Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapElőcsarnok - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Előcsarnok - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Előcsarnok - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Előcsarnok - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Előcsarnok - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Előcsarnok - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Előcsarnok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Előcsarnok - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Előcsarnok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Előcsarnok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Előcsarnok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Előcsarnok - Page 2 Vote_lcapElőcsarnok - Page 2 Voting_barElőcsarnok - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Előcsarnok

Go down 
+8
Ted Forrester
Sindy Logan
Alex Wilfred
Harry Stride
Freddy V. Falcon
Robert Lawrence
Veronica Johnson
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 EmptyPént. Május 27, 2011 9:36 am

//A parancsnokságon folyt.//
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 EmptyKedd Dec. 27, 2011 8:40 pm

Első utam a Minisztériumba. Tegnap este érkeztem meg, ma reggel pedig már ideje volt betérnem ide, hogy körülnézzek és megpróbáljak eligazodni. Igazából nem tudom, hogy mi itt a pontos rend, de nekem az öltözetemből jelenleg kimaradt a talár. Otthon felejtettem, így most majd vennem kell egy másikat, amit ma reggel még nem tudtam elintézni.
Körülnézek. Érdekes díszek, érdekes emberek és ... minden érdekes itt. Nagy szemekkel bámulok erre, arra mint egy turista. Hát igen, ezzel jár az, ha egy hónappal ezelőtt vizsgáztál le és most újonnan vettek fel aurornak. Remélem nem fogok csalódást okozni. A legszebb meg az, hogy még nem láttam szinte egy nőt sem, aki arra menne, amerre én. Talán csak én vagyok az egyedüli nő auror?
Cassidy Heyes-t kell keresnem, ezzel az információval szolgáltak nekem. Ő az auror parancsnok. Igazából még fogalmam sincs hogy találok meg, de lassan haladok előre, hátha meglátok valamit, ami alapján el tudok jobban tájékozódni.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:04 am

Dorina

Sietősen vágok át az elég népes előcsarnokon, mert vár a munka, szólít a kötelesség. Fekete farmert vettem fel bakanccsal, és egy piros-fekete kockás inget, erre jött rá a kabátom, és majd ha valaki beszól, akkor a talár. Nem szeretem hordani, ezt tudják is rólam. Hajam kissé szanaszét áll, arcomon pedig alig látható borosta, nem időm reggel borotválkozni, de van ez így. Lassan haladok a tömegben, bár legszívesebben egy taroló átokkal nyitnék utat magamnak, de mégsem tehetem meg. Mikor elérek a terem közepéig egy gyanús jelenségre leszek figyelmes, egy nézelődő nőre. Na persze, aki itt dolgozik nem nézelődik csak úgy, így felé veszem az irányt, és a magam, kedves nyájas modorával meg is kérdezem.
- Maga mit keres itt? Ez nem turistaház - köszöntöm, és végigmérem. Lehet hogy valamelyik osztályra jött, és eltévedt, bár ennek nem sok esélye van. Kíváncsian várom a válaszát, miközben az egyik mellettem elhaladó auror kezéből kiveszem az aktát.
- Ezt úgyis nekem szánta nem? - az illető biccent, és már egy teljesen más irányba szalad tovább. Ránézek az akta tetejére, és elhúzom a szám. A Martiness ügy, már megint...Egek, ez lassan már a Forrester kölyökkel versenyezhet...
Vissza az elejére Go down
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:21 am

Még egy pár lépést megyek előre, aztán pedig úgy döntök, valakit megkérdezek arról, hogy merre van az auror parancsnokság. Aztán valaki mégis csak megelőz. Egy komoly és érdekes férfi lép elém elég mogorván kérdezve tőlem. Nem szeretem ezeket a dolgokat, ámbár mégis csak az első napom, így most ezt elnézem.
-Cassidy Heyes-t keresem, én pedig Dorina Hattaway vagyok, auror.
Felvont szemöldökkel figyelem végig ahogy kiveszi a mappát egy másik kezéből majd elkezdi kémlelni azt. Én nem pillantok bele, nem az én dolgom, legalábbis még nem. Egyelőre csak várok és érdeklődve figyelem, hátha válaszol nekem, hogy esetleg merre találom az uraságot vagy valami. Legszívesebben azért kikerülném valahogy ezt a tömeget, de lehet nem menne. Másfelé ahogy elnézem nem nagyon lehet közlekedni, csak itt.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:35 am

Dorina

Végigmérem a nőt, még egyszer, majd amikor válaszol, kissé összeráncolom a szemöldököm. Auror? Akkor eddig mért nem láttam már itt? Aztán úgy jobban belegondolok, elég fiatalka, lehetséges lenne hogy most végzett és első munkanapja? Hát végül is nem kizárt, aztán arra hogy engem keres... hát bemutatkozom neki.
- Gratulálok, megtalált. Mi dolga velem? - kérdezem, de már sejtem. Aktát hozott, meg ajánlást, és nekem kéne munkába állítanom a hölgyikét. Gyorsan körbepillantok, nem-e tudom valaki másnak lepasszolni, de szokás szerint amikor kellene, akkor sehol senki. Felsóhajtok.
- Na jöjjön az irodámba, ott lerendezünk mindent - szólalok meg, és elindulok az egyik lift felé, ami felvisz minket a másodikra, és ott végiglépdelek a folyosón, és betaszítom az iroda ajtót. Hm, dohányfüst és félhomály... Csodálatos.
- Honnan jött, milyen eredménnyel végzett és ki az ajánlója? - teszem fel a szokásos kérdéseket, miközben lehuppanok a székemre.

Kövöt légyszí a parancsnokságra (:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előcsarnok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előcsarnok   Előcsarnok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előcsarnok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: