Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 5 Vote_lcapMindig élő kert - Page 5 Voting_barMindig élő kert - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Blake A. Attaway
Halálfaló
Halálfaló
Blake A. Attaway


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 5:54 am

- Hát, nem éppen... *Feleltem neki, miután rövid ideig gondolkoztam a válaszon.*
- De egy hely, ahol én is ott vagyok, csak több mint tűrhető lehet. *Mosolyogtam rá féloldalasan, kicsit komolytalanul.
Ám ekkor bizseregni kezdett a zsebem, s én tudtam, ez mit jelent: elővettem a kis papírfecnit, majd mintha most jutott volna eszembe valami, széles mozdulattal jeleztem, hogy mennem kéne.*
- Eh, most sietnem kell, de majd még összefutunk. Örültem, Sally. *Egyből a másik irányba fordultam, de még mosolyogva visszaszóltam.*
- Egyébként Blake voltam! *Kacsintottam egy aprót, de mihelyst nem láthatta arcom, megkeményítettem vonásaimat.
Hisz miért így üzent? Miért nem baglyot küldött?
Megszaporáztam lépteimet, szinte feltéptem az ajtót, és úgy léptem ki a kertből, mintha most szabadultam volna a víz alól...*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:32 am

*Bingó. Ki jönne ide önszántából? Talán azok az ugri-bugri vidám lányok... de hé! Én is ilyen vagyok nem?
Hiába. Rossz hatással van rám ez a suli. Otthon mindig eljárkáltam, ismerkedtem, és olyan vidám voltam, mint talán senki más. De itt. Magányosnak érzem magam. Akárkivel is találkozok mindenki hamar lelép. Talán én lennék a baj? Vagy mi? Nem értem az itteni embereket. Olyan... furák. Én... tényleg egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül vagyok. Pedig... most is itt van ez a srác, aki a nevét még ugyan nem mondta el. *
-Heh... *Erre a kijelentésre nem tudtam mást csinálni, a szám automatikusan széles mosollyá húzódott. Több, mint tűrhető... igen... talán.
És... már megint. Már megint lelépnek. Hihetetlen. egyszer a büdös életben mért nem tud valaki több időt velem tölteni? Na jó... James talán. De ő is... ő is furcsa...*
-Öhm... szia! Blake! *Köszönök el. Szóval Blake. Most már ezt is tudom. Furcsa... megint elmosolyodtam, pedig legbelül egyáltalán nincs semmi megmosolyogni való dolog, de... Azért mit tudsz tenni ha rád kacsintanak? Mosolyogni.
Egy ideig csak állok egy helyben. Majd végül úgy döntök felmegyek a szobámba. Így hát... el is indulok, meg is érkezek...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:12 am

*Kicsit kinézve magamból érkezek a kertbe. Nincs túl jó kedvem. Kéne már beszélnem Anorral, bár fogalmam sincs, hogy az iskolában van-e. Lusta vagyok… majd megkeresem. Mondjuk a rossz kedvembe talán az is belehatott, hogy nincs jó idő. Ez a szél… meg ez a sok eső. Na nem mintha itt olyan sokat sütött volna eddig is a nap. Mellesleg, farmernadrág, fekete hosszú ujjú póló és egy ugyan olyan színű kapucnis felső is van rajtam, aminek kapucnija éppen a fejemre van biggyesztve. Nem túl messze az ajtótól levetem magam az egyik padra. Pálcám a zsebembe van, kéznél. Ami azt illeti… tényleg nem a legjobb ötlet ma belém kötni. Egyesek már tapasztalhatták.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:24 am

*William belép a kertbe, és körbepillant. Bakancsot, fekete farmert, és fekete pólót visel. Hosszú, vörös haja kiengedve, körmei feketére festve, és karomszerűre vágva. Nadrágját fekete öv tartja, melyen a csat egy fém koponya. Alkarjain fekete bőr alkarvédő, válláról rozoga hátizsák lóg. Megpillantja a másik Faminést, de úgy dönt, inkább nem szól semmit. Végigméri, és egyetlen szó jut róla eszébe.*
~Pozőr szépfiú... Remek... Hogy játszana a combjaiddal egy éhes hippogriff...~
*Keres magának egy csendesebb helyet, és leül, majd pálcáját ölébe fekteti. Táskájából szendvicset kapar elő, és falatozni kezd, ám fél szemmel figyeli háztársát, mert a baj mindig akkor bukkan fel, mikor ilyen kellemes az időjárás. És Liam valahogy úgy érzi, most talán örülne is egy kis bajnak, de hogy ez esetben darált hússá klopfolja a másikat, az is biztos.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:38 am

*Nem sokkal utánam egy másik személy is érkezik. Nem túl biztató látvány… Felvont szemöldökkel figyeltem végig, ahogy kritikusan végigszemlél. Nem bírtam ki… muszáj volt beszólnom. Egyszerűen, ilyen vagyok, főleg rosszkedvembe.*
- Valami nem tetszik? *Hangnem gúnyos, arc rezzenéstelen. Nem félek egy elsőstől, pláne aki még azt sem tudja, hogy ki vagyok. Lábaim felteszem a padra, nekidőlök a háttámlának. William nincs túl messze tőlem, ami egyáltalán nem zavar. Mondjuk… a következmények már nem biztos, hogy ilyen nyugodtak fognak lenni. Barna szemeimet nem vettem le róla, idő közben pálcám is előkerült. Rossz előérzetem van, ennyi.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:43 am

*Miután lenyelte a falatot, Liam lassan rápillant Jamesre. Még egyszer végigméri, most már láthatóan fintorogva, majd megszólal.*
- Nem, nincs baj... Sejtettem, hogy mindenféle alantas rágcsálók lesznek majd errefelé, de nem gondoltam, hogy egy ekkora ocsmány patkánnyal találkozom először...
*A vörös hajú fiatalember elvigyorodik, majd újabbat harap a szendvicsből, de még mielőtt lenyelné, folytatja.*
- Ha a kajámra pályádol, bobban tefed ha dem póbákozol...
*Hát igen, nehéz teli szájjal beszélni, de egy próbát megért. Hatalmasat nyel, majd elrakja a szendvics maradékát.*
- Amúgy meg ne bámulj, nem bírom, ha a rühes kutya könyörög az asztal mellett... Még a végén feldühítesz, és az arcodba találok lépni!
*Ezzel elővesz egy termoszt, és jóízűen meghúzza.*
- A kávé örömei...
*Mondja, mintegy magának.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:51 am

*Szinte gondoltam, hogy ez lesz belőle. Ezek a mostani elsősök… egy kicsit… nagyon… khm. Fogalmam sincs, hogy egyesek hogyan képzelhetnek ekkorát magukról. Utálom az ilyet.*
- Patkány? *Ezt még elengedi a füle mellett… Hangosan, gúnnyal tele fel is nevet.* Ugye most magadról beszélsz? Pofátlan… *Az utolsó szavat már szinte magában jegyzi meg. Úgy tűnik, nem csak ő kelt ma fel bal lábbal. A tele szájjal beszélésre még be is fintorog. Ez már a szánalmasság magas határa. Vagy talán ez megszokott az idegesítő elsősöknél?*
- Nyugi, nem vagyok alamizsnáért könyörgő Patkány, ahogy te mondanád. Megvagyok nélküle is kössz! *Ohohóhóóó! Valakinek közben megjött a hangja is. Ő akar az én arcomba lépni? Azt megnézném. Csak ne találkozzon előtte a pálcám hegyével.*
- Te akarsz az én arcomba lépni? Hm… erre kíváncsi lennék. Vagy csak te is nagyszájú elsős vagy? *Teljesen nyugodt vagyok… egyenlőre. Igaz, hogy a vízmágia már dühöng bennem, de egyenlőre nem mozdulok. Megvárom, még a másik nem ugrik fel, és próbál valamit tenni.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 4:12 am

- Nagy a szád, kisfiú, de csak mert van nálad egy pálca. Attól, hogy elsős vagyok, még hasonló korúak vagyunk, és hidd el, ha igazi férfiakhoz méltó küzdelemben csapnánk össze, elkenném a szád, mint szegény Jospeh a zsíros kenyeret...
*Mondja, és közben megropogtatja az ökleit.*
- Persze nem csoda, hogy nagy az arcod, ha a varázspálcád megvéd. De próbáljuk ki úgy, ahogy azt igazi emberek közt szokás. Persze ha félsz tőlem, és egy fadarab mögé bújsz, megértem, de természetes, hogy ilyen helyzetben előnyben vagy.
*Ekkor egy holló szál le a fiú elé, egy levéllel. Elolvassa, és felvonja szemöldökét.*
- Azt hiszem a mi kis vitánkat félre kell tennem, családi ügyeim adódtak... Úgyhogy jobb, ha most megyek.
*Ezzel feláll, leporolja magát, az övébe tűzi varázspálcáját.*
- De hidd el, egyszer még visszatérünk erre, és meglátjuk, hogy haladunk.
*Hacsak nem állítja meg út közben, elsétál háztársa mellett a levelet böngészve, fel a szobájába...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyHétf. Május 17, 2010 5:11 am

*Elgondolkodtató... Nagy a szám, mert pálca van nálam. Ezt azért jó tudni. De mondjuk, pálca nélkül is el tudnám intézni, de annak rosszabb vége lenne.*
-Kisfiú? Persze-persze! Engem nagyon meg tudsz ijeszteni ilyen dumával... *Bólogattam is mellé, hogy legyen már egy kicsit hatásosabb. Aztán ugye tovább magyaráz. Engem nem igazán zavar, sőt még mielőtt meg tudtam volna szólalni, egy ismerős holló repül be.*
-Persze családi ügyek... *Megismertem a hollót, tudtam, hogy Anoré. Biccentettem egyet Willnek, mikor az lelépett. A holló nem akart elmenni, így felálltam. Úgy nézett rám, mint aki... "kövess". Nem gondolkodtam el rajta, elindultam a holló után. A főhadi szállás felé vezetett, bár én még nem tudtam, hogy pontosan mi dolgom is lesz ott...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:04 am

*Nem túl jó kedvűen érkezik a kertbe. Igen... felhúzták. Pórázon rángatja még mindig mosómedvéjét, ami most kivételesen megadja magát. Csak egy kicsit húzni kell, de... azt meg Cintó megoldja.
Fekete farmersort-fekete/ezüst szegecses övvel, sötétkék póló, fekete-fehér tornacipő-aminek a fűzője szokás szerint kikötve. Kezén, nyakában kiegészítők, haja kiengedve. Egy pillanatra megáll az ajtóban, mert Sátán nem megy tovább.*
-Ne játsszad már a szőröd! *Egy kicsit megrántja a mosómedvét és vele együtt leül az egyik padra. Persze Sátán a cipőfűzőt kezdi el rágni. Érdekes egy mosómaci.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:17 am

*Alex sétára indul, de nem volt kedve a hatalmas udvarhoz most. Mikor kilép, Cintia már ott ül az egyik padon mosómacija társaságában. Alexnál nincs se deszka, se patkány. Egyébként kék, sárkányos ing, térdig érő farmer és sportcipő van rajta. A lány felé indul, majd meg is szólítja a csajszit.*
-Szia. Leülhetek? *kérdi és végigméri a csajszit.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:22 am

*Kérdő pillantással méri végig -szemmel láthatóan- az előtte álló fiút. Egy kicsit még haboz, majd halványan elmosolyodik. Kicsit arrébb húzódik, mivel a pad közepén ül.*
-Helló. Le. *Kicsit meglöki lábával Sátánt, hogy le rágja már szét az új cipőfűzőket. Végül úgy dönt, elengedi a mosómedvét. Az örömmel kezd el szaladni bele, a legnagyobb bokorba.*
-Örül, hogy szabadulhat tőlem. *Ikszdé fejet vág, majd visszapillant Alexre. Nem mutatkozik be, sosem kezdeményez. Kék árnyalatú haját egy kicsit megigazítja, mivel... összefújta a lenge szél.* Hogy van az, hogy ma kivételesen nem vagyok egyedül? *Egyszóval azt akarta kérdezni, hogy a fiú, mi járatban erre.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:32 am

*Elmosolyodik, majd leül a csajszi mellé. Egy ideig nem szól semmit, de a lány úgy látszik beszédes kedvében van.*
-Hát ezt ne tőlem kérdezd. Én deszka hiányában, csak sétálni indultam. Amúgy Alex vagyok. Amirás. Arra meg fogadni mernék, hogy faminés vagy. Hogy hívnak? *kérdi kisebb mosollyal az arcán, közben újra végigméri a lányt. Aztán csak kényelmesen hátradől és figyel.*
-Jó meleg van... *jegyzi meg csak úgy az orra alatt, majd felhúzza ingének az ujját.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:37 am

-Deszka? *Hát... ő nem sokat tud a mugli világról. Be is mutatkoznak neki, halványan elmosolyodik ismét majd... hátradől a padon és szinte feketének tűnő szemeit a fiú felé fordítja.*
-Cintia és igen... Famine, Negyedik. *Kicsit elmereng. Honnan tudja mindenki, hogy ő Faminés?* Honnan jöttél rá, hogy Faminés vagyok? *Hát persze, magán nem veszi észre, hogy mennyire bunkó néha. Az elugráló Sátánra pillant, aki perpillanat éppen valami... tollat húz ki a bokor mögül.*
-Ha itt meleged van ennyire... *Mivel a kastélyban elég hűvös van azért.* Akkor ne menj ki. *Jegyzi meg, csak úgy, kedvességből.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:43 am

-Mugli sport eszköz, hagy ne magyarázzam most... *válaszol "kedvesen" a visszakérdezésre, majd kissé felsóhajt. Egyesek úgy csúfolták, már járni sem tud, mert mindig 4 keréken jár...most meg kényszerül a sétára...*
-Hát a fekete cuccból egyértelműen lejön... Meg a fekete festék az arcodon, szerintem egyértelmű. *ő is a mosómacira veti a pillantását, majd a lány válaszol a fiú kis sóhajára.*
-Már késő, de kössz a jó tanácsot. Máskor megkímélhetsz... *mármint a tanácsoktól. A csajszi nem tűnik valami barátságosnak, de legalább nem ilyen barlangba húzódós, szótlan kis tyúk. Mondjuk jobb a nagyszájú csirke?*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:50 am

-Ó, felfogtam. *Összevonja szemöldökét, aztán magára néz. Ő mindig feketében jár, de sosem jött még le neki, hogy ezért feltételezik róla, hogy Faminés.*
-És mi van pölö a Plamás rockerekkel? *Na most kezdi el az okoskodást.* Én mondjuk tökre nem a házam miatt öltözködöm feketébe. *Csak úgy megjegyezte. A mosómedve egy kicsit közelebb sétál Alexhez, és elkezdi szagolgatni, de nem túl közelről.*
-Huhúú, valaki harapós kedvében van ma... *Jegyzi meg Cintó, Alexre nézve. A vigyor ott az arcán. Amúgy ő tud kedves is lenni, csak meg kell fogni azt a pontját. Vagy... lehet hogy pontosan így kedves.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:57 am

-Nem láttam még plamás rockert és nem is gondoltam, hogy a házad miatt öltözködsz feketébe... *felsóhajt, ma nincs hódítós kedve, főleg, hogy ezt a lányt olyannal biztos nem lehet elcsábítani, hogy "De szép a szemed...". Majd, ha véletlenül, talán sikerül egy síkra hangolódniuk, akkor próbálkozik, de nagyon törni magát ma nem fogja. Lehet a deszkájában maradt az ereje.
A macira pillant.*
-Ez a te vadorzód? Vagy rám mondtad, hogy harapok? Végül is a macid még szaglászni is csak messziről mer.* mosolyodik el. *Biztos a patkányom szagát érzi. *mondja, aztán a lányra pillant.*
-Amúgy honnan jöttetek? *kérdezi hirtelen. Most jutott eszébe, hogy megkérdezhetné. Smile *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 2:07 am

-Jól van na. *Megrázza érhetetlen fejet vágva a fejét. Valóban... Cintiát nem hatja meg az az : "szép a szemed" bók... tőle ki kell érdemelni azt, hogy valaki zavarba tudja hozni. Nehéz eset, viszont lehet vele bánni... ha valaki azt el tudja érni. Bár sokan feladják, mert Cintóhoz türelem kell.*
-Rád mondtam, hogy harapsz. *Néz Alexre, aztán vissza Sátánra.* Ő? Ő a légynek sem árt. Csak kárt tenni tud... ja meg kiidegelni engem. *Szemét forgatja, aztán feláll és felmászik a pad háttámlájára. Oda ül le. Ott kényelmesebb neki... vagy inkább érdekesebb.*
-Newcastle. Te? *Kérdezi, már egy kicsit barátságosabb hangon.*
Vissza az elejére Go down
Herczeg Alex
Diák-Amira
Diák-Amira
Herczeg Alex


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian, London
Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 2:19 am

-Nem vagyok amúgy harapós, csak nincs jó kedvem. *ennek ellenére mosolya még mindig a száján, ha a lányra néz.*
-Én Magyarországról jöttem. *végignézi, ahogy a lány elhelyezkedik, majd feláll.*
-Na én asszem mivel sétára indultam, folytatnám... *mondja majd lepillant a macira és újra a lányra...*
-Jöttök, vagy maradsz? *aztán, ha a lány jön vele, akkor ketten, ha nem, akkor elköszön és bemegy a kastélyba...*


//Köszi a játékot és bocs a lezárásért...//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyKedd Júl. 20, 2010 2:30 am

-Ahha, értem. ~az nem ugyan az?~ *Mereng ezen egy jó ideig, aztán felvonja a szemöldökét a kijelentésre. Magyarország? Az jó messze van... Majd bólint egyet.*
-Ha nem gond, akkor megyek. *Úgysem tud mit csinálni, szóval feláll, leporolja magát majd visszaakasztja a pórázt Sátán nyakába és elindul Alexszel együtt kifelé.*

//Köszi és nem gond ^^//
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Szept. 03, 2010 3:47 am

*Zsebre tett kézzel sétálgatok befelé a kertbe. A csajok, szokásosan megbújnak az egyik sarokban, és onnan susognak rólam. Leülök az egyik padra, és rájuk sem nézve a bejáratot kémlelem. Egy kék póló, fekete farmer, és barna cipő van rajtam. Hajam, most jobbra van -kézzel- belőve. Hiányolom Cintót, de örülök, hogy Millerrel nem találkoztam. Biztos tudja már, hogy együtt vagyunk, szóval... Jól eshet neki.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Szept. 03, 2010 3:59 am

* Társaságot, társaságot ! Kezdek begyöpösödni. Már pedig azt nagyon nem akarom. Szobatársaim még nem jöttek vissza, így csak a klubhelyiségben találtam egy-két beszélgetésre alkalmas partnert. De egyik se húzta sokáig.
Így eldöntöttem, hogy akkor ideje továbbállnom. Öltözékem egy fekete ujjatlan és egy szürke farmer van rajtam. A hajam lófarokba kötve, a frufrum szabadjára engedve. Hátsó zsebemben lapul egy doboz Silver Marlboro és a fekete vihargyújtóm. A két legjobb barátom. Pálcámat nem hoztam magammal, amolyan " minek az ? " alapon. Hangokat hallok a kert felől, így belépek. Beljebb haladok a növények között és látom, hogy egy csoport, számomra ismeretlenekből álló lány nagyban susmog és közben fel-felpillant egy irányba. Felvont szemöldökkel nézek az általuk kibeszélt illető irányába. Első gondolatom azaz, hogy biztos James az. Ennek meg is örülök, ám amikor közelebb érek látom, hogy ez biza nem James.
Nem vagyok az a fajta, aki távolról csodálja az embereket.. Odamegyek hozzá.*
- Heló ! Csatlakozhatok ?
* Kérdezem , és köszönök egyben majd már le is ülök a fiú mellé a padra.*
- Hannah .
* Nyújtom neki a kezem bemutatkozásképp.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:07 am

*Hangokat hallok, és tudom, hogy jön valaki. Egy lány lép be, aki nem is olyan csúnya. Sőt! Jó bőr, de ugye mindent a szemnek, semmit a kéznek. Barátnőm van, szóval, csak szolidan. De még nem tudom, hogy milyen házban van. De ha Famine, akkor el is tépnék innen. Mindenesetre, maradok.*
-Szia. Persze, dobd csak le... *Közben nincs időm végigmondani, mert a lány leül mellém. Végigmérem, és mosolyra húzódik a szám.* ...magad. *Vigyorgok még mindig. Közben a lány felé fordítom a fejem.*
-Sebastian. Amira. *Már csak megszokásból teszem hozzá a házamat. Közben megfogom a lány kezét. Ha lánnyal fogok kezet, nem szorítom meg, hanem csak lágyan. Aztán elveszem a kezem, és zsebembe süllyesszem.*
-Mi járatban erre? *Kérdem, még mindig mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:16 am

- Kösz
* Vigyorgok rá, mikor már helyet foglaltam mellette. Utána megejti ő is a bemutatkozást. Kicsit leesik az állam.. Szóval ő az a híres Sebastian..Úgy döntök, hogy egyenlőre még nem leplezem le magam, hogy Faminés vagyok és pontosabban James barátnője. Közben lopva végigmérem. Hát igen, akkor sem veszítünk sokat ha őt kell végignézni ahogy meztelen fürdik egyet...*
- Szóval a híres Sebastian, a fogadás egyik embere.. * Jegyzem meg vigyorogva. Elvégre az egész iskola erről beszél már.*
- Unaloműzés. * válaszolok a kérdésére vállat vonva. * - Sehol sem találtam olyat akivel normálisan el lehet lenni. Gondoltam valami jó arc lehetsz, ha azok ott* bökök itt a lányok felé* - Ennyire szúrnak.
* Előhúzom a cigarettás dobozomat.*
- Remélem nem zavar.
* Mondom, majd előveszek egy szálat és rágyújtok.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:25 am

-Nincsmit. *Vigyorgok rá. Jobb lenne, ha elmondaná, hogy melyik házba jár. És azt is, hogy Miller barátnője. Na igen, én is azt mondom, hogy nem vesztenek sokat, ha engem látnak meztelenül fürdőzni.*
-Ahogy mondod. Nem meglepő, hogy tudod. Hiszen az egész suli erről beszél. Jamesnek a színét sem láttam. Szóval, addig nem kerülök a gyenguszra. *Vigyorodok el, hamiskásan.*
-Ehh, megszoktam már, hogy követnek. Harmadik óta csinálják, vagyis egy éve. *Csóválom a fejem nevetve.*
-Nem, nem persze. *Vigyorgok, és a csajok felé tekintek, akik erre vihogásban törnek ki.*

//Pillpill. Rokonok.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: