.
A simogatásra meglengeti a farkát letarolva pár növényt örömében, majd a másik lábát is felteszi Sindy lábára, felemelkedik, és egy nagy nyálas puszit ad a lánynak. Aztán visszahúzódik, sejti hogy nehéz, még így fél súllyal is, nem akart kárt tenni kedvesében.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 6:47 am

*Egyre nagyobb mosoly jelenik meg az arcán. Örül a kutyának, szereti az állatokat -amiről nem tudja ugye hogy Ted az-. Tovább simogatja, az pedig igen jól viseli a dolgokat. Kicsit elmereng maga előtt, láthatóan. Pontosabban a semmiről, csak úgy néha egy kósza gondolat besurran.
Akkor eszmél csak fel, amikor a "kutya" megnyalja az arcát. Elneveti magát.*
-Ennyire tetszem? *Szemei csillognak, mellesleg meg is lepte amikor a kérdésére is válaszoltak. De végül is, tök egyértelmű ez, hiszen a varázsvilágban élünk...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 6:59 am

Az utolsó kérdésre a kutya jól láthatóan bólogat párat, majd távolabb vonul, és pár morranás és nyüszörgés között elkezd formálódni. Megnyúlik, kiszélesedik majd összemegy és felveszi a saját emberi alakját. Fekete farmert visel egy széles fekete övvel, felül semmit. Szőke haja kócosan mered szanaszét, és nagy vigyorral az arcán odalép a lányhoz, letelepedik mellé, átkarolja, és megpuszilja az arcát.
- Így azért hitelesebb egy kicsit. Amúgy szia, remélem nem hoztam rád a frászt, annyira - szólal meg saját hangján, arcán mosollyal. Kíváncsi a reakciókra, és hiányzott neki nagyon a lány már.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 7:22 am

*Felvont szemöldökkel és elkerekedett szemekkel nézi végig az egészet. Kicsit el is vörösödik, amikor meglátja Tedet, viszont... egyáltalán nem érti, hogy akkor ez a dolog miért is történt így.
Elég régen találkoztak ahhoz, hogy megint egy jó hosszú beszámolót meg kelljen hallgatnia, amit most éppen egyáltalán nem bán. Meg is öleli jó szorosan a fiút. *
-Úristen. Ez meghogy? Ennyire még életemben nem lepett meg senki... *Apró csókot lehel a fiú ajkára, majd nagyobb mosollyal az arcán figyeli tovább, de nem hagyja szóhoz jutni.*
-Amúgy szija. Mizujs? Jóó régen láttalak... mindig el vagy veszve... *Ezt már egy kicsit halkabban és lehangoltabban teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 7:29 am

A lányhoz bújik, nem bánja hogy most mással nem kell foglalkoznia, most ma, itt és most csakis Sindy létezik számára, mindenki más halott, vagy legalábbis kevésbé fontos.
- Ezt úgy, hogy rászántam magam, és megtanultam az animágiát, ami khm, kicsit érdekes volt, lévén hogy egy auror ébresztett utána, hogy beszélgessünk - meséli, mert nem tetszett neki az az auror, utána enyhe idegrohamában épphogy nem rombolta le a menedékhelyet.
- Megleptelek? Háh, négy év után is meg tudlak lepni mi? Ennek örülök azért - viszonozza a kis csókot, majd aztán egy hosszabbal kér magának repetát. A jóból sosem elég.
- El sajnos, eléggé nyakamba szállt most az összes létező auror, de ez mellékes. Veled mi van? történt valami érdekes itt a suliban? - kérdezi, és odabújik, neki is jár a kényeztetés, és igényli a gyengédséget is. Az életénél is fontosabbnak tartja a lányt.
- Hm, mit szólnál, ha még így a vizsgáid előtt, elmennénk nyaralni valamerre? - teszi fel a kérdést, mert vannak ötletei a tengerpartól meg hasonlókról. Jó lenne egy pár napot együtt lenni, valahol Cipruson vagy Korfun.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 7:39 am

-Ó. Gratu. Akkor érdekes napjaid lehettek vagyis.. heteid. *Teszi hozzá még utólag, miközben a mosoly csak nagyobbodik az arcán. A csókot amit Ted szeretne, persze viszonozza, gyengéden egyik kezével beletúr a fiú hajába majd végigsimít annak arcán. Nagyon hiányzott ez már. Aztán csak bólint.*
-Te bármikor. Mindig vannak jó ötleteid. *Meg sem tudja számolni, hogy a négy év alatt, hányszor lepték meg.* Remélem azért nincsenek olyan túl nagy gondok. Mármint remélem nem fognak bezárni vagy valami ilyesmi... *Fekete szemei kíváncsian villannak fel, majd ha megkapta a választ, folytatja.*
-Áh unalom. Készülök a vizsgákra, igyekszem a legjobbat teljesíteni. Szüleim amúgy is elvárják, muszáj. *Ennek ellenére nem bánja, szereti amit csinál. Az ötletet sem tartja rossznak, bólogatni kezd.*
-Ezt még anno beígérted, szóval benne vagyok. Bármit megteszek azért, hogy eltölthessek veled több napot. Úgyis be kéne pótolni a sok elmaradásod mostanság. *Kacsint egyet, majd ismét megcsókolja a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 7:47 am

- Fogjuk rá hogy elég érdekes szitu volt arra ébredni hogy egy rusnya auror hajol a képembe - nevet fel halkan, azért az ott akkor nem volt ennyire mókás, főleg hogy meg is volt kötözve de ezt nem mondja meg. A csók alatt ő is magához öleli a lányt, és miután abbahagyták a nyakába temetkezik, arcát a puha hajkoronába temeti. Imádja Sindyt úgy ahogy van, de a haja, akkor is a gyönyörű.
- Vannak, és szerintem még lesznek is, ha megérem, és elő tudom őket adni - mosolyog, és elhelyezkedik hogy elfekszik és a feje a lány ölébe van, onnan néz fel a bogárszemekbe. El tudná viselni így nagyon sokáig, olyan békés és megnyugtató, ilyenkor minden gondja messze száll egy kis időre.
- A szüleid érdekesek, úgy vettem észre nem nagyon jövök be nekik - nevet fel, mert emlékszik, mikor Sindy először elvitte magával hogy bemutassa a szüleinek, hát kedvesek voltak hozzá, de érződött hogy nem ilyen pasit képzelnének el a lányuk mellé.
- Remek, akkor cuccolj össze majd és holnap vagy holnap után elutazunk, elintézem a szállást meg hasonlókat. - mondja, mert ezt már öröm lesz intézni kb. És önmagában egy külön boldogság hogy kettesben mennek nyaralni.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 8:13 am

-Hát elhiszem. *Mosolyodik el, majd puha kezeivel végigsimít ismét csak Ted arcán, majd nyakán. Szereti kényeztetni a fiút, mindig is jól megvoltak. Annyira kötődnek egymáshoz, hogy talán el sem tudják képzelni egymás nélkül az életet. Legalábbis Sidny nem tudná Ted nélkül.*
-Alig várom őket. *Kacsint egyet, és persze hagyja, hogy a fiú lefeküdjön. A simogatást nem hagyja abba, kellemes most neki így.*
-Érdekesek, de szerencsére nem szigorúak annyira. És kedvelnek ők, mivel tudják hogy nincs más választásuk. *Tényleg furának találták Tedet először, de végül is nincs semmi bajuk vele. Talán nem is lesz, legalábbis nagyon reméli. *
-Akkor melyik nap? Lehet a holnap is tőlem, csak akkor a délután. *Hétvége lesz, így éppen jól jön ki. Nem kell Alexnek szólnia, max csak leadja hogy egy kicsit kikapcsolódik.* Azt meg hogy hova megyünk, rád bízom.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 8:23 am

- Sokkal inkább ébrednék arra hogy te hajolsz fölém a kedves mosolyoddal hogy közöld, elaludtam a...suliból - kuncog fel, mivel mindketten tudják hogy egy suliba járó típus, és soha nem is volt az. Megtanulta ami kellett neki, és aztán továbbállt. De innen nem tudott, mert Sindyhez mindig visszahúzta a szíve, és inkább itt maradt, pedig bérelt helye lenne Anor iskolájában is.
- Lesznek, majd mikor nem számítassz rá elő állok velük. Tudod, csak ahogyan szoktam eddig is - mosolyog, nem tud nem mosolyogni ha kedvesére néz, a lányból mindig jókedv sugárzik, és olyan megnyugtató tudni hogy ő itt van, és szereti, és nem hagyná el.
- Hát nincs az biztos. Ha te is úgy akarod, akkor még sokáig el kell viselniük engem ha tetszik nekik ha nem. - kuncog, ő még sokáig szeretné maga mellett tudni a lányt, iylen életvitellel is.
- Hm, lehet holnap de akkor ma nem maradok sokáig, mert elintézem amit kell - mosolyog, és hozzáteszi. - Vagy holnap délután intézem el és akkor holnapután utazunk, akkor veled maradok éjjelre, szobatársaid már úgyis megszokták hogy ott alszom én is - nevet fel, mert elég gyakran van ez az eset.
- Amúgy én Korfura gondoltam...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyPént. Május 06, 2011 7:58 pm

-Ez mondjuk nekem is sokkal jobban megfelelne. *Vigyorodik el a végén, majd apró puszit ad a másik homlokára és figyelmesen hallgatja őt tovább. Érdekli minden egyes pillant, ami kedvesével történik. Aztán kacsint egyet és nagyokat kezd el bólogatni.*
-Alap, hogy én is úgy akarom. Egy istenért nem lennék képes téged elengedi mellőlem. *Azért mégis csak négy éve vannak együtt és ez nem kevés idő... tényleg sok mindent meg tudna tenni azért, hogy örökre így maradjon. Neki nagyon megfelel, csak bár többet látná Tedet.*
-Akkor holnapután inkább. *Csak minél többet maradjon vele Ted. Úgyis elég régen aludtak már együtt.* És akkor ma ott alhatsz nálam. A Korfu pedig tökéletes, úgysem voltam még ott. *Szemei csillognak, tényleg nagyon vidám és boldog... főleg így. Mindene megvan, nem hiányzik semmi az életéből. Apró csókot lehel a másik ajkára, majd egyik kezével a szökőkút vizében kezd el játszadozni, de persze mindvégig figyel Tedre.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyVas. Május 08, 2011 6:36 am

- Tudod milyen nehezen kelek fel, ha veled vagyok, valahogy mindig visszahúz az a fránya ágy, nah meg persze te is - kuncog, és kék szemeiben szeretettel pillant fel a lányra. Megnyugszik a lelke, hogy nem csak ő tervez hosszú távra, méghozzá elég komolyan. Gondolkozott már leánykérésen is, de egyenlőre annyira még nem szedte össze a bátorságát.
- Helyes, egyetlen isten sem ér annyit mint én egymagam, és garantáltan egy sem szeret téged ennyire mint én. De még öt se - teszi hozzá jókedvűen, ilyenkor vannak a gyenge pontjai, a pillanatok, amikor leveti magáról minden baját, és csak a jelennek él, és csak a lánynak.
- Igen sejtettem hogy ezt fogod mondani de jól van, úgyis régen aludtam már ki magam, de... azért nem csak az lesz ha neked is jó. A szobatársaidat majd addig jó mélyen elaltatom - kuncog fel, mert nem akar úgy tervezni ha Sindynek nem lenne jó a mai éjszaka, nőies okokból, de azért reméli hogy jó, és hogy szeretné ő is.
- Én sem voltam még ott, szóval most majd elmegyünk - pillant fel, és felül és megcsókolja a lányt.
- Hihetetlen, hogy valaki mennyire tud hiányozni egy embernek - sóhajt fel, és fejét a lány vállára hajtva átöleli.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptyKedd Jún. 14, 2011 7:37 pm

-Ó. Ez kölcsönös. *Mosolyodik el kellemesen, majd egy apró pirulás kíséretében ő is felkuncog. Nem bírja ki... Viszont ami azt illeti, a pír nem igen akar eltűnni az arcáról, hiszen Ted csak úgy halmozza a bókokat fel. Hátrateszi kezét, megtámaszkodik rajta, majd haját hátradobva oldalvást pillant Tedre.*
-Köszönöm. Nekem pontosan elég a te szerelmed is. Ahogy remélem neked is az enyém. *Kacsint egyet, majd bólint. Nőből van, nem tud elkészülni fél nap alatt egy útra + szeretne egy kicsit most Teddel lenni. A szobatársakra pedig csak bólint.*
-Majd kizárjuk őket egy varázslattal mást nem. *Huncut csillogás jelenik meg a szemében, miközben egy apró csókot lehel a fiú ajkára.
A hallottakra szintén melegség önti el.*
-Hihetetlen... *Átöleli ő is Tedet, szorosan, mint aki soha nem akarná elengedni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 EmptySzer. Jún. 15, 2011 4:25 am

Észreveszi hogy gyakorlatilag állandó pirulásban tartja párját, és ajka egy kis, gonosz mosolyra húzódik. Most, hogy észrevette akár direkt is csinálná, szereti nézni ahogy Sindy arca kipirul, és sugárzik.
- Hát persze hogy elég. Éppen elég nagy ajándék nekem, hogy egy ilyen csodálatos lány annyi mindent megbocsát nekem, és szeret... nem is kívánhatnék többet - mosolyog, és kissé felemelkedve megcsókolja őt. Hiába, nem elég neki, sosem elég ha együtt vannak. Ő akár most is útra készen lenne, de majd holnap lerendezi a részleteket, és elmennek innen egy időre. Rájuk fér majd a nyaralás.
- Ki bizony. Nem kell hogy hallgatózzanak, és elsárguljanak az irigységtől... - kuncog fel, nem nagyon kedveli a lány szobatársait, de néha képes eljópofizni velük, csak az ő kedvéért.
- Igen, tényleg hihetetlen. Én...Köszönöm hogy vagy nekem Sindy - bukik ki Tedből az őszinteségi roham, de ilyenkor még ezt sem bánja. Nagyon kevés ember van akivel szemben egyenes és nyílt, de Sindynek valahogy képtelen lenne hazudni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: