Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVarázsbűn üldözés osztály EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Varázsbűn üldözés osztály Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Varázsbűn üldözés osztály EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Varázsbűn üldözés osztály EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Varázsbűn üldözés osztály EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Varázsbűn üldözés osztály EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Varázsbűn üldözés osztály EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Kim Kaguya
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Ted Forrester
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
James Miller
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
William Quentin Watson
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Sindy Logan
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Hannah McDowal
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Chris Martines
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Solaria Luthia
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Daniel Reed
Varázsbűn üldözés osztály Vote_lcapVarázsbűn üldözés osztály Voting_barVarázsbűn üldözés osztály Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Varázsbűn üldözés osztály

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Ápr. 20, 2010 9:59 pm

leírás nemsokára!
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 5:57 am

*Ray csücsül az amúgy nem extra nagy méretű irodájában. Nincs ma jó kedve, és szeme alatt sötét karikák éktelenkednek. Mai öltözete egy szürke zakó, fehér inggel, és egy szürke nadrággal. Arca borostás, mint mindig. Már két egész napja ki sem látszik a sok papírmunkától. Jelentések, eljárások, és a többi. Elege van az egészből, de még ma jelenteni kell, elég sok mindent. Egy pohárban kávé van, mellette. Bal kezében cigi, jobb kezében egy penna. Éppen egy két oldalas jelentést ír, észak-ír feketemágusok elkapásáról. Nyelve hegyét kidugva írogat, és aztán kortyol egyet a kávéból, beleszív a cigibe, és folytatja. Vár valakit, de időpont nincs. Az iroda egyébként, nem nagy, ahogy azt már említettem, de nem is kicsi. Úgy kb. közepes méretű. Az egyik sarokban bekeretezve ott áll a Plamás kviddicstalárja, és a hatodikos csapatkép, ami persze meg van bűvölve.*
-Ki nem állhatom a papírmunkát. *Zsörtölődik egy újabbat kortyolva a kávéból. Naponta össz-vissz ötször ejti ki ezt a mondatot, de azért legbelül örül, hogy ő az osztályvezető.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:15 am

*Az ajtó nem jól szigetel, szóval hallja ám a kijelentést. Kettőt koppint egy vigyor kíséretében, majd nem várva meg a választ, belép az ajtón. Annyiszor volt már itt vagy csinálta már ezt, hogy Ray biztos nem fogja leharapni a fejét.*
-Evvel nem vagy egyedül. *Jelenti ki, aztán közelebb sétál és leül az egyik székre, kényelmesen. Ha lehet, lekezel a másikkal.*
-De most megfosztalak egy kicsit a munkától. Jöttem látogatóba. *Persze mindenek előtt még üdvözölte is a másik férfit. Elég régen beszéltek egymással, most pedig úgyis a Minisztériumban volt, megkérdezni mi lett Anorral és hát eljött ide... talán jót tesz egy kis beszélgetés majd neki.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:24 am

*Igen, nem tett Disaudio-t az ajtóra, de segáz. A kopogásra felkapja a fejét, és szólna, hogy "kerülj beljebb", de már bejöttek. Épp lekiabálná az egyik alkalmazotta fejét, de ekkor egy kedves ismerős jelenik meg az ajtóban.*
-Nagyon vicces vagy, kedves Alex. *Csóválja a fejét vigyorogva. Persze lekezel a férfivel.*
-Hála az égnek. Egy csomó jelentés van, és a tököm ki van vele. Kávét, kólát, vagy erősebbet? *Teszi fel a kérdést. Anorról is van aktája, de az most az egyik fiók mélyén pihen. Azt is elő kéne venni, de majd csak holnap. Vagy ma, amikor kedve lesz hozzá.*
-És, látogatásod másik célja mi? Csak nem Anort látogattad meg? *Érdeklődik, kortyolva a kávéja maradékát. Beleszív a cigibe. Közben lerakja a kezében tartott pennát, és ujjait összeérintve, Alexre tekint.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:31 am

-Tudom. Ma kivételesen jó a kedvem. *Halvány mosoly jelenik meg az arcán, a következő kérdésre pedig elgondolkodva válaszol. Este van... de őt nem érdekli.*
-Kávé jó lesz, hátha az feldob egy kicsit. Ma egész nap olyan voltam mint egy hulla. *Nem csak ma, minden nap szinte. Anor miatt nem aludt egy ideig, de aztán nagy nehezen csak-csak sikerült neki elfelejteni egy kicsit a történteket. Mondjuk, nem épp elfelejthető, hogy az ikertestvére a Leader.*
-Elméletileg az volt a célom, hogy Anort meglátogassam. De kiengedték. *Igen, ő is meglepődött rajta, amikor bement az Azkabanba. Egy kisebb elgondolkodás után visszanéz Rayre.*
-Aztán meg gondoltam, hogy ne legyek már itt feleslegesen. Úgyis rég láttalak, szóval elnézek hozzád. Mesélj... hogy s mint erre?
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:43 am

-Látom. *Jegyzi meg, egy félmosollyal, és aztán lenéz a jelentésre, és az egyik magasodó halomra teszi.*
-Rendben. Hát, én is két nyomorult napja csak papírmunkázok. Pedig lenne jobb dolgom is. Mondjuk, arra nem vágyom, hogy Falcon megint idejöjjön tombolni. Remélem Stride nem rendeli vissza a Minisztériumba, mert akkor káosz lesz *Csóválja meg a fejét, és feláll, tölt kávét Alexnek, majd cukrot rak elé, egy bögrében. Igen, neki ilyenben van a cukra. Szegény az irodája.*
-Tudom. De nem voltam bent nála, pedig kellett volna. Ki nem állhatom Azkabant... Meg a dementorokat főleg. *Rázza ki a hideg a dementorok említésén. Aztán egy kisebb fejingatással válaszol*
-Hát, azon kívül, hogy egy csomó jelentést kéne adnom, Stride-nak, nem sok semmi. Grr. És közben pitiáner ír mágusokat i is fogtam. Őket Azkabanba kéne dugni. Visszaéltek valamelyik törvénnyel. Fejből nem tudom melyikkel. De az akta valahol a halomban van *Bök rá az egyik kisebb papírhalomra, majd válaszol is*. Fejetlenség. És a jó öreg Wilianben. Forrester, meg a Miller kölyök hogy vannak mostanság? *Legszívesebben segített volna Azkabanba rakni mindkettőt, de Alex nem engedte.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 6:52 am

-Nyugi... körülbelül nekem is ennyi munkám van. Napokat ülök az asztalnál mire befejezem amit elkezdtem. *Főleg, hogy kezdődik a tanév. És most még zargatják valami bállal vagy ünnepséggel is, szóval lehet, avval is meg fog bajlódni. A másik eset pedig az, hogy átadja a szervezési lehetőséget másnak.*
-Ne is beszéljünk Falconról. Volt benn nálam is. Még mindig avval fenyeget, hogy közöm van a Leaderhez, sőt, lehet hogy én vagyok az. De most mint kiderült nem... De nem fog hagyni, mert igen, van közöm hozzá. Mivel az ikertestvérem. *Húzza el a száját, láthatólag nem nagyon bírja ezt így. Bár nem tehet semmit ellene, még ha a gyámságot is megkapja, akkor sem. Anor ki fogja használni... és tudja, hogy meg akarja keseríteni még jobban az életet.*
-Ehh... pedig muszáj lesz megbajlódnod vele, remélem tudod... *Gondol itt a papírmunkára. Ő is mindig megcsinálja, muszáj és ennyi. A kérdésekre is válaszol, de előbb egy kanál cukrot tesz a kávéba és kortyol belőle.*
-Minden rendben van most. Jönnek a diákok vissza, egyre többet kell majd benn lennem. *Vállat von és folytatja.* Áh, fel vannak szívódva. Vagyis Jamesszel a napokban beszéltem, mert belementek az egyik negyedévesemmel egy hülye fogadásba. Mondhatni, hogy "háború" van a két ház között. Bajom az van vele, de nem tehetek ellene semmit... *Egy kicsit elmereng, majd Tedre tereli a szót.*
-Mondjuk Forrester miatt annyira nem aggódom. Sindy fogja, szóval remélhetőleg nem megy bele olyan... nagyon de nagyon fúdeizé dologba. Csak meg ne rontsa nekem a szegény lányt. *Bár nem hiszi, de jobb félni mint megijedni.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 7:03 am

-Na igen. Egy iskolát sem egyszerű vezetni. Meg van még az a vitrin, ahol a kviddicses dolgok vannak? *Kérdi. Hiszen a neve, és a fényképe is megtalálható ott, mint hajtó. Viszont amikor Alex kijelenti, hogy Falcon azt hiszi, hogy köze van a Leaderhez, felnevet, de úgy, hogy az iroda visszhangzik.*
-Ez a Falcon korábban is ilyen volt, de most... Kész őrült. Engem is megfenyegetett. Ha Stride nem jelenik meg, esküszöm, hogy megátkozom. Az nem számít. Anor gonosz, te nem. És ez elég nagy különbség. *Ezt Falconnak is elmondta, de neki beszélhet az ember..*
-Igen, szóval neki is látok. *Vigyorodik el, és pennát kap a kezébe, és írja tovább a jelentést.*
-Azt gondolom. Na akkor egyelőre no problemo. De ha a következő stiklije a halálfalókkal kiderül, akkor a minisztérium nem lesz kegyes, gondolom, hogy ezt te is tudod. Gondolom az egyik a Famine... A másikat meg nem tippelem meg. *Vigyorodik el halványan, és egy újabb cigire gyújt rá.*
-Biztosan nem fogja megrontani, ne aggódj. Annak a lánynak van esze, meg Ted sem olyan hülye.. *Ray sem hiszi, hogy megtenné. Közben megírta az egyik jelentést, és a másikat veszi kézbe.*
-És a William kölyök merre kószálhat? Nem beszéltem Cassidy-ékkel, szóval én még ott tartok, hogy feltámasztották. Többet nem tudok. *Igen, néha segít az auroroknak, de meg van a maga gondja is.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 7:27 am

-Meg van még persze. Minden ugyan olyan körülbelül. *Néhány változáson ment át az iskola, de az nem annyira lényeges. A nevetésre csak összeráncolja a homlokát... *
-Ez van... de most leállt. Remélem ilyen is marad. Tök nyugi van. Még a diákjaimat is féltettem Wilardba engedni, mert mi van ha elkapja valamelyiket? Képes bevinni ide és kifaggatni. Aztán valamit még rásóz. *Fintorog egyet aztán csak elhallgatva bólogat, figyeli a másikat. Néha egy mosolyt megereszt. mindig is bírta Ray stílusát, azért is vannak jóban. És együtt jártak suliba, ő is tudja azokat a bizonyos jó húzásait. A karácsonyi bál után részegen... meg egyebek.*
-Ó, szóval nagyon le vagy maradva... *Annyi minden történt már, most pedig bele is kezd. Először mondja el...*
-Szóval az van, hogy Will átpártolt. Vagyis nem pont így fogalmaznék. *Elmereng, aztán vállat von.* Nos... az egész ott kezdődött, hogy valamiért besokallt vagy nem tudom, és elmondta nekem, hogy Anor a leader. Aztán felsorolta ő is a neveket, az iskolából a halálfalókat. És megkért rá, hogy segítsek neki kiszabadítani Luthiát. De azóta egyszer sem jelentkezett... De félrelépett az tuti. Lú pedig... James kiszabadította mert én féltettem. *Magyarázza el, lehet, hogy nagy megdöbbenés lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 7:40 am

-Az remek. Na igen, de én már vagy három éve nem voltam ott. Lehet egyik nap beugrom. *Vigyorodik el. Na most kiül az arcára a döbbenet.*
-Az egy állat. Nem is tudod, hogy mire képes, amikor kihallgat valakit. Ezért is vállalom, hogy ott vagyok a kihallgatásokon. Munkamániás vadbarom. Ha megtudja, hogy Anor bent járt, és hogy nem ő kapta el. És nagyon helyes, hogy féltetted őket odaengedni. *Közben lassan feláll, és egy halmot a szekrényhez visz. Fél kézzel kinyitja mind a két ajtót egymás után, majd az egyik polcra berakja. A többit pálcával lebegteti be.*
-Na assz'em én ma nem írok többet. A halálnak van kedve este itt sz*rozni. *Csóválja meg a fejét egy halvány félmosollyal. Na igen, ő sem volt jó gyerek. Volt olyan, amikor be volt tütükézve. Méghozzá eléggé.*
-Fogalmazzunk úgy, hogy eléggé. *Simít hátra egy arcába lógó tincset.*
-Még több kavarodás. Zseniális. És gondolom, ha a halálfalók megtudják, hogy ki az, akkor vadászni fognak rá. Minél több, annál jobb. *Fennhangon jegyzi meg. Elege van már belőlük, mert némelyik azt hiszi, hogy ő az istencsászár, és akkor neki mindent szabad. Pedig nem így van. Ők is ugyanúgy bűnözők.*

//És akkor innentől kezdve, off-time lesz.//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyKedd Aug. 31, 2010 7:45 pm

-Gyere. Mostanság úgyis az irodámba ülök... Bár szerintem biztos megtalálsz... *Ismerik egymást, szóval tudja a másik, hogy hol keressék egymást. Kortyolgat a kávéból, már alig van benne, szóval lassan le is teszi a poharat. Szemével követi Rayt, figyeli mit csinál, aztán pedig bólogatva hozzáfűz valamit a kijelentésekhez.*
-Hagyjuk már Falcont! Mindig is ilyen volt és lesz is. *Sajnos... csak ez a vesztük.* Én igazából nem tudom mi lesz ebből... azt sem értem, hogy mi köze van az iskolának az egész halálfalós dologhoz. Nem értem, miért kell mindenkit terrorban tartani. Na de mindegy, ameddig van UGY addig remélhetőleg minden rendben lesz. *Egy kisebb hatásszünet.*
-Amúgy Falcon az UGY-t is fel akarta oszlatni.... *Ezt most csak úgy utólag hozzátette egy vállrántással.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptySzer. Szept. 01, 2010 1:32 am

-Rendben, egyik nap majd bejövök. Nem jelentem be, úgyhogy meglepetés lesz.. *Vigyorodik el, halványan.*
-Ugyanolyan, mint a többi kutyaütő. Bár az én alkalmazottaim közül is van egy-kettő, akit páros lábbal rúgnék ki, de akkor meg én kerülök lapátra. Szóval, elég gondom van. A válasz semmi. Ha rajtam múlna, Falcont elküldeném valahova Oroszba, feketemágusokat vadászni. Úgy is az a mániája. *Csóválja a fejét, kuncogva.* -Szóval az UGY-t még nem oszlatták fel? Dícséretes, Alex. Remélem, még sokáig meg tudod tartani. *Biztató vigyor, és egy utolsó szívás a cigiből.*
-Hülye, állat. Azt nem engedtem volna. *Csóválja a fejét.*
-Ezeken kívül, mi a helyzet a Wilian falai közt? *Kérdez rá.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:56 am

-Oké, azért már elmondtad, szóval fel leszek készülve. *Vigyorodik el egy kacsintás kíséretében. Bólogat, teljesen egyetért. Azért körülbelül mindennel.*
-Hát igen. Néha jobb visszafogni magad, mert vannak olyanok itt, akiktől aztán te bánod meg. *Vonja meg a vállát, majd megissza a kávéja alját és arrébb tolja egy kicsit a poharat. Egy pillantást vet az ajtó felé, majd az órájára. Későre jár, lassan indulnia kellene. Ma ő járőrözik a birtokon.*
-Dehogy oszlatták fel. Én is remélem, hogy sokáig lesz még... kell hogy legyen. *Az utolsó kérdésre egy kicsit elgondolkodik, de gyorsan válaszol.*
-Semmi. A diákok jönnek mennek, kezdődik a tanév, órák... Ennyi. Majd eljössz és megnézed. *Egy sejtelmes vigyor, miközben lassan fel is áll.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyPént. Szept. 03, 2010 8:00 am

-Rendben. Majd szúrópróbaszerűen kivallatom a diákot. *Kacag fel, és vállba veregeti Alexet.*
-Igen. Főleg Stride társaságában. Nagyon meg kell húzzam magam. Néha. *Lemondóan sóhajt egyet, és feláll az asztalától. Egy pálcaintéssel bezárja asztala fiókjait, egy másikkal a szekrényeit.*
-Akkor további sok sikert hozzá. *Vigyorodik el, és az ajtóhoz sétál.*
-Majd lehet egy órádra beugrom. Érdekelt a Rúnaismeret. De most ha nem bánod, megyek, mert hulla vagyok. *Vigyorodik el, és kisétál az ajtón, egyenesen Wilardba, ahol megszáll egy időre.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyPént. Szept. 03, 2010 7:36 pm

*Elvigyorodva hallgatja tovább Rayt, aztán csak bólint.*
-Igen, ismerős. Viszont tőlem határozottan fél Stride. Legalábbis ezt vettem észre. *Von vállat. Amióta tudják, ki a Leader, sokan kerülik. Ő is már az ajtónál áll. Aztán felsóhajt.*
-Ne is mond. Még a tantervem sincs meg teljesen és lassan el kéne kezdeni az órákat tartani. De akkor várlak oda is. *Egy halvány mosoly és kacsintás, aztán pedig elköszön Raytől és ő is visszavonul. Még különben is járőröznie kell a birtokon.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály EmptyVas. Ápr. 24, 2011 3:48 am

*Gyűlöli a papírmunkát, sok piti ügy, bár egyszer elfogy ígyis-úgyis, ahogy én is. Az a gátlástalan Leon kutat hogy ki támasztotta fel Anort. Persze hogy én voltam az, így ha eljut odáig, akkor vállalom a tettem, és nem kérdés hogy meg akar ölni ez miatt, de valaki meg kell ölje Williamet. Ha eljön az idő.. Közben kopogtatnak az irodájába, és egy auror szól be.*
-Mr. Glosser, Peter Price kihallgatása most kezdődik, és a helyettese lemondta a kihallgatást, magát kérték be. *Felállok az asztaltól.*
-Rendben, küldj ki mindenkit a szobából, egy árva lélek sem lehet ott Price-on kívül. Jah.. És, ha még egyszer dementorokat engednek oda, akkor a te nyakadat tekerem ki. *Mosolyodik el és a szobája ajtaját bezárva elindul a kihallgatásra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varázsbűn üldözés osztály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varázsbűn üldözés osztály   Varázsbűn üldözés osztály Empty

Vissza az elejére Go down
 
Varázsbűn üldözés osztály
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oktatásügyi osztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: