Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZeneterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zeneterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zeneterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zeneterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zeneterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zeneterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zeneterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zeneterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zeneterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zeneterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zeneterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
James Miller
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Chris Martines
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Zeneterem Vote_lcapZeneterem Voting_barZeneterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zeneterem

Go down 
+8
Daniel Reed
Hannah McDowal
Marie Lycae
Lana Rosemary Lent
Alice White
Nyxia Solaris
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 11:03 pm

Hatalmas, mégis szűk, üres, mégis zsúfolt. Így lehetne röviden jellemezni a termet. Belépve a hangszereket a falakon lehet látni, és az egyik fal mellett sorakoznak a nagyobb, súlyosabb remekművek. Azonban ha valakinek gyakorolni támad kedve, a terem ízlés szerint rendeződik át, hogy ha country zenét játszik valaki, akkor a teremben uralkodó illúzióvarázs vidéki tájat vetít elő az üres falra, és egy kisebb falucska életképe jelenedik meg, vagy ha valaki esetleg keményebb zenét próbálgat, akkor színes villodzó fények, és ide-oda ugráló emberek jelennek meg. A terem tökéletesen hangszigetelt, így hát ha valaki metált játszik, azzal sem zavarja meg azokat akik a szomszédos termben vagy éppen a folyosón mászkálnak.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzomb. Május 08, 2010 12:18 am

*Gitárral a kezemben léptem be a terembe. Igazából nem tudom mi vonzott erre, csak... jöttem. Már a gitárt egy kicsit ígyis elhanyagoltam, gondoltam behangolom egy kicsit. Amúgy farmernadrág, DC cipő, sötétkék rövid ujjú póló van rajtam, na meg szokás szerint a pálcám a hátsózsebembe. Elmerengtem, majd leültem egy székre amit a sarokból szúrtam ki. Olyan helyre ültem le, ahol kicsi az esélye annak, hogy egyből kiszúrjanak.
Elkezdtem hangolni a gitárom, majd egy lassabb dalocskát kezdtem játszani. Mondjuk rá, ma egy kicsit jobb a kedvem. Mondjuk...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzomb. Május 08, 2010 12:25 am

*Nyx lép be a zene terembe. Őszintén halvány lila gőze sincs mit is keres erre. Mondhatni inkább a kastélyt fedezi fel. Pár helyszínt már ismer is, így a zeneterem is felkerül a látott helyek listájára. Becsukja maga után az ajtót, majd lassan körbe néz. Az ablakról visszaverődik tükörképe és elégedetten nyugtázza, hogy nem éppen rózsaszín habos-babos kislánynak néz ki. Tudomása szerint az olyan kislányok nem igen szoktak kígyóval a nyakukban mászkálni, fekete ruhában, és fehér hajjal, meg sötét sminkkel.
Sóhajt egyet, ugyanis nem talált itt senkit, vagy nem látott, mert egyeseknek a sötét sarokban kell elbújnia. Viszont a füle meglepően jó, így kissé csodálkozva hallgatja a felcsendülő zenét.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzomb. Május 08, 2010 12:44 am

*Hallottam, hogy valaki más is belép a terembe. Az egyik ablak nyitva van, kicsit megcsapott így az enyhe huzat. Az ajtó felé pillantottam, a terem mondjuk elég nagy, szóval nem is csodáltam, hogy nem vettek észre. Már nem hagytam abba, teljesen beleéltem magam a zenébe. Aztán elhallgattattam, és Nyxia felé pillantottam. Tudtam ki a lány... elvégre múltkor a Kviddics pályán én is "ott voltam" Blake-kel.*
-Ennyire láthatatlannak tűnök? *Léptem ki a gitárral a kezembe a kicsit... úgymond sötét sarokból. Végigpillantottam a lányon, hát igen... kicsit szokatlan így látni egyeseket. Nem tudtam, hogy ő megismert-e. Egyenlőre csak hallgattam, de egy másik széken helyet foglaltam, majdnem az ablak mellett.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzomb. Május 08, 2010 12:52 am

*Nyxia sokáig nem élvezhette a zenét, mert hirtelen abba maradt és valaki kilépett a sarokból. egyből felismerte, bár nem az a srác volt akinek a múltkor beszólt, de ő is ott volt, legalábbis egy ideig biztos. Végig pillantott rajta, majd felvonta a szemöldökét, főleg a kérdés hatására.*
- Nem éppen.*felelte kitérően. Ő maga se tudja miért nem nézett jobban körbe, de nem fog magyarázkodni. Neki dőlt az ajtónak, jobb dolga nem volt, nem éppen locsi-fecsi Nyxia, inkább várta hogy a srác mondjon valamit.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzomb. Május 08, 2010 1:07 am

*Kicsit összeráncoltam a homlokom, majd halvány mosolyra húztam a számat. Elmerengtem. Most mi legyen? Amikor jó a kedvem tuti nem fogok csendben üldögélni.*
-James vagyok. *Nem tudom, hogy mit is gondoljak Nyxiáról. Elég nagy a szája, így abban biztos vagyok, hogy Famine-s. Na meg hogy prefektus is... Mivel Alex sikeresen feltüntette a klubhelyiségbe, hogy új prefektusunk van. Ennek nem mondom, örülök. Nemtudom, hogy ő elnéző-e vagy valami... viszont az a múltkori Amirás prefektus... Már kijárási tilalom volt, én az erdőben voltam és nem kaptam se pontlevonást, de büntetőmunkát. Na mindegy. Kicsit figyeltem még a lányt, de aztán a gitáromra pillantottam.*


//fagy Smile//
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 1:46 am

*Alice mutatja az útat. Ismét vissza az első emeletre.*
-Wagga Waggában születtem. Ausztráliában! Azért ilyen furcsa karamell a bőröm!
*Mondta, majd kinyitja a Zeneterem ajtaját, és belép. Alice előrelép egy asztalhoz, ahol hangváltoztató sütik vannak. Beleharap egybe, majd feláll a mikrofonhoz, és elkezd énekelni.*


https://www.youtube.com/watch?v=-AWoZmAxKxg&feature=channel
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:03 am

A lány után lép be, és hallgatja, közben azon gondolkodik, ő mit énekeljen. Ő nem eszik sütit, van hangja nincs rá szüksége. Alice után lép fel a mikrofon mögé, majd rátéve mindkét kezét, szemét lehunyva kezd el énekelni. A dal végén mosolyogva jön le, és áll meg a lány előtt.*
-Szép volt. Jó hangod van. És én?

Rihanna-Photographs (feat Will.i.am)
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:07 am

*Alice elnevette magát.*
-Köszönöm! A tiéd is jó volt! Nagyon!
*Kacsintott rá, majd bevette a hangvissza állító cukrot.*
-Mentáás!
*Neveti elmagát.*
-Tudsz játszani valamilyen hangszeren?
*Kérdezi mosolyogva, és közben leül egy fotelra, és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:14 am

*Kicsit felnevet a lány felkiáltásán, majd leül egy kanapéra, és maga alá húzza a lábát. Körbenéz, zongora, gitár, minden van*
-Ahha, tudok zongorázni meg gitározni. Melyiket szeretnéd?
Addig nem áll fel amíg meg nem mondják melyiken játsszon.*
-Na és te?
*Nem kényelmes neki, ezért leveszi a cipőjét-röpke hat csat van rajta- és úgy ül a sarkára.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:18 am

-Furulya, Gitár, Hegedű, Zongora, Fuvola, Dob, és cintányér!
*A végén felnevette a cintányér szót.*
-Legyen aa...gitár! A fuvola és a dob megy legjobban, a többi csak kezdő szinten!
*Jelentette ki, majd hátradölve élvezni kezdte a zenét.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:26 am

*Szemöldöke a magasba lendül.*
-Jó sok mindenen játszol. Nekem elég volt azt a kettőt megtanulni.
*Feláll és a gitárt magához véve visszaül, és belekezd egy lassú számba. Végig a húrokon tartja a szemét, és a szám végeztével odaadja Alice-nek.*
-Te jössz.
*Túl sokat mosolyog.*


///Bocsi nem találtam gitáron játszott számot///
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:35 am

*Alice mosolyogva kézbe vette a gitárt, és elkezdte a szólóját.*
-Anyuék esküvőén ezt játszották! Csak ezt tanultam meg!
*Mondtam szomorkássan, majd elkezdtem rajta játszani. Mikorra vége lett, letettem a gitárt, és odaültem a zongorához is. Ezen a hangszeren is játszottam, majd miután végeztem intettem neki, hogy ő is zongorázzon.*
-A zongora zene..ez az utolsó emlékem a nővéremből..
*Suttogta.*


https://www.youtube.com/watch?v=_Z_lAjt-gMw gitár

https://www.youtube.com/watch?v=-UyvQUBrQ4s&feature=related zongora
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:43 am

*Odaül a zongora elé, és elkezd rajta játszani. Kiskorában az anyukája mindig ezt játszotta neki, hogy aludjon el. És ő mindig elaludt. Mikor végez, visszamegy a kanapéra, és leül rá. Nem szól semmit, csak néz maga elé, és elmorzsol egy könnycseppet. Hat éves kora óta nem hullatott könnyet senkiért, nem most fogja elkezdeni. Kicsivel később visszamegy, és újra leül zongorázni.*
-Akarod tudni, mit játszott nekem a nagymamám ha ott voltam nála?

Az altató
a nagyi zongorázása
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptyHétf. Jún. 21, 2010 2:51 am

*Alice mindent meghallgatott, de közben kicsit elfáradt.*
-Álmos vagyok...melyik szobában laksz?
*Kérdezte nevetve.*
-Én a Deimos!
*Mondta, majd felállt és kinyújtóztatta a végtagjait.*
~Shadow is Blue Moon...~
*Gondolja vissza a nővére kedvenc zongora számára. Bár a címnek semmi értelme.*


//fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:41 pm

*Összevissza kóboroltam a kastélyban, először próbáltam valamiféle útvonalat megjegyezni, vagy kialakítani magamnak, aztán meguntam az egészet, és csak úgy a magam szórakoztatására róttam a folyosókat. Ez akkor vált unalmassá, amikor már vagy huszadjára mentem el ugyanaz előtt az ajtó előtt. Egyszerűen nem tudtam magammal mit kezdeni, jöttem-mentem, mint egy élő kísértet, aztán már egyre hülyébben éreztem magam, hogy cél nélkül bóklászok a kastélyban. Végül bementem a következő ajtón, ami az utamba került.
És majd' kiugrottam a bőrömből örömömben. Sikerült betalálnom a zenetermet! Itt aztán tényleg minden megvolt, s mivel az én kedvencem amúgy sem kis csöppség, ezért hamar meg is pillantottam a sarokban álldogáló, fekete, lakkozott zongorát. Legalább valami jó is van ebben az iskolában...
Odamentem, megsimítottam sima felületét, majd leültem, s egy darabig csak bámultam a billentyűket. Régen játszottam, most mégis olthatatlan vágyat éreztem, s ami hirtelen az eszembe jutott, azt játszottam.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:55 pm

* Hiába minden, úgy tűnik ez a nyár amolyan javítóként hatott rám. Bár ezt nem nagyon akarom beismerni magamnak, még is úgy érzem, hogy ez a kegyetlen valóság. De talán még egy ideig képes vagyok azt hazudni magamnak, hogy a megfelelő társaság hiánya okozza azt, hogy egy ex mardekáros lány lassan a jó útra tér..
Már egy ideje fent vagyok. Egyszerűen mint valami közellenséget, kivetett magából az ágy. Felöltöztem, félhosszú fekete buggyos nadrág, citromsárga ujjatlannal, meg egy papuccsal. A hajamat hagytam, szabadon engedni, hogy a vállamra omoljon. Felkaptam a cigarettás dobozom, meg a vihargyújtót és a zsebembe süllyesztettem. Nem éreztem égető vágyat az iránt, hogy azonnal rágyújtsak, no meg amúgy is fogyóban van a készletem. Úgy döntöttem sétálok egyet, hát ha összefutok pár haverral. De sajnálatomra az egész kastély az igazak álmát aludja.. Bár ez teljesen normális hiszen még nincs iskolaidő. Azonban amikor az első emeletre érek, lágy zongora dallamokat sodor felém a levegő. Nem nagyon vagyok az a típus aki annyira szereti a komoly zenét, meg azokat sem akik szeretik a komoly zenét. Furcsa előítélet. De most mégis megemberelem magam és a zeneterem felé veszem az irányt. Ahogy közeledek egyre felerősödik a hang, bár ezt a számot nem ismerem. Régebben én is zongoráztam, de csak muszájból, vagyis soha nem fogom beismerni, hogy az amit a szüleim rám erőltettek nekem is tetszett.
Csendben belépek, nehogy megzavarjam a játékát. Egy lányt pillantok meg a zongoránál, akit eddig még nem láttam a kastélyban. Biztos elsős.. Megvárom amíg a darab végére ér, csak utána szólalok meg.*
- Helló ! Tök szép volt.
* Lépek közelebb . Most valamilyen módon még kedves is vagyok. Ez a fránya iskola..*
- Hannah McDowal
* Nyújtok neki kezet bemutatkozásképp. Fiús szokás, de a bátyáim ragasztották rám és nem sikerül leszoknom róla, de most már nem is érdekel annyira, hogy a többiek mit gondolnak erről.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:10 pm

*Nem vettem észre, hogy valaki bejött, a figyelmemet teljesen másnak szenteltem, s már csak akkor kaptam fel a fejem, amikor a dal végeztével egy ismeretlen hang megszólított. Fel se tűnt, hogy volt hallgatóságom. Halványan elmosolyodtam a dicséretre, és lecsuktam a billentyűk fedelét.*
- Köszönöm, bár ez eléggé távol áll az ízlésemtől *vontam vállat. Na, igen, a rock 'n roll, a punk meg a rock azok jöhettek minden mennyiségben bármikor. A komolyzene hangulattól függött.*
- Marie Lycae *fogtam vele kezet erősen, határozottan, de egyáltalán nem csontropogtatóan. Utáltam a "döglött hal" kézfogást, és sajnos a lányok többségének olyan volt, de az még mindig jobb, mint a puszival-támadjunk-mert-az-olyan-cukkki! Ha rágondolok, rosszul leszek.* - Sokat voltál fiú-rokonnal? *kérdeztem a kézfogásunk felé intve fejemmel, majd elengedtem a kezét. Túl sok időt töltöttem a nagybátyámmal, és a fiúsabb vonások, ragadósak. Mondjuk én addig nem aggódom, amíg nem akarok borotválkozni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:22 pm

- Csakúgy mint az enyémtől. Néha még is ráveszem magam , hogy ilyeneket hallgassak.
* Inkább én is a rock felé húzok. Bár ez annyira nem is meglepő. A tingli tangli pop meg a nyálas jazz valahogy nem én vagyok. A rockban találtam rá anno arra, ami úgymond jellemez. Vad, kemény, szívós.
A kézfogása erős, akárcsak az enyém. Már is szimpatikusnak tűnik Marie, hiszen általában a lányok csak ránéznek a kezemre, és anélkül, hogy megszorítanák vagy valami mondják a nevüket meg ilyenek. Természetesen ha már ismerek valakit és találkozunk akkor nem kezelek le vele, csak bemutatkozásnál.. Annyira azért nem ütköznek ki rajtam a fiú gének.*
- Van két bátyám. Eddigi életem nagy részét velük töltöttem..
* Magyarázom meg egy vigyorral az arcomon.*
- De ezek szerint te is.
* Teszem még hozzá. *
- Nem láttalak még itt.. Elsős vagy ?
* Kinézetre inkább nézném másodévesnek minimum, bár az biztos nem hacsak nem új diák, mert akkor ismerném.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:40 pm

*Ha sírós lennék, elbőgném magam örömömben, hogy megmenekített a döglött hal effekttől. Attól komolyan a falat kapartam volna. Tetszik, hogy nem egy nyámnyila, legalábbis így első ránézésre, meg kézfogásra. A két báty pedig ezt nagyjából meg is magyarázza.*
- A nagybátyám hatása *bólintok vigyorogva, és kicsit büszkén. Sose szégyelltem, hogy olyan vagyok, amilyen, vagy elviselnek így, vagy nem jönnek a közelembe.*
- Pár napja rontom itt a levegőt *felelem nem éppen lelkesen, és repesve az örömtől.* - És te? Felsőbb évesnek tűnsz.
*Nem látszott nálam sokkal idősebbnek, de azért mégis egy kicsivel. Ránézésre negyedikesnek, vagy ötödikesnek mondanám.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 9:50 pm

* Szóval ő is egy férfi rokonnal élt együtt , ezek szerint huzamosabb ideig. Legalább nem anyuci pici lánya stílusú. Az olyanokat nem nagyon bírom, velük elég egyszer beszélni , amikor közlik, hogy milyen cuki a fölsőd, akkor valami okra hivatkozva épp el kell mennem..
Szóval tényleg most érkezett. Ez megmagyarázza, hogy miért nem találkoztam még vele. Mert olyan lánynak tűnik aki az a rosszalkodós fajta, és a baráti köröm csak ilyenekből áll.*
- Másodéves vagyok, tizenhét évesen.
* Húzom el a szám. Nem valami jó dolog még egyszer kijárni ugyanazt az évfolyamot. *
- Kirúgtak a Roxfortból, így kezdhettem mindent elölről.
* Vonom meg a vállam. Ott talán szigorúbbak voltak a tanárok, meg az egész rendszer. Nem azért, itt is magamra találtam, de valahogy kezdek eltunyulni a balhézás terén.*
- Melyik házba kerültél ?
* Olyan tipikus Faminésnek tippelném, sőt örülnék ha az lenne. Ha amirás akkor valószínűleg most mondok neki búcsút, mert a közelgő meccs és kedves James kontra Blaze fogadás, eléggé ellenségessé tette a két házat..*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:02 pm

*Volt egy olyan érzésem, hogy nem a jó kislányok közé tartozik, ettől pedig felvillanyozódtam. Beteg, komolyan mondom, hogy minél inkább zűrös valaki, annál kíváncsibb vagyok rá, egyszer ez lesz a vesztem, ebben biztos vagyok. De az remélem még arrébb van, szeretnék még több veszélyes fazonnal összefutni.
Eléggé meglepett, hogy még csak másod éves, mondjuk az elsősök zöme sem 15 éves. Úgy látszik, ez egy ilyen fura hely, de tetszett ez a része a dolgoknak!*
- Ezt nevezem szívásnak! *grimaszoltam kissé elborzadva. Örültem, hogy én nem jártam meg ennyire a dolgot, bár így sem a legragyogóbb a helyzet, de mindenképpen biztatóbb, mint az övé.* - Akkor gondolom nem sok minden ér az újdonság "varázsával". *Az alapok mondjuk nagyjából mentek nekem is, de azért sulin belül tanulni mégiscsak más, mint Jeannál.*
- Famine. De még mindig nem igazán tudom, hogy milyen is ez a ház. *Hallottam róla ezt-azt, de csak keveset. Amira, meg Plama. Egyelőre nekem egyik olyan volt, mint a másik. Bár az feltűnt, hogy a mi házunkban több a számomra érdekes figura.* - A másik két házból még senkivel sem találkoztam. Bújócskáznak talán? *Igaz, hogy szünet volt, de ez azért mégiscsak túlzás!*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:09 pm

* Tökéletesen átlátja a helyzetemet. Örültem, hogy anno amott sikerült megcsinálnom azt a három évet, erre tessék. Minden mehet elölről, csak egy picit másképp.*
- Legalább az első három évem punnyadás lesz. Annyira nem kell tanulni, hiszen egyszer már megcsináltam mindent.
* Fintorgok egy sort., majd egy elégedett mosoly terül szét az arcomon. Nem csalódtam a beosztásban. Vérbeli , normális Faminésnak tűnt első megszólalásra.*
- Körülbelül mindenki balhés a Faminéban, szóval jó házba kerültél.
* Kacsintok rá. Arra nem térek ki, hogy páran nagyon is közel állunk a sötét oldalhoz, hiszen halálfaló szülők meg gyerekek..*
- Az Amira, meg a Plama... Hát valószínűleg tengődnek valahol és a saját érdekes módjukon élvezik az életüket. Az Amiráról annyit, hogy most harcban áll a Faminével. Lehet hallottál a kviddics meccses fogadásról..
* Bár ha most jött , lehet, hogy még nem jutott el hozzá a hír, de ezt nem tudhatom. Az itltévők közül szinte mindenki tudja..*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:20 pm

*Elmosolyodtam, és kicsit irigyeltem, hogy neki könnyű lesz az első három... bár ha azt nézzük, hogy másodjára csinálja végig, máris nem olyan irigylésre méltó. A beosztásomra vonatkozóan úgy tűnt, nem csalódott. Ha ez így megy tovább, bitang büszke leszek arra, hogy Faminés vagyok! És ahogy hallgattam amiket a házakról mondott, egyre inkább örültem, hogy oda kerültem, ahova. Csak pozitívan!*
- Szeretem a balhés arcokat, azok mellett jól lehet szórakozni! *vigyorogtam, mint aki megütötte a főnyereményt. Nem pletyka szempontjából bírtam a zűrös fazonokat, egyszerűen csak úgy.* - Hallottam valamiféle fogadásról, de nem igazán vagyok még képben az itten dolgokkal. *Jegyzetfüzet mindenhová. Lehet, hogy tényleg ez lenne a célravezető.* - Hogy is van ez az egész? *Örömmel vettem minden kis felvilágosítást, még akkor is, ha ezzel én lettem a frissen jött tudatlan kis fruska. Majd kinövöm.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:26 pm

- Az egyszer biztos. A kihágásokért mi vagyunk a felelősek, és nem szokás szégyent hozni a hírnevünkre.
* Mondom mosolyogva. Közben eszembe jut amikor a manókat szabadítottuk rá az iskolára. Bár akkor Demi is részt vett az egészben. Na ő például nem értem miért nem Faminés..*
- Hát James Miller meg Sebastian nem tom ki fogadott, hogy ha amelyikük házának csapata veszíti el a kviddics meccset, az meztelenül ugrik a tóba. Szerintem hülyeség az egész... De hát fiúk.
* Rázom a fejemet , egy halvány mosoly kíséretében. Természetesen James pártját fogom, többféle szempontból .*
- Hogy állsz a kviddiccsel ?
* Kérdezem, hiszen amennyiben sikerül Jamesnek kitúrnia Tedet, nem árt ha szerzünk még egy terelő a csapatba. Bár a Ben gyerek is nagyon érdeklődött a csapat iránt..*
- És, milyen volt a nyarad ?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zeneterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zeneterem
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: