Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 9 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 9 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 9 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 9 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 9 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 9 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 9 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 9 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 9 Vote_lcapNagyterem - Page 9 Voting_barNagyterem - Page 9 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptySzer. Márc. 16, 2011 5:26 am

-Na ez meg a másik dolog. Minden ember tévedhet. Egy utolsó esélyt mindig mindenki kaphat a sorstól. Majd valahogy megoldjuk, ha újra ámokfutásba kezdene. *Jelenti ki határozottan.*
-Este szeretek sétálni és olyankor szinte minden neszre felfigyelek. Ha gyanús alakot látok, akkor meg megnézem, hogy merre tart. Csak megtaláltalak volna. Hát ilyennek képzelsz te engem? *Próbál viccelődni egy kicsit. Örül, hogy végre Kim is életképes jeleket ad és nem az a letört személy, akivel elkezdett beszélgetni.*
-Max kapsz egy "ennye-bennyét" Hanni nénitől, hogy meglegyen a "büntetésed". *Idézőjelet formál, mikor a büntetés szót és a lényegét mondja.*
-Hát igen, Wilfred biztos kitalálna olyat, hogy többet nem szegnéd meg a szabályokat. *Bár nem úgy ismeri Kim-et, mint aki sok szabályt szegett volna meg a tanév alatt.*
-Mondasz valamit. De attól még tuti, hogy van esélyed, hogy harmadikos legyél. *Mosolyog ő is. Sokra tartja Kim-et, mind tanulás, mind barát téren. A srác az egyik olyan személy, akiben Ellie megbízik és elmondana neki mindent.*
-Ha gondolod segíthetek LLG-ben. Rám fér egy kis ismétlés, mivel gondolom, nem lesz könnyű az RBF és nekem legalább V minősítés lenne jó. *Mondja mosolyogva, mert ebből a tárgyból lehet, hogy RAVASZ-ozni is fog, ha Raisen tanár úr alkalmasnak találja majd rá.*
-Nekem is csak annyira megy, hogy megtudom védeni magam, meg a gyengébb átkokat kitudom védeni. Ezzel meg nem sokra megyek. *Vonja meg a vállát.*
-Én még nem tudom. Ez a két tárgy ami még szimpatikus.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptySzer. Márc. 16, 2011 5:46 am

- Kaphat, és az az érzésem, hogy ilyen szempontból Will szerencsés, mert nem ez az első utolsó esélye. Még mielőtt nagyon bekattant volna, és eltűnt volna Tibetbe, volt egy időszak, amikor normális volt, udvarolt egy nőnek, és miegyéb, de aztán... megint minden rossz lett, remélem most nem lesz.* mondja, majd elmosolyodik.*
- Igen, este a legjobb, amikor már csend van, és nem botlik az ember úton útfélen ismeretlen ismerősökbe. Nem szeretem a tömeget magam körül *mondja, majd felnevet a Hanni féle büntetésen.*
- Az jó lenne ha ennyivel megúsznám a dolgot *lamentál el a kijelentésen, de aztán legyint. Tuti nem lesz ekkora szerencséje, bár... a fene tudja.*
- Abban nem kételkedem, bár őt most lekötik az iskola ügyei, meg úgy nézem a testvére is előkerült mostanában *von vállat, reméli Alex inkább Anorral foglalkozik, bár attól a férfitől kitöri a frász, holott csak egyszer beszélt vele huzamosabb ideig.*
- Majd ha odajutok megkérdezem tőle, most inkább egy kicsit kerülöm ha lehet. Nem akarok a szeme előtt lenni *ravaszkodik, hogy majd ha Alex is remélhetőleg elfelejti a dolgot, akkor megkérdezi az évfolyam lépős dolgot.*
- Nem lenne rossz. Nem is az a baj hogy nem megy, csak némelyik anyagrész olyan tömény, hogy egyszerűen nem bírom magam rávenni hogy nekiálljak megtanulni vagy házidolgozatot írni belőle. *sóhajt fel, mert lehet hogy jó lenne ha a lány segítene neki, akkor legalább lenne aki rugdossa, hogy most már álljon neki és csinálja meg.*
- Nekem is V kéne legalább, így év végén is a vizsgákból. GYN-ből szerintem meglesz, LLG nem biztos még *mondja, mert Hanni néniről tudja hogy sok javítási lehetőséget ad majd az év végén, a vizsgák előtt.*
- Igen, kb nekem is annyira megy, hogy ismerem a lefegyverző átkot, meg a kábítást, és a pajzsbűbájt. *nevet, mert ennél azért többet ismer, csak nem vallja be.*
- Én BIT-es leszek szerintem, addigra összeszedem magam abból a tárgyból is rendesen *jelenti ki, mivel ezt most itt eldöntötte.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptySzer. Márc. 16, 2011 6:13 am

-Nem ismerem annyira Will-t, de elhiszem amit mondasz róla. Gondolom te valahogy jobban ismered, akaratodon kívül. *Reagál a hallottakra. Will csak futólag látta, nem beszélt vele egyszer sem két szónál többet.*
-Én is így vagyok vele. A sok tanulás után jól esik egy kis séta a friss levegőn, mint sem törődve az időjárással. *Mondja mosolyogva. Esőben szeret a legjobban sétálni.*
-Ha ő jön, akkor tuti, hogy csak ennyit fogsz kapni. *Bízik abban, hogy Kim nem valami szigorú tanárt fog ki a büntetésre.*
-Igaz is. Törődjön az iskola ügyeivel. Mondjuk azzal, hogy védelmet emel a vámpírok ellen. Mi, Anor életben van? *Csodálkozik egy kicsit, mivel a legutolsó dolog, amit hallott róla az az, hogy megölték. Most pedig feltámad. Nem tudja elképzelni, hogy ki lehetett az, aki erre képes volt. Mondjuk nincs nagy baja vele, de azért ehhez bátorság kell. A Minisztérium dolgozói most megint dolgozhatnak többet.*
-Rendben. Akkor próbáld meg úgy megtanulni, hogy részekre bontod az anyagot és részletekként tanulod meg, majd egybefűzöd. *Szívesen segít Kim-nek, főleg, hogy így ő is tud egy kicsit ismételni, meg hozzátudja segíteni a srácot a jobb jegyhez.*
-Ezeknél azért biztos többet tudsz te, ha akarsz. Mondjuk a gyógyítóknál nem azt fogják nézni, hogy milyen ügyes SVK-ból, csak tudja kezelni a károkat. *Mosolyog el*
-Én még nem tudom. *Még mindig mosolyog. A teája közben kihűlt, így előveszi a pálcáját, hogy feltudja azt melegíteni, majd belekortyol.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:34 am

- Szerintem addig jó amíg nem ismered. Nem egy olyan figura, akivel az ember szívesen találkozik, bár a mostani, új énje, meglehetősen érdekes. *ő sajnos többet beszélt vele, mint amennyit szeretett volna, egész életében. Szépen az ügy közepébe keveredett, és igen nehéz volt, mire kikerült onnan, bár a sötét oldaltól még messze nincs nyugta.*
- Ahogy mondod. Lehet hogy csak én viszem túlzásba, de néha örülök hogy élek, mikor minden házival végzek, és olyankor jól esik egy kis levegőzés, bár általában a birtokról nem szoktam kimenni *ért egyet Ellievel, mivel ő is szeret sétálni, viszont vizesnek lenni annyira nem, jobb szereti ha száraz az idő.*
- Azokkal is törődik, csak azt hallottam, hogy mostanában nagyon nem jól alakul az élete. Igen, nem oylan régen megjelent, valaki visszahozta az életbe, és azt mondja, nem az övéi voltak. *von vállat, neki nincs ügye Anorral, és reménykedik benne, hogy annak sem szerepel a tervei között az ő halála vagy akármi más, ami kapcsolatba van vele.*
- Jó, majd megpróbálom felosztani az elméletet szakaszokra, csak majd valamikor kikérdezed? *érdeklődik közös tanulásra invitálva a lányt. Hátha együtt könnyebben megy majd.*
- Jó, még pár ilyen alapátok belefér, de nem vagyok benne valami nagy átokmester, én másban vagyok jó *mondja, és elgondolkozik rajta, hogy ha legközelebb adódik alkalom, akkor részt vesz a hopponálási felkészítő órákon is. Onnan még nincs vizsga, de már el lehet kezdeni gyakorolni, szakértő kezek felügyelete alatt, és ő úgy gondolja, hogy kelleni fog az idő.*
- Én eldöntöttem *issza ki a maradék teáját, és lassan felállni készül, mennie kellene, folytatni a könyv olvasását.*
- Szerintem én lassan visszatérek a könyveimhez, sajnos nem akarnak maguktól megíródni az esszék.* húzza kedvtelen mosolyra az ajkait.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:44 am

-Ha te mondod. *Vonja meg a vállát, mivel lehet, hogy jobban tesz, ha nem fut össze Will-el olyan sűrűn.*
-Nem csak te viszed túlzásba. Én is csak lecke után megyek sétálni. A birtokról én se nagyon megyek el, csak egyszer, kétszer megyek le Wilard-ba. *Mondja mosolyogva. De persze mindig engedéllyel megy, mivel nem akar büntetésbe keveredni. Néha azonban öccse nyavalygása végett nem tud engedélyt kérni, de olyankor sosem kapják el őket.*
-Ez felettébb érdekes. Mindenesetre nem tesz jót neki ennyi munka a magánéleti problémák mellett. Elmehetne szabadságra. *Mondja mosolyogva. Tényleg jót tenne, ha a magánélete megoldódna Wilfred-nek és csak utána koncentrálna az iskolára. Akkor talán többre menne.*
-Hát, ha nem az övéi, akkor meg ki tehette meg? Nagyon érdekes dolgok történnek és mind titokzatos. *Egy kicsit titokzatosra veszi a hangot, de persze csak a drámai hatás kedvéért. Azért érdekelné, hogy ki támasztotta fel Anor-t. Bár nincs vele gondja, mert nem is ismeri, de a lényeg, hogy érdekli.*
-Rendben, majd kikérdezlek egy neked is megfelelő időpontban. *Válaszol mosolyogva. Szívesen tanulna együtt Kim-el és talán a kapcsolatuk is pozitívabb irányba fog terelődni.*
-Tudtam én, hogy többet tudsz, mint amennyit elárulsz. *Mondja mosolyogva. Egy ilyen éltanuló nem fogja neki beadni, hogy nem tud normális átkot. A tantárgy felvételre csak biccent. Ő még gondolkodik egy kicsit. Ellie is megissza a maradék teát, majd az induló Kim-re pillant.*
-Rendben van, én is megyek. Átnézem, hogy megcsináltam-e mindent.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 11:22 am

- Én mondom, szóval érdemes hallgatni egy prefektus szavára - mosolyodik el halványan, mivel ő nem csak hogy nem sűrűn, de egyáltalán nem szeretne Willel összefutni egy jó ideig. Kicsit összezavarodott az elmúlt napok eseményétől, és nem tudja hova tenni magában hogy a vörös hajú hirtelen megint a jó útra tér.
- Oh, megnyugodtam, annyi a különbség, hogy én általában amikor elindulok sem kérek engedélyt mert sosem tervezem hogy kimenjek az iskola területéről, csak valahogy... mindig úgy alakul, ahogyan nem tervezem - von vállat, mert valóban igaz amit mond, sosem akar rossz helyen lenni, mégis mindig sikerül neki, balszerencséjére. Valahogy akaratán kívül vonzza a bajt.
- Nem hiszem hogy szabadságra menne, ahhoz ő túlságosan is... nem tudom milyen. Szerintem néha többet törődik az iskolával, mint saját magával, és ez igen, nem tesz túl jót neki. Főleg, hogy most még bajlódhat Anorral is... - sóhajt fel, mert néha neki is elég a saját élete, nem is tudja mit kezdene, ha annyi gondja lenne mint Alexnek, az igazgatónak. Nem bízik benne, hogy képes lenne ennyi gond mellett, még az iskolával is törődni, méghozzá teljes mértékben.
- Nem tudom, és az a baj hogy szerintem még az auroroknak sincsen semmi elképzelésük hogy ki lehetett, nekem sincs, teszem hozzá, de érdekelne - ért egyet a lánnyal, hogy valóban titokzatos dolgok történnek, amik nem éppen lendítenek a helyzeten, ami amúgy is elég kusza már.
- Öh, jó, majd akkor ha éppen nem leszek órán valahogy értesítelek hogy ráérek jó? Vagy nekem valamelyik este is jó, ha már te is ilyen éjjeli séták híve vagy - szólal meg, mivel neki az este talán még jobb is lenne, annyival kevesebbet alszik, annyival kevesebb az álmodás esélye.
- Többet, de nem mindent, és őszintén szólva nem is szeretem azt a tantárgyat, valahogy olyan távol áll tőlem - borzong meg, mert a tanárral, aki tartja, nincsen semmi baja, magát a tárgyat nem szereti, és így nem is túl erős benne. A védelmi átkokat és bűbájokat tudja rendesen, alkalmazni is.
- Oké, akkor a KH-ig mehetünk együtt is - pillant a lányra, és megvárja őt, míg megissza a teát, és együtt indulnak el felfelé, apró-cseprő dolgokról beszélgetve. Amikor odaérnek, elválnak, ő megy a hálója felé, a lány pedig a saját útját.
- Akkor majd beszélünk még - int neki búcsút, és felcaplat a szobájába, hogy ledőljön végre.

//Köszöntem ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 EmptyKedd Ápr. 05, 2011 9:21 am

-Hát én nem csak azért fogok rád hallgatni, mert prefektus vagy. *Mondja mosolyogva. Kim-nek ebben személyes tapasztalatai vannak, így jobbnak látja elhinni a dolgot, mint sem vitatkozni rajta.*
-Értelek. Én se kérek mindig engedélyt. Főleg, mikor Jake-kel indulok meg sétálni. Akkor valahogy mindig elfelejtem az engedély kérést. *Mondja viccesen. Nem, mintha félnie kellene, hogy valaha is büntető munkára küldik. Még egyszer sem bukott le, és nem most akarja elkezdeni ezt.*
-Akkor egy kicsit pihenhetne. Megárt neki a sok munka, főleg, ha Anor-ral is bajlódnia kell. *Ért egyet Kim-el. Ellie sem tudná, hogy mi lenne vele, ha ennyi gondja lenne. Igaz így is segítenie kell Jake nevelésében, de az mellékes dolog. Több hülyeséget tanít neki, mint értelmeset.*
-Nekem jó lesz, ha a klubhelyiségben találkozunk, vagy este sétálás közben tanulunk. *Erősíti meg a gondolatát Kim-nek. Ha már mindketten este szeretnek éberek lenni, akkor mért ne tanulnának este sétálás közben!?*
-Megértelek. Nekem se a kedvencem. Legalább megtudom magam védeni, ha kell, ennyire épp elég nekem. *Neki sincs baja a tanárral, se a tantárggyal, csak egyszerűen elég neki annyi tudás, amit az órán tanítanak neki.*
-Rendben. *Ő is megissza a teáját, majd felkel az asztaltól és elindul Kim mellett felfelé. Elég sok mindenről beszélgetnek még, majd az útjuk elválik. Ad egy puszit a srác arcára, majd el is köszön.*
-Oké. Jó éjt Kim. *Majd felmegy ő is a szobájába és ledől pihenni.*

//Én is köszöntem^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: