Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÁllatbolt EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Állatbolt Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Állatbolt EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Állatbolt EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Állatbolt EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Állatbolt EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Állatbolt EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Állatbolt EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Állatbolt EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Állatbolt EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Állatbolt EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Kim Kaguya
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Ted Forrester
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
James Miller
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
William Quentin Watson
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Sindy Logan
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Hannah McDowal
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Chris Martines
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Solaria Luthia
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Daniel Reed
Állatbolt Vote_lcapÁllatbolt Voting_barÁllatbolt Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Állatbolt

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Állatbolt   Állatbolt EmptySzer. Ápr. 14, 2010 9:35 pm

A hosszú utcán egy kis táblácskára ki van írva hogy "Állatbolt ->".
Ez teljesen olyan, mint egy rendes kis bolt, kivéve hogy tele van mindenféle állatokkal. Kezdve a pókoktól egészen a mágikus kisebb állatokig.
A bolt, reggel 08:00-21:00 óráig van nyitva, és az eladó szívesen lát bárkit.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyHétf. Júl. 26, 2010 11:21 pm

*Még fent, válaszol a kérdésekre.*
-Engem nem zavar. *Tényleg nem zavarja, ha sokáig kell valahol lenni. Főleg ha egy ilyen szép lánnyal van... na meg, Beccával jól elvannak/elvoltak eddig. Válaszol a feltett kérdésre is, persze végig mosolyogva.*
-Amikor jöttem a suliba, akkor kaptam. Szóval majdnem egy éve. *Aztán a mosoly már el is tűnik az arcáról, hiszem a lány a földön köt ki. Utána kap, de nem sikerül neki megfogni. Felsegíti, ha engedik.* Jól vagy?
*Vele is megesik ez... elégszer. Amikor leérnek, még a főtéren a bolt felé mutat.*
-Nem nehéz eltalálni ide. Csak annyi a bibi, hogy Wilard tiltott hely a diákoknak. őőő... engedélyt kell kérni, de szerintem tök fölösleges. Mindenki lejár engedély nélkül. *Néz a lányra és reméli, hogy evvel nem fogja elijeszteni.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyHétf. Júl. 26, 2010 11:30 pm

* Megengedi, hogy fölsegítsék, hálásan mosolyog a fiúra, majd ugye leérnek az állatbolthoz.*
- Ha senki se járna le engedély nélkül, akkor sem izgatna, hogy engedély nélkül vagyunk itt.* Feleli játékos mosollyal a lány. Na igen. A szabályok voltak az életében azok a pontok, amiket mindig is áthágott. Persze nem rossz lány ő csak vannak olyan dolgok, amik nem izgatják fel túlzottan. Majd belépnek a boltba a fiúval, ám lehet, hogy Scott beleütközik Beccába ugyanis a lány lefagyott a küszöbön. Járt már ő állatboltban, de ennyi különféle állatot egy helyen még nem látott.*
- Na itt tényleg elleszünk néhány órácskát.* Elkezd keringeni az üzletben, benéz minden egyes terráriumba, de aprólékos, így a pókoktól kezdi a vizsgálatot.*
- Fúúúúj hát téged se csókolnálak meg semmi pénzért.* Mondja az egyik üvegben lévő póknak, és inkább tovább siet a kisebb rágcsálók felé, néha hátrapillantva a fiúra, és persze folyamatosan mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyHétf. Júl. 26, 2010 11:42 pm

-Akkor jó! *Kicsit nagyobb mosollyal az arcán néz Beccára, aztán a lány után lép be a boltba. Körülnéz, elég nagy helyiség... sok állat is van itt. Az eladó persze nem jön megkérdezni, hogy mit szeretnének. Lusta... ő csak ott ül és figyel.
Scottot nem nagyon érdeklik az állatok, neki perpillanat elég Alex. Csak halad a lány után, ahol az megáll, ott ő is. A pókra néz.*
-Fú... én nem tartanék ilyet, az tuti. *Nem szereti a nyolc lábon járókat se és a csúszómászókat sem..* Kutyát szeretnél, ugye? *Csak mert a rágcsálók felé is mennek már, ő pedig látja a kutyákat. Ha Becca igent mond arra, akkor kezével oda is bök. Viszont ő ráér, szóval nem kell róla azt gondolni, hogy türelmetlen.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:00 am

* Az első sokk, el is terelte Becca figyelmét a kutyákról, így Scott kérdésére, miszerint kutyát szeretne, bólint, majd meg is indul a kutyusok felé. Sok kis örökmozgó négylábú néz fel rá, hatalmas szemekkel és egy-kettőnél megáll, megsimogatja őket, kicsit játszadozik velük, majd megy tovább, mert a számára tökéletes kutyát keresi.*
- Nagyon aranyosak. Csak bár ne lennének ennyien! Úgy sokkal egyszerűbb lenne, de épp ez benne talán az izgalmas.* Talán Scottnak, talán csak épp magának mondogatja a dolgokat Becca, de nem igazán érdekli, ha esetleg az eladó füléig eljutnak a szavai. Apropó eladó. Hát nem éppen a segítőkészségéről híres, szóval nem viszi túlzásba a kiszolgálást. Bár még mindig jobb mintha ott lógna a nyakukon és minden egyes állatról félórás kiselőadást tartana. Egyik pillanatról a másikra megakad Becca szeme egy apró, feketés-barnás kiskutyán, aki egymagában kuporgott az egyik ketrec aljában.*
- Ő lesz az.* Bök ujjával a kis terrier felé, majd Scott-ot maga után húzva, persze csak finoman, közelíti meg a kutyát. Benyúl a kutyusért és kiveszi az ölébe.*
- Hello kis pajtás! Akarsz egy új otthont magadnak? Mondjuk Beccánál?* Beszél boldogan a kutyushoz, aki láthatóan örömében csóválja apró kis farkincáját.*
- Szerinted jó lesz?* Néz föl a fiúra, mivel ő maga a földön gubbaszt a kutyával.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:15 am

*Nézelődik, meg is szemlélgeti az állatokat. Elmereng azon, hogy vajon vegyen-e egy baglyot mivel kellene neki... nem szereti az iskolai madarakat. Végül úgy dönt, hogy most nem vesz, majd esetleg máskor. Halványan mosolyogva figyeli végig azokat az állatokat, amelyeket Becca nézeget. Bólint egyetértően, a kutyák tényleg aranyosan.*
-Igen... szépek és kicsik. *Vannak nagyobbak is, viszont gondolja, hogy Becca a kicsikre megy. Aztán a lány meglát egy terriert. Kicsit nagyobb mosoly terül el az arcán, halkan felsóhajt. Örül, hogy Becca talál megfelelőt magának.*
-Szerintem jó lesz. Úgy tűnik, szeretne hozzád szegődni. *Leguggol, megsimogatja a kutyus fejét majd vissza feláll. Egy kisebb csend következik be, aztán ő töri meg... ismét.*
-Mi lesz a neve? *Scott már nagyon előre van.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:28 am

*Bizony egy kisebb csend szegődik a két diák közé, ám Scott kérdése szöget üt Becca fejébe. Sóhajt egyet, majd feláll a kutyussal a kezében és elindul az eladó felé.*
- Na igen. Ez az amiről fogalmam sincs. sosem hittem, hogy lesz kutyám szóval még nem tűnődtem el ezen. Talán lehetne Lilith, mert ahogy látom kislány.* Mosolyogva mondja a lány, majd a kutyus az orrát hozzá dörgöli a lány arcához.*
- Hé hideg az orrod Lilith!* Kacag föl Becca, majd elérnek az eladóig, aki elmondja a kutya árát.*
- Drágábbra számítottam. Megfognád egy kicsit? Csak amíg előhalászom a zsebemből a pénzt.* Kérdez rá és ha Scott rábólint vagy igent mond akkor odaadja neki a terriert, amíg ő fizet. Amíg Becca a pénzzel bajlódik, addig a kutya pici orrával megszagolgatja a fiút. Kicsit ficánkol is a kezében, majd kényelembe helyezi magát és elszunyókál Scott kezében. Mire Becca visszafordul addigra Lilith az igazak álmát alussza.*
- Na megállj te nőszemély.* Dorgálja meg egy kicsit a már alvó ausztrál terriert, és diáktársára pillant.*
- Viszed ezt a kis álomszuszékot vagy vigyem én? Úgy látom téged is kedvel.* Mutat rá mosolyogva Becca.*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:42 am

-Lilith... szép név és szerintem illik is rá. *Mosolyodik el halványan, aztán követi Beccát az eladóhoz. Aztán a kezébe nyomják a kutyust, persze megfogja és egy kicsit végigsimít rajta.
Egy kicsit elgondolkodik, figyeli az eladót és Beccát, majd arra eszmél, hogy a kutyus már alszik a kezében. Elvigyorodik, felnéz a lányra és elindul az ajtó felé.*
-Viszem én, de ha gondolod odaadom. *Azért kinyitja a boltajtót Beccának, előre engedi majd kilép ő is és lassan elindul visszafelé a kastélyba.*
-Na most már teljesült egy vágyad... van kutyád is. * Milyen jó, hogy ő is itt volt.*
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:45 am

- Azt hiszem átvenném és szerintem fölbattyogok vele a szobámig és lerakom aludni.* Gondolkodik el, majd elveszi a fiútól a kutyust.* - Amúgy köszi, reméltem, hogy illik hozzá a név.*
- Igen és nagyon boldog vagyok. Nagyon köszönöm, hogy itt voltál velem. Akkor majd még találkozunk. Szia!* Elköszön a fiútól, még nyom egy puszit az arcára, majd amerről jöttek, ugyanarra távozik el egészen a Szaturnusz hálóig.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Állatbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Állatbolt   Állatbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Állatbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Kereskedő negyed-
Ugrás: